Branimir Johnny Stulic

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#251 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by sumirprimus »

Škobo Habu wrote: 02/02/2021 10:07
sumirprimus wrote: 02/02/2021 08:50 ma azra je antologijska grupa i tu nema price. kao i njihov znacaj za ex yu scenu tih godina.
al ovaj kako stari sve veci pakas s pricom postaje. jaro nisi dekan na filozofskom nego bivsi vodja bivseg paa pop rok benda.
ono muzikaj e muzika i kraj price, za sve ostalo, upisite fakultete, kandidujte se na izborima i ostala sranja.
da nije njeg ne bi se u jugi nista pravilo nit slusalo, svi pokvareni, samo on pizdek jedan ispareni ispravan.
a kad je trebalo imat obraz ispo pizda ko i ostali.
Imaš selam o Branimira DŽ.Š.

ali ozbiljno, i njega si gledao na jutjubu jelde? eeeee :lol:
Bellomo
Posts: 767
Joined: 15/03/2018 20:25

#252 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by Bellomo »

vaučer wrote: 02/02/2021 12:54
Zašto je Štulić mrzio Beč? :D
Ima na barem pet pjesama Beč/Viennu i nijednom u pozitivnom svjetlu.
Nije volio pojam "Becka skola" i taj njihov perfekcionizam, jer je sve previse savrseno i ugladjeno. A on pobornik slobode, razlicitosti i individualnosti u ljudima.

Moja teorija :D
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#253 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by cassius »

Škobo Habu wrote: 02/02/2021 10:07
sumirprimus wrote: 02/02/2021 08:50 ma azra je antologijska grupa i tu nema price. kao i njihov znacaj za ex yu scenu tih godina.
al ovaj kako stari sve veci pakas s pricom postaje. jaro nisi dekan na filozofskom nego bivsi vodja bivseg paa pop rok benda.
ono muzikaj e muzika i kraj price, za sve ostalo, upisite fakultete, kandidujte se na izborima i ostala sranja.
da nije njeg ne bi se u jugi nista pravilo nit slusalo, svi pokvareni, samo on pizdek jedan ispareni ispravan.
a kad je trebalo imat obraz ispo pizda ko i ostali.
Imaš selam o Branimira DŽ.Š.

Emir Hot najjaci.
omar little
Posts: 16349
Joined: 14/03/2008 21:14

#254 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by omar little »

a, nije crko...
ja71
Posts: 5390
Joined: 31/03/2006 14:45

#255 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by ja71 »

Đekna
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#256 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by vicious »

Malo citam ove komentare na zadnjih stranicu-dvije, pa eto da i ja dodam koju... cini mi se da je @sumirprimus nekako najblizi onome sto jeste...

U svakom slucaju ne moze se Johnny i muzika Azre posmatrati izvan konteksta onog vremena. Mozda zvuci kao klise i suplja, i mozda mladje generacije to i ne mogu bas potpuno shvatiti, ali jednostavno je tako. Mislim da je trebalo to dozivjeti u to doba da bi se shvatilo, i vjerovatno sumir kao malo stariji (kao i ja) konta sta hocu da kazem :)

Cinjenica je da je on imao nekakvu do tad nevidjenu ludu kreativnu energiju tih prvih nekoliko godina, od prvog albuma pa mozda do Filigranskih plocnika. Mozda je najbolji pokazatelj Ravno do dna, trostruki album uzivo sa 40 i nesto pjesama koje od prve do zadnje drze podjednak intenzitet i kvalitet.

Problem koji je poslije toga dosao je hiperprodukcija i odsustvo bilo kakvih kriterija. Mislim da je Bregovic nekad rekao kako Johnny nikad nista nije bacao. Sta god napise on snimi i objavi, to ne bi niko pri zdravoj pameti radio. Zato je sve sto je s godinama nasnimao u dobroj mjeri za zaboraviti (iako bi se i tu naravno nasla poneka sjajna pjesma).

