Sabina Cudic

Sve o općim izborima, strankama, kandidatima...
Locked
daddy-kool
Posts: 12709
Joined: 30/07/2012 12:45
Location: muslimansko ostrvo

#126 Re: Sabina Cudic

Post by daddy-kool »

nosara wrote: 22/11/2019 19:22

Manipulacija osjecajima ljudi koristeci bolesnu djecu, u svrhu licne promocije, to je dno. Likusa je dio sistema, zasto ga nije iskoristila? Zasto je objavila slike i snimke bolesne djece bez odobrenja roditelja i institucije kojoj su djeca povjerena? Da je moje dijete bilo u pitanju, zazalila bi.

A da se nece poduzeti nista konkretno da se stanje popravi znacajnije, to zna i ova politicka egzibicionistkinja.
Kada političari ljube i drže bebe, kada Ronaldo posjeti bolesno dijete, kada odu u bolnice, sve je to naravno u svrhu lične promocije. Teško je kod maltretirane psihički bolesne djece pozitivno afirmirati svoj image. Ona ovo jeste iskoristila za nešto, ali je mnogo važnije da se javnost upozna i šokira kako bi se situacija popravila (ako je moguće).
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#127 Re: Sabina Cudic

Post by Tempo »

nosara wrote: 22/11/2019 19:22
daddy-kool wrote: 22/11/2019 19:17
nosara wrote: 22/11/2019 19:12
Valjda zna nahraniti, oprati usranu guzicu, obrisati sline. Shvatam da nije od nekog konkretnog posla, ali valjda ovo ima urodjeno, kao svaka humana osoba? Gadljiva, bice...
Sigurno da zna. Mislim da zna i skuhati, očistiti, oprati prozore, a ako se nadigne mogla bi i okrečiti.

Mislim stvarno. Žena je političarka i uradila je upravo svoj posao. Da li je tempirano baš sada zbog nekih interesa, vjerovatno. Da li je svejedno trebalo alarmirati javnost na ovaj problem - naravno.
Manipulacija osjecajima ljudi koristeci bolesnu djecu, u svrhu licne promocije, to je dno. Likusa je dio sistema, zasto ga nije iskoristila? Zasto je objavila slike i snimke bolesne djece bez odobrenja roditelja i institucije kojoj su djeca povjerena? Da je moje dijete bilo u pitanju, zazalila bi.

A da se nece poduzeti nista konkretno da se stanje popravi znacajnije, to zna i ova politicka egzibicionistkinja.

kako zasto, pa da vas nervira. da pjenite i pizdite, da se bojite.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#128 Re: Sabina Cudic

Post by JThomas »

ali ovo je fantastično, što je obavijestila parlament (entiteta koji je osnivač ustanove), što nije prvo policiju. a da je prvo policiju, bilo bi što nije parlament u kojem prima platu.
User avatar
_Reds_
Posts: 9382
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#129 Re: Sabina Cudic

Post by _Reds_ »

JThomas wrote: 22/11/2019 19:33 ali ovo je fantastično, što je obavijestila parlament (entiteta koji je osnivač ustanove), što nije prvo policiju. a da je prvo policiju, bilo bi što nije parlament u kojem prima platu.
Da li je prvo slike dostavila svim poslanicima, i pripremila materijal za dnevni red? Ili je u pitanju nesto drugo?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#130 Re: Sabina Cudic

Post by Tempo »

_Reds_ wrote: 22/11/2019 19:38
JThomas wrote: 22/11/2019 19:33 ali ovo je fantastično, što je obavijestila parlament (entiteta koji je osnivač ustanove), što nije prvo policiju. a da je prvo policiju, bilo bi što nije parlament u kojem prima platu.
Da li je prvo slike dostavila svim poslanicima, i pripremila materijal za dnevni red? Ili je u pitanju nesto drugo?
sta te boli racku. zena je postupila ispravno i po svojoj savjeti. skupila je muda i prijavila bagru koja zlostavlja djecu.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#131 Re: Sabina Cudic

Post by JThomas »

ja to ne znam, ali i svi drugi zastupnici imaju četiri i po cigle da znaju i nadziru.
User avatar
_Reds_
Posts: 9382
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#132 Re: Sabina Cudic

