Top Shop, Delimano, Dormeo...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
RAZIEL
Posts: 174
Joined: 07/11/2005 20:22
Location: SARAJEVO

#26 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by RAZIEL »

Zna li neko kakvi su Delimano chef power nozevi? Set kosta oko 50 KM, nesto mi jeftino to bas...
User avatar
lethalthreat
Posts: 532
Joined: 22/07/2010 19:34

#27 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by lethalthreat »

Sve vezano za Delimano, TopShop, Dormeo, Kosmodisk .... uključujući i ljude koji rade na promociji navedenoga je obično njesra, iskren savjet: klonit se što dalje.
User avatar
RAZIEL
Posts: 174
Joined: 07/11/2005 20:22
Location: SARAJEVO

#28 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by RAZIEL »

lethalthreat wrote: 08/02/2020 17:58 Sve vezano za Delimano, TopShop, Dormeo, Kosmodisk .... uključujući i ljude koji rade na promociji navedenoga je obično njesra, iskren savjet: klonit se što dalje.
OK, hvala na savjetu.
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#29 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by drugtito2011 »

RAZIEL wrote: 08/02/2020 17:48 Zna li neko kakvi su Delimano chef power nozevi? Set kosta oko 50 KM, nesto mi jeftino to bas...
Solidan proizvod za te pare. Inace Delimano i Dormeo proizvodi su veoma dobri. Koristim ih vec nekoliko godina i prezadovoljan. Ipak imas probni period 15 dana pa ako ti se ne svidi ti vratis. Vrlo jednostavno.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#30 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by plain vanilla »

Nisrin wrote: 22/04/2019 12:14 Ima li neko iskustva sa ROVUS mopom, djoger koji ima spremnik za vodu, pa se prska i prebrisu se podovi?! Je li se zacepi brzo, je li fino cisti? Znam da nema zamjenske krpe..

20KM je na akciji!
Ima zamjenska, kupi se posebno.
To sam ja uzela u Bingu, 20 bez akcije, a zamjenska krpa je 3KM. I nije lose. Jos u spremnik dodas malo ajaxa pa fino mirise.
U topshopu su zamjenske krpe malo skuplje.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#31 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by spreca »

lethalthreat wrote: 08/02/2020 17:58 Sve vezano za Delimano, TopShop, Dormeo, Kosmodisk .... uključujući i ljude koji rade na promociji navedenoga je obično njesra, iskren savjet: klonit se što dalje.
Kad pogledas odnosno kad uzmes to sranje u ruke odma ti je jasno da je to cista obmana
User avatar
lethalthreat
Posts: 532
Joined: 22/07/2010 19:34

#32 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by lethalthreat »

spreca wrote: 08/02/2020 21:17 Kad pogledas odnosno kad uzmes to sranje u ruke odma ti je jasno da je to cista obmana
Imao sam, nažalost, doticaja i sa njihovim nazovi proizvodima i sa ljudima koji rade tu. Živo smeće i jedno i drugo, daleko im kuća. Ne mogu da vjerujem da njihove metode marketinga i dan danas prolaze kod ljudi :-) Držite se konkurencije, mnogo su bolji...
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#33 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by cendlerbing »

Kontala sam kupiti neki njihov jastuk, ovako se više spavati ne može. :-)

Ovakav sam otprilike imala na umu
Image

Gdje se osim u Dormeu može kupiti ovakvo nešto?
User avatar
plain vanilla
Posts: 66782
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#34 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by plain vanilla »

cendlerbing wrote: 08/02/2020 21:42 Kontala sam kupiti neki njihov jastuk, ovako se više spavati ne može. :-)

Ovakav sam otprilike imala na umu
Image

Gdje se osim u Dormeu može kupiti ovakvo nešto?
http://bauerfeind.ba/proizvod/lavandon- ... i-jastuci/
User avatar
bunk
Posts: 8774
Joined: 16/07/2016 19:58

#35 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by bunk »

Imas i u jysku..
Jysk.ba
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#36 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by cendlerbing »

Dobro si...evo ima i u ovom Vitapuru.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#37 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by spreca »

cendlerbing wrote: 08/02/2020 21:42 Kontala sam kupiti neki njihov jastuk, ovako se više spavati ne može. :-)

Ovakav sam otprilike imala na umu
Image

Gdje se osim u Dormeu može kupiti ovakvo nešto?
Jastuk mozes kupiti slobodno,ja sam kupio od njihove konkurencije za 30% jeftinije i zadovoljan sam a od onih koji su kupili su veoma zadovoljni,ja gdje sam kupovao njihovih nije bilo....jastuk mi je pomogao ,nemam bola u plecki i vratu posle toga,nekima nije pomoglo
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#38 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by spreca »

lethalthreat wrote: 08/02/2020 21:38
spreca wrote: 08/02/2020 21:17 Kad pogledas odnosno kad uzmes to sranje u ruke odma ti je jasno da je to cista obmana
Imao sam, nažalost, doticaja i sa njihovim nazovi proizvodima i sa ljudima koji rade tu. Živo smeće i jedno i drugo, daleko im kuća. Ne mogu da vjerujem da njihove metode marketinga i dan danas prolaze kod ljudi :-) Držite se konkurencije, mnogo su bolji...
ja bio kupio i za tri dana vratio im
User avatar
drugtito2011
Posts: 2888
Joined: 01/08/2011 18:45