Neko je opsteprihvaceno misljenje da je Bijelo dugme bilo najveci (najpopularniji, najprodavaniji itd.) bend ex-Yu, ali Azra je vjerovatno najuticajniji (i po meni najkvalitetniji, ili u nedostatku neke bolje rijeci - najbolji, mada je sve to naravno subjektivno i tesko odredivo).

Sve to treba odvojiti od Johnnyja kao osobe, na ono sto on prica uopste ne treba obracati paznju. On je lik koji je od samog pocetka bio... pa hajde da kazemo na svoju ruku, prica sta mu padne na pamet, neke nesuvisle stvari. Jednostavno lupeta. :D
Dok je to u pocetku djelovalo kao da se stalno zajebaje, s godinama to vec znaci neku ozbiljnu dijagnozu. :)
Mislim, ko moze ozbiljno shvatati tipa koji izjavi da su Beatlesi napravili mozda 30 dobrih pjesama, a on i vise od toga (i Arsen Dedic 10, Bregovic 5). :lol:
breuer
Posts: 7190
Joined: 06/07/2009 15:44

#257 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by breuer »

Branimir Štulić je Dostojevki rocka.

Da budu ponosni svi sa ovog govornog područja zbog postojanja njega.

Odo sad pustit Kraljevića Marka, pa Fazane :P
RtrnOfSalisbury
Posts: 3575
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#258 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by RtrnOfSalisbury »

jel istina stono pripoveda jura iz sesvetskog kraljevca da je djoni sviro narodnjake ispred pravnog fakulteta :?
breuer
Posts: 7190
Joined: 06/07/2009 15:44

#259 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by breuer »

RtrnOfSalisbury wrote: 04/02/2021 17:03 jel istina stono pripoveda jura iz sesvetskog kraljevca da je djoni sviro narodnjake ispred pravnog fakulteta :?
ne znam jel tačno il nije, al Johnny nikad nije krio fascinaciju svih vidova narodne pjesme...prepjevao je i Tominu Danku a i odsvirao Bachov Joy :D
User avatar
Edin H.
Posts: 46898
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#260 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by Edin H. »

vicious wrote: 04/02/2021 16:06 Malo citam ove komentare na zadnjih stranicu-dvije, pa eto da i ja dodam koju... cini mi se da je @sumirprimus nekako najblizi onome sto jeste...

U svakom slucaju ne moze se Johnny i muzika Azre posmatrati izvan konteksta onog vremena. Mozda zvuci kao klise i suplja, i mozda mladje generacije to i ne mogu bas potpuno shvatiti, ali jednostavno je tako. Mislim da je trebalo to dozivjeti u to doba da bi se shvatilo, i vjerovatno sumir kao malo stariji (kao i ja) konta sta hocu da kazem :)

Cinjenica je da je on imao nekakvu do tad nevidjenu ludu kreativnu energiju tih prvih nekoliko godina, od prvog albuma pa mozda do Filigranskih plocnika. Mozda je najbolji pokazatelj Ravno do dna, trostruki album uzivo sa 40 i nesto pjesama koje od prve do zadnje drze podjednak intenzitet i kvalitet.

Problem koji je poslije toga dosao je hiperprodukcija i odsustvo bilo kakvih kriterija. Mislim da je Bregovic nekad rekao kako Johnny nikad nista nije bacao. Sta god napise on snimi i objavi, to ne bi niko pri zdravoj pameti radio. Zato je sve sto je s godinama nasnimao u dobroj mjeri za zaboraviti (iako bi se i tu naravno nasla poneka sjajna pjesma).

Neko je opsteprihvaceno misljenje da je Bijelo dugme bilo najveci (najpopularniji, najprodavaniji itd.) bend ex-Yu, ali Azra je vjerovatno najuticajniji (i po meni najkvalitetniji, ili u nedostatku neke bolje rijeci - najbolji, mada je sve to naravno subjektivno i tesko odredivo).

