Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
Post Reply

Na opcim izborima glasacu za..

SDA - Bakir Izetbegovic
91
13%
SDP,NiP,NS - Denis Becirovic
464
65%
Neko treci
100
14%
Necu glasati
60
8%
 
Total votes: 715

User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#4326 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tranquil »

Ako ništa, Denis treba samo da dođe u studio, pita ko je bio predstavnik Bošnjaka onda kada su se zadnji put otvarali konc logori za njih, ko je prije genocida bio s kim u koaliciji, i onda da baci mikrofon. Onda može i da ode.
Last edited by tranquil on 27/09/2022 13:53, edited 1 time in total.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4327 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Spit_fire »

tranquil wrote: 27/09/2022 13:51
guruguru95 wrote: 27/09/2022 13:48 Večeras na BHT1 :thumbup:

Ako Denis (pod uslovom da bude debate) ne stane na stranu svojih koalicionih partnera, i ne nalijepi Bakira zbog divljačkog napada njegove žene i Mašovića koji je bio najviše usmjeren na NiP, pička je najveća.

Ovo kažem kao neko ko ne podnosi ni Dinu ni NiP. Postoje granice, a SDA je prešla posljednju, i to mora biti rečeno!
Upravo, na stranu 30 godina, ima dovoljno materijala u ovih 7 dana za dvije debate :D
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#4328 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Roccohljup »

tranquil wrote: 27/09/2022 13:51
guruguru95 wrote: 27/09/2022 13:48 Večeras na BHT1 :thumbup:

Ako Denis (pod uslovom da bude debate) ne stane na stranu svojih koalicionih partnera, i ne nalijepi Bakira zbog divljačkog napada njegove žene i Mašovića koji je bio najviše usmjeren na NiP, pička je najveća.

Ovo kažem kao neko ko ne podnosi ni Dinu ni NiP. Postoje granice, a SDA je prešla posljednju, i to mora biti rečeno!
Večeras (ako bude debate) i Denis i Profa trebaju Bakrenog ribati radi toga.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4329 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Spit_fire »

tranquil wrote: 27/09/2022 13:53 Ako ništa, Denis treba samo da dođe u studio, pita ko je bio predstavnik Bošnjaka onda kada su se zadnji put otvarali konc logori za njih, ko je prije genocida bio s kim u koaliciji, i onda da baci mikrofon. Onda može i da ode.
Deguntatno..
User avatar
Styling
Posts: 12503
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#4330 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Styling »

Mislim da se Bakir nece pojaviti jer ne bi prezivio debatu niti pitanja u vezi izjave anamo nje. Previse materijala su dali opoziciji da bi se on tek tako pojavio u debati.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#4331 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tranquil »

Roccohljup wrote: 27/09/2022 13:53
tranquil wrote: 27/09/2022 13:51

Ako Denis (pod uslovom da bude debate) ne stane na stranu svojih koalicionih partnera, i ne nalijepi Bakira zbog divljačkog napada njegove žene i Mašovića koji je bio najviše usmjeren na NiP, pička je najveća.

Ovo kažem kao neko ko ne podnosi ni Dinu ni NiP. Postoje granice, a SDA je prešla posljednju, i to mora biti rečeno!
Večeras (ako bude debate) i Denis i Profa trebaju Bakrenog ribati radi toga.
Ponijeti slamčicu i piti mu krv.

Svako pitanje okretati na ovo.
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#4332 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Hakiz »

tranquil wrote: 27/09/2022 13:53 Ako ništa, Denis treba samo da dođe u studio, pita ko je bio predstavnik Bošnjaka onda kada su se zadnji put otvarali konc logori za njih, ko je prije genocida bio s kim u koaliciji, i onda da baci mikrofon. Onda može i da ode.
:thumbup:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#4333 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tranquil »

Spit_fire wrote: 27/09/2022 13:54
tranquil wrote: 27/09/2022 13:53 Ako ništa, Denis treba samo da dođe u studio, pita ko je bio predstavnik Bošnjaka onda kada su se zadnji put otvarali konc logori za njih, ko je prije genocida bio s kim u koaliciji, i onda da baci mikrofon. Onda može i da ode.
Deguntatno..
Da, bilo bi nisko, ali bagra je prva počela. Treba njihovu izjavu postaviti u perspektivu, da bi bili svjesni šta pričaju.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#4334 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Roccohljup »

Konaković prijavio Sebiju Izetbegović CIK-u, prigovore podnijela i Platforma za progres

Foto Arhiv

(Patria) - Predsjednik Naroda i pravde Elmedin Konaković predao je danas CIK-u prijavu protiv članova SDA zbog govora mržnje. Reakcija Konakovića je uslijedila nakon što je objavljen snimak sa predizbornog skupa SDA na kojem su se obraćali Amor Mašović i Sebija Izetbegović i govorili o masovnim grobnicama.

