BiH izbori 2022

Sve o l izborima, strankama, kandidatima...
Post Reply
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#426 Re: BiH izbori 2022

Post by sajber87 »

Kakva crna analitika ovde ljudi izbore kradu od kada su shvatili da gube, pravljenje nevazecih listica ubacivanje novih vreca nepravilnosti oko imenovanja birackih odbora glasanje postom i masa malverzacija za prekrajanje volje biraca. Najsvjeziji primjeri su ilijas doboj novi grad sarajevo itd. Ovde pricamo o ljudima koji se bave naukom i vrse istrazivanja na jednoj strani a na drugoj klasicnim lopovima manipulatorima demagozima falsifikatorima koje ne prezaju od nicega da bi ostali na vlasti, ali sat otkucava sitno 02.10
Last edited by sajber87 on 18/09/2022 17:39, edited 1 time in total.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#427 Re: BiH izbori 2022

Post by Vaya »

sajber87 wrote: 18/09/2022 16:33
Login77777 wrote: 18/09/2022 16:26 Problem je naravno tu i HDZ. Trojka ako bude imala vise glasova za FBiH tu je HDZ koji ce koalirati sa SDA i SDA B (DF) i imaju vecinu.
Trojka, hdz 1990, republikanci i ostale stranke sa hrvatskim predznakom bi trebali imati 40+ , sa ostatkom opozicije kasumovic nes sbb itd ide skoro 60 a za dom naroda kako sam ranije govorio pobrinuce se smit. Zato se ovoliko kmeci na smita eu i amere.
Znaci Trojka nece sa nacionalistima, ali hoce sa Republikancima... :lol: Da mi ne budemo pravili Covica od blata...

Nudim ti opkladu... Da HDZ nece imati manje od 12 do 13 delegata u DN FBiH i da nece imati manje od 3-4 delegata u DN BiH

Kristo nece imati manje od 160-170k glasova...

Jedino sto ce HDZ 1990 ce imati bolji rezultat u odnosu 2018, je sto ce imati mozda jednog zastupnika u PD PS BiH jer je Ilija Cvitanovic nosilac liste kroz kompenzaciju...

Republikancima dajem 20% sansebda imaju 1 zastupnika u ZD FBiH...

Zivi bili, pa vidjeli...
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#428 Re: BiH izbori 2022

Post by Vaya »

sajber87 wrote: 18/09/2022 17:37 Kakva crna analitika ovde ljudi izbore kradu od kada su shvatili da gube, pravljenje nevazecih listica ubacivanje novih vreca nepravilnosti oko imenovanja birackih odbora glasanje postom i masa malverzacija za prekrajanje volje biraca. Najsvjeziji primjeri su ilijas doboj novi grad sarajevo itd. Ovde pricamo o ljudima koji se bave naukom i vrse istrazivanja na jednoj strani a na drugoj klasicnim lopovima manipulatorima demagozima falsifikatorima koje ne prezaju niodcega da bi ostali na vlasti, ali sat otkucava sitno 02.10
Uopce ne pricam o kredibilnosti iznora, nego o analiici koju mozes samo izvuci iz sekcije Arhiva izbornih rezultata na izbori.ba
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#429 Re: BiH izbori 2022

Post by Vaya »

sajber87 wrote: 18/09/2022 17:37 Kakva crna analitika ovde ljudi izbore kradu od kada su shvatili da gube, pravljenje nevazecih listica ubacivanje novih vreca nepravilnosti oko imenovanja birackih odbora glasanje postom i masa malverzacija za prekrajanje volje biraca. Najsvjeziji primjeri su ilijas doboj novi grad sarajevo itd. Ovde pricamo o ljudima koji se bave naukom i vrse istrazivanja na jednoj strani a na drugoj klasicnim lopovima manipulatorima demagozima falsifikatorima koje ne prezaju niodcega da bi ostali na vlasti, ali sat otkucava sitno 02.10
Uopce ne pricam o kredibilnosti iznora, nego o analiici koju mozes samo izvuci iz sekcije Arhiva izbornih rezultata na izbori.ba
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#430 Re: BiH izbori 2022

Post by sajber87 »

Vaya wrote: 18/09/2022 17:38
sajber87 wrote: 18/09/2022 16:33

Trojka, hdz 1990, republikanci i ostale stranke sa hrvatskim predznakom bi trebali imati 40+ , sa ostatkom opozicije kasumovic nes sbb itd ide skoro 60 a za dom naroda kako sam ranije govorio pobrinuce se smit. Zato se ovoliko kmeci na smita eu i amere.
Znaci Trojka nece sa nacionalistima, ali hoce sa Republikancima... :lol: Da mi ne budemo pravili Covica od blata...

