FK VELEŽ Mostar

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Bazinga1234
Posts: 7626
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#2326 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Bazinga1234 »

Image
Crvena Tifoza
Posts: 10633
Joined: 06/06/2007 04:47
Location: kandahar....

#2327 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Crvena Tifoza »

Ovo je za svaku pohvalu :thumbup:
User avatar
Romanista 101%
Posts: 8479
Joined: 25/05/2010 22:24
Location: Trigoria
Contact:

#2328 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Romanista 101% »

Repka ce komotno moci igrati na Velez Areni.
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24279
Joined: 26/08/2007 17:10

#2329 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Charuga »

Tribine se zaokružuju, reflektori su tu, još teren i bombona ... :thumbup:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#2330 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by vryzas »

:thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 94425
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#2331 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Logovan »

Bravo. :thumbup: :thumbup:
User avatar
sime_cipol
Posts: 16347
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#2332 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by sime_cipol »

I kod vas bageri odnesose Istok :thumbup:
User avatar
luckylaka
Posts: 22532
Joined: 15/01/2010 06:28

#2333 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by luckylaka »

da su grad,savez,uefa ...pomagali Velez ko sarajevske klubove danas bi Velez imao allianz arenu.Od nule do necega i ne kukaju.placu mole.Svaka im cast
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#2334 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by stakasa »

luckylaka wrote:da su grad,savez,uefa ...pomagali Velez ko sarajevske klubove danas bi Velez imao allianz arenu.Od nule do necega i ne kukaju.placu mole.Svaka im cast
Niko nije mogao pomoci Velezu, dotok novca bi samo pogorsao situaciju. Velez se je morao iscistit iznutra kao sto je sada uradio. I okrenuti sebi kao sto je sada uradio. Omladinska skola Veleza je bila najveci rasadnik talenata i igraca u bivsoj Jugoslaviji. O Bosni i Hercegovini da i ne pricamo. Sto je nakon rata potpuno zanemareno. Sada se i to polako mjenja. Tako da cemo na rezultate pricekati. Ali kako god napravljen je ogroman pomak. Ne treba Velezu niko nista pomagat. Samo da ga ne ruse. A rusice ga. Rusili su ga i dosad. I zaista je cudo da je prezivio u ovom obliku. Kad je prezivio zadnjih 25 godina pozivice jos 250
Bazinga1234
Posts: 7626
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#2335 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Bazinga1234 »

Dario produžio ugovor. 8-)
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2336 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Tomahawk11 »

luckylaka wrote:da su grad,savez,uefa ...pomagali Velez ko sarajevske klubove danas bi Velez imao allianz arenu.Od nule do necega i ne kukaju.placu mole.Svaka im cast
Šta su to grad, savez i UEFA dali FK Sarajevo?
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25833
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2337 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by BHF_Manijak »

Tomahawk11 wrote:
luckylaka wrote:da su grad,savez,uefa ...pomagali Velez ko sarajevske klubove danas bi Velez imao allianz arenu.Od nule do necega i ne kukaju.placu mole.Svaka im cast
Šta su to grad, savez i UEFA dali FK Sarajevo?
Pa ako na Kosevo gledas kao na dom, sto 99% navijaca FKS i radi, onda su dali ili ces negirati da jesu? Godinama igrate za debelo manje novca nego je inace rentanje stadiona. Trebas bezobrazan biti, pa to nevidjeti kao pomoc.

Ja nemam problem s tim da se svaki klub koji prezentuje projekat da dobije svaku mogucu pomoc. Vrlo vazno i podcrtavam jos jednom "koji ima projekat i plan"!
Da Bog da sve ijedan klub uradio i stadion i teren. Ovo za Velez je fantasticno. Jos teren i bombonica.
Ima li price da bi se uskoro mogao raditi i on ili je to tek kasnije planirano?

Lucky, pa interni je Problem Veleza sto ga grad nije pomogao, nemaju Zeljo i Sarajevo veze s tom pomoci. To je problem, Mostara, ne Sarajeva.

