Eurosong 2008

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Arminovski
Posts: 1234
Joined: 30/09/2005 19:05
Location: Norma cluster

#751 Re: Eurosong 2008

Post by Arminovski »

cyprus wrote:Ma haj napokon smo doživili da nam Srbija i Hrvatska daju 12 :lol: .

Joj, da li sad shvatate zašto je glupost pozivat dijasporu da glasa i ovaj sistem, koji daje mogućnost i drugim dijasporama da glasaju. OK, znamo da nam je dijaspora jaka i da samo an osnovu nje ne možemo ispod 10 ili 11 mjesta, ali nije više zanimljivo stvarno.
Ma nama je jos dobro.. :D
Zamisli kako je Englezima, Nijemcima, Ircima, Svedima. Oni su za nas prakticno izmislili Euroviziju a vec odavno medju zadnjima... Tako tih glavnih par zemalja kad bi bojkotovalo "takmicenje" ovo ostalo bi se raspalo za par godina. Ko da bi neko gledao lokalno kolo nakon toga... (doduse ne znam kolike se pare vrte tamo tako da to mozda i nije realno).
aidaa_princess90
Posts: 225
Joined: 25/01/2008 13:49

#752 Re: Eurosong 2008

Post by aidaa_princess90 »

Srbiji svaka cast na oraganizaciji!!Voditeljski tandem je bio fenomenalan,Zeljko najbolji. Pjesma Rusa je super,ali iskreno je bilo i puno boljih pjesama.Svaka cast Laki,Leli i onim mladenkama :) dobar nastup,ma sve naj.Bravo!!!!A deseti smo,dobro je sto smo otisli u finale,pa aBd iduce godine ce da bude bolje. :bih: :bih: :bih: :bih:
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#753 Re: Eurosong 2008

Post by cyprus »

Better Man wrote:
cyprus wrote:Ma haj napokon smo doživili da nam Srbija i Hrvatska daju 12 :lol: .

Joj, da li sad shvatate zašto je glupost pozivat dijasporu da glasa i ovaj sistem, koji daje mogućnost i drugim dijasporama da glasaju. OK, znamo da nam je dijaspora jaka i da samo an osnovu nje ne možemo ispod 10 ili 11 mjesta, ali nije više zanimljivo stvarno.
Dali su nam i kad nas je predstavljao golub, pardon Hari Varešenović
E al tada Srbija nije učestvovala pa smo dobar dio glasova namjenjenih njima dobili mi :D , inače ni tad ne bi bili treći.
Last edited by cyprus on 25/05/2008 00:27, edited 1 time in total.
User avatar
dastonja
Posts: 74
Joined: 09/02/2008 22:48
Location: Selo Sarajevo

#754 Re: Eurosong 2008

Post by dastonja »

JMJ wrote:Bravo, Laka, cestitke, sve je uspjeh!
A vidjoste li Bregu, e,jadna majko, i on dos'o tobe! Fuj!
Aj' ne seri!
Brega je napravio pravu atmosferu i ne znam koji kikic imas nesto protiv njega, ako imas to nije u domenu ove teme, pa bi bilo pozeljno da sadrzis to za sebe!
User avatar
jasko_ba
Posts: 7805
Joined: 13/11/2006 17:47

#755 Re: Eurosong 2008

Post by jasko_ba »

a gluposti majko mila...od 43 zemlje, pogodio sam nekih 35 ko ce dobiti 10/12 bodova
bruka i sramota
svaka čast Laka :bih:
User avatar
valterbranisarajevo
Posts: 6780
Joined: 19/01/2003 00:00
Location: Titovo šeher Sarajevo
Contact:

#756 Re: Eurosong 2008

Post by valterbranisarajevo »

Čuo sam da je Azija kupila licencu od eurovizije i da će uskoro organizovati azijsku verziju eurosonga. Nadam se da će onda prestati razlog da države koje geografski ne pripadaju Evropi učestvuju na eurosongu. Rusi su upravo dobili nekih 30-ak bodova od azijskih država bivšeg SSSR-a (Gruzije, Armenije, Azerbejdžana) i Izraela. U stvari pobijedili su na silu..

