Desavanja u Crnoj Gori

Post Reply
Stari_Crnogorac
Posts: 451
Joined: 23/06/2021 20:32

#17401 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Stari_Crnogorac »

Kikibombona wrote: 15/09/2021 15:48
Stari_Crnogorac wrote: 15/09/2021 15:40Kad se vas dvojica udružite ni Kurir vam nije ravan.
Zasto cetinjske siledzije vrijedjaju uvazene sugradjane koji su clanovi URE?
Zato što su prepisali naše duhovno/kulturno/istorijsko nasljedje na Srpsku Crkvu. Kako bi prošli u USA ili nedje drugo poslanici stranke koje su preko mojih glasova grob moga djeda prepisali na kinesku neku državnu organizaciju? Mnogo gore sigurno.

Ti ne razumiješ koji je značaj Cetinjski Manastir za nas. To ti je ka da ti neko katastarski ukrade grob tvoga djeda. Sad, ja ne znam kolko ti cijeniš svoje pretke i istoriju, ali mi cijenimo.
Kikibombona wrote: 15/09/2021 15:48 Da li radi razlicitih politickih stavova ljude treba pljuvati, nazivati govnima, smradovima, izdajnicima itd.?

To je problem male sredine, gotovo sela sa par hiljada ljudi, gdje je tesko biti drugaciji.

U Podgorici koja je pravi grad nema tih problema. Mozes pripadati bilo kojoj stranci i niko te nece pljuvati na ulici.
Ima četnika na Cetinje i niko ih ne dira (Jovan Markuš, pokojni Pedja Vukić), ali ovo nije bilo "radi razlicitih politickih stavova", ovo je ovih dana bilo bukvalna kradja svetinja.

No, ti nikad nijesi bio na Cetinje, ali imaš tvrd stav o mom gradu. Mada sve mi je bilo jasno kad si nam ponudio kompromis da postanemo Srbi radi pomirenja u CG.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#17402 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

Stari_Crnogorac wrote: 15/09/2021 15:59Zato što su prepisali naše duhovno/kulturno/istorijsko nasljedje na Srpsku Crkvu. Kako bi prošli u USA ili nedje drugo poslanici stranke koje su preko mojih glasova grob moga djeda prepisali na kinesku neku državnu organizaciju? Mnogo gore sigurno.

Ti ne razumiješ koji je značaj Cetinjski Manastir za nas. To ti je ka da ti neko katastarski ukrade grob tvoga djeda. Sad, ja ne znam kolko ti cijeniš svoje pretke i istoriju, ali mi cijenimo.
Laz je da su ista prepisali, notorna laz. Ako je neko nesto prepisao SPC onda je to DPS i Milo Djukanovic dok su virili iz Amfilohijevog supka.

A za grobove đedova me boli lijevo jaje. To je upravo srpska spika: đe je đedov grob tu je srpska zemlja. Na ta sranja ne padam. Ako bih se ideoloski deklarirao bio bih liberal. U BiH glasam za liberalnu Nasu stranku. Za Cetinje kazu da je grad liberala a ja vidim ekstremizam kao odgovor na DF i crkvene ekstremiste. U cemu se ogleda vas liberalizam, u progonu sugradjana koji su clanovi URE?

Ti si vidim sasvim ok da se pljuju Cetinjani koji nisu tvoji istomišljenici. Jeste razmisljali o deportaciji ili upotrebi fizicke sile, paljenju kuca i sl.?
No, ti nikad nijesi bio na Cetinje, ali imaš tvrd stav o mom gradu. Mada sve mi je bilo jasno kad si nam ponudio kompromis da postanemo Srbi radi pomirenja u CG.
Imam tvrd stav prema agresivnom seljakluku koji je tipican za male sredine bilo na Balkanu, Evropi, Americi ili Australiji. I americki gradovi sa 5-10k stanovnika su republikanski, agresivni, neprijateljski raspoloženi prema manjinama.

