uskoro novi album gunsa...

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

knight*
Posts: 113
Joined: 10/10/2004 19:22
Location: Tuzla

#26

Post by knight* »

Da istina je to za izzyja. I za Axla. Ali njih dvojica su jedini koji nakon toga nisu napravili ništa. Slash je prvo imao sashsnakepit solidan bend. Vjeruj mi da je i sa njima zgrno dobru lovu. Velvet je odličan bend. Ne ko gunsi ali je dobar. Pa on je dio standardne postave svih većih svjetskih festivala a jednom bendu ništa više i netreba. Tu su još i Incubusi, System off a Down i par njih još. Neznam Green Day je bend koji je po meni u prošloj godini napravio najveći uspjeh a vand je ko k...
BigBoss
Posts: 334
Joined: 15/08/2004 12:02

#27

Post by BigBoss »

knight* wrote:Da istina je to za izzyja. I za Axla. Ali njih dvojica su jedini koji nakon toga nisu napravili ništa. Slash je prvo imao sashsnakepit solidan bend. Vjeruj mi da je i sa njima zgrno dobru lovu. Velvet je odličan bend. Ne ko gunsi ali je dobar. Pa on je dio standardne postave svih većih svjetskih festivala a jednom bendu ništa više i netreba. Tu su još i Incubusi, System off a Down i par njih još. Neznam Green Day je bend koji je po meni u prošloj godini napravio najveći uspjeh a vand je ko k...
Dobro je sto si svrsto ganse sa incubusima, tu su oni negdje. Kakvi Gunsi, gdje su bili tolike godine i oni ne sviraju metal nego progresivan rok, pregazeni su oni boljim bendovima ljudima koji rade a ne ljencugama hehehehe :D :D
knight*
Posts: 113
Joined: 10/10/2004 19:22
Location: Tuzla

#28

Post by knight* »

BigBoss wrote:
knight* wrote:Da istina je to za izzyja. I za Axla. Ali njih dvojica su jedini koji nakon toga nisu napravili ništa. Slash je prvo imao sashsnakepit solidan bend. Vjeruj mi da je i sa njima zgrno dobru lovu. Velvet je odličan bend. Ne ko gunsi ali je dobar. Pa on je dio standardne postave svih većih svjetskih festivala a jednom bendu ništa više i netreba. Tu su još i Incubusi, System off a Down i par njih još. Neznam Green Day je bend koji je po meni u prošloj godini napravio najveći uspjeh a vand je ko k...
Dobro je sto si svrsto ganse sa incubusima, tu su oni negdje. Kakvi Gunsi, gdje su bili tolike godine i oni ne sviraju metal nego progresivan rok, pregazeni su oni boljim bendovima ljudima koji rade a ne ljencugama hehehehe :D :D
prvo nisam svrsto Gunse sa incubusima niti oni imaju kakve veze. Nego sam samo naveo standardnu postavu svih svjetskih festivala prošle godine. Spomenuo sam ih u kontekstu sa Velvet Revolverom ali to je sve. Nisam ih ni poredio niti stavljao u isti koš jer jedino što im može biti zajedničko je da sviraju na istom festivalu. Pa te dvije muzike su totalno različite i to će znat i Sinan Sakić koji nezna šta je muzika :D
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#29

Post by ado-šampion »

