Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
Post Reply
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19422
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#3226 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by teskeredzic_22 »

Janjicar wrote: 03/10/2022 23:08 Pa zar niste najavljivali potop SDA, cemu sad razocarenje ?
Ko priča o razočarenju ?

GOTOV JE
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#3227 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Leverage »

putokaz1 wrote: 03/10/2022 23:03
dale cooper wrote: 03/10/2022 23:00 Da, van KS-a je kampanja stranaka koje pripadaju ljevici bila prilično loša. Osim plakata i pokojeg skupa gotovo pa nepostojeća.
Loši rezultati u TK to prilično dobro demonstriraju. Nekada jedan od bastiona SDP-a je ovim izborima utvrdio svoju sve veću zelenu tendenciju.
Bastioni SDP su Tuzla Gracanica Gradacac a ne cijeli TK
Bastioni SDP-a u TK su Gračanica i Tuzla, tim redom. Gradačac je veliko razočarenje ovih izbora.

Živinice su ne SDA bastion nego SDA kineski zid i procentualno a pogotovo u broju glasova. A svi se sjećamo da nije uvijek bilo tako.
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#3228 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Seyfo »

ElRe wrote: 03/10/2022 22:53 Lično, nisam glasao (imam 38 god). Za SDA i satelite ne mogu da glasam, a trojka (što Vlada KS, što načelnici iz trojke) po rezultatima i kampanji ne zaslužuju moju podršku. Kampanja je bila katastrofalna, 25 god nakon rata top tema je ko je gdje bio za vrijeme rata i ko ima kupljenu diplomu.
Tokom kampanje niko nije pričao o energetskim problemima, spajanju na potencijalni gasovod preko Hrvatske, izgradnji LNG terminala, diferencijalnoj stopi PDVa, subvenciji za ekološke i energetske projekte, proizvodnju, izvoz (kroz povoljne kredite npr), poboljšanju zdravstva, obrazovanja.

Dobio sa xx što SMS što viber poruka tipa "jarane kandidat sam, računam na tebe...", "ovo mi je prijatelj, dobar je čovjek pa ako nemaš favorita bujrum zaokruži", "garantujem za poštenje i rad" i slično.
Bravo genijalac,pametniji si od sistema,zajebo si ih sve. Nema sta. Tvoj glas je zloupotrebljen za vladajuce ili je matematicki,zbog manjeg uzorka,pomogao sigurnoj glasackoj bazi vladajucih da njihov glas bude dominantniji bez tvog. A ti se jos hvalis. Cestitam ! I iduci put budi opet najpametniji.
Labirint
Posts: 1996
Joined: 24/06/2013 14:37

#3229 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Labirint »

kamberovica polje wrote: 03/10/2022 23:02
elk wrote: 03/10/2022 23:01 Umiru li te sda dede i nane ili kako? Ili ovi ljevicari poslije rata, ostarili, pa nakon 30 godina postali sdaovci pod stare dane i fino zamijene ove.mrtve (koji ponekad i tako mrtvi glasaju..).? Ne bih bas rekao da je tako. Usli su zeleni u sve pore, na sve nacine i interese. Iz radi poso isto. Kartel organizivani. Zohare lakse istrijebiti nego ovo :roll:
Odlaze mladi koji malo progresivnije razmišljaju (mahom lijevi), ostaju oni koji ne mogu u inostranostvo, stari i uhljebljeni, plus imaš one koji apstiniraju od izbora i to ti je SDA koktel zla.
Upravo, svako ko ode nije otišao sto mu je dobro bilo a većinom ovdje je najbolje onima koji imaju interesa od "novalica". Svaki glas koji je otišao iz zemlje je njima glas više u zemlji. Nažalost...
User avatar
konektovan
Posts: 40533
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3230 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by konektovan »

Velkoski wrote: 03/10/2022 22:49
mk ultra wrote: 03/10/2022 22:45

Kako bi se elektronicki glasovalo na onolikim listama

I opet se vracamo na SDA deda i nanu
Izgleda da samo oni o glasuju
Mora se naći način

Ako idući izbori ne budu elektronski ne treba ih ni održati. Ovaj primjer sa 0 glasova za Trivić je dokaz koliko se namješta širom države.