Jucerasnji primitivni i kraknski napad na Slavka Jankovića je prava slika male seljacke sredine. Naravno, nemam nikakvu dilemu da na Cetinju zivi odredjen broj ljudi progresivnog razmisljanja, tolerantnih, ali u malim sredinama pravila vazda namecu siledzije a normalni ljudi se instinktivno povlace.

...

I da, pitao sam te, sta je za tebe kompromis, nisi mi odgovorio. Sta bi trazio od druge strane a sta ponudio zauzvrat. Na to nema odgovora. Sto se mene tice, budite svi Bugari, potpuno mi je svejedno, samo bih volio da prestanu tenzije i da budete normalni ljudi. Normalna Crna Gora je potrebna Balkanu, Bosni. Svi smo u istom sistemu spojenih posuda.
Last edited by Kikibombona on 15/09/2021 16:13, edited 1 time in total.
trocadero
Posts: 2418
Joined: 14/03/2013 13:57

#17403 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by trocadero »

Stari_Crnogorac wrote: 14/09/2021 19:53 Grupa građana Cetinja: Najoštrije osuđujemo današnji ispad kada je opsovana Abazovićeva majka

Grupa građana Cetinja najoštrije osuđuje današnji ispad njihovog sugrađanina s Cetinja koji je opsovao majku Dritanu Abazoviću.

"Cetinje je grad multinacionalnoga i multivjerskoga sklada i takvim ga je još kralj Nikola učinio. Sve nacionalne i vjerske zajednice na Cetinju su doma i na svome.

Dritan Abazović nije musliman. Nije ni Albanac. Jer da je musliman ili Albanac bio bi s Cetinjanima i uz Cetinje. Dritan Abazović je velikosrbin, četnik, Vučićev poslušnik, izdajnik, vjerovatno i tuđi plaćenik. Da mu se sve to najedno reče, malo je.

Ali ne dopuštamo da s Cetinja pođe uvredljiva poruka na račun ničije majke, pa ni Dritanove. Niti poruka vjerske netrpeljivosti", navode u saopštenju.

Image
Hej Stari,
Zamolio bi te ubuduće da pročitaš tekst prije nego li ga postaviš. Ovo iznad ti obiluje fašističkim sranjem.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#17404 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by seln »

un flic wrote: 15/09/2021 13:22 Zasto se Srbija tako nervozno nosi sa vlastitim (bogatim) partizanskim nasledjem
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Velis?
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#17405 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

un flic wrote: 15/09/2021 13:22
Kikibombona wrote: 15/09/2021 13:09
Koliko je u tvojoj porodici ljudi koji imaju indolentan ili afirmativan odnos prema cetnistvu?

Ima li ikakve osude javnosti prema cetnistvu?
Odosmo predaleko od Crne Gore. Ali, da, u medijima imas puno osude rehabilitacije cetnistva. Zasto se Srbija tako nervozno nosi sa vlastitim (bogatim) partizanskim nasledjem (zbog cega je meni zao), to je vec kompleksna tema, a razloga je mnogo (a tu bila svakako bila i percepcija NOVJ kao udarne pesnice duha Drezdenskog kongresa).
Kojim medijima?

Cetnistvo je u Srbiji popularno. Da li iko osudjuje navijanje navijaca Zvezde i Partizana?

Da li ti ili neko tebi blizak makar na FB osudi cetnistvo navijaca Zvezde i Partizana? Stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ne osudjujete.
un flic
Posts: 101
Joined: 16/12/2009 10:01

