MMA (Mixed Martial Arts)

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#8651 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by malakh »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 01/12/2019 05:31
malakh wrote: 30/11/2019 23:08
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 29/11/2019 13:53 Klasična tune up borba za Konora, vidjećemo šta poslije, divizija je prilično zajebana.
ako bi se vodili nekim poštenim slijedom, nakon cerrona bi trebao ići na gaethjea. a ako kojim slučajem poslije cerronea dobije borbu za titulu, onda je ufc u velikim govnima.

kakve su prognoze za rakića?
Konor je masina za pravljenje para, a sada se stvorio i odredjeni hejt prema njemu, sto je isto generalno dobro za promociju. Vjeruj da ce nakucati hladno 1+ milion pay per view, sto ne moze puno boraca da odradi

Zanimljivo je da rade borbu u velteru, a ne u lakoj. Sad, do cega je, ne znam, jer mislim da Konor bas nema sanse protiv Usmana, Woodley-a, Colbija, Masvidala, jednostavno su preveliki za njega, a kako ide u vece kategorije gubi snagu cuvene ljevice. Doduse, obje borbe sa Diazom su bile u velteru. Mozda ide da dobije borbu, pa sa se spusti opet u laku, ali nisam siguran sta moze protiv Fergusona, Poiriera, Gaehtjea i Khabiba koji mu vrlo vjerovatno nece dati revans ( ako dobije Fergusona koji je ipak potpisao, 18 April je termin za borbu Khbabib - Ferguson ).

Iskreno nisam mislio da ce se Konor uopste vracati u ring, tako da ko zna sta je njemu u glavi :mrgreen: najavio je tri borbe 2020.

Sto se tice Rakica Ozdemir je najveci test i najveca borba do sada. Rakic, iako atraktivan, od top boraca je dobio samo Manuwu ( koji se penzionisao nakon tog poraza ), ovo ostalo je nako sto se tice kvaliteta. Ozdemir s druge strane je dobijao Latifija, Manuwu, Cirkunova, Ovince Saint Preuxa, a gubio od top esalona poluteskasa tipa Smitha, Cormiera i Reyesa ( koji ga je dobio na split i to je pitanje, jel tako bilo. Reyes se bori za Jonesom za titulu ).

Po meni je Ozdemir favorit i to prilican, jer je kompletan borac u smislu da je dobar u standupu i u hrvanju. Nisam vidio Rakicevo hrvanje koje ce sigurno biti testirano. Ako dobije Ozdemira, kontender je, sto bi rekli.
mislim da je u velteru na zahtjev ceronnea, jer je i on do sada imao problema sa skidanjem kilograma i vrcanjem, a za konora hoce da je u top formi i da se ne muci toliko sa kilama. mislim da ce mu ponovo stradati desno oko i da ce izdrzati maksimalno dvije runde protiv konora, ali je zasluzio da jednom uzme dobre pare i da ide u penziju.

velter sa druge strane dobro dolazi konoru, jer ako poslije dogovori borbu sa masvidalom, onda bi kompletne pripreme odradio na toj kilazi, a protiv ceronnea bi vidio svoje prednosti i mane u toj kategoriji.

da se malo dotaknem i masvidala. vidim da i ti pratis mma i mislim da znas da je masvidal do prije godinu i pol bio prosjecni borac, sa jako losim skorom pobjeda i poraza. nakon sto ga je thompson nalupao, vraca se protiv tilla, nakon duge pauze i od tada lupa askrena i diaza. ocito mu je pauza dobro dosla i sada ulazi u top pet. na stranu ranije pobjede, ali woodley i usman su tri puta bolji od njega. to je moje misljenje.

ja bih se najvise radovao mecu konora i masvidala i to bi bio najprofitabilniji mec u ufcu u historiji. masvidal bukvalno svako obracanje javnosti iskoristi da prozove konora i mislim da je sve smisljeno i da se sve takticki radi.