BigBoss wrote:
knight* wrote:Da istina je to za izzyja. I za Axla. Ali njih dvojica su jedini koji nakon toga nisu napravili ništa. Slash je prvo imao sashsnakepit solidan bend. Vjeruj mi da je i sa njima zgrno dobru lovu. Velvet je odličan bend. Ne ko gunsi ali je dobar. Pa on je dio standardne postave svih većih svjetskih festivala a jednom bendu ništa više i netreba. Tu su još i Incubusi, System off a Down i par njih još. Neznam Green Day je bend koji je po meni u prošloj godini napravio najveći uspjeh a vand je ko k...
Dobro je sto si svrsto ganse sa incubusima, tu su oni negdje. Kakvi Gunsi, gdje su bili tolike godine i oni ne sviraju metal nego progresivan rok, pregazeni su oni boljim bendovima ljudima koji rade a ne ljencugama hehehehe :D :D
Uuuu jarane, šta reče i osta živ! Kakav Progresivni Rok!? Možda November Rain jedino da ima veze sa progresivnim rokom, a ostalo nidje veze.
Još pišeš kao da je Progresivni Rok inferioran prema Heavy Metalu. Ccc. Nego daj mi navedi neku Heavy Metal grupu koja je bar približno dobra kao Pink Floyd, koji je btw. Progressive Rock grupa.
Isto, ne znam šta svršavate, sve protiv Gunsa koji su sasvim solidna grupa, ako ništa bar imaju neke dobre balade (November Rain, Don't Cry, Sweet Child O' Mine...) a po mojem mišljenju oni su zadnja, koliko toliko, dobra grupa. Ovo sve ostalo, tipa Incubus, Green Day, pa i precjenjeni Coldplay, sve je to tanko uspoređujući isto čak i sa Gunsima.
BigBoss
Posts: 334
Joined: 15/08/2004 12:02

#30

Post by BigBoss »

ado-šampion wrote:
BigBoss wrote:
knight* wrote:Da istina je to za izzyja. I za Axla. Ali njih dvojica su jedini koji nakon toga nisu napravili ništa. Slash je prvo imao sashsnakepit solidan bend. Vjeruj mi da je i sa njima zgrno dobru lovu. Velvet je odličan bend. Ne ko gunsi ali je dobar. Pa on je dio standardne postave svih većih svjetskih festivala a jednom bendu ništa više i netreba. Tu su još i Incubusi, System off a Down i par njih još. Neznam Green Day je bend koji je po meni u prošloj godini napravio najveći uspjeh a vand je ko k...
Dobro je sto si svrsto ganse sa incubusima, tu su oni negdje. Kakvi Gunsi, gdje su bili tolike godine i oni ne sviraju metal nego progresivan rok, pregazeni su oni boljim bendovima ljudima koji rade a ne ljencugama hehehehe :D :D
Uuuu jarane, šta reče i osta živ! Kakav Progresivni Rok!? Možda November Rain jedino da ima veze sa progresivnim rokom, a ostalo nidje veze.
Još pišeš kao da je Progresivni Rok inferioran prema Heavy Metalu. Ccc. Nego daj mi navedi neku Heavy Metal grupu koja je bar približno dobra kao Pink Floyd, koji je btw. Progressive Rock grupa.
Isto, ne znam šta svršavate, sve protiv Gunsa koji su sasvim solidna grupa, ako ništa bar imaju neke dobre balade (November Rain, Don't Cry, Sweet Child O' Mine...) a po mojem mišljenju oni su zadnja, koliko toliko, dobra grupa. Ovo sve ostalo, tipa Incubus, Green Day, pa i precjenjeni Coldplay, sve je to tanko uspoređujući isto čak i sa Gunsima.
Jarane, pogledaj malo kako zvuce rifovi kod gansa, pa uporedi sa nekom heavy metal grupom. Zna se kako zvuci metal, evo ti recimo Judas Priest su pioniri metala pa uporedi. Da ne govorim o ostalima, gansi sviraju zesci rok i nista vise. Fear Factory necu poredit, pa et Maiden svi znaju pa maiden ima rifove a i tekstove a gansi nemaju, u gansa su tekstovi vise ljubavnog ili sentimetalnog karaktera a oni koji slusaju metal znaju o cemu pricam.

A ja volim i rok, zato nemam nista protiv gansa ali ima toliko boljih rok grupa od njih da uopste ne patim za njima.

A da ti kazem za floyde, floydi sviraju psihodelic rok, ne znam mozda su sad presli na progresivan rok (ili je to isto).. Ja sam pod progresivnim rokom mislio na zesci rok en roll, mozda sam se zeznuo.