#17406 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by un flic »

seln wrote: 15/09/2021 16:17
un flic wrote: 15/09/2021 13:22 Zasto se Srbija tako nervozno nosi sa vlastitim (bogatim) partizanskim nasledjem
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Velis?
Smesan si ko bioskop i onako priglupo predvidiv (a tacno sam znao da ce neko na ovo da se navuce, jer prosecan klixovac misli da su svi Srbi otisli u partizane 1944). Srbija je pre svih imala Uzicku Republiku i Prvu Proletersku su 22.12.1941. uglavnom cinili Srbijanci (oni koju su npr. odradili Igmanski mars). Bili su partizani kad je to bilo najteze. Posle pada Uzicke Republike, borba postaje iskljucivo gerilska i prelazi se na manje pristupacne terene Bosne, jer u prilicno pitomoj Srbiji nisu imali jos sta da traze. A tamo gde su presli, u Bosni, veliku vecinu u NOVJ medju lokalnim stanovnistvom od pocetka do samog kraja rata cine lokalni Srbi. Ali to je isto neka druga prica.
un flic
Posts: 101
Joined: 16/12/2009 10:01

#17407 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by un flic »

Kikibombona wrote: 15/09/2021 16:27 Kojim medijima?

Cetnistvo je u Srbiji popularno. Da li iko osudjuje navijanje navijaca Zvezde i Partizana?

Da li ti ili neko tebi blizak makar na FB osudi cetnistvo navijaca Zvezde i Partizana? Stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ne osudjujete.
Ovo je jedna ogromna tema za sebe i nije joj mesto ovde. Za pocetak, tesko je razluciti cetnistvo od srpskog nacionalizma, ili cak patriotizma (to ne umeju ni Srbi, ali bogami ni okolni narodi). Moderno cetnistvo od onog iz Drugog rata, itd, itd. A meni se stvarno ne ide u tu pricu, delom i sto ne znam sve detalje (ali ne, nemam postovanja za taj pokret).
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#17408 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

un flic wrote: 15/09/2021 16:53
Kikibombona wrote: 15/09/2021 16:27 Kojim medijima?

Cetnistvo je u Srbiji popularno. Da li iko osudjuje navijanje navijaca Zvezde i Partizana?

Da li ti ili neko tebi blizak makar na FB osudi cetnistvo navijaca Zvezde i Partizana? Stavljam glavu na panj pri tvrdnji da ne osudjujete.
Ovo je jedna ogromna tema za sebe i nije joj mesto ovde. Za pocetak, tesko je razluciti cetnistvo od srpskog nacionalizma, ili cak patriotizma (to ne umeju ni Srbi, ali bogami ni okolni narodi). Moderno cetnistvo od onog iz Drugog rata, itd, itd. A meni se stvarno ne ide u tu pricu, delom i sto ne znam sve detalje (ali ne, nemam postovanja za taj pokret).
Da li je srpska drzava i srpska javnost ikada ucinila napor da suzbije i kriminalizuje izvikivanje/pisanje parole: Noz zica Srebrenica. Eto, ne morate nikad priznat karakter zlocina, imate li makar snage i volje da iskorijenite vrijedjanje zrtava?

Ima li nade da cete ikada prestati velicati Ratka Mladica koji je nesumnjivo odgovoran za Srebrenicu?
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#17409 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by seln »

un flic wrote: 15/09/2021 16:45
seln wrote: 15/09/2021 16:17

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Velis?
Smesan si ko bioskop i onako priglupo predvidiv (a tacno sam znao da ce neko na ovo da se navuce, jer prosecan klixovac misli da su svi Srbi otisli u partizane 1944). Srbija je pre svih imala Uzicku Republiku i Prvu Proletersku su 22.12.1941. uglavnom cinili Srbijanci (oni koju su npr. odradili Igmanski mars). Bili su partizani kad je to bilo najteze. Posle pada Uzicke Republike, borba postaje iskljucivo gerilska i prelazi se na manje pristupacne terene Bosne, jer u prilicno pitomoj Srbiji nisu imali jos sta da traze. A tamo gde su presli, u Bosni, veliku vecinu u NOVJ medju lokalnim stanovnistvom od pocetka do samog kraja rata cine lokalni Srbi. Ali to je isto neka druga prica.
To ti i govorim, pametno moje. Izmedju 1941 i 1944 je bilo "duplo golo".
A Srbi su u Bosni cinili vecinu u partizanima (i apsolutnu vecinu u cetnicima) jer im je bio noz pod vratom. Pa su imali izbor: cekati ustaski noz ili ici u partizan i cetnike.
Kad vas covjek slusa, pomislio bi da niko drugi nije opalio ni metka.
un flic
Posts: 101
Joined: 16/12/2009 10:01

