Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
Post Reply

Na opcim izborima glasacu za..

SDA - Bakir Izetbegovic
91
13%
SDP,NiP,NS - Denis Becirovic
464
65%
Neko treci
100
14%
Necu glasati
60
8%
 
Total votes: 715

HD_2015
Posts: 927
Joined: 27/08/2015 12:54

#4151 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by HD_2015 »

- Mnogi me dobronamjerno pitaju zašto u debati na Federalnoj televiziji nisam bio oštriji prema glavnom protukandidatu. Kod nas muslimana, sunita, hanefijskog mezheba, hadisi su i primarni izvor šerijatskog prava. Jedan divan hadis kaže, najbolji su oni muslimani koji svojim riječima i djelima ne vrijeđaju druge muslimane i druge ljude - rekao je Bećirović.
Ne samo da je mutav, već se krije iza vjere, što ga čini opasnim. Takvi začas nekoga nazovu kjafirom, organizuju lov na vještice...

Ovi argumenti govore da je i glup. Niko mu nije rekao da mora vrijeđati.

Stvarno frajer nije vrijedan kucanja. Ovo je moj zadnji upis na temu Denis Muto Bećirović.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18216
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4152 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by GandalfSivi »

Sad se sjetih, a proslo je neopazeno. U po debate je Bakir lupio da nam ne trebaju direktne strane investicije, “jer to nasi ljudi mogu izgurati”. U normalnim drustvima bi ga samo ta nebuloza kostala bilo kakve sanse da dobije izbore…
User avatar
Better Man
Posts: 16762
Joined: 01/10/2006 20:10

#4153 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Better Man »

MuaDib wrote: 25/09/2022 18:36 Jest šija nije vrat...
Koji je opisni pridjev iz imenice Bošnjak, Srbin i Hrvat.
Vi ako mislite da je uredu da Komšić radi ispravnu stvar po četvrti put grdno se vrate.
Za reizbor ŽK uopšte nije povoljan geopolitički momenat, isto otvara nastavak političke krize, a Evropa ulazi u najturbulentniji period nakon 1945 i neće dopustiti da na Balkanu neko dugoročno remeti političke odnose. Željko to mora znati, jer ako Zapadu kažu raus, ostaje im samo Turčin i Rus. A svojski smo se potrudili sa svima zagaditi odnose. Jedna podkapacitirana prepotentna budala ispraznim populizmom ide kontra svih a još gori od njega mu plješću. A kad dođe posljedica biće opet zapad mrzi muslimane. Toliko o tom.

A moj glas ide onom kome su bitni Washington i Briselu, a ne Podgorica i Ankara.
Komšić jeni legalno i legitimno izabran prema važećem Ustavu. E sad što je teško smeće od čovjeka, to je drugi par cipela.
User avatar
Truba
Posts: 81614
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4154 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Truba »

I asad i lukasenko i putin su po zakonu izabrani 4.put
User avatar
Better Man
Posts: 16762
Joined: 01/10/2006 20:10

#4155 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Better Man »

guruguru95 wrote: 25/09/2022 18:39 A jest vam trn u oku hahahah. :thumbup: :bih:

Šta treba, da ide u Široki i Čitluk da se izvinjava fašistima i separatistima i da im gladi muda? To je po vama politika pomirenja i dijaloga? Da fašistima ispunjavamo sve želje, i mirna Bosna?

E neće više moći, dosta je bilo popuštanja agresorima!

Nego dosta više o Komšiću, potrudite se da Denis Bećirović uđe u Predsjedništvo i pošalje onog smrada u istoriju :thumbup: :bih:
Trebao je da ide i da pokaže ljudima tamo da može neko da ih predstavlja i ko nije HDZ i da im učini život boljim. Ali Komšić je potpuno nesposoban i u koaliciji je sa najgorom mafijom, koju zdušno brani i podržava.
User avatar
agnostic_front
Posts: 6323
Joined: 14/04/2010 21:45
Location: Grbavica

#4156 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by agnostic_front »

