Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
costacurta
Posts: 3515
Joined: 05/05/2005 08:25

#21326 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by costacurta »

Ljubicica99 wrote: 06/08/2021 14:30 Popis 1991.
0.9% Muslimana u Hrvatskoj

8000 poginulih hrvatskih vojnika
20% njih su bili Bošnjaci

Image
Zašto je to tako objasnio je Mesić u svom svjedočenju pred Haškim sudom 19. aprila 1997. godine. :thumbup:
Jest da mrzite sve bosansko vi botine forumaške ali istorijske/povijesne činjenice izbrisati ne možete. :izet:
Pročitaj i ovo što se spočitava Aliji za "Nije ovo naš rat", šta je krivousti rekao Kučanu 15.06. na sastanku kada ga je ovaj pitao hoće li pomoći Sloveniji u odbrani od JNA.
Pa se javi
costacurta
Posts: 3515
Joined: 05/05/2005 08:25

#21327 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by costacurta »

Novak20 wrote: 06/08/2021 14:07
dječak sa šibicama wrote: 06/08/2021 11:11 Na hrvatskoj strani u ratu u Hrvatskoj poginulo je 8147 vojnika.

Postoji i registar poginulih i ne postoji ni teoretska sansa da je medju poginulima 20% Bosnjaka.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dodatak:P ... %BEupanije

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dodatak:P ... %BEupanije

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dodatak:P ... %BEupanije

samo za primjer, uzeo sam zupanije u kojima ima dosta Bosnjaka

Obicna izmisljotina, sudeci po spiskovima.
:thumbup:

2 % max.

Ali hvala im za žrtvovanje i počivali u miru. Zadužili su RH za razliku od manipulatora koji njihovu žrtvu koriste u političke svrhe protiv Hrvata.
Brigada cijela izginula za slobodu i samostalnost i sve ono što uživa RH danas a ti baljezgaš o "manipulaciji i majorizaciji"?!
Tako je to inače kad nekom valjaš u životu. Da se on ne bi osjećao dužnim lakše mu je da zafunta s tobom i fol posvađa se optužujući te da si shupak vaki-naki.
Ljubicica99
Posts: 34
Joined: 15/02/2021 17:41

#21328 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Ljubicica99 »

costacurta wrote: 06/08/2021 14:49
Ljubicica99 wrote: 06/08/2021 14:30 Popis 1991.
0.9% Muslimana u Hrvatskoj

8000 poginulih hrvatskih vojnika
20% njih su bili Bošnjaci

Image
Zašto je to tako objasnio je Mesić u svom svjedočenju pred Haškim sudom 19. aprila 1997. godine. :thumbup:
Jest da mrzite sve bosansko vi botine forumaške ali istorijske/povijesne činjenice izbrisati ne možete. :izet:
Pročitaj i ovo što se spočitava Aliji za "Nije ovo naš rat", šta je krivousti rekao Kučanu 15.06. na sastanku kada ga je ovaj pitao hoće li pomoći Sloveniji u odbrani od JNA.
Pa se javi
Ne zanimaju me Tuđman, Kučan i Ilija.
Samo me ovih 20% zanima.
Može li sažetak Mesića 97., nije mi toliko dosadno na poslu.
costacurta
Posts: 3515
Joined: 05/05/2005 08:25

#21329 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by costacurta »

Ljubicica99 wrote: 06/08/2021 15:00
Ne zanimaju me Tuđman, Kučan i Ilija.
Samo me ovih 20% zanima.
Može li sažetak Mesića 97., nije mi toliko dosadno na poslu.
Kako te ne zanimaju a krenuo si sa pričom o popisu iz 1991. i 0.9% muslimana u Cro?
Mnogo odgovora na tvoje iskrivljeno mišljenje krije se u dešavanjima baš te 91.
Nije tvoje mišljenje iskrivljeno zato što si pogrešno informiran već zato što ne želiš prihvatiti činjenicu da su tvoji politički predstavnici bili kreatori i uzročnici svog zla koje je zadesilo ovu jadnu zemlju.
Danas sve što tražimo je da odjebete od nas kad već ne želite da se izvinete (mislim na politiku). A ne želite jer postoji strah od eventualnih tužbi za ratnu odštetu i razaranje, što je niđe veze. Znači sve što trebate reći "Izvinite. Jbga. Hajmo dalje". Ali ne. Vi tikve sadite sa onima koji su vas prije 30ak god pokušali pregaziti a one koji su sa vama ratovali protiv tih istih vi koristite svaku priliku da zagorčavate život i ponizite.
Al samo naprijed, najdraže mi je vidjeti ovako na ovim obljetnicama koliko je iskreno to drugarstvo :izet:
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#21330 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

