ne podnosim...

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#1 ne podnosim...

Post by irfan2 »

tema pomalo slicna onoj na umjetnost & kultura

prvo par guidelinesa :D ..dakle, zabavnjaci i narodnjaci se ne pikaju ... takodje reperi i britni :D ..

drugo, nemojte govorit nesto kao nikog ne mrzim i takve pacifisticke parole .. normalno da niko od nas ne mrzi zaoprave nekoga, osim ako ste malko pomjereni :D ...

dakle:
arcade fire, killers, franc ferdinand, i maltene cijeli ovaj novi britanski vejv koji servira NME ... precijenjeni, dosadni isl ..
joy division ... nikad nisam skontao o cemu se radi ...kao ni post punk ...
sex pistols..dosadno .. ramones su puno bolji
plavi orkestar bijelo dugme crvena jabuka ... i dino merlin ..i divlje jagode..
bitlsi..koji je qrac cijelom svijetu? sta je tolko fascinantno u njima?
mrzim novu metaliku ...odgledah some kind of monster..i preslusah st anger ..i kontam sta se desilo sa ovim bendom ..

i mada nije tema emisije, al fakat ne podnosim picfork i ljude koji ih uzimaju za ozbiljno (osim victorija :D ..)..za one koji ne znaju sta je picfork, nije ni bitno ...
User avatar
dacina_curica
Posts: 5828
Joined: 17/11/2006 20:24
Location: pored kofera......pakujem se lagano :)

#2

Post by dacina_curica »

Linkin Park i slicno rapcore-numetal-alternative rock sranje :povrac:

Danzig :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

99% grunge (circa 93-94) i post grunge (bendovi poput 3 Doors Down i sl.) :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

a za ovo JD ces biti bjen :oops: :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#3

Post by mamica papucarka »

50 Cent i onog Paf Daddy-ja sto misli da mu i gofno mirise :roll:
Kilersi su mi mrak jer izgledaju tako dobrocudno :lol:
Harija Varesanovica ocima ne mogu vidjet, a ni Dinu Merlina :-?
Rihana, J.Lopez, Beyonsica (fakat joj ne znam ime napisat :D )
ma ima ih jos kamara :oops:

jedino mi je na pjevacica iz Pink sva nekako ludaca i cool :D nemam pojma sto, ali mi zenska uopce nije antipaticna :oops: :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#4

Post by mamica papucarka »

e zaboravih :oops:

ne podnosim Epitaph na sta cijeli forum reze vene :roll:
fujjj, mrzim te jednolicne, savrsene zvukove :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#5

Post by anais_nin »

a sto se ne pikaju zabavnjaci i Britney? :shock: :D

mene zivciraju Britney, Jessica Simpson, Lindsay Lohan i sve lutkice bez talenta na istu foru koje uzimaju pravo cool stare hitove i izmasakriraju ih do neprepoznavanja :lol: :D

od lokalaca ne mogu podnijeti Almu Cardzic i Ninu Prsesa, kad ih ugledam ospem se :D :lol: iz sireg regiona Alka Vuica i Vlatka Pokos....

takodje me zna nervirati novo zabranjeno pusenje :D

kod vecine domacih izvodjaca u pitanju su cesce specificne pjesme nego oni sami kao pojava :D mada ima i toga :D

Dugme i P. Orkestar mi ne diraj :lol:

nervira me Fergie od kako je izdala solo album :D nervira me vecina pjesama kojima mi radio stanice siluju usi nonstop bez milosti...specificne izvodjace cu da navedem kad se malo skoncentrisem, obicno uspjesno brisem sve misli o postojanju takvih bendova :lol: :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#6

Post by mamica papucarka »

anais_nin wrote:a sto se ne pikaju zabavnjaci i Britney? :shock: :D

mene zivciraju Britney, Jessica Simpson, Lindsay Lohan i sve lutkice bez talenta na istu foru koje uzimaju pravo cool stare hitove i izmasakriraju ih do neprepoznavanja :lol: :D

od lokalaca ne mogu podnijeti Almu Cardzic i Ninu Prsesa, kad ih ugledam ospem se :D :lol: iz sireg regiona Alka Vuica i Vlatka Pokos....

