Gdje zbariti u Sarajevu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#76 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

Ma jesam, razlog tome će mi ostati misterija za života :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#77 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

Ma nemoj biti tako sigurna. Dešavalo mi se da iz pristojnosti tako neobavezno ćaskam sa djevojkom koju sam nekoliko dana ranije upoznao, a nakon nekog vremena čujem da je pričala drugaricama da je muvam. :lol:
Dakle, ne znam jesi li ti takva, ali dosta ženskih umisle da im se sviđaš samo ako razgovaraš sa njima. Zašto ja nisam pomislio da se ja njoj sviđam...
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#78 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

U pravu si, ponekad se znaju pomiješati te stvari. Eto procijeni sam.

Znači, izlazili smo par puta, par puta se poljubili, i onda sam ja bila malo bezveze pa umjesto da kažem otvoreno, samo sam mu kratko i uljudno odgovarala na poruke, dok nije skontao da se distanciram i prestao.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#79 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

cendlerbing wrote: 16/02/2020 23:23 U pravu si, ponekad se znaju pomiješati te stvari. Eto procijeni sam.

Znači, izlazili smo par puta, par puta se poljubili, i onda sam ja bila malo bezveze pa umjesto da kažem otvoreno, samo sam mu kratko i uljudno odgovarala na poruke, dok nije skontao da se distanciram i prestao.

Ne mogu procijeniti samo iz tvoje perspektive. Ako ste izlazili i poljubili se par puta, vjerovatno mu se sviđaš, ali to što je njega odbilo je razlog koji mi ne navodiš. Možda ga nisi ni svjesna. Može biti da su ti tvoji kratki odgovori doveli do toga, jer je pomislio da si nezainteresovana, što opet nema logike nakon vaših izlazaka. Sviđao ti se, a kulirala si ga kratkim porukama? Baš niđe veze.
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#80 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by mO k3 »

cendlerbing wrote: 16/02/2020 23:23 U pravu si, ponekad se znaju pomiješati te stvari. Eto procijeni sam.

Znači, izlazili smo par puta, par puta se poljubili, i onda sam ja bila malo bezveze pa umjesto da kažem otvoreno, samo sam mu kratko i uljudno odgovarala na poruke, dok nije skontao da se distanciram i prestao.
aj slomila si mu srce , ejeli stvarno bilo samo par poljubaca :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#81 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by moonca »

:roll:
..nije... :zoka:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#82 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

moonca wrote: 16/02/2020 19:09 :roll:
..ne, idem u teretane- ali, moja bujna masta mi kaze- da tamo niko nije privlacan.. :-?
:place1:

:zid: :zid: :zid:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#83 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

cendlerbing wrote: 16/02/2020 23:23 U pravu si, ponekad se znaju pomiješati te stvari. Eto procijeni sam.

Znači, izlazili smo par puta, par puta se poljubili, i onda sam ja bila malo bezveze pa umjesto da kažem otvoreno, samo sam mu kratko i uljudno odgovarala na poruke, dok nije skontao da se distanciram i prestao.
Znaci slabo ljubi ... takvi su svi bilderi, a sigurno mu nisi pohvalila tricepse, na to su osjetljivi ... :mastakazes:
User avatar
ZyzzSar
Posts: 2430
Joined: 08/04/2017 02:14
Location: Sarajevo

#84 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by ZyzzSar »

Ramzess Veliki wrote: 17/02/2020 02:51
Znaci slabo ljubi ... takvi su svi bilderi, a sigurno mu nisi pohvalila tricepse, na to su osjetljivi ... :mastakazes:
jedini koji zahtjevaju vise paznje i komplimenata od umisljenih zenskih, su muskarci koji treniraju/vjezbaju :D
strucnjakdemagog wrote: 16/02/2020 23:11 Ma nemoj biti tako sigurna. Dešavalo mi se da iz pristojnosti tako neobavezno ćaskam sa djevojkom koju sam nekoliko dana ranije upoznao, a nakon nekog vremena čujem da je pričala drugaricama da je muvam. :lol:
Dakle, ne znam jesi li ti takva, ali dosta ženskih umisle da im se sviđaš samo ako razgovaraš sa njima. Zašto ja nisam pomislio da se ja njoj sviđam...

