Kutak za fanove Selme M.

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Maja_XXX
Posts: 255
Joined: 09/03/2005 21:04
Location: Sarajevo

#1 Kutak za fanove Selme M.

Post by Maja_XXX »

Vec mjesecima se dvoumim da li da napravim ovu temu na forumu,iako na internetu ima mali milijun Selminih web-siteova!
Pa da pocnemo:
Za neupucene,Selma Muhedinovic je jednom rijecju -DIVA!
Zena koja se na tronu nalazi vec deset godina a nijedna pjevacica joj jos uvijek nije uspjela oduzeti titulu najpopularnije i najprodavanije pjevacice na ex-yu prostorima!
Selma je cak jednom nastupala i na Eurosongu,gdje su se strani mediji jednostavno otimali za intervjue a zapazili su je i mnogi strani kompozitori!
Svoje mjesto na vrhu je poodvrdila nezaboravnim evergreen-ovima kao sto su: Sahara,Moje Sarajevo,Gdje Neretva tece...Stadioni Kosevo,Dinamo,Marakana-svi su bili ispunjeni do posljednjeg mjesta prilikom njenih gostovanja.
Snimila je takodjer i neke nezaboravne duete kao npr sa Halidom Beslicem i Kemalom Montenom koji su navedene pretvorili u zvijezde!
Pisite,zelim da cujem i vase misljenje o jednoj i jedinoj Selmi!
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#2

Post by BECHO »

Selma B. je za nju kraljica! :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#3

Post by Stitch__ »

jel to ona sto prica svima kakvo tijelo ima :lol:
Maja_XXX
Posts: 255
Joined: 09/03/2005 21:04
Location: Sarajevo

#4

Post by Maja_XXX »

Selma B. je u usporedbi sa Selmom Muhedinovic obicna dronfulja i ulicarka. Selma M.je dama,obrazovana,klasa...
Ja...ja...ja zelim biti kao Selma Muhedinovic!

:-D :-D :-D :-D :-D :-D
User avatar
ahmed&nedzad
Posts: 858
Joined: 03/06/2006 00:54

#5 Re: Kutak za fanove Selme M.

Post by ahmed&nedzad »

Maja_XXX wrote:Vec mjesecima se dvoumim da li da napravim ovu temu na forumu,iako na internetu ima mali milijun Selminih web-siteova!
Pa da pocnemo:
Za neupucene,Selma Muhedinovic je jednom rijecju -DIVA!
Zena koja se na tronu nalazi vec deset godina a nijedna pjevacica joj jos uvijek nije uspjela oduzeti titulu najpopularnije i najprodavanije pjevacice na ex-yu prostorima!
Selma je cak jednom nastupala i na Eurosongu,gdje su se strani mediji jednostavno otimali za intervjue a zapazili su je i mnogi strani kompozitori!
Svoje mjesto na vrhu je poodvrdila nezaboravnim evergreen-ovima kao sto su: Sahara,Moje Sarajevo,Gdje Neretva tece...Stadioni Kosevo,Dinamo,Marakana-svi su bili ispunjeni do posljednjeg mjesta prilikom njenih gostovanja.
Snimila je takodjer i neke nezaboravne duete kao npr sa Halidom Beslicem i Kemalom Montenom koji su navedene pretvorili u zvijezde!
Pisite,zelim da cujem i vase misljenje o jednoj i jedinoj Selmi!
Ne valja. Preofirno. Rizzo je makar bio malo skromniji. :D :D :D

(Hajde sad da vidimo, hoće li Rizzina tema ostati onako posjećivana nakon otvaranja ove. Neka igre otpočnu. :D )
BECHO
Posts: 2446
Joined: 03/02/2003 00:00
Location: Zürich, CH

#6

Post by BECHO »

Maja_XXX wrote:Selma B. je u usporedbi sa Selmom Muhedinovic obicna dronfulja i ulicarka. Selma M.je dama,obrazovana,klasa...
Ja...ja...ja zelim biti kao Selma Muhedinovic!

:-D :-D :-D :-D :-D :-D
Meni je bolja Selma B. i nije bitno sto je 'dronfulja i ulicarka'! :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#7

Post by Zadig »

ja iskreno ne znam ko je Selma M. nikada za nju nisam cuo.

jesam li propustio nesto?

