Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
Post Reply
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#101 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by SaraFina »

dr_Evil wrote: 05/09/2022 15:08
SaraFina wrote: 05/09/2022 15:06

Hr strana nema oporbu i neka dizu ruke, njima i je ovo u interesu. Bošnjačkom narodu nije. Bakir neka pokuša sa svojim uhljebima dovrsiti inistenje BiH. Pri tome mislim bukvalno unistenje. Jedno je kad HDZ i SDA sebi namjestaju i dilaju mjesta po drzavnim institucijama, tendere i sl. No sasvim drugo je dati potpis za ovako nesto i naloziti uhljebima da to svojim rukama izglasaju i ozakone. Valjda je i glupom Bakiru jasno, da prvi slucaj je sporan zbog kriminalne podloge, a drugi iz mnogo „jačih razloga“ izdaja nacionalnih interesa kompletnog bošnjačkog naroda.

Bas me zanima bi li smjeli ici do te tacke?
Rekoh otisli su vec, grad Mostar ima izborni zakon i zivi ga, legitimno predstavljanje je osigurano na nacin da su izborne jedinice cisto po ratnoj liniji tako da nema mjesanja. Izborni inzinjering takav da Hrvati uvijek imaju jednog predstavnika vise.

Ili sada odjednom Mostar nije BiH, mozda smo mi u Tunguziji, da prostis.
I šta ti misliš da ce neko „mostarizaciju“ provesti na cjelokupnom teritoriju FBiH gdje ce 350 k Hrvata imati političko preimućstvp nad 1,5 miliona Bošnjaka?
Ako to urade, niko iz oporbe se ne podigne, narod bude ćutao, onda treba kalifat napraviti i degena Bakira postaviti za glavnog kalifu a Sebiju za sultaniju. Bolje ne zasluzujemo.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#102 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by dr_Evil »

SaraFina wrote: 05/09/2022 15:21
I šta ti misliš da ce neko „mostarizaciju“ provesti na cjelokupnom teritoriju FBiH gdje ce 350 k Hrvata imati političko preimućstvp nad 1,5 miliona Bošnjaka?
Ako to urade, niko iz oporbe se ne podigne, narod bude ćutao, onda treba kalifat napraviti i degena Bakira postaviti za glavnog kalifu a Sebiju za sultaniju. Bolje ne zasluzujemo.
Pa ja mislim da hoce, samo eto bit ce jadni Schmidt kriv, a oni ce biti nevini ko francuske sobarice.

Pa ja zivim mostarizaciju od '95-e. Zovnem BH-telecom, reko dobar dan moze li vas telefon, kazu jok ne isporucujemo u zapadni Mostar. Zovnem Elektroprivredu, reko oprostite moze li struja, kazu jok ne isporucujemo u zapadni Mostar, isao u skolu reko ja ucim bosanski, a kurko tamo hrvatski u "svjedocanstvo". Dakle granice postoje, nisu samo u mojoj glavi.

E sada kako ce te granice u taj virtuelni treci entitet, kada ce to zazivjeti ne znam, ali znam da sljedom mostarskog doci ce i to.
artur morgan
Posts: 2797
Joined: 30/04/2020 19:47

#103 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by artur morgan »

Nacionalni interes bosnjackog naroda ne moze biti biranje hrvatskog clana Predsjednistva BiH.

Nacionalni interes bosnjackog naroda, treba biti ravnopravnost, prosperitet, funkcionalnost drzave, suzivot, rjesavanje problema u drzavi i uvazavanje drugih naroda i onoga sto im pripada po vazecem Ustavu. Nacionalni interes treba biti i ulazak jednog dana EU i NATO. To bi trebao biti i nacionalni interes i drugih naroda u BiH jer donosi zagarantovan mir i prosperitet. I na temelju toga zajednicki graditi bolji zivot i drzavu.

Multietnicka drzava je slozena drzava koja ima slozena rjesenja.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#104 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by dr_Evil »

AtillaS wrote: 05/09/2022 15:16
To što postavljaš, o kojoj instituciji se radi? O kojem naučnom skupu, u čijoj organizaciji, čiji je stav, ko su potpisnici?

Mogu i ja napisati da je Angelina Jolie majka ljudskog roda, pa šta?

