Ovo je bolesno sexualno drustvo

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
DZONPI
Posts: 1115
Joined: 03/05/2009 14:19

#1 Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by DZONPI »

Nisam znao kako nazvat temu pa sam tako postavio ustvari licno misljenje.O cemu se radi.Zivim u Holandiji kao sto se zna ovdje je sve normala mislim homosexualnost,lezbejke,orgije sloboda zesca ali sta se desava u zadnje vrjeme i sami Holandski gradjani gledaju malo sa cudjenjen.Naime sve je vise bracnih partena koji nakon 10 ili 20 nebitno godina braka,koji imaju i djecu,postanu nakon toliko godina homosexualci ili,lezbejke napuste porodicu i odose sa svojim novim partnerom ili partnericom,kako mozes nakon 20 godina braka sa zenom odjednom se zaljubit u muskaraca,sabana ti jebem sta je ovo.Najnoviji primjer on ostavio zenu ima 2 djece otiso njemu,zena ista od njega ae isto zaljubilja u njega i sad zive on i on i ona i 2 djece.Jesta ovo sta se ovo desava.Malo pa malo cujes na poslu,u komsiluku takve stvari.Pa sta ce bit stom djecom.Ovo je meni bolesno.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#2 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Norm »

Vrati se u Bosnu, ovdje sve normalno... :lol: :lol: :lol:
User avatar
merlin246
Posts: 1653
Joined: 21/02/2017 14:07

#3 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by merlin246 »

Norm wrote:Vrati se u Bosnu, ovdje sve normalno... :lol: :lol: :lol:
Ahaa, u Bosni ljudi ne znaju ni sta su homoseksualci dok im ne kazes peder.
Kakva Bosna :roll:
User avatar
He1972
Posts: 1497
Joined: 17/09/2017 08:05

#4 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by He1972 »

merlin246 wrote:
Norm wrote:Vrati se u Bosnu, ovdje sve normalno... :lol: :lol: :lol:
Ahaa, u Bosni ljudi ne znaju ni sta su homoseksualci dok im ne kazes peder.
Kakva Bosna :roll:

Ništa onda, ako ne'š nazad, podmazuj guzove na vrijeme!
sekerbay
Posts: 3748
Joined: 04/01/2017 22:45

#5 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by sekerbay »

Burazere moj isprepadani, problem ćeš riješit tako što ćeš oženit bosansku. Slabo da ima boljih žena.
Osim toga, ako se i desi da počne zastranjivat, imaš mogućnost da je pošalješ kući na prevaspitavanje :mrgreen:

Image
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#6 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by insomnia78 »

Svudje mu je bolje nego u gacama
DZONPI
Posts: 1115
Joined: 03/05/2009 14:19

#7 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by DZONPI »

Stanite ba kakve ima veze cuj vrati se u Bosnu.Radi se o tome kako mozes zivit sa zenom djecu imat i nakon 20 godina fol postanes derpe,nije samo sa muskarcima i zene isto tako,ostave muza djecu i odu nadju sebi trebu,halo ili si peder lezbejka il nisi a ne zasnovat porodicu djecu i onda otic tamo snekim,kako djeca reauguju na to,vama je to sve zajebancija a ja tu vidim poremecaj u ljudima,neizivljenost.Hajde da vidimda se desi kod nas u nekoj nasoj fameliji tako nesto bilo vi vam garant do zajebancije.
User avatar
Mišo_Kovač
Posts: 2708
Joined: 22/06/2011 11:00
Location: Sarajevo

#8 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Mišo_Kovač »

A da živiš svoj život i ne gledaš gdje drugi meću svoje spolovilo? Mislim, probaj, ništa te ne košta :P
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2508
Joined: 16/06/2014 20:33

#9 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Dosadno mii »

He1972 wrote:

Ništa onda, ako ne'š nazad, podmazuj guzove na vrijeme!
:lol: :lol:
User avatar
MarlboroGold
Posts: 21555
Joined: 24/06/2013 17:14
Location: Chaos Sanctuary

#10 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by MarlboroGold »

