Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
Post Reply

Na opcim izborima glasacu za..

SDA - Bakir Izetbegovic
91
13%
SDP,NiP,NS - Denis Becirovic
464
65%
Neko treci
100
14%
Necu glasati
60
8%
 
Total votes: 715

User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19134
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#4726 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by teskeredzic_22 »

Spit_fire wrote: 27/09/2022 23:01
teskeredzic_22 wrote: 27/09/2022 22:59

Šta bolan pričaš ?
Hrvatska članica NATO I EU , duplo veći standard od nas , idu naši da hamale i konobarišu preko ljeta da preguraju zimu i , svi Hrvati BiH imaju njihovo državljanstvo , dvije škole pod jednim krovom , paralelne elektroprivrede , telecomi , bolnice , univerziteti i oni nama da se izvinjavaju ?

Srbija uz sve manjkavosti ima bar tri puta snažniju vojsku jedina bez sankcija nije uvela sankcije Rusiji , Vučić igra dvostruko s Evropom i Rusima , bar dvostruko više stanovnika i trostruko više stranih investicija , izvukli se nekažnjeno za agresiju i genocid imaju cijelu autonomnu pokrajinu izuzev monete , carina i saobraćaja u našoj zemlji kao trojanskog konja koji udara svaki dan...kome da se izvinjavaju ?
Zahiragiću , Novaliću ili vječitim uhljebima Zvizdiću i Arnautu ?

De bolan dozovi se...
I sta ri predlazes da im i zvanicno legalizujemo separaciju?
Predlažem da prvo na izborima Bakira politički pošaljemo u tri lijepe...
Zatim da vidimo rezultate izbora.
Pokušati formirati što operativniju federalnu i državnu vlast koje hitnim ekonomsko-demografskim mjerama moraju pokušati ugasiti požar koji nas razara.

Da li u svemu ovom možemo percipirati Konakovića ili Nikšića kao nove lidere nacije - ne znam , meni je nebitno.

Nikad se jači ne izvinjava slabijem osim ako nema savjest.
Srpska i hrvatska vlada nemaju savjest i to dokazuju tri deseetljeća.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4727 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by guruguru95 »

Spit_fire wrote: 27/09/2022 23:01
teskeredzic_22 wrote: 27/09/2022 22:59

Šta bolan pričaš ?
Hrvatska članica NATO I EU , duplo veći standard od nas , idu naši da hamale i konobarišu preko ljeta da preguraju zimu i , svi Hrvati BiH imaju njihovo državljanstvo , dvije škole pod jednim krovom , paralelne elektroprivrede , telecomi , bolnice , univerziteti i oni nama da se izvinjavaju ?

Srbija uz sve manjkavosti ima bar tri puta snažniju vojsku jedina bez sankcija nije uvela sankcije Rusiji , Vučić igra dvostruko s Evropom i Rusima , bar dvostruko više stanovnika i trostruko više stranih investicija , izvukli se nekažnjeno za agresiju i genocid imaju cijelu autonomnu pokrajinu izuzev monete , carina i saobraćaja u našoj zemlji kao trojanskog konja koji udara svaki dan...kome da se izvinjavaju ?
Zahiragiću , Novaliću ili vječitim uhljebima Zvizdiću i Arnautu ?

De bolan dozovi se...
I sta ri predlazes da im i zvanicno legalizujemo separaciju?
Fakat nevjerovatna količina defetizma na ovom forumu, ne mogu da vjerujem :-)
Oznaka Tablica
Posts: 526
Joined: 27/09/2022 13:50

#4728 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Oznaka Tablica »

Osim_13 wrote: 27/09/2022 23:03 Bilo kako bilo, jedva čekam nedjelju.
Uvijek sam se radovao izborima, pogotovo oko 9. Emisije idu, dojavljuju se glasovi, prognoze....