#17410 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by un flic »

Kikibombona wrote: 15/09/2021 17:00
Da li je srpska drzava i srpska javnost ikada ucinila napor da suzbije i kriminalizuje izvikivanje/pisanje parole: Noz zica Srebrenica. Eto, ne morate nikad priznat karakter zlocina, imate li makar snage i volje da iskorijenite vrijedjanje zrtava?

Ima li nade da cete ikada prestati velicati Ratka Mladica koji je nesumnjivo odgovoran za Srebrenicu?
Ali ja stvarno nisam portparol Srbije ni Srba :lol: Ako me pitas za licno misljenje - iako sam individualac i mislim da je svako odgovoran za ono sto sam ucini, i iako sam tada jos uvek isao u skolu, uzasno me je sramota zbog Srebrenice (i jos kojecega, ali nisam ovde dosao da se posipam pepelom). I kaznjavao bih velicanje i Srebrenice i Mladica.
un flic
Posts: 101
Joined: 16/12/2009 10:01

#17411 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by un flic »

seln wrote: 15/09/2021 17:05 A Srbi su u Bosni cinili vecinu u partizanima (i apsolutnu vecinu u cetnicima) jer im je bio noz pod vratom. Pa su imali izbor: cekati ustaski noz ili ici u partizan i cetnike.
Kad vas covjek slusa, pomislio bi da niko drugi nije opalio ni metka.
Apsolutnu, i to daleeeeko iznad 50% i u medju partizanima. Do kraja rata. A odluku o povlacenju iz Srbije je doneo Vrhovni stab, zbog terena i uzasne represije Nemaca, kakve nije bilo u Bosni i Hrvatskoj (gde bi bio taj bosanski ili hrvatski Kragujevac ili Kraljevo?).
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#17412 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by ultima_palabra »

un flic wrote: 15/09/2021 17:10
seln wrote: 15/09/2021 17:05 A Srbi su u Bosni cinili vecinu u partizanima (i apsolutnu vecinu u cetnicima) jer im je bio noz pod vratom. Pa su imali izbor: cekati ustaski noz ili ici u partizan i cetnike.
Kad vas covjek slusa, pomislio bi da niko drugi nije opalio ni metka.
Apsolutnu, i to daleeeeko iznad 50% i u medju partizanima. Do kraja rata. A odluku o povlacenju iz Srbije je doneo Vrhovni stab, zbog terena i uzasne represije Nemaca, kakve nije bilo u Bosni i Hrvatskoj (gde bi bio taj bosanski ili hrvatski Kragujevac ili Kraljevo?).
Bio je Luburic u Sarajevu. Nije bilo u tom obimu jer ustase nisu ubijale one koje smatraju Hrvatima, ako nije dokazano da rade za partizane ili sakrivaju partizane/Srbe/Jevreje/Rome.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#17413 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by seln »

un flic wrote: 15/09/2021 17:10
seln wrote: 15/09/2021 17:05 A Srbi su u Bosni cinili vecinu u partizanima (i apsolutnu vecinu u cetnicima) jer im je bio noz pod vratom. Pa su imali izbor: cekati ustaski noz ili ici u partizan i cetnike.
Kad vas covjek slusa, pomislio bi da niko drugi nije opalio ni metka.
Apsolutnu, i to daleeeeko iznad 50% i u medju partizanima. Do kraja rata. A odluku o povlacenju iz Srbije je doneo Vrhovni stab, zbog terena i uzasne represije Nemaca, kakve nije bilo u Bosni i Hrvatskoj (gde bi bio taj bosanski ili hrvatski Kragujevac ili Kraljevo?).
Povukao se glavni stab i prva proleterska.
Ko je branio ostalima da se bore?
I borili su se, istinabog... protiv malobrojnih preostalih partizana.
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#17414 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

un flic wrote: 15/09/2021 17:07
Kikibombona wrote: 15/09/2021 17:00
Da li je srpska drzava i srpska javnost ikada ucinila napor da suzbije i kriminalizuje izvikivanje/pisanje parole: Noz zica Srebrenica. Eto, ne morate nikad priznat karakter zlocina, imate li makar snage i volje da iskorijenite vrijedjanje zrtava?