Doduše ex-Yu glasačka mašina je također prilično dobro funkcionisala, ali ipak ovdje je u pitanju prvo mjesto..
jagode
Posts: 55
Joined: 24/02/2004 00:00

#757 Re: Eurosong 2008

Post by jagode »

organizacija za cistu desetku
al brega samara ekavicu nema sta
Last edited by jagode on 25/05/2008 00:29, edited 1 time in total.
Sociolog
Posts: 4343
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#758 Re: Eurosong 2008

Post by Sociolog »

lahor wrote:
Sociolog wrote:
lahor wrote:MOJA ZENA SE NALJUTILA (FINKINJA)KAD SAM REKO DA RUSKE REPUBLIKE LIZU GUZICU RUSIMA ....MA KAKVA BILA PJESMA U RUSA MORA POBJEDITI...DABOGDA POCRKALI.... :bih:

garant zivis gore, ima li puno bosanaca?
IMA NAS PAR HILJADA...

Nisam, to znao, konto da ima 200-300, doduse tesko je gore dobiti i vizu, da ne ometam, nije ta tema :)

Istocni blok, cini cuda
mojgrad
Posts: 1439
Joined: 16/01/2007 13:28

#759 Re: Eurosong 2008

Post by mojgrad »

Eeeeeeeeeeeee znala sam ja da nista nece biti od naseg nastupa :(.
Ali sam ipak glasala za Bih bez obzira sto mi se pjesma nije dopala...
Naredne godine jovo na novo
Alex.B
Posts: 21
Joined: 18/02/2008 22:51

#760 Re: Eurosong 2008

Post by Alex.B »

Steta ... opet nece biti Kosova
branimir_s
Posts: 484
Joined: 28/04/2006 23:00
Location: Tamo gdje su Semiha i Tajo glavni

#761 Re: Eurosong 2008

Post by branimir_s »

Zna li neko ko je ona sto je citala nase glasove? (Gledao sam HRT jer onog covjeka nisam vise mogao...)Ono je dno dna nase televizije... BTW Sta mislite da smo nekim slucajem pobijedili ko bi vodio Eurosong? Arduana Pribinja bi garant bila voditeljica, ali voditelj??? Ah da moralo bi biti troje...Jedno mussko, jedno zensko i jedno izmedju (Deen)
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#762 Re: Eurosong 2008

Post by PasoDzigera007 »

dastonja wrote:
JMJ wrote:Bravo, Laka, cestitke, sve je uspjeh!
A vidjoste li Bregu, e,jadna majko, i on dos'o tobe! Fuj!
Aj' ne seri!
Brega je napravio pravu atmosferu i ne znam koji kikic imas nesto protiv njega, ako imas to nije u domenu ove teme, pa bi bilo pozeljno da sadrzis to za sebe!
Brega velis hahahahah i opet hahahahah,pa kakav je ono ciganluk majko mila,prvo osramotio je sa onim sranjem pola Srbije,a drugo popljuvo je Bijelo Dugme do kraja sa izvedbom pjesme istog. i TRECE HVALA MU STO JE OTISO IZ SARAJEVA,nece nas brukati.
User avatar
DicaTM
Posts: 470
Joined: 15/09/2007 18:18

#763 Re: Eurosong 2008

Post by DicaTM »

alphonse kauders wrote:Ma istinski pobjednik je samo jedan:




:thumbup: :D :D :D :D :D
Jebo ti glasanje, ja sam čuo pjesmu koja me oduševila i koju ću zapamtini 8-)
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#764 Re: Eurosong 2008

Post by cyprus »

Arminovski wrote:
cyprus wrote:Ma haj napokon smo doživili da nam Srbija i Hrvatska daju 12 :lol: .

