Top Shop, Delimano, Dormeo...

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

User avatar
srž
Posts: 22
Joined: 03/07/2013 13:30

#1 Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by srž »

Možda je naslov kao reklama, ko voli neka izvoli,
ali ja tražim pomoć da mi neko kaže sa kojih brojeva ovi zovu, da se ne javljam, jer riječi ne pomažu.
Hvala!
Niemand
Posts: 7944
Joined: 31/03/2014 01:55

#2 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Niemand »

:lol:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#3 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by spreca »

srž wrote:Možda je naslov kao reklama, ko voli neka izvoli,
ali ja tražim pomoć da mi neko kaže sa kojih brojeva ovi zovu, da se ne javljam, jer riječi ne pomažu.
Hvala!
svaki put se javis...ali uredno im se sjetis blize i daljne familije..........trazi od telekoma da ih blokiraju prema tvom broju
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2447
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#4 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by cenecimoveocino »

Mater kupovala toga,ostavila stotine maraka.
Puna kuca madraca,jastuka,deka i cega sve ne i prestala je da kupuje a oni nastavili zvati.Javio se otac,zgromio sve na kamaru i zaprijetio tuzbom i otad ne zovu :evil:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#5 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by spreca »

cenecimoveocino wrote:Mater kupovala toga,ostavila stotine maraka.
Puna kuca madraca,jastuka,deka i cega sve ne i prestala je da kupuje a oni nastavili zvati.Javio se otac,zgromio sve na kamaru i zaprijetio tuzbom i otad ne zovu :evil:
:thumbup:
IcedFlame
Posts: 1238
Joined: 06/11/2003 00:00
Location: Sarajevo

#6 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by IcedFlame »

Ili jednostavno kazes da te skinu sa liste, da ono sto te interesuje mozes vidjeti na njihovoj stranici, i ako te interesuje - kupiti.
Vise nisu nikad nazvali.
User avatar
mayab
Posts: 27139
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#7 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by mayab »

Ima li neko konkretna lična iskustva sa ovim proizvodom ???

http://www.topshop.ba/kuhinja/digitalna ... cesma.html


Image

HVALA
User avatar
sema911s
Posts: 5146
Joined: 04/03/2013 15:37
Location: mene nosi mutna rijeka

#8 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by sema911s »

mayab wrote:Ima li neko konkretna lična iskustva sa ovim proizvodom ???

http://www.topshop.ba/kuhinja/digitalna ... cesma.html


Image

HVALA
Nesto slicno imao, nakupljao se kamenac, grije brzo prvih par dana poslije, struje trosi ko zeljezara, voda nije te temperature koja pise, i da prestalo radit kroz par mjeseci..

Ako hoces nesto slicno imas bosch protocni velicine (15x15cm kutija) radi ko doksa garancija 3god... U sa ko ima nisam siguran al ima nesto slicnobi valliant a oni su na stupuu
silver_testelone
Posts: 116
Joined: 19/12/2013 15:24

#9 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by silver_testelone »

sema911s wrote:
mayab wrote:Ima li neko konkretna lična iskustva sa ovim proizvodom ???

http://www.topshop.ba/kuhinja/digitalna ... cesma.html


Image

HVALA
Nesto slicno imao, nakupljao se kamenac, grije brzo prvih par dana poslije, struje trosi ko zeljezara, voda nije te temperature koja pise, i da prestalo radit kroz par mjeseci..

Ako hoces nesto slicno imas bosch protocni velicine (15x15cm kutija) radi ko doksa garancija 3god... U sa ko ima nisam siguran al ima nesto slicnobi valliant a oni su na stupuu
Gdje se može kupiti bosch protočni bojler, i da li on ide ispod sudopera?

Hvala
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Kad god popizdite na vlast, sjetite se da i u opoziciji sjede ista takva govna...."