Institucija zvana SDA, dakle citaj prvu recenicu za REF i vidim im slika finih.


https://www.sda.ba/vijest/politicka-aka ... jerna/2006




Zvanična stranica Fondacije "Centar za edukaciju i inicijative"- Politička akademija SDA BiH



Mozes ti napisati sta hoces, pa pogledaj samo sta ja pisem, niko ti ne brani. Ali nemoj reci da SDA nije to rekla, kao stranka ili ti ga institucija :)
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#105 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by SaraFina »

dr_Evil wrote: 05/09/2022 15:28
SaraFina wrote: 05/09/2022 15:21
I šta ti misliš da ce neko „mostarizaciju“ provesti na cjelokupnom teritoriju FBiH gdje ce 350 k Hrvata imati političko preimućstvp nad 1,5 miliona Bošnjaka?
Ako to urade, niko iz oporbe se ne podigne, narod bude ćutao, onda treba kalifat napraviti i degena Bakira postaviti za glavnog kalifu a Sebiju za sultaniju. Bolje ne zasluzujemo.
Pa ja mislim da hoce, samo eto bit ce jadni Schmidt kriv, a oni ce biti nevini ko francuske sobarice.

Pa ja zivim mostarizaciju od '95-e. Zovnem BH-telecom, reko dobar dan moze li vas telefon, kazu jok ne isporucujemo u zapadni Mostar. Zovnem Elektroprivredu, reko oprostite moze li struja, kazu jok ne isporucujemo u zapadni Mostar, isao u skolu reko ja ucim bosanski, a kurko tamo hrvatski u "svjedocanstvo". Dakle granice postoje, nisu samo u mojoj glavi.

E sada kako ce te granice u taj virtuelni treci entitet, kada ce to zazivjeti ne znam, ali znam da sljedom mostarskog doci ce i to.
To su neki teritorijalni dilovi. Jasno mi je za struju da ne mozes mozda dobiti preko EP, ali kakve veze tel ima i bosanski jezik? Mislim ako si isao po bosanskom planu i programu da ti mora upisati bosanski. A telfonski signal BH telekoma ometaju ili sto? Cijela priča je konfuzna.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#106 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by AtillaS »

@dr_Evil Pišeš o nekakvim pojedincima i grupama, a oni su kao kompetentni donositi zaključke u ime nacije? I to usmeno.
Ambula
Posts: 283
Joined: 20/11/2020 14:41

#107 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by Ambula »

Bošnjak sam ali se nadam da ce Kristo uzeti i sve oko sebe savjetujem da ne glasaju za Komsica.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13408
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#108 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by JohnnyS »

dr_Evil wrote: 05/09/2022 15:03
AtillaS wrote: 05/09/2022 14:57

Who the fuck is Osman Softić?

Bakirov dokument nije službeni dokument države BiH ni bilo koje institucije u njoj. Možda nekome privatno taj potpis nešto znači, ali koga briga za to? Koji pečat države BiH stoji na tom dokumentu?
Dobro ko je Osman Softic, nema veze, who the fuck is SDA. Ovo postaje samo bolje i bolje :D

Image
Sve ove stožerne stranke imaju svoju političku akademiju, a birači im jedva srednje škole pozavršavali
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#109 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by SaraFina »

artur morgan wrote: 05/09/2022 15:32 Nacionalni interes bosnjackog naroda ne moze biti biranje hrvatskog clana Predsjednistva BiH.

Nacionalni interes bosnjackog naroda, treba biti ravnopravnost, prosperitet, funkcionalnost drzave, suzivot, rjesavanje problema u drzavi i uvazavanje drugih naroda i onoga sto im pripada po vazecem Ustavu. Nacionalni interes treba biti i ulazak jednog dana EU i NATO. To bi trebao biti i nacionalni interes i drugih naroda u BiH jer donosi zagarantovan mir i prosperitet. I na temelju toga zajednicki graditi bolji zivot i drzavu.

Multietnicka drzava je slozena drzava koja ima slozena rjesenja.
Jeste. Čekamo kakva jača tektonska pomjerenja i da se BiH ugura nekako izmedju Danake i Švedske. Sve ćemo to primjeniti.

Obzirom jelte da i naši susjedi takodjer ce postovani nas suverenitet, teritorijalni i poliricki integritet itd itd.