#39 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by drugtito2011 »

lethalthreat wrote: 08/02/2020 21:38
spreca wrote: 08/02/2020 21:17 Kad pogledas odnosno kad uzmes to sranje u ruke odma ti je jasno da je to cista obmana
Imao sam, nažalost, doticaja i sa njihovim nazovi proizvodima i sa ljudima koji rade tu. Živo smeće i jedno i drugo, daleko im kuća. Ne mogu da vjerujem da njihove metode marketinga i dan danas prolaze kod ljudi :-) Držite se konkurencije, mnogo su bolji...
De nam reci o kojim prozvodima je rijec da i mi znamo.

Kad malo pogledas trziste vidjeces da nemaju konkrencije. Ima pokusaja i tu se sve zavrsava. Samo nemoj reci da im je Vitapur konkurencija.
User avatar
Edin H.
Posts: 46992
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#40 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Edin H. »

spreca wrote: 10/11/2016 11:10
Logovan wrote:
spreca wrote: svaki put se javis...ali uredno im se sjetis blize i daljne familije..........trazi od telekoma da ih blokiraju prema tvom broju
Jest da su dosadni, ali ljudi rade svoj posao.
Nije problem kad jednom ili dva puta nazove.....ali kad to prijedje svaku normalu e onda mu brojim sve po spisku......neka vode evidenciju koga su i koliko puta zvali...jebe se meni za njihov posao...necu da uznemirava mene zbog svog posla jer on nezna sta ja radim dok me odvlaci od posla svojim pozivom...ja bih to inace zabranio zakonom ta telefonska uznemiravanja....ima tv,radio pa reklamiraj
Ti se istreses na osobi koja zove, a oni su najmanje krivi, moraju ispuniti normu.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#41 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by spreca »

Edin H. wrote: 09/02/2020 18:28
spreca wrote: 10/11/2016 11:10
Logovan wrote: Jest da su dosadni, ali ljudi rade svoj posao.
Nije problem kad jednom ili dva puta nazove.....ali kad to prijedje svaku normalu e onda mu brojim sve po spisku......neka vode evidenciju koga su i koliko puta zvali...jebe se meni za njihov posao...necu da uznemirava mene zbog svog posla jer on nezna sta ja radim dok me odvlaci od posla svojim pozivom...ja bih to inace zabranio zakonom ta telefonska uznemiravanja....ima tv,radio pa reklamiraj
Ti se istreses na osobi koja zove, a oni su najmanje krivi, moraju ispuniti normu.
Zao mi je ali to joj/mu je posao,nisam duzan da trpim zato sto neko na tome zaradjuje,bilo je je kad kazem pa zvali ste par dana nazad,veli pa mozda ste se oredomislili...ma jebe mise
User avatar
lethalthreat
Posts: 532
Joined: 22/07/2010 19:34

#42 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by lethalthreat »

drugtito2011 wrote: 09/02/2020 18:06 De nam reci o kojim prozvodima je rijec da i mi znamo.
Kad malo pogledas trziste vidjeces da nemaju konkrencije. Ima pokusaja i tu se sve zavrsava. Samo nemoj reci da im je Vitapur konkurencija.
Manje više sve iz njihovog asortimana sa čime sam ja imao doticaja je užas: Delimano - katastrofa. Probao Tefal i nemam namjeru da se vraćam nazad. Dormeo užas, ne moraš ići na Vitapur, nisam isprobao pa da mogu dati sud. Ima Jysk, MojSan, spavam kao beba... TopShop :lol: :lol: :lol: treba li šta dodati na ovo? Kosmodisk, zar je neko zaista povjerovao u to? :lol: Jedino sa čime sam svojevremeno zaista bio zadovoljan su Walkmaxx čizme, fino se nanosale, i dan danas su tu.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#43 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Nisrin »

cendlerbing wrote: 08/02/2020 21:42 Kontala sam kupiti neki njihov jastuk, ovako se više spavati ne može. :-)