takodje me zna nervirati novo zabranjeno pusenje :D

kod vecine domacih izvodjaca u pitanju su cesce specificne pjesme nego oni sami kao pojava :D mada ima i toga :D

Dugme i P. Orkestar mi ne diraj :lol:

nervira me Fergie od kako je izdala solo album :D nervira me vecina pjesama kojima mi radio stanice siluju usi nonstop bez milosti...specificne izvodjace cu da navedem kad se malo skoncentrisem, obicno uspjesno brisem sve misli o postojanju takvih bendova :lol: :D
jao sto ona mene nervira i ona njena bivsa grupa. Jebo te, ko sa lanca pusteni :-?
draga mi je Shakirica iako je ne slusam :D
nervira me cijela ova produkcija na MTV. jel neko gledo onu budalu sa satovima oko vrata :shock: :D :lol:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#7

Post by anais_nin »

mamica papucarka wrote: jao sto ona mene nervira i ona njena bivsa grupa. Jebo te, ko sa lanca pusteni :-?
draga mi je Shakirica iako je ne slusam :D
nervira me cijela ova produkcija na MTV. jel neko gledo onu budalu sa satovima oko vrata :shock: :D :lol:
sta je to? :shock: :lol: zvuci obecavajuce :D srecom ovde sam uglavnom postedjena MTV-ija :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#8

Post by mamica papucarka »

anais_nin wrote:
mamica papucarka wrote: jao sto ona mene nervira i ona njena bivsa grupa. Jebo te, ko sa lanca pusteni :-?
draga mi je Shakirica iako je ne slusam :D
nervira me cijela ova produkcija na MTV. jel neko gledo onu budalu sa satovima oko vrata :shock: :D :lol:
sta je to? :shock: :lol: zvuci obecavajuce :D srecom ovde sam uglavnom postedjena MTV-ija :D
ma nije muzika, nego show-u. Ko on je neki lik i bira cure. U svakoj emisiji jedna izleti. Pa hin faca da pprostis, svasta him radi :oops: :D
User avatar
Saian
Posts: 15351
Joined: 08/04/2004 21:50

#9

Post by Saian »

Balashevic Djordje, jos nisam skonto koja je tu kvaka no nije bash sad da se satrah pokusavajuci :D :D :D :D i ovo je samo jedan brzopotezni, tubi kontinjud ofskroz :D
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#10

Post by irfan2 »

anais_nin wrote:a sto se ne pikaju zabavnjaci i Britney? :shock: :D

mene zivciraju Britney, Jessica Simpson, Lindsay Lohan i sve lutkice bez talenta na istu foru koje uzimaju pravo cool stare hitove i izmasakriraju ih do neprepoznavanja :lol: :D

od lokalaca ne mogu podnijeti Almu Cardzic i Ninu Prsesa, kad ih ugledam ospem se :D :lol: iz sireg regiona Alka Vuica i Vlatka Pokos....
upravo zbog ovoga :D .. to je isto ko kad kazes da volis dobro s provest, zezat sa rajom, dobro pojest ... kontas? :D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#11

Post by anais_nin »

irfan2 wrote:
anais_nin wrote:a sto se ne pikaju zabavnjaci i Britney? :shock: :D

mene zivciraju Britney, Jessica Simpson, Lindsay Lohan i sve lutkice bez talenta na istu foru koje uzimaju pravo cool stare hitove i izmasakriraju ih do neprepoznavanja :lol: :D

od lokalaca ne mogu podnijeti Almu Cardzic i Ninu Prsesa, kad ih ugledam ospem se :D :lol: iz sireg regiona Alka Vuica i Vlatka Pokos....
upravo zbog ovoga :D .. to je isto ko kad kazes da volis dobro s provest, zezat sa rajom, dobro pojest ... kontas? :D
pa zar nije ocigledno da ne nerviraju sviju? :D jer to su pjesme koje valjda slusaoci traze i zahtjevaju na radio stanicama i muzickim TV kanalima, pjesme i izvodjaci koje downloaduju i cije albume kupuju :D ja bih pak rekla da su oni koje te "velike zvijezde" nerviraju ipak u manjini :D
mima202
Posts: 65
Joined: 21/01/2008 02:02

