Edin Džeko

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41626 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

Logovan wrote:
leškarenje wrote:Čuj poredi Vidica i Džeku :lol: lik stoper,pa na to sve priča o postignutim golovima.

Što nam ne reče koliko ima Vidic titula :skoljka:
Ko mu je kriv što je stoper? Gledaju se samo golovi, jer oni su smisao fudbala. :oops: :lol:

Vidić osvojio tamo neke trofeje, malo sakupljao trofeje po Engleskoj, osvojio tamo neku nebitnu Ligu prvaka i tako to.
Pa kad je tako kako tvrdite vas par zasto su onda ubjedljivo najskuplji napadaci ili bolje receno igraci koji postizu golove...ajde mi ovdje nadji nekog odbrambenog igraca ziv bio!!!
http://www.goal.com/hr/news/6972/sve-pr ... 7-hrvatske
User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#41627 Re: Edin Džeko

Post by mali_milojica »

Pele nikad nije osvojio LP,nikada nije igrao u evropi,zabio 1000 golova po dzungli i ima tamo neke 3 titule SP. :oops: :D
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#41628 Re: Edin Džeko

Post by LeTalek »

NajdraziVodjaa wrote: U postjugoslovenskoj eri najbolji igraci sa ovih prostora su Modric, Vidic, Salihamidzic, Bane Ivanovic mozda sam nekog izostavio....
Deki Stanković...

Medjutim, ja bih ipak izdvojio Vidića i Modrića, jer su stvarno istinski WC igraci koji mogu u kosh sa najvecima!
Stanković i Salihamidžić su vrhunski igraci, ali su vise bili radilice i tzv. "sirova/pomocna" snaga svojih ekipa, igraci sistema! Bane Ivanović takodje top igrac, ali mi nije klasa Vidića, koji je ponavljam pojam za poziciju stopera i jedan od najvecih na toj poziciji! Moze i Džeko s njima u isti kontekst, jer nije samo klub u kojem igras dovoljna kvalifikacija, ali nikako ne sa Vidićem i Modrićem!
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41629 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:
Logovan wrote:
leškarenje wrote:Čuj poredi Vidica i Džeku :lol: lik stoper,pa na to sve priča o postignutim golovima.

Što nam ne reče koliko ima Vidic titula :skoljka:
Ko mu je kriv što je stoper? Gledaju se samo golovi, jer oni su smisao fudbala. :oops: :lol:

Vidić osvojio tamo neke trofeje, malo sakupljao trofeje po Engleskoj, osvojio tamo neku nebitnu Ligu prvaka i tako to.
Mene ova priča iznervira pa onda počnem srati po Dzeki,znači najbolji napadač na svijetu a domet mu Wolfsburg,City i na kraju Roma....zna se ba u kojim klubovima igraju najbolji.
Prvak Njemacke, prvak Engleske dva puta, najbolji strijelac Njemacke, najbolji strijelac Italije........ja kad sam isao u skolu najbolji su bili oni koji su bili prvaci. Edin od svoja tri inostrana kluba sa dva bio prvak u dvije od 5 najboljih liga na svijetu!!!!!
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#41630 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

Napiši Vidiceve uspjehe,nema veze što je stoper :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94813
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41631 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

hrasno38 wrote: Pa kad je tako kako tvrdite vas par zasto su onda ubjedljivo najskuplji napadaci ili bolje receno igraci koji postizu golove...ajde mi ovdje nadji nekog odbrambenog igraca ziv bio!!!
http://www.goal.com/hr/news/6972/sve-pr ... 7-hrvatske
Pa dobro kakve veze sad imaju cijene majka mu stara, ne brukaj se. :D :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41632 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

Logovan wrote:
hrasno38 wrote: Pa kad je tako kako tvrdite vas par zasto su onda ubjedljivo najskuplji napadaci ili bolje receno igraci koji postizu golove...ajde mi ovdje nadji nekog odbrambenog igraca ziv bio!!!
http://www.goal.com/hr/news/6972/sve-pr ... 7-hrvatske
Pa dobro kakve veze sad imaju cijene majka mu stara, ne brukaj se. :D :-)
hahahahahha ne mogu da vjerujem da si me to pitao.........sto je Jaguar skuplji od Golfa :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41633 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:Napiši Vidiceve uspjehe,nema veze što je stoper :-)
Ne sporim ja Vidica ni Modrica uopste i ja nisam nigdje napisao da je Dzeko najbolji igrac svih vremena sa prostora bivse YU nego iz BiH!
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#41634 Re: Edin Džeko

