Ti ovde malko repujes sa znakom aligatora

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

User avatar
ProS
Posts: 675
Joined: 19/09/2004 23:23

#26

Post by ProS »

ovo,recimo,imam:

Above the Law
Aceyalone
Big Syke
Bishop Lamont
Blackalicious
C-Bo
The Click
Coolio
Cypress Hill
The D.O.C.
Daz Dillinger
Digital Underground
Dilated Peoples
DJ Quik
Tha Dogg Pound
Dr. Dre
E-40
Eazy-E
Glasses Malone
Hieroglyphics
Ice Cube
Ice T
JT the Bigga Figga
Jurassic 5
Kam
Kid Frost
Killa Tay
Kurupt
Lil Eazy
Mack 10
MC Eiht
MC Ren
MC Yella
Paris
Snoop Dogg
Tone Lōc
Too $hort
WC
Westside Connection
Ya Boy
Yukmouth

iako slusam nekoliko zanrova muzike,ali kad me uhvati trenutak za rep,onda samo ovo :)
nije nesto,ali se i ne trudim :oops: osim da ostanem na west coast repu,ili kada se radi o old skulu kojeg premalo imam
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#27

Post by The Man »

titox16 wrote:The man:

Ti si izgubio svoj "cred" kad si spomeno ove
onda......Lil Wayne, Cash Money Millionares, Dipset, Birdman....itd...DTP,
Bezze sve.

Pogledaj malo MF DOOM, al ako ti se svidjaju lil wayne i ti ostali mainstreams onda ti se DOOM nece svidjati.


Onda kazes ovo:
50 je bar zasada daleko najinteligentniji MC,a bogami pratim hip-hop odkad znam za sebe,
Ti jarane pratis mainstream rap, ako mislis da je 50 cent najinteligentniji MC, onda fakat nemas pojma. Ljudi koji kritikuju muziku, i imaju malo veci izbor muzike (malo undergrounda, itd.) oni znaju da je 50 cent obicno sranje.

Al' eto, to je moje misljenje.
To je zato sto ti sve sto znas o 50 Centu je In Tha Club, Candy Shop,Just a Little Bit......

Al nikad nisi cuo Corner Bodega, Ghetto Quran, The Good Die Young, 50 Bars Of Pain, How To Rob, Im so Hood...da ne nabrajam dalje....ovaj spisak je tebi u glavi zvucao.....muuuuuuuuuuuuuuu..

To je sve zato sto su ljudi neupuceni, ja 50 slusam od 1998 jos dok je bio sa TrackMastersima, legendama...a ne od 2003 ko vecina ljudi....

Lil Wayne, Cash Money, Birdman, to su sve nosioci rap muzike na americkom jugu, New Orleans...itd...beatovi su im dobri.....skini si sa interneta mixtape od Lil'Wayne & Juelz Santana - Face Off....njihov zajednicki mixtape sa imenom Dedication 2 je uvrsten medju 10 najboljih svih vremena...a to nisam ja rekao, nego Hip - Hop zajednica u Americi....mislim da pametniji od njih ne moze niko biti, a najmanje neki francuzi ili ne znam ko....sa svim duznim postovanjem prema njima..
User avatar
ProS
Posts: 675
Joined: 19/09/2004 23:23

#28

Post by ProS »

iznenadjen sam ovim pjesmama :shock:


nevjerovatno s'a mtv uradi sa covjeka :-?
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#29

Post by The Man »

ProS wrote:iznenadjen sam ovim pjesmama :shock:


nevjerovatno s'a mtv uradi sa covjeka :-?
Kakav MTV? ovo na BET ne smiju prikazati....neka si ti underground rapper jarane, alternative.... G G G G G G G G G - Unit 8-)
User avatar
ProS
Posts: 675
Joined: 19/09/2004 23:23

