Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#76 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by mO k3 »

Slo Burner wrote: 22/12/2019 23:44 U ovom trenutku mi ne trebamo mladog i modernog strucnjaka koji ce realizirati neke nove ideje. Trebamo strucnjaka sa autoritetom koji ce iz materijala koji imamo izvuci najbolje u narednih 180 minuta, a Bajevic je trenutno idealno rjesenje
:thumbup:
User avatar
spree
Posts: 7878
Joined: 04/04/2009 02:10
Location: oʌǝɾɐɹɐs

#77 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by spree »

Joj kad Jugoslavija u srcu napise da je nekoga pregazilo vrijeme :-) :mrgreen: .
Valjda je ovo neka bomba za spahica. Toga morona ne treba spominjati, a kamo li gurati blizu reprezentacije. Sad ce na ovo da skoce velike patriote iz dijaspore i jos da spomenu kako je onom anamo marinu spucao samarcinu. Kabadahija nema sta da radi blizu odmjerenog duleta. Varesanovic isto nije neki izbor, ali miljama daleko ispred spahica i eto bavio se nesto trenerskim poslom.
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#78 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by dzeno123 »

Kazu Grcki portali prvi saradnik Mirza Varesanovic.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#80 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Tomahawk11 »

spree wrote: 23/12/2019 02:08 Joj kad Jugoslavija u srcu napise da je nekoga pregazilo vrijeme :-) :mrgreen: .
Valjda je ovo neka bomba za spahica. Toga morona ne treba spominjati, a kamo li gurati blizu reprezentacije. Sad ce na ovo da skoce velike patriote iz dijaspore i jos da spomenu kako je onom anamo marinu spucao samarcinu. Kabadahija nema sta da radi blizu odmjerenog duleta. Varesanovic isto nije neki izbor, ali miljama daleko ispred spahica i eto bavio se nesto trenerskim poslom.
Kako ne kontaš....Spahić...Džeko...još Ibričića zvati i pripreme na Ilidži mogu da počnu :mrgreen:
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#81 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by manijak1 »

:oops: 90 + 2 :D minuta , možda.
Nisam optimista , volio bih da nisam u pravu.
Kontam , ako prođemo prvi čin drame , drugi će biti formalnost na Grbavici.
Siguran sam da bi Husref bio prvi saradnik , ali..... :( sretan mu operativni zahvat.
User avatar
Jugoslavija u srcu
Posts: 82
Joined: 05/12/2019 13:36
Location: Dobrinja IV

#82 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Jugoslavija u srcu »

spree wrote: 23/12/2019 02:08 Joj kad Jugoslavija u srcu napise da je nekoga pregazilo vrijeme :-) :mrgreen: .
Valjda je ovo neka bomba za spahica. Toga morona ne treba spominjati, a kamo li gurati blizu reprezentacije. Sad ce na ovo da skoce velike patriote iz dijaspore i jos da spomenu kako je onom anamo marinu spucao samarcinu. Kabadahija nema sta da radi blizu odmjerenog duleta. Varesanovic isto nije neki izbor, ali miljama daleko ispred spahica i eto bavio se nesto trenerskim poslom.
Zvuči ironično, ali meni je Jugoslavija samo u srcu :).

Slažem se za Spahića, ali bojim se da će ovaj put Džeko sastavljati i stručni štab, a ne samo ekipu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#83 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Tomahawk11 »

Kad može Messi što ne bi mogao i Džeko 8-)
User avatar
Jugoslavija u srcu
Posts: 82
Joined: 05/12/2019 13:36
Location: Dobrinja IV

#84 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Jugoslavija u srcu »

Tomahawk11 wrote: 23/12/2019 10:27 Kad može Messi što ne bi mogao i Džeko 8-)
Obojici im super ide :)
El_comadante
Posts: 7913
Joined: 10/05/2007 13:38
Location: Sarajevo

#85 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by El_comadante »

meni je dobar izbor. selektor koji nekada nekoga i vodio, a ne da se ući na reprezentaciji. a vidjet čemo rezutate, mada ima i do igrača nije samo do selektora
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#87 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Tomahawk11 »