Post by _Reds_ »

Tempo wrote: 22/11/2019 19:40
_Reds_ wrote: 22/11/2019 19:38
JThomas wrote: 22/11/2019 19:33 ali ovo je fantastično, što je obavijestila parlament (entiteta koji je osnivač ustanove), što nije prvo policiju. a da je prvo policiju, bilo bi što nije parlament u kojem prima platu.
Da li je prvo slike dostavila svim poslanicima, i pripremila materijal za dnevni red? Ili je u pitanju nesto drugo?
sta te boli racku. zena je postupila ispravno i po svojoj savjeti. skupila je muda i prijavila bagru koja zlostavlja djecu.
Zena korsti djecu za vlastitu promociju. Krivicno treba da odgovara i taj ko je slike drzao godinu i cekao pogodan trenutak, jer njega nije bilo briga za djecu.

Ona je imala slike, bez ikakvog materijala trazila tacku dnevnog reda, znala da nece izglasati, jer je planirana tematska sjednica kada se dostave izvjestaji, a onda znajujuci kakvo ce glasanje biti organizirala ko(n) ferenciju. Sve proračunato zbog vlastite promocije, i direktora je slagala.
User avatar
sadie_forever
Posts: 6009
Joined: 24/08/2014 21:34

#133 Re: Sabina Cudic

Post by sadie_forever »

_Reds_ wrote: 22/11/2019 19:52
Tempo wrote: 22/11/2019 19:40
_Reds_ wrote: 22/11/2019 19:38

Da li je prvo slike dostavila svim poslanicima, i pripremila materijal za dnevni red? Ili je u pitanju nesto drugo?
sta te boli racku. zena je postupila ispravno i po svojoj savjeti. skupila je muda i prijavila bagru koja zlostavlja djecu.
Zena korsti djecu za vlastitu promociju. Krivicno treba da odgovara i taj ko je slike drzao godinu i cekao pogodan trenutak, jer njega nije bilo briga za djecu.

Ona je imala slike, bez ikakvog materijala trazila tacku dnevnog reda, znala da nece izglasati, jer je planirana tematska sjednica kada se dostave izvjestaji, a onda znajujuci kakvo ce glasanje biti organizirala ko(n) ferenciju. Sve proračunato zbog vlastite promocije, i direktora je slagala.
Da ta osoba ispada ovdje najgora
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#134 Re: Sabina Cudic

Post by Banksy »



Umjesto organiziranja medijskih istupa na kojem se prezentiraju fotografije ove vrste, pozivamo gđu Ćudić da volontira u Zavodu, te na taj način pokaže brigu i senzibilitet. Da u tom kako kaže "modernom logoru" osjeti i doživi i situaciju kako je kada jedna njegovateljica radi sa velikom grupom ljudi sa teškim smetnjama u psiho-fizičkom razvoju. Kao zastupnica koja vodi brigu o ljudima sa invaliditetom davno je trebala postaviti pitanje zašto nisu osigurani uvjeti za sprovođenje Pravilnika o standardima za rad i pružanje usluga u ustanovama socijalne zaštite u Federaciji BiH. Na taj način bi u skladu sa svojim zastupničkim angažmanom činila život kvalitetnijim i dostojanstvenijim kako korisnicima, tako i uposlenicima, a ne organiziranjem "predstave za javnost". Nažalost, najviše za onu političku javnost - navodi se.

Ovo oni ekonomisti, njih 27?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#135 Re: Sabina Cudic

Post by Tempo »

_Reds_ wrote: 22/11/2019 19:52
Tempo wrote: 22/11/2019 19:40
_Reds_ wrote: 22/11/2019 19:38

Da li je prvo slike dostavila svim poslanicima, i pripremila materijal za dnevni red? Ili je u pitanju nesto drugo?
sta te boli racku. zena je postupila ispravno i po svojoj savjeti. skupila je muda i prijavila bagru koja zlostavlja djecu.
Zena korsti djecu za vlastitu promociju. Krivicno treba da odgovara i taj ko je slike drzao godinu i cekao pogodan trenutak, jer njega nije bilo briga za djecu.