Jbg.
User avatar
Adriatic
Posts: 3389
Joined: 03/07/2008 12:32
Location: Šeher

#110 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by Adriatic »

Ambula wrote: 05/09/2022 15:39 Bošnjak sam ali se nadam da ce Kristo uzeti i sve oko sebe savjetujem da ne glasaju za Komsica.
:lol: :lol:
SDA-ovac sam al najlepši. :D
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#111 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by dr_Evil »

SaraFina wrote: 05/09/2022 15:36
To su neki teritorijalni dilovi. Jasno mi je za struju da ne mozes mozda dobiti preko EP, ali kakve veze tel ima i bosanski jezik? Mislim ako si isao po bosanskom planu i programu da ti mora upisati bosanski. A telfonski signal BH telekoma ometaju ili sto? Cijela priča je konfuzna.
Mislio sam na fiksni, onaj sta ga vise ne koristimo :).

Bez obzira po kojem planu ucis mora ti se osigurati nacionalna grupa predmeta ili barem upisati jezik u diplomu. Valjda zbog toga napadamo Dodika kada napise jezik bosnjackog naroda.

Ma nije to ovdje bitno, zanemari to.

Nego eto samo rekoh, kad se mogao u Mo virtuelni treci, moci ce i na Federaciju.
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#112 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by dr_Evil »

AtillaS wrote: 05/09/2022 15:37 @dr_Evil Pišeš o nekakvim pojedincima i grupama, a oni su kao kompetentni donositi zaključke u ime nacije? I to usmeno.
Pa eto reci Komsicu da ne ide u koaliciju sa njima(pojedincima i grupama), jer onaj kojeg nazivaju ocem nacije je tumacio Daytonski sporazum na nacin kako sam naveo maloprije, evo opet cu zalijepit, zabavno mi
Opozicija kaže: "Oni (to smo mi) su u koaliciji sa HDZ i SDS". Naš odgovor: nismo mi ni u kakvoj koaliciji sa HDZ, a još manje sa SDS. Ne radi se o koaliciji, nego o ustavnoj konstrukciji bh. države po Vašingtonskom i Dejtonskom ugovoru: Srbi i Hrvati (kao i Bošnjaci) su konstitutivni narodi u BiH i prema Ustavu (i federalnom i državnom) bez njih se ne može ništa odlučiti. U ustave su ugrađeni konsenzusi i veta. To je kao kasa sa dva, odnosno tri ključa. Bošnjak otključa kasu, ali dok to ne učini i Hrvat, kasa se ne može otvoriti. Zašto je to tako? Zato što je Bosna specifična zemlja u kojoj nijedan narod nije većinski (kao što je u Njemačkoj, Francuskoj i uopće većini zemalja). Izbor je bio ili takvo rješenje ili podjela Bosne ili nastavak rata. A koji će Hrvat (ili Srbin kad se radi o BiH) držati ključ, to određuju Hrvati i Srbi na izborima. Ne možemo mi odabrati Hrvata koji nam se više sviđa. To mogu za sebe učiniti samo Hrvati. Na izborima je među Hrvatima pobijedila HDZ, pa stoga sve moramo (do novih izbora) rješavati sa Bilandžijom (u Federaciji) i Zubakom (kad se radi o državi). Da umjesto Izetbegovića u Predsjedništvu BiH sjedi Lagumdžija ili Bešlagić, oni bi također morali sve rješavati sa Zubakom i Krajišnikom. Ne radi se, dakle, o koaliciji, ni partnerstvu, čime opozicija obmanjuje neobaviješteni narod, nego o ustavnom rješenju koje je takvo do daljnjeg. Dok se to ne promijeni, jedina šansa je da na funkcije, umjesto zagriženih nacionalista, dođu razumni ljudi, i mi to svugdje podržavamo
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#113 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by SaraFina »

dr_Evil wrote: 05/09/2022 15:43
SaraFina wrote: 05/09/2022 15:36
To su neki teritorijalni dilovi. Jasno mi je za struju da ne mozes mozda dobiti preko EP, ali kakve veze tel ima i bosanski jezik? Mislim ako si isao po bosanskom planu i programu da ti mora upisati bosanski. A telfonski signal BH telekoma ometaju ili sto? Cijela priča je konfuzna.
Mislio sam na fiksni, onaj sta ga vise ne koristimo :).

Bez obzira po kojem planu ucis mora ti se osigurati nacionalna grupa predmeta ili barem upisati jezik u diplomu. Valjda zbog toga napadamo Dodika kada napise jezik bosnjackog naroda.

Ma nije to ovdje bitno, zanemari to.

