Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
vratnik
Posts: 30172
Joined: 30/08/2004 11:17
Location: Apsurdistan

#52 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by vratnik »

nils petter molvaer
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#53 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by Cholina_Lokica »

Jeste li spomenuli Cesariu Evoru
User avatar
Koshpa
Posts: 4908
Joined: 20/05/2007 19:59
Location: Sarajevo

#54 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by Koshpa »

Bruce Dickinson

Sepultura,

Kreator

U2 :-)

Motorhead ( 1990 ili 1989 )
User avatar
So What!
Posts: 11159
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#55 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by So What! »

Da dodam još nekoliko koncerata, mada sam mislio da ove prijeratne ne pikamo jer tada su bila malo drugačija vremena i drugačija kultura. Uglavnom, bilo je dosta metla koncerata u Sarajevu, uglavnom nekei prosječni, a još više underground bendovi. Nekoliko iznadpsorječnih bendova (kada je popularnost u pitanju) sam naveo, ali eto zaboravih na Death Angel, a za Madball sam se omišljao mada i oni su sami vrh. Osim toga bilo je tu nekoliko koncerata legendarnih punk grupa poput, kanadskih punk legendi SNFU i NoMeansNo.

1979 - Ian Gillan (pjevač Deep Purple), ???
1982 - Wishbone Ash, Skenderija
198? - Mötorhead, ???
1983 - Uriah Heep, Skenderija
1983 - Peter Green, Dansing Dvorana
1983 - Alvin Lee, Zetra
1984 - Elton John, Zetra
1985 - Rory Gallagher, Skenderija
198? - Saxon, Dom Mladih
1990 - Mötorhead, Zetra
1990 - Scorpions, Zetra
User avatar
Zovem se Zelena
Posts: 3461
Joined: 23/09/2010 13:17

#56 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by Zovem se Zelena »

Cholina_Lokica wrote:Jeste li spomenuli Cesariu Evoru
Ja, prije pola sata :P
User avatar
Cholina_Lokica
Posts: 11119
Joined: 20/10/2008 23:16
Location: ...

#57 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by Cholina_Lokica »

Zovem se Zelena wrote:
Cholina_Lokica wrote:Jeste li spomenuli Cesariu Evoru
Ja, prije pola sata :P
:mrgreen:
User avatar
So What!
Posts: 11159
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#58 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by So What! »

Evo editovana lista:

1979 - Ian Gillan (pjevač Deep Purple), ???
1982 - Wishbone Ash, Skenderija
198? - Mötorhead, ???
1983 - Uriah Heep, Skenderija
1983 - Peter Green, Dansing Dvorana
1983 - Alvin Lee, Zetra
1984 - Elton John, Zetra
1985 - Rory Gallagher, Skenderija
198? - Saxon, Dom Mladih
1990 - Mötorhead, Zetra
1990 - Scorpions, Zetra

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1993 - Joan Baez,
1994 - Bruce Dickinson (pjevač Iron Maidena), BKC
1997 - U2, Stadion Koševo
1997 - Fun-Da-Mental, Sarajevo Jazz Festival, Skenderija
1997 - Cat Stevens/Yusuf Islam, Manifestacija "Dođi najdraži", Zetra
1998 - Bono Vox/Jovanotti/Brian Eno, Pavarotti Music Centar Mostar
1999 - Kelly Family, snimanje za BHT
2002 - Manu Chao, Baščaršijske noći
2002 - Destruction/Kreator - Sloga
2004 - D.R.I. - CDA
2005 - Jamiroquai, Skenderija
2006 - Simple Minds, Zetra
2006 - Eros Ramazotti, Zetra
2007 - Deep Purple, Zetra
2008 - Joan Baez, Baščaršijske noći
2008 - James Blunt, Zetra
2009 - Napalm Death, Sloga
2009 - Sepultura, Sloga
2009 - SNFU, Centar za mlade Grbavica
2009 - NoMeansNo, ASU Obala
2010 - Vaya Con Dios, Skenderija
2010 - Death Angel, Sloga
2010 - Bushido, Dom Mladih
2010 - David Guetta, Zetra
2011 - Manu Chao, Dom mladih
2011 - M.O.P., Sloga
2011 - Arrested Development, Basement

Kao što rekoh bilo je tu nekih velikih zvijezda iz elektronskog svijeta. Uglavnom se radi o najačim svjetskim DJ-ima, ali mislim da ne pripadaju na ovu listu jer to su ljudi koji ne izbaciju neke hitove poput Guette i Sinclara nego uglavnom rade muziku za partye i tako te stvari. Tito & Tarantula su dva puta u dvije godine nastupili u BiH i to Fis, ali osim pojavljivanja u filmu "Od sumraka do zore" mislim da nisu ništa značajno u karijeri napravili. Jer ako bi ubacili njih mogli bi da ubacimo i koncert Leningrad Cowboysa koji su isto jedan bend koji se proslavio filmom i danas odrađuju polu-underground svirke.