Ima li nade da cete ikada prestati velicati Ratka Mladica koji je nesumnjivo odgovoran za Srebrenicu?
Ali ja stvarno nisam portparol Srbije ni Srba :lol: Ako me pitas za licno misljenje - iako sam individualac i mislim da je svako odgovoran za ono sto sam ucini, i iako sam tada jos uvek isao u skolu, uzasno me je sramota zbog Srebrenice (i jos kojecega, ali nisam ovde dosao da se posipam pepelom). I kaznjavao bih velicanje i Srebrenice i Mladica.
Pogledaj kako je crnogorska javnost reagovala na psovanje majke muslimanske. Otvori na FB portale RTCG i Vijesti, vidjet ces da SVI gradjani zestoko osudjuju uvredu na vjerskoj osnovi. Dakle, u Crnoj Gori nije drustveno prihvatljivo psovati majku muslimansku.

...

U Srbiji je sve prihvatljivo sa Noz zica Srebrenica kao vrhuncem bolesti.

...

Jedan period zivota sam proveo u Beogradu. Odlicno poznajem jos neke gradove, narocito u Vojvodini. Ne vidjeh otpor drustva prema fasizmu. Nema ga. Ima dosta dobrih ljudi posvuda, ali drustvo je pod strogom kontrolom fasista.
Capljina74
Posts: 6709
Joined: 13/01/2020 09:50

#17415 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by Capljina74 »

Холтхоф - Фертнер Бечићу: Демократска смјена власти показатељ је да можете успоставити европске трендове
Đe onaj što tvrdi velika pobjeda Milova.
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#17416 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

Kamenjem na fudbalere

Omladinci FK „Cetinje“ danas su vrijeđani dok su igrali utakmicu protiv ekipe „Petrovca“ na stadionu Lugovi u Budvi.

Desetak huligana pod trobojkom i uz pogrdne povike u jednom trenutku je krenulo da ih gađa kamenjem ali ih je spriječio pripadnik obezbjeđenja saznaje Radio Cetinje.

Utakmica je završena pobjedom ekipe Petrovca 1 : 0.

Bagra fašistička počela i djecu napadati.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#17417 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by llull »

Fa fa fasistaaa... ko je ono onomad na Cetinju skandirao " Srbe na vrbe "???

PS. sad skontah to Cetinje mu dodje ko Pale, isti profil ljudi gore.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#17418 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by ultima_palabra »

llull wrote: 15/09/2021 22:27 Fa fa fasistaaa... ko je ono onomad na Cetinju skandirao " Srbe na vrbe "???

PS. sad skontah to Cetinje mu dodje ko Pale, isti profil ljudi gore.
Kakav jadan post. Je li Cetinje nekoga izgladnjivalo cetiri godine, ispalilo milion granata, snajperisalo civile, gasilo vodu i struju?

Nije, nego je bilo na strani pravde bez obzira sto nikakvu dobit od toga nisu mogli izvuci.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#17419 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by llull »

ultima_palabra wrote: 15/09/2021 22:45
llull wrote: 15/09/2021 22:27 Fa fa fasistaaa... ko je ono onomad na Cetinju skandirao " Srbe na vrbe "???

PS. sad skontah to Cetinje mu dodje ko Pale, isti profil ljudi gore.
Kakav jadan post. Je li Cetinje nekoga izgladnjivalo cetiri godine, ispalilo milion granata, snajperisalo civile, gasilo vodu i struju?