Nego eto samo rekoh, kad se mogao u Mo virtuelni treci, moci ce i na Federaciju.
Pa mora ti si osigurati bosanski jezik. Kazem ti jedno su njihovi dilovi stranačko - uhljebski a drugo je prodaja nacionalnih interesa većinskog naroda u FBiH od strane SDA.
Dugorocno i Mostar ne moze opstati s tim dilom i na taj način, da se politički eskivira volja i zelje bošnjačkog naroda.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#114 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by AtillaS »

@dr_Evil Naravno da Hrvatima niko ne bira predstavnike, taman posla. Izabrali su HDZ i to je njihova stvar.

Predsjedništvo BiH nije izbor naroda nego dvije izborne jedinice koje biraju tri osobe različitih etničkih grupa.
Last edited by AtillaS on 05/09/2022 15:50, edited 1 time in total.
trasport
Posts: 92
Joined: 28/04/2022 12:34

#115 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by trasport »

Ambula wrote: 05/09/2022 15:39 Bošnjak sam ali se nadam da ce Kristo uzeti i sve oko sebe savjetujem da ne glasaju za Komsica.
+1. Najvažnije je sto se tiče predsjedništva da ne uđe Komšić. Nakon izbora izborni zakon da mu to više ni teoretski ne bude moguće, sa korekcijama u smanjenju nadleznosti doma naroda, gdje kladiomice ne mogu predstavljati vitalne nac. interese. Početi normalizirati odnose u državi da se približimo EU. Živjeti podnošljivo na bazi zajedničkih interesa, i nekad za xy godina imati normalno društvo i državu.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#116 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by AtillaS »

Nikad se neću prestati smijati balkanskom narodu. :lol: :lol: :lol:
User avatar
dr_Evil
Posts: 12168
Joined: 01/07/2019 15:35
Location: Ispod Koscele

#117 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by dr_Evil »

AtillaS wrote: 05/09/2022 15:50 @dr_Evil Naravno da Hrvatima niko ne bira predstavnike, taman posla. Izabrali su HDZ i to je njihova stvar.

Predsjedništvo BiH nije izbor naroda nego dvije izborne jedinice koje biraju tri osobe različitih etničkih grupa.
Pa normalno, Zubak kojeg Alija spominje je bio sta ono:

1. član Predsjedništva Bosne i Hercegovine iz reda hrvatskog naroda
trajanje službe
5. listopada 1996. – 13. listopada 1998.
User avatar
RagibUzoriti
Posts: 2658
Joined: 05/12/2018 14:07
Location: Zemlja snijega,lososa i plavusa
Vozim: Vozim se na struju

#118 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by RagibUzoriti »

Samo Komšića i to namjerno ih majorizirati.

Kad već pričate o majorizaciji,eh evo vam majorizacija u rukavicama.

:lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#119 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by BHCluster »

artur morgan wrote: 05/09/2022 11:14
holowey wrote: 05/09/2022 11:06

samo da uletim kao padobranac da priupitam "ko to daje hrvatski legitimitet"? katolicka crkva krstenicom? vrijedi li pri tome krstenica katolicke crkve iz burundija? karikiram, ne zamjeri...
izjava prilikom popisa stanovnistva?
potvrda hns-a?
nesto peto, deseto?
Hrvatski legitimitet daju Hrvati, odnosno hrvatski narod.
Sta to cini hrvatski narod?
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#120 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by nles »

dr_Evil wrote: 05/09/2022 15:03

Image
Zaboravili su dodati: po vlastitoj izjavi Srbin, po zanimanju neodlucan.
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#121 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by nles »

trasport wrote: 05/09/2022 15:10 Ali svi znamo kolika je lopina Branković, i kolika je prevara biranje Komšića.
A nije prevara da hrvatski glas vrijedi kao pet bosnjackih?
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#122 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by nles »

trasport wrote: 05/09/2022 15:14
artur morgan wrote: 05/09/2022 14:23 Ne bira se Komšić u Predsjedništvod od Bošnjaka, da bi " građanska orijentacija " izabrala svog građanina ili predstavnika u Predsjedništvo. Bira se od Bošnjaka iz sasvim drugih političkih razloga. Svrha njegovog biranja je politički obračun Bošnjaka sa "HNS-om", HDZ-om i Draganom Čovićem. Žalosno je što oni koji tolike godine glasaju i biraju Komšića, misle da dobijaju političku bitku u tom borbi, a u suštini puno su više izgubili, a nisu niša dobili sa Komšićem.