Ovo se s muhom s foruma slikao?
User avatar
manijak1
Posts: 47640
Joined: 16/01/2003 00:00
Location: https://www.klix.ba/
Contact:

#88 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by manijak1 »

Baš u Moskvi :D jel ovo kad je hamu doktoriro :? :D
User avatar
Logovan
Posts: 94301
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#89 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Logovan »

Tomahawk11 wrote: 23/12/2019 12:48 Ovo se s muhom s foruma slikao?
Vjerovatno. :D

Gledaj frizura. 8-)
User avatar
USAblues
Posts: 1461
Joined: 15/06/2008 23:07

#90 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by USAblues »

Princ ima sansu da ude u istoriju BiH fudbala kao KinG ..... sretno Prince sa Neretve :thumbup: .... imao ( ostala u ratu) Sam fudbalsku loptu sa potpisima svih igraca i strucnog Shaba zlatne generacije Veleza iz 1986 g Osim Bajevica koji je samo odricno odmahnuo rukom kad Sam ga kao klinac upitao za potpis .... :bih: :bih: golgeter svjetske klase ... nakon svakog udarca lopte glavom popravljao je frizuru ... princ .. legenda :bih: :bih: sretno
User avatar
budzetlija
Posts: 2046
Joined: 24/11/2019 21:39

#91 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by budzetlija »

I ako se plasiramo to ce biti zahvaljujuci igracima, sta ce nam selektor 2 tekme :-) eto kao on ce biti zasluzan
User avatar
LSD
Posts: 27235
Joined: 24/07/2007 08:26

#92 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by LSD »

budzetlija wrote: 23/12/2019 16:26 I ako se plasiramo to ce biti zahvaljujuci igracima, sta ce nam selektor 2 tekme :-) eto kao on ce biti zasluzan
Ima logike.
Samo Princ je namazan, ako se plasiramo bice heroj kojeg ce svjetina obožavati... ako popušimo u baražu bice - Yebaji ga, nisam ja kriv što levat Robert nije plasirao BIH kroz grupu :mrgreen: kako god win-win situacija za njega.



Što se princ heroj nije prihvatio ovog posla prije 10-15 godina :angry: jbm li mu sunce namazano.
User avatar
Leverage
Posts: 9493
Joined: 27/05/2018 16:32

#93 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Leverage »

I ti bi isto uradio :D
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#94 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Romanista 101% »

LSD wrote: 23/12/2019 17:50


Što se princ heroj nije prihvatio ovog posla prije 10-15 godina :angry: jbm li mu sunce namazano.

Kod nas je tako, sve naopako. Kad izgube posao, kada ih niko nece, onda daj sta das.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58635
Joined: 03/08/2010 19:04

#95 Re: Dusan Bajevic - selektor za baraz ili na duze staze?

Post by kakavdanakneiskustvu »

Edin H. wrote: 21/12/2019 14:26 Svaki grad uz nase more ima svoga lera,
A Mostarci Bajevica, Duska fudbalera :D
:mrgreen: :thumbup:
User avatar
Jugoslavija u srcu
Posts: 82
Joined: 05/12/2019 13:36
Location: Dobrinja IV

#96 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Jugoslavija u srcu »

USAblues wrote: 23/12/2019 15:06 Princ ima sansu da ude u istoriju BiH fudbala kao KinG ..... sretno Prince sa Neretve :thumbup: .... imao ( ostala u ratu) Sam fudbalsku loptu sa potpisima svih igraca i strucnog Shaba zlatne generacije Veleza iz 1986 g Osim Bajevica koji je samo odricno odmahnuo rukom kad Sam ga kao klinac upitao za potpis .... :bih: :bih: golgeter svjetske klase ... nakon svakog udarca lopte glavom popravljao je frizuru ... princ .. legenda :bih: :bih: sretno
Meni to dosta govori o čovjeku kakav je... Čuj nije htio da se potpiše dječaku na loptu.

E poserem se na sve njegove golgeterske sposobnosti kad je smrdo. Slično kao i Vaha, to je taj mostarski tersluk, i zato ne mogu sa mnogima.