I ovo sa Krišto u Gračanici gdje Komšić ima NULA je cirkus, nema šanse.
Krađa,...
User avatar
kokakolas
Posts: 1441
Joined: 15/03/2008 21:35

#3231 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by kokakolas »

Mozemo mi uvesti i glasanje na blockchainu ali dzaba kad smo stoka, koja se prodaje za kilu secera.

Papanluk vlada ovom drzavom. Disciplinovani glasaci s ruralnih podrucja diktiraju zivot jebivjetrovima iz urbanih sredina.
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#3232 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Hank Paldum »

Seyfo wrote: 03/10/2022 22:31
Hank Paldum wrote: 03/10/2022 22:07
I Dodik je pa ga zaboli a i ne utiče ni na njegov privatni život ni na karijeru, može se i dalje kandidovati za funkciju koju poželi
Na ovo se moram osvrnuti ; vama je Dodik u sustini uzor,toliko mu se divite i balite na njegovu sliku da je sada,nakon sto je Dodik godinama pod sankcijama i na crnim listama,to postalo normalno i pozeljno,narocito kada njega zaboli za sve to; odmah je FOdil "bolji"jer je bar malo blizi Dodiku po tome. Ta odusevljenost Dodikom i Dodicima je zajednicka za polusvijet iz sva tri plemena: recimo, u ostala dva plemena bi to mogli biti Zahiragic i Zdravko Mamic; bahate neotesane seljacine. Svaki od vas bi na mjestu Dodika bio od njega jos bahatiji,poganiji,pokvareniji,gori,samo da vam se ukaze prilika. Onda bi naravno bio jos veci Bosnjak (u ovom slucaju). Bljak
Neka si se osvrnuo na to jer vaš pokušaj da u svakom segmentu izjednačite sve tri strane je i jedan od razloga zašto je SDA osvojila glasove.
To nije nikakva identifikacija sa Dodikom već sam samo podsjetio da Fadilu u karijeri neće to nikako štetiti ali to je bilo dovoljno da se aktiviraš

Za Bakira je već druga priča, možda je stvarno izgubio jer je bilo 11 protiv 1 jer su sada i SBB, NiP i NS glasači podržali SDPovca, možda je do Sebije, možda do Bakirovog ega ili možda što je stvarno postalo momotono sa njim ali što se tiče pozitivnih rezultata SDA, ako ta stranka pobjedi u mjestima koja su pro-BH a vi na to uzvratite vrijeđanjem onda ste vi bliži Dodiku sa bahatošću i imate problem sa onima koji su pro-BH kao i Dodik.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3256
Joined: 28/01/2012 11:38

#3233 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by kamberovica polje »

Seyfo wrote: 03/10/2022 23:10
ElRe wrote: 03/10/2022 22:53 Lično, nisam glasao (imam 38 god). Za SDA i satelite ne mogu da glasam, a trojka (što Vlada KS, što načelnici iz trojke) po rezultatima i kampanji ne zaslužuju moju podršku. Kampanja je bila katastrofalna, 25 god nakon rata top tema je ko je gdje bio za vrijeme rata i ko ima kupljenu diplomu.
Tokom kampanje niko nije pričao o energetskim problemima, spajanju na potencijalni gasovod preko Hrvatske, izgradnji LNG terminala, diferencijalnoj stopi PDVa, subvenciji za ekološke i energetske projekte, proizvodnju, izvoz (kroz povoljne kredite npr), poboljšanju zdravstva, obrazovanja.