“Od sinoć je aktuelna tema u kojoj je Sebija Izetbegović na broju dva koja je izgovorila najmorbidniju izjavu, zapravo je rekla da će u slučaju poraza SDA ili pobjede nas koji smo joj opozicija, to značiti novi put u Tomašice, masovne grobnice, logore i druga stratišta. Takva vrsta zloupotrebe našeg stradanja, do sada nije zabilježena i viđena”, kazao je Konaković za N1.

“Slično smo ranije tražili i za SNSD, zatražili smo da se sankcionišu zbog njihovih stavova o agresiji, Markalama, masovnom ubijanju. Mogu reći u takvom ambijentu živimo da nas to Dodikovo ponašanje ne čudi. Ali smo šokirani, konsternirani tom njenom suludom izjavom gospođe Izetbegović, koju je onako izrekla bez grča na licu i salve aplauza iz prvih redova sa tog skupa“, dodao je.

Sebija Izetbegović se pozivala na izjavu Amora Mašovića koju je izrekao.

“Razgovarao sam sa Mašovićem, on mi je u nekoliko poruka objasnio da nije imao misao da pokaže prstom u pojedince ili političke projekte, on ima tu neku svoju SDA političku ideologiju u kojoj misli da mi svi mi trebamo biti skupa, ali mi je u nekoliko poruka ljudski objasnio i pozivam ga da to kaže javno, da to nije bio njegov cilj, za razliku od Sebije Izetbegović kojoj je to bio direktan cilj da zloupotrebom našeg stradanja i to da vrijeme dok nije bila u BiH, pokazuje prstom u sve borce, u članove šehidskih porodica u majke u ljude koji su unutar NiP-a, koji nisu u SDA, proveli u SDA. Ovo je podjela na normalne i nenormalne ljude. To saopštenje je još bolesnije“, kazao je Konaković za N1.

On je imao i poziv za predsjednika SDA Bakira Izetbegovića.

"Pozivam Bakira Izetbegovića da kaže svoj stav da kaže podržava li stav svoje supruge i KO SDA i je li to koncept za koji smo se borili i da svi koji nisu SDA nemaju pravo na život u BiH. Ključna stvar će biti njegov stav", kazao je Konaković.

Inače, iz Platforme za progres danas su saopćili da su CIK-u također predali prijave zbog povreda Izbornog zakona za vrijeme izborne kampanje od strane Socijaldemokratske partije i Naše stranke.

"Već danas, podnesena su još tri prigovora i to na račun čelnika Stranke demokratske akcije, Sebije i Bakira Izetbegovića, kao i Irfana Halilagića, SDA-ovog premijera Tuzlanskog kantona", naveli su iz PZP-a.
skankhunt420
Posts: 29
Joined: 21/11/2019 18:12

#4335 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by skankhunt420 »

tranquil wrote: 27/09/2022 13:51
guruguru95 wrote: 27/09/2022 13:48 Večeras na BHT1 :thumbup:

Ako Denis (pod uslovom da bude debate) ne stane na stranu svojih koalicionih partnera, i ne nalijepi Bakira zbog divljačkog napada njegove žene i Mašovića koji je bio najviše usmjeren na NiP, pička je najveća.

Ovo kažem kao neko ko ne podnosi ni Dinu ni NiP. Postoje granice, a SDA je prešla posljednju, i to mora biti rečeno!
To bi bilo užasno ako uradi. Najbolje da se drži svoje priče i postavlja baketu pitanja konkrento za stvari koje je on/nije uradio.

