Željko Komšić - Komšo

Locked
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#3551 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Bodkin »

Bloo wrote: 20/12/2019 08:39
daddy-kool wrote: 20/12/2019 08:34 Trebao je neko ko će zategnuti sa Dodikom i ostati čvrst.
Kriterij broj 1.
Muški :mrgreen:

Kad već Bake neće na jarana svoog..(umetni narodnjacki triler)
Good cop bad cop fazon :D
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3552 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hank Paldum »

Spejs Radovan wrote: 20/12/2019 08:48
Bloo wrote: 20/12/2019 08:44 Da su izabrali Falatara bilo bi stvarno neugodno kad se slikaju zajedno - krezuba stativa, bukva od 2 metra i lik koji bi dobio najvise lajkova od raje koja prate Queer eye for the straight guy....

Torbicom ga Falatare!
komšić se zajebo što nije reklamiro tuborg kao precenik

pjano samo hoda đe ima pive ljubljana

Image
U Njemačkoj Angela Merkel svake godine poznata da obilazi Oktoberfest a i poznata je među običnim narodom kao osoba koja posjećuje restorane i Biergartene ali kako ćete vi to znati?
Kmečite da želite konačno da imate normalnu državu kao ostatak modernih evropskih država a sami nemate pojma kako to izgleda.
Bloo wrote: 20/12/2019 08:28
daddy-kool wrote: 20/12/2019 08:25
statixx wrote: 19/12/2019 21:04 To je tako bilo 2006. a ovaj put ga je drustvo iskoristilo samo da ga zavuce Covicu. Nije tu bilo nikakvih posebnih ocekivanja.
Antičovićevski sentiment je igrao veliku ulogu, ali realno je Željko bio najbolji ponuđeni izbor.

Mirsad Hadžikadić
Fahrudin Radončić
Senad Šepić
Šefik Džaferović
Denis Bećirović
Amer Jerlagić
Jerko Ivanković-Lijanović
Dragan Čović
Boriša Falatar
Diana Zelenika
Željko Komšić

Mirso je izgledao ok, ali je bio bez baze ili organizacije.
Ostao ...
Da, Zlatni ljiljan, jezikara kad zatreba, već poznato lice...versus Falatar - mlad, nadobudan, novo lice, nema ponosne ratne proslosti....

I upamtimo... Covic nije neprijatelj...on je Bakirov guzni haver.
Ali se voli slikati sa onima sa ratnom prošlošću u Hercegovini.Možemo mi nekoga hvaliti da je ubica dječijeg lica ali je i dalje ubica, još kad se sjetimo njegove spike na HRTu a la Čović. Neka je i ta mlada nadobudna ubleha otišla.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50450
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#3553 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Bloo »

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/fr ... tvenu-nadu

....bošnjački političari plaše Bošnjake da bi promjena izbornog zakona bila uvod u formiranje trećeg entiteta, a hrvatska politika na strahu od majorizacije zbija nacionalne redove i zaziva treći entitet. I jednima i drugima ovakvo stanje odgovara, jer je tako lakše manipulirati ljudima i ostajati na vlasti. Moguće je promijeniti izborni zakon, a da ne bude straha ni od majorizacije ni od trećeg entiteta, ali za to ne postoji politička volja.
Škobo Habu
Posts: 9046
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#3554 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Škobo Habu »

Hank Paldum wrote: 20/12/2019 11:16
U Njemačkoj Angela Merkel svake godine poznata da obilazi Oktoberfest a i poznata je među običnim narodom kao osoba koja posjećuje restorane i Biergartene ali kako ćete vi to znati?
Kmečite da želite konačno da imate normalnu državu kao ostatak modernih evropskih država a sami nemate pojma kako to izgleda.
:x
Novak20
Posts: 13975
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#3555 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Novak20 »