Ona je imala slike, bez ikakvog materijala trazila tacku dnevnog reda, znala da nece izglasati, jer je planirana tematska sjednica kada se dostave izvjestaji, a onda znajujuci kakvo ce glasanje biti organizirala ko(n) ferenciju. Sve proračunato zbog vlastite promocije, i direktora je slagala.
ma jok, ona to da vas nervira.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6330
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#136 Re: Sabina Cudic

Post by agnostic_front »

Opet po onom ko je iznio ovo na vidjelo i po njenim namjerama. Kakve veze ima to sta joj je cilj? Je li mijenja na neki nacin teror koji se tamo desava?

Evo i demokrate u Americi pokusavaju srusit Trumpa jer je negdje nesto uradio pogresno. Iz aviona se vidi da je politicki, pa sta? Ako se kaze da je politicki, ne kontam, onda nije istina da su se desavale ove stvari u Pazaricu? Kao, ok te slike, grozno je to, ali to je politicki, jebo to, nije to to. Mi smo moralno superiorni, ne priznajemo Sabinin nijet, prema tome hajmo dalje dok ne dodje neko cist i posten kao mi.
User avatar
muha_sa
Posts: 128805
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#137 Re: Sabina Cudic

Post by muha_sa »

Jvio se i Memo

https://avaz.ba/vijesti/bih/530739/memo ... -populizma

REAKCIJE Poznati akademski slikar i uposlenik u Zavodu Pazarić

Memo Haljevac prozvao Ćudić: Brižna Sabina, daj telefon policiji i obiđi djecu bez populizma
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#138 Re: Sabina Cudic

Post by Tempo »

na kojim poslovima je ovaj uposlen?
omar little
Posts: 16367
Joined: 14/03/2008 21:14

#139 Re: Sabina Cudic

Post by omar little »

Tomahawk11 wrote: 22/11/2019 15:14

Banned user for reason “”
» KatarinaKosaca

7 dana

pa i da je bot, naucite se fundamentalnim postavkama demokratije. kukumavcite tu danima o toboznjim demokratskim procesima i kurcima i palcima a ne znate se nosati sa najobicnijim oprecnim misljenjem. zenu pljuju vec tri dana i nazivaju svakakvim imenima, zbijaju seksisticke "sale" iz posta u post i od vas moderatora niko nista. sad njoj ban jer je rekla istu stvar kao i taj gore?? wtf? ne misli kao vi, zbog toga je dobila ban.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#140 Re: Sabina Cudic

Post by Tempo »

omar little wrote: 22/11/2019 21:01
Tomahawk11 wrote: 22/11/2019 15:14

Banned user for reason “”
» KatarinaKosaca

7 dana

pa i da je bot, naucite se fundamentalnim postavkama demokratije. kukumavcite tu danima o toboznjim demokratskim procesima i kurcima i palcima a ne znate se nosati sa najobicnijim oprecnim misljenjem. zenu pljuju vec tri dana i nazivaju svakakvim imenima, zbijaju seksisticke "sale" iz posta u post i od vas moderatora niko nista. sad njoj ban jer je rekla istu stvar kao i taj gore?? wtf? ne misli kao vi, zbog toga je dobila ban.
hoce li joj odbiti od plate tih sedam dana?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#141 Re: Sabina Cudic

Post by Tomahawk11 »

omar little wrote: 22/11/2019 21:01
Tomahawk11 wrote: 22/11/2019 15:14

Banned user for reason “”
» KatarinaKosaca

7 dana

pa i da je bot, naucite se fundamentalnim postavkama demokratije. kukumavcite tu danima o toboznjim demokratskim procesima i kurcima i palcima a ne znate se nosati sa najobicnijim oprecnim misljenjem. zenu pljuju vec tri dana i nazivaju svakakvim imenima, zbijaju seksisticke "sale" iz posta u post i od vas moderatora niko nista. sad njoj ban jer je rekla istu stvar kao i taj gore?? wtf? ne misli kao vi, zbog toga je dobila ban.
Nije rekla istu stvar, vrijeđala je sagovornika.
Ban nije uopšte zbog mišljenja na temi, to nisam ni gledao.

