Željko Komšić - Komšo

Locked
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3851 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by hAZNADAR »

Hank Paldum wrote: 18/01/2020 17:15
omega369 wrote: 18/01/2020 16:43
Hank Paldum wrote: 18/01/2020 09:46 Ja ću prvi priznati da se među najvećim lopovima zadnjih 20 godina nalaze mnogi SDAovci ali nikada neću staviti SDA prije rata u isti rang sa SDS i HDZ i neću ihikada nazvati fašistima. To se uklapa u priču "svi smo isti". Iako SDA nisam zaokružio 15 godina ponosan sam što sam glasao za tu stranku na prvim demokratskim izborima.
I to dovoljno govori koliki je komsic petljanac i izdajnik. I ranije je bio politicka nula, sad je definitivno i politicka i moralna. Birati pecikozu, fahru i bibiju mogu samo poremeceni
Da bi bio izdajnik on prvo mora pripadati nečemu da to izda, nemoj zaboraviti da su pripadnici strane koju je kao izdao ga na društvenim mrežama mnogo prije petak 13. koalicije zvali ljudskim smećem.
Šta je tačno izdao? Ko je odredio da su Konaković, Forto itd. vlast dobri momci a SDA/Radončić/Komšić vlast loši momci?
Činjenjica je da su i SDP i slične stranke i SDA i slične stranke u teoriji sve pro-bosanske ali u praksi ipak nisu šta predstavljaju i obećavaju tako da Komšić nikoga nije izdao niti prešao na tamnu stranu nego je izabrao samo jednu stranu koja ima mana kao i druga strana. To što su SDP, NS, NiP i sl. članovi i glasači umislili da su oni dobri momci u borbi protiv zlih je njihovo pravo ali nema veze sa realnošću
Hvala Bogu pa je "izdao" jer je sudeci po reakcijama - samo prikazao ove sto ga pljuju u stvarnom svjetlu. 20 godina im valjao i sad mu psuju mrtvu majku i kletu dijete. Pa ti hajd budi politicar po mjeri takvih.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#3852 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hafis »

Čuj 20 godina valjao. Kako kome.
A ja, smetnuh da sam uzp-ovac, ekstremni kockoglavi hercegovački nacionalist i separatist, i moja se zato ne pika.
Ali eto, valja čuti mišljenje i od takvih: govno bilo - govno i ostalo.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3853 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hank Paldum »

hAZNADAR wrote: 18/01/2020 18:58
Hank Paldum wrote: 18/01/2020 17:15
omega369 wrote: 18/01/2020 16:43

I to dovoljno govori koliki je komsic petljanac i izdajnik. I ranije je bio politicka nula, sad je definitivno i politicka i moralna. Birati pecikozu, fahru i bibiju mogu samo poremeceni
Da bi bio izdajnik on prvo mora pripadati nečemu da to izda, nemoj zaboraviti da su pripadnici strane koju je kao izdao ga na društvenim mrežama mnogo prije petak 13. koalicije zvali ljudskim smećem.
Šta je tačno izdao? Ko je odredio da su Konaković, Forto itd. vlast dobri momci a SDA/Radončić/Komšić vlast loši momci?
Činjenjica je da su i SDP i slične stranke i SDA i slične stranke u teoriji sve pro-bosanske ali u praksi ipak nisu šta predstavljaju i obećavaju tako da Komšić nikoga nije izdao niti prešao na tamnu stranu nego je izabrao samo jednu stranu koja ima mana kao i druga strana. To što su SDP, NS, NiP i sl. članovi i glasači umislili da su oni dobri momci u borbi protiv zlih je njihovo pravo ali nema veze sa realnošću
Hvala Bogu pa je "izdao" jer je sudeci po reakcijama - samo prikazao ove sto ga pljuju u stvarnom svjetlu. 20 godina im valjao i sad mu psuju mrtvu majku i kletu dijete. Pa ti hajd budi politicar po mjeri takvih.
Nije da i prije nije bio to slučaj

Image

Ne zaboravimo šupački potez sa Falatarom od tih istih.