ne interesira nas ta šuplja :lol:

kučan => :lol: dje njega iskopa
Ljubicica99
Posts: 34
Joined: 15/02/2021 17:41

#21331 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Ljubicica99 »

costacurta wrote: 06/08/2021 15:13
Ljubicica99 wrote: 06/08/2021 15:00
Ne zanimaju me Tuđman, Kučan i Ilija.
Samo me ovih 20% zanima.
Može li sažetak Mesića 97., nije mi toliko dosadno na poslu.
Kako te ne zanimaju a krenuo si sa pričom o popisu iz 1991. i 0.9% muslimana u Cro?
Mnogo odgovora na tvoje iskrivljeno mišljenje krije se u dešavanjima baš te 91.
Nije tvoje mišljenje iskrivljeno zato što si pogrešno informiran već zato što ne želiš prihvatiti činjenicu da su tvoji politički predstavnici bili kreatori i uzročnici svog zla koje je zadesilo ovu jadnu zemlju.
Danas sve što tražimo je da odjebete od nas kad već ne želite da se izvinete (mislim na politiku). A ne želite jer postoji strah od eventualnih tužbi za ratnu odštetu i razaranje, što je niđe veze. Znači sve što trebate reći "Izvinite. Jbga. Hajmo dalje". Ali ne. Vi tikve sadite sa onima koji su vas prije 30ak god pokušali pregaziti a one koji su sa vama ratovali protiv tih istih vi koristite svaku priliku da zagorčavate život i ponizite.
Al samo naprijed, najdraže mi je vidjeti ovako na ovim obljetnicama koliko je iskreno to drugarstvo :izet:
:-)
Jbt ne zanima me ništa od toga.
Dakle, ovih 20%, imaš li odgovor u nekoliko rečenica ili ne? Ako nemaš, ne citiraj me više i ćao.
costacurta
Posts: 3515
Joined: 05/05/2005 08:25

#21332 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by costacurta »

Ljubicica99 wrote: 06/08/2021 15:21
costacurta wrote: 06/08/2021 15:13

Kako te ne zanimaju a krenuo si sa pričom o popisu iz 1991. i 0.9% muslimana u Cro?
Mnogo odgovora na tvoje iskrivljeno mišljenje krije se u dešavanjima baš te 91.
Nije tvoje mišljenje iskrivljeno zato što si pogrešno informiran već zato što ne želiš prihvatiti činjenicu da su tvoji politički predstavnici bili kreatori i uzročnici svog zla koje je zadesilo ovu jadnu zemlju.
Danas sve što tražimo je da odjebete od nas kad već ne želite da se izvinete (mislim na politiku). A ne želite jer postoji strah od eventualnih tužbi za ratnu odštetu i razaranje, što je niđe veze. Znači sve što trebate reći "Izvinite. Jbga. Hajmo dalje". Ali ne. Vi tikve sadite sa onima koji su vas prije 30ak god pokušali pregaziti a one koji su sa vama ratovali protiv tih istih vi koristite svaku priliku da zagorčavate život i ponizite.
Al samo naprijed, najdraže mi je vidjeti ovako na ovim obljetnicama koliko je iskreno to drugarstvo :izet:
:-)
Jbt ne zanima me ništa od toga.
Dakle, ovih 20%, imaš li odgovor u nekoliko rečenica ili ne? Ako nemaš, ne citiraj me više i ćao.
Toliko si lijen. Hajd ok:
Kako je moguće da je od 43.469 Bošnjaka njih oko 25.000 prošlo kroz HV tokom domovinskog rata, a što bi značilo da je njihova mobiliziranost bila 57,51%?
To je nemoguće, jer se na popisu stanovništva nalaze i osobe koje nisu za vojske (djeca, žene). Ali,
među poginulim hrvatskim braniocima bošnjačke nacionalnosti bilo je mnogo onih koji nisu bili upisani na popisu hrvatskog stanovništva 1991. godine. U tom broju ima radnika na određeno, prebjega iz JNA u ZNG ili u  hrvatski MUP, i dobrovoljaca koji su se iz Bosne i Hercegovine i Sandžaka otišli boriti za Hrvatsku.
Najmasovniji priliv bio je iz Labina. Dobrovoljci su obično, grupno ili pojedinačno, pridodavani lokalnim jedinicama Zbora narodne garde (ZNG) ili rezervnog sastava MUP-a, iako su, u nekim slučajevima, ostajali u zasebnim jedinicama. Naprimjer, Samostalna muslimanska satnija (četa) HV (NG-9585)
Na karaju krajeva imaš i na stranici Ministarstva branitelja podatke. Ako oni nisu vjerodostojni onda oprosti, izvini.
Nemoj da slušaš priče po mahali, sam nešto zguglaj.
User avatar
Lincoln-Burrows
Posts: 7537
Joined: 22/01/2008 18:17