#10 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by O'zone »

Punica ima ovakvu česmu samo bez digitalnog dijela već godinu dana. Grije brzo, nije se kvarila samo je teško podesiti odgovarajuću temperaturu na analognoj pa je voda ili prevruća ili hladna. I poprilično prska kad je pojačaš.
Tyke
Posts: 2620
Joined: 23/02/2012 05:44

#11 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Tyke »

Ja evo danas kupio cesmu, nesto mi ne grije vodu kako sam mislio da ce. Na displayu stalno varira brojka, a voda jedva mlaka.
Koristi li je jos neko, jel vam vrela voda ili jedva mlaka?
Ci-Nick
Posts: 5173
Joined: 15/03/2015 17:38

#12 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Ci-Nick »

Tu kaže snaga 3 kw i 60 sepeni celzijusa kod protoka 1,5 do 2 litra u minuti.
Vjerovatno su uz to uzeli i neku ulaznu temperaturu vode od 15 do 20 stepeni a sad u zimskom periodu je hladnija.
Tako da ako odvrneš česmu jače,.. ode 3 do 4 litra u minuti a i temperatura naravno pada.
Teško da se može voda dovoljno ugrijati u protočnom sistemu bez trofazne stuje,.. kod mojih roditelja protočni bojler od 18 kw.
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#13 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by KB9 »

ne znam za ostale proizvode (nit planiram saznat) al uzeo sam onaj dormeo jastuk i piramidalni madrac pa mogu rec da je fakat fino spavat na tome, bas se odmoris kako treba, madrac pogotovo :thumbup:
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#14 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Logovan »

spreca wrote:
srž wrote:Možda je naslov kao reklama, ko voli neka izvoli,
ali ja tražim pomoć da mi neko kaže sa kojih brojeva ovi zovu, da se ne javljam, jer riječi ne pomažu.
Hvala!
svaki put se javis...ali uredno im se sjetis blize i daljne familije..........trazi od telekoma da ih blokiraju prema tvom broju
Jest da su dosadni, ali ljudi rade svoj posao.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#15 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by spreca »

Logovan wrote:
spreca wrote:
srž wrote:Možda je naslov kao reklama, ko voli neka izvoli,
ali ja tražim pomoć da mi neko kaže sa kojih brojeva ovi zovu, da se ne javljam, jer riječi ne pomažu.
Hvala!
svaki put se javis...ali uredno im se sjetis blize i daljne familije..........trazi od telekoma da ih blokiraju prema tvom broju
Jest da su dosadni, ali ljudi rade svoj posao.
Nije problem kad jednom ili dva puta nazove.....ali kad to prijedje svaku normalu e onda mu brojim sve po spisku......neka vode evidenciju koga su i koliko puta zvali...jebe se meni za njihov posao...necu da uznemirava mene zbog svog posla jer on nezna sta ja radim dok me odvlaci od posla svojim pozivom...ja bih to inace zabranio zakonom ta telefonska uznemiravanja....ima tv,radio pa reklamiraj
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#16 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Logovan »

spreca wrote: Nije problem kad jednom ili dva puta nazove.....ali kad to prijedje svaku normalu e onda mu brojim sve po spisku......neka vode evidenciju koga su i koliko puta zvali...jebe se meni za njihov posao...necu da uznemirava mene zbog svog posla jer on nezna sta ja radim dok me odvlaci od posla svojim pozivom...ja bih to inace zabranio zakonom ta telefonska uznemiravanja....ima tv,radio pa reklamiraj
Ne znam stvarno kako to kod njih ide, pretpostavljam samo. :D Možda bi oni htjeli da vode evidenciju, ali rade onako kako im se kaže.

A i ja bih zabranio da mogu. :-)
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#17 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by spreca »

Logovan wrote:
spreca wrote: Nije problem kad jednom ili dva puta nazove.....ali kad to prijedje svaku normalu e onda mu brojim sve po spisku......neka vode evidenciju koga su i koliko puta zvali...jebe se meni za njihov posao...necu da uznemirava mene zbog svog posla jer on nezna sta ja radim dok me odvlaci od posla svojim pozivom...ja bih to inace zabranio zakonom ta telefonska uznemiravanja....ima tv,radio pa reklamiraj
Ne znam stvarno kako to kod njih ide, pretpostavljam samo. :D Možda bi oni htjeli da vode evidenciju, ali rade onako kako im se kaže.