#30

Post by ProS »

ma dobro,lijepo je vidjeti da je nekad znao imati po desetak linija u pjesmi :oops:

a i dalje mislim da je kuja :oops: i da bih ga izlupo na ulici :oops: :lol:

zaboravio sam gore:compton's most wanted,te gangsta drestu i maloga mu brata bg knockouta :oops: :lol:
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#31

Post by The Man »

ProS wrote:ma dobro,lijepo je vidjeti da je nekad znao imati po desetak linija u pjesmi :oops:

a i dalje mislim da je kuja :oops: i da bih ga izlupo na ulici :oops: :lol:

zaboravio sam gore:compton's most wanted,te gangsta drestu i maloga mu brata bg knockouta :oops: :lol:
to sto ti mislis...misli...ali fakti ostaju fakti...
Beslija
Posts: 470
Joined: 27/05/2006 15:23

#32

Post by Beslija »

The Man wrote: To je zato sto ti sve sto znas o 50 Centu je In Tha Club, Candy Shop,Just a Little Bit......

Al nikad nisi cuo Corner Bodega, Ghetto Quran, The Good Die Young, 50 Bars Of Pain, How To Rob, Im so Hood...da ne nabrajam dalje....ovaj spisak je tebi u glavi zvucao.....muuuuuuuuuuuuuuu..

To je sve zato sto su ljudi neupuceni, ja 50 slusam od 1998 jos dok je bio sa TrackMastersima, legendama...a ne od 2003 ko vecina ljudi....

Lil Wayne, Cash Money, Birdman, to su sve nosioci rap muzike na americkom jugu, New Orleans...itd...beatovi su im dobri.....skini si sa interneta mixtape od Lil'Wayne & Juelz Santana - Face Off....njihov zajednicki mixtape sa imenom Dedication 2 je uvrsten medju 10 najboljih svih vremena...a to nisam ja rekao, nego Hip - Hop zajednica u Americi....mislim da pametniji od njih ne moze niko biti, a najmanje neki francuzi ili ne znam ko....sa svim duznim postovanjem prema njima..
De ba ne kenjaj molim te....ja sam slusao 50 centa DO 2003...i u periodu u kojem sam ga slusao bio je OK(ok kad sam dobro raspolozen)....a sad je smijesan.....ghetto quran,im so hood...daj ba te su pjesme smijesne..POGOTOVO ghetto quran kad on fol pokusava nesto nabrajati imena....

Liricki 50 cent je NULA. ali BAS NULA. znaci ni battle-textovi ni rime ni poruke , NISTA mu ne valja....meni je zao sto sam ga uopce slusao.

Ali lik zaraduje pare. To je njegova stvar...... siguran sam da ga pravi znalac rap muzike NIKAD nece slusati.

Pored likova kao sto su technique,nas,pac,canibus,dead prez,rakim,big L, pa onda jedi mind tricks , mos def , wu tang , ice cube --- itd itd ti bi da slusas G UNIT.....cccc...to je sramota!
ClonedAgain
Posts: 217
Joined: 01/11/2004 09:31
Location: Sarajevo
Contact:

#33

Post by ClonedAgain »

G-Unit = Gay Unit!
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#34

Post by The Man »

Beslija wrote:
The Man wrote: To je zato sto ti sve sto znas o 50 Centu je In Tha Club, Candy Shop,Just a Little Bit......

Al nikad nisi cuo Corner Bodega, Ghetto Quran, The Good Die Young, 50 Bars Of Pain, How To Rob, Im so Hood...da ne nabrajam dalje....ovaj spisak je tebi u glavi zvucao.....muuuuuuuuuuuuuuu..

To je sve zato sto su ljudi neupuceni, ja 50 slusam od 1998 jos dok je bio sa TrackMastersima, legendama...a ne od 2003 ko vecina ljudi....