Pljuju čovjeka, nazivaju ga svakakvim imenima, onda očekuju koaliciju, kukaju kako ih je izdao i onda nastavljaju sa uvredama i onda ga ironično zovu nečijom pudlicom. Pa samo bi pudlica ili bilo koja druga vrsta paščeta se odlučila da bude uz te koji su ga tako pljuvali.
Interesantno je da Sanja Renić koristi isti riječnik kao pojedini na forumu koji zastupaju sličnu politiku ili imaju sličan pogled. Haris Zahiragić je za njih izmislio kulturu i zvuči kraj njih kao Branko Lustig. Damir Nikšić je koristio više kočijaških izraza nego kompletan SDA kadar u historiji i "seljaci što su šljegli u grad".
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3854 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by hAZNADAR »

Hafis wrote: 18/01/2020 19:06 Čuj 20 godina valjao. Kako kome.
A ja, smetnuh da sam uzp-ovac, ekstremni kockoglavi hercegovački nacionalist i separatist, i moja se zato ne pika.
Ali eto, valja čuti mišljenje i od takvih: govno bilo - govno i ostalo.
Nisi u konkurenciji.
Mi govorimo o BiH i ko je od politicara za BiH,... taman posla takvima poput tebe valjati. :lol:
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#3855 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hafis »

Jebote, čovjek poslao ANP, udario Macrona po prstima, bori se protiv izbornog zakona, uveo koncept Nenadić, žandara po medijima i susjede i komšije a i Zukorlića tu i tamo, uhljebio brdo jarana i opet ne valja.
Što bi još trebao raditi? Još mu samo natovariti leđa da ide od svoje kuće hoda po svijetu i lobira kod drugih predsjednika.
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3856 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by hAZNADAR »

Hank Paldum wrote: 18/01/2020 19:14
hAZNADAR wrote: 18/01/2020 18:58

Hvala Bogu pa je "izdao" jer je sudeci po reakcijama - samo prikazao ove sto ga pljuju u stvarnom svjetlu. 20 godina im valjao i sad mu psuju mrtvu majku i kletu dijete. Pa ti hajd budi politicar po mjeri takvih.
Nije da i prije nije bio to slučaj

Image

Ne zaboravimo šupački potez sa Falatarom od tih istih.

Pljuju čovjeka, nazivaju ga svakakvim imenima, onda očekuju koaliciju, kukaju kako ih je izdao i onda nastavljaju sa uvredama i onda ga ironično zovu nečijom pudlicom. Pa samo bi pudlica ili bilo koja druga vrsta paščeta se odlučila da bude uz te koji su ga tako pljuvali.
Interesantno je da Sanja Renić koristi isti riječnik kao pojedini na forumu koji zastupaju sličnu politiku ili imaju sličan pogled. Haris Zahiragić je za njih izmislio kulturu i zvuči kraj njih kao Branko Lustig. Damir Nikšić je koristio više kočijaških izraza nego kompletan SDA kadar u historiji i "seljaci što su šljegli u grad".
nesto poput ovog:

Image
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#3857 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hafis »

hAZNADAR wrote: 18/01/2020 19:17
Hafis wrote: 18/01/2020 19:06 Čuj 20 godina valjao. Kako kome.
A ja, smetnuh da sam uzp-ovac, ekstremni kockoglavi hercegovački nacionalist i separatist, i moja se zato ne pika.
Ali eto, valja čuti mišljenje i od takvih: govno bilo - govno i ostalo.
Nisi u konkurenciji.
Mi govorimo o BiH i ko je od politicara za BiH,... taman posla takvima poput tebe valjati. :lol:
Pa rekoh ti ja. Kako će se doživotni bošnjački dijasporac iz Skandinavije razumijeti Hrvata iz svete Hercegovine koji misli ostati u njoj, i obratno.
Pa bolje bi se razumjeli Židov i Palestinac iz Zapadne obale, barem dijele nešto zajedničko. To ti ga je tako kume, da prostiš.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#3858 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hafis »

Image [/quote]

Ja bih se ovdje poslužio riječima našeg velikog i mudrog političara i državnika: Norod zno.

E sad, jest da je riječnik stvarno ispod svake norme i to stvarno nije ni etički, ni na bilo koji način prihvatljivo, jer postoje i drugi kulturniji načini, ali meta je zasluženo odabrna.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3859 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hank Paldum »

Hafis wrote: 18/01/2020 19:30 Image
Ja bih se ovdje poslužio riječima našeg velikog i mudrog političara i državnika: Norod zno.