Nudim ti opkladu... Da HDZ nece imati manje od 12 do 13 delegata u DN FBiH i da nece imati manje od 3-4 delegata u DN BiH

Kristo nece imati manje od 160-170k glasova...

Jedino sto ce HDZ 1990 ce imati bolji rezultat u odnosu 2018, je sto ce imati mozda jednog zastupnika u PD PS BiH jer je Ilija Cvitanovic nosilac liste kroz kompenzaciju...

Republikancima dajem 20% sansebda imaju 1 zastupnika u ZD FBiH...

Zivi bili, pa vidjeli...
Pitanje doma naroda rjesice smit nesekiraj se ako bude blokade odluka predstavnickog doma, a ja znam da se nadas da ce hdz imati sve u domu naroda jer je do sada jak hdz u domu naroda znacio vlast za sda i df, ali to vrijeme je proslo i to ljudi u sda najbolje znaju. Sto se tice hrvatskih predstavnika od recimo 18 hrvatskih u predsravnickom domu neka opozicija hdz u ima 4 svi ce u vlast a hdz sda i df neka blokiraju u domu naroda. Ako smiju ;-)
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#431 Re: BiH izbori 2022

Post by sajber87 »

Vaya wrote: 18/09/2022 17:42
sajber87 wrote: 18/09/2022 17:37 Kakva crna analitika ovde ljudi izbore kradu od kada su shvatili da gube, pravljenje nevazecih listica ubacivanje novih vreca nepravilnosti oko imenovanja birackih odbora glasanje postom i masa malverzacija za prekrajanje volje biraca. Najsvjeziji primjeri su ilijas doboj novi grad sarajevo itd. Ovde pricamo o ljudima koji se bave naukom i vrse istrazivanja na jednoj strani a na drugoj klasicnim lopovima manipulatorima demagozima falsifikatorima koje ne prezaju niodcega da bi ostali na vlasti, ali sat otkucava sitno 02.10
Uopce ne pricam o kredibilnosti iznora, nego o analiici koju mozes samo izvuci iz sekcije Arhiva izbornih rezultata na izbori.ba
Znaci od nas 10 za stranku A glasa recimo sedam a za stranku B tri i stranka B kradjom i muljazama od ovih sedam ponisti pet i proglasi pobjedu, tebi je to znak da narod njih hoce je li
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#432 Re: BiH izbori 2022

Post by Vaya »

sajber87 wrote: 18/09/2022 17:45
Vaya wrote: 18/09/2022 17:38

Znaci Trojka nece sa nacionalistima, ali hoce sa Republikancima... :lol: Da mi ne budemo pravili Covica od blata...

Nudim ti opkladu... Da HDZ nece imati manje od 12 do 13 delegata u DN FBiH i da nece imati manje od 3-4 delegata u DN BiH

Kristo nece imati manje od 160-170k glasova...

Jedino sto ce HDZ 1990 ce imati bolji rezultat u odnosu 2018, je sto ce imati mozda jednog zastupnika u PD PS BiH jer je Ilija Cvitanovic nosilac liste kroz kompenzaciju...

Republikancima dajem 20% sansebda imaju 1 zastupnika u ZD FBiH...

Zivi bili, pa vidjeli...
Pitanje doma naroda rjesice smit nesekiraj se ako bude blokade odluka predstavnickog doma, a ja znam da se nadas da ce hdz imati sve u domu naroda jer je do sada jak hdz u domu naroda znacio vlast za sda i df, ali to vrijeme je proslo i to ljudi u sda najbolje znaju. Sto se tice hrvatskih predstavnika od recimo 18 hrvatskih u predsravnickom domu neka opozicija hdz u ima 4 svi ce u vlast a hdz sda i df neka blokiraju u domu naroda. Ako smiju ;-)

Ja sam jednostavno prefasciniran otvojim prognozama... :lol:

Striko Schmidt iz bavarskog CSU-a ce spasiti BiH od zlocestog HDZ-a, koji ce da osvoji 80% - 85% hrvatskog glasackog tijela u FBiH...