Jako je neukusno da on u emisiju baketu govori da smiruje svoju ženu, samo će mu se o glavu obiti, jer bake na to ima spreman odgovor da on nikome ne moze zabranjivati sta ce govoriti.
costacurta
Posts: 3503
Joined: 05/05/2005 08:25

#4336 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by costacurta »

Spit_fire wrote: 27/09/2022 13:54
tranquil wrote: 27/09/2022 13:53 Ako ništa, Denis treba samo da dođe u studio, pita ko je bio predstavnik Bošnjaka onda kada su se zadnji put otvarali konc logori za njih, ko je prije genocida bio s kim u koaliciji, i onda da baci mikrofon. Onda može i da ode.
Deguntatno..
Šta to?
Pa akademska građanka je aludirala da će nas "ko biva", SDA sačuvati grobnica, logora itd. Jel misli ko i 92.?
Tuka neopisiva. Sama si je kajlu uvalila
Last edited by costacurta on 27/09/2022 14:00, edited 1 time in total.
Hakiz
Posts: 39899
Joined: 30/07/2015 20:01

#4337 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Hakiz »

Roccohljup wrote: 27/09/2022 13:57
Konaković prijavio Sebiju Izetbegović CIK-u, prigovore podnijela i Platforma za progres

Foto Arhiv

(Patria) - Predsjednik Naroda i pravde Elmedin Konaković predao je danas CIK-u prijavu protiv članova SDA zbog govora mržnje. Reakcija Konakovića je uslijedila nakon što je objavljen snimak sa predizbornog skupa SDA na kojem su se obraćali Amor Mašović i Sebija Izetbegović i govorili o masovnim grobnicama.

“Od sinoć je aktuelna tema u kojoj je Sebija Izetbegović na broju dva koja je izgovorila najmorbidniju izjavu, zapravo je rekla da će u slučaju poraza SDA ili pobjede nas koji smo joj opozicija, to značiti novi put u Tomašice, masovne grobnice, logore i druga stratišta. Takva vrsta zloupotrebe našeg stradanja, do sada nije zabilježena i viđena”, kazao je Konaković za N1.

“Slično smo ranije tražili i za SNSD, zatražili smo da se sankcionišu zbog njihovih stavova o agresiji, Markalama, masovnom ubijanju. Mogu reći u takvom ambijentu živimo da nas to Dodikovo ponašanje ne čudi. Ali smo šokirani, konsternirani tom njenom suludom izjavom gospođe Izetbegović, koju je onako izrekla bez grča na licu i salve aplauza iz prvih redova sa tog skupa“, dodao je.

Sebija Izetbegović se pozivala na izjavu Amora Mašovića koju je izrekao.

“Razgovarao sam sa Mašovićem, on mi je u nekoliko poruka objasnio da nije imao misao da pokaže prstom u pojedince ili političke projekte, on ima tu neku svoju SDA političku ideologiju u kojoj misli da mi svi mi trebamo biti skupa, ali mi je u nekoliko poruka ljudski objasnio i pozivam ga da to kaže javno, da to nije bio njegov cilj, za razliku od Sebije Izetbegović kojoj je to bio direktan cilj da zloupotrebom našeg stradanja i to da vrijeme dok nije bila u BiH, pokazuje prstom u sve borce, u članove šehidskih porodica u majke u ljude koji su unutar NiP-a, koji nisu u SDA, proveli u SDA. Ovo je podjela na normalne i nenormalne ljude. To saopštenje je još bolesnije“, kazao je Konaković za N1.

On je imao i poziv za predsjednika SDA Bakira Izetbegovića.

"Pozivam Bakira Izetbegovića da kaže svoj stav da kaže podržava li stav svoje supruge i KO SDA i je li to koncept za koji smo se borili i da svi koji nisu SDA nemaju pravo na život u BiH. Ključna stvar će biti njegov stav", kazao je Konaković.

Inače, iz Platforme za progres danas su saopćili da su CIK-u također predali prijave zbog povreda Izbornog zakona za vrijeme izborne kampanje od strane Socijaldemokratske partije i Naše stranke.