GandalfSivi wrote: 25/09/2022 19:54 Sad se sjetih, a proslo je neopazeno. U po debate je Bakir lupio da nam ne trebaju direktne strane investicije, “jer to nasi ljudi mogu izgurati”. U normalnim drustvima bi ga samo ta nebuloza kostala bilo kakve sanse da dobije izbore…
Pa njihov jedini problem sa komunizmom i mracnim vremenima je taj sto oni nisu bili na vlasti. Ostalo bi sve prepisali.
nelle_tz
Posts: 849
Joined: 30/09/2012 19:11

#4157 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by nelle_tz »

Bit ce tijesno.Juka je za kompetentne
Jusuf Nurkić-BosnianBeast23
1h
·
Građani moje BIH 🇧🇦
Želim da podijelim jednu od milion situacija zašto nam trebaju kompetentni ljudi a ne podobni u našoj BIH.
Kada sam donirao mamograf Domu Zdravlja Tuzla, paralelno sam želio donirati i Domu zdravlja Živinice. Iz
Doma zdravlja su rekli da je “preči” Rengen ( x-Ray).
Sa moje strane rekao sam nema problema.
Nažalost, tender je obaran više puta.
Dom zdravlja (radiološka služba) je insistirao na specifikacijama koje su nezavisni stručnjaci proglasili irelevantnim. Dom zdravlja Živinice su zahtijevali nabavku aparata koji je bio neopravdano skuplji (~ 50%) u odnosu na onaj koji im je ponudjen i koji je prije i poslije nabavljen za 20+ zdravstvenih institucija širom BiH bez zamjerke.
Moram naglasiti da sve ove projekte zbog sigurnosti i vjerodostojnosti sam radio u pratnji i podršci UNDP-BIH!
Vjerujem i nadam se da ovi izbori budu rekordni po izlaznosti i da BIH ima konačno evropsku budućnost!
Last edited by nelle_tz on 25/09/2022 21:27, edited 2 times in total.
breuer
Posts: 7203
Joined: 06/07/2009 15:44

#4158 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by breuer »

nelle_tz wrote: 25/09/2022 20:27 Jusuf Nurkić-BosnianBeast23
1h
·
Građani moje BIH 🇧🇦
Želim da podijelim jednu od milion situacija zašto nam trebaju kompetentni ljudi a ne podobni u našoj BIH.
Kada sam donirao mamograf Domu Zdravlja Tuzla, paralelno sam želio donirati i Domu zdravlja Živinice. Iz
Doma zdravlja su rekli da je “preči” Rengen ( x-Ray).
Sa moje strane rekao sam nema problema.
Nažalost, tender je obaran više puta.
Dom zdravlja (radiološka služba) je insistirao na specifikacijama koje su nezavisni stručnjaci proglasili irelevantnim. Dom zdravlja Živinice su zahtijevali nabavku aparata koji je bio neopravdano skuplji (~ 50%) u odnosu na onaj koji im je ponudjen i koji je prije i poslije nabavljen za 20+ zdravstvenih institucija širom BiH bez zamjerke.
Moram naglasiti da sve ove projekte zbog sigurnosti i vjerodostojnosti sam radio u pratnji i podršci UNDP-BIH!
Vjerujem i nadam se da ovi izbori budu rekordni po izlaznosti i da BIH ima konačno evropsku budućnost!
?
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4159 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by guruguru95 »

Jusufa za predsjednika :bih: :mrgreen:
User avatar
kokakolas
Posts: 1436
Joined: 15/03/2008 21:35

#4160 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by kokakolas »

Je li to Juka i formalno promijenio dres SDA?
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#4161 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Ricken »

GandalfSivi wrote: 25/09/2022 14:22
Ricken wrote: 23/09/2022 02:25 Od trojice gostiju u studiju, kandidat opozicije, koji ima kao najveće šanse, je ubjedljivo imao najlošiji nastup, a onaj kojem se daju najmanje šanse najkvalitetniji. Zanimljivo.
Na kojoj je planeti Hadzikadic imao najkvalitetniji nastup?
Da ti odgovorim protupitanjem, na kojoj planeti je imao lošiji nastup od dvojice favorita?