Kako god cestitke i sto prije da ovo izgradite, a ostali da se na vas ugledaju! :thumbup: :thumbup:
palermo
Posts: 22373
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2338 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by palermo »

BHF_Manijak wrote:


Lucky, pa interni je Problem Veleza sto ga grad nije pomogao, nemaju Zeljo i Sarajevo veze s tom pomoci. To je problem, Mostara, ne Sarajeva.
pa nije Mostar u Hrvatskoj ili Zanzibaru da je sve baš interni problem MOstara......čudna je općenito ta priča (nevezano za tvoj post) koja se čuje iz Sarajeva....

mada se ja slažem sa Stakasom, Velež se morao iznutra očistiti da bi bilo kakav dotok nova imao smisla.....ali to opet nije razlog da se sve proglašava nečijim internim problemom.....

Usput, tika taka ovaj projekat je pomogao i Abdulah Skaka.....a koliko ja znam Ljubo Bešlić nije još uvijek.....rekao bih, fala Skaki što se umiješao u naš interni problem :D
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25833
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2339 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by BHF_Manijak »

palermo wrote:
BHF_Manijak wrote:


Lucky, pa interni je Problem Veleza sto ga grad nije pomogao, nemaju Zeljo i Sarajevo veze s tom pomoci. To je problem, Mostara, ne Sarajeva.
pa nije Mostar u Hrvatskoj ili Zanzibaru da je sve baš interni problem MOstara......čudna je općenito ta priča (nevezano za tvoj post) koja se čuje iz Sarajeva....

mada se ja slažem sa Stakasom, Velež se morao iznutra očistiti da bi bilo kakav dotok nova imao smisla.....ali to opet nije razlog da se sve proglašava nečijim internim problemom.....

Usput, tika taka ovaj projekat je pomogao i Abdulah Skaka.....a koliko ja znam Ljubo Bešlić nije još uvijek.....rekao bih, fala Skaki što se umiješao u naš interni problem :D
Malo je grubo zvucalo, ali nije to intencija bila fakat. Mislio sam vise u fazonu da nije problem Zeljeznicara i Sarajeva sto Grad Mostar vise ne pomogne Velezu, u tom kontekstu, da oni to ne mogu promijeniti, uticati na to, a ne da ih ne interesuje ili ne treba interesovati.

Prvi bih bio za to da Zeljeznicar, makar i simbolicno, podrzi svaki ovakav poduhvat bio ono Velezov ili neciji drugi.
Mada ruku na srce, koliko znam, a ako grijesim neka me neko ispravi, onu akciju Zeljeznicarovu akciju oko desetogodisnje akcije podrzao je iz lige samo Siroki, pa su se raja sprdala športski prijatelji ha hu... Ako sam fakat fulio, izvinjavam se.
palermo
Posts: 22373
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2340 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by palermo »

BHF_Manijak wrote:
Malo je grubo zvucalo, ali nije to intencija bila fakat. Mislio sam vise u fazonu da nije problem Zeljeznicara i Sarajeva sto Grad Mostar vise ne pomogne Velezu, u tom kontekstu, da oni to ne mogu promijeniti, uticati na to, a ne da ih ne interesuje ili ne treba interesovati.
Apsolutno se slažem da to nije problem ni Željezničara niti Sarajeva i ja bih čak otišao dalje i rekao da ih ne treba ni posebno interesovati.

Ali postoji, država, vlast, stranke...interesi, državni, nacionalni, pizde materine i ovi faktori ne mogu reći, to je interni problem grada Mostara. Posebno u državi u kojoj živimo i u Mostaru kakav postoji.

Kad sa pravom budemo mogli reći to je samo interni problem grada Mostara, e onda će to značiti da živimo u boljim vremenima
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2341 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Tomahawk11 »

BHF_Manijak wrote:
Pa ako na Kosevo gledas kao na dom, sto 99% navijaca FKS i radi, onda su dali ili ces negirati da jesu? Godinama igrate za debelo manje novca nego je inace rentanje stadiona. Trebas bezobrazan biti, pa to nevidjeti kao pomoc.