Nadam se da ce drzava krenuti dalje.
baglama
Posts: 985
Joined: 13/11/2010 16:09

#4729 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by baglama »

Nije bas bosnjacki ali jeste pederski :lol: :D
Sva moja B komponenta u obitelji a ima ih hvala Bogu glasa za sejdu i SDA,a to je bas ono supacki. :lol:
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4730 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Spit_fire »

teskeredzic_22 wrote: 27/09/2022 23:07
Spit_fire wrote: 27/09/2022 23:01

I sta ri predlazes da im i zvanicno legalizujemo separaciju?
Predlažem da prvo na izborima Bakira politički pošaljemo u tri lijepe...
Zatim da vidimo rezultate izbora.
Pokušati formirati što operativniju federalnu i državnu vlast koje hitnim ekonomsko-demografskim mjerama moraju pokušati ugasiti požar koji nas razara.

Da li u svemu ovom možemo percipirati Konakovića ili Nikšića kao nove lidere nacije - ne znam , meni je nebitno.

Nikad se jači ne izvinjava slabijem osim ako nema savjest.
Srpska i hrvatska vlada nemaju savjest i to dokazuju tri deseetljeća.
Sve lijepo zvuci, al de mi reci kako mislis vratit srbe/hrvate u defanzivu...lijepom rijecju? tesko
User avatar
Ludzak
Posts: 5373
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#4731 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Ludzak »

Država nikada neće krenuti dalje. Previše je zatrovana da joj ni dvije generacije nisu dovoljne za krenuti dalje
User avatar
N.N.
Posts: 2995
Joined: 04/04/2012 19:27
Location: 072

#4732 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by N.N. »

Eki Niksic lider nacije...ahahhahaha
Lider mog' qurca. :D
User avatar
teskeredzic_22
Posts: 19134
Joined: 12/07/2021 15:41
Location: Nije patriotizam kada zakačiš zastavu na profil već kad baciš smeće u kontejner !

#4733 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by teskeredzic_22 »

Spit_fire wrote: 27/09/2022 23:11
teskeredzic_22 wrote: 27/09/2022 23:07

Predlažem da prvo na izborima Bakira politički pošaljemo u tri lijepe...
Zatim da vidimo rezultate izbora.
Pokušati formirati što operativniju federalnu i državnu vlast koje hitnim ekonomsko-demografskim mjerama moraju pokušati ugasiti požar koji nas razara.

Da li u svemu ovom možemo percipirati Konakovića ili Nikšića kao nove lidere nacije - ne znam , meni je nebitno.

Nikad se jači ne izvinjava slabijem osim ako nema savjest.
Srpska i hrvatska vlada nemaju savjest i to dokazuju tri deseetljeća.
Sve lijepo zvuci, al de mi reci kako mislis vratit srbe/hrvate u defanzivu...lijepom rijecju? tesko
Prijatelju.
30 godina su Srbi i Hrvati u ofanzivi.
Najmanje 30 godina defanzive je potrebno da se strasti smire.

Niko ne mora voliti ovu zemlju ako ne želi , recimo meni je muka od Real Madrida i to je moje individualno pravo.

Ustav i zakoni ove zemlje se moraju poštovati i to je činjenica.
Da li ćemo ikada doći u situaciju da ih zajedno pišemo - teško , da li će međunarodna zajednica ukazima mijenjati stvari na bolje - neće , njima paše da im dolaze arhitekte i doktori potpuno besplatno.

Po tvom pisanju pretpostavljam da si mlad , ne gaji iluzije nego koristi prilike.
Pozdrav
User avatar
dale cooper
Posts: 28398
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#4734 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by dale cooper »

guruguru95 wrote: 27/09/2022 23:06 O kakvom dijalogu vi pričate? S tim ljudima se ne može dogovarati i razgovarati! Ne možeš očekivati dijalog sa ljudima koji bi htjeli da ova država uopšte ne postoji! Dodik godinama najavljuje referendume i otcjepljenja, stvaranje "srpskog sveta", Čović najavljuje "teritorijalnu reorganizaciju" a svi znamo šta to znači. U Republici Srpskoj nigdje zastave Bosne i Hercegovine - samo trobojka i orlovi, u Hercegovini gdje dominira HDZ, nigdje zastave Bosne i Hercegovine - samo šahovnica i zastava zločinačke paratvorevine hzhb.