Francuska sobarica ti nije ravna...

Jos jednom naglasavam, HDZ BiH, DN FBIH - 12-13 delegata, u DN BiH 3-4 delegata...

Nikakvo iznenadjenje nece biti ukoliko Kristo bude u Predsjednistvu...

Ali kao sto sam ti vec naglasio ne bih se iznenadio, ukoliko SDA-DF-SBB ode u opoziciju, ali mora se spojiti sve sto udje FBiH i drzavni parlament, od SDU-a do NES-a, ali to vec nije Trojka, nije ni Jedanestorka...nego Bog te pit'o sta...

I ja sam siguran da to SNSD i HDZ jedva cekaju da se desi - razbucali ce tu politicku grupaciju k'o gladni vukovi...ne bih znalo sta ih je snaslo...

Mislim, obrisi tog pakta se vec naziru... Mati generalnog sekretara Nase Stranke ce prebrojavati glasove za HDZ u opcini Centar Sarajevo... :lol:

Cavara izabrao mimo procedure Aljosinog buraza za sudiju Ustavnog suda FBiH...

A ti meni pricas ovdje kako ce koaliciju na FBiH ciniti Trojka i Republikanci i kako ce Schmidt ukinuti Dejton i uvesti gradjanski princip... :lol:
kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#433 Re: BiH izbori 2022

Post by kluz franjo »

Dojenčad STAV-a, SAFF-a i Faktora u kampanji "Lažima i klevetom do vlasti!"

I zato da se ponovi. Izbor je jednostavan.
A) Nastavak politike podjela BiH u režiji Orbanovih, Putinovih i Erdoganovih sluga
ili
B) Politike euro-atlantskih integracija u BiH
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#434 Re: BiH izbori 2022

Post by Vaya »

kluz franjo wrote: 18/09/2022 18:13 Dojenčad STAV-a, SAFF-a i Faktora u kampanji "Lažima i klevetom do vlasti!"

I zato da se ponovi. Izbor je jednostavan.
A) Nastavak politike podjela BiH u režiji Orbanovih, Putinovih i Erdoganovih sluga
ili
B) Politike euro-atlantskih integracija u BiH
U koje spadam ja? Orbana, Putina ili Erdoana?
Sajber87, jednom govori da sam za SDA, poslije za HDZ...
Last edited by Vaya on 18/09/2022 18:21, edited 1 time in total.
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#435 Re: BiH izbori 2022

Post by sajber87 »

Vaya wrote: 18/09/2022 18:03
sajber87 wrote: 18/09/2022 17:45

Pitanje doma naroda rjesice smit nesekiraj se ako bude blokade odluka predstavnickog doma, a ja znam da se nadas da ce hdz imati sve u domu naroda jer je do sada jak hdz u domu naroda znacio vlast za sda i df, ali to vrijeme je proslo i to ljudi u sda najbolje znaju. Sto se tice hrvatskih predstavnika od recimo 18 hrvatskih u predsravnickom domu neka opozicija hdz u ima 4 svi ce u vlast a hdz sda i df neka blokiraju u domu naroda. Ako smiju ;-)

Ja sam jednostavno prefasciniran otvojim prognozama... :lol:

BiH ce striko Schmidt iz bavarskog CSU-a ce spasiti od zlocestog HDZ-a, koji ce da osvoji 80% - 85% glasackog tijela u FBiH...

Francuska sobarica ti nije ravna...

Jos jednom naglasavam, HDZ BiH, DN FBIH - 12-13 delegata, u DN BiH 3-4 delegata...

Nikakvo iznenadjenje nece biti ukoliko Kristo bude u Predsjednistvu...

Ali kao sto sam ti vec naglasio ne bih se iznenadio, ukoliko SDA-DF-SBB ode u opoziciju, ali mora se spojiti sve sto udje FBiH i drzavni parlament, od SDU-a do NES-a, ali to vec nije Trojka, nije ni Jedanestorka...nego Bog te pit'o sta...

I ja sam siguran da to SNSD i HDZ jedva cekaju da se desi - razbucali tu politicku grupaciju k'o gladni vukovi...ne bih znalo sta ih je snaslo...

Mislim, obrisi tog pakta se vec naziru... Mati generalnog sekretara Nase Stranke ce prebrojavati glasove za HDZ u opcini Centar Sarajevo... :lol:

Cavara izabrao mimo procedure Aljosinog buraza za sudiju Ustavnog suda FBiH...