#21333 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Lincoln-Burrows »

Poginuli u ratu u Hrvatskoj na strani HV (da nebi bilo zabune) su Hrvati islamske vjeroispovjesti ili Muslimani u krajnjem slučaju koji
se osjećaju Hrvatima i stali su u obranu Hrvatske, Bošnjaci tada još nisu postojali a nije ni bitno. Bitno je da su Hrvatsku branili svi koji se osjećaju
Hrvatima ma odakle bili, branitelja je bilo i Roma i Židova i Srba ali to nije tema. U Hrvatskoj nije bio građanski rat (službeno).
Bossona
Posts: 5272
Joined: 21/12/2020 03:28

#21334 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Bossona »

U odnosu na svoje procentualno učešće u ukupnom broju stanovništva Hrvatske 1991. bošnjački narod dao je veći doprinos njenoj odbrani nego hrvatski, što se očitava u nacionalnoj pripadnosti poginulih boraca Hrvatske vojske (HV). Odmah na početku srpske agresije na Hrvatsku radnici bošnjačke nacionalnosti u Hrvatskoj u većem broju su se prijavljivali kao dobrovoljci za njenu odbranu. To je potvrdio i Mesić u svom svjedočenju pred Haškim sudom 19. aprila 1997. godine. Najmasovniji priliv bio je iz Labina. Dobrovoljci su obično, grupno ili pojedinačno, pridodavani lokalnim jedinicama Zbora narodne garde (ZNG) ili rezervnog sastava MUP-a, iako su, u nekim slučajevima, ostajali u zasebnim jedinicama. Naprimjer, Samostalna muslimanska satnija (četa) HV (NG-9585) formirana je 12. januara 1992. godine. Prema dostupnim izvorima, u domovinskom ratu Hrvatske učestvovalo je oko 25.000 Bošnjaka od kojih je 1.187 poginulo. Na taj broj treba dodati još njih 80 koji se vode kao nestali, što je ukupno 1.267 bošnjačkih žrtava. Oko 350 ih je ostalo ratnim vojnim invalidima.
Dražen Živić u svom radu „Demografski gubitci Hrvatske vojske tijekom domovinskog rata“ utvrdio je da su gubici HV-a najmanje 8.668 poginulih vojnika. On je mišljenja da je kroz HV tokom rata prošlo oko 350.000 ljudi. Dakle, od 8.668 poginulih hrvatskih vojnika na Bošnjake se odnosi 1.267 što je oko 14,00% od ukupnog broja poginulih. Bošnjaka (Muslimana) u Hrvatskoj je, prema popisu iz 1991, bilo 43.469, odnosno, 0,9%. Kako je narod od 0,9 % participiranja u ukupnom broju stanovništva podnio čak 14,00 % ukupnih hrvatskih vojničkih žrtava? Kako je moguće da je od 43.469 Bošnjaka njih oko 25.000 prošlo kroz HV tokom domovinskog rata, a što bi značilo da je njihova mobiliziranost bila 57,51%? To je nemoguće, jer se na popisu stanovništva nalaze i osobe koje nisu za vojske (djeca, žene). Ali, među poginulim hrvatskim braniocima bošnjačke nacionalnosti bilo je mnogo onih koji nisu bili upisani na popisu hrvatskog stanovništva 1991. godine. U tom broju ima radnika na određeno, prebjega iz JNA u ZNG ili u hrvatski MUP, i dobrovoljaca koji su se iz Bosne i Hercegovine i Sandžaka otišli boriti za Hrvatsku. Ipak, sve to zajedno ne umanjuje bošnjački doprinos odbrani Hrvatske. Naprotiv, još više mu daje na značaju u smislu da su se Bošnjaci iz Hrvatske, ali i Bošnjaci iz Bosne i Hercegovine i Sandžaka, u visokom procentu angažirali u odbrani Hrvatske. Ako je oko 25.000 od 43.469 Bošnjaka sudjelovalo u odbrani Hrvatske i oni se uporede sa Živićevim ukupnim brojem pripadnika HV-a od oko 350.000, onda to znači da je bošnjačka populacija u Hrvatskoj dala prilično veliki doprinos Hrvatskoj u njenom ratu. S druge strane, zanimljivo je uporediti broj od 350.000 pripadnika HV-a sa 3.736.356 Hrvata na popisu iz 1991. godine. Kada bi od 350.000 oduzeli Bošnjake i pripadnike HV-a drugih nacionalnosti, procentualno učešće Hrvata bilo bi niže od procentualnog učešća Bošnjaka, a u odnosu na ukupan broj pripadnika tih naroda na popisu iz 1991. godine. Svrha ovog osvrta nije utvrđivanje statističke preciznosti učešća Bošnjaka u odbrani Hrvatske u odnosu na njihov ukupan broj u toj državi i u odnosu prema drugim narodima u njoj, ali jeste da ukaže na neistinitost hrvatske propagande u smislu da Bošnjake nije zanimala odbrana Hrvatske. Sudeći po procentu mobiliziranosti i broju žrtava u odnosu na mobiliziranost ostalih naroda u Hrvatskoj, pa i samih Hrvata, i broju njihovih žrtava, a u poređenju s demografskom participacijom svih tih naroda, zajedno s Bošnjacima, u hrvatskom stanovništvu 1991, Bošnjake je jako zanimala odbrana Hrvatske.