Kakav dijalog očekujete da će ostvariti Denis Bećirović, sam samcat u Predsjedništvu sa one dvije separatističke rugobe?
Odlično, sve tačno. Bećirović će kao jedan od članova predsjedništva imati priliku da im sve to kaže u lice, i u Zagrebu i u Beogradu i
tražiti da se počnu rješavati ova pitanja. Ne kažem da će ovi pristati na to, ali to je ono što Bećirović može i treba uraditi i to je ono
što se zove diplomatija.
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1478
Joined: 21/04/2014 17:59

#4735 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tvojkomsija »

Pitala voditeljica Hadzikadica kako ce se nositi sa negiranjem genocida od Srpskog clana u predsjednistvu.

Kaze lik treba uvesti elektronsko glasanje, da ljudi izaberu ove koji ne negiraju zlocine :roll:

Kad uvedes elektronsko glasanje Srbi vise nece glasati za SNSD, Mirsina logika. Onda ce glasati za SDS, cije je vodstvo organiziralo protjerivanje, zlocine i na kraju genocid nad Bosnjacima u RS-u.

Nevjerovatno koliko covjek nema pojma o narodima i stanju u BiH.
SNSD, Dodik, negiranje zlocina, rusenje institucija - je izborna volja vecine srpskog naroda, i to je jasno.

I onda ono za Nato, kao moramo se dogovoriti...ne moramo se mi nista dogovoriti, jasno postoje dokumenti kojima se BiH obavezala da radi na putu za clanstvo u Nato. Je li neko stvarno misli da ce se stranke iz manjeg entiteta pitati o Nato putu BiH. Ako Rusi nastave sa agresivnom politikom na balkanu, mi cemo preko reda pod Nato kisobran. Ne podrzavam Bakira, ali slazem se kad kaze da bismo mogli osvanuti u Nato paktu.
elk
Posts: 2776
Joined: 14/08/2006 12:03

#4736 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by elk »

I ja sam redovno gledao prve objave i rezultate. Naivno se nadao prvih godina,a uglavnom ostajao popisan. Jedine moje glasacke "pobjede" su komsic 2006 (boze sacuvaj, stid me i dan danas), sdp i lagumdzija 2010 ( jos gori boze sacuvaj) i lokalni zadnji zbog sarajeva i sda potopa. Mrsavo za skoro 30 godina. Kazem vam da je zeleni kartel i dalje vrlo mocan. Gladlsajte ljudi, ovi ce da kradu ko nikad.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4737 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by guruguru95 »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /komentari

Pa zbog ovog teferiča nije ni došao na debatu. Boli njega briga i za državnu televiziju, i za javno mnijenje, i za naciju ispred malih ekrana.

Višedecenijska arogancija, bahatost, javašluk, pljačka, nepotizam, lopovluk, korupcija, kriminal, mafija, i na kraju, izdaja naroda i države - sve ovo mora doći na žestoku naplatu 2. oktobra!

Dajte da prvo skinemo ove smradove za sva vremena pa da pokušamo graditi bolje društvo sa Denisom i svim ostalim dobronamjernim ljudima i patriotama :thumbup: :bih:
User avatar
JavierBosnia
Posts: 3534
Joined: 22/11/2015 13:59
Location: Uradi sam

#4738 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by JavierBosnia »

guruguru95 wrote: 27/09/2022 23:34 https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /komentari

Pa zbog ovog teferiča nije ni došao na debatu. Boli njega briga i za državnu televiziju, i za javno mnijenje, i za naciju ispred malih ekrana.
Nije to razlog, snimana je debata preko dana. Nije smio to je razlog
tindbe
Posts: 1358
Joined: 04/02/2020 20:46

