Gdje zbariti u Sarajevu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#51 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by zoomba »

Santic_Aleksa wrote: 06/01/2020 13:25
zoomba wrote: 06/01/2020 13:23 A sta kad ti nepoznato zensko ide u susret,presjece ti put i stane ispred tebe i nasmjesi se? :D
tutneš markicu jer to uglavnom rade ove što skupljaju pare za bolesnu il nezbrinutu djecu :lol:
:lol:

Ih da vidis kako gleda kao da bi uzela sve .. :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#52 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Tomahawk11 »

Santic_Aleksa wrote: 06/01/2020 13:25
zoomba wrote: 06/01/2020 13:23 A sta kad ti nepoznato zensko ide u susret,presjece ti put i stane ispred tebe i nasmjesi se? :D
tutneš markicu jer to uglavnom rade ove što skupljaju pare za bolesnu il nezbrinutu djecu :lol:
Što ti je iskustvo :lol:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5314
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#53 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Santic_Aleksa »

zoomba wrote: 06/01/2020 13:27
Santic_Aleksa wrote: 06/01/2020 13:25
zoomba wrote: 06/01/2020 13:23 A sta kad ti nepoznato zensko ide u susret,presjece ti put i stane ispred tebe i nasmjesi se? :D
tutneš markicu jer to uglavnom rade ove što skupljaju pare za bolesnu il nezbrinutu djecu :lol:
:lol:

Ih da vidis kako gleda kao da bi uzela sve .. :D
raskući te u sekundi moj zumbule :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#54 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

zoomba wrote: 06/01/2020 13:27
Santic_Aleksa wrote: 06/01/2020 13:25
zoomba wrote: 06/01/2020 13:23 A sta kad ti nepoznato zensko ide u susret,presjece ti put i stane ispred tebe i nasmjesi se? :D
tutneš markicu jer to uglavnom rade ove što skupljaju pare za bolesnu il nezbrinutu djecu :lol:
:lol:

Ih da vidis kako gleda kao da bi uzela sve .. :D
Jel' te to strah ??? :lol:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#55 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by zoomba »

Za nju vise :lol:
User avatar
kokuz_sa
Posts: 8491
Joined: 29/05/2010 21:11
Location: nisam u inostranstvu :D

#56 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by kokuz_sa »