Delegacija Grada Zagreba, na čelu s gradonačelnikom Milanom Bandićem, položila je vijenac kod Spomen parka poginulim Bošnjacima u Islamskom centru Zagreb. Nakon toga gradonačelnik je pozdravio prisutne u dvorani Islamskog centra na Memorijalnim danima Šefika Pezerovića i poginulih Bošnjaka branitelja u Domovinskom ratu.

"Ovo je već 10. puta da smo zajedno i danas je prigoda da se zahvalimo obitelji Šefika Pezerovića i 1187 Bošnjaka čija su imena uklesana u ovom amfiteatru i njih još 82 koje nismo pronašli, te njih još 25 tisuća koji su se borili u Domovinskom ratu, za svoju domovinu", rekao je gradonačelnik Bandić.
https://www.zagreb.hr/memorijalni-dani- ... bos/159419
Bossona
Posts: 5272
Joined: 21/12/2020 03:28

#21335 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Bossona »

General War wrote: 06/08/2021 10:20
Bossona wrote: 06/08/2021 09:09 Nastavljaju se zahvaljivati za učešće 25000 Bošnjaka u odbrani Hrvatske za koju je 1500 poginulih što je procentualno veći broj učestovao u odbrani i poginulih od Hrvata, ako uzmemo procenat Bošnjaka koji je tada živio i danas živi u Hrvatskoj.