#4739 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tindbe »

elk wrote: 27/09/2022 23:27 I ja sam redovno gledao prve objave i rezultate. Naivno se nadao prvih godina,a uglavnom ostajao popisan. Jedine moje glasacke "pobjede" su komsic 2006 (boze sacuvaj, stid me i dan danas), sdp i lagumdzija 2010 ( jos gori boze sacuvaj) i lokalni zadnji zbog sarajeva i sda potopa. Mrsavo za skoro 30 godina. Kazem vam da je zeleni kartel i dalje vrlo mocan. Gladlsajte ljudi, ovi ce da kradu ko nikad.
Ovo su mi šesti izbori u životu, a još nemam glasačke pobjede. Uvijek se krivih uhvatim.
Rek'o sam sebi još ovaj put, možda će talas iz KS da zahvati barem Federaciju, pa da gledam neku ljepšu sliku budućnosti sebe, svoje porodice i svih dragih mi ljudi koji nas još nisu napustili.
guruguru95
Posts: 2829
Joined: 09/05/2022 23:20

#4740 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by guruguru95 »

tvojkomsija wrote: 27/09/2022 23:26 Pitala voditeljica Hadzikadica kako ce se nositi sa negiranjem genocida od Srpskog clana u predsjednistvu.

Kaze lik treba uvesti elektronsko glasanje, da ljudi izaberu ove koji ne negiraju zlocine :roll:

Kad uvedes elektronsko glasanje Srbi vise nece glasati za SNSD, Mirsina logika. Onda ce glasati za SDS, cije je vodstvo organiziralo protjerivanje, zlocine i na kraju genocid nad Bosnjacima u RS-u.

Nevjerovatno koliko covjek nema pojma o narodima i stanju u BiH.
SNSD, Dodik, negiranje zlocina, rusenje institucija - je izborna volja vecine srpskog naroda, i to je jasno.

I onda ono za Nato, kao moramo se dogovoriti...ne moramo se mi nista dogovoriti, jasno postoje dokumenti kojima se BiH obavezala da radi na putu za clanstvo u Nato. Je li neko stvarno misli da ce se stranke iz manjeg entiteta pitati o Nato putu BiH. Ako Rusi nastave sa agresivnom politikom na balkanu, mi cemo preko reda pod Nato kisobran. Ne podrzavam Bakira, ali slazem se kad kaze da bismo mogli osvanuti u Nato paktu.
A isti taj Bakir prije 3 godine izjavi ovo:



Ovo je i Denis spomenuo na prošloj debati pa su FTV lakrdijaši morali hitno da puste marketing :mrgreen: :lol:
Klixuser02
Posts: 154
Joined: 29/05/2021 18:35

#4741 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Klixuser02 »

Sada iskreno i sumnjam da Denis Bećirović neće pobijediti
User avatar
tvojkomsija
Posts: 1478
Joined: 21/04/2014 17:59

#4742 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by tvojkomsija »

Ako svi koalicioni partneri ispostuju i ako ne bude ogromne kradje, nema sanse da Denis ne pobijedi.

U SBK i HNK ce Bakir pobijediti, ali se nadam da nece biti tolika razlika da bi mogao preokrenuti minus iz USK, TK, ZDK, KS
saabsa
Posts: 1849
Joined: 07/10/2009 01:17

#4743 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by saabsa »

Spit_fire wrote: 27/09/2022 22:33 Sve u svemu solidan nastup Denisa iskupio se za prosle dvije debate

Pozitivno:

- Ogolio je Mirsada, sigurno mu je uzeo glasova veceras i mislim da on nece bit faktor na ovim izborima

- Imao je dobrih i preciznih argumenata

Negativno:

-Jednostavno operisan od realnosti sto me cudi jer je 30 godina u politici. "Eto kad ja dodjem ovo cemo ono cemo"..neces ti ljudino nista kad vidis s kakom bagrom imas posla..al dobro je da ces nakon 30 godina konacno vdijer s kim imas posla

-Poziva na dijalog sa Hrvatskom? Kakav dijalog? Ljudi pisaju po tebi svaki dan ti bi nesto prico

-Bakir ovo Bakir ono..IMO SI COVJEKA NA 2 METRA ISPRED SEBE..i syebo si se ko foka


ZA SAMARA I JEDNOM I DRUGOM:

-"Moramo, moramo, moramo..", a nemaju pojma kako ce i sta ce

Evo postavio sam dva pitanja kako misli bilo sta "natjerat" srbe i hrvate? Da nece u rat mozda? Cuj imamo zakone insitucije ha hu..ma hajde? Znamo to svi, a kako mislis ti da sprijecis pisa.nje po institucijama?