Škobo Habu wrote: 20/12/2019 11:47
Hank Paldum wrote: 20/12/2019 11:16
U Njemačkoj Angela Merkel svake godine poznata da obilazi Oktoberfest a i poznata je među običnim narodom kao osoba koja posjećuje restorane i Biergartene ali kako ćete vi to znati?
Kmečite da želite konačno da imate normalnu državu kao ostatak modernih evropskih država a sami nemate pojma kako to izgleda.
:x
:lol:

Voda li Bibu sa sobom ?
statixx
Posts: 8807
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#3556 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by statixx »

Jos da nam objasni ko je najzasluzniji sto prednjacimo u korupciji, nepismenosti i siromastvu u Evropi, a evo i prema PISA istrazivanju zaostajemo za regionom.
Od zemalja bivše Jugoslavije, ispred Bosne i Hercegovine su Slovenija (21) i Hrvatska (29), a niže pozicije zauzele su Crna Gora (52) i Srbija (45).
Jesu li ove drzave ispred nas zato sto tamo nema jugonostalgicara?
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#3557 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Thorgerson »

Hank Paldum wrote: 20/12/2019 11:16
U Njemačkoj Angela Merkel svake godine poznata da obilazi Oktoberfest a i poznata je među običnim narodom kao osoba koja posjećuje restorane i Biergartene ali kako ćete vi to znati?
Kmečite da želite konačno da imate normalnu državu kao ostatak modernih evropskih država a sami nemate pojma kako to izgleda.
Merkelovca moze da radi sta hoce, gdje hoce, kad hoce.

Zasto? Pa zato jer je Njemacka velesila, koju i btw jednim djelom stvara i odrzava i ta Angela.

BiH je karina, sa nikakvim rastom gpd-a, najsiromasnija drzava evrope, sa najgorim obrazovanjem evrope i ti si našao da porediš jednu Angelu Merkel sa ovim alkoholičarem?
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3558 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hank Paldum »

statixx wrote: 20/12/2019 11:57 Jos da nam objasni ko je najzasluzniji sto prednjacimo u korupciji, nepismenosti i siromastvu u Evropi, a evo i prema PISA istrazivanju zaostajemo za regionom.
Od zemalja bivše Jugoslavije, ispred Bosne i Hercegovine su Slovenija (21) i Hrvatska (29), a niže pozicije zauzele su Crna Gora (52) i Srbija (45).
Jesu li ove drzave ispred nas zato sto tamo nema jugonostalgicara?
Naravno kada se fula kao npr. da su skoro svi zapadni državnici poznati da uživaju u vinu ili pivu vadi se drugi as iz rukava koji nema uopšte veze sa temom.
Sad da li su Hrvatska i Slovenija ispred jer su se oslobodile Jugoslovenstva ili su Crna Gora i Srbija iza jer su se oslobodile Jugoslovenstva? To dokazuje da Jugoslovenstvo nema nikakve veze sa tim i da nisu to nikakvi argumenti
statixx
Posts: 8807
Joined: 15/12/2011 14:40
Location: Sarajevo

#3559 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by statixx »

Hank Paldum wrote: 20/12/2019 12:26 Sad da li su Hrvatska i Slovenija ispred jer su se oslobodile Jugoslovenstva ili su Crna Gora i Srbija iza jer su se oslobodile Jugoslovenstva? To dokazuje da Jugoslovenstvo nema nikakve veze sa tim i da nisu to nikakvi argumenti
Draga Hanko sve su ispred jer BiH je na 62. mjestu. I molim te odgovori mi ko po tebi snosi najvecu odgovornost za ovu porazavajucu statistiku.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#3560 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by General War »

Bloo wrote: 20/12/2019 11:19 http://balkans.aljazeera.net/vijesti/fr ... tvenu-nadu