Lil Wayne, Cash Money, Birdman, to su sve nosioci rap muzike na americkom jugu, New Orleans...itd...beatovi su im dobri.....skini si sa interneta mixtape od Lil'Wayne & Juelz Santana - Face Off....njihov zajednicki mixtape sa imenom Dedication 2 je uvrsten medju 10 najboljih svih vremena...a to nisam ja rekao, nego Hip - Hop zajednica u Americi....mislim da pametniji od njih ne moze niko biti, a najmanje neki francuzi ili ne znam ko....sa svim duznim postovanjem prema njima..
De ba ne kenjaj molim te....ja sam slusao 50 centa DO 2003...i u periodu u kojem sam ga slusao bio je OK(ok kad sam dobro raspolozen)....a sad je smijesan.....ghetto quran,im so hood...daj ba te su pjesme smijesne..POGOTOVO ghetto quran kad on fol pokusava nesto nabrajati imena....

Liricki 50 cent je NULA. ali BAS NULA. znaci ni battle-textovi ni rime ni poruke , NISTA mu ne valja....meni je zao sto sam ga uopce slusao.

Ali lik zaraduje pare. To je njegova stvar...... siguran sam da ga pravi znalac rap muzike NIKAD nece slusati.

Pored likova kao sto su technique,nas,pac,canibus,dead prez,rakim,big L, pa onda jedi mind tricks , mos def , wu tang , ice cube --- itd itd ti bi da slusas G UNIT.....cccc...to je sramota!
Procitaj knjigu Queens Reigns Supreme: Rise of The Hip - Hop Hustler, pa ce ti sve biti jasno...a to sto pominjes gore, wu tang, mos def...njihovo vrijeme je proslo...daaaavnooo...svako vrijeme ima svoje kraljeve...danas je to 50, sutra neko drugi....slusao sam ja i wu-tang, dead prez i ostalo....dzaba 50 je lyrical monster....bogzna kakvo je tvoje znanje engleskog jezika..a pogotovo N.Y. slenga

to je isto ko da bi rekao Pele je bolji od Ronaldinha....
Beslija
Posts: 470
Joined: 27/05/2006 15:23

#35

Post by Beslija »

ahahha

Sadasnji King of NY je NAS.

Polahko lave smijace se ljudi . 50 King of NY...ahahhahahah...!!....svaka ti cast ba....

I ja sam u globalu govorio zasto slusati 50ja kad imas te druge likove....

50 king of NY...mwhahaha....

kao sto bi reko Jadakiss :


Yeah, you got a felony, but you ain't a predicate
Never the King of New York, you live in Connecticut!!!
_ambassador
Posts: 1102
Joined: 05/09/2006 17:51
Location: kaj ima lima

#36

Post by _ambassador »

Liricki 50 cent je NULA. ali BAS NULA. znaci ni battle-textovi ni rime ni poruke , NISTA mu ne valja....meni je zao sto sam ga uopce slusao
upravo tako, vjerovatno nepricamo o istom zanru muzike :? , jer se 50 NIKAD nije mogao niti ce moci porediti sa nekim tamo WU-TANG-om ili RAKIM-om, ma koliko on miliona zaradjivao... 50 je showbusiness, meni to nije hhop. samo neznam kako se cijela industrija da prodati tako lahko :? (i tako skupo!) svo to stayin real sranje vezano za hh kulturu je otislo u pm, malo ko se pridrzava toga dan danas.
wu tang, mos def...njihovo vrijeme je proslo...daaaavnooo...svako vrijeme ima svoje kraljeve...danas je to 50, sutra neko drugi....slusao sam ja i wu-tang, dead prez i ostalo....dzaba 50 je lyrical monster....
respect @ the man, al jarane duboko grijesis (il mozda vise volis slusati fiftija od hiphop muzike, zbog cega se ne protivim). al reci da je fifty to sve sto si ti naveo :shock: ........ neznam jarane. ja nemam pojma o njemu ima dosta godina, imam par albuma truhnu u kutiji, odavno sam prestao pratiti usa modernu scenu zato sto vise nije ono sto je nekad bilo, a tu je sad glavni fifty. poredim ga sa diddyjem al u gangsta verziji, nema pravo pisnuti diddyju (jos jedan papcina multimilioner)...