Svi imate opciju prijave postova, ne pada mi na pamet da listam sve teme po politici i gledam ko je koga i gdje vrijeđao.
Politika nema aktivnog moderatora, reaguje se samo po prijavi.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6330
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#142 Re: Sabina Cudic

Post by agnostic_front »

omar little wrote: 22/11/2019 21:01
Tomahawk11 wrote: 22/11/2019 15:14

Banned user for reason “”
» KatarinaKosaca

7 dana

pa i da je bot, naucite se fundamentalnim postavkama demokratije. kukumavcite tu danima o toboznjim demokratskim procesima i kurcima i palcima a ne znate se nosati sa najobicnijim oprecnim misljenjem. zenu pljuju vec tri dana i nazivaju svakakvim imenima, zbijaju seksisticke "sale" iz posta u post i od vas moderatora niko nista. sad njoj ban jer je rekla istu stvar kao i taj gore?? wtf? ne misli kao vi, zbog toga je dobila ban.
Nauci se ti pravilima foruma.
Otvoreno19
Posts: 1
Joined: 22/11/2019 15:17

#143 Re: Sabina Cudic

Post by Otvoreno19 »

Tomahawk11 wrote: 22/11/2019 21:12
omar little wrote: 22/11/2019 21:01
Tomahawk11 wrote: 22/11/2019 15:14

Banned user for reason “”
» KatarinaKosaca

7 dana

pa i da je bot, naucite se fundamentalnim postavkama demokratije. kukumavcite tu danima o toboznjim demokratskim procesima i kurcima i palcima a ne znate se nosati sa najobicnijim oprecnim misljenjem. zenu pljuju vec tri dana i nazivaju svakakvim imenima, zbijaju seksisticke "sale" iz posta u post i od vas moderatora niko nista. sad njoj ban jer je rekla istu stvar kao i taj gore?? wtf? ne misli kao vi, zbog toga je dobila ban.
Nije rekla istu stvar, vrijeđala je sagovornika.
Ban nije uopšte zbog mišljenja na temi, to nisam ni gledao.

Svi imate opciju prijave postova, ne pada mi na pamet da listam sve teme po politici i gledam ko je koga i gdje vrijeđao.
Politika nema aktivnog moderatora, reaguje se samo po prijavi.
Sad pogano lažeš- Prijavljen ti je post gdje ovaj forumaš (vjerovatno po chomljinom nalogu uz obećanje da će proći bez sankcije dolazi i vrijeđa me, jednom preskačem, drugi put normalno odgovorim, treći put uzvratim i budem banovana, on ne. Prijavljeno ti je, samo si zatvorio prijavu. Prijavljeno ti je gdje mi drugi ovdje piše da mi se posere u u usta i u mater, nisi ga banovao , samo si obrisao. Imam za to dokaze, neću ih moći iznijeti, jer ćeš i ovo izbrisati, ali lažeš. Da, Katarina je i klonirala sam se samo radi toga što ste vi botovi koji kao u najgore doba diktature ne dopuštate drugačije mišljenje. Uvijek sluge. 2014 kad sam ja bila na ulici bili ste sluge SDP, sad NS, valjda čuvati sitne privilegije..
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#144 Re: Sabina Cudic

Post by Tomahawk11 »

Otvoreno19 wrote: 22/11/2019 21:24
Sad pogano lažeš- Prijavljen ti je post gdje ovaj forumaš (vjerovatno po chomljinom nalogu uz obećanje da će proći bez sankcije dolazi i vrijeđa me, jednom preskačem, drugi put normalno odgovorim, treći put uzvratim i budem banovana, on ne. Prijavljeno ti je, samo si zatvorio prijavu. Prijavljeno ti je gdje mi drugi ovdje piše da mi se posere u u usta i u mater, nisi ga banovao , samo si obrisao. Imam za to dokaze, neću ih moći iznijeti, jer ćeš i ovo izbrisati, ali lažeš. Da, Katarina je i klonirala sam se samo radi toga što ste vi botovi koji kao u najgore doba diktature ne dopuštate drugačije mišljenje. Uvijek sluge. 2014 kad sam ja bila na ulici bili ste sluge SDP, sad NS, valjda čuvati sitne privilegije..
Prijavljen sa kloniranog profila :mrgreen:
Rekoh već da se nisam vraćao nazad na diskusiju niti ću, samo reagovao na prijavljeni post.
Ti umjesto da prijaviš, ti da vratiš, pa počneš vrijeđati.
Niko od vas nije banovan zbog one priče o botovima i koliko je ko jadan.
Pa nećemo tako.
Ja sam apolitičan i nije ni po čijem nalogu.
Postovi su obrisani da se rasprava ne nastavlja dalje u tom smjeru.
Previše ste dali za pravo svojim malenkostima.
Ovaj nick ti ide trajno, nema kloniranja, odsluži 7 dana, pa se vrati.

