asian dub

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
štzngrm
Posts: 401
Joined: 16/03/2005 14:43

#1 asian dub

Post by štzngrm »

sinoć je stvarno bilo fenomenalno u metalcu, prelijepo,
ali, hebiga, loše je što te ovakvi događaji podsjete u kakvoj vukojebini živiš, svake decenije jedan dobar koncert, fak
ClonedAgain
Posts: 217
Joined: 01/11/2004 09:31
Location: Sarajevo
Contact:

#2

Post by ClonedAgain »

razmišljam kako bi tek bilo da se radilo o punom sastavu i sa full time nastupom (sinoć je bila skraćena verzija)

razmišljam tek kako bi bilo dok je Dadeer Zaman bio aktivan

odličan koncert
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#3

Post by Tisina »

ClonedAgain wrote:razmišljam kako bi tek bilo da se radilo o punom sastavu i sa full time nastupom (sinoć je bila skraćena verzija)

razmišljam tek kako bi bilo dok je Dadeer Zaman bio aktivan

odličan koncert
ljudi is Asian-a su odusevljeni gradom rajom i publikom na koncertu... vrrrlo moguce da u toku idce godine dana dodje i full verzija ;)

a konc je bio super, isplesala sam se koo ludaaa :)
zach
Posts: 100
Joined: 01/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#4

Post by zach »

licno nisam bas odusevljen. samo sa zadnjeg (i najlosijeg) albuma svirali stvari..

rebel warrior, jericho, witness, real great britain, riddim i like, fortress europe, stvari po kojim je bend i poznat, uopce nisu odsvirane..



i ne znam jel do mene, ali ucinilo mi se da je dubiozi uskraceno pristojno ozvucenje kakvo je i ADF imao... ne moze se dozvolit da se glavni gost nadmasi izgleda jbg..
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#5

Post by Tisina »

zach wrote:licno nisam bas odusevljen. samo sa zadnjeg (i najlosijeg) albuma svirali stvari..

rebel warrior, jericho, witness, real great britain, riddim i like, fortress europe, stvari po kojim je bend i poznat, uopce nisu odsvirane..



i ne znam jel do mene, ali ucinilo mi se da je dubiozi uskraceno pristojno ozvucenje kakvo je i ADF imao... ne moze se dozvolit da se glavni gost nadmasi izgleda jbg..
ozvucenj je bilo isto za sva tri benda :)
zach
Posts: 100
Joined: 01/03/2002 00:00
Location: Sarajevo

#6

Post by zach »

da, ali dubioza je bila na mikseti poprilicno smanjena. za sikter ne znam, njih sam propustio.
kljako
Posts: 2
Joined: 16/07/2006 15:43

#7

Post by kljako »

Koncert je bio beton, ali me nesto nije obradovao izbor pjesama ADF...

Nisu recimo nista sa Community-a svirali, dok je dubioza bila odlicna kao i obicno, ubio sam se u sutki, neko me je momacki spuc'o u jaja, ali dobro je sve u svemu ;)
v.
Posts: 73
Joined: 20/09/2005 18:48

#8

Post by v. »

hehehe dobra sutka bila... samo puno hinja gurnu pa pobjegnu :D

sto se tice koncerta svaka cast, asian dub su imali par dobrih pjesama... flyover zakon
dubioza legendarna kao i uvijek
lutkica_lutkica
Posts: 108
Joined: 06/06/2004 17:37
Location: Sarajevo

#9

Post by lutkica_lutkica »

adf su svirali i u internetu noc prije, neplanski i sasvim spontano, i digli raju na noge do 3 ujutro :-)
bilo je baaaas supeer :-D
lafo_mamone
Posts: 47
Joined: 07/05/2006 19:45

#10

Post by lafo_mamone »

zach wrote:licno nisam bas odusevljen. samo sa zadnjeg (i najlosijeg) albuma svirali stvari..

rebel warrior, jericho, witness, real great britain, riddim i like, fortress europe, stvari po kojim je bend i poznat, uopce nisu odsvirane..



i ne znam jel do mene, ali ucinilo mi se da je dubiozi uskraceno pristojno ozvucenje kakvo je i ADF imao... ne moze se dozvolit da se glavni gost nadmasi izgleda jbg..


jebga i meni jekrivo sto nisu svirali fortress europe to im je najaca stvarka ..ali bez obzira na to bili su odlicni...dubioza kraljevi
Tisina
Posts: 1603
Joined: 21/03/2004 14:24
Contact:

#11

Post by Tisina »

ima li ko kakvih slikica?
3Dgirl
Posts: 1
Joined: 14/08/2006 22:00
Location: split

#12

Post by 3Dgirl »

ADf kao bend uzivo su oredobri. ja sam ih slusala u zagrebu, i to mi je definitivno jedan od boljih koncerata koje sam vidila! 8)
Post Reply