Ja nemam problem s tim da se svaki klub koji prezentuje projekat da dobije svaku mogucu pomoc. Vrlo vazno i podcrtavam jos jednom "koji ima projekat i plan"!
Da Bog da sve ijedan klub uradio i stadion i teren. Ovo za Velez je fantasticno. Jos teren i bombonica.
Ima li price da bi se uskoro mogao raditi i on ili je to tek kasnije planirano?

Lucky, pa interni je Problem Veleza sto ga grad nije pomogao, nemaju Zeljo i Sarajevo veze s tom pomoci. To je problem, Mostara, ne Sarajeva.

Kako god cestitke i sto prije da ovo izgradite, a ostali da se na vas ugledaju! :thumbup: :thumbup:
Naravno, to je činjenica, međutim znaš i sam da je to Koševo često teg oko vrata FKS. Dođeš u Evropu i moraš ići u Zenicu igrati, FKS traži da se urade stvari koje će pomaći stadion u 3. kategoriju i participiraju finansijski, CSR kaže da je bitnije da se rade neke druge stvari na stadionu.
Mogao se bar teren na Koševu uraditi, ali bolje ovako, dođe Merlin, Željko, ovaj onaj i eto para.
Svako vidi koliko je manje FKS platilo, a niko neće reći koliko je izgubilo jer stadion ne ispunjava određene standarde.
Onda svi zavrte svoju priču, političari kako nije njihova nadležnost (ali kad treba za izbore, po mogućnosti plakat preko cijelog stadiona), CSR kako su oni htjeli, ali je do FKS, savez kaže da je to na strukturama gorepomenutih i FKS, a iz FKS kažu kako su tražili, ali negdje zapelo (što je i njihova, tj. naša krivica, treba se malo više angažovati od šuplje priče).
Evo i sad, kao neka priča da ide Koševo FKS pod koncesiju, ali ništa se ne dešava, sve stoji i vjerovatno ćemo dočekati novi evropski ciklus u ovom stanju.
Ako je vjerovati Namu, on je spreman uložiti, ne traži ničiju pomoć, pa valjda ima još neko osim FKS kome je u interesu da se modernizuje Koševo.
User avatar
BHF_Manijak
Posts: 25833
Joined: 02/03/2009 23:21
Location: Jedno jedino, Seher Sarajevo

#2342 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by BHF_Manijak »

palermo wrote:
BHF_Manijak wrote:
Malo je grubo zvucalo, ali nije to intencija bila fakat. Mislio sam vise u fazonu da nije problem Zeljeznicara i Sarajeva sto Grad Mostar vise ne pomogne Velezu, u tom kontekstu, da oni to ne mogu promijeniti, uticati na to, a ne da ih ne interesuje ili ne treba interesovati.
Apsolutno se slažem da to nije problem ni Željezničara niti Sarajeva i ja bih čak otišao dalje i rekao da ih ne treba ni posebno interesovati.

Ali postoji, država, vlast, stranke...interesi, državni, nacionalni, pizde materine i ovi faktori ne mogu reći, to je interni problem grada Mostara. Posebno u državi u kojoj živimo i u Mostaru kakav postoji.

Kad sa pravom budemo mogli reći to je samo interni problem grada Mostara, e onda će to značiti da živimo u boljim vremenima
Naravno, slazem se apsolutno.
User avatar
luckylaka
Posts: 22532
Joined: 15/01/2010 06:28

#2343 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by luckylaka »

Tomahawk11 wrote:
luckylaka wrote:da su grad,savez,uefa ...pomagali Velez ko sarajevske klubove danas bi Velez imao allianz arenu.Od nule do necega i ne kukaju.placu mole.Svaka im cast
Šta su to grad, savez i UEFA dali FK Sarajevo?
jbga vi dobili A.F. rodzeni izgubili Bijeli brijeg.Drasticna razlika
User avatar
stakasa
Posts: 8959
Joined: 14/11/2013 11:23