Uostalom, sta je progresivan rok?
knight*
Posts: 113
Joined: 10/10/2004 19:22
Location: Tuzla

#31

Post by knight* »

Nebih se složio da su Incubusi loš bend. Istina je da smo svjedoci raznih muzičkih sranja ali nađe se tu ponešto. Green Day je komercijala jedna obična. Ali Incubusi su po meni ipak kvalitet novog vijeka. Gunsi se nemogu porediti s njima i obratno. Dvije različite generacije, dva različita pravca, totalno različit zvuk. Ali Incubusi su po meni takođe kvalitet. Ono što su napravili pojedini bendovi kao Maiden, Gunsi, metallica, Floyd, i još njih da ne nabrajam sve redom malo ko će u novije vrijeme.
ado-šampion
Posts: 6025
Joined: 13/07/2004 20:02
Location: Sarajevo

#32

Post by ado-šampion »

Ima više tipova Heavy Metala. To što ne zvuče kao Judas Priest, koji btw. ni izbliza nisu pioniri Heavy Metala nego možda British Metala (jedna od interpretacija Heavy Metala), isto kao i Maiden, ne znači da oni nisu Heavy Metal, uostalom ja nisam ni rekao da su Gunsi Heavy Metal bend.

Pink Floydi su svirali Psychedelic Rock tačno, ali samo na prvom albumu (i možda malo na drugom), dok je gitarista bio Syd Barrett. Po dolasku Davida Gilmoura prešli su na Progressive Rock.

Progressive Rock nije žešći tip Rocka, zeznuo si se, to je žanr koji naglasak stavlja na savršenstvo muzike (možeš primjetiti kako je muzika Pink Floyda usavršena do najsitnijeg djelića) i kod kojeg se u dosta slučajeva koriste orkestri (zato sam spomenuo Noverber Rain u prošlom odgovoru) i nije žestok kao npr. Hard Rock.
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#33

Post by DaysleepeR »

Yo!

Image

Koja ruina covjece.
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#34

Post by MRAVOJED »

jao :D :roll:
edu
Posts: 7895
Joined: 30/11/2004 15:25

#35

Post by edu »

nije zar ovo??????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
User avatar
DaysleepeR
Posts: 14667
Joined: 29/05/2003 00:00
Location: Rajvosa

#36

Post by DaysleepeR »

Jos jedna

Image
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#37

Post by Murat Sabanovic »

boli me kita kakvo pojedinci misljenje imali o gunsima.......
za mene su oni velika grupa.......
ah ja....... rendez -vous a paris 20/06/2006 pa ko hoce nek izvoli
ja vec obezbijedio kartu
štzngrm
Posts: 401
Joined: 16/03/2005 14:43

#38

Post by štzngrm »

Ooooo, kako možete slušati to smeće, ako već slušate muziku vaših mama i tata, pronađite onda nešto smisleno-
BigBoss
Posts: 334
Joined: 15/08/2004 12:02

#39

Post by BigBoss »

Ima ovdje starijih koji slusaju ono sto su uvijek slusali, ne slusamo mi mame i tate vise davno je to bilo.
mc_aselook
Posts: 35
Joined: 25/10/2004 13:38

#40

Post by mc_aselook »

DaysleepeR wrote:Jos jedna

Image
jest tip ostario fakat :lol:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#41

Post by pirmin »

Proslo je ipak 10-15 godina,starost i ne cudi.
Ali ovaj djeciji,street-gangsta outfit ga fakat cini smijesnim.
stanibal
Posts: 94
Joined: 25/09/2004 16:05
Location: Istambul
Contact:

#42

Post by stanibal »

