najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

LSD

#951 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by LSD »

Jeko onaj papkar Đorđe Matić :gunjastajl:
sencobih

#952 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by sencobih »

Božo Vrećo, Damir Imamović i ostali novokomponovani zagađivači sevdalinki
dječak sa šibicama

#953 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by dječak sa šibicama »

Sta znam, meni oba Halida jednostavno ne mogu biti antipaticni, toliko su nekakvi karakteristicni svaki na svoj nacin, i nimalo antipaticno.
Jeste da su mi Beslica malo omrznuli svi oni sto ga "znaju licno i joj ej on je prava raja ej on je tako znas onaj joj znas", svi ga kao znaju i sve ih je castio pili skupa cugali zezali se ovo ono, nije on kriv sto ljudi pretenciozno seru, ali eto.
Muslimovic mi je nekako sav ne znam, simpatican. Imao sam ga priliku i upoznati, kakav je pred kamerom takav je uzivo, vazda nasmijan i sav karikaturalan.

Safeta Isovica ili volis ili ne volis, licno nisam ljubitelj, nikada bio. Onaj njegov glas iz bunara, meni nikako ne ide uz sevdalinku. Ja sam Himzo Polovina ili Zaim tip, da mi pjevusi ko slavuj, to je takva muzika. Iako ne volim slusati sevdah, ali kad cujem hocu da je lijep glas a ne onaj sa borbenom kompozicijom.

Dino Merlin poseban level antipaticnosti, neko je vec najbolje opisao, lik se prodaje za nekakvog mudraca Jusufa iz Misira, satra se on da bude nadnaravno bice, uzivio se cova. Ima solidne tekstove, muziku krade, i to je to. Nije toliko cak ni odbojan on koliko fama koja se stvara oko njega, i od strane njega i od strane njegovih fanova. Jebo ih on.
Raigor Stonehoof

#954 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Raigor Stonehoof »

dječak sa šibicama wrote: 22/06/2022 16:54 Sta znam, meni oba Halida jednostavno ne mogu biti antipaticni, toliko su nekakvi karakteristicni svaki na svoj nacin, i nimalo antipaticno.
Jeste da su mi Beslica malo omrznuli svi oni sto ga "znaju licno i joj ej on je prava raja ej on je tako znas onaj joj znas", svi ga kao znaju i sve ih je castio pili skupa cugali zezali se ovo ono, nije on kriv sto ljudi pretenciozno seru, ali eto.
Muslimovic mi je nekako sav ne znam, simpatican. Imao sam ga priliku i upoznati, kakav je pred kamerom takav je uzivo, vazda nasmijan i sav karikaturalan.

Safeta Isovica ili volis ili ne volis, licno nisam ljubitelj, nikada bio. Onaj njegov glas iz bunara, meni nikako ne ide uz sevdalinku. Ja sam Himzo Polovina ili Zaim tip, da mi pjevusi ko slavuj, to je takva muzika. Iako ne volim slusati sevdah, ali kad cujem hocu da je lijep glas a ne onaj sa borbenom kompozicijom.

Dino Merlin poseban level antipaticnosti, neko je vec najbolje opisao, lik se prodaje za nekakvog mudraca Jusufa iz Misira, satra se on da bude nadnaravno bice, uzivio se cova. Ima solidne tekstove, muziku krade, i to je to. Nije toliko cak ni odbojan on koliko fama koja se stvara oko njega, i od strane njega i od strane njegovih fanova. Jebo ih on.
:thumbup:

https://visokoin.com/jebo-vas-dino-merlin/
Ommadawn

#955 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Ommadawn »

preludezalude wrote: 22/06/2022 11:36 Hari Varesanovic od kad je za ucesce na humanitarnom koncertu u Srebrenici trazio 10 000 eura.
Srebrenica je postala poligon za svakog šupka koji uspije na njenoj tragediji zaraditi pfening.
Očito je da je Hari Varešanović šupak level-pro kad traži toliki novac za svoj nastup u mjestu gdje je počinjen genocid.
billy organ

#956 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by billy organ »

Massimo. Dorian Grey moze proci. Ali on solo... uzas. Sa onim naprezanjem dok pjeva ko da hoce kamen iz bubrega da izvuce na usta.
RtrnOfSalisbury

#957 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by RtrnOfSalisbury »

...ama nije brate mili, hari bi pjevo djabe, 10 tisuca su samo da pokrije troskove :skoljka: :run:
DonieBrasco

#958 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by DonieBrasco »

Massimo ima pjesmu "Da mogu" sto mu je Aresen napisao, ima jos poneka da je OK, inace jeste naporan sa naprezanjem i tim nekim svojim nacinom izvođenja.
plain vanilla
Location: Jer ti si jedini način da pokrijem golotinju ove detinje duše...