Post by leškarenje »

Ne brukaj se bolan....eto svi oni što odose u Kinu su najbolji na svijetu jer su skupo plaćeni :roll:
User avatar
diablobih
Posts: 8267
Joined: 28/12/2015 02:17

#41635 Re: Edin Džeko

Post by diablobih »

Ne bih ni ja ljepse napisao, veliki potpis na ovo od vodje.
User avatar
Laertes
Posts: 4287
Joined: 08/01/2015 18:25

#41636 Re: Edin Džeko

Post by Laertes »

LeTalek wrote:
NajdraziVodjaa wrote: U postjugoslovenskoj eri najbolji igraci sa ovih prostora su Modric, Vidic, Salihamidzic, Bane Ivanovic mozda sam nekog izostavio....
Deki Stanković...

Medjutim, ja bih ipak izdvojio Vidića i Modrića, jer su stvarno istinski WC igraci koji mogu u kosh sa najvecima!
Stanković i Salihamidžić su vrhunski igraci, ali su vise bili radilice i tzv. "sirova/pomocna" snaga svojih ekipa, igraci sistema! Bane Ivanović takodje top igrac, ali mi nije klasa Vidića, koji je ponavljam pojam za poziciju stopera i jedan od najvecih na toj poziciji! Moze i Džeko s njima u isti kontekst, jer nije samo klub u kojem igras dovoljna kvalifikacija, ali nikako ne sa Vidićem i Modrićem!
Šega mi ovo WC :lol: Znam da si mislio World Class, al' opet... WC igrači :lol:
LeTalek
Posts: 370
Joined: 09/06/2017 10:45

#41637 Re: Edin Džeko

Post by LeTalek »

hrasno38 wrote:
Logovan wrote:
hrasno38 wrote: Pa kad je tako kako tvrdite vas par zasto su onda ubjedljivo najskuplji napadaci ili bolje receno igraci koji postizu golove...ajde mi ovdje nadji nekog odbrambenog igraca ziv bio!!!
http://www.goal.com/hr/news/6972/sve-pr ... 7-hrvatske
Pa dobro kakve veze sad imaju cijene majka mu stara, ne brukaj se. :D :-)
hahahahahha ne mogu da vjerujem da si me to pitao.........sto je Jaguar skuplji od Golfa :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne provaljuj se vise covjece! Cijena danas je relativna stvar! Leskot je placen 30-ak mil, a Vidić samo 10 Spartaku iz Moskve! Jel' to znaci da je Leskot bolji igrac?! :roll:
Nadzorna_ploca
Posts: 11043
Joined: 05/12/2013 16:06

#41638 Re: Edin Džeko

Post by Nadzorna_ploca »

Oj teme sudbo kleta. Charuga daj nam derbi temu otkljucaj tamo znamo bar kuhati ko ljudi.
User avatar
Logovan
Posts: 94813
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41639 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

hrasno38 wrote:
Logovan wrote:
hrasno38 wrote: Pa kad je tako kako tvrdite vas par zasto su onda ubjedljivo najskuplji napadaci ili bolje receno igraci koji postizu golove...ajde mi ovdje nadji nekog odbrambenog igraca ziv bio!!!
http://www.goal.com/hr/news/6972/sve-pr ... 7-hrvatske
Pa dobro kakve veze sad imaju cijene majka mu stara, ne brukaj se. :D :-)
hahahahahha ne mogu da vjerujem da si me to pitao.........sto je Jaguar skuplji od Golfa :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ne ide ti ovo. Sa jedne strane imaš vrhunske igrače, npr. Modrića i Džeku, a sa druge strane imaš mašinu od auta jaguara i kantu od auta
golfa. :D Kako rekoh, ne valja poređenje. Evo i ovo što ti je napisao @leškarenje dobro pročitaj. :skoljka: :D