Evo banalna stvar..kako ce natjerat ambasadore da postuju drzavu? Da spuste zastavu za 11.juli, da obiljeze 1.mart..itd?

Kako misli natjerat RS da pristanu na NATO ili na bilo
sta korisno za drzavu? Da nece i to ratom?
Sve to ti fino napisa,tačno bi čovjek bjel i pomislio da znaš šta pišeš,a onda opet ćeš glasati za najveću ublehu u predsjedništvu koja nikad ništa nije uradila ni nakon koliko, tri mandata tamo?
Ispade da samo botuješ uprazno...
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4744 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Spit_fire »

saabsa wrote: 28/09/2022 00:01
Spit_fire wrote: 27/09/2022 22:33 Sve u svemu solidan nastup Denisa iskupio se za prosle dvije debate

Pozitivno:

- Ogolio je Mirsada, sigurno mu je uzeo glasova veceras i mislim da on nece bit faktor na ovim izborima

- Imao je dobrih i preciznih argumenata

Negativno:

-Jednostavno operisan od realnosti sto me cudi jer je 30 godina u politici. "Eto kad ja dodjem ovo cemo ono cemo"..neces ti ljudino nista kad vidis s kakom bagrom imas posla..al dobro je da ces nakon 30 godina konacno vdijer s kim imas posla

-Poziva na dijalog sa Hrvatskom? Kakav dijalog? Ljudi pisaju po tebi svaki dan ti bi nesto prico

-Bakir ovo Bakir ono..IMO SI COVJEKA NA 2 METRA ISPRED SEBE..i syebo si se ko foka


ZA SAMARA I JEDNOM I DRUGOM:

-"Moramo, moramo, moramo..", a nemaju pojma kako ce i sta ce

Evo postavio sam dva pitanja kako misli bilo sta "natjerat" srbe i hrvate? Da nece u rat mozda? Cuj imamo zakone insitucije ha hu..ma hajde? Znamo to svi, a kako mislis ti da sprijecis pisa.nje po institucijama?

Evo banalna stvar..kako ce natjerat ambasadore da postuju drzavu? Da spuste zastavu za 11.juli, da obiljeze 1.mart..itd?

Kako misli natjerat RS da pristanu na NATO ili na bilo
sta korisno za drzavu? Da nece i to ratom?
Sve to ti fino napisa,tačno bi čovjek bjel i pomislio da znaš šta pišeš,a onda opet ćeš glasati za najveću ublehu u predsjedništvu koja nikad ništa nije uradila ni nakon koliko, tri mandata tamo?
Ispade da samo botuješ uprazno...
Ma ja bolan yebo zeljka ublehu, bolje probat sa Covicem il Kristo
saabsa
Posts: 1849
Joined: 07/10/2009 01:17

#4745 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by saabsa »

kluz franjo wrote: 27/09/2022 22:51 Fanatizam određenog broja "DF-ovaca" u odbrani Bakirovog naslijednog prava na mjesto u Predsjedništvu BiH je sličan onom japanskih kamikaza-pilota u WW2.
Mogao bi i rezultat biti sličan.
Definitivno narandžasti SDA su gori originala...
User avatar
LSD
Posts: 27199
Joined: 24/07/2007 08:26

#4746 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by LSD »

saabsa wrote: 28/09/2022 00:01
Spit_fire wrote: 27/09/2022 22:33 Sve u svemu solidan nastup Denisa iskupio se za prosle dvije debate

Pozitivno:

- Ogolio je Mirsada, sigurno mu je uzeo glasova veceras i mislim da on nece bit faktor na ovim izborima

- Imao je dobrih i preciznih argumenata

Negativno:

-Jednostavno operisan od realnosti sto me cudi jer je 30 godina u politici. "Eto kad ja dodjem ovo cemo ono cemo"..neces ti ljudino nista kad vidis s kakom bagrom imas posla..al dobro je da ces nakon 30 godina konacno vdijer s kim imas posla

-Poziva na dijalog sa Hrvatskom? Kakav dijalog? Ljudi pisaju po tebi svaki dan ti bi nesto prico

-Bakir ovo Bakir ono..IMO SI COVJEKA NA 2 METRA ISPRED SEBE..i syebo si se ko foka


ZA SAMARA I JEDNOM I DRUGOM:

-"Moramo, moramo, moramo..", a nemaju pojma kako ce i sta ce

Evo postavio sam dva pitanja kako misli bilo sta "natjerat" srbe i hrvate? Da nece u rat mozda? Cuj imamo zakone insitucije ha hu..ma hajde? Znamo to svi, a kako mislis ti da sprijecis pisa.nje po institucijama?