sto sr tice rakica, tu se ne bih slozio. mislim da ce to rakic zavrsiti.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#8652 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

malakh wrote: 01/12/2019 16:21
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 01/12/2019 05:31
malakh wrote: 30/11/2019 23:08

ako bi se vodili nekim poštenim slijedom, nakon cerrona bi trebao ići na gaethjea. a ako kojim slučajem poslije cerronea dobije borbu za titulu, onda je ufc u velikim govnima.

kakve su prognoze za rakića?
Konor je masina za pravljenje para, a sada se stvorio i odredjeni hejt prema njemu, sto je isto generalno dobro za promociju. Vjeruj da ce nakucati hladno 1+ milion pay per view, sto ne moze puno boraca da odradi

Zanimljivo je da rade borbu u velteru, a ne u lakoj. Sad, do cega je, ne znam, jer mislim da Konor bas nema sanse protiv Usmana, Woodley-a, Colbija, Masvidala, jednostavno su preveliki za njega, a kako ide u vece kategorije gubi snagu cuvene ljevice. Doduse, obje borbe sa Diazom su bile u velteru. Mozda ide da dobije borbu, pa sa se spusti opet u laku, ali nisam siguran sta moze protiv Fergusona, Poiriera, Gaehtjea i Khabiba koji mu vrlo vjerovatno nece dati revans ( ako dobije Fergusona koji je ipak potpisao, 18 April je termin za borbu Khbabib - Ferguson ).

Iskreno nisam mislio da ce se Konor uopste vracati u ring, tako da ko zna sta je njemu u glavi :mrgreen: najavio je tri borbe 2020.

Sto se tice Rakica Ozdemir je najveci test i najveca borba do sada. Rakic, iako atraktivan, od top boraca je dobio samo Manuwu ( koji se penzionisao nakon tog poraza ), ovo ostalo je nako sto se tice kvaliteta. Ozdemir s druge strane je dobijao Latifija, Manuwu, Cirkunova, Ovince Saint Preuxa, a gubio od top esalona poluteskasa tipa Smitha, Cormiera i Reyesa ( koji ga je dobio na split i to je pitanje, jel tako bilo. Reyes se bori za Jonesom za titulu ).

Po meni je Ozdemir favorit i to prilican, jer je kompletan borac u smislu da je dobar u standupu i u hrvanju. Nisam vidio Rakicevo hrvanje koje ce sigurno biti testirano. Ako dobije Ozdemira, kontender je, sto bi rekli.
mislim da je u velteru na zahtjev ceronnea, jer je i on do sada imao problema sa skidanjem kilograma i vrcanjem, a za konora hoce da je u top formi i da se ne muci toliko sa kilama. mislim da ce mu ponovo stradati desno oko i da ce izdrzati maksimalno dvije runde protiv konora, ali je zasluzio da jednom uzme dobre pare i da ide u penziju.

velter sa druge strane dobro dolazi konoru, jer ako poslije dogovori borbu sa masvidalom, onda bi kompletne pripreme odradio na toj kilazi, a protiv ceronnea bi vidio svoje prednosti i mane u toj kategoriji.

da se malo dotaknem i masvidala. vidim da i ti pratis mma i mislim da znas da je masvidal do prije godinu i pol bio prosjecni borac, sa jako losim skorom pobjeda i poraza. nakon sto ga je thompson nalupao, vraca se protiv tilla, nakon duge pauze i od tada lupa askrena i diaza. ocito mu je pauza dobro dosla i sada ulazi u top pet. na stranu ranije pobjede, ali woodley i usman su tri puta bolji od njega. to je moje misljenje.

ja bih se najvise radovao mecu konora i masvidala i to bi bio najprofitabilniji mec u ufcu u historiji. masvidal bukvalno svako obracanje javnosti iskoristi da prozove konora i mislim da je sve smisljeno i da se sve takticki radi.