A ti meni pricas ovdje kako ce koaliciju na FBiH ciniti Trojka i Republikanci i kako ce Schmidt ukinuti Dejton i uvesti gradjanski princip... :lol:
Ocigledno necitas sta pisem i svjesno ili nesvjesno pogresno tumacis.

Ako mislis na 80% hrvata koji glasaju za hdz da nesmiju biti u opoziciji jer ih je toboze 80% pa i protiv sda je prije izbora oko 80% kod bosnjaka pa ih to nesprjecava da budu vlast iako ih bosnjaci nece ,a i tezimo gradjanskoj pa nije vazno da li ke 80% hrvata gradjani se valjda racunaju zar ne, a hdz kod gradjana federacije vuce ne vise od 15%.
Smit sa domom naroda moze sta hoce pa i da hdz u da sve ali bogami i da mu uzme vidjecemo sta ce uraditi pred nama je.
Cuj sda df sbb je li to toliko oslabio koalicioni kapacitet sdada opet uvlacite sbb u pricu, sbb ce pasti ali odmah da ti kazem nece ovaj put sa sda ali koga su zmije ujedale i gustera se boji, po njihovom nece.
Trojka ce sama imati vise od sda df ostali ce se okupljati oko njih nesumnjaj da ce ledja trojke biti veeeeoma jaka ovaj put ;-) tako da metode iz prethodnih izbora nece funkcionisati.
Ove nebuloze oko nase stranke i brata aljosinog stavicu pod zlonamjernost i navijacku ostrascenost gdje je cilj oblatiti po bilo koju cijenu( bila je i zena sakiba softica ako se nevaram) ali ja to nepominjem jer pokusavam da analiziram a ne manipulisem
Republikance zaboravi ja govorim o svim anti hdz hrvatima poslije izbora a medju ako budu i oni ok ali bice ih nekoliko.
Za kraj smit nece ukinuti dejton nego umanjiti ovlasti doma naroda sto najmnje godi sda hdz i df
kluz franjo
Posts: 6092
Joined: 26/06/2009 01:37

#436 Re: BiH izbori 2022

Post by kluz franjo »

Vaya wrote: 18/09/2022 18:20
kluz franjo wrote: 18/09/2022 18:13 Dojenčad STAV-a, SAFF-a i Faktora u kampanji "Lažima i klevetom do vlasti!"

I zato da se ponovi. Izbor je jednostavan.
A) Nastavak politike podjela BiH u režiji Orbanovih, Putinovih i Erdoganovih sluga
ili
B) Politike euro-atlantskih integracija u BiH
U koje spadam ja? Orbana, Putina ili Erdoana?
Sajber87, jednom govori da sam za SDA, poslije za HDZ...
Tačno. Ti si se vrlo transparentno svrstao pod A.
I sve OK. Dobijete većinu na izborima i nastavite kao i do sada.
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#437 Re: BiH izbori 2022

Post by Vaya »

sajber87 wrote: 18/09/2022 18:21
Vaya wrote: 18/09/2022 18:03


Ja sam jednostavno prefasciniran otvojim prognozama... :lol:

BiH ce striko Schmidt iz bavarskog CSU-a ce spasiti od zlocestog HDZ-a, koji ce da osvoji 80% - 85% glasackog tijela u FBiH...

Francuska sobarica ti nije ravna...

Jos jednom naglasavam, HDZ BiH, DN FBIH - 12-13 delegata, u DN BiH 3-4 delegata...

Nikakvo iznenadjenje nece biti ukoliko Kristo bude u Predsjednistvu...

Ali kao sto sam ti vec naglasio ne bih se iznenadio, ukoliko SDA-DF-SBB ode u opoziciju, ali mora se spojiti sve sto udje FBiH i drzavni parlament, od SDU-a do NES-a, ali to vec nije Trojka, nije ni Jedanestorka...nego Bog te pit'o sta...

I ja sam siguran da to SNSD i HDZ jedva cekaju da se desi - razbucali tu politicku grupaciju k'o gladni vukovi...ne bih znalo sta ih je snaslo...

Mislim, obrisi tog pakta se vec naziru... Mati generalnog sekretara Nase Stranke ce prebrojavati glasove za HDZ u opcini Centar Sarajevo... :lol:

Cavara izabrao mimo procedure Aljosinog buraza za sudiju Ustavnog suda FBiH...