Evo banalna stvar..kako ce natjerat ambasadore da postuju drzavu? Da spuste zastavu za 11.juli, da obiljeze 1.mart..itd?

Kako misli natjerat RS da pristanu na NATO ili na bilo
sta korisno za drzavu? Da nece i to ratom?
Sve to ti fino napisa,tačno bi čovjek bjel i pomislio da znaš šta pišeš,a onda opet ćeš glasati za najveću ublehu u predsjedništvu koja nikad ništa nije uradila ni nakon koliko, tri mandata tamo?
Ispade da samo botuješ uprazno...
Ne botuje on uprazno.
Našopo se Sekinih sendviča i sad može ovako do sabaha :gunjastajl:
saabsa
Posts: 1849
Joined: 07/10/2009 01:17

#4747 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by saabsa »

Spit_fire wrote: 28/09/2022 00:04
saabsa wrote: 28/09/2022 00:01
Sve to ti fino napisa,tačno bi čovjek bjel i pomislio da znaš šta pišeš,a onda opet ćeš glasati za najveću ublehu u predsjedništvu koja nikad ništa nije uradila ni nakon koliko, tri mandata tamo?
Ispade da samo botuješ uprazno...
Ma ja bolan yebo zeljka ublehu, bolje probat sa Covicem il Kristo
Niti je država propala kad je ublehaš morao da odmori ali bukvalno u parlamentu gdje se 4 godine nije ni javio da koju promuhabeti,a bogami nije ni napredovala evo sad kad smo imali 2:1. Tako da tu šuplju radije originalima prosipaj, ipak imaju manji IQ...
Spit_fire
Posts: 3325
Joined: 27/07/2022 00:06

#4748 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Spit_fire »

saabsa wrote: 28/09/2022 00:07
Spit_fire wrote: 28/09/2022 00:04

Ma ja bolan yebo zeljka ublehu, bolje probat sa Covicem il Kristo
Niti je država propala kad je ublehaš morao da odmori ali bukvalno u parlamentu gdje se 4 godine nije ni javio da koju promuhabeti,a bogami nije ni napredovala evo sad kad smo imali 2:1. Tako da tu šuplju radije originalima prosipaj, ipak imaju manji IQ...
Aha...glasaj za Denisa eto makar iz razloga da nije SDA al nemoj za komsica da nije HdZ?

Sanjate Komsica jbt vise nego UZPovci... :-)
saabsa
Posts: 1849
Joined: 07/10/2009 01:17

#4749 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by saabsa »

Spit_fire wrote: 28/09/2022 00:11
saabsa wrote: 28/09/2022 00:07
Niti je država propala kad je ublehaš morao da odmori ali bukvalno u parlamentu gdje se 4 godine nije ni javio da koju promuhabeti,a bogami nije ni napredovala evo sad kad smo imali 2:1. Tako da tu šuplju radije originalima prosipaj, ipak imaju manji IQ...
Aha...glasaj za Denisa eto makar iz razloga da nije SDA al nemoj za komsica da nije HdZ?

Sanjate Komsica jbt vise nego UZPovci... :-)
Što bi glasao za kuravu ako imam normalan izbor na drugoj strani...
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#4750 Re: Izbori 2022 - Clan Predsjednistva BiH iz reda Bosnjaka

Post by Osmi Socrates »

Pa glasajte vi što bi glasali za SDA sada za Komšića. Učinite nešto patriotski.

Nemojte od ovih drugih to očekivati, jer Bakir je postao rak rana društva. Jeb'o ga onaj ko ga dovede u politiku.
Post Reply