sto sr tice rakica, tu se ne bih slozio. mislim da ce to rakic zavrsiti.
Znači nije do hype traina što bi rekli Ameri oko Masvidala ( volio bih da su ga dobili i Askren i Diaz ), ali treba imati na umu jednu vrlo bitnu stvar što se tiče njega, a koja kaže da je imao 18 borbi u UFC-u, 12 pobjeda ( zadnjih pet pobjeda su sve KO ) i 6 poraza, od 6 poraza 4 su bili split decision, 0 poraza prekidom ( što se tiče UFC-a ). 1 poraz KO i 2 suba u 48 borbi ukupno. Vrlo čvrst i tehnički potkovan borac, jedan od boljih boksera u velteru. Malo je njemu falilo cijelo vrijeme, sad je došlo vrijeme da to naplati. Sam Masvidal govori da je prelomna tačka u njegovoj karijeri bio neki survival reality show u nekoj nedođiji gdje je rasčistio stvari sam sa sobom što se tiče načina borbe i ozbiljnosti, priprema itd.

Da skratim, on je mnogo bolji borac nego što mu omjer pobjeda i poraza govori, također mislim da će pojesti Konora, ako se ne bude zajebavao, a čini se da je vrlo ozbljan u zadnje vrijeme, Diaz se tačkao sa Konorom u Velteru, Masvidal je raznio Diaza ( na žalost ) + velika pauza Konora i činjenica da je on idealan za pero ili eventualno laku kategoriju, a ne za velter :)
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#8653 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Dead Man Walking »

Upravo tako, Jorge je mogao/trebao imati puno bolji omjer i Conor ni lud nece uci u oktagon sa Masvidalom, prije ce se oprostiti. Ako se ne vrati u LW moze eventualno opet sa Diazom neki fajt za lovu samo.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8654 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 90minut »

Dead Man Walking wrote: 01/12/2019 20:06 Upravo tako, Jorge je mogao/trebao imati puno bolji omjer i Conor ni lud nece uci u oktagon sa Masvidalom, prije ce se oprostiti. Ako se ne vrati u LW moze eventualno opet sa Diazom neki fajt za lovu samo.
Ako je nešto sigurno sigurno je da ce uci u oktagon s njim bez problema mozes za njega sve reci sve što ti padne na pamet, al' ne mozes za njega reci 2 stvari nikad da ce izbjeci neki obracun u oktagonu i da ce otkazati borbu.

Ako tvrdiš drugacije onda nisi ništa bolji od ovih silnih levata kojima jedino osmijeh na lice stavlja to što je on izgubio borbu od Khabiba.
Dead Man Walking
Posts: 6369
Joined: 28/05/2004 21:49

#8655 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Dead Man Walking »

Zivi bili pa vdijeli.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#8656 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Konor je svoje najvece uspjehe napravio u pero kategoriji, u lakoj ( pricam o UFC-u ) ima omjer 1:1 ( Khabib poraz, Alvarez pobjeda za pojas ), isti omjer ima i u velteru ( poraz i pobjeda protiv Diaza ). Zanimljivo je da nema nijednu odbranu titule bilo u pero, bilo u lakoj kategoriji.

Mislim da Konor gleda dvije stvari, kako ce se on ponasati u velteru i ko ce pobijediti u borbi Khabib - Ferguson. Khabib mu haman pa sigurno nece dati revans, Ferguson hoce, jer je ovaj sto bi rekli money fight. Diaza ima kao backup. Masvidal je, mozda, targetiran, jer mu sampion + top 5 stilski bas i ne odgovaraju jer svi imaju bas dobro hrvanje.

Uglavnom, bice cirkusa sa Konorom, iskreno mislim da se malo precjenjuje sto se tice veltera. Bice zanimljivo takodjer :mrgreen:
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#8657 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by malakh »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 01/12/2019 16:56
Znači nije do hype traina što bi rekli Ameri oko Masvidala ( volio bih da su ga dobili i Askren i Diaz ), ali treba imati na umu jednu vrlo bitnu stvar što se tiče njega, a koja kaže da je imao 18 borbi u UFC-u, 12 pobjeda ( zadnjih pet pobjeda su sve KO ) i 6 poraza, od 6 poraza 4 su bili split decision, 0 poraza prekidom ( što se tiče UFC-a ). 1 poraz KO i 2 suba u 48 borbi ukupno. Vrlo čvrst i tehnički potkovan borac, jedan od boljih boksera u velteru. Malo je njemu falilo cijelo vrijeme, sad je došlo vrijeme da to naplati. Sam Masvidal govori da je prelomna tačka u njegovoj karijeri bio neki survival reality show u nekoj nedođiji gdje je rasčistio stvari sam sa sobom što se tiče načina borbe i ozbiljnosti, priprema itd.