A ti meni pricas ovdje kako ce koaliciju na FBiH ciniti Trojka i Republikanci i kako ce Schmidt ukinuti Dejton i uvesti gradjanski princip... :lol:
Ocigledno necitas sta pisem i svjesno ili nesvjesno pogresno tumacis.

Ako mislis na 80% hrvata koji glasaju za hdz da nesmiju biti u opoziciji jer ih je toboze 80% pa i protiv sda je prije izbora oko 80% kod bosnjaka pa ih to nesprjecava da budu vlast iako ih bosnjaci nece ,a i tezimo gradjanskoj pa nije vazno da li ke 80% hrvata gradjani se valjda racunaju zar ne, a hdz kod gradjana federacije vuce ne vise od 15%.
Smit sa domom naroda moze sta hoce pa i da hdz u da sve ali bogami i da mu uzme vidjecemo sta ce uraditi pred nama je.
Cuj sda df sbb je li to toliko oslabio koalicioni kapacitet sdada opet uvlacite sbb u pricu, sbb ce pasti ali odmah da ti kazem nece ovaj put sa sda ali koga su zmije ujedale i gustera se boji, po njihovom nece.
Trojka ce sama imati vise od sda df ostali ce se okupljati oko njih nesumnjaj da ce ledja trojke biti veeeeoma jaka ovaj put ;-) tako da metode iz prethodnih izbora nece funkcionisati.
Ove nebuloze oko nase stranke i brata aljosinog stavicu pod zlonamjernost i navijacku ostrascenost gdje je cilj oblatiti po bilo koju cijenu( bila je i zena sakiba softica ako se nevaram) ali ja to nepominjem jer pokusavam da analiziram a ne manipulisem
Republikance zaboravi ja govorim o svim anti hdz hrvatima poslije izbora a medju ako budu i oni ok ali bice ih nekoliko.
Za kraj smit nece ukinuti dejton nego umanjiti ovlasti doma naroda sto najmnje godi sda hdz i df
Kakav ti sataras udrobis od informacija... :lol:

Nista, upravu si... Bice ovako kako ti kazes... Ne mogu vise stvarno...
User avatar
Idemedosumom
Posts: 7829
Joined: 15/11/2012 12:42
Location: ..

#438 Re: BiH izbori 2022

Post by Idemedosumom »

Pitanje je, da li će NIP uspjeti otkinuti dovoljno glasova zelenoj hobotnici iz selamalejć korpusa.

Biće zafrkano, ovi imaju promotivni spot gdje onaj mudroser abdesti čistom izvorskom vodom :-D
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#439 Re: BiH izbori 2022

Post by putokaz1 »

sajber87 wrote: 18/09/2022 15:35
putokaz1 wrote: 18/09/2022 15:05
Ok,za Predsjednistvo gore stoji.Ali stranka mu stoji bolje od bilo koje druge stranke pojedinacno u Federaciji.eventualni zbir SDP plus NIP plus NS moze biti veci od SDA
Ja ti govorim o ispitivanju za stranke koje je radjeno i u kojem trojka ima duplo vise od sda a sdp pojedinacno dok nip ima najveci rast
Nevjerujem da SDP moze biti bolji od SDA osin u 10 opcina
Vaya
Posts: 1161
Joined: 17/06/2015 14:27

#440 Re: BiH izbori 2022

Post by Vaya »

putokaz1 wrote: 18/09/2022 18:51
sajber87 wrote: 18/09/2022 15:35

Ja ti govorim o ispitivanju za stranke koje je radjeno i u kojem trojka ima duplo vise od sda a sdp pojedinacno dok nip ima najveci rast
Nevjerujem da SDP moze biti bolji od SDA osin u 10 opcina
Meni je ono istrazivanje plaho suhveli... Da SDP bude jaca od SDA, a da NiP ima samo 8-9% - po meni tesko...
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#441 Re: BiH izbori 2022

Post by putokaz1 »

Vaya wrote: 18/09/2022 18:55
putokaz1 wrote: 18/09/2022 18:51

Nevjerujem da SDP moze biti bolji od SDA osin u 10 opcina
Meni je ono istrazivanje plaho suhveli... Da SDP bude jaca od SDA, a da NiP ima samo 8-9% - po meni tesko...
Nemoze SDP biti jaci nikako,a NIP je nepoznanica,koliko ce moci kroz ovakve izborne jedinicd
User avatar
Hank Paldum
Posts: 2071
Joined: 22/11/2019 14:14