#959 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by plain vanilla »

Halid Beslic, neke davne prilike, gostuje na TV, ionako nekim ozbiljnim tonom kaze voditeljici nesto u stilu Sta hocete, ja sam vam ovu zgradu napravio.
Elem, onda je nastavio pricu kako je zapravo radio na geadjevini... :mrgreen:
Lik iz naroda, uspjesan u onom u cemu se bavi, vrlo cijenjen u susjedstvu, veliki humanitarac. Ne znam sta se tu ima mrziti.

I recimo 2cellos, kad prave koncerte, pripreme i neku domacu pjesmu. Oni su za koncert u Sarajevu odabrali Halida, valjda zbog njegove popularnosti u Hrvatskoj.
Ne volim njegovu muziku, prica skoro nerazgovijetno, ali gdje ces mrziti Halida.
RtrnOfSalisbury

#960 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by RtrnOfSalisbury »

mene maximo kad zapjeva podsijeca na kemala malovcica :skoljka: al to mu je samo dodatni kvalitet
medvjed23

#961 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by medvjed23 »

ultima_palabra wrote: 21/06/2022 00:41 Prijeratni Merlin je ok, ono nista posebno, ali nepretenciozne pitke pjesme sa malo humora i tog nekog sarajevskog stiha (mada je sva ta prica "sarajevska pop-rock skola" izlizana do maksimuma).

E kad se hadzija ostavio konjaka i poceo se furati da je filozof sa zavrsenom metalskom skolom, onda dobijes bespuca zbiljnosti kao "na vrhu uvijek ima mjesta ako se krene sa dna" :jbt:
Dijelim mišljenje.

Imam dojam da su Merlinove starije pjesme nastale u jednom lijepom skladu između ambicije i sposobnosti. Kasnije je ambicija narasla višestruko (nije više dovoljno biti autor i izvođač relativno dobrih pop pjesama, potrebno je postati mudrac - poeta), a sposobnost tek donekle. Iz sklada je nastao nesklad kojeg Dino, čini se, nije svjestan. Ko da ga drži Dunning–Kruger il nešto slično.
Piaty

#962 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Piaty »

Taj Halid Muslimovic je smrad koji je pjevao na Dan bijelih traka. Cuo sam da je rekao da ga boli kurac za to i da voli Jugoslaviju. Ili je to Serif Konjevic.

Moze Bozo Vrijeco na listu. Htio sam Imamovica ali je on dobio neku nagradu i tu bih pogrijesio (na prvu sam htio napisati)...jel on spada pod world music ili etno?

Sad bez ikakvog zajebavanja, 2 najodvratnija izvodjaca:

Kemal Malovcic
Emina Jahovic
Bazinga1234

#963 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Bazinga1234 »

Aca Lukas, Voyage, Andreana Ravnozemljašica Čekić, Isak Šabanović
Piaty

#964 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Piaty »

Bazinga1234 wrote: 22/06/2022 21:06 Aca Lukas, Voyage, Andreana Ravnozemljašica Čekić, Isak Šabanović
Ma daj...ne pika se to. Samo se Lukas pika. Kakva Voyage, ovo je ozbiljna tema. Ovdje se mora zasluziti da budes najmrzi a ta ekipica jos ne moze ni dotle doci
dječak sa šibicama

#965 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by dječak sa šibicama »

Jebo to kad ja moram guglati ime da vidim ko je doticni ili doticna. Takvi se ne mogu zvati poznatim pjevacima, valjda poznate ili priznate i opanjkavamo.
Ludzak

#966 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Ludzak »

Ko vam je sad taj Voyage :lol:
sikstinajn

#967 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by sikstinajn »

Platio bih razumnu cijenu karte da ne slusam I ne gledam onu hanku paldum.
Uvijek isti izraz lica I onaj glupanderski osmijeh na zvaljama.
Ogavna Kao pojava a I pjesme su joj smece.
suspect_zero