Na Sarajevo Jazz Festival dolaze mnogobrojne zvijezde iz svijeta jazz, blues i world muzike isad kada bi ih nabrajli bilo bi previše. Grupa Fun-Da-Mnetal je učestovala na ovom festu, ali oni ne sviraju nijednu od ova tri nabrojana žanra nego su učestovali kao neki specijalni gosti. Radi se o hip hop grupi, uglavnom.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5359
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#59 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by Slo Burner »

So What! wrote:Evo editovana lista:

1979 - Ian Gillan (pjevač Deep Purple), ???
1982 - Wishbone Ash, Skenderija
198? - Mötorhead, ???
1983 - Uriah Heep, Skenderija
1983 - Peter Green, Dansing Dvorana
1983 - Alvin Lee, Zetra
1984 - Elton John, Zetra
1985 - Rory Gallagher, Skenderija
198? - Saxon, Dom Mladih
1990 - Mötorhead, Zetra
1990 - Scorpions, Zetra

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1993 - Joan Baez,
1994 - Bruce Dickinson (pjevač Iron Maidena), BKC
1997 - U2, Stadion Koševo
1997 - Fun-Da-Mental, Sarajevo Jazz Festival, Skenderija
1997 - Cat Stevens/Yusuf Islam, Manifestacija "Dođi najdraži", Zetra
1998 - Bono Vox/Jovanotti/Brian Eno, Pavarotti Music Centar Mostar
1999 - Kelly Family, snimanje za BHT
2002 - Manu Chao, Baščaršijske noći
2002 - Destruction/Kreator - Sloga
2004 - Benediction, Centar za mlade "Grbavica"
2004 - D.R.I. - CDA
2005 - Jamiroquai, Skenderija
2006 - Simple Minds, Zetra
2006 - Eros Ramazotti, Zetra
2007 - Deep Purple, Zetra
2008 - Joan Baez, Baščaršijske noći
2008 - James Blunt, Zetra
2009 - Napalm Death, Sloga
2009 - Sepultura, Sloga
2009 - Pro- Pain, Kino Bosna
2009 - SNFU, Centar za mlade Grbavica
2009 - Born From Pain Kino Bosna
2009 - NoMeansNo, ASU Obala
2010 - Vaya Con Dios, Skenderija
2010 - Death Angel, Sloga
2010 - Bushido, Dom Mladih
2010 - David Guetta, Zetra
2011 - Manu Chao, Dom mladih
2011 - Kataklysm, Dom Mladih
2011 - Madball, Dom Mladih
2011 - M.O.P., Sloga
2011 - Arrested Development, Basement
2011 - Pro-Pain Sloga

Kao što rekoh bilo je tu nekih velikih zvijezda iz elektronskog svijeta. Uglavnom se radi o najačim svjetskim DJ-ima, ali mislim da ne pripadaju na ovu listu jer to su ljudi koji ne izbaciju neke hitove poput Guette i Sinclara nego uglavnom rade muziku za partye i tako te stvari. Tito & Tarantula su dva puta u dvije godine nastupili u BiH i to Fis, ali osim pojavljivanja u filmu "Od sumraka do zore" mislim da nisu ništa značajno u karijeri napravili. Jer ako bi ubacili njih mogli bi da ubacimo i koncert Leningrad Cowboysa koji su isto jedan bend koji se proslavio filmom i danas odrađuju polu-underground svirke.

Na Sarajevo Jazz Festival dolaze mnogobrojne zvijezde iz svijeta jazz, blues i world muzike isad kada bi ih nabrajli bilo bi previše. Grupa Fun-Da-Mnetal je učestovala na ovom festu, ali oni ne sviraju nijednu od ova tri nabrojana žanra nego su učestovali kao neki specijalni gosti. Radi se o hip hop grupi, uglavnom.
Napravio sam mali update :)
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#60 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by dezurni_ucenik »

Jel ko spomenuo Dog Eat Dog,koncert u Domu Mladih ,cini mi se juni/juli 2009.godine ?

Od dj-eva, bili su Richie Hawtin,Green Velvet,Afrika Islam,Dr.Motte,Tomcraft,Ed Rush & Optical (neka me neko ispravi ako nije istina,nisam siguran 100%),LTJ Bukem,Westbam(u Doboju prije par godina),......