Nije, nego je bilo na strani pravde bez obzira sto nikakvu dobit od toga nisu mogli izvuci.
Mislim da ti sad pojasnjavam, dzaba kada nisi skontao ni u startu. Eto neka ti nisi jadan... razguli :D
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55471
Joined: 15/12/2008 16:53

#17420 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by ultima_palabra »

llull wrote: 15/09/2021 22:56
ultima_palabra wrote: 15/09/2021 22:45
Kakav jadan post. Je li Cetinje nekoga izgladnjivalo cetiri godine, ispalilo milion granata, snajperisalo civile, gasilo vodu i struju?

Nije, nego je bilo na strani pravde bez obzira sto nikakvu dobit od toga nisu mogli izvuci.
Mislim da ti sad pojasnjavam, dzaba kada nisi skontao ni u startu. Eto neka ti nisi jadan... razguli :D
Nemas ti meni sta pojasnjavati, sve je odavno jasno ;-)
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#17421 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by 90minut »

Ne smije pisnuti lik strah ga da ne dobije ban, Milo je kvalitetna osoba shvatio je da nije ispravan put biti srbin jer kad si srbin to znaci da podrzavas zločine i skrivaš zločince što vidim danas da rade svi na suprotnoj strani.

To što se pokajao i vratio se ispravnim vrijednostima da bude svoj na svome dakle crnogorac to nikako ne može biti minus vec samo plus.

A ti nastavi postavljati slike neces ništa promjeniti Milo je pionir gledamo historiju u nastajanju jer 20, 50, 100, 200 godina od danas on ce biti pravi koji je pokazao put da crnogorci moraju izaci iz srpske sjene koja ih je tlačila toliko godina.

Hvala.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#17422 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by llull »

Tugy, plaky ... :D :D :D :D :D
Milo Djukanovic prvenstveno Crnogorcima pa onda Bosnjacima nije dobar a kamo li ostalima... Javna tajna da je 1995 dobavljao gorivo za VRS u Podrinju. Sto implicira da je pomogao sve dogadjaje u toj regiji 1995.
Image
User avatar
RunnerX
Posts: 3358
Joined: 13/03/2014 17:38
Contact:

#17423 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by RunnerX »

llull wrote: 15/09/2021 23:07Javna tajna da je 1995 dobavljao gorivo za VRS u Podrinju.
Još samo da to neko nekad dokaže.

Pri tome ne mislim na zločinca Momu Mandića, već na nekog ozbiljnog.
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#17424 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by 90minut »

llull wrote: 15/09/2021 23:07 Tugy, plaky ... :D :D :D :D :D
Milo Djukanovic prvenstveno Crnogorcima pa onda Bosnjacima nije dobar a kamo li ostalima... Javna tajna da je 1995 dobavljao gorivo za VRS u Podrinju. Sto implicira da je pomogao sve dogadjaje u toj regiji 1995.
Image
Laž kao i pola srpske historije.

Sve i da jeste opet stoji svako slovo što sam napisao on je među rijetkima jedan od onih 1% koji se iskreno pokajao za svoje grijehe iz prošlosti.

I sama cinjenica da ne zeli biti srbin više ti sve govori.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#17425 Re: Desavanja u Crnoj Gori

Post by llull »

RunnerX wrote: 15/09/2021 23:12
llull wrote: 15/09/2021 23:07Javna tajna da je 1995 dobavljao gorivo za VRS u Podrinju.
Još samo da to neko nekad dokaže.

Pri tome ne mislim na zločinca Momu Mandića, već na nekog ozbiljnog.
Ti si inace kralj pouzdanih informacija...

https://www.youtube.com/watch?v=JS3gb8M ... stanjeduha

No jel ovo Milov glas ???? Nesto mi poznato, osim ako ga neki cetnici nisu imitiralI ?
Last edited by llull on 15/09/2021 23:20, edited 1 time in total.
Post Reply