#12

Post by mima202 »

prvo i prije svega.. mtv (i sve to tako tu, sto je tako)_
drugo, mrzim mp3 kriticare, odnosno ljude koji su spremni rec a ovo sux, ovo je grozno, ovo je glupo itd, bez ikakvog razloga i povoda, nego samo eto imaju vecu kolekciju muzike na svom pisiju od nas obicnih smrtnika, i time su kompetentni da ocjenjuju kvalitet muzike (valjda spada pod temu :D )
i sve bendove koji prvo snime spot pa onda imaju svirku, sto ti opet dodje nekako na emtivi...
User avatar
ladyblue18
Posts: 22380
Joined: 24/12/2006 22:57
Location: You don't have to like me, I'm not a facebook status

#13

Post by ladyblue18 »

Hmmm Tokio Hotel i slicne gluposti...daj da povratim :x
Pocinje mi Rihanna ic na zivce, jer napravise od nje prikazu a bas je bila ok na pocetku.
turbo ne moram ni spominjati, mislim da se podrazumijeva :D
Deena :oops:
I P.Diddy-a mislim da ga neko spomenu vec :D
User avatar
sorge_sa
Posts: 1088
Joined: 15/01/2003 00:00
Location: sarajevo

#14

Post by sorge_sa »

mene nervira glas pjevaca Radiohead-a,Thom Yorke-a u vecini pjesama, a opet mi je sa Eraser-a njegovog solo albuma pjesma Black Swan pravo draga,mjesecima je vrtim,cak stavise i od godine :-D, nervira me glas pjevaca Coldplay-a Chris Martin-a, mislim on bi kad bi htio mogo ko covjek zapjevat, a ne pecit se onoliko i onako isto ko i Yorke, mada mi je XY ok album muzicki, imaju najmanje 3 pjesme koje se bas mogu slusat, i u kojima on pojedine dionice pjeva onako muski,bez onog skvicanja,nerviraju me Franz Ferdinand-i, auuu, onaj pjevac Kapranos kako se zove kako je ono jedno otjelotvorenje antipatije u svom enciklopedijsko-udzbenickom obliku, ma ima tog kolko hos jos
User avatar
black
Posts: 17174
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#15

Post by black »

sorge_sa wrote:mene nervira glas pjevaca Radiohead-a,Thom Yorke-a u vecini pjesama, a opet mi je sa Eraser-a njegovog solo albuma pjesma Black Swan pravo draga,mjesecima je vrtim,cak stavise i od godine :-D, nervira me glas pjevaca Coldplay-a Chris Martin-a, mislim on bi kad bi htio mogo ko covjek zapjevat, a ne pecit se onoliko i onako isto ko i Yorke, mada mi je XY ok album muzicki, imaju najmanje 3 pjesme koje se bas mogu slusat, i u kojima on pojedine dionice pjeva onako muski,bez onog skvicanja,nerviraju me Franz Ferdinand-i, auuu, onaj pjevac Kapranos kako se zove kako je ono jedno otjelotvorenje antipatije u svom enciklopedijsko-udzbenickom obliku, ma ima tog kolko hos jos
eto..slichno i ja mislim..Yorke-a i Radiohead mogu ali poneshto..a kako me tek nervira Muse i onaj vokal to je nevjerovatno kad ga chujem ospem se :D

a ovo sto irfo reche za britanski vejv slazem se ...nikako mi nije jasno kako mogu se loziti na recimo franca ferdinanda i slichne gluposti.. ima josh masa toga...

