Pearl Jam u Zagrebu!!!

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
Animal
Posts: 151
Joined: 20/05/2006 17:18

#126

Post by Animal »

Evo da vam prenesem neke novosti vezane za koncert.. PJ je trazio da na ovom koncertu nemaju predgrupu.. Svima je to bilo cudno i odmah se nagađalo da za Zg spremaju nesto drugacije, ili da kazem, bolje.. Uglavnom, prenosim post sa PJ foruma od kolega iz Cro:

-----------------------------------------------------------------------
http://www.forum.hr/showpost.php?p=5...ostcou nt=742

>>Bit će super koncert, dobili smo finalnu potvrdu da će biti duži od svih na turneji - jedan jjjjaaakkkooo dugački set ili dva dugačka s kratkim intermezzom. Nisu nam htjeli reći hoće li biti akustični dio - to je kao "iznenađenje"...

Ulaznica nema više po 310 kn jako dugo, imao ih je eventim jer su ih otkupili, ali ih ne smiju reklamirati zbog toga jer ulaznice prodaje Ticketpro, a to im je konkurentska firma.

Nalog je security managera Pearl Jama a i želja banda (znamo zbog čega), da ulaznice ne prodaju kao GA već odvojeno, za parter i tribine. Neće biti posebno odjeljenog prostora za članove Tena cluba, već će oni samo ući u dvoranu 15 min ranije (don't worry, nema ih tak puno koji su ulaznice kupili preko fun-kluba).

Kaj još... e, da... bit će jako osiguranje, jer ne žele nikakve boce, fotiće, kišobrane i slično (sve kaj se teoretski može baciti)... tak da savjetujem da fakat dođete na vrijeme (pisat ćemo o tome u novinama) da ne bi zakasnili na tj. na početak. Ulaznice će se čekirati (kao i na Depeche Mode) bar-cod čitačima, što će također usporiti ulazak (band traži točan broj ljudi u dvorani), ali ćemo otvoriti sve moguće ulaze, i biti će barem 20 bar-cod čitača.

Oni koji su kupili Eventimove ulaznice, znajte da je to vaucher koji se MORA ZAMJENITI na Eventimovom štandu ispred dvorane. S vaucherom se ne može ući - neće se moći pročitati bar-cod.

Karata za parter skoro više da i nema (4500 partera i 4500 tribina je pušteno u prodaju)... pa, požurite oni koji si još razmišljate.

Inače, dolaze avionom iz Beča i odmah poslije koncerta lete za Atenu.

--------------------------------------------------------------------

Fakat se nadam da bi u Zg moglo biti nesto psoebno.. Glavni razlog je sto prvi put tu nastupaju..
Eto, hajmo ba napunit tih 40 mjesta..

@Nabiladana baba: No problem!! Vidimo se onda u busu :)

Trebalo bi se krenuti 25. kasno navecer, oko ponoci, i u Zg biti ujutro.. Dan je slobodan, kapije se otvaraju u 18:30 a povratak je vjerovatno neposredno poslije koncerta.. Ovo gore nije potvrđeno vec samo pisem uzobicajenu rutinu kada se organizuju koncerti u Zg pa kontam da bi i sada ovako moglo biti..

btw: U "Otasu" su karte od Ticketpro-a pa se necemo morati peglati sa mjenjanjem vauchera..

I evo da vidite kako izgleda karta :) http://www.slibe.com/image/9eed40b2-IMG_0001-jpg/
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#127

Post by Jasho »

Meni je ljepše bila urađena karta za koncert u Ljubljani! Ma to je nebitno, jer će svirka da bude fenomenalna i radujem se što ću ponovo imati priliku da ih vidim! Ima ovaj put da sa svojim digitalcem napravim milion dobrih slika! To što kažu ne možeš unjeti aparat je za malu djecu, jer sam na svakom koncertu kad je ru pitanju bila grupa ili izvođać svjetskog renomea bez problema unosio aparat i niko mi ga nije ni gledal, a kamo li da ga oduzme, u stvari to se odnosi na profesionalne aparate, a ne na ove polu profesionalne! U Ljubljani su bili otvorili vrata hale da fanovi gledaju probu i nakon iste su iznjeli sto za ping-pong i igrali su međusobno, dok su fanovi ih mogli bez problema da slikaju, pa čak i snimaju video kamerom i djelili su autograme. Kad su god primjetili da ih neko želi slikati odmah stanu sa igrom, lijepo se namjeste za slikanje, a i bez ikakvih problema fanovi su se mogli slikati sa njima. Sigurno su jedan, ako ne i najveći band uživo i to se ne smije propustiti!
v.
Posts: 73
Joined: 20/09/2005 18:48

#128

Post by v. »

dakle, ljudi, maltretirajte sve zive da nam je skupit tih 40 ljudi :-D Ja sam dosad petero tuspasila
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#129

Post by Jasho »

Kako idu pripreme za Pearl Jam, da li ste naučili sve pjesme napamet? :music2:
stickman
Posts: 66
Joined: 27/12/2004 11:25

#130

Post by stickman »

ja sam zbavio kartu :-D
Nabildana_Baba
Posts: 215
Joined: 28/07/2004 21:35

#131

Post by Nabildana_Baba »

stickman wrote:ja sam zbavio kartu :-D
Na mojoj karti, koju sam kupila u Otasu, pise: GRATIS ULAZNICA?!?

