Sta vas najvise nervira kod vozaca
Moderators: _BataZiv_0809, anex
- basicm
- Posts: 11634
- Joined: 16/01/2012 21:38
#26051 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Sto ga konektovani odbrani, svaka cast 
- konektovan
- Posts: 51427
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
- DoradO
- Posts: 4635
- Joined: 27/04/2008 00:39
- Location: facebook.com/dorado.images
- konektovan
- Posts: 51427
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#26055 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Covjek fino reko'
Idiota i krivih drva nikad i nigdje malo.
Idiota i krivih drva nikad i nigdje malo.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26056 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
svuda isti problem ...degenerika ko u prici...
-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
#26057 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Danas neki kreten/ka u Smartu u po dana duga ozego, a turio seljone, po danu smetaju u retrovizoru!
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
-
zigson
- Posts: 4818
- Joined: 04/04/2015 22:17
#26059 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
I ja se upisujem u listu nailazaca na tog "smarta", majku on jebo sebi
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
#26060 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Razmisljam sebi ovako nesto da kupim
on seljone pa kad ga jedno 50 k lumena odvali mislit ce da je pred rajskom kapijom


-
tempuser
- Posts: 17100
- Joined: 08/04/2015 10:35
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26063 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
vrijeme ih nasteluje u taj polozaj 
- drug_profi
- Posts: 65419
- Joined: 16/07/2012 16:00
#26064 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Svi su ovi fiati ovakvi
-
r_faruk
- Posts: 4804
- Joined: 20/01/2003 00:00
#26065 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
... i to kad su iz fabrike izasli
- Bakir1
- Posts: 13669
- Joined: 18/06/2008 16:45
- Location: mislim da o tome imam misljenje.
- Contact:
#26066 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
sta reci za 206 
- MorningStar
- Posts: 9431
- Joined: 22/11/2019 18:43
- Optimist
- Posts: 15523
- Joined: 08/02/2010 19:01
- Location: Sarajevo
#26068 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
@suit_up
Jel to skupa putarina?
Jel to skupa putarina?
-
suit_up
- Posts: 846
- Joined: 31/12/2019 11:25
#26069 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Nije drug, nego živim tu, inače pravim krug bez potrebe 
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
#26070 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
jasta su ...skupo smecarima zamijenit lezaje lafete i onaj dugi saraf...tipo i marea/bravo/brava,isti problem...
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#26071 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ali nabolje je kod peug 206 i 306.bitanga_sa_otesa wrote: ↑24/01/2020 22:31jasta su ...skupo smecarima zamijenit lezaje lafete i onaj dugi saraf...tipo i marea/bravo/brava,isti problem...
Imaju one "torzije" nazad umjesto klasicnih amortizera. To kad ode isto kakva dobro debela mlada kad obuce uske tole a koljena kresu jedno o drugo a dole se none izkrivile u zglobovima.
Ruku na srce znam da je to zajexxx zahvat kad treba popravljati(citaj skup) Nekad davno imao to na peug 205. Znam da sam svaki cas gledao kako stoje tockovi iz straha od posjete majstoru sa tim problemom.
Ne znam koje generacije imaju to i da li su prestali sa ugradjivanjem.
- bitanga_sa_otesa
- Posts: 39556
- Joined: 27/03/2014 09:56
- Location: štavanj
- Grijem se na: drva
- Vozim: pezejca
- Horoskop: ne vjerujem
- Contact:
-
zdruzdjo
- Posts: 5921
- Joined: 16/08/2009 00:27
#26073 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Ahaaaabitanga_sa_otesa wrote: ↑24/01/2020 22:47
nije to ni skup ni zajeban zahvat ako se na vrijeme uradi(samo lezaj),ali krkani to voze dok ne otpadne ,onda se sjebe osovina na koju ide taj lezaj itd itd....
Nisam znao. Znam da su mi dok sam imao peug-a govorili: pazi na to, ako vidis da su tockovi otisli u stranu, ima da te zakolju majstori.
- Romeo 80
- Posts: 4627
- Joined: 11/12/2006 16:55
- Location: Seljajevo, al Centar brale
- Grijem se na: Džemper
- Vozim: Azijsku nakazu
#26074 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Slobodno mozete zamisljati da to ja govorim, jer identicno razmisljam
- konektovan
- Posts: 51427
- Joined: 19/01/2015 19:12
- Location: Mahala
- Vozim: Francusku kantu
#26075 Re: Sta vas najvise nervira kod vozaca
Peugeot je prestao sa 306, 206, 106 modelima, a noviji modeli od 307, 207 idu sa oprugama....citroen je sa modelima xsarom, picassom zavrsio sa torzijom.zdruzdjo wrote: ↑24/01/2020 22:44
Ali nabolje je kod peug 206 i 306.
Imaju one "torzije" nazad umjesto klasicnih amortizera. To kad ode isto kakva dobro debela mlada kad obuce uske tole a koljena kresu jedno o drugo a dole se none izkrivile u zglobovima.
Ruku na srce znam da je to zajexxx zahvat kad treba popravljati(citaj skup) Nekad davno imao to na peug 205. Znam da sam svaki cas gledao kako stoje tockovi iz straha od posjete majstoru sa tim problemom.
Ne znam koje generacije imaju to i da li su prestali sa ugradjivanjem.