Sve to treba odvojiti od Johnnyja kao osobe, na ono sto on prica uopste ne treba obracati paznju. On je lik koji je od samog pocetka bio... pa hajde da kazemo na svoju ruku, prica sta mu padne na pamet, neke nesuvisle stvari. Jednostavno lupeta. :D
Dok je to u pocetku djelovalo kao da se stalno zajebaje, s godinama to vec znaci neku ozbiljnu dijagnozu. :)
Mislim, ko moze ozbiljno shvatati tipa koji izjavi da su Beatlesi napravili mozda 30 dobrih pjesama, a on i vise od toga (i Arsen Dedic 10, Bregovic 5). :lol:
Dobro napisano, samo bih dodao da bi treblo zakonski zabraniti sve pjesme nastale nakon Filigranskih plocnika
omar little
Posts: 16349
Joined: 14/03/2008 21:14

#261 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by omar little »

azra se treba svakako (sa)gledati u kontekstu vremena i prostora u kojem je postojala, ali neki ljudi trebaju i shvatiti da stulica tamo treba i ostaviti. a, ne tegliti i drljati ga kroz vrijeme i prostor te pripisivati danasnjem njemu ondasnje vrijednosti i znacaj.

azra je imala vazno mjesto u mom muzickom zivotu, i ne samo muzickom, ali mi ne pada na pamet zbog toga glorificirati egodrkosa i iskompleksiranog pacenika koji se decenijava obracunava i bije bitke sa prosloscu. i jede govna jer se ne moze pomiriti sam sa sobom i svojim demonima.
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#262 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by vicious »

omar little wrote: 04/02/2021 20:45 azra se treba svakako (sa)gledati u kontekstu vremena i prostora u kojem je postojala, ali neki ljudi trebaju i shvatiti da stulica tamo treba i ostaviti. a, ne tegliti i drljati ga kroz vrijeme i prostor te pripisivati danasnjem njemu ondasnje vrijednosti i znacaj.

azra je imala vazno mjesto u mom muzickom zivotu, i ne samo muzickom, ali mi ne pada na pamet zbog toga glorificirati egodrkosa i iskompleksiranog pacenika koji se decenijava obracunava i bije bitke sa prosloscu. i jede govna jer se ne moze pomiriti sam sa sobom i svojim demonima.
Ma najgore je sto ga ovi kojekakvi kvazinovinari i portali cimaju svako malo, te sta radis, te hoces li se vratiti, ima li sanse za neku turneju... Time mu samo daju prostor da prosipa nebuloze. :D
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#263 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by sumirprimus »

pa slusas pjesme radi pjesmi, mada tada se zbog stule i slicnih i supljiralo i filozofiralo do besvijesti negdje u parku ili mraku betonskih terena za basket i fucu, uz gajbu pive, jeftinog vina,i uzas je bila furka ne? :D :P
breuer
Posts: 7190
Joined: 06/07/2009 15:44

#264 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by breuer »

Edin H. wrote: 04/02/2021 19:49
vicious wrote: 04/02/2021 16:06 Malo citam ove komentare na zadnjih stranicu-dvije, pa eto da i ja dodam koju... cini mi se da je @sumirprimus nekako najblizi onome sto jeste...

U svakom slucaju ne moze se Johnny i muzika Azre posmatrati izvan konteksta onog vremena. Mozda zvuci kao klise i suplja, i mozda mladje generacije to i ne mogu bas potpuno shvatiti, ali jednostavno je tako. Mislim da je trebalo to dozivjeti u to doba da bi se shvatilo, i vjerovatno sumir kao malo stariji (kao i ja) konta sta hocu da kazem :)

Cinjenica je da je on imao nekakvu do tad nevidjenu ludu kreativnu energiju tih prvih nekoliko godina, od prvog albuma pa mozda do Filigranskih plocnika. Mozda je najbolji pokazatelj Ravno do dna, trostruki album uzivo sa 40 i nesto pjesama koje od prve do zadnje drze podjednak intenzitet i kvalitet.