Jel s ovim ikakvu vezu ima onaj Chichak paroper?

Dobila sam tribinu, taman da odradim jedan stage diving kad krene Alive :-D Nemojte mi se razbjezati kad skocim, moje zdravstveno osiguranje ne vrijedi u Hrvatskoj :-D :-D
stickman
Posts: 66
Joined: 27/12/2004 11:25

#132

Post by stickman »

i moja je kupljena u otasu, ali nisam kuzno to gratis...
a glede pjesama, volio bih cuti s.o.l.a.t , R.V.M, da ne duzim...
i da ja sam dobio parter...
Nabildana_Baba
Posts: 215
Joined: 28/07/2004 21:35

#133

Post by Nabildana_Baba »

stickman wrote:i moja je kupljena u otasu, ali nisam kuzno to gratis...
a glede pjesama, volio bih cuti s.o.l.a.t , R.V.M, da ne duzim...
i da ja sam dobio parter...
Cime ides?
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#134

Post by Jasho »

I na mojoj pise Gratis! Neko je fino to smislio da zaradi na besplatnim kartama, ali nema veze bitno je da će se desiti jedan od največih spetakla u zadnjih par godina na Balkanskim prostorima!
stickman
Posts: 66
Joined: 27/12/2004 11:25

#135

Post by stickman »

Nabildana_Baba wrote:
stickman wrote:i moja je kupljena u otasu, ali nisam kuzno to gratis...
a glede pjesama, volio bih cuti s.o.l.a.t , R.V.M, da ne duzim...
i da ja sam dobio parter...
Cime ides?
idem autom s nekim prijateljima... necu busom...
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#136

Post by Jasho »

Ako želita da vidite kakav su spetakl napravili Pearl Jam u Veroni otiđite na:
http://www.index.hr
U rubrici fun njihov novinar donosi utiske sa koncerta iz Verone i kaže, ako svirka u Zagrebu bude kao u Veroni, da ce to biti spetakl nad spetklima! Na kraju članka možete klikom miša da pogledate dio atmosfere iz Verone, otvoriće vam se stranica:
http://www.youtube.com
Ovaj klip traje 9 minuta, a ima jos i drugih video klipova sa koncerta!
Ni kiša ih nije spriječila da naprave ludilo!
Animal
Posts: 151
Joined: 20/05/2006 17:18

#137

Post by Animal »

Ej ljudi vidim spremate se za PJ.. Od raje iz Cro sam saznao da su konc. koji su do sada odrzani u Italiji bili fenomenalni pa stoga ne vidim razloga zasto ne bi bio i ovaj u Zg!

Nabildana babo, jel ti ides sa busom koji organizuje Otas? I ako jos neko ima a da ide tim prevozom neka se tuspasi ovdje.

Zovnut cu ovih dana Otas da provjerim da li je kupljeno tih 40 bus karata.. Ako kojim slucajem NIJE onda bi bilo dobro da se mi sa foruma nekako organizujemo i odemo privatno (busom ili autom (ko ga ima) i da prenocimo u nekom hostelu ili parku :) al' haj necu vas crnjacit jer je fakat mozda prodato tih 40)..

Još samo 8 dana!! :D
Teufik iz Los Angelesa
Posts: 903
Joined: 20/08/2006 01:36

#138

Post by Teufik iz Los Angelesa »

sretno ljudi

pazite samo da vas ne zajebu ko mene za metallicu :sad:
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#139

Post by Jasho »

Nebrini Teufik, koncert je rasprodan!
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#140

Post by Saian »

Jasho wrote:Nebrini Teufik, koncert je rasprodan!
jel ima jos karata :)
Teufik iz Los Angelesa
Posts: 903
Joined: 20/08/2006 01:36

#141

Post by Teufik iz Los Angelesa »

da ne citam temu, koliko je karta? ali samo karta, bez prevoza odavde?

ja svoju od 300 kuna jos uvijek imam :-? a agencija impresario koja je organizovala koncert izgleda vise ne postoji :x
User avatar
Saian
Posts: 15347
Joined: 08/04/2004 21:50