Ne znaš i ne možeš znati kako je toj djeci. Ima i nešto što se zove tolerancija. Možda većina super podnosi.
Što Mišo reče...
alipasijaner
Posts: 1254
Joined: 01/08/2016 23:05

#11 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by alipasijaner »

Kakvi su danas muskarci cudo sve zene nisu lezbejke, isto tako kakve su danas zene cudo svi muskarci nisu pederi..
User avatar
Secer_033
Posts: 2202
Joined: 03/09/2008 02:02

#12 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Secer_033 »

Meni se bas svidja ta ideja. 2 muza, idealno. Nebi se protivila i da ih je vise, moje je srce veliko.
User avatar
vjesticanametli
Posts: 15704
Joined: 15/02/2008 09:31
Location: Sarajevo X

#13 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by vjesticanametli »

Srce ti veliko khm khm
User avatar
plain vanilla
Posts: 66781
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#14 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by plain vanilla »

DZONPI wrote:Stanite ba kakve ima veze cuj vrati se u Bosnu.Radi se o tome kako mozes zivit sa zenom djecu imat i nakon 20 godina fol postanes derpe,nije samo sa muskarcima i zene isto tako,ostave muza djecu i odu nadju sebi trebu,halo ili si peder lezbejka il nisi a ne zasnovat porodicu djecu i onda otic tamo snekim,kako djeca reauguju na to,vama je to sve zajebancija a ja tu vidim poremecaj u ljudima,neizivljenost.Hajde da vidimda se desi kod nas u nekoj nasoj fameliji tako nesto bilo vi vam garant do zajebancije.
Ne postajes gej poslije 20 godina braka. Gej se radja takav, nije to zarazna bolest. Ali neki ljudi to sebi nece da priznaju, neki pokusavaju zivjeti po standardima drustva jer se boje osuda i sl, pa zatome prave seksualne nagone i udaju se/ozene i zive 'normalan' zivot.
Primjeri koje si naveo su vjerovatno odlucili da im je dosta pretvaranja i da trebaju zivjeti onako kako se i osjecaju.
Elem, svako treba zivjeti svoj zivot i ne zavirivati u tudje spavace sobe i zivote.
A djeca...često zive s alkoholicarima, narkomanima, roditeljima koje samo veze kredit, zlostavljacima...tako da nije najgora situacija da imaju gej roditelje.
Zivi i pusti druge da zive.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#15 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by S4mpion »

Moguće je da se homoseksualac rađa kao takav, ali nije isključivo, jer je, isto tako, moguće da se homoseksualnost stiče specifičnim društvenim položajem ili uticajem.
User avatar
Nastasia
Posts: 3421
Joined: 12/01/2018 13:44

#16 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Nastasia »

plain vanilla wrote:
DZONPI wrote:Stanite ba kakve ima veze cuj vrati se u Bosnu.Radi se o tome kako mozes zivit sa zenom djecu imat i nakon 20 godina fol postanes derpe,nije samo sa muskarcima i zene isto tako,ostave muza djecu i odu nadju sebi trebu,halo ili si peder lezbejka il nisi a ne zasnovat porodicu djecu i onda otic tamo snekim,kako djeca reauguju na to,vama je to sve zajebancija a ja tu vidim poremecaj u ljudima,neizivljenost.Hajde da vidimda se desi kod nas u nekoj nasoj fameliji tako nesto bilo vi vam garant do zajebancije.
Ne postajes gej poslije 20 godina braka. Gej se radja takav, nije to zarazna bolest. Ali neki ljudi to sebi nece da priznaju, neki pokusavaju zivjeti po standardima drustva jer se boje osuda i sl, pa zatome prave seksualne nagone i udaju se/ozene i zive 'normalan' zivot.
Primjeri koje si naveo su vjerovatno odlucili da im je dosta pretvaranja i da trebaju zivjeti onako kako se i osjecaju.
Elem, svako treba zivjeti svoj zivot i ne zavirivati u tudje spavace sobe i zivote.
A djeca...često zive s alkoholicarima, narkomanima, roditeljima koje samo veze kredit, zlostavljacima...tako da nije najgora situacija da imaju gej roditelje.
Zivi i pusti druge da zive.
:thumbup:

Da je društvo otvorenije prema homoseksualcima, ne bi imali potrebe da se pretvaraju i pokušavaju voditi "normalne" živote, pa ne bi ni dolazilo do tih situacija da ljudima nakon 20 godina dopizdi da se pretvaraju da su nešto što nisu.
S4mpion wrote:Moguće je da se homoseksualac rađa kao takav, ali nije isključivo, jer je, isto tako, moguće da se homoseksualnost stiče specifičnim društvenim položajem ili uticajem.

