hAZNADAR wrote: ↑27/12/2019 14:16

Pisem o opcim cinjenicama, opcij istini, opcoj fakti,... radije se zapitaj zasto covjek mora to stalno podjecati.
Cuj, da izmislim neke nove argumente,..
Pa nisam ja clan luzer kluba da svaki dan izmisljam neke nove gadosti na racun ZK i udaram licno.
Kao prvo, ti uopšte nemaš argumenata, već mantraš jednu te istu priču konstantno, a ta priča se svodi na jednostavnu floskulu kako je svaka kritika Komšića anti-patriotski čin.
I kome se ZK ima opravdavati i zasto mislis da ga neko ovdje brani? Ovdje su vise u fokusu zablude ljevice, profil ljevicara, ZK je samo malo zagrebao po povrsini i ima se svasta vidjeti.
- Na tapetu vam cijeli njegov politicki opus zadnjih 25 god. - sto taman da ste u pravu - moze da vas prikaze kao sporokontajuce.
Na tapetu je ono sav njegov politički kapital koji je stekao, i kao takav je podložan bilo kakvom seciranju od strane kritike.
Šta je sporno u rekapitulaciji?
- Pokusavate ga oblatiti na sve moguce nacine i poniziti a zaboravljate da tako ponizavate sami sebe buduci da je ispao jaci igrac od vas i poderao vas ko svinja masnu vrecu.
Čisto sumnjam da si ikada vidio svinju i masnu vreću, no nebitno. Sve ostalo nije ni vrijedno komentara.
- Pokusavate sebe prikazati kao intelektualnu elitu koja je kao donijela svjetlo u djelicu tamnog vilajeta - i ocekujes valjda da tamni vilajet glasa za takve pametnjakovice? Ili bi se u dijelu Sarajeva ogradili od vilajeta?
.
Niti se smatram intelektualnom elitom, niti se smatram superiornijim u odnosu na neke druge, a niti padam na jeftije andrićevske sintagme o "tamnom vilajetu". Haj'mo dalje...
- Pokusavate na svaki nacin degradirati priblizavanje NATO, ANP,... i vidno je kako navijate da to ispadne bosanski poraz a dodikova pobjeda - jer vam je sad vazniji image ZK i Sarajevu.
Čime ja to konkretno mogu degradirati put u NATO alijansu, ako je on nezaustavljiv, kako već reče Željko?
Ne, ne razumiješ. Ja ne nasjedam na spinove oko NATO-a, u smislu da mi neko prodaje šarenu lažu od svega toga, dok uvodi u vlast, na državnom nivou, stranku koja već godinama taj put opstruira. I opstriruiraće ga i dalje.
Tebi niko ne brani da organizuješ Bosansko sijelo u Geteburgu i proslaviš predkvalifikacije za NATO prvenstvo.
- Posto se znamo na forumu sa ostalih tema, vecina pljuvaca na ZK je dio jugonostalgicnog kluba koji prica kako je nekada bilo sve bolje,... pa s´toga i ne iznenadjuje kolektivan plac sto neko moze sasvim demokratski i legalno ovo da uradi kao ZK.
Pričaš o 80% Željkovih glasača. Ne dotiče me se. Zato, već odavno, zaobilazim stranke tipa Željkove i Nikšićeve.
- Prodajete se kao ljevica a vasa tolerancija prema razlicitostima, slobodnim izborima u demokratiji,.. vise zvuci kao desnica. Uz pikantan balkanski emotivni dodatak gdje priznajem da ste jako kreativi u uvredama i psovkama.
Ove stavke se naravno odnose i na ostale clanove copora. Deder sad opletite koju uobicajenu sa liste svojih fobija. Hvala Zeljku Komsicu sto je pokazao s´kim sve imamo posla, pljuvaci mu nisu dorasli ni do koljena. Srdacan pozdrav, lijep dan danas.
E, nema dalje. Rasturio si. Još samo da ga gore u Skandinaviji toplo dočekate. Za glasačku bazu se ne mora sikirati.