http://miruhbosne.com/na-godisnjicu-kad ... OPVJRFq-Os
Bravo, e sad upamti ovo kada budes pricao odkud da srbi budu nesto nadrkani na bosnjake.
Pričaj mi malo o razlozima nabrijanosti Srba na Bošnjake, studirao sam u Begišu krajem osamdesetih za vrijeme dolaska i uspona Miloševića i svojim očima gledao nabrijanost Srba na sve u okruženji od Kosovara, Slovenaca do Hrvata. Ta nabrijanost na Bošnjake traje stoljećima od Sretanja 1804 godine i osvete Turcima kojima su vazalno služili nakon kosovske bitke i širili se nakon što su se sprijateljili Lazar i Murat pod zemljom udajom kćerke Olivere za Muratovog nasljednika Bayazita ali ne spominju da su im Turci Beograd oslobodili od Ugara 1521 i od tada je postao srpski grad. Hrvatska je bila žrtva velikosrpske hegemonije kao i njeni Srbi koji su iskorišteni od straen Beograda kao i u Bosni a Bosna i Bošnjaci su bili žrtve dvostrukog velikosrpskog i velikohrvatskog i zajdnočkog dogovora iz Karađorđeva. Tuđman je Bošnjake iskoristio i zabio im nož u leđa, dok su ginuli za Hrvatsku on je sa Miloševićem pravio planove i dogovore kako da Bosnu podjele i kako da se razgraniče ne Neretvi kako reče Boban.
saimidin
Posts: 2796
Joined: 20/05/2011 17:53

#21336 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by saimidin »

Dzaba vam je pisati uzpovcima, oni su zaslijepljeni svojim fasizmom, sa druge strane neka ih u njihovom blatu, fasizam ce biti porazen, samo polako, prvo sapun pa onda parfem
:bih:
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#21337 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by BHCluster »

Za Hrvatsku i njenu slobodu poginulo vise Bosnjaka nego UZP-eovaca, sto ti je ironija. UZPeovaca vise poginulo u borbama protiv Republike Bosne i Hercegovine nego za istu a kazu nasa domovina. :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#21338 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by BHCluster »

Novak20 wrote: 06/08/2021 14:07
dječak sa šibicama wrote: 06/08/2021 11:11 Na hrvatskoj strani u ratu u Hrvatskoj poginulo je 8147 vojnika.

Postoji i registar poginulih i ne postoji ni teoretska sansa da je medju poginulima 20% Bosnjaka.

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dodatak:P ... %BEupanije

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dodatak:P ... %BEupanije

https://hr.wikipedia.org/wiki/Dodatak:P ... %BEupanije

samo za primjer, uzeo sam zupanije u kojima ima dosta Bosnjaka

Obicna izmisljotina, sudeci po spiskovima.
:thumbup:

2 % max.

Ali hvala im za žrtvovanje i počivali u miru. Zadužili su RH za razliku od manipulatora koji njihovu žrtvu koriste u političke svrhe protiv Hrvata.
Bravo, onda pogledamo izvore informacija pogotovo ove vanjske poveznice:
-Portal UHD91 Popis poginulih branitelja
-Portal UHD91 Popis poginulih branitelja 1. dio
-Portal UHD91 Popis poginulih branitelja 2. dio
-Popis poginulih u Domovinskom ratu Podatci prema Dragi Tadiću (iz zavjetne crkve Svete Mati Slobode [1])

i dobijemo:
Za portal UHD91 dobiomo
uhd91.com

Buy now for: $3,195
Questions? Talk to a domain expert: 1-303-893-0552
A za -Popis poginulih u Domovinskom ratu Podatci prema Dragi Tadiću (iz zavjetne crkve Svete Mati Slobode [1])
We can’t connect to the server at www.stkpula.hr.
Mislim izvor informacija dostojan kalibru forumasa koji ih predstavlja, nadalje wikipedia na hrvatskom jeziku je postala toliki 'big sit' da je Wikimedija, koja upravlja Wikipedijom, zaposlila je, pazite sad, procjenjitelja dezinformacija. :lol: Sad kad to sve uzmemo u obzir vidimo kakve je spodobe sluzila i sluzi.
toska
Posts: 2986
Joined: 26/09/2016 14:08

#21339 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by toska »