Prestani gledati toliko cijene igrača. Ti za sve navodiš cijenu igrača kao neki argument.
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41640 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

leškarenje wrote:Ne brukaj se bolan....eto svi oni što odose u Kinu su najbolji na svijetu jer su skupo plaćeni :roll:
Da ali ovi sto su placeni placeni su u najjacim ligama svijeta i to su najbolji igraci na svijetu a ne oni koji su otisli u jebenu Kinu ili Azerbejdzan......bez veze pokusavas da zakuhas.....
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41641 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

hrasno38 wrote:hahahahahha ne mogu da vjerujem da si me to pitao.........sto je Jaguar skuplji od Golfa :? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Logovan wrote:Ne ide ti ovo. Sa jedne strane imaš vrhunske igrače, npr. Modrića i Džeku, a sa druge strane imaš mašinu od auta jaguara i kantu od auta
golfa. :D Kako rekoh, ne valja poređenje. Evo i ovo što ti je napisao @leškarenje dobro pročitaj. :skoljka: :D

Prestani gledati toliko cijene igrača. Ti za sve navodiš cijenu igrača kao neki argument.
Hahhahahaha pa vi ste stvarno GIGANTI!!!! Jok nego sta cu gledati....predjenu kilometrazu! Nego kad je tako kako pricas koji moj ste ovdje danima postirali kako je Cimirot napravio najveci transfer u istroiji BiH i podjebavali u odnosu na transfere Bajica i Hadziahmetovica??? Mislim iskreno da ti kazem meni je drago da ste podjebavali s obzirom da je Bajic davno prepisao trebinjskog igraca!
Last edited by hrasno38 on 09/06/2017 15:27, edited 1 time in total.
User avatar
Logovan
Posts: 94813
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41642 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

hrasno38 wrote:
Hahhahahaha pa vi ste stvarno GIGANTI!!!! Jok nego sta cu gledati....predjenu kilometrazu!
U ovom slučaju ne možeš gledati. Mislim možeš ti ako već hoćeš, ali niđe veze ti je. :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41643 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

Logovan wrote:
hrasno38 wrote:
Hahhahahaha pa vi ste stvarno GIGANTI!!!! Jok nego sta cu gledati....predjenu kilometrazu!
U ovom slučaju ne možeš gledati. Mislim možeš ti ako već hoćeš, ali niđe veze ti je. :D
Ali sta cu gledati....evo daj mi ti parametar po kojem treba da gledam kvalitet!!!
svi u napad
Posts: 1879
Joined: 14/10/2012 14:40

#41644 Re: Edin Džeko

Post by svi u napad »

Drago mi je da se Hrasno vratio na forum i daje svoj skromni doprinos na ovoj temi. Zamolio bih ga da prokomentarise ovu najjacu izjavu od postojanja foruma: vrlo se malo njih može mjeriti sa značajem, tragom i ulogom koju je Džekson imao u svjetskom fudbalu....."
Bez obzira sto je zaboravio procitati cijeli moj komentar a samim tim i zaboravio da je Hanover takodjer u Njemackoj (Skoblar i tamo cuda pravio) vrlo sam zainteresovan za njegov komentar u vezi gornje izjave jer on kao stariji koji je pratio mnoge igrace bivse Yuge a posebno svog Zelje trebao bi poduciti ove mladje strumfove i podsjetiti ih da je Zeljo dao i Mesu, Skiju, Osima, Bukala, koji su prema misljenju navijaca strumfova bili veci od Dzeksona.
P.S. - Izvinjavam se na komentaru. Sad sam shvatio sta je tvorac/expert provale mislio. Dzeko najbolji na svijetu a Mesa u galaksiji.
palermo
Posts: 22496
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#41645 Re: Edin Džeko

Post by palermo »

svi u napad wrote:Drago mi je da se Hrasno vratio na forum i daje svoj skromni doprinos na ovoj temi. Zamolio bih ga da prokomentarise ovu najjacu izjavu od postojanja foruma: vrlo se malo njih može mjeriti sa značajem, tragom i ulogom koju je Džekson imao u svjetskom fudbalu....."
Bez obzira sto je zaboravio procitati cijeli moj komentar a samim tim i zaboravio da je Hanover takodjer u Njemackoj (Skoblar i tamo cuda pravio) vrlo sam zainteresovan za njegov komentar u vezi gornje izjave jer on kao stariji koji je pratio mnoge igrace bivse Yuge a posebno svog Zelje trebao bi poduciti ove mladje strumfove i podsjetiti ih da je Zeljo dao i Mesu, Skiju, Osima, Bukala, koji su prema misljenju navijaca strumfova bili veci od Dzeksona.
P.S. - Izvinjavam se na komentaru. Sad sam shvatio sta je tvorac/expert provale mislio. Dzeko najbolji na svijetu a Mesa u galaksiji.
Ispravka krivog navoda, tvorac te gore izjave koje si se dopovezao niti je štrumf a nažalost nije ni mlađi......