Lažeš da je ovo pisalo u obrisanim postovima.
Ne znam u kojem ti svijetu živiš, kažem ti, ohladi se malo, previše te uzela politika pod svoje.
I kad se vratiš, uvrede prijavi, biće sankcionisano.
User avatar
_Reds_
Posts: 9382
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#145 Re: Sabina Cudic

Post by _Reds_ »

Sta je sa ovim sto se meni gore ovakvim rijecima obraca. Nikome nista. Moze mu se, jer ima slicno misljenje ko moderator, pa moze kocijas biti.

Znaci rijeci tipa "sta te boli racku", to prolazi, a dok se Kosaca za ono banuje. I ovo nije prvi put, jos nekoliko puta sam prijavljivao vrijedanje u nedostatku argumenata, ali koga briga.
Last edited by _Reds_ on 22/11/2019 21:48, edited 1 time in total.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50563
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#146 Re: Sabina Cudic

Post by Bloo »

_Reds_ wrote: 22/11/2019 21:44 Sta je sa ovim sto se meni gore ovakvim rijecima obraca. Nikome nista. Moze mu se, jer ima slicno misljenje ko moderator, pa moze kocijas biti.
JEsi prijavio kad se to desilo?

Ako nisi, ne kmeči naknadno.

Suck it up ili prijavi.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#147 Re: Sabina Cudic

Post by Tomahawk11 »

_Reds_ wrote: 22/11/2019 21:44 Sta je sa ovim sto se meni gore ovakvim rijecima obraca. Nikome nista. Moze mu se, jer ima slicno misljenje ko moderator, pa moze kocijas biti.
Koji moderator?
Šta vam je, ljudi?
Sve neke teorije zavjera :-)

Vrijeđa te šti ti je rekao šta te boli racku :?
Upozoren je na riječnik. Neću ga banovati za to.

Nego se vi više držite teme, manje jedno drugom zavirujte u džepove.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#148 Re: Sabina Cudic

Post by Roccohljup »

muha_sa wrote: 22/11/2019 20:24 Jvio se i Memo

https://avaz.ba/vijesti/bih/530739/memo ... -populizma

REAKCIJE Poznati akademski slikar i uposlenik u Zavodu Pazarić

Memo Haljevac prozvao Ćudić: Brižna Sabina, daj telefon policiji i obiđi djecu bez populizma
Al glavno poznati...... :D a sto nike on uhljup i uhljeb nije nikad reagovao na kriminal tamo jer siguran sam da mu je kao neko ko je ubacen tamo da.popravi svoja primanja imao priliku vidjeti kakvo je stanje?
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#149 Re: Sabina Cudic

Post by Tempo »

Roccohljup wrote: 22/11/2019 21:51
muha_sa wrote: 22/11/2019 20:24 Jvio se i Memo

https://avaz.ba/vijesti/bih/530739/memo ... -populizma

REAKCIJE Poznati akademski slikar i uposlenik u Zavodu Pazarić

Memo Haljevac prozvao Ćudić: Brižna Sabina, daj telefon policiji i obiđi djecu bez populizma
Al glavno poznati...... :D a sto nike on uhljup i uhljeb nije nikad reagovao na kriminal tamo jer siguran sam da mu je kao neko ko je ubacen tamo da.popravi svoja primanja imao priliku vidjeti kakvo je stanje?
nije on nikad usao tamo.
User avatar
malakh
Posts: 7184
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#150 Re: Sabina Cudic

Post by malakh »

da je uradila suprotno, nista se ne bi promijenilo. ovako su barem svi smijenjeni i to je vec neki uspjeh i napredak...

i memo je do sada bio vise puta u zavodu. radionice, crtanje, animacije, sve besplatno radio.
Locked