Da li je to cilj neposredne demokratije ? Da se ukrade pravo jednom narodu da sebi izaberu svog hrvatskog člana u Predsjedništvu, da bi se drugi narod " u političkom smislu " obračunao na izborima sa HDZ-om ?

Za Komšića se glasa iz nekog revolta.

Koga Hrvati žele, neka toga Hrvata biraju dok u Ustavu piše " hrvatski član ". Koga Bošnjaci žele, neka tog Bošnjaka biraju, dok u Ustavu piše " bošnjački član ". Nemam ništa protiv, promjenite Ustav ako je moguće...ja sam prvi za to.

I vi koji ste glasali za Komšića učinili ste sasvim suprotno od onoga što ste navodno željeli. Učinili ste politički jačim i HDZ i Dragana Čovića, a izazvali revolt kod Hrvata. Jeli to još ne vidite da će i Hrvati iz svog revolta glasati samo za HDZ ? Radi čega vi glasate za Komšiča ? Možda iz revolta.... :-D

S druge strane Komšić je obični budžetski parazit a ne borac za građansku BiH. Da bi bio građanska opcija u političkom smislu to " građansko " povjerenje moraš dobiti na izborima a on to nema. I nema ga niko trenutno u BiH. U suprotnom, on ne bi bio neprihvatljiva politička ličnost u mjestima sa hrvatskom većinom. Osim ako je neko u zabludi, pa misli da su dovoljni Bošnjaci za građansku opciju? Ko reko, Bakir reko :-D

Potpuna analogija vrijedi kad bi se zamijenile uloge Hrvata i Bošnjaka u ovoj priči, da ne misli neko da propagiram nacionalističku politiku. Politika nacionalista je vas zavela. Protiv nacionalizma se ne bori na taj način. Nacionalizam se na taj način jača, a vi ste postali samo svrha nacionalista, svjesni ili ne toga. Nikakva politička mudrost nije birati Komšića. Politička mudrost je naći zajednički jezik sa Hrvatima, naći rješenja za probleme kao npr. u Mostaru, a u takvim okolnostima možda nacionalizam u budućnosti i splasne.
+1. Ne može to doprijeti do svijesti mentalnih sklopova koji politiku vide na način :lol: :skoljka: :izet: :P :bih:
TL;DR

Facit: kmeee
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#123 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by nles »

artur morgan wrote: 05/09/2022 15:32 Nacionalni interes bosnjackog naroda ne moze biti biranje hrvatskog clana Predsjednistva BiH.

Nacionalni interes bosnjackog naroda, treba biti ravnopravnost, prosperitet, funkcionalnost drzave, suzivot, rjesavanje problema u drzavi i uvazavanje drugih naroda i onoga sto im pripada po vazecem Ustavu. Nacionalni interes treba biti i ulazak jednog dana EU i NATO. To bi trebao biti i nacionalni interes i drugih naroda u BiH jer donosi zagarantovan mir i prosperitet. I na temelju toga zajednicki graditi bolji zivot i drzavu.

Multietnicka drzava je slozena drzava koja ima slozena rjesenja.
Ti bas vjerujes u viceve o glupim Bosnjacima? :lol:
nles
Posts: 1671
Joined: 09/06/2021 18:29
Location: FORGET? HELL!

#124 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by nles »

Ambula wrote: 05/09/2022 15:39 Bošnjak sam ali se nadam da ce Kristo uzeti i sve oko sebe savjetujem da ne glasaju za Komsica.
I ja sam katolik, ali se nadam da ce HDZ propasti ko kauc i svima savjetujem da glasaju za bosnjacke stranke.
trasport
Posts: 92
Joined: 28/04/2022 12:34

#125 Re: Član predsjedništva iz reda hrvatskog naroda- Krišto- Komšić

Post by trasport »

nles wrote: 05/09/2022 17:04
Ambula wrote: 05/09/2022 15:39 Bošnjak sam ali se nadam da ce Kristo uzeti i sve oko sebe savjetujem da ne glasaju za Komsica.
I ja sam katolik, ali se nadam da ce HDZ propasti ko kauc i svima savjetujem da glasaju za bosnjacke stranke.
Govorimo o narodima, a ne vjeroispovjestima. Iako nisi katolik, ne uskracuj drugima identitet i nazivaj jedan konstitutivni narod po njegovom imenu. Ne ugledaj se na Milorada
Post Reply