#442 Re: BiH izbori 2022

Post by Hank Paldum »

sajber87 wrote: 18/09/2022 17:17
Hank Paldum wrote: 18/09/2022 16:40 Te internet ankete nemaju nikakve veze sa pravim životom, bar na Balkanu.
Kada bi to bilo mjerilo onda bi Ivan Pernar bio predsjednik Hrvatske u svom drugom mandatu, SDA bi bila politički sahranjena već 15 godina a Njihova Stranka bi bila najjača stranka u državi već 10 godina, ili bar najjača u Federaciji.

Doživio sam mnogo puta u skoro 20 godina da u zadnjoj sedmici pred izbore razgovaraju kako će SDA te izbore izgubiti, uđem na Facebook i od njih mi se na zidu ukaže (pošto su mi FB prijatelji) komentar ili lajk na neku SDP objavu ili komentar koji razotkriva SDA i onda ih nakon izbora pitam šta su radili u nedjelju a oni odgovore da nisu ništa radili, gledali utakmicu i odmarali pred radnu sedmicu, ali da su izašli da glasaju ne pominju.
Ja navodim postojece istrazivanje ozbiljne kuce za jednu od najmocnijih zapadnih ambasada, a ti ja cuo on rekao komsija nacuo, po istrazivanjima ove kuce nikad pernar nije trebao biti predsjednik hrvatske niti nasa stranka najjaca u drzavi itd ali ti ces reci sve da bi sve uvaljao u isto blato pa tako i moju tacnu informaciju o veoma ozbiljnom istrazivanju i tvoju apstraktnu o nekim ja cuo on rekao itd itd
:lol:
Pa postavi više neki link. 500 puta pominješ nešto o velikim planovima Amerike i V. Britanije što se tiče izbora i samo to vrtiš u krug.
Da se stvarno nešto veliko planira, taman bi samo par sedmica pred izbore neko na forumima odavao insajderske informacije.

Više mi ličiš na nekog forumaša koji i kao 90% ostatka foruma ima određena očekivanja i želje za rezultat izbora pa ako pogodiš nastavit ćeš pisati "Jesam li vam rekao?" a ako tako ne, onda nećeš više nikada pisati sa tim korisničkim profilom.
putokaz1
Posts: 12412
Joined: 31/05/2014 23:56

#443 Re: BiH izbori 2022

Post by putokaz1 »

Ako SDA bude pojedinacno najaca u FBIH
Napisati cu vam
"Jesam li vam rekao".
Ako promasim napisat ce te mi
"E moj Putokaze jesi ti budala i to totalna"
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#444 Re: BiH izbori 2022

Post by sajber87 »

Hank Paldum wrote: 18/09/2022 22:04
sajber87 wrote: 18/09/2022 17:17
Ja navodim postojece istrazivanje ozbiljne kuce za jednu od najmocnijih zapadnih ambasada, a ti ja cuo on rekao komsija nacuo, po istrazivanjima ove kuce nikad pernar nije trebao biti predsjednik hrvatske niti nasa stranka najjaca u drzavi itd ali ti ces reci sve da bi sve uvaljao u isto blato pa tako i moju tacnu informaciju o veoma ozbiljnom istrazivanju i tvoju apstraktnu o nekim ja cuo on rekao itd itd
:lol:
Pa postavi više neki link. 500 puta pominješ nešto o velikim planovima Amerike i V. Britanije što se tiče izbora i samo to vrtiš u krug.
Da se stvarno nešto veliko planira, taman bi samo par sedmica pred izbore neko na forumima odavao insajderske informacije.

Više mi ličiš na nekog forumaša koji i kao 90% ostatka foruma ima određena očekivanja i želje za rezultat izbora pa ako pogodiš nastavit ćeš pisati "Jesam li vam rekao?" a ako tako ne, onda nećeš više nikada pisati sa tim korisničkim profilom.
https://rap ort.ba/raport-donosi-rezultate-najnovijeg-istrazivanja-ko-je-po-trenutnom-presjeku-pobjednik-i-kako-stoje-ostale-stranke-u-fbih/
ForumasNormalni
Posts: 249
Joined: 19/01/2022 16:13

#445 Re: BiH izbori 2022

Post by ForumasNormalni »

sajber87 wrote: 18/09/2022 22:27
Hank Paldum wrote: 18/09/2022 22:04
:lol:
Pa postavi više neki link. 500 puta pominješ nešto o velikim planovima Amerike i V. Britanije što se tiče izbora i samo to vrtiš u krug.
Da se stvarno nešto veliko planira, taman bi samo par sedmica pred izbore neko na forumima odavao insajderske informacije.