Kako je moguće da je od 43.469 Bošnjaka njih oko 25.000 prošlo kroz HV tokom domovinskog rata, a što bi značilo da je njihova mobiliziranost bila 57,51%?
To je nemoguće, jer se na popisu stanovništva nalaze i osobe koje nisu za vojske (djeca, žene). Ali,
među poginulim hrvatskim braniocima bošnjačke nacionalnosti bilo je mnogo onih koji nisu bili upisani na popisu hrvatskog stanovništva 1991. godine. U tom broju ima radnika na određeno, prebjega iz JNA u ZNG ili u  hrvatski MUP, i dobrovoljaca koji su se iz Bosne i Hercegovine i Sandžaka otišli boriti za Hrvatsku.
Najmasovniji priliv bio je iz Labina. Dobrovoljci su obično, grupno ili pojedinačno, pridodavani lokalnim jedinicama Zbora narodne garde (ZNG) ili rezervnog sastava MUP-a, iako su, u nekim slučajevima, ostajali u zasebnim jedinicama. Naprimjer, Samostalna muslimanska satnija (četa) HV (NG-9585)
ovo su stvarno veliki brojevi ali pišem zbog drugog navoda "i dobrovoljaca koji su se iz Bosne i Hercegovine i Sandžaka otišli boriti za Hrvatsku."

ne vjerujem u ovu pretpostavku, a masovnost je prvenstveno zbog velikog broja radnika iz BiH u Hr, a nakon početka rata u BiH 92. su ostali bez nekog velikog izbora (firme zatvorene, a u Bosnu ne mogu) i uključivanje u HV je logično, neki su se pokušali priključiti ARBiH i uspjeli, ali su mnogi putem izgunili, stotine njih.
mala ispravka, sigurno se i dio protjeranih iz BiH uključio u HV, ali to je druga priča.
Bossona wrote: 06/08/2021 17:36 Nastavljaju se zahvaljivati za učešće 25000 Bošnjaka u odbrani Hrvatske za koju je 1500 poginulih što je procentualno veći broj učestovao u odbrani i poginulih od Hrvata, ako uzmemo procenat Bošnjaka koji je tada živio i danas živi u Hrvatskoj.
General War wrote: 06/08/2021 10:20
Bravo, e sad upamti ovo kada budes pricao odkud da srbi budu nesto nadrkani na bosnjake.
ovaj komentar baš nije na mjestu, kakve veze ovo ima, bilo bi nešto drugačije ?
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#21340 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

Dzaba pasa sto si studirao kad ti je prica 30 god poslije infantilna
User avatar
nosara
Posts: 22695
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#21341 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by nosara »

:lol:
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#21342 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

za to vrijeme, hrvatski turizam razvaljuje
Promet u restoranima je rekordan, u zadnjem tjednu srpnja 20 posto je veći nego legendarne 2019.! Ekonomist Brkljača: ‘Ljudi troše više nego ikada...‘
https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hr ... da-1117421

trenutno je vise od milion gostiju na Jadranu
erosbosanceros
Posts: 63
Joined: 04/06/2021 18:47

#21343 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by erosbosanceros »

20% Bosnjaka :lol:

A kako tek mali fasisti "prekrstise" sve hrvatske muslimane u "Bosnjake"
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#21344 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by spreca »

mislis na katolike ercegovce?
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#21345 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by BHCluster »

spreca wrote: 07/08/2021 15:25 mislis na katolike ercegovce?
Image
erosbosanceros
Posts: 63
Joined: 04/06/2021 18:47

#21346 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by erosbosanceros »

Razumljivo je da oni koji su zaspali kao muslimani pa se probudili kao Muslimani, pa opet zaspali i probudili se kao Bosnjaci brkaju nacionalnost s vjerom. Meni ne treba nacionalna televizija 3 mjeseca pustati himnu pred popis stanovnistva da bih znao reci tko sam i sto sam :lol:

https://youtu.be/dYaneeixqbs
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#21347 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by BHCluster »

Image
:oops:
erosbosanceros
Posts: 63
Joined: 04/06/2021 18:47

#21348 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by erosbosanceros »

Poziv da se potpises na popisu stanovnistva i na taj nacin pomognes svojem narodu ocuvati politicka prava zakopan na vrlo dobro uredjenoj i laganoj za koristenje drzavnoj stranici je ekvivalent 3 mjeseca sviranja na nacionalnoj televiziji prije i poslije svakih vijesti i dnevnika, postavljanje jumbo plakata i davanja letaka u dzamijama? :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23419
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#21349 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by BHCluster »

Image
:oops:
erosbosanceros
Posts: 63
Joined: 04/06/2021 18:47

#21350 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by erosbosanceros »

Image

ja sam bosnjak
vjera mi je islam
jezik bosanski
na popisu to cu kazati
Post Reply