E sad, jest da je riječnik stvarno ispod svake norme i to stvarno nije ni etički, ni na bilo koji način prihvatljivo, jer postoje i drugi kulturniji načini, ali meta je zasluženo odabrna.
[/quote]
Ne krivim tebe za to "norod zno" gdje se ruga govoru određenom dijelu BiH koji govori O gdje treba doći A. Puna Jugoslavija razlicitih akcenata i izgovaranja "pogrešnog slova", Istočna Bosna, Sandžak, Dalmacija, Krajina, Hercegovina, Crna Gora... to ruganje je usavršila FGR elita, zašto bi ti ispravljao krive Drine?
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3860 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by hAZNADAR »

Hafis wrote: 18/01/2020 19:25
hAZNADAR wrote: 18/01/2020 19:17
Hafis wrote: 18/01/2020 19:06 Čuj 20 godina valjao. Kako kome.
A ja, smetnuh da sam uzp-ovac, ekstremni kockoglavi hercegovački nacionalist i separatist, i moja se zato ne pika.
Ali eto, valja čuti mišljenje i od takvih: govno bilo - govno i ostalo.
Nisi u konkurenciji.
Mi govorimo o BiH i ko je od politicara za BiH,... taman posla takvima poput tebe valjati. :lol:
Pa rekoh ti ja. Kako će se doživotni bošnjački dijasporac iz Skandinavije razumijeti Hrvata iz svete Hercegovine koji misli ostati u njoj, i obratno.
Pa bolje bi se razumjeli Židov i Palestinac iz Zapadne obale, barem dijele nešto zajedničko. To ti ga je tako kume, da prostiš.
aaaa dodvoravas se ovdje lokalnima kroz dijasporsku kartu. :lol: Malo me to podsjeca na onu Vlaisavljevicku i njenu objavu ja rahatluka bez dijaspore pa je poslije kod Susnjara i Poskoka nalazila zastitu. Hajd, fino je imati zajednicko nesto.
Sto se tice razumjevanja Hrvata tvog profila - znam ono osnovno i to mi je dovoljno. Ako ti ne valja probosanski politicar, znaci ti bi nesto [drugo pro,.... i nisi vise u konkurenciji.
User avatar
Point.
Posts: 27751
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#3861 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Point. »

Kad se hercegovačka uljudba ovako upali u hrakanju Komšića, neprocjenjivo.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#3862 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Bodkin »

Hafis wrote: 18/01/2020 19:25
hAZNADAR wrote: 18/01/2020 19:17
Hafis wrote: 18/01/2020 19:06 Čuj 20 godina valjao. Kako kome.
A ja, smetnuh da sam uzp-ovac, ekstremni kockoglavi hercegovački nacionalist i separatist, i moja se zato ne pika.
Ali eto, valja čuti mišljenje i od takvih: govno bilo - govno i ostalo.
Nisi u konkurenciji.
Mi govorimo o BiH i ko je od politicara za BiH,... taman posla takvima poput tebe valjati. :lol:
Pa rekoh ti ja. Kako će se doživotni bošnjački dijasporac iz Skandinavije razumijeti Hrvata iz svete Hercegovine koji misli ostati u njoj, i obratno.
Pa bolje bi se razumjeli Židov i Palestinac iz Zapadne obale, barem dijele nešto zajedničko. To ti ga je tako kume, da prostiš.
:D Tuzno ali istinito
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3863 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by hAZNADAR »

Bodkin wrote: 19/01/2020 00:58
Hafis wrote: 18/01/2020 19:25
hAZNADAR wrote: 18/01/2020 19:17
Nisi u konkurenciji.
Mi govorimo o BiH i ko je od politicara za BiH,... taman posla takvima poput tebe valjati. :lol:
Pa rekoh ti ja. Kako će se doživotni bošnjački dijasporac iz Skandinavije razumijeti Hrvata iz svete Hercegovine koji misli ostati u njoj, i obratno.
Pa bolje bi se razumjeli Židov i Palestinac iz Zapadne obale, barem dijele nešto zajedničko. To ti ga je tako kume, da prostiš.
:D Tuzno ali istinito
Idila,.. hajte se jos izljubite,.. :mrgreen:
User avatar
agnostic_front
Posts: 6323
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#3864 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by agnostic_front »

Hafis wrote: 18/01/2020 19:30 Image

Ja bih se ovdje poslužio riječima našeg velikog i mudrog političara i državnika: Norod zno.