#142

Post by Saian »

Teufik iz Los Angelesa wrote:da ne citam temu, koliko je karta? ali samo karta, bez prevoza odavde?

ja svoju od 300 kuna jos uvijek imam :-? a agencija impresario koja je organizovala koncert izgleda vise ne postoji :x
mozda je i postojala samo taj kratak vakat :D :D :D
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#143

Post by Jasho »

Za sve koji nemaju ili nisu imali priliku da vide koncert PJ u Madison Square Gardenu iz 2003!
Pearl Jam na HTV-u i Otvorenom radiju suradnji s Menartom, HTV je dobio ekskluzivno pravo na emitiranje duplog live DVD-a "Live At The Garden" snimljenog 11/11/2003. godine u New Yorku. Koncert će se emitirati prije zagrebačkog koncerta (26.9., Dom sportova), točnije u subotu 23. rujna, točno u ponoć.
A 25. rujna u 23 sata na Otvorenom radiju emitirat će se snimka koncerta održanog 1. rujna ove godine u Barceloni.

Samo bih na ovo da dodam, da je pomenuti koncert snimljen i održan 07/08/2003, a ne kako su oni naveli! Imam orginalni spomenuti dvd od PJ i na njemu piše datum kada je koncert održan, a datum koji su oni naveli je datum izdavanja dvd-a!
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#144

Post by krava »

hej, a sta mislite hoce li koncert poceti tacno u 20:00? trebala bih krenuti autom iz sarajeva oko 15:00 pa se bojim da cu zakasniti :roll:
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#145

Post by MRAVOJED »

ja mislim da će počet u 8.
User avatar
krava
Posts: 914
Joined: 14/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#146

Post by krava »

eh sad tacno u 8 ne vjerujem :) mravojed, koji je najbrzi put do doma sportova iz pravca slavonskog broda ?..imas neku mapu?
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#147

Post by MRAVOJED »

Image
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#148

Post by MRAVOJED »

http://www.slibe.com/image/28584217-novi-zagreb-jpg/

http://www.slibe.com/image/bb60fca5-vukovarska-jpg/

http://www.slibe.com/image/be0bd005-dom-jpg/


ja nažalost, il na sreću, ne idem na koncert jer idem u prag

pitaj ako nije jasan crtež, da ti objasnim koje su to ulice, nazivi i tako to
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#149

Post by MRAVOJED »

ma evo odmah :D

na prvoj slici je početak na jugu :D linija počinje na samom autoputu iz smjera svemirski brod, i onda na petlji (valjda piše zagreb jug ili velika gorica) na semaforu idete desno. onda samo ravno kroz novi zagreb i onda na velikom semaforu (ima još semafora preije tog, ne znam koliko) lijevo u aveniju dubrovnik. njom pičite do avenije HBZ (mislim da je to hrvatska bratksa zajednica ili tako nekako, glupo se ulica zove) i kod velike zgrade INA-e (vidjet ćete je sigurno, velika bijela) skrenete desno u HBZ. njom pičite preko save do vukovarske ulice (morate proći nacionalnu sveučilišnu biblioteku, isto velika ogromna stakleno mramorna zgrada s lijeve strane) i onda skrenete lijevo. vukovarskom furate do mjesta koje sam označio, i tamo skrenete u Novu cestu (tako se ulica zove) i samo ravno do doma sportova.


jesam li jasan :D znam da nisam
Nabildana_Baba
Posts: 215
Joined: 28/07/2004 21:35

#150

Post by Nabildana_Baba »

Animal wrote:Ej ljudi vidim spremate se za PJ.. Od raje iz Cro sam saznao da su konc. koji su do sada odrzani u Italiji bili fenomenalni pa stoga ne vidim razloga zasto ne bi bio i ovaj u Zg!

Nabildana babo, jel ti ides sa busom koji organizuje Otas? I ako jos neko ima a da ide tim prevozom neka se tuspasi ovdje.

Zovnut cu ovih dana Otas da provjerim da li je kupljeno tih 40 bus karata.. Ako kojim slucajem NIJE onda bi bilo dobro da se mi sa foruma nekako organizujemo i odemo privatno (busom ili autom (ko ga ima) i da prenocimo u nekom hostelu ili parku :) al' haj necu vas crnjacit jer je fakat mozda prodato tih 40)..

Još samo 8 dana!! :D
Prije nekoliko dana, kad sam isla kupiti kartu, u Otasu su mi rekli da od organiziranog prijevoza izgleda nema nista, jer je bilo prijavljeno samo desetak ljudi... tako da sam ja odlucila ici sama busom i biti u ZG dva-tri dana. Ako ti treba prenociste, javi se, ja cu biti kod prijateljice.
Post Reply