Problem koji je poslije toga dosao je hiperprodukcija i odsustvo bilo kakvih kriterija. Mislim da je Bregovic nekad rekao kako Johnny nikad nista nije bacao. Sta god napise on snimi i objavi, to ne bi niko pri zdravoj pameti radio. Zato je sve sto je s godinama nasnimao u dobroj mjeri za zaboraviti (iako bi se i tu naravno nasla poneka sjajna pjesma).

Neko je opsteprihvaceno misljenje da je Bijelo dugme bilo najveci (najpopularniji, najprodavaniji itd.) bend ex-Yu, ali Azra je vjerovatno najuticajniji (i po meni najkvalitetniji, ili u nedostatku neke bolje rijeci - najbolji, mada je sve to naravno subjektivno i tesko odredivo).

Sve to treba odvojiti od Johnnyja kao osobe, na ono sto on prica uopste ne treba obracati paznju. On je lik koji je od samog pocetka bio... pa hajde da kazemo na svoju ruku, prica sta mu padne na pamet, neke nesuvisle stvari. Jednostavno lupeta. :D
Dok je to u pocetku djelovalo kao da se stalno zajebaje, s godinama to vec znaci neku ozbiljnu dijagnozu. :)
Mislim, ko moze ozbiljno shvatati tipa koji izjavi da su Beatlesi napravili mozda 30 dobrih pjesama, a on i vise od toga (i Arsen Dedic 10, Bregovic 5). :lol:
Dobro napisano, samo bih dodao da bi treblo zakonski zabraniti sve pjesme nastale nakon Filigranskih plocnika
znači i Fazane, koji su mu jedna od najboljih stvari :-)

inače, postoji poseban krug pakla za one koji razdvajaju Štulićevu karijeru na bolji i lošiji dio
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#265 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by vicious »

breuer wrote: 05/02/2021 09:38
Edin H. wrote: 04/02/2021 19:49
vicious wrote: 04/02/2021 16:06 Malo citam ove komentare na zadnjih stranicu-dvije, pa eto da i ja dodam koju... cini mi se da je @sumirprimus nekako najblizi onome sto jeste...

U svakom slucaju ne moze se Johnny i muzika Azre posmatrati izvan konteksta onog vremena. Mozda zvuci kao klise i suplja, i mozda mladje generacije to i ne mogu bas potpuno shvatiti, ali jednostavno je tako. Mislim da je trebalo to dozivjeti u to doba da bi se shvatilo, i vjerovatno sumir kao malo stariji (kao i ja) konta sta hocu da kazem :)

Cinjenica je da je on imao nekakvu do tad nevidjenu ludu kreativnu energiju tih prvih nekoliko godina, od prvog albuma pa mozda do Filigranskih plocnika. Mozda je najbolji pokazatelj Ravno do dna, trostruki album uzivo sa 40 i nesto pjesama koje od prve do zadnje drze podjednak intenzitet i kvalitet.

Problem koji je poslije toga dosao je hiperprodukcija i odsustvo bilo kakvih kriterija. Mislim da je Bregovic nekad rekao kako Johnny nikad nista nije bacao. Sta god napise on snimi i objavi, to ne bi niko pri zdravoj pameti radio. Zato je sve sto je s godinama nasnimao u dobroj mjeri za zaboraviti (iako bi se i tu naravno nasla poneka sjajna pjesma).

Neko je opsteprihvaceno misljenje da je Bijelo dugme bilo najveci (najpopularniji, najprodavaniji itd.) bend ex-Yu, ali Azra je vjerovatno najuticajniji (i po meni najkvalitetniji, ili u nedostatku neke bolje rijeci - najbolji, mada je sve to naravno subjektivno i tesko odredivo).