Pa ljudi sta je ovo?
Ne mogu da vjerujem!!!
Kako da niko ne kaze radikalno:
Axl je poludio!
Sta,kako,mislim sta predstavljaju ove slike?Je li fotomontaza u pitanju ili sta?
Kakav je ovo album?Ova ''pjesma'' Better?
Da mu nije ko platio da unisti imidz Gansa?
Kunem se da mi je doslo da povratim kad vidjoh ovu budalastinu u stilu Ali-G-ja...
Od onakvog rokercine i krasnog momcica i jednog od najljepsih muskaraca-svojevremeno...da izadje ova nakaza-kakva je ovo furka????
Ne kontam...
Zasto uopste raspravljate o ovoj nakazi/
Ne kontam sta se desava...
Boze pomozi mu i nama svima...ccc...
The_Fluid
Posts: 5591
Joined: 02/08/2002 00:00
Location: Earth

#43

Post by The_Fluid »

Image
Guns'n Roses - Chinese Democracy 320kbps

Setlist CD 1 [avp2]
1. Chinese Democracy
2. Madagascar
3. Riyadh and the Bedouins
4. Oh My God
5. The Blues
6. Silkworms
7. Thyme
8. Leave Me Alone
9. There Was a Time
10. Ides of March
11. Interview


Setlist CD 2 [avp2]
1. Live And Let Die (new)
2. Since I Don't Have You (new)
3. Sympathy For The Devil (new)
4. I Don't Care About You
5. One In A Million (extended)
6. Civil war (new)
7. Chinese Democracy (radio edit)
8. Interview

http://rapidshare.de/files/16786516/avp ... 1.rar.html
http://rapidshare.de/files/16782766/avp ... 2.rar.html
http://rapidshare.de/files/16851714/avp ... 1.rar.html
http://rapidshare.de/files/16794209/avp ... 2.rar.html

Napomena: ovo je jos uvijek demo snimak, malo bolje obradjen i sada sa poptunijom llistom pjesama.
Jasho
Posts: 503
Joined: 05/06/2003 00:00
Location: Sarajevo

#44

Post by Jasho »

Ne znam kako se možete ložiti na informaciju o novom albumu Gunsa? Gunsi su svoje odsvirali još u prvoj polovini devedestih! Gunsi bez Slasha su čista nula i nevidim nikakvog smisla! Inaće lično mislim da ima puno boljih bandova kojima Gunsi nisu ni do koljena! Navešću primjer Pearl Jama koji su u svim segmentima kvalitetniji i koncertno bolji Band, dalje tu su još jedne legende RHCP, Sonic Youth, Pixies, Alice in Chains, Soundgarden! Gunsi su na koncertima u devedesitim godinama kada su promovisali svoj dupli album Use Your Illusion ili bolje rečeno dva zasebna albuma bili žešća katastrofa i to prvenstveno zbog kriminalno lošeg pjevanja Axla, čiji je glas u živo bio katastrofa, za razliku od vremena kada su promovisali Appetite (npr, svirka u Marquee clubu)! Velveti sa nekadašnjim pjevačem Stone Temple Pilots su daleko ispred ovog jadnog pokušaja Axla i Scott Weinland je daleko jači kao pjevač od Axla! što se tiće etiketa koje Heavy Metal, a ko nije, reči ću da za mene kada kažem Heavy metal prvo naum padne Iron Maiden! Zeppelin, Purple, su čisti Hard Rock, što je preteča Heavy Metala, kao što je rock ppreteča, Hard Rocka. Black Sabbath su preteča, trash, speed, black i death metala! AC/DC su takođe čisti Hard Rock. Metallica nema veze sa Heavy metalom, oni su bili Speed - Trash Metal Band, isto i Megadeth, Kao i Slayer, Antrax i drugi iz te plejade! Dok su Sepultura, Morbid Angel, Death, Obituary predstavljali death metal scenu, a Venom Black metal scenu!
fczeljo
Posts: 241
Joined: 19/08/2005 01:51