Da skratim, on je mnogo bolji borac nego što mu omjer pobjeda i poraza govori, također mislim da će pojesti Konora, ako se ne bude zajebavao, a čini se da je vrlo ozbljan u zadnje vrijeme, Diaz se tačkao sa Konorom u Velteru, Masvidal je raznio Diaza ( na žalost ) + velika pauza Konora i činjenica da je on idealan za pero ili eventualno laku kategoriju, a ne za velter :)
njega je thompson nalupao i od tada ga nema i odjednom se pojavljuje protiv tilla i to u da till popravi skor i ponovno napadne woodleya i tilla iznesu. :lol:

i da, u pravu si. sto se masvidala tice, nista nije slucajno. popravio se, ali ponovno u glavi razmislja o parama i zato provocira mec sa konorom, jer je to njemu zlatna koka. svjestan je da bi mu to bio mec karijere i da bi ufc na tom mecu uzeo para, mozda i vise nego na mecu khabib-konor.

taj bi mec najvise volio i gledati, a koliko vidim i helwany ga opasno najavljuje. mada mislim da bi to konor skidao u nizu kategoriju i tjerao masvidala da skida kile, a vjeruj da budali ne bi bilo mrsko. pri tome teska psiholoska borba prije meca i onda sta bude. jebaji ga, ja stvarno ne bih tu mogao prognozirati pobjednika.

konor nema sanse u vleteru i on tu radi po potrebi, a u lakoj bi prije fergusona i khabiba morao pobijetiti gaethjea koji mu nikako ne odgovara i mislim da bi u 2020 i mogao zavrsiti sa nekom ozbiljnom pricom.

sta mislis o usmanu i colbyu? isti stil borbe, obojica samo jedan poraz u karijeri. na koga tipujes?
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#8658 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

Ma nema Conor sta trazit protiv Masvidala, prvo velicina, drugo Masvidal ima dosta dobar ground game i odlican boxing ,kickboxing :D Zavrsio bi Conor kao sto je i Diaz zavrsio skoro protiv Masvidala. Ta borba je cisto show i money fight ,ako dode do toga :D A vrlo moguce da ce doci , ako pobjedi Cerronea.

Rakic vs Ozdemir, teska prognoza ako Rakic bude imao dobar kardio spreman za borbu, dobice Ozdemira.

A sto se tice Colby vs Usman, po mom misljenju , Colby to uzima,bolji grappler, bolji cardio.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#8659 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

malakh wrote: 02/12/2019 07:12
sta mislis o usmanu i colbyu? isti stil borbe, obojica samo jedan poraz u karijeri. na koga tipujes?
Imaju i nemaju isti stil borbe. Usman je fokusiran na ground and pound dok Colby ipak mnogo vise ide na stand up i baca jako puno udaraca. Usman je fizicki jaci i tu je glavno pitanje, moze li nadhrvati Colbija, a onda ga zadrzati na parteru kad ga obori. Ako moze, tu je negdje i kraj Colbiju. Ako ne moze, Colby bi trebao dobiti.

Vecina boraca prognozira pobjedu Usmana, masa to kaze jer bas ne vole Colbija. Zanimljivo je da Masvidal prognozira pobjedu Colbija, da li misli da je zaista bolji ili hoce da ga nalupa u borbi za titulu to ne znam, ipak su bili bas haveri.

Usman je bas ugasio Woodley-a, ali ovaj se razbacao na sve strane od snimanja nekakvog repa do ko zna cega, tako da ne znam jel ono bio pravi Woodley. Da nije bilo borbe sa Lawlerom rekao bih Usman hladno, ali iznenadio me Colby i to prilicno.

