Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#19226 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Nadzornik »

Gori Merkava pored ograde geta u Gazi.

User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19227 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by General War »

Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:19
General War wrote: 15/05/2021 23:14 A ko je bio vise od sat vremena u rovu, strucnjak moj zna da se gine...neka si ti eto mjerodavan ko je a ko nije trol pored ocitog znanja stanja u ISILu...ako ne znas normalno prodat M pod B kao kolega ti...preskoci.
Nemoj odmah da se ljutiš i nerviraš. Postavio sam ti pitanje i nisi odgovorio na prošloj stranici. Skromno mi je znanje vojne doktrine ali vidim tvoje je još manje pa sam te pitao s obzirom da svaka vojna i policijska akcija ima neki cilj, šta je bio cilj tih upada, da li je on postignuti i kakva su generalno iskustva. Za razlike od tebe Salik vrlo dobro zna argumnetovati svoj stav a nije mi kolega, politički smo na suprotnim pozicijama, čak smo se i poklali na temi oko Corone do kosti ali ako nisi trol kao što kažeš hajde mi objasni ovo što sam te pitao. Hvala!
Ne, ti volis samoi salika citati jer odgovara njegova proiranska mantra...hoces da ti ja postavim kuknjavu i plac oficira AbiH, neslaganja, pogibije...sta ti treba? Ako ti je to neki argument da nesto shvatis.
Ovdje ti se prepucavaju prvo arapi a sada iran preko ledja palestinaca sa izraelom...svaka akcija ima svoj cilj i rok trajanja.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#19228 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Milenkov buraz »

Nadzornik wrote: 15/05/2021 23:26 Gori Merkava pored ograde geta u Gazi.

Propaganda, ne more Merkava da se uništi
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19229 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

aerodinamika wrote: 15/05/2021 23:25
Kikibombona wrote: 15/05/2021 17:07
aerodinamika wrote: 15/05/2021 12:40juce- ostro saopstenje turskog predsjednika-koji je rekao da ce Turska bez zadrske, sa istim zarom podrzati Palestini kao sti je podrzala Azerbejdzan, , mislim ima na twiteru a postavio sam i sliku da je razgovarao sa 14 ili cak 19 svjetskih celnika, jednostavno ako ne prihvate nece se dobro provest
danas vcec spominje se prekid vatre
juce izjava (palestina=azerbejdzan)+danas (prekid vatre)=2+2
Kakva bolan Turska, jesi li dobar drug?

Ja cu se banovati iz zivota ako Turska ucini bilo kakav vojni potez prema Izraelu. Ne smiju ih pogledati.

A to sto Erdogan lafo razgovara sa premijerima Somalije i Burundija nikoga u Tel Avivu ne zanima.
ne govorim napamet
Protestors Urge Turkey To Deploy Its Soldiers To Gaza As Israel-Palestine Conflict Escalates
By Спутник / Sputnik- May 15, 2021
Thousands of people have gathered outside the residence of the Israeli ambassador in Ankara to condemn Israel’s airstrikes in the Gaza Strip, calling on the authorities to send troops to the conflict zone, a Sputnik correspondent reported on Saturday.

Turkish President Recep Tayyip Erdogan said on Friday that his country would extend support to Palestinians in Jerusalem in response to “the oppression” by Israel, which he described as a “terrorist state.”

Lawmaker Ahmet Berat Conkar told Sputnik that Ankara might send troops to East Jerusalem as part of an international peacekeeping mission, noting that the parliament has not received such a request yet.
protestanti traze da Turska posalje trupe u istocni jerusalem, zastupnik parlamenta Turske kaze da bi Turska mogla poslati vojsku u istocni jerusalem ako dodje do zahtjeva parlamentu za odobrenje te akcije
a onda imas i ovo
https://www.aa.com.tr/en/europe/only-tu ... st/2241691
Only Turkey can protect Palestinian children from Israel: Albanian journalist
Everyone stands watching Gaza tragedy, only a strong Turkey can stop Israel, says journalist Anisa Bahati
The only solution to the current crisis in Palestine is the protection of the civilians and children by Turkey and its President Recep Tayyip Erdogan, said Albanian journalist-writer Anisa Bahiti.

Bahati in her recent article titled Only Erdogan can protect the innocent children of Palestine, evaluated the recent events in the region.

"This crisis has only one solution. Palestinian civilians and children are being taken under the protection of Turkey and President (Recep Tayyip) Erdogan. Turkey is a NATO country with a very strong and robust army and a political, diplomatic, military regional power like no one else.