Dobio sa xx što SMS što viber poruka tipa "jarane kandidat sam, računam na tebe...", "ovo mi je prijatelj, dobar je čovjek pa ako nemaš favorita bujrum zaokruži", "garantujem za poštenje i rad" i slično.
Bravo genijalac,pametniji si od sistema,zajebo si ih sve. Nema sta. Tvoj glas je zloupotrebljen za vladajuce ili je matematicki,zbog manjeg uzorka,pomogao sigurnoj glasackoj bazi vladajucih da njihov glas bude dominantniji bez tvog. A ti se jos hvalis. Cestitam ! I iduci put budi opet najpametniji.
Liku se kara, al pošto ne može do Margot Robbie, neće da kara nijednu drugu...iz inata. :D
User avatar
konektovan
Posts: 40533
Joined: 19/01/2015 19:12
Location: Mahala
Vozim: Francusku kantu

#3234 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by konektovan »

Seyfo wrote: 03/10/2022 23:10
ElRe wrote: 03/10/2022 22:53 Lično, nisam glasao (imam 38 god). Za SDA i satelite ne mogu da glasam, a trojka (što Vlada KS, što načelnici iz trojke) po rezultatima i kampanji ne zaslužuju moju podršku. Kampanja je bila katastrofalna, 25 god nakon rata top tema je ko je gdje bio za vrijeme rata i ko ima kupljenu diplomu.
Tokom kampanje niko nije pričao o energetskim problemima, spajanju na potencijalni gasovod preko Hrvatske, izgradnji LNG terminala, diferencijalnoj stopi PDVa, subvenciji za ekološke i energetske projekte, proizvodnju, izvoz (kroz povoljne kredite npr), poboljšanju zdravstva, obrazovanja.

Dobio sa xx što SMS što viber poruka tipa "jarane kandidat sam, računam na tebe...", "ovo mi je prijatelj, dobar je čovjek pa ako nemaš favorita bujrum zaokruži", "garantujem za poštenje i rad" i slično.
Bravo genijalac,pametniji si od sistema,zajebo si ih sve. Nema sta. Tvoj glas je zloupotrebljen za vladajuce ili je matematicki,zbog manjeg uzorka,pomogao sigurnoj glasackoj bazi vladajucih da njihov glas bude dominantniji bez tvog. A ti se jos hvalis. Cestitam ! I iduci put budi opet najpametniji.
Umjesto da sakrije sramotu, on....... :-)
User avatar
JohnnyS
Posts: 13605
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#3235 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by JohnnyS »

Seyfo wrote: 03/10/2022 23:10
ElRe wrote: 03/10/2022 22:53 Lično, nisam glasao (imam 38 god). Za SDA i satelite ne mogu da glasam, a trojka (što Vlada KS, što načelnici iz trojke) po rezultatima i kampanji ne zaslužuju moju podršku. Kampanja je bila katastrofalna, 25 god nakon rata top tema je ko je gdje bio za vrijeme rata i ko ima kupljenu diplomu.
Tokom kampanje niko nije pričao o energetskim problemima, spajanju na potencijalni gasovod preko Hrvatske, izgradnji LNG terminala, diferencijalnoj stopi PDVa, subvenciji za ekološke i energetske projekte, proizvodnju, izvoz (kroz povoljne kredite npr), poboljšanju zdravstva, obrazovanja.

Dobio sa xx što SMS što viber poruka tipa "jarane kandidat sam, računam na tebe...", "ovo mi je prijatelj, dobar je čovjek pa ako nemaš favorita bujrum zaokruži", "garantujem za poštenje i rad" i slično.
Bravo genijalac,pametniji si od sistema,zajebo si ih sve. Nema sta. Tvoj glas je zloupotrebljen za vladajuce ili je matematicki,zbog manjeg uzorka,pomogao sigurnoj glasackoj bazi vladajucih da njihov glas bude dominantniji bez tvog. A ti se jos hvalis. Cestitam ! I iduci put budi opet najpametniji.
Danas je sve tržište, stranke su tu da privuku svojim programom birače, čovjek je iznio legitimne probleme koji ga zanimaju, nijednoj stranci nije on bio zanimljiv, zašto bi stranke bile zanimljive njemu?
User avatar
Janjicar
Posts: 5451
Joined: 04/08/2011 13:23
Location: Tuzla :)

#3236 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Janjicar »

konektovan wrote: 03/10/2022 23:10
Velkoski wrote: 03/10/2022 22:49

Mora se naći način

Ako idući izbori ne budu elektronski ne treba ih ni održati. Ovaj primjer sa 0 glasova za Trivić je dokaz koliko se namješta širom države.