King Theoden wrote: 03/01/2020 10:15

Možeš li mi dati mišljenje i savjet molim te ? Upoznao sam jednu curu u teretani ona radi tamo. Prvo me je prihvatila na instagramu i zapratila, pa u teretani sama mi priđe i prva počme priču o mom životu, pita kako se zovem i prezivam, gdje radim, jel studiram, da li se sportom bavim. Onda sljedećih 20-30 dana samo reče dobar dan kada uđem u teretanu i ništa više, jedva me i pogleda kao da sam zid. Išao sam u teretanu 7, 8, 9, i 10 mjesec, onda sam 11 pauzirao i nastavio ići od 12. Kad sam došao u teretanu u 12 mjesecu ona me pita kako se zovem da može upisat da sam platio članarinu. Pa kako mi je mogla zaboravit ime a već 4 mjeseca idem u tu teretanu i bio sam u njoj već 50 puta ??? Zaboravila mi ime samo zato što nisam išao u teretanu jedan jedini mjesec a to je november. Malo sam se osjećao ponižen i ljut. Htio sam joj reći "jel ti imaš problema sa pamećenjem ? rekao sam ti do sada 5 puta moje ime i prezime i valjda je vrijeme da zapamtiš, nije mi ovo prvi puta da sam u ovoj teretani". Ali suzdržao sam se i ostao kulturan. Sljedeći dan ona je prihvatila moj zahtjev za prijateljstvo na facebooku i dozvolila mi da tamo vidim puno njenih privatnih stvari pazi liku čijeg se imena dan prije tobože nije sjećala. Sa drugim ljudima u teretani se uvijek ponaša isto, stalno priča sa njima i šali se, a mene nekad ignorira a nekad skoro flertuje. Zašto se ponaša tako ? Zašto je sa drugima uvijek ista a sa mnom malo toplo malo hladno ? Preko facebooka sam otkrio sve i svašta o njoj. Kad sam čitao i gledao neke njene slike i objave ostao sam šokiran. Ponaša se kao kurva stalno mijenja momke počela je to radit već sa 14 godina. Ona sada ima 24 godina a sa 14 godina je imala jednog dečka, sa 15 godina drugog, od 16 do 17 godine je bila sa trećim, sa 18 godina je imala četvrtog itd itd. Što je najgore ti njeni dečki su bili svi međusobno prijatelji iz istog društva, njen prvi dečko je imao 19 godina a ona tada 14 a to je pedofilija. Tko zna koliko ih je imala, možda 5, možda 10, možda 15, jako me razočarala. Ima toga još. Kad je imala samo 15 godina na facebook je napisala "no love, it s all about sex" u prijevodu "nije bitna ljubav nego samo seks". Onda se sa 22 godine sjetila tog komentara i napisala "vidite šta sam sa 15 godina pisala, već tada sam shvatila što je smisao života" . Onda su to komentirale njene prijateljice i prijatelji i napisali joj da je komedija, da je prejaka, da je iskusnjara, da treba ići u crkvu kako bi se njen mladi život vratio na pravi put. Također je na facebooku napisala da niti jednu ženu se ne može do kraja zadovoljit jer niti jedan muškarac nema čokoladni penis iz kojeg ispada novac. Dosta se opijala i to sa 14 godina već počela. Voli tetovaže i pirsinge često to lajkuje na facebooku, i sama ima pirsing na nosu, čuo sam da žene koje imaju pirsinge i tetovaže su kurve i više mijenjaju muškarce nego obične žene. Sudeći po slikama voli motore i heavy metal muziku. Kad je imala 15 godina na facebooku joj neki kolega iz razreda napisao da se ona žvali (ljubi u usta) sa istim spolom i da je on tako čuo, ona je to negirala i rekla da on nije normalan. Njeno prezime završava na ić a par kolega iz razreda su joj kasnije napisali da je žvalidžić kao sprdaju se zato jer se navodno okolo žvali sa svakim, ona im je na to odgovorila jednom "pizdo" a drugom "hahahaha budalo" . Također sam primjetio da je mnogo psovala dok je bila mlađa, svaka druga riječ joj je bila kurac, često je psovala Boga, crkvu, religiju. Znala bi za roditelje napisat da su budale, govna, ko ih jebe kada joj nebi dozvolili neki izlazak ili koncert. Bila je jedna slika sa kojom je bila oduševljena i za koju je rekla da je to tako, malo je tu sponzoruša ispala, na toj slici čovjek sjedi na svom super skupom autu u ruci drži buket cvijeća a ispod ironično piše njegova cura je sigurno pala na romantiku. Napisala je mmmm i stavila smješak na pjesmu koja ide ovako "Vaša kćerka je kurva Po njoj se klizi i skače Uz to se gonga i fura A vama kod kuće plače. Kako je nitko ne razumi
I da je nitko ne shvaća.
Ne znate kako vam glumi.
A to je opet na ulicu vraća. Vaša kćerka je drolja
Po njoj skaču stari i mladi
Dal' je to vaša greška ili volja
Da joj netko stalno gura ili vadi.
Nemojte lagat samu sebe
Kćer vam se u for gasu jebe
Vaša kćerka je glupa.
Ne zna što su prezervativi
A kada se napumpa
Za dicu su joj drugi krivi.
Ona ima radno vrime
I sa njom nema zime
Za pare ona daje svima
I sve veličine prima". Sve u svemu malo me zabolilo kada sam saznao sve to o njoj. Kad sam je tek upoznao pretpostavljao sam da nije svetica čim ima pirsing na nosu ali ovo je ipak previše.
Sve radi, al ne upoznaji djevojke u teretani..tamo nista normalno nije..
Il joj je smisao zivota da jede lische i stalno trenira ili su lujke tipa one sto sam pisao na temi najgori spoj..
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#57 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

kokuz_sa wrote: 16/01/2020 23:29
Sve radi, al ne upoznaji djevojke u teretani..tamo nista normalno nije..
Il joj je smisao zivota da jede lische i stalno trenira ili su lujke tipa one sto sam pisao na temi najgori spoj..
Pa meni one najvise odgovaraju.

... meni meso njoj prilozi a i drva se brze ubace. A i meni fali pokoja daska u glavi - taman. :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#58 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

Za djevojku koja ide u teretanu bar znaš da drži do sebe, tj. pazi na svoje zdravlje i izgled.
To što neke od njih zbog telećih pogleda muških dok treniraju umisle da su JLo, to je drugi par opanaka.

U svakom slučaju, u teretani se može upoznati finih djevojaka. :thumbup:
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40776
Joined: 21/05/2012 22:46

#59 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by AmiĐa_Idriz »

Ramzess Veliki wrote: 03/01/2020 06:04
Ako jesi ... pa tamo gdje se one slicno izrazavaju kao i ti ... i nije im neprijatno kad ih nazoves trebom, ribom, kokom ... u Barlottiju, naravno. :thumbup:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#60 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

strucnjakdemagog wrote: 05/02/2020 04:53 Za djevojku koja ide u teretanu bar znaš da drži do sebe, tj. pazi na svoje zdravlje i izgled.
To što neke od njih zbog telećih pogleda muških dok treniraju umisle da su JLo, to je drugi par opanaka.

U svakom slučaju, u teretani se može upoznati finih djevojaka. :thumbup:
Kad ljudi ne znaju bariti zenske u teretani pocnu nalaziti mane.
Zenske iz teretane se bare na jedan vrlo jednostavan nacin ali necu ga ovdje izlagati, nema vise dzabnih savjeta ... :oops:

Samo da potvrdim sto je @strucnjakdemagog rekao, kod mene djevojke iz teretane prolaze u svakom smislu, one van teretane moraju cekati u redu. :D
Bavljenje sportskim aktivnostima mi je eliminatorno. :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#61 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

Ramzess Veliki wrote: 06/02/2020 04:04
strucnjakdemagog wrote: 05/02/2020 04:53 Za djevojku koja ide u teretanu bar znaš da drži do sebe, tj. pazi na svoje zdravlje i izgled.
To što neke od njih zbog telećih pogleda muških dok treniraju umisle da su JLo, to je drugi par opanaka.