E sad, jest da je riječnik stvarno ispod svake norme i to stvarno nije ni etički, ni na bilo koji način prihvatljivo, jer postoje i drugi kulturniji načini, ali meta je zasluženo odabrna.
Himzo najjaci, becka skola :izet:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66027
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3865 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by _BataZiv_0809 »

Image

:lol: :lol:
User avatar
apsidejzi
Posts: 8233
Joined: 25/05/2013 23:49

#3866 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by apsidejzi »

Hank Paldum wrote: 18/01/2020 17:15
omega369 wrote: 18/01/2020 16:43
Hank Paldum wrote: 18/01/2020 09:46 Ja ću prvi priznati da se među najvećim lopovima zadnjih 20 godina nalaze mnogi SDAovci ali nikada neću staviti SDA prije rata u isti rang sa SDS i HDZ i neću ihikada nazvati fašistima. To se uklapa u priču "svi smo isti". Iako SDA nisam zaokružio 15 godina ponosan sam što sam glasao za tu stranku na prvim demokratskim izborima.
I to dovoljno govori koliki je komsic petljanac i izdajnik. I ranije je bio politicka nula, sad je definitivno i politicka i moralna. Birati pecikozu, fahru i bibiju mogu samo poremeceni
Da bi bio izdajnik on prvo mora pripadati nečemu da to izda, nemoj zaboraviti da su pripadnici strane koju je kao izdao ga na društvenim mrežama mnogo prije petak 13. koalicije zvali ljudskim smećem.
Šta je tačno izdao? Ko je odredio da su Konaković, Forto itd. vlast dobri momci a SDA/Radončić/Komšić vlast loši momci?
Činjenjica je da su i SDP i slične stranke i SDA i slične stranke u teoriji sve pro-bosanske ali u praksi ipak nisu šta predstavljaju i obećavaju tako da Komšić nikoga nije izdao niti prešao na tamnu stranu nego je izabrao samo jednu stranu koja ima mana kao i druga strana. To što su SDP, NS, NiP i sl. članovi i glasači umislili da su oni dobri momci u borbi protiv zlih je njihovo pravo ali nema veze sa realnošću
:thumbup:

Bravo. Komsic je njima samo pokazao da je car go. Sa tri rukice je gurnuo ANP. Da je SDP htjela u koaliciju na visim nivoima mozda bi mogli uciniti i vise. Ovako FGR moze samo kmecat kad im se pokaze sta su zapravo propustili. I ljudi to vide. Nije izdaja ici sa SDA u koaliciju. Izdaja je nista ne uciniti a glumiti moralistu. Isto tako izdaja bi bila otici sa SDA u koaliciju i onda nista neuraditi. Kao sto smo imali u periodu 2010-2014
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66027
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#3867 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by _BataZiv_0809 »

I kakve veze ima taj pseudo anp sa rusenjem vlade ks
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#3868 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by kox »

Hafis wrote: 18/01/2020 19:21 Jebote, čovjek poslao ANP, udario Macrona po prstima, bori se protiv izbornog zakona, uveo koncept Nenadić, žandara po medijima i susjede i komšije a i Zukorlića tu i tamo, uhljebio brdo jarana i opet ne valja.
Što bi još trebao raditi? Još mu samo natovariti leđa da ide od svoje kuće hoda po svijetu i lobira kod drugih predsjednika.
Treba uništiti Soko, Aluminij i skrenuti Miljacku kao Čović da mu žubori pored vikendice. Tada bi pomeo glasove u Zapadnoj Hercegovini.
DF je danas smeće ali da Čovićev pulen nekome priča o nesposobnosti to je stvarno previše :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3869 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by General War »

_BataZiv_0809 wrote: 19/01/2020 09:36 Image

:lol: :lol:
:lol:
Stvarno ovo rekao?
:-)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3870 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by General War »

General War wrote: 19/01/2020 10:34
_BataZiv_0809 wrote: 19/01/2020 09:36 Image

:lol: :lol:
:lol:
Stvarno ovo rekao?
:-)
Resistance if futile
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#3871 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hafis »