"(Turkey) is the only state that Israel really fears. The sooner Turkey intervenes to protect Palestinian civilians and children, the sooner this ridiculous and bloody conflict, which is likely to be avoided, will end. That's why everyone's eyes are on Turkey and President Erdogan," said Bahati.
Novinarka i analiticarka iz makedonije, albanka kaze da je jedino rjesenje sukoba stavljanje palestinske popšulacije, zena i djece pod skrb Turske i Perdsjednika Receba Tajjiba Erdogana, jer samo turski Predsjednik moze zastititi palestinsku djecu i naglasava da je Turska jedina drzava koje se Izrael ISTINSKI BOJI i odf koje strahuje-zbog njenih diplomatskih veza, vojne snage i politicke odlucnosti. Sto se prije to ucini prije ce prestati krva<vi konflikt.
Ovo je opste misljenje u vecini zemalja koje sada postoje nastale raspadom Osmanskog carstva
Tobsu samo vijesti AA. Mimo njih doslovno svi znaju da jedino Iran ozbiljno radi na tome. Kao sto si mogao i vidjeti i cuti. Niko od vodja pokreta otpora ni ne spominje Tursku u tom kontekstu.
User avatar
Rothmans
Posts: 2848
Joined: 21/11/2019 21:32

#19230 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Rothmans »

Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:27
Nadzornik wrote: 15/05/2021 23:26 Gori Merkava pored ograde geta u Gazi.

Propaganda, ne more Merkava da se uništi
Ih , skrsili je na labudici. Ovo je ko da te ubiju na spavanju.
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19231 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:27
Nadzornik wrote: 15/05/2021 23:26 Gori Merkava pored ograde geta u Gazi.

Propaganda, ne more Merkava da se uništi
TakoE, samo to birvaktile Hizbullahu nisu rekli, pa su ih naslagali k'o sardine.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#19232 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Milenkov buraz »

General War wrote: 15/05/2021 23:26
Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:19
General War wrote: 15/05/2021 23:14 A ko je bio vise od sat vremena u rovu, strucnjak moj zna da se gine...neka si ti eto mjerodavan ko je a ko nije trol pored ocitog znanja stanja u ISILu...ako ne znas normalno prodat M pod B kao kolega ti...preskoci.
Nemoj odmah da se ljutiš i nerviraš. Postavio sam ti pitanje i nisi odgovorio na prošloj stranici. Skromno mi je znanje vojne doktrine ali vidim tvoje je još manje pa sam te pitao s obzirom da svaka vojna i policijska akcija ima neki cilj, šta je bio cilj tih upada, da li je on postignuti i kakva su generalno iskustva. Za razlike od tebe Salik vrlo dobro zna argumnetovati svoj stav a nije mi kolega, politički smo na suprotnim pozicijama, čak smo se i poklali na temi oko Corone do kosti ali ako nisi trol kao što kažeš hajde mi objasni ovo što sam te pitao. Hvala!
Ne, ti volis samoi salika citati jer odgovara njegova proiranska mantra...hoces da ti ja postavim kuknjavu i plac oficira AbiH, neslaganja, pogibije...sta ti treba? Ako ti je to neki argument da nesto shvatis.
Ovdje ti se prepucavaju prvo arapi a sada iran preko ledja palestinaca sa izraelom...svaka akcija ima svoj cilj i rok trajanja.
Ma ja i Salik bolan na suprotnim ideološkim polazištima totalno dijametralno suprotno, kakve iranske mule, ali oko podrške Palestini nema dvojbe jer su fizički ugroženi od strane Izraela. Isto bih sutra stao na stranu Izreala da je obratno. Već dedera ti meni reci kakv je cilj bio tih upada, je li on ostvaren, zašto nije, i šta je ostvareno jer si tako nadobudno odgovaro da sam mislio da si sam tamo sjedio u komandnoj Merkavi pa znaš iz prve ruke. Kakva A.BiH, pogubio si se totalno. I nisi ti trol, preavrio sam se izvini, ti si ober trol.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#19233 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by meridiyan »

Da vidimo ucinak.
Hamas just fired a large barrage of rockets to TelAviv.
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#19234 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Challenger_ »

Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:22previse je ekstrmističko-vjerskih slojeva u Izraelskoj vojsci i politici danas, zapucali bi na Ruse i eto ti velikog rata a to i žele ovi ekstremni Jevreji i kršćani da se ostvari proročanstvo i da Mesija kao ponovo dođe nakon Armagedona. I onda kažu muslimani vjerski fanatici. :roll:
Ne stresiraju se oni ni najmanje zbog percepcije Jevreja, (za njih) američkih sektaša ili bilo koga trećeg. Oni sebe svakako vide kao misteriozni i mistični Katehon (onaj koji sprješava i zadržava da zlo trijumfuje).

