Gdje zbariti u Sarajevu

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
Hazim_Halvadzija
Posts: 11
Joined: 24/12/2019 23:00

#1 Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Hazim_Halvadzija »

Uglavnom, raja, ozbiljno pitanje.

Provodio sam dulje vremenske periode u Sarajevu i svaki put kada bi mi zamirisala p****a, izašao bih nekud u lov, s rajom koju sam tad imao (većinom papci, al' jbga), i u pravilu završavao na nekoj nargili gdje su pola ženskih bule, ili u nekoj rupčagi tipa Celtic ili Guinness gdje većinom tuhafasta raja sjedi, bulje u mobitele, neatraktivne ženske, ekipa koja je tu svaki petak u istom sastavu i sl.

Kako sam iz manjeg grada, naučio sam da znam gdje fatat trebe, al Sarajevo mi je enigma. Bez puno zaj*bancije, znam da će pola komentara bit šprdnja, ali iskreno me zanima gdje naletit na dobre (i pristupačne!!!) ženske i mušku raju koja zna pomoć kad treba umjesto da blene.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#2 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

U tramvajima, na ulici, u parku, pozoristu ... u komsiluku ... na svim mogucim mjestima ako nisi papak mozes upoznati divnu djevojku.
Ako nisi papak.

Ako jesi ... pa tamo gdje se one slicno izrazavaju kao i ti ... i nije im neprijatno kad ih nazoves trebom, ribom, kokom ... u Barlottiju, naravno. :thumbup:

... samo budi spreman na marisanu ili cakiju nakon sto izadjes, ali to je cijena kad ti zamirise p... jer i drugi muzjaci love i fataju trebe ...
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#3 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by moonca »

Hazim_Halvadzija wrote: 03/01/2020 02:08 Uglavnom, raja, ozbiljno pitanje.

Provodio sam dulje vremenske periode u Sarajevu i svaki put kada bi mi zamirisala p****a, izašao bih nekud u lov, s rajom koju sam tad imao (većinom papci, al' jbga), i u pravilu završavao na nekoj nargili gdje su pola ženskih bule, ili u nekoj rupčagi tipa Celtic ili Guinness gdje većinom tuhafasta raja sjedi, bulje u mobitele, neatraktivne ženske, ekipa koja je tu svaki petak u istom sastavu i sl.

Kako sam iz manjeg grada, naučio sam da znam gdje fatat trebe, al Sarajevo mi je enigma. Bez puno zaj*bancije, znam da će pola komentara bit šprdnja, ali iskreno me zanima gdje naletit na dobre (i pristupačne!!!) ženske i mušku raju koja zna pomoć kad treba umjesto da blene.
Image

..koji me ..tjerao da ovo procitam-
User avatar
mayab
Posts: 27139
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#4 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by mayab »

Ramzess Veliki wrote: 03/01/2020 06:04 U tramvajima, na ulici, u parku, pozoristu ... u komsiluku ... na svim mogucim mjestima ako nisi papak mozes upoznati divnu djevojku.
Ako nisi papak.

Ako jesi ... pa tamo gdje se one slicno izrazavaju kao i ti ... i nije im neprijatno kad ih nazoves trebom, ribom, kokom ... u Barlottiju, naravno. :thumbup:

... samo budi spreman na marisanu ili cakiju nakon sto izadjes, ali to je cijena kad ti zamirise p... jer i drugi muzjaci love i fataju trebe ...
Ha ja, toga treba biti svjestan , i drugi su tu mahom zbog toga, nisu došli da pročitaju kakvu dobru knjigu, konkurencija jbga! :mrgreen:
User avatar
muha_sa
Posts: 128609
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#5 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by muha_sa »

iz Sarajeva ka Zenici prodješ most u Rajlovcu i kraj puta sa desne strane ima dobrih treba
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#6 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Ramzess Veliki »

mayab wrote: 03/01/2020 06:45
Ramzess Veliki wrote: 03/01/2020 06:04 U tramvajima, na ulici, u parku, pozoristu ... u komsiluku ... na svim mogucim mjestima ako nisi papak mozes upoznati divnu djevojku.
Ako nisi papak.