I ovo sa Krišto u Gračanici gdje Komšić ima NULA je cirkus, nema šanse.
Krađa,...
Kakva kradja gluposti pisete.
Predsjednik birackog odbora je neki glupan koji je pomijesak rubrike Borjane i Komsica kada je unosio....
To biracko mjesto ce se za par dana otvoriti izborni materijal prebrojati glasovi i ispraviti....
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#3237 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by sehohari »

kamberovica polje wrote: 03/10/2022 23:12
Seyfo wrote: 03/10/2022 23:10

Bravo genijalac,pametniji si od sistema,zajebo si ih sve. Nema sta. Tvoj glas je zloupotrebljen za vladajuce ili je matematicki,zbog manjeg uzorka,pomogao sigurnoj glasackoj bazi vladajucih da njihov glas bude dominantniji bez tvog. A ti se jos hvalis. Cestitam ! I iduci put budi opet najpametniji.
Liku se kara, al pošto ne može do Margot Robbie, neće da kara nijednu drugu...iz inata. :D
Ovo je druga strana medalje bh. društva, naprđeni "obrazovani" koji žive u nekom svom svijetu.
Email83
Posts: 76
Joined: 21/01/2022 22:53

#3238 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Email83 »

mehoxy wrote: 03/10/2022 21:41
Gusar-from-Riga wrote: 03/10/2022 21:22 Njemačka europarlamentarka: Drago mi je da u Predsjedništvu neće biti političar iz SDA :-)
Kaze SDA nacionalisti, a ni govora o HDZ-u a ni o svim strankama u RS-u. Vidi se na koju stranu vjetar puse.
Ovo je samo dokaz da problem u dijeljenju Bosne imaju u SDA i da im je ista bila smetnja i otpor.
User avatar
Logovan
Posts: 94348
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#3239 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Logovan »

Hakiz wrote: 03/10/2022 22:43 Ako nisu izašli, onda stvarno jeste.

Ako hoćeš da ja izađem na izbore, nije bitno šta ti misliš, bitno je šta ja mislim. Ne nagovaramo tebe, nagovaramo mene.

U tom slučaju, koliko god moj razlog bio besmislen, mora se ozbiljno shvatiti.

Ako ne, neću izaći na izbore.

Šta je tu nejasno?
Ako nisu izašli, ne znači da su u pravu, a nisu. Niti je bitno šta ja mislim, niti ti, nego ono što zaista jeste tačno bez obzira šta ko pričao. Bolje izaći, nego ostati kući, uvijek bilo i biće uvijek.

Uostalom, dosta ljudi toliko nema pojma da ne znaju ko se sve nalazi na listama. Ne znaju niti jedno ime, ništa ne prate, skroz su odvojeni od politike. A za ovo im niko nije kriv, nego oni sami.
User avatar
hatemondays
Posts: 1195
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#3240 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by hatemondays »

kamberovica polje wrote: 03/10/2022 23:12
Seyfo wrote: 03/10/2022 23:10

Bravo genijalac,pametniji si od sistema,zajebo si ih sve. Nema sta. Tvoj glas je zloupotrebljen za vladajuce ili je matematicki,zbog manjeg uzorka,pomogao sigurnoj glasackoj bazi vladajucih da njihov glas bude dominantniji bez tvog. A ti se jos hvalis. Cestitam ! I iduci put budi opet najpametniji.
Liku se kara, al pošto ne može do Margot Robbie, neće da kara nijednu drugu...iz inata. :D
Visok standard, bolje i suha racku negi dizati dlakave Hatemine noge iz Cekrcica. To sto bi vi pristavljali svakoj koja namigne to je druga stvar. Onda ti se natakiri naka bolescina a Hatema ode do drugog pacijenta. Samo Margot hadzija...
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72783
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3241 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Velkoski »

Janjicar wrote: 03/10/2022 23:13
konektovan wrote: 03/10/2022 23:10

Krađa,...
Kakva kradja gluposti pisete.
Predsjednik birackog odbora je neki glupan koji je pomijesak rubrike Borjane i Komsica kada je unosio....
To biracko mjesto ce se za par dana otvoriti izborni materijal prebrojati glasovi i ispraviti....
To hoće jer je preofirno, na drugih 20 neće jer nije preofirno.