kox wrote: 19/01/2020 10:09
Hafis wrote: 18/01/2020 19:21 Jebote, čovjek poslao ANP, udario Macrona po prstima, bori se protiv izbornog zakona, uveo koncept Nenadić, žandara po medijima i susjede i komšije a i Zukorlića tu i tamo, uhljebio brdo jarana i opet ne valja.
Što bi još trebao raditi? Još mu samo natovariti leđa da ide od svoje kuće hoda po svijetu i lobira kod drugih predsjednika.
Treba uništiti Soko, Aluminij i skrenuti Miljacku kao Čović da mu žubori pored vikendice. Tada bi pomeo glasove u Zapadnoj Hercegovini.
DF je danas smeće ali da Čovićev pulen nekome priča o nesposobnosti to je stvarno previše :lol:
Znači, počeli smo s i vrijeđati.
Hoće li ti smetati ako te u mogućoj budućoj konverzaciji oslovljavam kao Bakirovog pulena. Svaki Hrvat - čovićevac, a svaki Bošnjak - izetbegovićevac. Mislim, zbog pojednostavljenja, a i lakše je nekoma sa strane upratiti,
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#3872 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by kox »

Pa nije bas da si od juce na forumu, menscini da ti nekada ranije Covicev pulen ne bi bila uvreda. U svakom slucaju izvinjavam se ako jeste.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#3873 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hafis »

kox wrote: 19/01/2020 15:52 Pa nije bas da si od juce na forumu, menscini da ti nekada ranije Covicev pulen ne bi bila uvreda. U svakom slucaju izvinjavam se ako jeste.
Ma to vezano za mene su obični stereotipi, ali i predrasude. Ako nađeš negdje neki moj afirmativan tekst o Čoviću ili općenito HDZ-u, slobodno ga postavi i ja obećajem da ću se oprostiti od ovog foruma.
Isuviše sam neovisan, ali i samoljubljiv i uvjeren u svoju osobnu supremaciju, da bih bio poklonik bilo kojeg političara, pogotovo nekog od ove naše domaće halaše i sjecikesa. jednostavno se smatram pametnijim, sposobnijim i nadasve moralnijim od bilo koga od njih.
Tu i tamo koketiram s tom pričom, više iz razloga da isprovociram i gurnem u svoju foe listu (koja je doista impozantna) kojeg žešćeg, da ne kažem ekstremnijeg patriJotu, jer nemam volje čitati gluposti i seljadijsko preseravanje.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#3874 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Bodkin »

_BataZiv_0809 wrote: 19/01/2020 09:36 Image

:lol: :lol:
:lol: Majku jebo i onda mi pacijentu kazu glasaju za njega jer je za jacanje drzave, a u stvari gore govno od sda
User avatar
omega369
Posts: 9391
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#3875 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by omega369 »

Hank Paldum wrote: 18/01/2020 17:15
omega369 wrote: 18/01/2020 16:43
Hank Paldum wrote: 18/01/2020 09:46 Ja ću prvi priznati da se među najvećim lopovima zadnjih 20 godina nalaze mnogi SDAovci ali nikada neću staviti SDA prije rata u isti rang sa SDS i HDZ i neću ihikada nazvati fašistima. To se uklapa u priču "svi smo isti". Iako SDA nisam zaokružio 15 godina ponosan sam što sam glasao za tu stranku na prvim demokratskim izborima.

I to dovoljno govori koliki je komsic petljanac i izdajnik. I ranije je bio politicka nula, sad je definitivno i politicka i moralna. Birati pecikozu, fahru i bibiju mogu samo poremeceni
Da bi bio izdajnik on prvo mora pripadati nečemu da to izda, nemoj zaboraviti da su pripadnici strane koju je kao izdao ga na društvenim mrežama mnogo prije petak 13. koalicije zvali ljudskim smećem.
Šta je tačno izdao? Ko je odredio da su Konaković, Forto itd. vlast dobri momci a SDA/Radončić/Komšić vlast loši momci?
Činjenjica je da su i SDP i slične stranke i SDA i slične stranke u teoriji sve pro-bosanske ali u praksi ipak nisu šta predstavljaju i obećavaju tako da Komšić nikoga nije izdao niti prešao na tamnu stranu nego je izabrao samo jednu stranu koja ima mana kao i druga strana. To što su SDP, NS, NiP i sl. članovi i glasači umislili da su oni dobri momci u borbi protiv zlih je njihovo pravo ali nema veze sa realnošću
Vala, ako nikada, ovaj put su fakat dobri momci i da, bore se protiv zla. Dati 3 milijarde bakiru ili pecikozi nije izgubiti samo 3 milijarde kesha. To je izgubiti 3 i vise godina prospariteta, izgubiti jos desetine hiljada mladih. Prekratak je zivot da bi komsici i ini za*bavali na ovaj nacin
Locked