#45

Post by fczeljo »

stanibal wrote:Pa ljudi sta je ovo?
Ne mogu da vjerujem!!!
Kako da niko ne kaze radikalno:
Axl je poludio!
Sta,kako,mislim sta predstavljaju ove slike?Je li fotomontaza u pitanju ili sta?
Kakav je ovo album?Ova ''pjesma'' Better?
Da mu nije ko platio da unisti imidz Gansa?
Kunem se da mi je doslo da povratim kad vidjoh ovu budalastinu u stilu Ali-G-ja...
Od onakvog rokercine i krasnog momcica i jednog od najljepsih muskaraca-svojevremeno...da izadje ova nakaza-kakva je ovo furka????
Ne kontam...
Zasto uopste raspravljate o ovoj nakazi/
Ne kontam sta se desava...
Boze pomozi mu i nama svima...ccc...
joj kad sam vidio ove slike...neznam kako ga nije sramota? imo je on i ranije bisera sa frizurom("welcome to the jungle"), ali ovo je stvarno bruka i sramota. ni on mi s ovim stajlignom ne izgleda previse sretan na ovim slikama.
bolje mu je da je doso kod nas da pjeva narodnu :lol: :lol:
za njega je bolje da se povuce u "ilegalu", nesto kao izzy, da se ne bruka. s ovim albumom se pati ima 5-6 godina, ocito ne zna sta ce sa sobom. ipak gunsi bez slasha,izzya i duffa nisu vise gunsi. sto kazu treba znati kada i kako reci goodbye!
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#46

Post by Murat Sabanovic »

fczeljo wrote:
stanibal wrote:Pa ljudi sta je ovo?
Ne mogu da vjerujem!!!
Kako da niko ne kaze radikalno:
Axl je poludio!
Sta,kako,mislim sta predstavljaju ove slike?Je li fotomontaza u pitanju ili sta?
Kakav je ovo album?Ova ''pjesma'' Better?
Da mu nije ko platio da unisti imidz Gansa?
Kunem se da mi je doslo da povratim kad vidjoh ovu budalastinu u stilu Ali-G-ja...
Od onakvog rokercine i krasnog momcica i jednog od najljepsih muskaraca-svojevremeno...da izadje ova nakaza-kakva je ovo furka????
Ne kontam...
Zasto uopste raspravljate o ovoj nakazi/
Ne kontam sta se desava...
Boze pomozi mu i nama svima...ccc...
joj kad sam vidio ove slike...neznam kako ga nije sramota? imo je on i ranije bisera sa frizurom("welcome to the jungle"), ali ovo je stvarno bruka i sramota. ni on mi s ovim stajlignom ne izgleda previse sretan na ovim slikama.
bolje mu je da je doso kod nas da pjeva narodnu :lol: :lol:
za njega je bolje da se povuce u "ilegalu", nesto kao izzy, da se ne bruka.
sto bi se to trebo da stidi????covjek svezo pletenice i sta tu ima cudno
obuko se malo sportski ,kao fun hokejai ili americkog fudbala.
znaci j.page ako je u drustvu puff dadija treba da se stidi ,jel?
bebek ako zapjeva s halidom ili selmom je automtski narodnjak.
decko ni sam ne mislis ono sto pises ,ali jebat ga vazno je nesta napisati.
tacno je sam da to nisu gunsi,ali jebat ga pjevat ce iste pjesme isti vokal kao prije 10-15 godina samo sdrugom ekipom.
syd_barrett
Posts: 19
Joined: 27/08/2005 05:01

#47

Post by syd_barrett »

Pink Floydi su svirali Psychedelic Rock tačno, ali samo na
rvom albumu (i možda malo na drugom), dok je gitarista bio Syd Barrett.
Po dolasku Davida Gilmoura prešli su na Progressive Rock


Divim vam se...definitivno...toliko nebuloza o progressive rocku nesjecam
se da sam odavno cuo...izvinjavam se sto ovako reagujem...ali mi malo
neshvatljivo da si neko uzima za pravo da to diskutuje, a da bas nema
predstavu sta je to...psychedelic\space rock je zapravo samo pravac u
progressive rocku...i da...floydi su uvijek bili i biti ce taj gore navedeni.
Puno pozdrava i uzivajte u progressivu.... :)
fczeljo
Posts: 241
Joined: 19/08/2005 01:51