Ovakav sam otprilike imala na umu
Image

Gdje se osim u Dormeu može kupiti ovakvo nešto?
Meni je ovaj odlican...ali bas odlican, imam ga sigurno 4 godine, cak i zamjenski :D Muzu se ne svidja, ne voli anatomske...a imas odlicne i u JYSKu sa memory pjenom...posebno im je dobar onaj mali kao putni, ali je klasicni jastuk manjih dimenzija, jako udoban i bude cesto na akciji :D
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#44 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Nisrin »

plain vanilla wrote: 08/02/2020 20:59

Ima zamjenska, kupi se posebno.
To sam ja uzela u Bingu, 20 bez akcije, a zamjenska krpa je 3KM. I nije lose. Jos u spremnik dodas malo ajaxa pa fino mirise.
U topshopu su zamjenske krpe malo skuplje.
Kupila sam ja...nije los, mada mi ostaju muzgavi tragovi po laminatu, dodam DMov deterdzent za laminat...on mi je za preko sedmice, a vileda mop kad je sedmicna generalka...nisam nasla zamjenske krpe, otkuhavam onu na 60 i nista joj jos nije bilo :D

Sad je doao Profissimo u DM, jos manji mop na koji se nakaci vlazna maramica za pod. isto DMova...to je super, iako je dimenzijama manji mop---u Njemackoj je Swiffer :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#45 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by vjesticanametli »

:lol: DZes svabico :mrgreen: swifasch li :lol: ja samo tom swif taracom mlatim :lol:
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#46 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Nisrin »

vjesticanametli wrote: 10/02/2020 14:44 :lol: DZes svabico :mrgreen: swifasch li :lol: ja samo tom swif taracom mlatim :lol:
Kupila sam i vileda set - ali ne okrugli, nego kockasti mop :D To jednom sedmicno, a ostatak sedmice swiffer zakon...i nasla sam u REWE neke zlj vlazne krpe, ali mirisu na limun, debele su kao swifferove i 10ak ih dodje za 1EUR..isplatnije od swiffer original podnih krpa :D
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#47 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by vjesticanametli »

:lol: o fala za info...vidicu u subotu u rewe te zlj tarace :thumbup:
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#48 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by dobar osjecaj »

spreca wrote: 09/02/2020 18:43 Zao mi je ali to joj/mu je posao,nisam duzan da trpim zato sto neko na tome zaradjuje,bilo je je kad kazem pa zvali ste par dana nazad,veli pa mozda ste se oredomislili...ma jebe mise
Ja se odavno ne javljam više na nepoznate brojeve na kućni telefon.
Zadnji put kad sam se javila prije par godina, iskoristila sam fol iz Seinfelda na nekoj apotekarki koja me zvala na kućni broj oko sedam naveče. Pitala sam je da mi da svoj kućni broj pa da ja nju nazovem kad večeras dođe kući da se odmara da mi priča detalje o proizvoima koje mi želi prodati. Ženi je bilo jako neugodno. Ni meni nije bio pretjerano lijep osjećaj ali stvarno nemam razumijevanje za taj vid upadanja u živote.
User avatar
plonker
Posts: 251
Joined: 30/01/2010 20:21

#49 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by plonker »

Zbog poziva se ljudi nerviraju jako puno, a rješenje je ustvari vrlo jednostavno.
Zvali su me, pa sigurno i dvije godine, u bilo koje doba dana, jutro, podne, predveče i kad sam na poslu i kad ručam, ali isto tako i kada sam izvan BiH (Dosta sam se roaminga naplaćao zbog njihovih poziva). Pokušavao sam da blokiram brojeve sa kojih su zvali, ali i to je bilo uzalud, jer bi svaki put zvali sa drugog broja. Cijelo vrijeme mi je bilo nezgodno da im psujem jer nisu ljudi što zovu ništa krivi. A onda jedan dan kad su nazvali ja sam, nakon što sam saslušao tetu, rekao da me više ništa ne interesuje i pitao šta trebam da uradim da me više ne zovu. Kaže teta samo recite da ne želite više primati pozive i neće vas niko zvati. Pa rekoh, kome treba da to kažem. A ona će: evo recite meni. I ja onda ponovim: "Ne želim više da me se kontaktira putem telefona". Kaže teta hvala vam lijepo na saradnji i prijatno.
Dugo sam se poslije sam sebi smijao. Duže od dvije godine sam trpio njihov teror, a sve što sam trebao da kažem je jedna rečenica i da to sve prestane.
User avatar
teuta06
Posts: 1597
Joined: 28/03/2018 11:14

#50 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by teuta06 »

ja se sjećam da su me zvali jedanput kao iz JP Hrvatske telekomunikacije na fiksni telefon, kao neka anketa o internetu i kablovskoj (imam njihov Home TV).. i kao da ulazim u bubanj za izvlačenje poklon bona za CM ili dm. sad ne znam je l bila navlakuša, ako jest nasjela sam.. ugl brdo pitanja o internetu, kablovskoj, pa se odg ono od 1 do 5.. ili raspon zadovoljan - nezadovoljan... već sam i zab...

poklon bon nisam dobila..
Post Reply