Joy Divison volim...
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#16

Post by irfan2 »

mima202 wrote:prvo i prije svega.. mtv (i sve to tako tu, sto je tako)_
drugo, mrzim mp3 kriticare, odnosno ljude koji su spremni rec a ovo sux, ovo je grozno, ovo je glupo itd, bez ikakvog razloga i povoda, nego samo eto imaju vecu kolekciju muzike na svom pisiju od nas obicnih smrtnika, i time su kompetentni da ocjenjuju kvalitet muzike (valjda spada pod temu :D )
i sve bendove koji prvo snime spot pa onda imaju svirku, sto ti opet dodje nekako na emtivi...
mi jesmo kompetentniji :x :x :D
zezam se, dobar komentar skroz :D ... mada nacelno pamet je najbolje rasporedjena, svi misle da najbolje znaju :D ..to sto neki imaju vecu kolekciju im je samo izgovor da to ispoljavaju :D ..
Last edited by irfan2 on 04/03/2008 17:58, edited 1 time in total.
User avatar
olduser
Posts: 361
Joined: 02/01/2008 16:16
Location: forum/ucp.php?i=164

#17

Post by olduser »

massimo savic
kako me taj lik nervira...
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#18

Post by mamica papucarka »

Svaki put mi tlak skoci kad muz do daske pojaca System of down :x Aj sto ne mogu onaj glas pjevaca :-?

i ovu pjesmu :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=XYKPyjH2 ... re=related
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#19

Post by anais_nin »

mamica papucarka wrote:Svaki put mi tlak skoci kad muz do daske pojaca System of down :x Aj sto ne mogu onaj glas pjevaca :-?

i ovu pjesmu :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=XYKPyjH2 ... re=related
:lol: :lol: :lol: ja cu da kupim sve vase otpatke :D preuzimam System of a down i Muse velikodusno :D a mogu i Franz Ferdinanda :D
mamica papucarka
Posts: 8025
Joined: 31/10/2004 16:03
Location: negdje

#20

Post by mamica papucarka »

anais_nin wrote:
mamica papucarka wrote:Svaki put mi tlak skoci kad muz do daske pojaca System of down :x Aj sto ne mogu onaj glas pjevaca :-?

i ovu pjesmu :roll:

http://www.youtube.com/watch?v=XYKPyjH2 ... re=related
:lol: :lol: :lol: ja cu da kupim sve vase otpatke :D preuzimam System of a down i Muse velikodusno :D a mogu i Franz Ferdinanda :D
volim ja Muse . :D FF onako, ali Down :roll:
User avatar
schevar
Posts: 111
Joined: 07/06/2007 12:53

#21

Post by schevar »

James Blunt-BEAUTIFUL uzasavam se svaki put :-)
User avatar
montag
Posts: 160
Joined: 02/01/2008 12:28

#22 Re: ne podnosim...

Post by montag »

tool - pretenciozno, dosadno, i ne kontam koja je nuzda za onako dugim pjesmama :D
the stone roses - nisu moja grupa :D
jednoglasno gunsi, pijane jednolicne beskrajne solaze
novija mtv generacija, i jedan neozbiljni album iz 60-tih "da capo" - love :D

joy division se slusa, radiohead je dobar
mima202
Posts: 65
Joined: 21/01/2008 02:02

#23

Post by mima202 »

schevar wrote:James Blunt-BEAUTIFUL uzasavam se svaki put :-)
:D :D :D ja sam kontala da sam jedina na svijetu... znas kad je najgori kad mi i mama uz njega zapjeva :D :D :D
User avatar
asafa_powell
Posts: 164
Joined: 20/09/2006 09:41

#24

Post by asafa_powell »

coldplay me uzasno nerviraju..tako su dosadna monotona grupa kretena koji su postali svjetska atrakcija zahvaljujuci gwyneth paltrow

tokio hotel..ne kontam sta ima u njima da svaka curica u evropi vrsiti za njima

dimmu borgir zbog izjava da se bori protiv islama jer je to primitvna religija kako oni kazu

cradle of filth (osim stvari her ghost in fog i nymphetamin i par mixeva)

npr gotivim prodigy jer ljudi si izdali 4 albuma skroza razlicita u sustini ima satandardni liamov stil

korn..valjda sto starim a i sto trent reznor rece nemaju vise nista novo da ponude

od domacih ,,,rico,fazla,crvena jabuka,,alma cardzic,,sms,, uglavnom svo sranje iz hayat produkcije ,,cast izuzecima tipa laka i defence
User avatar
nebojeplavo
Posts: 5958
Joined: 29/09/2005 12:40
Location: na sedmom nebu :D

#25

Post by nebojeplavo »

Oasis :roll: joj kako su me zivcirali i oni, i njihove pjesme :D
Post Reply