Usput, meni je imao, jer nije prosipao floskule o nekim imaginarnim programima. Potpuno je drug stvar što je Platforma za progres kaljuža u moru istih, politički ne bitnih projekata, sa svrhom promocije osnivača i prikupljanja članarine na privatne račune, ali gledajući nastup u emisiji sa državnom frekvencijom, gospodski, odmjereno i pitko. Za razliku od druga dva kandidata.
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#4162 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Ricken »

MuaDib wrote: 25/09/2022 18:36 Jest šija nije vrat...
Koji je opisni pridjev iz imenice Bošnjak, Srbin i Hrvat.
Vi ako mislite da je uredu da Komšić radi ispravnu stvar po četvrti put grdno se vrate.
Za reizbor ŽK uopšte nije povoljan geopolitički momenat, isto otvara nastavak političke krize, a Evropa ulazi u najturbulentniji period nakon 1945 i neće dopustiti da na Balkanu neko dugoročno remeti političke odnose. Željko to mora znati, jer ako Zapadu kažu raus, ostaje im samo Turčin i Rus. A svojski smo se potrudili sa svima zagaditi odnose. Jedna podkapacitirana prepotentna budala ispraznim populizmom ide kontra svih a još gori od njega mu plješću. A kad dođe posljedica biće opet zapad mrzi muslimane. Toliko o tom.

A moj glas ide onom kome su bitni Washington i Briselu, a ne Podgorica i Ankara.
Izbor ŽK nikad nije bio predmet osporavanja ustavnog suda. I kako se to u sportu kaže, neka pobjedi bolji. Geopolitički trentak nikad nije povoljan za male zemlje.
User avatar
Ricken
Posts: 6037
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#4163 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Ricken »

Black swan wrote: 25/09/2022 20:11 I asad i lukasenko i putin su po zakonu izabrani 4.put
Pa dobro, zakon se mora poštovati, dok se ne promjeni.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18216
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#4164 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by GandalfSivi »

Ricken wrote: 25/09/2022 21:21
GandalfSivi wrote: 25/09/2022 14:22

Na kojoj je planeti Hadzikadic imao najkvalitetniji nastup?
Da ti odgovorim protupitanjem, na kojoj planeti je imao lošiji nastup od dvojice favorita?

Usput, meni je imao, jer nije prosipao floskule o nekim imaginarnim programima. Potpuno je drug stvar što je Platforma za progres kaljuža u moru istih, politički ne bitnih projekata, sa svrhom promocije osnivača i prikupljanja članarine na privatne račune, ali gledajući nastup u emisiji sa državnom frekvencijom, gospodski, odmjereno i pitko. Za razliku od druga dva kandidata.
“Predsjednik Izetbegovic”, da ne idem dalje…
geoxx
Posts: 1138
Joined: 08/08/2015 23:39

#4165 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by geoxx »

Denisa prati prica da je bio UBJEDLJIVO najgori iskljcivo jer se od Bakira nista i ne ocekuje. Naviklo se da je glup, pa i kad se prosipa, to je normalno. Ovom se u svaku rijec gleda.

Hadzikadic je pretenciozan i na silu forsira neku spiku od koje je ova drzava udaljena 100 godina. Ono informacione tehnologije, drustveni ugovor bla bla, de bogati odvadi. Slusao sam ga na tribini prije 4 godine, nije se prica s mjesta pomakla.
di_natale
Posts: 160
Joined: 31/03/2014 21:21

#4166 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by di_natale »

Black swan wrote: 25/09/2022 20:11 I asad i lukasenko i putin su po zakonu izabrani 4.put
Upoređuješ diktatore i donosioce zakona po svojoj volji u njihovim zemljama sa čovjekom koji ne može uticati na Izborni zakon svoje države, koji usput sasvim legalno pobijedi u utrci za poziciju na koju ima ustavno pravo? :lol:
User avatar
cyprus
Posts: 39272
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#4169 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by cyprus »

guruguru95 wrote: 25/09/2022 18:39 A jest vam trn u oku hahahah. :thumbup: :bih:

Šta treba, da ide u Široki i Čitluk da se izvinjava fašistima i separatistima i da im gladi muda? To je po vama politika pomirenja i dijaloga? Da fašistima ispunjavamo sve želje, i mirna Bosna?