....bošnjački političari plaše Bošnjake da bi promjena izbornog zakona bila uvod u formiranje trećeg entiteta, a hrvatska politika na strahu od majorizacije zbija nacionalne redove i zaziva treći entitet. I jednima i drugima ovakvo stanje odgovara, jer je tako lakše manipulirati ljudima i ostajati na vlasti. Moguće je promijeniti izborni zakon, a da ne bude straha ni od majorizacije ni od trećeg entiteta, ali za to ne postoji politička volja.
Pa izborni zakon se svakako mora dobro pretresti kao i ustav zbog EU...to stalno govorim da guzni haveri samo dizu tenzije zbog ostanka na vlasti.
wowausername
Posts: 115
Joined: 21/06/2017 18:50
Location: Sarajevo

#3561 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by wowausername »

Thorgerson wrote: 20/12/2019 12:18 najsiromasnija drzava evrope, sa najgorim obrazovanjem evrope
odakle si izvukao te informacije?! :lol: :lol:

nevjerovatno!
hAZNADAR
Posts: 11029
Joined: 09/01/2012 08:12

#3562 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by hAZNADAR »

Hajde da sam docekao da domaci ljevicari iliti fgr - kritikuju konzumiranje alkohola i hvale Zukorlica. :lol:
Kako je krenulo - doci ce i zeljkino kjafirsko ime na tapet.

Nema politike i racionalnosti tamo gdje su prejake emocije,..
Škobo Habu
Posts: 9046
Joined: 19/06/2013 17:54
Location: Kod Sirogojna na sijelu.

#3563 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Škobo Habu »

hAZNADAR wrote: 20/12/2019 12:34 Hajde da sam docekao da domaci ljevicari iliti fgr - kritikuju konzumiranje alkohola i hvale Zukorlica. :lol:
Kako je krenulo - doci ce i zeljkino kjafirsko ime na tapet.

Nema politike i racionalnosti tamo gdje su prejake emocije,..
Znaš ti i bolje od generaliziranja. :roll:
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3564 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hank Paldum »

Thorgerson wrote: 20/12/2019 12:18
Hank Paldum wrote: 20/12/2019 11:16
U Njemačkoj Angela Merkel svake godine poznata da obilazi Oktoberfest a i poznata je među običnim narodom kao osoba koja posjećuje restorane i Biergartene ali kako ćete vi to znati?
Kmečite da želite konačno da imate normalnu državu kao ostatak modernih evropskih država a sami nemate pojma kako to izgleda.
Merkelovca moze da radi sta hoce, gdje hoce, kad hoce.

Zasto? Pa zato jer je Njemacka velesila, koju i btw jednim djelom stvara i odrzava i ta Angela.

BiH je karina, sa nikakvim rastom gpd-a, najsiromasnija drzava evrope, sa najgorim obrazovanjem evrope i ti si našao da porediš jednu Angelu Merkel sa ovim alkoholičarem?
Sve je jasno, Željku se spominje alkohol jer je to kao neki argumenat i mana jer ne valja država ali kad Merkel pije to je ok pošto je velesila, znači da je Željko trijezan i da izbjegava alkohol opet bi se kritikovao jer je jsta država? Znači alkohol kao alkohol nije problem nego je alkohol mahalsko ogovaranje i "Hamo vidi mu glave".
Sad ozbiljno, možemo se zajebavati, podjebavati ili šaliti ali taj očaj, bespomoćnost forumaša i političara ljevice koja je poznata u historiji po revolucijama i rušenjima režima na šta je spala, to je jednostavno žalosno, ne bi se mogli izboriti za prava glasnogovornika dječijeg vrtića a kamoli kantona ili države. Pa ovako će SDA vladati još 20 godina
Last edited by Hank Paldum on 20/12/2019 13:07, edited 1 time in total.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3565 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hank Paldum »

hAZNADAR wrote: 20/12/2019 12:34 Hajde da sam docekao da domaci ljevicari iliti fgr - kritikuju konzumiranje alkohola i hvale Zukorlica. :lol:
Kako je krenulo - doci ce i zeljkino kjafirsko ime na tapet.