Dao bih prednost Colbiju cisto zbog kladionica koje kazu da je Usman veliki favorit sto po meni i nije bas logicno, ono borba je max 55% Usman i Colby 45%

Max i Volkanovski ce biti isto vrlo zajebana borba.

Al opet, borbe su, jedan stoc legne i sve se mijenja iz temelja, sto Tayson kaze svi planovi padaju u vodu kada dobijes sakom u glavu :D
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#8660 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by malakh »

rakić djeluje dosta dominantno. žilav, krakat, duge ruke... četiri borbe u ufcu, četiri dominantne pobjede. svašta se od njega može očekivati. vidim da mu je princip treniranja i ozbiljnosti kao kod soldića i takvi borci i sportaši općenito su osuđeni na uspjeh.

najviše mi se svidjelo kada je u jednom intervju-u rekao da nije level za jon jonesa, da mu treba još vremena i treninga da bi ga mogao izazvati i to je ono što se cijeni. samokritičnost i realnost, nije u oblacima, a ima cilj. sve u svemu, vrijedi pažnje.
User avatar
malakh
Posts: 7169
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#8661 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by malakh »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 02/12/2019 23:13
malakh wrote: 02/12/2019 07:12
sta mislis o usmanu i colbyu? isti stil borbe, obojica samo jedan poraz u karijeri. na koga tipujes?
Imaju i nemaju isti stil borbe. Usman je fokusiran na ground and pound dok Colby ipak mnogo vise ide na stand up i baca jako puno udaraca. Usman je fizicki jaci i tu je glavno pitanje, moze li nadhrvati Colbija, a onda ga zadrzati na parteru kad ga obori. Ako moze, tu je negdje i kraj Colbiju. Ako ne moze, Colby bi trebao dobiti.

Vecina boraca prognozira pobjedu Usmana, masa to kaze jer bas ne vole Colbija. Zanimljivo je da Masvidal prognozira pobjedu Colbija, da li misli da je zaista bolji ili hoce da ga nalupa u borbi za titulu to ne znam, ipak su bili bas haveri.

Usman je bas ugasio Woodley-a, ali ovaj se razbacao na sve strane od snimanja nekakvog repa do ko zna cega, tako da ne znam jel ono bio pravi Woodley. Da nije bilo borbe sa Lawlerom rekao bih Usman hladno, ali iznenadio me Colby i to prilicno.

Dao bih prednost Colbiju cisto zbog kladionica koje kazu da je Usman veliki favorit sto po meni i nije bas logicno, ono borba je max 55% Usman i Colby 45%

Max i Volkanovski ce biti isto vrlo zajebana borba.

Al opet, borbe su, jedan stoc legne i sve se mijenja iz temelja, sto Tayson kaze svi planovi padaju u vodu kada dobijes sakom u glavu :D
ja se samo sjetim woodleyeve izjave kada je bilo evidentno da će se boriti sa usmanom, koliko je insistirao na borbi sa colbijem. ona izjava "borit ću se sa usmanom, ali dajte mi prvo da isprebijam onog brbljivca". dakle bio je ubjeđen da bi pobijedio colbija, a od usmana je zasluženo izgubio.

masvidal je rekao da bi stavio pare na colbija. :lol: :lol:

a obojica idu na sličnu taktiku, dva do tri udarca, pribijanje uz ogradu, za noge i bacanje i onda dole makljaža. pogledaj kako je colby pobijedio lawlera i dos anjosa. na identičan način kako je i usman dobio posljednje dvije borbe. :lol:

ja tipujem na usmana. dobro ga je iznervirao i ići će krv da mu popije.

90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8662 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 90minut »

Cime ce mu je popit šakama od jastuka?