a ostalo što si napisao.....ako tebi i tvojim godinama ne smeta, onda ne smeta ni meni.....

odoh se spremati za tekmu, zadnjih dvadesetak godina meni je reprezentacija BiH omiljeni tim :bih:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#41646 Re: Edin Džeko

Post by Fudo387 »

Dzekin prelazak u City je najskuplji transfer koji je neki igrac sa prostora nam rahmetli sfrjota ikad napravio.
Kraj price.

Hrvatska da je imala Dzeku uzela bi zadnje EP, al' kurko, nema.
Srbija nije napravila igraca vrijedna pomena jos od vremena Pizona.
User avatar
Logovan
Posts: 94813
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#41647 Re: Edin Džeko

Post by Logovan »

Proradi večeras života ti, selektor nam je tanak. :skoljka:
condy
Posts: 7814
Joined: 22/09/2011 14:34

#41648 Re: Edin Džeko

Post by condy »

Selektor je pi*ka! Gledam ovu njegovu izjavu sa stadiona pred utakmicu, pa on respektuje Grcku ko da je Brazil hebote. Nervoza ga ubi. Daj hebote opusti se malo...ovako stavlja " tegove " na noge igracima pred utakmicu umjesto da ih nalozi da grizu ko zivotinje.
User avatar
hrasno38
Posts: 31595
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#41649 Re: Edin Džeko

Post by hrasno38 »

svi u napad wrote:Drago mi je da se Hrasno vratio na forum i daje svoj skromni doprinos na ovoj temi. Zamolio bih ga da prokomentarise ovu najjacu izjavu od postojanja foruma: vrlo se malo njih može mjeriti sa značajem, tragom i ulogom koju je Džekson imao u svjetskom fudbalu....."
Bez obzira sto je zaboravio procitati cijeli moj komentar a samim tim i zaboravio da je Hanover takodjer u Njemackoj (Skoblar i tamo cuda pravio) vrlo sam zainteresovan za njegov komentar u vezi gornje izjave jer on kao stariji koji je pratio mnoge igrace bivse Yuge a posebno svog Zelje trebao bi poduciti ove mladje strumfove i podsjetiti ih da je Zeljo dao i Mesu, Skiju, Osima, Bukala, koji su prema misljenju navijaca strumfova bili veci od Dzeksona.
P.S. - Izvinjavam se na komentaru. Sad sam shvatio sta je tvorac/expert provale mislio. Dzeko najbolji na svijetu a Mesa u galaksiji.
Mislim da sam ja u svojim izjavama bio vrlo jasan i uvijek govrio o Dzeki i BH fudbalu tj fudbalu bivse YU u kratkim crtama. Nisam nikada Edina stavljao na neka mjesta u svjetskom fudbalu ali je cinjenica da njegovo ime kao kvalitet postoji i u tim fudbalskim sferama.
Skoblar je za Hanover odigrao citavih 57 utakmica za duge 4 godine i postigao 30 golova....Edin je samo u jednoj sezoni za Romu postigao 39!!!! ili 29 i prvenstvu! Svi ti igraci koje si nabrojao kao i oni sa Koseva...Pape, Cala, Paja, Musemic, Rajkovic, Keli i ostali su legende ali jebaji ga ali Pape je najveci kao sto je ovdje Edin Dzeko. Pogotovo ako stavimo u mjerenja reprezentativne ucinke onda Dzeko se penje do nebeskih visina....naravno Papeta racunamo u reprezentaciji YU.
User avatar
Šibicar
Posts: 7117
Joined: 15/10/2007 22:57
Location: Motel Černobil

#41650 Re: Edin Džeko

Post by Šibicar »

.
Post Reply