#2344 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by stakasa »

BHF_Manijak wrote:
Tomahawk11 wrote:
luckylaka wrote:da su grad,savez,uefa ...pomagali Velez ko sarajevske klubove danas bi Velez imao allianz arenu.Od nule do necega i ne kukaju.placu mole.Svaka im cast
Šta su to grad, savez i UEFA dali FK Sarajevo?
Pa ako na Kosevo gledas kao na dom, sto 99% navijaca FKS i radi, onda su dali ili ces negirati da jesu? Godinama igrate za debelo manje novca nego je inace rentanje stadiona. Trebas bezobrazan biti, pa to nevidjeti kao pomoc.

Ja nemam problem s tim da se svaki klub koji prezentuje projekat da dobije svaku mogucu pomoc. Vrlo vazno i podcrtavam jos jednom "koji ima projekat i plan"!
Da Bog da sve ijedan klub uradio i stadion i teren. Ovo za Velez je fantasticno. Jos teren i bombonica.
Ima li price da bi se uskoro mogao raditi i on ili je to tek kasnije planirano?

Lucky, pa interni je Problem Veleza sto ga grad nije pomogao, nemaju Zeljo i Sarajevo veze s tom pomoci. To je problem, Mostara, ne Sarajeva.

Kako god cestitke i sto prije da ovo izgradite, a ostali da se na vas ugledaju! :thumbup: :thumbup:
Problem Mostara, ako hoces Istocnog je Sarajevo. Zato sto stoji na putu dogovoru izmedu SDA i HDZ-a. Pusteno je HDZ-u da radi sta hoce, najzgodnije bi bilo da je Velez odumro ali eto nije.
I kad se kaze Sarajevo ne nalazite se licno uvrijedeni. Radi se o politici kojoj je centrala u Sarajevu.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2345 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Tomahawk11 »

luckylaka wrote: jbga vi dobili A.F. rodzeni izgubili Bijeli brijeg.Drasticna razlika
Dobili...misliš, služimo se, ono kao podstanar, a ništa se ne pitaš.
Dobro, u pravu si, dobili smo, ali što reče i BHF, ne vidim poveznicu sa tim što je Velež izgubio BB.
Ispadoše sarajevski ligaši krivi što se to desilo.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2346 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Tomahawk11 »

stakasa wrote: Problem Mostara, ako hoces Istocnog je Sarajevo. Zato sto stoji na putu dogovoru izmedu SDA i HDZ-a. Pusteno je HDZ-u da radi sta hoce, najzgodnije bi bilo da je Velez odumro ali eto nije.
I kad se kaze Sarajevo ne nalazite se licno uvrijedeni. Radi se o politici kojoj je centrala u Sarajevu.
:thumbup:
Bazinga1234
Posts: 7626
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#2347 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Bazinga1234 »

Fudbalski klub Velež nastavlja radove na stadionu "Rođeni". U toku su radovi na izgradnji temelja za reflektorsku rasvjetu, a istovremeno počela je realizacija projekta rekonstrukcije "Red Army" tribine. - City tv BH HD
https://www.facebook.com/CityTelevizija ... 971311852/
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2348 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by todd_smith »

radi li se sta na terenu?

zadnjih godinu dvije kada cujem bilo sta u vezi gradnje sve je tribina ili reflektori. Pitam jer kad krene proljece bice gadni uslovi
Bazinga1234
Posts: 7626
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#2349 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Bazinga1234 »

Bobić produžio ugovor.

Manje lijepa vijest je da je Zeljković izgleda ozbiljno povrijeđen.
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#2350 Re: FK VELEŽ Mostar

Post by Radio Sarajevo »

Po čemu je to državni interes da se pomaže Veležu?

EDIT: Tema je Velež, taj drugi klub nije dio ove teme!
Post Reply