Ako jesi ... pa tamo gdje se one slicno izrazavaju kao i ti ... i nije im neprijatno kad ih nazoves trebom, ribom, kokom ... u Barlottiju, naravno. :thumbup:

... samo budi spreman na marisanu ili cakiju nakon sto izadjes, ali to je cijena kad ti zamirise p... jer i drugi muzjaci love i fataju trebe ...
Ha ja, toga treba biti svjestan , i drugi su tu mahom zbog toga, nisu došli da pročitaju kakvu dobru knjigu, konkurencija jbga! :mrgreen:
Ko je procitao knjigu tamo nikad nije usao svojom voljom. :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21564
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#7 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by MarlboroGold »

Instagram, tinder ovo ono ak ne nađeš lokaciju... na tinderu možeš odmah naći ako ne budeš baš bio debil. Ostavi se tih komentara tipa "zamiriše pička".
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#8 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by strucnjakdemagog »

SCC - sjedi u "Metropolis" popi kafu, baci ključeve od auta na sto, same će ti doći.
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#9 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Euridika »

Kakve su ovo trolovske teme? :-)
Bobi
Forum administrator
Posts: 32147
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#10 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Bobi »

Pusti bona...i mene interesuje :lol: (Sago ne čitaj :kiss: ) ?
User avatar
Euridika
Globalna šefica
Posts: 7926
Joined: 25/08/2015 21:31

#11 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Euridika »

A to si ti Hazime otvorio alternativni nick da se sakriješ od Sage? :lol: :lol: :lol: :P
Bobi
Forum administrator
Posts: 32147
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#12 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Bobi »

Samo da znaš da sam ti prijavio post ... :sinbad: a bas sam se dobro "maksirao" :mrgreen:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#13 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by spreca »

Hazim_Halvadzija wrote: 03/01/2020 02:08 Uglavnom, raja, ozbiljno pitanje.

Provodio sam dulje vremenske periode u Sarajevu i svaki put kada bi mi zamirisala p****a, izašao bih nekud u lov, s rajom koju sam tad imao (većinom papci, al' jbga), i u pravilu završavao na nekoj nargili gdje su pola ženskih bule, ili u nekoj rupčagi tipa Celtic ili Guinness gdje većinom tuhafasta raja sjedi, bulje u mobitele, neatraktivne ženske, ekipa koja je tu svaki petak u istom sastavu i sl.

Kako sam iz manjeg grada, naučio sam da znam gdje fatat trebe, al Sarajevo mi je enigma. Bez puno zaj*bancije, znam da će pola komentara bit šprdnja, ali iskreno me zanima gdje naletit na dobre (i pristupačne!!!) ženske i mušku raju koja zna pomoć kad treba umjesto da blene.
E vala ako si od nekuda zapucao u Sa samo da :izet: onda ces vjerovatno suha kurca kuci.pa jel to tamo odakle si nema nista za umociti a izgleda da si plaho zagorio,da ne pregoris :mrgreen:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#14 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by King Theoden »