Sve dok tamo neki Hamo upisuje ručno takve rezultate i dok se "posmatrači" kupuju za deset litara goriva ovaj sistem će biti besmislen i bit će puno prostora za špekulacije je li pokradeno ili ne.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3256
Joined: 28/01/2012 11:38

#3242 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by kamberovica polje »

hatemondays wrote: 03/10/2022 23:20
kamberovica polje wrote: 03/10/2022 23:12

Liku se kara, al pošto ne može do Margot Robbie, neće da kara nijednu drugu...iz inata. :D
Visok standard, bolje i suha racku negi dizati dlakave Hatemine noge iz Cekrcica. To sto bi vi pristavljali svakoj koja namigne to je druga stvar. Onda ti se natakiri naka bolescina a Hatema ode do drugog pacijenta. Samo Margot hadzija...
Visoki standardi traže pokriće.
funeral blues
Posts: 1764
Joined: 08/02/2011 11:15

#3243 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by funeral blues »

Seyfo wrote: 03/10/2022 23:10
ElRe wrote: 03/10/2022 22:53 Lično, nisam glasao (imam 38 god). Za SDA i satelite ne mogu da glasam, a trojka (što Vlada KS, što načelnici iz trojke) po rezultatima i kampanji ne zaslužuju moju podršku. Kampanja je bila katastrofalna, 25 god nakon rata top tema je ko je gdje bio za vrijeme rata i ko ima kupljenu diplomu.
Tokom kampanje niko nije pričao o energetskim problemima, spajanju na potencijalni gasovod preko Hrvatske, izgradnji LNG terminala, diferencijalnoj stopi PDVa, subvenciji za ekološke i energetske projekte, proizvodnju, izvoz (kroz povoljne kredite npr), poboljšanju zdravstva, obrazovanja.

Dobio sa xx što SMS što viber poruka tipa "jarane kandidat sam, računam na tebe...", "ovo mi je prijatelj, dobar je čovjek pa ako nemaš favorita bujrum zaokruži", "garantujem za poštenje i rad" i slično.
Bravo genijalac,pametniji si od sistema,zajebo si ih sve. Nema sta. Tvoj glas je zloupotrebljen za vladajuce ili je matematicki,zbog manjeg uzorka,pomogao sigurnoj glasackoj bazi vladajucih da njihov glas bude dominantniji bez tvog. A ti se jos hvalis. Cestitam ! I iduci put budi opet najpametniji.
Ljudi ne kontaju da se u politici bira manje los, a ne idealan.
Seyfo
Posts: 4336
Joined: 23/08/2011 14:12

#3244 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Seyfo »

JohnnyS wrote: 03/10/2022 23:13
Seyfo wrote: 03/10/2022 23:10

Bravo genijalac,pametniji si od sistema,zajebo si ih sve. Nema sta. Tvoj glas je zloupotrebljen za vladajuce ili je matematicki,zbog manjeg uzorka,pomogao sigurnoj glasackoj bazi vladajucih da njihov glas bude dominantniji bez tvog. A ti se jos hvalis. Cestitam ! I iduci put budi opet najpametniji.
Danas je sve tržište, stranke su tu da privuku svojim programom birače, čovjek je iznio legitimne probleme koji ga zanimaju, nijednoj stranci nije on bio zanimljiv, zašto bi stranke bile zanimljive njemu?
Ma mora se uvesti obavezno glasanje, ako ne glasas kazna hiljadu evra ili ne mozes izvaditi licnu,pasos, vozacku,registrovati auto isl. Ovako imamo primadone,barbike,kenove, uvrijedjene, ne svidja mu se ovo-ono, niko mu nije"lego", nema za koga , a sve obicna lijenost i prije svega glupost i kurcenje zbog neglasanja. I jos uvjerenost o superiornosti tog postupka,isto kao npr uvjerenost da je Sarajevo centar svemira. Nek sad budu svjesni svi koji nisu glasali da je SDA na njih racunala i da su joj mnogo pomogli. Takvi njima i trebaju, da ne glasa niko osim stabilne glasacke SDA baze,jer u tom uzorku oni uzimaju 100%. Ali to umisljeni genijalci ne mogu da shvate
User avatar
tovarish
Posts: 3506
Joined: 26/05/2008 23:57