Vidim FundaMental se spominje.Osim Jazz festivala svirali su na zadnjoj Futuri 2002.godine te kao predgrupa Dubiozi 2009.godine.

I Mike Patton je bio prije 10tak godina .Ne znam tacno sa kojim bandom.Ako je greska,neka me i to neko ispravi.
Last edited by dezurni_ucenik on 22/03/2012 23:22, edited 1 time in total.
kis.napraforgo
Posts: 53
Joined: 17/01/2012 23:46
Location: Iza svega

#61 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by kis.napraforgo »

CVIKERASH wrote:Jel ko spomenuo Dog Eat Dog,koncert u Domu Mladih ,cini mise juni/juli 2009.godine ?
dobar bio koncert al pravo, samo steta sto nije bilo raje
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#62 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by dezurni_ucenik »

Transglobal Underground su svirali nekoliko puta u Sarajevu te jednom u Bihacu.
A sto se tice Motorheada u Sarajevu,jednom je Bakir Hadziomerovic pricao da je bio na tom koncertu i da je ocajno bilo.Kaze 100njak ljudi prisustvovalo.


Ah,da zaboravio sam Grace Jones.Nastup u Aqui u sklopu Echo festivala 2004.godina.A Echo festival je bio jedna velika zavala (ne znam cija).Dogovoreni nastupi Grace Jones,Transglobal Underground ,koji su dodused svirali,te Sven Vath,Vlado Georgijev,Negativ,Fluke te jos mnogo stranih imena.Od tih imena samo svirali gore navedeni(Grace i Transglobal).Cak ni Vlado ni Negativ ni Sven Vath ni Fluke nisu bili.Znam da je Vatreni Poljubac svirao,vjerovatno da popuni neciju rupu u nastupima.
User avatar
So What!
Posts: 11159
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#63 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by So What! »

U vezi Mike Pattona, pronašao sam negdje da je nastupao sa svojim bednom ZU u sarajevskoj Kinoteci, mada informacija nije 100%.

Ne znam dda li bi Dog Eat Dog mogli svrstati listu baš popularnih bendova koji su nas posjetili. A za Grace Jones i ovaj Echo festival prvi put čujem, ali evo pronašao sam par izvora gdje stoji da se održao mada nema nikakvog snimka.

Zaboravih dodati nastup Asian Dub Foundationa na MTV EXIT Sarajevo 2006. godine. Zatim koncert Amebixa u Slogi 1989. gdoine.

A evo kako vrijeme odmiče otkrili smo stvarno dosta koncerata, ali u u poređenju sa Zagrebom i Beogradom to je veoma malo. Ovo što smo mi nabrojali u Zagrebu se održi sve u dvije godine dok nama treba dvije decenije za 15-ak dobrih koncerata.
Ekvatorijal
Posts: 90
Joined: 24/05/2011 14:37

#64 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by Ekvatorijal »

CVIKERASH wrote:Transglobal Underground su svirali nekoliko puta u Sarajevu te jednom u Bihacu.
A sto se tice Motorheada u Sarajevu,jednom je Bakir Hadziomerovic pricao da je bio na tom koncertu i da je ocajno bilo.Kaze 100njak ljudi prisustvovalo.
:( I sada bi ovako bilo.
User avatar
So What!
Posts: 11159
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#65 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by So What! »

Ekvatorijal wrote:
CVIKERASH wrote:Transglobal Underground su svirali nekoliko puta u Sarajevu te jednom u Bihacu.
A sto se tice Motorheada u Sarajevu,jednom je Bakir Hadziomerovic pricao da je bio na tom koncertu i da je ocajno bilo.Kaze 100njak ljudi prisustvovalo.
:( I sada bi ovako bilo.
Sumnjam, iz razloga što je prije nekoliko dana održana proslava Lemmyovog rođendana u AG Clubu u Sarajevu i tu se okupilo sigurno oko 100 ljudi, a na ovaj bi koncert došlo bi mnogo više ljudi.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#66 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by dezurni_ucenik »

So What! wrote:U vezi Mike Pattona, pronašao sam negdje da je nastupao sa svojim bednom ZU u sarajevskoj Kinoteci, mada informacija nije 100%.

Ne znam dda li bi Dog Eat Dog mogli svrstati listu baš popularnih bendova koji su nas posjetili. A za Grace Jones i ovaj Echo festival prvi put čujem, ali evo pronašao sam par izvora gdje stoji da se održao mada nema nikakvog snimka.

Zaboravih dodati nastup Asian Dub Foundationa na MTV EXIT Sarajevo 2006. godine. Zatim koncert Amebixa u Slogi 1989. gdoine.