U svakom slučaju, u teretani se može upoznati finih djevojaka. :thumbup:
Kad ljudi ne znaju bariti zenske u teretani pocnu nalaziti mane.
Zenske iz teretane se bare na jedan vrlo jednostavan nacin ali necu ga ovdje izlagati, nema vise dzabnih savjeta ... :oops:

Samo da potvrdim sto je @strucnjakdemagog rekao, kod mene djevojke iz teretane prolaze u svakom smislu, one van teretane moraju cekati u redu. :D
Bavljenje sportskim aktivnostima mi je eliminatorno. :D
Imam i ja vrlo jednostavan način za barenje u teretani, ali takođe bih ga zadržao za sebe. :D Nije neka mudrolija, samo se ponašaš prirodno.
Poznajem jednu djevojku već dugo godina i nije mi se nikad nešto posebno sviđala dok je nisam vidio u teretani. Fakat fino za oči.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#62 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

strucnjakdemagog wrote: 06/02/2020 07:18 Imam i ja vrlo jednostavan način za barenje u teretani, ali takođe bih ga zadržao za sebe. :D Nije neka mudrolija, samo se ponašaš prirodno.
Poznajem jednu djevojku već dugo godina i nije mi se nikad nešto posebno sviđala dok je nisam vidio u teretani. Fakat fino za oči.
barenje u teretani ima mnogo pozitivnih efekata - imas motivaciju za vjezbanje, vodis racuna o ishrani, druzis se sa ljudima, korisno ispunis slobodno vrijeme i zbaris zensku, kud ces bolje. :thumbup:

Vs barenje u kafani ili restoranu gdje te povuce na alkohol, probleme sa debljanjem, pritiskom, jetrom ... :run:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#63 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by MarlboroGold »

Jel to ono barenje u teretani kad stanu pred ogledalo i pocnu curama vikati joj gledaj mi bicepsa, tricepsa i plocica, pa se pocnu dirati po rukama i stomaku? :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#64 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

MarlboroGold wrote: 06/02/2020 15:46 Jel to ono barenje u teretani kad stanu pred ogledalo i pocnu curama vikati joj gledaj mi bicepsa, tricepsa i plocica, pa se pocnu dirati po rukama i stomaku? :D
Pravi gospodin udje u teretanu i plati irgata da gura dok on u Armani odijelu bari zenske. :lol:
User avatar
Yenna
Posts: 6837
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#65 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Yenna »

MarlboroGold wrote: 06/02/2020 15:46 Jel to ono barenje u teretani kad stanu pred ogledalo i pocnu curama vikati joj gledaj mi bicepsa, tricepsa i plocica, pa se pocnu dirati po rukama i stomaku? :D
Ne već kad ide za tobom od sprave do sprave i pita treba li ti pomoć? :lol:
Šalim se, bude finih i kulturnih gestova, više nego ovih prvih :thumbup:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#66 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

Momci u teretani uvijek su spremni da pomognu pri vježbanju. :lol:

Ja sam jednom u teretani viđala jednog muškarca i tu me nije ni primijetio, samo gledao svoga posla :(
Kasnije smo se slučajno upoznali u nekim drugim okolnostima, pa sam ga navela da me primijeti. :diva:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#67 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by moonca »

:roll:
..ne, idem u teretane- ali, moja bujna masta mi kaze- da tamo niko nije privlacan.. :-?
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#68 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Gerro »

cendlerbing wrote: 16/02/2020 19:04 Momci u teretani uvijek su spremni da pomognu pri vježbanju. :lol:

Ja sam jednom u teretani viđala jednog muškarca i tu me nije ni primijetio, samo gledao svoga posla :(
Kasnije smo se slučajno upoznali u nekim drugim okolnostima, pa sam ga navela da me primijeti. :diva:
jel bilo šta ?
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#69 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

Nije. Nisam mu mogla naći mane ali jednostavno nije bilo hemije. :cry:
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#70 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Gerro »

Bitno je da ima para, jbo hemiju.
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#71 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

Jesi to ti na avataru?
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#72 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Gerro »

Da sam bogdom :sad:
User avatar
cendlerbing
Posts: 15622
Joined: 17/08/2017 03:43

#73 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by cendlerbing »

Što, šta je reći :?
User avatar
Gerro
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 10376
Joined: 19/12/2018 20:19

#74 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Gerro »

duga priča, nije za foruma :oops:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#75 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

cendlerbing wrote: 16/02/2020 21:07 Nije. Nisam mu mogla naći mane ali jednostavno nije bilo hemije. :cry:
Hoćeš reći nisi se ti njemu svidjela. :lol:
Post Reply