#48

Post by fczeljo »

Murat Sabanovic wrote:
fczeljo wrote:
stanibal wrote:Pa ljudi sta je ovo?
Ne mogu da vjerujem!!!
Kako da niko ne kaze radikalno:
Axl je poludio!
Sta,kako,mislim sta predstavljaju ove slike?Je li fotomontaza u pitanju ili sta?
Kakav je ovo album?Ova ''pjesma'' Better?
Da mu nije ko platio da unisti imidz Gansa?
Kunem se da mi je doslo da povratim kad vidjoh ovu budalastinu u stilu Ali-G-ja...
Od onakvog rokercine i krasnog momcica i jednog od najljepsih muskaraca-svojevremeno...da izadje ova nakaza-kakva je ovo furka????
Ne kontam...
Zasto uopste raspravljate o ovoj nakazi/
Ne kontam sta se desava...
Boze pomozi mu i nama svima...ccc...
joj kad sam vidio ove slike...neznam kako ga nije sramota? imo je on i ranije bisera sa frizurom("welcome to the jungle"), ali ovo je stvarno bruka i sramota. ni on mi s ovim stajlignom ne izgleda previse sretan na ovim slikama.
bolje mu je da je doso kod nas da pjeva narodnu :lol: :lol:
za njega je bolje da se povuce u "ilegalu", nesto kao izzy, da se ne bruka.
sto bi se to trebo da stidi????covjek svezo pletenice i sta tu ima cudno
obuko se malo sportski ,kao fun hokejai ili americkog fudbala.
znaci j.page ako je u drustvu puff dadija treba da se stidi ,jel?
bebek ako zapjeva s halidom ili selmom je automtski narodnjak.
decko ni sam ne mislis ono sto pises ,ali jebat ga vazno je nesta napisati.
tacno je sam da to nisu gunsi,ali jebat ga pjevat ce iste pjesme isti vokal kao prije 10-15 godina samo sdrugom ekipom.
jarane, nisam ti ja nikakav decko, znam citavu axl-ovu biografiju napamet, kao i komplet historiju gunsa, jedna su mi od najdrazih grupa. ovo je situacija kad covjek postaje sam svoja suprotnost!
imam sve spotove gunsa, sve pjesme, ne pisem tek tako. glupo ti je poredit sta bi bilo kad bi se neko naso s nekim u drustvu. drustvo je nesto drugo, axl je izdo svoje najbolje prijatelje, izdo svoj dugogodisnji rad, izdo je sam sebe! pati se sa ovim albumom vec ima pet godina!!!
treba znat da sve ima svoj vakat! gledo sam i sluso axl-a, na nekoj od satelitskih tv stanica, i ne zvuci ni blizu kao prije 15tak godina. sam je negdje prizno da bez slasha i izzy-a nemoze nista da uradi, ali sad je kasno, zas.ro je i gotovo. bio je genije, a sad je susta suprotnost samom sebi. nije bitno to sto je on svezo pletenice, kako se obuko, bitno je sto to nije on!
mozes li ti povjerovat da covjek koji pjeva paradise city je ovaj na slikama? ja nemogu! zracili su energijom mladosti, inteligencije, snage, a na sta ti ovo sad lici?
ps. bebek sam za sebe kaze da je narodnjak i svi albumi(solo) su mu narodnjacki i on od toga i ne bjezi!
stanibal
Posts: 94
Joined: 25/09/2004 16:05
Location: Istambul
Contact:

#49

Post by stanibal »

fczeljo wrote:
Murat Sabanovic wrote:
fczeljo wrote: joj kad sam vidio ove slike...neznam kako ga nije sramota? imo je on i ranije bisera sa frizurom("welcome to the jungle"), ali ovo je stvarno bruka i sramota. ni on mi s ovim stajlignom ne izgleda previse sretan na ovim slikama.
bolje mu je da je doso kod nas da pjeva narodnu :lol: :lol:
za njega je bolje da se povuce u "ilegalu", nesto kao izzy, da se ne bruka.
sto bi se to trebo da stidi????covjek svezo pletenice i sta tu ima cudno
obuko se malo sportski ,kao fun hokejai ili americkog fudbala.
znaci j.page ako je u drustvu puff dadija treba da se stidi ,jel?
bebek ako zapjeva s halidom ili selmom je automtski narodnjak.
decko ni sam ne mislis ono sto pises ,ali jebat ga vazno je nesta napisati.
tacno je sam da to nisu gunsi,ali jebat ga pjevat ce iste pjesme isti vokal kao prije 10-15 godina samo sdrugom ekipom.
jarane, nisam ti ja nikakav decko, znam citavu axl-ovu biografiju napamet, kao i komplet historiju gunsa, jedna su mi od najdrazih grupa. ovo je situacija kad covjek postaje sam svoja suprotnost!
imam sve spotove gunsa, sve pjesme, ne pisem tek tako. glupo ti je poredit sta bi bilo kad bi se neko naso s nekim u drustvu. drustvo je nesto drugo, axl je izdo svoje najbolje prijatelje, izdo svoj dugogodisnji rad, izdo je sam sebe! pati se sa ovim albumom vec ima pet godina!!!
treba znat da sve ima svoj vakat! gledo sam i sluso axl-a, na nekoj od satelitskih tv stanica, i ne zvuci ni blizu kao prije 15tak godina. sam je negdje prizno da bez slasha i izzy-a nemoze nista da uradi, ali sad je kasno, zas.ro je i gotovo. bio je genije, a sad je susta suprotnost samom sebi. nije bitno to sto je on svezo pletenice, kako se obuko, bitno je sto to nije on!
mozes li ti povjerovat da covjek koji pjeva paradise city je ovaj na slikama? ja nemogu! zracili su energijom mladosti, inteligencije, snage, a na sta ti ovo sad lici?
ps. bebek sam za sebe kaze da je narodnjak i svi albumi(solo) su mu narodnjacki i on od toga i ne bjezi!
U pravu si Zeljo:).
Murate mislio sam da si promisljeniji...A i ti me iznevjeri(kao i Axl:))...
Rok je nacin zivota,a Axl je to izdao,pored toga sto ga je promijenio-ali komercijala i zelja za parama promijeni mnoge pa mu pola oprastam...
Nista nije kao prije rata,gotovo u svim oblastima zivota,malo razmislite o tome,do 1994 svijet je bio u usponu 80-te su bile godine inspiracije i poleta...90-te nastavile,ali negdje od 98-me nestaje dusa,iskrenost,marljivost,rad,srcanost,...MTV ubija rok-pobunu protiv birokratije,ucmalosti i otudjenja ljudi...
fczeljo
Posts: 241
Joined: 19/08/2005 01:51

#50

Post by fczeljo »

Jim Morison je napustio muziku kad su mu rekli da nemoze radit sta hoce!
nisu ni slash ni duff cvjecke, i ovo sa ovim velvet revolverom rade cisto radi para i realno nisu nista posebno, ali makar su ostali dosljedni sebi. i veci od axl-a su se povukli pa vala mogo je i on,ako vec vidi da ne ide!
poslusaj sweet child of mine ili rocket queen i ovo sad. da mi neko nije reko da je ovo axl, nikad ne bi skonto.
ovo su mu vjerovatno sad neki menadzeri ili producenti zeljni brzih para posavjetovali, a sta ce biti sa njim i njegovim ugledom, njih bas boli neka stvar.
i slash je svirao sa michel jacksonom :roll: i svakakvim budalama, reperima i sta ja znam s kim ne, ali makar nikad nije skratio kosu, obuko jaknu, ako nista da nas podsjeca na ta lijepa vremena.
Post Reply