samo jos jedna stvar - pola francuske scene moze liricki i izvodilacki pojesti "fiddyja", u to nesumnjaj ni sekunde. od in tha club sam skonto na sta se fura frajer, jos kad on (po)tvrdi da nije rapper u dusi vec zbog love..... jebes te odlicne beatove koje njegovi milioni mogu kupiti kad je on 0 :D
titox16
Posts: 48
Joined: 06/08/2004 09:43

#37

Post by titox16 »

The Man:


Fakat grijesis u mom misljenju.

jedi mind tricks
Oh yea. Ovaj dude zna sta valja.

Ja cu opet ponoviti, cim si spomeno 50 cent, birdman, cash money, lil wayne, odma sam sklopio misljenje o tvom okusu. Slabo je to sve, slabi su to poruke, slab sadrzaj i znacenje teksta. A da nepricam koliko su im ispolirani beatovi. Mainsteam suburbia here we come.
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#38

Post by The Man »

Beslija wrote:ahahha

Sadasnji King of NY je NAS.

Polahko lave smijace se ljudi . 50 King of NY...ahahhahahah...!!....svaka ti cast ba....

I ja sam u globalu govorio zasto slusati 50ja kad imas te druge likove....

50 king of NY...mwhahaha....

kao sto bi reko Jadakiss :


Yeah, you got a felony, but you ain't a predicate
Never the King of New York, you live in Connecticut!!!
Toliko o opjevanom Jadakissu - aka Ninja Turtle

:lol: :lol: :lol:

Man I Run Interscope
Jada's Tryin To Annoy Me
He's Nothin But Another Disgruntled Employee
Been In The Game 10 Years And He Still Ain't Rich
Even His Momma Upset That He Still Ain't Shit
But He Keep Runnin His Yap
Like I'mma Take All That
One More Word Out His Mouth
I'll Push Styles Shit Back
See The Nozzle On My Trey Pound Is 3 Inches Long
And The Kick On The Four-four Is Extremly Strong
But A Lil Trey Deuce Is Like
Pop! Pop!
Chase His Ass Up The Block Till His Bitch Ass Drop
And Them Verses He Be Kickin
None Of Em Hot
Cuz He Ain't Got None Of That Shit He Sayin He Got
And He Ain't Did None Of That Shit He Sayin He Did
And I Ain't Got
Time To Be Talking Bout This Shit
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#39

Post by The Man »

titox16 wrote:The Man:


Fakat grijesis u mom misljenju.

jedi mind tricks
Oh yea. Ovaj dude zna sta valja.

Ja cu opet ponoviti, cim si spomeno 50 cent, birdman, cash money, lil wayne, odma sam sklopio misljenje o tvom okusu. Slabo je to sve, slabi su to poruke, slab sadrzaj i znacenje teksta. A da nepricam koliko su im ispolirani beatovi. Mainsteam suburbia here we come.
Kakve poruke? vi ljudi morate da shvatite da ovo nisu politicki aktivni, fight the power rapperi kao sto su bili Public Enemy npr....oni repaju o njihovoj zivotnoj okolini, koja je puno nalik nasoj, droga, trebe, auta....i to rade veoma dobro...

ja postujem sve te clique sto ste nabrojali....ali razlika izmedju njih i 50 je ta da covjek iz toga pravi milijarde, i zato mu se toliko divi, i zato ce on biti nosioc hip - hopa dok oni pjevaju o slaboj ekonomskoj situaciji, i o socialnim temama...a frajer je tezak 300 miliona dolara...pa da imaju imalo pameti, njega bi slijedili, jer bi tako dosli do love, a kad imas love imas i uticaja.....
titox16
Posts: 48
Joined: 06/08/2004 09:43

#40

Post by titox16 »

Cekaj, jeli ti to ozbiljno ocjenjujes njegovu muziku po zaradi love? Pa onda odma stavi i Nelly, Britney Spears i ostali POP "umjetnike" na tvoju listu "umjetnika" koji su postigli nesto... Ti to govoris kao da je tesko prodati nekom suburban kid CD od $15 dolara (50 cent). Jebo te taj uticaj.