"Već danas, podnesena su još tri prigovora i to na račun čelnika Stranke demokratske akcije, Sebije i Bakira Izetbegovića, kao i Irfana Halilagića, SDA-ovog premijera Tuzlanskog kantona", naveli su iz PZP-a.
:thumbup:

Samo je problem, a nadam se da griješim, da hinjski CiK neće talasati sada, tako da ništa neće napraviti.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#4338 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tranquil »

Roccohljup wrote: 27/09/2022 13:57
Konaković prijavio Sebiju Izetbegović CIK-u, prigovore podnijela i Platforma za progres

Foto Arhiv

(Patria) - Predsjednik Naroda i pravde Elmedin Konaković predao je danas CIK-u prijavu protiv članova SDA zbog govora mržnje. Reakcija Konakovića je uslijedila nakon što je objavljen snimak sa predizbornog skupa SDA na kojem su se obraćali Amor Mašović i Sebija Izetbegović i govorili o masovnim grobnicama.

“Od sinoć je aktuelna tema u kojoj je Sebija Izetbegović na broju dva koja je izgovorila najmorbidniju izjavu, zapravo je rekla da će u slučaju poraza SDA ili pobjede nas koji smo joj opozicija, to značiti novi put u Tomašice, masovne grobnice, logore i druga stratišta. Takva vrsta zloupotrebe našeg stradanja, do sada nije zabilježena i viđena”, kazao je Konaković za N1.

“Slično smo ranije tražili i za SNSD, zatražili smo da se sankcionišu zbog njihovih stavova o agresiji, Markalama, masovnom ubijanju. Mogu reći u takvom ambijentu živimo da nas to Dodikovo ponašanje ne čudi. Ali smo šokirani, konsternirani tom njenom suludom izjavom gospođe Izetbegović, koju je onako izrekla bez grča na licu i salve aplauza iz prvih redova sa tog skupa“, dodao je.

Sebija Izetbegović se pozivala na izjavu Amora Mašovića koju je izrekao.

“Razgovarao sam sa Mašovićem, on mi je u nekoliko poruka objasnio da nije imao misao da pokaže prstom u pojedince ili političke projekte, on ima tu neku svoju SDA političku ideologiju u kojoj misli da mi svi mi trebamo biti skupa, ali mi je u nekoliko poruka ljudski objasnio i pozivam ga da to kaže javno, da to nije bio njegov cilj, za razliku od Sebije Izetbegović kojoj je to bio direktan cilj da zloupotrebom našeg stradanja i to da vrijeme dok nije bila u BiH, pokazuje prstom u sve borce, u članove šehidskih porodica u majke u ljude koji su unutar NiP-a, koji nisu u SDA, proveli u SDA. Ovo je podjela na normalne i nenormalne ljude. To saopštenje je još bolesnije“, kazao je Konaković za N1.

On je imao i poziv za predsjednika SDA Bakira Izetbegovića.

"Pozivam Bakira Izetbegovića da kaže svoj stav da kaže podržava li stav svoje supruge i KO SDA i je li to koncept za koji smo se borili i da svi koji nisu SDA nemaju pravo na život u BiH. Ključna stvar će biti njegov stav", kazao je Konaković.

Inače, iz Platforme za progres danas su saopćili da su CIK-u također predali prijave zbog povreda Izbornog zakona za vrijeme izborne kampanje od strane Socijaldemokratske partije i Naše stranke.

"Već danas, podnesena su još tri prigovora i to na račun čelnika Stranke demokratske akcije, Sebije i Bakira Izetbegovića, kao i Irfana Halilagića, SDA-ovog premijera Tuzlanskog kantona", naveli su iz PZP-a.
Mašović vrda. Rekao je "ako ne budemo išli ovim utabanim putem", čini mi se da je jasno mislio na put stranke, i da je pod skretanjem s utabanog puta mislio na otpadnike od SDA. Nije to rekao eksplicitno kao Sebija, ali mislim da su na istoj vačlnoj dužini.
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4339 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Spit_fire »

costacurta wrote: 27/09/2022 13:58
Spit_fire wrote: 27/09/2022 13:54

Deguntatno..
Šta to?
I sebija i ovakav denisov govor
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#4340 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Osim_13 »

Jel profa već slagao ko neće doći?
skankhunt420
Posts: 29
Joined: 21/11/2019 18:12

#4341 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by skankhunt420 »

Majke mi da vas na ovoj temi slusa, Denis ne bi ni do prve debate dobacio. U debatama treba biti smiren, pametan, elokventan, pokusati drzati kontrolu nad situacijom, nagore sto mu treba je da ga neke emocije roknu pa da propadne načisto. Ako bi radio ko što pola vas smatra da treba, nista ne bi bio bolji od onog drugog.