ma brate, uzas :D, cesta pojava, ne mozes bit ni kulturan, a da ne misle da im se nabacujes
valjda si hrane ego time, sta li vec, imam utisak da ponekad treba naglasit 'ne barim te'
ja znam jednu zensku koja mi prica kao 'ma joj, svi me bare na faksu, u komsiluku, teretani, smor mi'..., a zapravo sa nekim likovima je ukupno progovorila 3 recenice; vrhunac je bio kad je rekla da joj se neka zenska nabacuje
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#85 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

Ne znam sto kukate na njih, pa zbarite ih kad im je stalo. :sad:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18167
Joined: 11/02/2013 11:32

#86 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

ZyzzSar wrote: 17/02/2020 03:20
Ramzess Veliki wrote: 17/02/2020 02:51
Znaci slabo ljubi ... takvi su svi bilderi, a sigurno mu nisi pohvalila tricepse, na to su osjetljivi ... :mastakazes:
jedini koji zahtjevaju vise paznje i komplimenata od umisljenih zenskih, su muskarci koji treniraju/vjezbaju :D
Ma dobro, nije bas tako. :lol:

Ljudi vjezbaju radi zdravlja, relaksacije ... bolje nego toviti se ispred TV-a i krepavat' od arterioskleroze.
A i seks je bolji ... :thumbup:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#87 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

strucnjakdemagog wrote: 17/02/2020 00:06
Ne mogu procijeniti samo iz tvoje perspektive. Ako ste izlazili i poljubili se par puta, vjerovatno mu se sviđaš, ali to što je njega odbilo je razlog koji mi ne navodiš. Možda ga nisi ni svjesna. Može biti da su ti tvoji kratki odgovori doveli do toga, jer je pomislio da si nezainteresovana, što opet nema logike nakon vaših izlazaka. Sviđao ti se, a kulirala si ga kratkim porukama? Baš niđe veze.
Pa eto, mogla sam slagati da sam na neki fer način rekla otvoreno nešto a nisam, to sam tek poslije uvela u svoje moralne kodove.
I ne, nije mi se "sviđao a kulirala sam ga", nego sam mu indirektno probala dati do znanja da više ne želim izlaziti s njim. Svaka ti čast ako nikad nisi nikome tako pokazai nezainteresovanost. :thumbup:
Ramzess Veliki wrote: 17/02/2020 02:51
Znaci slabo ljubi ... takvi su svi bilderi, a sigurno mu nisi pohvalila tricepse, na to su osjetljivi ... :mastakazes:
Nije li ocjena ljubljenja subjektivna? :P

E, nisam se sjetila, al pipnula sam triceps, brojil se to :ups: :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#88 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

ZyzzSar wrote: 17/02/2020 03:20
Ramzess Veliki wrote: 17/02/2020 02:51
Znaci slabo ljubi ... takvi su svi bilderi, a sigurno mu nisi pohvalila tricepse, na to su osjetljivi ... :mastakazes:
jedini koji zahtjevaju vise paznje i komplimenata od umisljenih zenskih, su muskarci koji treniraju/vjezbaju :D
strucnjakdemagog wrote: 16/02/2020 23:11 Ma nemoj biti tako sigurna. Dešavalo mi se da iz pristojnosti tako neobavezno ćaskam sa djevojkom koju sam nekoliko dana ranije upoznao, a nakon nekog vremena čujem da je pričala drugaricama da je muvam. :lol:
Dakle, ne znam jesi li ti takva, ali dosta ženskih umisle da im se sviđaš samo ako razgovaraš sa njima. Zašto ja nisam pomislio da se ja njoj sviđam...