A nije svakom do dolara, ima fakat bendova i pjevaca
sto rade svoje zbog drugih motivacija...


"You'll never go broke appealing to the lowest common denominator"
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#41

Post by The Man »

titox16 wrote:Cekaj, jeli ti to ozbiljno ocjenjujes njegovu muziku po zaradi love? Pa onda odma stavi i Nelly, Britney Spears i ostali POP "umjetnike" na tvoju listu "umjetnika" koji su postigli nesto... Ti to govoris kao da je tesko prodati nekom suburban kid CD od $15 dolara (50 cent).

A nije svakom do dolara, ima fakat bendova i pjevaca
sto rade svoje zbog drugih motivacija...


"You'll never go broke appealing to the lowest common denominator"
Ne...ja govorim o tome, kako je covjek u nepune 3 godine zaradio preko 300 miliona dolara...sto nikome nije uspjelo u tom vremenskom periodu...to je pravi hustler....marketinski genije....zato mu se toliko divim, pored dobre muzike....
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#42

Post by The Man »

Beslija wrote:ahahha

Sadasnji King of NY je NAS.

Polahko lave smijace se ljudi . 50 King of NY...ahahhahahah...!!....svaka ti cast ba....

I ja sam u globalu govorio zasto slusati 50ja kad imas te druge likove....

50 king of NY...mwhahaha....

kao sto bi reko Jadakiss :


Yeah, you got a felony, but you ain't a predicate
Never the King of New York, you live in Connecticut!!!
Nas kralj N.Y.?!!!!!!! pa ti si smjesan....jel to onaj isti Nas koji je godinama ratovao sa Jay-Z-em, i onda potpisao za njega, za Def Jam? jel to onaj isti Nas koji je ozenjen sa Kelis koja ima vanbracno dijete sa Jay-Z-em? toliko o Nasu i njegovom kredibilitetu....i tvom znanju o hip - hopu...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
titox16
Posts: 48
Joined: 06/08/2004 09:43

#43

Post by titox16 »

marketinski genije....zato mu se toliko divim, pored dobre muzike....
Cuj marketinske genije...? Pa jel ti ozbiljno mislis da je to njegova ideja bila, ti mislis da je ovo sve njegov plan? On je obicna lutka sto se ponasa i govori kako god rekord kompanija kaze (bar u pocetku njegove karijere)...

A ti se divis njegovom marketing "firmi", njegovim dolarima, a nigdje nespominjes kvalitet njegove muzike danas. On je raju kao tebe ufuro previse u dolare i fakat mislis da je to vaznije nego dobra mjuza...


Hajd' neme veze, svakom svoje... Ti se furaj na njegove milijone, njegov marketing i njegova auta. Ja cu se furati na dobre tekstove, istinite price o zivotu i muziku od srca i iz mozga...

Vozdra
Beslija
Posts: 470
Joined: 27/05/2006 15:23

#44

Post by Beslija »

The Man wrote: Nas kralj N.Y.?!!!!!!! pa ti si smjesan....jel to onaj isti Nas koji je godinama ratovao sa Jay-Z-em, i onda potpisao za njega, za Def Jam? jel to onaj isti Nas koji je ozenjen sa Kelis koja ima vanbracno dijete sa Jay-Z-em? toliko o Nasu i njegovom kredibilitetu....i tvom znanju o hip - hopu...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Koliko ti imas godina?

I kakve veze ko je sa kim gdje bio i kad?...ja ti govorim o lirici....TO JE NAS koji je POKOPAO POLA JAY-Zjeve karijere sa pjesmom ETHER.