U prljavoj igri pokusaj ostati dostojanstven, a nemoj se i ti uvaljati u blato.
costacurta
Posts: 3503
Joined: 05/05/2005 08:25

#4342 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by costacurta »

Spit_fire wrote: 27/09/2022 14:00
costacurta wrote: 27/09/2022 13:58

Šta to?
I sebija i ovakav denisov govor
Druže valjda Dinin.
Nisi baš najupućeniji
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4343 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Spit_fire »

costacurta wrote: 27/09/2022 14:01
Spit_fire wrote: 27/09/2022 14:00

I sebija i ovakav denisov govor
Druže valjda Dinin.
Nisi baš najupućeniji
Ama referisao sam se na hipoteticki govor od denisa :D
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4344 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by guruguru95 »

Ako se Bakir ne pojavi večeras, mislim da će pitanje pobjednika već biti riješeno :bih:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4345 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Spit_fire »

guruguru95 wrote: 27/09/2022 14:02 Ako se Bakir ne pojavi večeras, mislim da će pitanje pobjednika već biti riješeno :bih:
Plus BHT nije neka privatna pa da se moze vadit na to
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#4346 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Osim_13 »

Riješeno je sinoć.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#4347 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tranquil »

skankhunt420 wrote: 27/09/2022 13:58
tranquil wrote: 27/09/2022 13:51

Ako Denis (pod uslovom da bude debate) ne stane na stranu svojih koalicionih partnera, i ne nalijepi Bakira zbog divljačkog napada njegove žene i Mašovića koji je bio najviše usmjeren na NiP, pička je najveća.

Ovo kažem kao neko ko ne podnosi ni Dinu ni NiP. Postoje granice, a SDA je prešla posljednju, i to mora biti rečeno!
To bi bilo užasno ako uradi. Najbolje da se drži svoje priče i postavlja baketu pitanja konkrento za stvari koje je on/nije uradio.

Jako je neukusno da on u emisiju baketu govori da smiruje svoju ženu, samo će mu se o glavu obiti, jer bake na to ima spreman odgovor da on nikome ne moze zabranjivati sta ce govoriti.
Ne bi bilo užasno, naprotiv, to je jedini ispravan potez.

Bakirova žena je direktno, bez uvijanja, izjavila da bi glasanje za NiP vodilo u konc logore. I to je rekla ne privatno, nego na zvaničnom predizbornom okupljanju SDA stranke čiji je Bakir predsjednik i kandidat. Da mu nije žena, nego nasumični SDA mahnitaš, to opet mora da se pomene.

Denis je predstavnik 11 stranaka, a NiP je, šta god mi mislili o Dini, jedna od njih. NiP stoji iza Denisa, tako da on treba i da njih štiti. Inače, ako na izborima i uzmu većinu, od te koalicije nema ništa, ako će ovako jedni drugima čuvati leđa.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#4348 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Roccohljup »

Joj.....sad mi drug sa BHT reče da je debata već snimljena danas nekad, a da će je samo večeras u 20h pustiti na TVu :-) :-) :-) :-)
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4349 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by guruguru95 »

Spit_fire wrote: 27/09/2022 14:03
guruguru95 wrote: 27/09/2022 14:02 Ako se Bakir ne pojavi večeras, mislim da će pitanje pobjednika već biti riješeno :bih:
Plus BHT nije neka privatna pa da se moze vadit na to
Upravo tako, ako se večeras ne pojavi na BHRT-u, mislim da mu je tu kraj. Iskreno se nadam :thumbup: :bih:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#4350 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tranquil »

skankhunt420 wrote: 27/09/2022 14:01 Majke mi da vas na ovoj temi slusa, Denis ne bi ni do prve debate dobacio. U debatama treba biti smiren, pametan, elokventan, pokusati drzati kontrolu nad situacijom, nagore sto mu treba je da ga neke emocije roknu pa da propadne načisto. Ako bi radio ko što pola vas smatra da treba, nista ne bi bio bolji od onog drugog.

U prljavoj igri pokusaj ostati dostojanstven, a nemoj se i ti uvaljati u blato.
Nisam rekao da Denis treba histerisati.

Ali ovo nije nešto što se treba otšutati.
Post Reply