Dobro je LSD rekao, sad kad ga niko neće i kad ništa ne radi deset godina, kad je izgubio svu svoju trenersku magiju, hajde da proba i ovo. A sad se nikad lakše plasirati.

Jadno.
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40762
Joined: 21/05/2012 22:46

#97 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by AmiĐa_Idriz »

:lol:


Ključaj Tomo temu svega ti.
User avatar
avetinja
Posts: 31424
Joined: 19/07/2014 13:31

#98 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by avetinja »

USAblues wrote: 23/12/2019 15:06 Princ ima sansu da ude u istoriju BiH fudbala kao KinG ..... sretno Prince sa Neretve :thumbup: .... imao ( ostala u ratu) Sam fudbalsku loptu sa potpisima svih igraca i strucnog Shaba zlatne generacije Veleza iz 1986 g Osim Bajevica koji je samo odricno odmahnuo rukom kad Sam ga kao klinac upitao za potpis .... :bih: :bih: golgeter svjetske klase ... nakon svakog udarca lopte glavom popravljao je frizuru ... princ .. legenda :bih: :bih: sretno
Ti se diviš šupku koji ti se nije htio potpisati na loptu? Nemoj se ljutiti zbog ovoga šupak, jer stvarno moraš biti umišljeni šupak da ne želiš dati autogram djetetu, ustvari bilo kome.

I da, nikada pa ni kao dijete nisam razumio zašto ostali trače za "zvijezdama" da se slikaju, potpišu im se, porazgovaraju sa njima. Ko ih jebe.
Crvena Tifoza
Posts: 10574
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#99 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

avetinja wrote: 23/12/2019 20:56
USAblues wrote: 23/12/2019 15:06 Princ ima sansu da ude u istoriju BiH fudbala kao KinG ..... sretno Prince sa Neretve :thumbup: .... imao ( ostala u ratu) Sam fudbalsku loptu sa potpisima svih igraca i strucnog Shaba zlatne generacije Veleza iz 1986 g Osim Bajevica koji je samo odricno odmahnuo rukom kad Sam ga kao klinac upitao za potpis .... :bih: :bih: golgeter svjetske klase ... nakon svakog udarca lopte glavom popravljao je frizuru ... princ .. legenda :bih: :bih: sretno
Ti se diviš šupku koji ti se nije htio potpisati na loptu? Nemoj se ljutiti zbog ovoga šupak, jer stvarno moraš biti umišljeni šupak da ne želiš dati autogram djetetu, ustvari bilo kome.

I da, nikada pa ni kao dijete nisam razumio zašto ostali trače za "zvijezdama" da se slikaju, potpišu im se, porazgovaraju sa njima. Ko ih jebe.

WTF :? :lol:
Crvena Tifoza
Posts: 10574
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#100 Re: Dusan Bajevic - selektor reprezentacije BiH

Post by Crvena Tifoza »

Jugoslavija u srcu wrote: 23/12/2019 20:27
USAblues wrote: 23/12/2019 15:06 Princ ima sansu da ude u istoriju BiH fudbala kao KinG ..... sretno Prince sa Neretve :thumbup: .... imao ( ostala u ratu) Sam fudbalsku loptu sa potpisima svih igraca i strucnog Shaba zlatne generacije Veleza iz 1986 g Osim Bajevica koji je samo odricno odmahnuo rukom kad Sam ga kao klinac upitao za potpis .... :bih: :bih: golgeter svjetske klase ... nakon svakog udarca lopte glavom popravljao je frizuru ... princ .. legenda :bih: :bih: sretno
Meni to dosta govori o čovjeku kakav je... Čuj nije htio da se potpiše dječaku na loptu.

E poserem se na sve njegove golgeterske sposobnosti kad je smrdo. Slično kao i Vaha, to je taj mostarski tersluk, i zato ne mogu sa mnogima.

Dobro je LSD rekao, sad kad ga niko neće i kad ništa ne radi deset godina, kad je izgubio svu svoju trenersku magiju, hajde da proba i ovo. A sad se nikad lakše plasirati.

Jadno.
Inače samo nas je Osim onda spasio suspenzije. :-)

Šta se sve neće ovdje pročitati.

Iz dana u dan sve mi draže što je Bajević selektor.
Post Reply