#3245 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by tovarish »

JohnnyS wrote: 03/10/2022 23:13
Seyfo wrote: 03/10/2022 23:10

Bravo genijalac,pametniji si od sistema,zajebo si ih sve. Nema sta. Tvoj glas je zloupotrebljen za vladajuce ili je matematicki,zbog manjeg uzorka,pomogao sigurnoj glasackoj bazi vladajucih da njihov glas bude dominantniji bez tvog. A ti se jos hvalis. Cestitam ! I iduci put budi opet najpametniji.
Danas je sve tržište, stranke su tu da privuku svojim programom birače, čovjek je iznio legitimne probleme koji ga zanimaju, nijednoj stranci nije on bio zanimljiv, zašto bi stranke bile zanimljive njemu?
Par dana prije izbora otvoren vjetropark u KS i to mu promaklo. A kaže da mu je to bitno. Malo morgen. Obični pametolog.
User avatar
hatemondays
Posts: 1195
Joined: 28/10/2013 04:29
Location: vratio se kuci

#3246 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by hatemondays »

kamberovica polje wrote: 03/10/2022 23:22
hatemondays wrote: 03/10/2022 23:20
Visok standard, bolje i suha racku negi dizati dlakave Hatemine noge iz Cekrcica. To sto bi vi pristavljali svakoj koja namigne to je druga stvar. Onda ti se natakiri naka bolescina a Hatema ode do drugog pacijenta. Samo Margot hadzija...
Visoki standardi traže pokriće.
Moras nekad i sanjati, ako je Hatema san onda jebaji ga...
Bazinga1234
Posts: 7610
Joined: 17/07/2017 15:20
Location: Mostar

#3247 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Bazinga1234 »

Spoiler
Show
Ovako nešto :mrgreen:
funeral blues
Posts: 1764
Joined: 08/02/2011 11:15

#3248 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by funeral blues »

Janjicar wrote: 03/10/2022 23:13
konektovan wrote: 03/10/2022 23:10

Krađa,...
Kakva kradja gluposti pisete.
Predsjednik birackog odbora je neki glupan koji je pomijesak rubrike Borjane i Komsica kada je unosio....
To biracko mjesto ce se za par dana otvoriti izborni materijal prebrojati glasovi i ispraviti....
Pa ima li tu jos neko da prati sta taj jado upisuje ili to on onako odoka opali?
konami666
Posts: 2501
Joined: 11/05/2015 21:57

#3249 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by konami666 »

Imam ozbiljno pitanje, kada bude ova podjela Bosne, hoće li se moći barem opt out iz fildzanistana i tražiti hrvatsko/srpsko državljanstvo?
Hakiz
Posts: 40404
Joined: 30/07/2015 20:01

#3250 Re: Opći izbori 2022 - praćenje rezultata uživo

Post by Hakiz »

Logovan wrote: 03/10/2022 23:19
Hakiz wrote: 03/10/2022 22:43 Ako nisu izašli, onda stvarno jeste.

Ako hoćeš da ja izađem na izbore, nije bitno šta ti misliš, bitno je šta ja mislim. Ne nagovaramo tebe, nagovaramo mene.

U tom slučaju, koliko god moj razlog bio besmislen, mora se ozbiljno shvatiti.

Ako ne, neću izaći na izbore.

Šta je tu nejasno?
Ako nisu izašli, ne znači da su u pravu, a nisu. Niti je bitno šta ja mislim, niti ti, nego ono što zaista jeste tačno bez obzira šta ko pričao. Bolje izaći, nego ostati kući, uvijek bilo i biće uvijek.

Uostalom, dosta ljudi toliko nema pojma da ne znaju ko se sve nalazi na listama. Ne znaju niti jedno ime, ništa ne prate, skroz su odvojeni od politike. A za ovo im niko nije kriv, nego oni sami.
Očito ne govorimo o istom.
Post Reply