A evo kako vrijeme odmiče otkrili smo stvarno dosta koncerata, ali u u poređenju sa Zagrebom i Beogradom to je veoma malo. Ovo što smo mi nabrojali u Zagrebu se održi sve u dvije godine dok nama treba dvije decenije za 15-ak dobrih koncerata.

zaboravih na Asian Dub Foundation a bio sam na tom nastupu. :D
Dog Eat Dog su bili poznati tamo nekad sredinom 90tih.
I zaboravili smo Kosheen .nastup u sklopu SFF 2006.godina ,
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#67 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by dezurni_ucenik »

A sto se tice Bruce Dickinsona u Sarajevu,to je valjda islo preko Unprofora.Prvo su pokusali da dovedu Metallicu,ovi odmah odbili,razlog: rat u Sarajevu,pa onda Motorhead koji su na prvu odmah prihvatili,medjutim kasnije su i oni odbili,da bi Bruce Dickinson odmah prihvatio.Svirao je u BKC-u sa clanovima Siktera.
User avatar
So What!
Posts: 11159
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#68 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by So What! »

CVIKERASH wrote:A sto se tice Bruce Dickinsona u Sarajevu,to je valjda islo preko Unprofora.Prvo su pokusali da dovedu Metallicu,ovi odmah odbili,razlog: rat u Sarajevu,pa onda Motorhead koji su na prvu odmah prihvatili,medjutim kasnije su i oni odbili,da bi Bruce Dickinson odmah prihvatio.Svirao je u BKC-u sa clanovima Siktera.
Gore u listi sam naveo jedan koncert Motorheada u Sarajevu iz ranih osamdesetih. Informacija mi je došla iz povjerljive ruke i mislim da je koncert održan oko 1982. ali nemoj i uzeti za istinu mada neznam ni gdje se održao.

Bruce je koncertom u opkoljenom Sarajevu dokazao da ima muda k'o balvane i da je podržao naš narod kada nam je to bilo najpotrebnije. A Sikter je bio predgrupa i Asian Dub Foundationu i Dickinsonu.

Za Kosheen sam provjerio i koncert je stvarno održan na Heineken Music Stageu. Inače na Wikipediji sam pronašao da je Nick Cave posjetio SFF iako nigdje druga ne mogu da pronađem taj podatak. Uglavnom male su šanse i da je zapjevao.

Mada kulturno skoro pa mrtav grad, Sarajevo je razvilo tri veoma dobra muzička festivala: Sarajevo Jazz Festival (jedan od vodećih u Evropi), Baščaršijske noći i Heineken Music Stage koji svake godine ugosti veliki broj kvalitetnih muzičara, ali uglavnom iz regije. Prošle godine headlineri su bili Timo Maas i 2Cellos.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#69 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by dezurni_ucenik »

Evo jos jedna zanimljiva informacija

Mnogi znate za Manic Street Preachers?Znate onda je njihov vokal Richey Edwards misteriozno nestao 95.godine i da do dan-danas nikad se ne zna sta je sa njim.Vidjan je sirom svijeta ali niko nije mogao da potrvdi da li je to on.Elem nejse,cak je vidjen 2004.godine tokom Sarajevo Film Festivala gdje su ga prepoznali neki MSP fanovi.Kazu da je izgledao mnogo deblje i da je imao onu famoznu "4 real" tetovazu na ruci .Ustvari nije tetovaza,vec je sam sebi to izrezao ziletom kad ga je novinar pitao koliko su ozbiljni...
User avatar
chuchumbamayumbe
Posts: 11046
Joined: 20/10/2006 22:02

#70 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by chuchumbamayumbe »

Fun-Da-Mental
Yusuf Islam

8-)
User avatar
zomri
Posts: 12858
Joined: 03/05/2006 07:31

#71 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by zomri »

Whitest Boy Alive, so.ba 2010
User avatar
So What!
Posts: 11159
Joined: 19/04/2011 01:35
Location: Charming, CA

#72 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by So What! »

Proširena lista:

1979 - Ian Gillan (pjevač Deep Purple), ???
1982 - Wishbone Ash, Skenderija
198? - Mötorhead, ???
1983 - Uriah Heep, Skenderija
1983 - Peter Green, Dansing Dvorana
1983 - Alvin Lee, Zetra
1984 - Elton John, Zetra
1985 - Rory Gallagher, Skenderija
1987 - Amebix, Sloga
198? - Saxon, Dom Mladih
1990 - Mötorhead, Zetra
1990 - Scorpions, Zetra