Više mi ličiš na nekog forumaša koji i kao 90% ostatka foruma ima određena očekivanja i želje za rezultat izbora pa ako pogodiš nastavit ćeš pisati "Jesam li vam rekao?" a ako tako ne, onda nećeš više nikada pisati sa tim korisničkim profilom.
https://rap ort.ba/raport-donosi-rezultate-najnovijeg-istrazivanja-ko-je-po-trenutnom-presjeku-pobjednik-i-kako-stoje-ostale-stranke-u-fbih/
Raport kad mi kaze da trojka pobjedjuje, jednaka je informacija kao kada na faktoru procitam da Bakir za 50 000 glasova nadmasuje Becirovica i SDA uzima 45% na federalnom nivou
Rezimski mediji i jedan i drugi, nula % nezavisnog novinarstva
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#446 Re: BiH izbori 2022

Post by sajber87 »

ForumasNormalni wrote: 18/09/2022 23:01
sajber87 wrote: 18/09/2022 22:27

https://rap ort.ba/raport-donosi-rezultate-najnovijeg-istrazivanja-ko-je-po-trenutnom-presjeku-pobjednik-i-kako-stoje-ostale-stranke-u-fbih/
Raport kad mi kaze da trojka pobjedjuje, jednaka je informacija kao kada na faktoru procitam da Bakir za 50 000 glasova nadmasuje Becirovica i SDA uzima 45% na federalnom nivou
Rezimski mediji i jedan i drugi, nula % nezavisnog novinarstva
Preporuci neki nezavisni
ForumasNormalni
Posts: 249
Joined: 19/01/2022 16:13

#447 Re: BiH izbori 2022

Post by ForumasNormalni »

sajber87 wrote: 18/09/2022 23:04
ForumasNormalni wrote: 18/09/2022 23:01

Raport kad mi kaze da trojka pobjedjuje, jednaka je informacija kao kada na faktoru procitam da Bakir za 50 000 glasova nadmasuje Becirovica i SDA uzima 45% na federalnom nivou
Rezimski mediji i jedan i drugi, nula % nezavisnog novinarstva
Preporuci neki nezavisni
Problem je sto ih nema
IPSOS jedini relevantan, samo sto je i to anketiranje radjeno u junu i julu
Novije nesto nema, ali svakako su izbori za 13 dana pa nije narocito niti vazno
sajber87
Posts: 3877
Joined: 25/07/2008 13:14

#448 Re: BiH izbori 2022

Post by sajber87 »

ForumasNormalni wrote: 18/09/2022 23:15
sajber87 wrote: 18/09/2022 23:04
Preporuci neki nezavisni
Problem je sto ih nema
IPSOS jedini relevantan, samo sto je i to anketiranje radjeno u junu i julu
Novije nesto nema, ali svakako su izbori za 13 dana pa nije narocito niti vazno
Ako ces mi vjerovati na rijec ovo istrazivanje za ambasadu je radio IPSOS
mega_mashcine
Posts: 1403
Joined: 01/05/2013 12:21

#449 Re: BiH izbori 2022

Post by mega_mashcine »

Ima li neko ko se bolje razumije i ko prati situaciju, da baci analizu za državni i federalni nivo, sve sa brojevima. Kakve se realne šanse da se formira vlast bez SDA, sa trojkom ? Može li se takvo nešto očekivati? @Prpa.ba ?
laik1981
Posts: 12983
Joined: 05/12/2012 13:04

#450 Re: BiH izbori 2022

Post by laik1981 »

moon_walker_90 wrote: 17/09/2022 20:55
Peacean wrote: 17/09/2022 20:54

Jesi li pogledao ovdje?

https://www.izbori.ba/Documents/Izbori_ ... i_2022.pdf
Hvala, nasao sam isti link :thumbup:

Kao da smo Kina, ima li neko da se nije kandidovao :lol:
Jadan ti djavo ponjave.. Preko 7200 imena :lol:
Post Reply