Sto se tice Selme Bajrami, horns iil brazza njegov me sa njom upoznao na temi Hayat (hotel) ili slicno...

eto, dijaspora pojma nema ko je Selma M. a vamo bi da glasamo

:D
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#8

Post by anais_nin »

BECHO wrote:Selma B. je za nju kraljica! :D
:D podapisujem....kad Selma B malo kukovima zanjise barem se ima u sta gledat....mislim svako svoje, ali ja licno se najezim kad ugledam Selmu M na TV ekranu, ton automatski ide na mute, ili se prebacuje na drugi kanal....o ukusima se ne raspravlja, i sigurna sam da i ona ima svoje poklonike (posebno nakon otvaranje ove teme), ali meni licno njena muzika je vrlo neinspirativna, neorginalna, a glas joj je vise nego obican, a fizicki (mada to nema nikakve veze, ali eto ako cemo komentarisati nju kao "zvijezdu" u kompletu), ne znam, ali ima se puno toga boljeg vidjeti svaki dan na ferhadiji :D
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#9

Post by Stitch__ »

Image

Image

Image

dobro tijelo selma ima :D :shock: :-D :D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#10

Post by Zadig »

zoom66 wrote:zadig, ako zadignemo majicu selme M posla nece bitii ni upola kao kad bi zadignuli majicu selme B...:D...chasna rech...:D...i josh reci da mi dijashporci nismo upuceni...:D:D:D
au...
:D

hdobra metafora
:-)
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#11

Post by anais_nin »

evo moj Zadig pa usporedi :D

Image
ziggy
Posts: 295
Joined: 21/06/2005 15:03

#12

Post by ziggy »

Jel' se ovo neko sali? :-)
Prvo Rizo Rose pa Selma M. :lol: E, svasta cu cuti :lol:
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#13

Post by Zadig »

anais_nin wrote:evo moj Zadig pa usporedi :D

Image
pih, pogleda posrane golubice, ruke anoreksicarke, prsa 2 ujeda komarca....

zoom, u pravu si...

SELMA B. RULEZ
:D
User avatar
Skyfox
Posts: 7489
Joined: 27/09/2003 00:00
Location: Selo Strumfova

#14

Post by Skyfox »

Sto se tice muzike vide se da nastoji da se izdvoji iz poplave trash-zvijezda, ali iskreno nije po mom ukusu, i jako malo raje je slusa (ja neznam nikoga). Sto se tice izgleda fura neki Hippi hasisarski look.
User avatar
daduli_sa
Posts: 2039
Joined: 02/04/2005 23:16
Location: Sarajevo

#15

Post by daduli_sa »

:shock: Selma M.? :shock:
Prisjedne mi dan kad naletim na nju i njene muha CC naocare! Prepadnem se covjece! Nemam napredka cijeli dan :D
antikleja
Posts: 29
Joined: 11/07/2006 13:58
Location: bih

#16

Post by antikleja »

ma dajte ljudi.......mislim, ne znam ko postavi ovu temu, ali stvarno nisam mogla odoljeti a da se ne javim!!!!! Kakva je to zvijezda muhedinovicka, iliti DIVA? Uzas.....strasno......ako iko ima iole pojma o muzici slozit ce se i s vama i sa mnom, da je ona strasna i za gledati, a tek za CUTI!!!!!! Para mi usi!!! Skolovana muzicarka? Ok, ali onda neka svira tu violinu ako vec zna i umije, a neka se kani mikrofona kad nema pojma s pojmom!!!!
a da ne govorim o pjesmicama koje pjeva......pa jeste li culi te tekstove???? glupe, ogranicene.......evo pade mi na pamet: Aladine, Aladine, e moj jarane.....valjda misli na Aladina iz carobne lampe?????????????? :lol: stvarno smijesno......ili zalosno
Kimur
Posts: 192
Joined: 24/06/2004 23:51

#17

Post by Kimur »

Selma M. sucks hard :D izbacila je više albuma od Britney Spears a nigdje pjesme kako treba aa poznata je po veoma "dovitljivim" tekstovima pjesma tipa "Ciribu ciri ba" "Seherzada" aa kažu sljedeći "hit" bi se mogao zvati "alibaba i 40 hajduka" :lol: :lol:
Kimur
Posts: 192
Joined: 24/06/2004 23:51