Euridika wrote: 03/01/2020 08:57 Kakve su ovo trolovske teme? :-)
Šta je, šta kolutaš? Neš čudno?
E da vidiš šta je čudno :mrgreen:
Ovaj tekst je meni poslao lik koji ima samo taj jedan post :mrgreen:
Znači, registrovao se da meni pošalje pp.
Možeš li mi dati mišljenje i savjet molim te ? Upoznao sam jednu curu u teretani ona radi tamo. Prvo me je prihvatila na instagramu i zapratila, pa u teretani sama mi priđe i prva počme priču o mom životu, pita kako se zovem i prezivam, gdje radim, jel studiram, da li se sportom bavim. Onda sljedećih 20-30 dana samo reče dobar dan kada uđem u teretanu i ništa više, jedva me i pogleda kao da sam zid. Išao sam u teretanu 7, 8, 9, i 10 mjesec, onda sam 11 pauzirao i nastavio ići od 12. Kad sam došao u teretanu u 12 mjesecu ona me pita kako se zovem da može upisat da sam platio članarinu. Pa kako mi je mogla zaboravit ime a već 4 mjeseca idem u tu teretanu i bio sam u njoj već 50 puta ??? Zaboravila mi ime samo zato što nisam išao u teretanu jedan jedini mjesec a to je november. Malo sam se osjećao ponižen i ljut. Htio sam joj reći "jel ti imaš problema sa pamećenjem ? rekao sam ti do sada 5 puta moje ime i prezime i valjda je vrijeme da zapamtiš, nije mi ovo prvi puta da sam u ovoj teretani". Ali suzdržao sam se i ostao kulturan. Sljedeći dan ona je prihvatila moj zahtjev za prijateljstvo na facebooku i dozvolila mi da tamo vidim puno njenih privatnih stvari pazi liku čijeg se imena dan prije tobože nije sjećala. Sa drugim ljudima u teretani se uvijek ponaša isto, stalno priča sa njima i šali se, a mene nekad ignorira a nekad skoro flertuje. Zašto se ponaša tako ? Zašto je sa drugima uvijek ista a sa mnom malo toplo malo hladno ? Preko facebooka sam otkrio sve i svašta o njoj. Kad sam čitao i gledao neke njene slike i objave ostao sam šokiran. Ponaša se kao kurva stalno mijenja momke počela je to radit već sa 14 godina. Ona sada ima 24 godina a sa 14 godina je imala jednog dečka, sa 15 godina drugog, od 16 do 17 godine je bila sa trećim, sa 18 godina je imala četvrtog itd itd. Što je najgore ti njeni dečki su bili svi međusobno prijatelji iz istog društva, njen prvi dečko je imao 19 godina a ona tada 14 a to je pedofilija. Tko zna koliko ih je imala, možda 5, možda 10, možda 15, jako me razočarala. Ima toga još. Kad je imala samo 15 godina na facebook je napisala "no love, it s all about sex" u prijevodu "nije bitna ljubav nego samo seks". Onda se sa 22 godine sjetila tog komentara i napisala "vidite šta sam sa 15 godina pisala, već tada sam shvatila što je smisao života" . Onda su to komentirale njene prijateljice i prijatelji i napisali joj da je komedija, da je prejaka, da je iskusnjara, da treba ići u crkvu kako bi se njen mladi život vratio na pravi put. Također je na facebooku napisala da niti jednu ženu se ne može do kraja zadovoljit jer niti jedan muškarac nema čokoladni penis iz kojeg ispada novac. Dosta se opijala i to sa 14 godina već počela. Voli tetovaže i pirsinge često to lajkuje na facebooku, i sama ima pirsing na nosu, čuo sam da žene koje imaju pirsinge i tetovaže su kurve i više mijenjaju muškarce nego obične žene. Sudeći po slikama voli motore i heavy metal muziku. Kad je imala 15 godina na facebooku joj neki kolega iz razreda napisao da se ona žvali (ljubi u usta) sa istim spolom i da je on tako čuo, ona je to negirala i rekla da on nije normalan. Njeno prezime završava na ić a par kolega iz razreda su joj kasnije napisali da je žvalidžić kao sprdaju se zato jer se navodno okolo žvali sa svakim, ona im je na to odgovorila jednom "pizdo" a drugom "hahahaha budalo" . Također sam primjetio da je mnogo psovala dok je bila mlađa, svaka druga riječ joj je bila kurac, često je psovala Boga, crkvu, religiju. Znala bi za roditelje napisat da su budale, govna, ko ih jebe kada joj nebi dozvolili neki izlazak ili koncert. Bila je jedna slika sa kojom je bila oduševljena i za koju je rekla da je to tako, malo je tu sponzoruša ispala, na toj slici čovjek sjedi na svom super skupom autu u ruci drži buket cvijeća a ispod ironično piše njegova cura je sigurno pala na romantiku. Napisala je mmmm i stavila smješak na pjesmu koja ide ovako "Vaša kćerka je kurva Po njoj se klizi i skače Uz to se gonga i fura A vama kod kuće plače. Kako je nitko ne razumi
I da je nitko ne shvaća.
Ne znate kako vam glumi.
A to je opet na ulicu vraća. Vaša kćerka je drolja
Po njoj skaču stari i mladi
Dal' je to vaša greška ili volja
Da joj netko stalno gura ili vadi.
Nemojte lagat samu sebe
Kćer vam se u for gasu jebe
Vaša kćerka je glupa.
Ne zna što su prezervativi
A kada se napumpa
Za dicu su joj drugi krivi.
Ona ima radno vrime
I sa njom nema zime
Za pare ona daje svima
I sve veličine prima". Sve u svemu malo me zabolilo kada sam saznao sve to o njoj. Kad sam je tek upoznao pretpostavljao sam da nije svetica čim ima pirsing na nosu ali ovo je ipak previše.
Bobi
Forum administrator
Posts: 32147
Joined: 30/10/2002 00:00
Location: http://www.klix.ba
Grijem se na: J.P."Grijanje"Zenica
Vozim: TDI sve crveno
Contact:

#15 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Bobi »

:mrgreen: a tvoj odgovor ?
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#16 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by King Theoden »

On je malo duži pa mi ga bilo mrsko kopirat :mrgreen:

Ma pito ga je l siguran da je poslao na pravu adresu.
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#17 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Zizi505 »

:shock:

A kojih budala ima :lol: :lol: :lol:
User avatar
Euphoria
Posts: 10638
Joined: 15/11/2018 23:40
Location: Samo drsko na fin način!

#18 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Euphoria »

Bolesno. Taj stalker pravi :roll:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#19 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by King Theoden »

zizi505 wrote: 03/01/2020 11:04 :shock:

A kojih budala ima :lol: :lol: :lol:
Što, čojk otvorio dušu :mrgreen:
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#20 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Zizi505 »

King Theoden wrote: 03/01/2020 11:41
zizi505 wrote: 03/01/2020 11:04 :shock:

A kojih budala ima :lol: :lol: :lol:
Što, čojk otvorio dušu :mrgreen:
Neka se onda barem olakšao :mrgreen:

Vidi što imaš dobru reputaciju za savjetnika :mrgreen:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#21 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by King Theoden »

zizi505 wrote: 03/01/2020 11:52 Vidi što imaš dobru reputaciju za savjetnika
Ne daj bože da otvorim seharu sa privatnim porukama :zoka:
User avatar
Santic_Aleksa
Posts: 5314
Joined: 10/12/2018 16:02
Location: Razlivena tinta

#22 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Santic_Aleksa »

što ne unovčiš raskošni talenat :zoka:
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#23 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by Zizi505 »

King Theoden wrote: 03/01/2020 11:53
zizi505 wrote: 03/01/2020 11:52 Vidi što imaš dobru reputaciju za savjetnika
Ne daj bože da otvorim seharu sa privatnim porukama :zoka:
Je li ih to čuvaš za nedaj Bože ucjene? :mrgreen:
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#24 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by King Theoden »

Santic_Aleksa wrote: 03/01/2020 11:54 što ne unovčiš raskošni talenat :zoka:
Love imam i bez toga. Bitna je duševna hrana.
zizi505 wrote: 03/01/2020 11:55 Je li ih to čuvaš za nedaj Bože ucjene?
Nikad u životu. Ljudi ti provjere ono najintimnije i ti bi sad trebo iskoristit i ucjenjivat :roll: to samo može neko đubre.
Čekaj, pa ja jesam đubre :mrgreen:
Dakle, šta te zanima :oops:
User avatar
MaroonBrigade
Posts: 1593
Joined: 26/03/2009 17:59

#25 Re: Gdje zbariti u Sarajevu

Post by MaroonBrigade »

Ma jarane ti bi propao k'o zeton da ti lik nije preveo ovo "no love, it s all about sex" :lol:
Post Reply