Joj, da li sad shvatate zašto je glupost pozivat dijasporu da glasa i ovaj sistem, koji daje mogućnost i drugim dijasporama da glasaju. OK, znamo da nam je dijaspora jaka i da samo an osnovu nje ne možemo ispod 10 ili 11 mjesta, ali nije više zanimljivo stvarno.
Ma nama je jos dobro.. :D
Zamisli kako je Englezima, Nijemcima, Ircima, Svedima. Oni su za nas prakticno izmislili Euroviziju a vec odavno medju zadnjima... Tako tih glavnih par zemalja kad bi bojkotovalo "takmicenje" ovo ostalo bi se raspalo za par godina. Ko da bi neko gledao lokalno kolo nakon toga... (doduse ne znam kolike se pare vrte tamo tako da to mozda i nije realno).
Pa da, i to što kažeš. Ja ne znam kako MI imamo obraza bunit se protiv tog blokovskog glasovanja. Al zato kad kažeš nešto protiv toga, odmah ti neko kaže da nisi patriota :D .
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#765 Re: Eurosong 2008

Post by ladyblue18 »

Ljudi lupate!
Nema finala nikakvog.
Od ove godine, svi idu u pf osim 4 velike i pobjednika.
od 2 pjesma pa do 43. svi u pf, 2 noci isto.
Eto toliko.
P.S. na bhtu nije bilo brege bile reklama tada :?
User avatar
alphonse kauders
Posts: 2766
Joined: 12/10/2004 22:10
Location: def: a place of settlement, activity, or residence

#766 Re: Eurosong 2008

Post by alphonse kauders »

mojgrad wrote:Eeeeeeeeeeeee znala sam ja da nista nece biti od naseg nastupa :(.
Ali sam ipak glasala za Bih bez obzira sto mi se pjesma nije dopala...
Naredne godine jovo na novo
Ma naredne godine neće ni biti Eurosonga, k'o da gledam da će ove zemlje što sponzorišu takmičenje sve to otkazat:)

Jedino fer rješenje je da se prije eurosonga pravi Balkanvižn, Sovjetvižn, Skandivižn, Ostalivižn i onda po 2-3 zemlje da se plasiraju na Eurosong pored ovih redovnih i da se glasanje prepusti nekoj random afrikanskoj republici:))
redondo72
Posts: 336
Joined: 07/05/2008 19:26

#767 Re: Eurosong 2008

Post by redondo72 »

branimir_s wrote:Sta mislite da smo nekim slucajem pobijedili ko bi vodio Eurosong?
Zna se... Sejo Kalač sa sestrom. :D
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#768 Re: Eurosong 2008

Post by PasoDzigera007 »

mojgrad wrote:Eeeeeeeeeeeee znala sam ja da nista nece biti od naseg nastupa :(.
Ali sam ipak glasala za Bih bez obzira sto mi se pjesma nije dopala...
Naredne godine jovo na novo
Sta je to falilo nasem nastupu :-) ????
Jel ti i dalje vjerujes da ovo nisu politicke igre? Bitno je da je Srbija pokazala kome se priklanja! To je sto se tice politike i politicara,a narod u Srbiji je reko svoje i svaka im cast 12 su dali najboljoj pjesmi.
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#769 Re: Eurosong 2008

Post by PasoDzigera007 »

alphonse kauders wrote:
mojgrad wrote:Eeeeeeeeeeeee znala sam ja da nista nece biti od naseg nastupa :(.
Ali sam ipak glasala za Bih bez obzira sto mi se pjesma nije dopala...
Naredne godine jovo na novo
Ma naredne godine neće ni biti Eurosonga, k'o da gledam da će ove zemlje što sponzorišu takmičenje sve to otkazat:)