#18

Post by Kimur »

Selba B. je kraljicA :D
Ana_Ana
Posts: 587
Joined: 04/09/2005 00:28

#19

Post by Ana_Ana »

Stitch__ wrote:Image

Image

Image

dobro tijelo selma ima :D :shock: :-D :D
eeeee ovu znam. zena sirena!!!!! :-D
User avatar
irfan2
Posts: 3656
Joined: 09/04/2004 22:41
Location: sarajevo

#20 Re: Kutak za fanove Selme M.

Post by irfan2 »

Gargamel wrote:
Maja_XXX wrote:Vec mjesecima se dvoumim da li da napravim ovu temu na forumu,iako na internetu ima mali milijun Selminih web-siteova!
Pa da pocnemo:
Za neupucene,Selma Muhedinovic je jednom rijecju -DIVA!
Zena koja se na tronu nalazi vec deset godina a nijedna pjevacica joj jos uvijek nije uspjela oduzeti titulu najpopularnije i najprodavanije pjevacice na ex-yu prostorima!
Selma je cak jednom nastupala i na Eurosongu,gdje su se strani mediji jednostavno otimali za intervjue a zapazili su je i mnogi strani kompozitori!
Svoje mjesto na vrhu je poodvrdila nezaboravnim evergreen-ovima kao sto su: Sahara,Moje Sarajevo,Gdje Neretva tece...Stadioni Kosevo,Dinamo,Marakana-svi su bili ispunjeni do posljednjeg mjesta prilikom njenih gostovanja.
Snimila je takodjer i neke nezaboravne duete kao npr sa Halidom Beslicem i Kemalom Montenom koji su navedene pretvorili u zvijezde!
Pisite,zelim da cujem i vase misljenje o jednoj i jedinoj Selmi!
Ne valja. Preofirno. Rizzo je makar bio malo skromniji. :D :D :D
da, i ja sam to odma pomislio :D :D
User avatar
Mahalac
Posts: 2748
Joined: 19/11/2002 00:00
Location: Anarhija all over...

#21

Post by Mahalac »

Selmaaaaa, naginji se kroz prozor :-)
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#22 Re: Kutak za fanove Selme M.

Post by zena21 »

Maja_XXX wrote:Vec mjesecima se dvoumim da li da napravim ovu temu na forumu,iako na internetu ima mali milijun Selminih web-siteova!
Pa da pocnemo:
Za neupucene,Selma Muhedinovic je jednom rijecju -DIVA!
Zena koja se na tronu nalazi vec deset godina a nijedna pjevacica joj jos uvijek nije uspjela oduzeti titulu najpopularnije i najprodavanije pjevacice na ex-yu prostorima!
Selma je cak jednom nastupala i na Eurosongu,gdje su se strani mediji jednostavno otimali za intervjue a zapazili su je i mnogi strani kompozitori!
Svoje mjesto na vrhu je poodvrdila nezaboravnim evergreen-ovima kao sto su: Sahara,Moje Sarajevo,Gdje Neretva tece...Stadioni Kosevo,Dinamo,Marakana-svi su bili ispunjeni do posljednjeg mjesta prilikom njenih gostovanja.
Snimila je takodjer i neke nezaboravne duete kao npr sa Halidom Beslicem i Kemalom Montenom koji su navedene pretvorili u zvijezde!
Pisite,zelim da cujem i vase misljenje o jednoj i jedinoj Selmi!

DIVA :? :? WTF :shock: :shock:
Stitch__
Posts: 4770
Joined: 09/08/2004 18:39
Location: Hawaii
Contact:

#23

Post by Stitch__ »

meni su smjesniji ovi sto kontaju da je maja mislila ozbiljno :lol: :D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#24

Post by Bumbar »

Stitch__ wrote:meni su smjesniji ovi sto kontaju da je maja mislila ozbiljno :lol: :D
Ja se stvarno nadam da nije :shock:
User avatar
Saian
Posts: 15341
Joined: 08/04/2004 21:50

#25

Post by Saian »

ko je Selma M. :shock:
Post Reply