Sve ostalo Covington radi isto što i on mozda i bolje, vidjecemo.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#8663 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by bingov buraz »

Sad vidjeh sliku od Overeema,šta je ono zemljo :run:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8664 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 90minut »

:lol:
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#8665 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

https://i.imgur.com/xwZgWqY.gifv


EE moj Overeem, trebao si se ti davno penzionisat. :-)
User avatar
Saga Noren
Posts: 21439
Joined: 20/05/2016 16:18

#8666 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Saga Noren »

bingov buraz wrote: 08/12/2019 11:01 Sad vidjeh sliku od Overeema,šta je ono zemljo :run:
Sredia ga pravo.
Upravo gledan jucerasnji snimak na novoj tv. I pitan se triban li to odgledat do kraja jer znan da je Jairzinho pri kraju s livin direktom i desnim krošeom i nokautirao Overeema i to mu otkinia pola usne :cry:

Gledat ili ne...
User avatar
Saga Noren
Posts: 21439
Joined: 20/05/2016 16:18

#8667 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by Saga Noren »

Umirem od smija, komentator prica kakoje Aspen Ladd imala uzasne probleme pri pripremi, kod skidanja kg. :mrgreen:
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#8668 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cassius »

90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8669 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 90minut »

https://www.youtube.com/watch?v=s1vtYpeB2Hw

lobanja mu se vidi mog mi oca :lol:
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#8670 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Geoff Neal je masina :shock: prvi koji je nokautirao Perry-ja i to ga poderao ko focak rodni list :D

Novo ime veltera, sasvim sigurno. Jos radi povremeno ko kelner :skoljka: Sta ce biti kad prestane :stidljiv:

Bas ga raznio, sto se inace Mike Platinium Perry-ju ne desava, a borio se sa prejakim likovima u karijeri.

Cormier ne moze doci na red od Rogana koliko levat trabunja i prica :run:
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8671 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 90minut »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 15/12/2019 03:47 Geoff Neal je masina :shock: prvi koji je nokautirao Perry-ja i to ga poderao ko focak rodni list :D

Novo ime veltera, sasvim sigurno. Jos radi povremeno ko kelner :skoljka: Sta ce biti kad prestane :stidljiv:

Bas ga raznio, sto se inace Mike Platinium Perry-ju ne desava, a borio se sa prejakim likovima u karijeri.

Cormier ne moze doci na red od Rogana koliko levat trabunja i prica :run:
Debil se napušio priča o tome kako ga je Neal završio jedno dvije minute i ponavlja jedno te isto na 3 razlicita puta.

E'o sace borbe na fight channelu ne moram više slušati nikoga vec se baciti u ovu stolicu i uzivati.

Tacno mi bi zao Perrya kad je kamera radila close up.. 2 mnogo loše izgubljene borbe samopuzdanje otislo niz vodu
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#8672 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

90minut wrote: 15/12/2019 04:00
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 15/12/2019 03:47 Geoff Neal je masina :shock: prvi koji je nokautirao Perry-ja i to ga poderao ko focak rodni list :D

Novo ime veltera, sasvim sigurno. Jos radi povremeno ko kelner :skoljka: Sta ce biti kad prestane :stidljiv:

Bas ga raznio, sto se inace Mike Platinium Perry-ju ne desava, a borio se sa prejakim likovima u karijeri.

Cormier ne moze doci na red od Rogana koliko levat trabunja i prica :run:
Debil se napušio priča o tome kako ga je Neal završio jedno dvije minute i ponavlja jedno te isto na 3 razlicita puta.

E'o sace borbe na fight channelu ne moram više slušati nikoga vec se baciti u ovu stolicu i uzivati.

Tacno mi bi zao Perrya kad je kamera radila close up.. 2 mnogo loše izgubljene borbe samopuzdanje otislo niz vodu
G. Neal je top borac u najavi, vjeruj. Perry-ju je ovo prvi prekid nokautom, vrlo, vrlo cvrst lik.