Ti drug moj ne znas sta je rap.
Ti drug moj ne znas sta sadrzi jedan dobar text.


Zar ne vidis da su one dvije linije od Jadakissa koje sam ja citirao BOLJE od cijelog tog texta kojeg si ti citirao?....

Mislim , samo gubim vrijeme u razgovoru sa tobom. Al evo jos direktnije kad pricamo o NAsu....vjerujem da si cuo pjesmu MC BURIAL(dont body yaself), to je 50 cent diss od Nas. Gdje je 50 POKOPAN. Sto je zalosno je da je to bio samo freestyle....

Bolan, pa meni je zao sto ima ljudi koji slusaju 50 Centa...zato sto se sjetim kakav sam ja debil bio kad sam furao tu muziku. Al neka , za 3-4 godine i ti ces spoznati sta je rap i sta je dobra muzika. Sad si malo u transu. :)
titox16
Posts: 48
Joined: 06/08/2004 09:43

#45

Post by titox16 »

/\ Tocno...!
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#46

Post by The Man »

Beslija wrote:
The Man wrote: Nas kralj N.Y.?!!!!!!! pa ti si smjesan....jel to onaj isti Nas koji je godinama ratovao sa Jay-Z-em, i onda potpisao za njega, za Def Jam? jel to onaj isti Nas koji je ozenjen sa Kelis koja ima vanbracno dijete sa Jay-Z-em? toliko o Nasu i njegovom kredibilitetu....i tvom znanju o hip - hopu...... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Koliko ti imas godina?

I kakve veze ko je sa kim gdje bio i kad?...ja ti govorim o lirici....TO JE NAS koji je POKOPAO POLA JAY-Zjeve karijere sa pjesmom ETHER.

Ti drug moj ne znas sta je rap.
Ti drug moj ne znas sta sadrzi jedan dobar text.


Zar ne vidis da su one dvije linije od Jadakissa koje sam ja citirao BOLJE od cijelog tog texta kojeg si ti citirao?....

Mislim , samo gubim vrijeme u razgovoru sa tobom. Al evo jos direktnije kad pricamo o NAsu....vjerujem da si cuo pjesmu MC BURIAL(dont body yaself), to je 50 cent diss od Nas. Gdje je 50 POKOPAN. Sto je zalosno je da je to bio samo freestyle....

Bolan, pa meni je zao sto ima ljudi koji slusaju 50 Centa...zato sto se sjetim kakav sam ja debil bio kad sam furao tu muziku. Al neka , za 3-4 godine i ti ces spoznati sta je rap i sta je dobra muzika. Sad si malo u transu. :)
Nisam ja u transu....Jadakiss duzan pare, posudjen nakit...jebo njega, dobro mu je rekao 50, 10 godina u igri, nije prdnuo dalje od N.Y.

I Get's Busy Lil Nigga
I Run New York
Yea I Live In C.T. Lil Nigga
But I Run New York
Now I Don't Go To Parties Lil Nigga
But I Run New York
And I Stay Gettin G's Lil Nigga
Cuz I Run New York

Pa kako ti ne shvatas da se je Nas posrao na sve sto je radio otkad se bavi s time s tim da je potpisao sa Jay - Zjem, kakav si ti covjek.....mozda si zensko...jebiga njezniji spol...

Nas zivi na staroj slavi....nije imao izlaza pa je potpisao za Def Jam, da ne bi bankrotirao, sjebao pola Jayeve karijere, ti mora da si lud...moze on napisati jos 6 Ethera i Mc Burial-a al mu djaba jer je sam pljunuo u svoj tanjir...zato mu je 50 posvetio 4 recenice u Piggy Bank-u ciji sadrzaj je bio ono sto sam pomenuo prije..imao sam priliku da pricam sa jednim marincem iz N.Y. iz Harlema..sasvim slucajno....i citirat cu sta mi je rekao: I dont like 50's music so much, but he moves like he raised the blocks, not the opposite way, and that's the difference between him and the others...
Beslija
Posts: 470
Joined: 27/05/2006 15:23

#47

Post by Beslija »

Opet bulaznis bolan.....