Ovo ti je jedna od glupljih izjava. Nadmašio si sam sebe :thumbup:
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50403
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#17 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Bloo »

Da, jer svi vole da ga prime u guzu da bi napredovali. Ili pripadali nekoj kliki.


Antologijska ti je ova Sampinjone.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#18 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by S4mpion »

Dajte još tih subjektivnih doživljaja, raspoložen sam večeras. :mrgreen:
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#19 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by alibaba_i_30_godina »

plain vanilla wrote:
DZONPI wrote:Stanite ba kakve ima veze cuj vrati se u Bosnu.Radi se o tome kako mozes zivit sa zenom djecu imat i nakon 20 godina fol postanes derpe,nije samo sa muskarcima i zene isto tako,ostave muza djecu i odu nadju sebi trebu,halo ili si peder lezbejka il nisi a ne zasnovat porodicu djecu i onda otic tamo snekim,kako djeca reauguju na to,vama je to sve zajebancija a ja tu vidim poremecaj u ljudima,neizivljenost.Hajde da vidimda se desi kod nas u nekoj nasoj fameliji tako nesto bilo vi vam garant do zajebancije.
Ne postajes gej poslije 20 godina braka. Gej se radja takav, nije to zarazna bolest. Ali neki ljudi to sebi nece da priznaju, neki pokusavaju zivjeti po standardima drustva jer se boje osuda i sl, pa zatome prave seksualne nagone i udaju se/ozene i zive 'normalan' zivot.
Primjeri koje si naveo su vjerovatno odlucili da im je dosta pretvaranja i da trebaju zivjeti onako kako se i osjecaju.
Elem, svako treba zivjeti svoj zivot i ne zavirivati u tudje spavace sobe i zivote.
A djeca...često zive s alkoholicarima, narkomanima, roditeljima koje samo veze kredit, zlostavljacima...tako da nije najgora situacija da imaju gej roditelje.
Zivi i pusti druge da zive.
Upravo ovako! Sta koga briga sta neko radi sa svojim zivotom i jos' toboze' brine se za njihovu djecu?! :oops:

Uzivaj u zivotu covjece dok mozes, djeca ce svakako raditi ono sto hoce i kada hoce, bez obzira kakve su imali roditelje. Koliko je samo primjera gdje su roditelji predivni ljudi, a djeca teški narkomani, lopovi i prevaranti i vice versa?! :run:
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#20 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by S4mpion »

alibaba_i_30_godina wrote: Upravo ovako! Sta koga briga sta neko radi sa svojim zivotom i jos' toboze' brine se za njihovu djecu?! :oops:

Uzivaj u zivotu covjece dok mozes, djeca ce svakako raditi ono sto hoce i kada hoce, bez obzira kakve su imali roditelje. Koliko je samo primjera gdje su roditelji predivni ljudi, a djeca teški narkomani, lopovi i prevaranti i vice versa?! :run:
To što će djeca nekad radit' šta hoće i kada hoće ni u kojem slučaju ne znači da je nebitno kakvi su ih ljudi odgojili i kakav odgoj su imali.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#21 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by alibaba_i_30_godina »

S4mpion wrote:
alibaba_i_30_godina wrote: Upravo ovako! Sta koga briga sta neko radi sa svojim zivotom i jos' toboze' brine se za njihovu djecu?! :oops:

Uzivaj u zivotu covjece dok mozes, djeca ce svakako raditi ono sto hoce i kada hoce, bez obzira kakve su imali roditelje. Koliko je samo primjera gdje su roditelji predivni ljudi, a djeca teški narkomani, lopovi i prevaranti i vice versa?! :run:
To što će djeca nekad radit' šta hoće i kada hoće ni u kojem slučaju ne znači da je nebitno kakvi su ih ljudi odgojili i kakav odgoj su imali.
Aha ok, a šta ti npr. znaš o tim ljudima koji ih odgajaju i kakvi su to roditelji?! Šta bilo ko od nas zna šta se tačno dešava u nečijoj kući iza zatvorenih vrata? Možda neki tvoj komšija redovno tuče i psihički maltretira djecu i ženu, dok ovaj drugi pokušava razgovorom i drugim metodama riješiti probleme?!
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#22 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by S4mpion »

alibaba_i_30_godina wrote: Aha ok, a šta ti npr. znaš o tim ljudima koji ih odgajaju i kakvi su to roditelji?! Šta bilo ko od nas zna šta se tačno dešava u nečijoj kući iza zatvorenih vrata? Možda neki tvoj komšija redovno tuče i psihički maltretira djecu i ženu, dok ovaj drugi pokušava razgovorom i drugim metodama riješiti probleme?!
Šta god ja mislio o njima, nema teorije da ti može proć' tvrdnja kako su odgoj i odgajatelj nebitna stvar.
User avatar
plain vanilla
Posts: 66781
Joined: 05/10/2008 12:10
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#23 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by plain vanilla »

S4mpion wrote:
alibaba_i_30_godina wrote: Aha ok, a šta ti npr. znaš o tim ljudima koji ih odgajaju i kakvi su to roditelji?! Šta bilo ko od nas zna šta se tačno dešava u nečijoj kući iza zatvorenih vrata? Možda neki tvoj komšija redovno tuče i psihički maltretira djecu i ženu, dok ovaj drugi pokušava razgovorom i drugim metodama riješiti probleme?!
Šta god ja mislio o njima, nema teorije da ti može proć' tvrdnja kako su odgoj i odgajatelj nebitna stvar.
Odgoj i odgojitelji su jako vazne stvari, ali je nebitno jel te odgaja gej ili hetero. Vazno je kako te odgaja i hoce li od tebe ispasti insan ili kriminalac ili zatucani parmak.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#24 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by alibaba_i_30_godina »

S4mpion wrote:
alibaba_i_30_godina wrote: Aha ok, a šta ti npr. znaš o tim ljudima koji ih odgajaju i kakvi su to roditelji?! Šta bilo ko od nas zna šta se tačno dešava u nečijoj kući iza zatvorenih vrata? Možda neki tvoj komšija redovno tuče i psihički maltretira djecu i ženu, dok ovaj drugi pokušava razgovorom i drugim metodama riješiti probleme?!
Šta god ja mislio o njima, nema teorije da ti može proć' tvrdnja kako su odgoj i odgajatelj nebitna stvar.
Zato i postoje forumi gdje ljudi razmjenjuju svoja mišljenja, a ja nigdje nisam napisao da se ti ili neko drugi mora složiti sa mojim ili da želim nekog ovdje da ubijedim u nešto ili se raspravljam do besvijesti...pogotovo nakon tvojih postova iznad, pošto vidim da si raspoložen večeras ali potraži negdje nekog drugog ko će pasti na te fore i provokacije. :oops:
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#25 Re: Ovo je bolesno sexualno drustvo

Post by Humljanin »

Jbt po vecini komentara ispade da je Nizozemska (Holandija) neka zadrta i konzervativna vukojebina u kojoj ne smijes priznati da si peder (gej) i da su se zato ovi "outali" tek nakon 20ak godina...
:-)
Ne pije vode... Evo da je to negdje u nas na Balkanu.. Ali u Nizozemskoj?!! Pa mogao je reci da je peder ima 20 godina i vjerojatno ga nitko ne bi ni pogledao.
U pravu je čovjek sto se čudi.
I ja bi se čudio na njegovom mjestu. Ali je problem to što me skoro ništa više ne čudi. . A to mi i nije bas drago... :|
Post Reply