E neće više moći, dosta je bilo popuštanja agresorima!

Nego dosta više o Komšiću, potrudite se da Denis Bećirović uđe u Predsjedništvo i pošalje onog smrada u istoriju :thumbup: :bih:
OK, neće ići u Široki i Čitluk tražit normalne ljude - jednostavnije je pretpostavit da ih nema, ali hoće koalirat sa HDZ-om :)

:thumbup:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65965
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#4170 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by _BataZiv_0809 »

geoxx wrote: 25/09/2022 21:34 Denisa prati prica da je bio UBJEDLJIVO najgori iskljcivo jer se od Bakira nista i ne ocekuje. Naviklo se da je glup, pa i kad se prosipa, to je normalno. Ovom se u svaku rijec gleda.

Hadzikadic je pretenciozan i na silu forsira neku spiku od koje je ova drzava udaljena 100 godina. Ono informacione tehnologije, drustveni ugovor bla bla, de bogati odvadi. Slusao sam ga na tribini prije 4 godine, nije se prica s mjesta pomakla.
:thumbup:
Klixuser02
Posts: 154
Joined: 29/05/2021 18:35

#4171 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Klixuser02 »

Denis sad spominje da treba potpisati ugovor sa Islamskom zajednicom :roll:

Je li stvarno sve ovo treba reći da bi vjernici glasali za njega? Valjda će se uhavizati nakon izbora. Mislim nije da sa Islamskom zajednicom ne treba imati ugovor, već ne treba ni sa jednom vjerskom zajednicom.
User avatar
thekupus
Posts: 6808
Joined: 25/06/2011 22:38

#4172 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by thekupus »

Klixuser02 wrote: 25/09/2022 23:01 Denis sad spominje da treba potpisati ugovor sa Islamskom zajednicom :roll:

Je li stvarno sve ovo treba reći da bi vjernici glasali za njega? Valjda će se uhavizati nakon izbora. Mislim nije da sa Islamskom zajednicom ne treba imati ugovor, već ne treba ni sa jednom vjerskom zajednicom.
već postoji s dvije druge glavne vjerske zajednice
saale
Posts: 1397
Joined: 08/07/2008 13:39

#4173 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by saale »

https://fb.watch/fMuZb7LHl0/

Promjene koje nam sljede :sax:
User avatar
Osim_13
Posts: 2857
Joined: 06/11/2020 21:53

#4174 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Osim_13 »

geoxx wrote: 25/09/2022 21:34 Denisa prati prica da je bio UBJEDLJIVO najgori iskljcivo jer se od Bakira nista i ne ocekuje. Naviklo se da je glup, pa i kad se prosipa, to je normalno. Ovom se u svaku rijec gleda.

Hadzikadic je pretenciozan i na silu forsira neku spiku od koje je ova drzava udaljena 100 godina. Ono informacione tehnologije, drustveni ugovor bla bla, de bogati odvadi. Slusao sam ga na tribini prije 4 godine, nije se prica s mjesta pomakla.
:thumbup:
tutku
Posts: 1345
Joined: 18/06/2011 12:10

#4175 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tutku »

HD_2015 wrote: 25/09/2022 19:37
- Mnogi me dobronamjerno pitaju zašto u debati na Federalnoj televiziji nisam bio oštriji prema glavnom protukandidatu. Kod nas muslimana, sunita, hanefijskog mezheba, hadisi su i primarni izvor šerijatskog prava. Jedan divan hadis kaže, najbolji su oni muslimani koji svojim riječima i djelima ne vrijeđaju druge muslimane i druge ljude - rekao je Bećirović.
Ne samo da je mutav, već se krije iza vjere, što ga čini opasnim. Takvi začas nekoga nazovu kjafirom, organizuju lov na vještice...

Ovi argumenti govore da je i glup. Niko mu nije rekao da mora vrijeđati.

Stvarno frajer nije vrijedan kucanja. Ovo je moj zadnji upis na temu Denis Muto Bećirović.
Molim vas neka mi neko kaže da ovo gore nije izjavio...
Post Reply