A i ja bih zabranio da mogu. :-)
ma ko ce ih znati......ali su slabo organizovani...zamisli neka nana ili dedo kod kuce ...tesko se krecu a oni zovu dok automat ne izbaci :-) ......ma na mater bi im se popeo :oops: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#18 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Logovan »

spreca wrote: ma ko ce ih znati......ali su slabo organizovani...zamisli neka nana ili dedo kod kuce ...tesko se krecu a oni zovu dok automat ne izbaci :-) ......ma na mater bi im se popeo :oops: :lol:
:lol:
Mene su prestali zvati. :D Samo da sad sa ovim postom ne ureknem. :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40709
Joined: 29/06/2011 23:39

#19 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by dječak sa šibicama »

KB9 wrote:ne znam za ostale proizvode (nit planiram saznat) al uzeo sam onaj dormeo jastuk i piramidalni madrac pa mogu rec da je fakat fino spavat na tome, bas se odmoris kako treba, madrac pogotovo :thumbup:
O kako si samo u krivu, saznaces itekako ces saznati :D
User avatar
KB9
Posts: 8449
Joined: 26/10/2014 08:20

#20 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by KB9 »

dječak sa šibicama wrote:
KB9 wrote:ne znam za ostale proizvode (nit planiram saznat) al uzeo sam onaj dormeo jastuk i piramidalni madrac pa mogu rec da je fakat fino spavat na tome, bas se odmoris kako treba, madrac pogotovo :thumbup:
O kako si samo u krivu, saznaces itekako ces saznati :D
sve je moguce, znam samo da navedeni madrac imam vec nekih pola godine i pravo sam zadovoljan
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#21 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by spreca »

Logovan wrote:
spreca wrote: ma ko ce ih znati......ali su slabo organizovani...zamisli neka nana ili dedo kod kuce ...tesko se krecu a oni zovu dok automat ne izbaci :-) ......ma na mater bi im se popeo :oops: :lol:
:lol:
Mene su prestali zvati. :D Samo da sad sa ovim postom ne ureknem. :D
Sad oni ovo citaju i kazu...sutra ste vi n redu :lol: :lol: :lol:
User avatar
Logovan
Posts: 94345
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#22 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Logovan »

spreca wrote:
Logovan wrote:
spreca wrote: ma ko ce ih znati......ali su slabo organizovani...zamisli neka nana ili dedo kod kuce ...tesko se krecu a oni zovu dok automat ne izbaci :-) ......ma na mater bi im se popeo :oops: :lol:
:lol:
Mene su prestali zvati. :D Samo da sad sa ovim postom ne ureknem. :D
Sad oni ovo citaju i kazu...sutra ste vi n redu :lol: :lol: :lol:
Neka pročitaju i ovo...

Nemojte me zvati, ne interesuje me ništa, ne treba mi, sve imam, hvala i doviđenja.

:mrgreen:
User avatar
CaneBos
Posts: 1098
Joined: 27/07/2012 20:57

#23 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by CaneBos »

Nisu jedini..mnogo tih reklamnih poziva ima. Dzaba sto broj stavis kao unlisted,oni pokupe te baze brojeva iz banaka ili vec odakle i zaredaju. Grozan pristup, iritantan, invazivan..ne mogu da shvatim da im se isplati!
Last December
Posts: 686
Joined: 13/10/2014 11:55

#24 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Last December »

Pa i ne bi se isplatilo da radna snaga nije toliko jeftina. Ljudi su spremni da se ponižavaju na razne načine da zarade svojih 150 evra.
User avatar
Nisrin
Posts: 5489
Joined: 26/04/2009 15:40
Location: Bistrik, RajvoSA

#25 Re: Top Shop, Delimano, Dormeo...

Post by Nisrin »

Ima li neko iskustva sa ROVUS mopom, djoger koji ima spremnik za vodu, pa se prska i prebrisu se podovi?! Je li se zacepi brzo, je li fino cisti? Znam da nema zamjenske krpe..

20KM je na akciji!
Post Reply