Nema politike i racionalnosti tamo gdje su prejake emocije,..
Napisao sam već, poslije Poskoka dolazi Saff. BH ljevica 2019 ladies and gentlemen :lol:
User avatar
Thorgerson
Posts: 8549
Joined: 15/04/2015 11:26

#3566 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Thorgerson »

wowausername wrote: 20/12/2019 12:31
Thorgerson wrote: 20/12/2019 12:18 najsiromasnija drzava evrope, sa najgorim obrazovanjem evrope
odakle si izvukao te informacije?! :lol: :lol:

nevjerovatno!
Izvinjavam se. Kosovo ipak gore od nas. Moja greška.
https://www.klix.ba/vijesti/bih/procuri ... /191203015

Joj opet, izvinjavam se ipak nismo totalni fenjeraši. Ali hej, bolji smo od Moladvije, te Ukrajine u kojoj jeste građanski rat, ali bolji smo. Juhuu..

40 Bosnia and Herzegovina 5,181
41 Albania 4,538
— Kosovo 3,894
42 Ukraine 2,640
43 Moldova 2,290

Zao mi je evo jos jedom sto sam dezinformisao forumsku populaciju.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3567 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Hank Paldum »

statixx wrote: 20/12/2019 12:28
Hank Paldum wrote: 20/12/2019 12:26 Sad da li su Hrvatska i Slovenija ispred jer su se oslobodile Jugoslovenstva ili su Crna Gora i Srbija iza jer su se oslobodile Jugoslovenstva? To dokazuje da Jugoslovenstvo nema nikakve veze sa tim i da nisu to nikakvi argumenti
Draga Hanko sve su ispred jer BiH je na 62. mjestu. I molim te odgovori mi ko po tebi snosi najvecu odgovornost za ovu porazavajucu statistiku.
Ja sam Hank :)
Sve su ispred a sve su se oslobodile Jugoslovenstva kao i BiH, znači Jugoslovenstvo je ovdje irelevantno. Da si napisao da određene stranke dovele do korupcije i siromaštva a neke nisu je u redu ali pominjati Jugoslovenstvo i Jugonostalgičare u diskusiji je bezpotrebno i nema veze sa napretkom države kao što si sam dokazao i kontrirao tom statistikom drugih država koje su se isto oslobodile Jugoslovenstva
wowausername
Posts: 115
Joined: 21/06/2017 18:50
Location: Sarajevo

#3568 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by wowausername »

Thorgerson wrote: 20/12/2019 12:59
wowausername wrote: 20/12/2019 12:31
Thorgerson wrote: 20/12/2019 12:18 najsiromasnija drzava evrope, sa najgorim obrazovanjem evrope
odakle si izvukao te informacije?! :lol: :lol:

nevjerovatno!
Izvinjavam se. Kosovo ipak gore od nas. Moja greška.
Joj opet, izvinjavam se ipak nismo totalni fenjeraši. Ali hej, bolji smo od Moladvije, te Ukrajine u kojoj jeste građanski rat, ali bolji smo. Juhuu..

40 Bosnia and Herzegovina 5,181
41 Albania 4,538
— Kosovo 3,894
42 Ukraine 2,640
43 Moldova 2,290
Zlonamjeran komentar... nazvao si Bosnu: "najsiromasnijom drzavom Evrope" -- nismo ni blizu toga! Kvalitet zivota u BiH, u odnosu na ukupni broj stanovnistva je sasvim u redu. Nece ti niko u Bosni umrijeti od gladi.

A sto se tice PISA rezultata, mani se toga... nivo obrazovanja ljudi iz BiH je na istom nivou kao i u svim drzavama bivse Jugoslavije -- nema tu neke razlike, a i ako je ima, onda je to u pet deka.