Sve to treba odvojiti od Johnnyja kao osobe, na ono sto on prica uopste ne treba obracati paznju. On je lik koji je od samog pocetka bio... pa hajde da kazemo na svoju ruku, prica sta mu padne na pamet, neke nesuvisle stvari. Jednostavno lupeta. :D
Dok je to u pocetku djelovalo kao da se stalno zajebaje, s godinama to vec znaci neku ozbiljnu dijagnozu. :)
Mislim, ko moze ozbiljno shvatati tipa koji izjavi da su Beatlesi napravili mozda 30 dobrih pjesama, a on i vise od toga (i Arsen Dedic 10, Bregovic 5). :lol:
Dobro napisano, samo bih dodao da bi treblo zakonski zabraniti sve pjesme nastale nakon Filigranskih plocnika
znači i Fazane, koji su mu jedna od najboljih stvari :-)

inače, postoji poseban krug pakla za one koji razdvajaju Štulićevu karijeru na bolji i lošiji dio
Fazani su općenito dobra ploča, ali stilski, zvukom i produkcijski su monotoni, ni blizu prethodnim.
Iako je snimano u Njemačkoj u nekom kao zajebanom studiju, zvuči hladno, čak sterilno, za razliku od prvih albuma koji su snimani na neoporedivo lošijoj opremi, ali imaju tu neku neposrednost i toplinu. E sad ne znam čija je to greška, vjerovatno onoga ko je radio miks i mastering...
Čak i prvi album koji je vjerovatno najlošije producirana ploča u istoriji :D uspijeva prevazići te manjkavosti zahvaljujući kvaliteti pjesama, a toga na Fazanima nema. Jeste većina pjesama dobra, ali nije sjajna. A taj neki kvazi heavy metal/hard rock zvuk je još dodatno pogoršao stvari, da je to uspio nekako bolje upakovati vjerovatno bi i ukupni utisak bio bolji.
Ako ćemo ocjenjivati, i ako su prvi albumi 5, Fazani su negdje između 3.5 i 4.
Moje mišljenje. :)
breuer
Posts: 7190
Joined: 06/07/2009 15:44

#266 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by breuer »

tačno sve, al Fazani kao pjesma, tekst, jedna od Štulićevih najkompleksnijih definitivno...
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#267 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by sumirprimus »

iskreno ja sam tad bio malo manje analitican i kritican, malo pripit i napusen, sve mi je bilo dobro, volio sam taj stari iskrivljeni zvuk gitare i njegovog glasa, i necist zvuk ma sve mi je bilo top :lol:
meni se danasnja cistoca i sterilnost zvuka ne svidja.
savrsenstvo je bilo u nesavrsenosti. e
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#268 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by vicious »

breuer wrote: 05/02/2021 12:06 tačno sve, al Fazani kao pjesma, tekst, jedna od Štulićevih najkompleksnijih definitivno...
To niko ne osporava. :)
Sama pjesma spada u sami vrh, isto tako Kao i jučer, pa i Plavi golub.

Edit: Samo da dodam, ja nekako oduvijek posmatram albume kao cjelinu, ne kao pojedinačne pjesme.
Zato nikad nisam volio kompilacije. :)
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#269 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by sumirprimus »

fazani je je vrh stule ko kriticara sistema i drustva po meni.
jednostavno lik je bio iznad ove kaljuge i neshvacen, poravi umjetnik... :D
jedan od najpametnijih likova ex ju scene.dokaz. eto kad fazan ilete :lol: :izet:
breuer
Posts: 7190
Joined: 06/07/2009 15:44

#270 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by breuer »

Koliko god Branimir bio jak, većina ljudi ga prepoznaje po onome što je stvarao sa Leinerom i Hrnjakom, čim su oni otišli ili se nisu pojavljivali na albumima, osjeća se neka druga dimenzija što se primjeti i na Fazanima.

E sad me zanima, jer nisam imao priliku to doživljavati uživo, "E pa što", izdata kao singlica ili kako već i kad?

E paš to, 3N i Fazani su mi taj njegov šarmantni poetski hard rock sa prekodiranim tekstovima.
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#271 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by sumirprimus »

eto i taj 3n mozes komotno i danas primjeniti. al komotno.
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#272 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by vicious »

breuer wrote: 05/02/2021 12:40 Koliko god Branimir bio jak, većina ljudi ga prepoznaje po onome što je stvarao sa Leinerom i Hrnjakom, čim su oni otišli ili se nisu pojavljivali na albumima, osjeća se neka druga dimenzija što se primjeti i na Fazanima.