#968 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by suspect_zero »

sikstinajn wrote: 22/06/2022 21:49 Platio bih razumnu cijenu karte da ne slusam I ne gledam onu hanku paldum.
Uvijek isti izraz lica I onaj glupanderski osmijeh na zvaljama.
Ogavna Kao pojava a I pjesme su joj smece.
Meni se vala ogadila zbog sina.
suspect_zero

#969 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by suspect_zero »

Ludzak wrote: 22/06/2022 21:28 Ko vam je sad taj Voyage :lol:
A Breskvica :D ....ne pitaj kako znam :oops: i za De Vita :roll: i ove ostale što budu u trendingu.
suspect_zero

#970 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by suspect_zero »

plain vanilla wrote: 22/06/2022 19:15 Halid Beslic, neke davne prilike, gostuje na TV, ionako nekim ozbiljnim tonom kaze voditeljici nesto u stilu Sta hocete, ja sam vam ovu zgradu napravio.
Lik iz naroda, uspjesan u onom u cemu se bavi, vrlo cijenjen u susjedstvu, veliki humanitarac. Ne znam sta se tu ima mrziti.

I recimo 2cellos, kad prave koncerte, pripreme i neku domacu pjesmu. Oni su za koncert u Sarajevu odabrali Halida, valjda zbog njegove popularnosti u Hrvatskoj.
Ne volim njegovu muziku, prica skoro nerazgovijetno, ali gdje ces mrziti Halida.
Vala baš, kako možete Halida mrziti....ako ništa na svaki humanitarni se odazvao, ko god ga je zamolio za duet nije odbio iako je to njemu više štetilo....sam je jednom rekao da je neke duete snimio ne zbog toga što mu je pjesma legla nego da pomogne druge.
I nije stipsa i škrt, a nije ni nafuran....pjesme ove novije meni ne leže, one stare volim čuti.
John Cleese

#971 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by John Cleese »

plain vanilla wrote: 22/06/2022 19:15 Halid Beslic, neke davne prilike, gostuje na TV, ionako nekim ozbiljnim tonom kaze voditeljici nesto u stilu Sta hocete, ja sam vam ovu zgradu napravio.

:lol: :thumbup: :D
John Cleese

#972 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by John Cleese »

suspect_zero wrote: 22/06/2022 21:59

Vala baš, kako možete Halida mrziti....ako ništa na svaki humanitarni se odazvao, ko god ga je zamolio za duet nije odbio iako je to njemu više štetilo....sam je jednom rekao da je neke duete snimio ne zbog toga što mu je pjesma legla nego da pomogne druge.
I nije stipsa i škrt, a nije ni nafuran....pjesme ove novije meni ne leže, one stare volim čuti.
Ja to ne slusam, ali zaista jeste dobar covjek :)
suspect_zero

#973 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by suspect_zero »

John Cleese wrote: 22/06/2022 22:04

Imaš one momente u životu, kad si mlad i zaljubiš se preko svih normalnih granica....ono, postaneš radioaktivan od ljubavi :oops: ...onda se u svim tim pjesmama pronađeš, na svaku otkidaš, i svaka pogađa :oops:
Kad te ostavi momak, a tebi 17-18 plačeš ko vodopad, e tada ne slušaš Rosinijevog Berberina niti "otvori draga prozor i slušaj naše note...." :-D
Ludzak

#974 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by Ludzak »

Hali Beslic, stari roker u duši.
billy organ

#975 Re: najmrzi pjevac/grupa/pjevacica

Post by billy organ »

suspect_zero wrote: 22/06/2022 22:12
John Cleese wrote: 22/06/2022 22:04

Imaš one momente u životu, kad si mlad i zaljubiš se preko svih normalnih granica....ono, postaneš radioaktivan od ljubavi :oops: ...onda se u svim tim pjesmama pronađeš, na svaku otkidaš, i svaka pogađa :oops:
Kad te ostavi momak, a tebi 17-18 plačeš ko vodopad, e tada ne slušaš Rosinijevog Berberina niti "otvori draga prozor i slušaj naše note...." :-D
Mene u srednjoj odbila jedna cura, ja slusao satima garbage - you look so fine :lol: :lol:
Post Reply