ma brate, uzas :D, cesta pojava, ne mozes bit ni kulturan, a da ne misle da im se nabacujes
valjda si hrane ego time, sta li vec, imam utisak da ponekad treba naglasit 'ne barim te'
ja znam jednu zensku koja mi prica kao 'ma joj, svi me bare na faksu, u komsiluku, teretani, smor mi'..., a zapravo sa nekim likovima je ukupno progovorila 3 recenice; vrhunac je bio kad je rekla da joj se neka zenska nabacuje
E to to. :lol: :thumbup:

I ja imam jednu što je svi bare. :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#89 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

Ramzess Veliki wrote: 17/02/2020 03:46 Ne znam sto kukate na njih, pa zbarite ih kad im je stalo. :sad:
Pa nama nije stalo. :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#90 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

cendlerbing wrote: 17/02/2020 07:46
strucnjakdemagog wrote: 17/02/2020 00:06
Ne mogu procijeniti samo iz tvoje perspektive. Ako ste izlazili i poljubili se par puta, vjerovatno mu se sviđaš, ali to što je njega odbilo je razlog koji mi ne navodiš. Možda ga nisi ni svjesna. Može biti da su ti tvoji kratki odgovori doveli do toga, jer je pomislio da si nezainteresovana, što opet nema logike nakon vaših izlazaka. Sviđao ti se, a kulirala si ga kratkim porukama? Baš niđe veze.
Pa eto, mogla sam slagati da sam na neki fer način rekla otvoreno nešto a nisam, to sam tek poslije uvela u svoje moralne kodove.
I ne, nije mi se "sviđao a kulirala sam ga", nego sam mu indirektno probala dati do znanja da više ne želim izlaziti s njim. Svaka ti čast ako nikad nisi nikome tako pokazai nezainteresovanost. :thumbup:
Ramzess Veliki wrote: 17/02/2020 02:51
Znaci slabo ljubi ... takvi su svi bilderi, a sigurno mu nisi pohvalila tricepse, na to su osjetljivi ... :mastakazes:
Nije li ocjena ljubljenja subjektivna? :P

E, nisam se sjetila, al pipnula sam triceps, brojil se to :ups: :lol:


Pa OK si postupila, ali čemu onda tvoje čudjenje njegovoj reakciji? Kakva misterije? Pokazala si mu da ne želiš dalje i on je otišao.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#91 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

Kakvo čuđenje :zoka:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#92 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

U brzini sam odgovarao na prethodni tvoj post. Sad vidim da ti je misterija što nije bilo hemije, odnosno simpatija s tvoje strane. :thumbup:
Možda je imao piskav glas. :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#93 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

Ma nije, dobar momak ko grom, sa svih strana :lol:
Malo je previše zijevao i grizao dok se ljubio, ne znam je li to dovoljno da odbije, stvarno mi ništa drugo nije smetalo :zoka:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#94 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

Čuj grizao. :lol: Da nisi napumpala usne? Hoće to da prevari. :D
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#95 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

Jel to znaš iz iskustva? :lol:
User avatar
helpdesk1
Posts: 517
Joined: 04/08/2011 14:14

#96 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by helpdesk1 »

Ramzess Veliki wrote: 17/02/2020 02:51
Znaci slabo ljubi ... takvi su svi bilderi, a sigurno mu nisi pohvalila tricepse, na to su osjetljivi ... :mastakazes:
Bježi od njih, kažu gore Roki dole smoki :lol: :lol: :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#97 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

Desilo mi se jednom. :zoka: :mrgreen:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#98 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

Je li ti se svidjelo? Uvijek sam se pitala kakav li je to osjećaj? :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#99 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

Iskreno jeste. Kako da mi se to ne svidi.
Ako razmišljaš to da uradiš, imaš moju podršku. :D :thumbup:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21556
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#100 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by MarlboroGold »

:zjev:
Post Reply