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1993 - Joan Baez,
1994 - Bruce Dickinson (pjevač Iron Maidena), BKC
1997 - U2, Stadion Koševo
1997 - Fun-Da-Mental, Sarajevo Jazz Festival, Skenderija
1997 - Cat Stevens/Yusuf Islam, Manifestacija "Dođi najdraži", Zetra
1998 - Bono Vox/Jovanotti/Brian Eno, Pavarotti Music Centar Mostar
1999 - Kelly Family, snimanje za BHT
2002 - Manu Chao, Baščaršijske noći
2002 - Destruction/Kreator - Sloga
2004 - D.R.I. - CDA
2004 - Grace Jones, AQUA
2005 - Jamiroquai, Skenderija
2006 - Simple Minds, Zetra
2006 - Eros Ramazotti, Zetra
2006 - Asian Dub Foundation, MTV EXIT Sarajevo, Otvorena scena Metalac
2007 - Kosheen, Heineken Music Stage, Centar za djecu i mlade Grbavica
2007 - Deep Purple, Zetra
2008 - Joan Baez, Baščaršijske noći
2008 - James Blunt, Zetra
2009 - Napalm Death, Sloga
2009 - Sepultura, Sloga
2009 - SNFU, Centar za djecu i mlade Grbavica
2009 - NoMeansNo, ASU Obala
2010 - Vaya Con Dios, Skenderija
2010 - Bushido, Dom Mladih
2010 - Whitest Boy Alive, so.ba
2010 - David Guetta, Zetra
2011 - Death Angel, Sloga
2011 - Manu Chao, Dom mladih
2011 - M.O.P., Sloga
2011 - Arrested Development, Basement
2011 - Madball, Dom Mladih
Agnese
Posts: 1709
Joined: 29/12/2011 17:08

#73 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by Agnese »

So What! wrote:
CVIKERASH wrote:A sto se tice Bruce Dickinsona u Sarajevu,to je valjda islo preko Unprofora.Prvo su pokusali da dovedu Metallicu,ovi odmah odbili,razlog: rat u Sarajevu,pa onda Motorhead koji su na prvu odmah prihvatili,medjutim kasnije su i oni odbili,da bi Bruce Dickinson odmah prihvatio.Svirao je u BKC-u sa clanovima Siktera.
Gore u listi sam naveo jedan koncert Motorheada u Sarajevu iz ranih osamdesetih. Informacija mi je došla iz povjerljive ruke i mislim da je koncert održan oko 1982. ali nemoj i uzeti za istinu mada neznam ni gdje se održao.

Bruce je koncertom u opkoljenom Sarajevu dokazao da ima muda k'o balvane i da je podržao naš narod kada nam je to bilo najpotrebnije. A Sikter je bio predgrupa i Asian Dub Foundationu i Dickinsonu.

Za Kosheen sam provjerio i koncert je stvarno održan na Heineken Music Stageu. Inače na Wikipediji sam pronašao da je Nick Cave posjetio SFF iako nigdje druga ne mogu da pronađem taj podatak. Uglavnom male su šanse i da je zapjevao.

Mada kulturno skoro pa mrtav grad, Sarajevo je razvilo tri veoma dobra muzička festivala: Sarajevo Jazz Festival (jedan od vodećih u Evropi), Baščaršijske noći i Heineken Music Stage koji svake godine ugosti veliki broj kvalitetnih muzičara, ali uglavnom iz regije. Prošle godine headlineri su bili Timo Maas i 2Cellos.
Motorhead-u su, cini mi se u u Zetri, predgrupa bili Partibrejkersi, a cini mi se i da je Johnny Depp svirao bubnjeve
Za Bruca (u BKC-u) si u pravu, samo sto malo ljudi zna za taj njegov koncert. Koncert Kosheen je bio skoro pa zatvorenog tipa.
Nick Cave posjetio SFF :shock: :shock: :shock: :shock: prvi put to cujem.

Joe Zawinul, Eric Burdon iz The Animals, Jose Carreras, Paco de Lucia, Riccardo Muti, 2000 ili 2001 trebali nastupati Gipsy Kings i na kraju se valjda pojavio samo jedan clan grupe :roll:
Prije rata su bili i Wishbone Ash i Scorpionsi
Frooteky
Posts: 443
Joined: 20/09/2010 19:39

#74 Re: Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by Frooteky »

Trebao je whitesnake svirat u BL, kao i Genesis a svirali su Apocalyptica i Lenny Kravitz
User avatar
fosil
Posts: 2478
Joined: 14/12/2006 03:46
Location: dje me naka nostalgija vuce...

#75 Svjetske zvjezde koje su nastupale u BiH

Post by fosil »

Zar je Motörhead dva puta dolazio? Ja se sjecam jednom da su bili.
Post Reply