Colby se dobro zamjerio Dani, ako bude blizu mislim da gubi, a ne bi me iznenadilo da ga UFC otpusti ako zijani ili nakon isteka ugovora.
Last edited by cvrčak_na_hedonizmu on 15/12/2019 04:16, edited 1 time in total.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8673 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 90minut »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 15/12/2019 04:09
90minut wrote: 15/12/2019 04:00
cvrčak_na_hedonizmu wrote: 15/12/2019 03:47 Geoff Neal je masina :shock: prvi koji je nokautirao Perry-ja i to ga poderao ko focak rodni list :D

Novo ime veltera, sasvim sigurno. Jos radi povremeno ko kelner :skoljka: Sta ce biti kad prestane :stidljiv:

Bas ga raznio, sto se inace Mike Platinium Perry-ju ne desava, a borio se sa prejakim likovima u karijeri.

Cormier ne moze doci na red od Rogana koliko levat trabunja i prica :run:
Debil se napušio priča o tome kako ga je Neal završio jedno dvije minute i ponavlja jedno te isto na 3 razlicita puta.

E'o sace borbe na fight channelu ne moram više slušati nikoga vec se baciti u ovu stolicu i uzivati.

Tacno mi bi zao Perrya kad je kamera radila close up.. 2 mnogo loše izgubljene borbe samopuzdanje otislo niz vodu
G. Neal je top borac u najavi, vjeruj. Perry-ju je ovo prvi prekid nokautom, vrlo, vrlo cvrst lik.

Colby se dobro zamjerio Dani, ako bude blizu mislim da gubi, a ne bi me iznenadilo da ga UFC otpusti ako zijani ili nakon isteka ugovora.
Ne sumnjam sekunde izgledao je odlicno.

Ne mogu da vjerujem da padaš i ti na te price da ce ga neko otpustiti i to oko Dane da ce to biti razlog otpuštanja.

Jesi li svjestan kako su se krvili Dana i Ortiz?
Pa ovo je djecija igra naspram toga, Danu jedino zanima dobar posao i to je to.

Ja obožavam Colbya gledam s istim uzitkom kad on provocira i Conor doduse Conor je prošlost, Colby je živa komedija.

A borbu nemam pojma ko uzima Usman uništio Wudlija, ovaj Lawlera znaci obojica toliko lagano da je nerealno bilo.
Preostaje nam da vidimo ko je bolji hrvač.
User avatar
cvrčak_na_hedonizmu
Posts: 7319
Joined: 12/03/2012 18:04

#8674 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by cvrčak_na_hedonizmu »

Drugo je to vrijeme bilo, sad UFC ima 500 boraca pod ugovorima i jedno 5.000 moli boga da ih potpisu, a postali su main stream sport.

Dok pobjedjuje, dobar je, kad zijani, vidjecemo. Bez rukovanja na zvanicnim mjerenjima, zove ga Uncle Fester, nece da mu stavi pojas ako pobjedi. Nije bas dobro.

Ako su obojica dobri hrvaci, stand up bi trebao dobiti borbu.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#8675 Re: MMA (Mixed Martial Arts)

Post by 90minut »

cvrčak_na_hedonizmu wrote: 15/12/2019 04:19 Drugo je to vrijeme bilo, sad UFC ima 500 boraca pod ugovorima i jedno 5.000 moli boga da ih potpisu, a postali su main stream sport.

Dok pobjedjuje, dobar je, kad zijani, vidjecemo. Bez rukovanja na zvanicnim mjerenjima, zove ga Uncle Fester, nece da mu stavi pojas ako pobjedi. Nije bas dobro.

Ako su obojica dobri hrvaci, stand up bi trebao dobiti borbu.
Ko zna Colby kaze da je ovaj d2 level hrvac što iskreno ne znam sta znaci predpostavljam ono koledz takmicenja i to.

A moze biti samo da sere i provocira sve ce nam biti jasno ubrzo.

Jebo brate pojas kao da je bitno nije ga stavio ni Stipi ništa ti to ne govori Colby je postao prevelik da bi ga tek tako odjebali.

Naravno kad bi presao liniju poput da mu opali šamar ili nesto slicno to bi mu bio kraj, sve ostalo standardna priča što se dešavala Dani s 50 boraca u karijeri.
Post Reply