E sad me zanima, jer nisam imao priliku to doživljavati uživo, "E pa što", izdata kao singlica ili kako već i kad?

E paš to, 3N i Fazani su mi taj njegov šarmantni poetski hard rock sa prekodiranim tekstovima.
E pa što je izdata kao singlica nekad iza Filigranskih pločnika, na B strani Sloboda i Gluperde lutaju daleko.
Sjećam se da mi nije bilo jasno otkud sad ta singlica, a album tek bio izašao...

Sad sam provjerio, Filigranski izašli u maju 1982., a E pa što u junu. :lol:
Još jedan pokazatelj koliko je on bio na svoju ruku :)
Svako normalan bi izdao singl sa bar jednom pjesmom s albuma, da malo pogura prodaju albuma, ali jok, on izda neke 3 sasvim nove pjesme kojih uopšte nema tamo. :D

Edit: to je ono njegovo "ništa ne bacati" :D u tom trenutku je imao toliko materijala da se jednostavno fizički nije moglo nagurati na dupli album, a sve je već bilo snimljeno, pa je zato izbacio još i te tri pjesme na singlu...
Last edited by vicious on 05/02/2021 13:06, edited 2 times in total.
sumirprimus
Posts: 80769
Joined: 10/02/2010 07:54
Location: Bunker :D Saj ops

#273 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by sumirprimus »


osnove :D



nemojte zajebavat ko nije uz ovo pio sviro bario,plako :lol: :izet:
breuer
Posts: 7190
Joined: 06/07/2009 15:44

#274 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by breuer »

vicious wrote: 05/02/2021 12:48
breuer wrote: 05/02/2021 12:40 Koliko god Branimir bio jak, većina ljudi ga prepoznaje po onome što je stvarao sa Leinerom i Hrnjakom, čim su oni otišli ili se nisu pojavljivali na albumima, osjeća se neka druga dimenzija što se primjeti i na Fazanima.

E sad me zanima, jer nisam imao priliku to doživljavati uživo, "E pa što", izdata kao singlica ili kako već i kad?

E paš to, 3N i Fazani su mi taj njegov šarmantni poetski hard rock sa prekodiranim tekstovima.
E pa što je izdata kao singlica nekad iza Filigranskih pločnika, na B strani Sloboda i Gluperde lutaju daleko.
Sjećam se da mi nije bilo jasno otkud sad ta singlica, a album tek bio izašao...

Sad sam provjerio, Filigranski izašli u maju 1982., a E pa što u junu. :lol:
Još jedan pokazatelj koliko je on bio na svoju ruku :)
Svako normalan bi izdao singl sa bar jednom pjesmom s albuma, da malo pogura prodaju albuma, ali jok, on izda neke 3 sasvim nove pjesme kojih uopšte nema tamo. :D

Edit: to je ono njegovo "ništa ne bacati" :D u tom trenutku je imao toliko materijala da se jednostavno fizički nije moglo nagurati na dupli album, a sve je već bilo snimljeno, pa je zato izbacio još i te tri pjesme na singlu...
:thumbup: stručnjak koji je to doživio iz prve ruke, odlično!

uf kakve tri pjesme na malom prostoru :D
RtrnOfSalisbury
Posts: 3575
Joined: 13/02/2008 04:52
Location: Tullarosa

#275 Re: Branimir Johnny Stulic

Post by RtrnOfSalisbury »

breuer wrote: 04/02/2021 18:21
RtrnOfSalisbury wrote: 04/02/2021 17:03 jel istina stono pripoveda jura iz sesvetskog kraljevca da je djoni sviro narodnjake ispred pravnog fakulteta :?
ne znam jel tačno il nije, al Johnny nikad nije krio fascinaciju svih vidova narodne pjesme...prepjevao je i Tominu Danku a i odsvirao Bachov Joy :D
nijednu nema od miric mitra ?
Post Reply