Ja govorim o MUZICI , LIRICKIM SPOSOBNOSTIMA....

KOga boli briga sto je 50 cent sam po sebi industrija??...mene to ne interesuje. Ovdje pricamo o KVALITETI muzike. I njegova muzika NIJE kvalitetna. Zato ljudi koji znaju sta je RAP nece slusati 50 centa.
To je veoma jednostavno.

Kao sto bi rekli :

DONT WORRY IF I WRITE CHECKS I WRITE RHYMES!

Ili sto bi Immortal Technique rekao(ako znas ko je) :


....so if your message ain't shit, fuck the records you sold
cuz if you go platinum, it's got nothing to do with luck
it just means that a million people are stupid as fuck..!

Mislim nepotrebna je rasprava. Kazem ti, ti si u transu. Uvidjeces sta je RAP ali izgleda da ce tebi trebati vremena. :D
The Man
Posts: 240
Joined: 20/05/2006 14:01

#48

Post by The Man »

Beslija wrote:Opet bulaznis bolan.....

Ja govorim o MUZICI , LIRICKIM SPOSOBNOSTIMA....

KOga boli briga sto je 50 cent sam po sebi industrija??...mene to ne interesuje. Ovdje pricamo o KVALITETI muzike. I njegova muzika NIJE kvalitetna. Zato ljudi koji znaju sta je RAP nece slusati 50 centa.
To je veoma jednostavno.

Kao sto bi rekli :

DONT WORRY IF I WRITE CHECKS I WRITE RHYMES!

Ili sto bi Immortal Technique rekao(ako znas ko je) :


....so if your message ain't shit, fuck the records you sold
cuz if you go platinum, it's got nothing to do with luck
it just means that a million people are stupid as fuck..!

Mislim nepotrebna je rasprava. Kazem ti, ti si u transu. Uvidjeces sta je RAP ali izgleda da ce tebi trebati vremena. :D
Jeste nepotrebna rasprava jer Curtis Jackson je essence of underground hip - hop, a to je rekao pokojni JMJ....

All bullshit aside now its time to be honest
I fear no man for death is all thats promised
I got niggas standin in line waitin to hear me spit
From eighty six to ninety six the game went from sugar to shit
This for you niggas in the background dyin to shine
I hate you like fiends who ask for a dime for nine
Don't nothin change in the game but faces and names
Skate to wait to date and the jake
Beslija
Posts: 470
Joined: 27/05/2006 15:23

#49

Post by Beslija »

Naravno.
_ambassador
Posts: 1102
Joined: 05/09/2006 17:51
Location: kaj ima lima

#50

Post by _ambassador »

Jeste nepotrebna rasprava jer Curtis Jackson je essence of underground hip - hop, a to je rekao pokojni JMJ....
ti sve poredis as fudbalerima pa ev jos jedna: svi su rekli da je aimar buduci maradona (a mislim da je i vlastiti to potvrdio)............ pa eto s tom izjavom JMJ-a mozes reci da je curtis essence bilo cega...

samo skontaj te rijeci essence, underground, i hip hop, pogledaj fiftyja i reci mi gdje ti to vidis? :?

on je najbolji moneymaker na sceni i to je to, u lirici ga mogu pojesti mnogi koji cak nisu ni poznati...

al ja bih da predjemo na pravi hiphop, jer kad god ima neka diskusija o hiphop kulturi na netu, neznam :? zasto koji kurac uvjek pocne i zavrsi prica il sa eminemom il sa 50-om, cudo niko nije spomenuo nelly-a il chingy-ja. sad koliko znam (malo) to su glavne face :D
Post Reply