Jedino fer rješenje je da se prije eurosonga pravi Balkanvižn, Sovjetvižn, Skandivižn, Ostalivižn i onda po 2-3 zemlje da se plasiraju na Eurosong pored ovih redovnih i da se glasanje prepusti nekoj random afrikanskoj republici:))
Ovo je dosad najpametnije sto je neko reko,bez sale samo tako se i moze doci do istinskog pobjednika.
lahor
Posts: 432
Joined: 17/10/2005 23:05

#771 Re: Eurosong 2008

Post by lahor »

Sramota..pjesma iz Srbije i drugih zemalja bile su puno bolje..ovo stvarno nema vise smisla...lizaci ruskih guzica pobjedili... ;-)
User avatar
dastonja
Posts: 74
Joined: 09/02/2008 22:48
Location: Selo Sarajevo

#772 Re: Eurosong 2008

Post by dastonja »

PasoDzigera007 wrote:
dastonja wrote:
JMJ wrote:Bravo, Laka, cestitke, sve je uspjeh!
A vidjoste li Bregu, e,jadna majko, i on dos'o tobe! Fuj!
Aj' ne seri!
Brega je napravio pravu atmosferu i ne znam koji kikic imas nesto protiv njega, ako imas to nije u domenu ove teme, pa bi bilo pozeljno da sadrzis to za sebe!
Brega velis hahahahah i opet hahahahah,pa kakav je ono ciganluk majko mila,prvo osramotio je sa onim sranjem pola Srbije,a drugo popljuvo je Bijelo Dugme do kraja sa izvedbom pjesme istog. i TRECE HVALA MU STO JE OTISO IZ SARAJEVA,nece nas brukati.
Taj "ciganluk" je trazen u cijelom svijetu i njegova umjetnost je priznata i poznata, dok se tvoje gluposti orijentisu samo na ovaj forum... Hvala BOgu!
A kao drugo, elementarna pismenost je potrebna da bi sa tobom komunicirao, tako da se "povlacim" i nemam namjeru vise da tvoje idiotluke uopste citam!
P.S. Jebem ti primitivce!
Last edited by dastonja on 25/05/2008 00:37, edited 1 time in total.
branimir_s
Posts: 484
Joined: 28/04/2006 23:00
Location: Tamo gdje su Semiha i Tajo glavni

#773 Re: Eurosong 2008

Post by branimir_s »

PasoDzigera007 wrote:
mojgrad wrote:Eeeeeeeeeeeee znala sam ja da nista nece biti od naseg nastupa :(.
Ali sam ipak glasala za Bih bez obzira sto mi se pjesma nije dopala...
Naredne godine jovo na novo
Sta je to falilo nasem nastupu :-) ????
Jel ti i dalje vjerujes da ovo nisu politicke igre? Bitno je da je Srbija pokazala kome se priklanja! To je sto se tice politike i politicara,a narod u Srbiji je reko svoje i svaka im cast 12 su dali najboljoj pjesmi.
A kome mi dadosmo 12 bodova??? KOme se mi priklanjamo? Najboljoj pesmi?
User avatar
drmadzija
Posts: 414
Joined: 23/08/2007 03:09

#774 Re: Eurosong 2008

Post by drmadzija »

branimir_s wrote:Sta mislite da smo nekim slucajem pobijedili ko bi vodio Eurosong? Arduana Pribinja bi garant bila voditeljica, ali voditelj??? Ah da moralo bi biti troje...Jedno mussko, jedno zensko i jedno izmedju (Deen)
Pa valjda bi vodio onaj sto pjeva "Hej ba, sta ima ba.. gdje si ba Sarajlija."
User avatar
PasoDzigera007
Posts: 472
Joined: 27/01/2007 21:57

#775 Re: Eurosong 2008

Post by PasoDzigera007 »

ja predlazem sledjeceg predstavnika BIH :

MARA I DERVENTSKE LOLE! :D :D :D :D :D :D ,A MOZE I MIRSADA I JARANI :D :D :D :D :D :D
Post Reply