Definitivno tesko za povjerovati, ali izgleda da su trenutno najveci mrzitelji Bosne oni koji poticu iz iste.
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#3569 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Leverage »

Kakva je to uopšte jezička konstrukcija "kvalitet života u odnosu na ukupan broj stanovništva"?

Niko neće umrijeti od gladi :lol:

Nevjerovatno kakve polupismene pojave brane ovog političkog diletanta.
wowausername
Posts: 115
Joined: 21/06/2017 18:50
Location: Sarajevo

#3570 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by wowausername »

Leverage wrote: 20/12/2019 13:17 Kakva je to uopšte jezička konstrukcija "kvalitet života u odnosu na ukupan broj stanovništva"?

Niko neće umrijeti od gladi :lol:

Nevjerovatno kakve polupismene pojave brane ovog političkog diletanta.
Jesam li to nesto slagao, pismeni?!

Broj ljudi koji su na rubu siromastva u BiH je jako mal, procentualno, u odnosu na broj onih na rubu siromastva u Bugarskoj, Rumuniji, Ukrajini, Rusiji, itd.

Nit sam glasao za Komsica, nit me zanima -- ali niko mi ne moze reci da Zukorlic nije podvala Srbije i pro-Srpske politike. Toliko o tome.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#3571 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by MorningStar »

wowausername wrote: 20/12/2019 13:36
Leverage wrote: 20/12/2019 13:17 Kakva je to uopšte jezička konstrukcija "kvalitet života u odnosu na ukupan broj stanovništva"?

Niko neće umrijeti od gladi :lol:

Nevjerovatno kakve polupismene pojave brane ovog političkog diletanta.
Jesam li to nesto slagao, pismeni?!

Broj ljudi koji su na rubu siromastva u BiH je jako mal, procentualno, u odnosu na broj onih na rubu siromastva u Bugarskoj, Rumuniji, Ukrajini, Rusiji, itd.

Nit sam glasao za Komsica, nit me zanima -- ali niko mi ne moze reci da Zukorlic nije podvala Srbije i pro-Srpske politike. Toliko o tome.
Jesi siguran u to ? Mislim na stepene siromastva ?
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#3572 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Leverage »

wowausername wrote: 20/12/2019 13:36 Jesam li to nesto slagao, pismeni?!

Broj ljudi koji su na rubu siromastva u BiH je jako mal, procentualno, u odnosu na broj onih na rubu siromastva u Bugarskoj, Rumuniji, Ukrajini, Rusiji, itd.

Nit sam glasao za Komsica, nit me zanima -- ali niko mi ne moze reci da Zukorlic nije podvala Srbije i pro-Srpske politike. Toliko o tome.
Jesi slagao, nije tačno da je veći procenat ljudi na rubu siromaštva u tim državama nego kod nas, pogotovo to nije tačno za neke od tih država. Mogao si da podastreš neke podatke kad već tvrdiš to.

Ali nisam reagovao zbog toga nego zbog toga što si "procenat osoba na rubu siromaštva" iskazao kao "kvalitet života u odnosu na ukupan broj stanovništva", to samo govori u prilog činjenici da ne vladaš dobro bosanskim jezikom, tj. da si polupismen.

Zukorlić je irelevantan politički faktor u BiH, to što ga Komšić povlači kao nekakav adut pri rušenju kantonalne vlade samo govori o tome da ne zna kud udara nakon što je napravio politički salto mortale.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#3573 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Bodkin »

E cuj zukorlic podvala srbije :lol:
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#3574 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by Nespin »

NIŠTAP :lol:
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#3575 Re: Željko Komšić - Komšo

Post by neko_sa_strane »

Zukorlić je Vučićev korisni idiot skupa sa Šešeljem, Čankom, Čedom, Šapićem, Ljajićem, Ugljaninom i još ponekim liderom tzv. opozicionih stranaka odnosno Vučićeve opozicije. Zukorlić nije više jedan od dva poglavara IZ iz Srbije. Prije par godina skinuo je mantiju i prešao u političare.
Locked