Pa ako si, uleti paša.
Last edited by Challenger_ on 15/05/2021 23:35, edited 1 time in total.
User avatar
Nadzornik
Posts: 13784
Joined: 30/05/2011 12:25

#19235 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Nadzornik »

Pocelo je raketiranje,strasno... :shock:

VonBismarck91
Posts: 165
Joined: 15/09/2020 12:06

#19236 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by VonBismarck91 »

salik79 wrote: 15/05/2021 23:23
Isti taj lik...
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... orbyn.html

Duga je lista njegovih provala izdvojit cu samo neke...
...
15. Said banned terrorist groups Hamas and Hezbollah were his 'friends'
23. Opposed banning Britons from going to Syria to fight for ISIS
24. Defended rights of fighters returning from Syria
25. Voted to let ISIS fighters return from Syria
28. Accepted £5,000 donation from academic who said 'Palestinians have a moral right to their terrorism'
29. Chaired Stop The War, which praised the 'internationalism and solidarity' of ISIS
36. Failed to unequivocally condemn the 9/11 attacks
44. Voted against banning al-Qaeda

Namogu da vjerujem tko je bio kadidat za premijera. :roll:

The sun has set on the british empire... :-)
User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19237 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

VonBismarck91 wrote: 15/05/2021 23:35
salik79 wrote: 15/05/2021 23:23
Isti taj lik...
https://www.dailymail.co.uk/news/articl ... orbyn.html

Duga je lista njegovih provala izdvojit cu samo neke...
...
15. Said banned terrorist groups Hamas and Hezbollah were his 'friends'
23. Opposed banning Britons from going to Syria to fight for ISIS
24. Defended rights of fighters returning from Syria
25. Voted to let ISIS fighters return from Syria
28. Accepted £5,000 donation from academic who said 'Palestinians have a moral right to their terrorism'
29. Chaired Stop The War, which praised the 'internationalism and solidarity' of ISIS
36. Failed to unequivocally condemn the 9/11 attacks
44. Voted against banning al-Qaeda

Namogu da vjerujem tko je bio kadidat za premijera. :roll:

The sun has set on the british empire... :-)
Da vidimo tu tvrdnju za ISIS?! (miljenika Izraela) :oops:
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#19238 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by meridiyan »

User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19239 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by General War »

Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:31
General War wrote: 15/05/2021 23:26
Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:19

Nemoj odmah da se ljutiš i nerviraš. Postavio sam ti pitanje i nisi odgovorio na prošloj stranici. Skromno mi je znanje vojne doktrine ali vidim tvoje je još manje pa sam te pitao s obzirom da svaka vojna i policijska akcija ima neki cilj, šta je bio cilj tih upada, da li je on postignuti i kakva su generalno iskustva. Za razlike od tebe Salik vrlo dobro zna argumnetovati svoj stav a nije mi kolega, politički smo na suprotnim pozicijama, čak smo se i poklali na temi oko Corone do kosti ali ako nisi trol kao što kažeš hajde mi objasni ovo što sam te pitao. Hvala!
Ne, ti volis samoi salika citati jer odgovara njegova proiranska mantra...hoces da ti ja postavim kuknjavu i plac oficira AbiH, neslaganja, pogibije...sta ti treba? Ako ti je to neki argument da nesto shvatis.
Ovdje ti se prepucavaju prvo arapi a sada iran preko ledja palestinaca sa izraelom...svaka akcija ima svoj cilj i rok trajanja.
Ma ja i Salik bolan na suprotnim ideološkim polazištima totalno dijametralno suprotno, kakve iranske mule, ali oko podrške Palestini nema dvojbe jer su fizički ugroženi od strane Izraela. Isto bih sutra stao na stranu Izreala da je obratno. Već dedera ti meni reci kakv je cilj bio tih upada, je li on ostvaren, zašto nije, i šta je ostvareno jer si tako nadobudno odgovaro da sam mislio da si sam tamo sjedio u komandnoj Merkavi pa znaš iz prve ruke. Kakva A.BiH, pogubio si se totalno. I nisi ti trol, preavrio sam se izvini, ti si ober trol.
Kao sto rekoh, kad je tako...O u S.
User avatar
bronhy
Posts: 306
Joined: 01/08/2017 12:24

#19240 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by bronhy »

User avatar
salik79
Posts: 27013
Joined: 16/09/2013 13:15

#19241 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by salik79 »

I Ronaldo je (pro)terorista :oops:



Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#19242 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Milenkov buraz »

General War wrote: 15/05/2021 23:40
Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:31
General War wrote: 15/05/2021 23:26
Ne, ti volis samoi salika citati jer odgovara njegova proiranska mantra...hoces da ti ja postavim kuknjavu i plac oficira AbiH, neslaganja, pogibije...sta ti treba? Ako ti je to neki argument da nesto shvatis.
Ovdje ti se prepucavaju prvo arapi a sada iran preko ledja palestinaca sa izraelom...svaka akcija ima svoj cilj i rok trajanja.
Ma ja i Salik bolan na suprotnim ideološkim polazištima totalno dijametralno suprotno, kakve iranske mule, ali oko podrške Palestini nema dvojbe jer su fizički ugroženi od strane Izraela. Isto bih sutra stao na stranu Izreala da je obratno. Već dedera ti meni reci kakv je cilj bio tih upada, je li on ostvaren, zašto nije, i šta je ostvareno jer si tako nadobudno odgovaro da sam mislio da si sam tamo sjedio u komandnoj Merkavi pa znaš iz prve ruke. Kakva A.BiH, pogubio si se totalno. I nisi ti trol, preavrio sam se izvini, ti si ober trol.
Kao sto rekoh, kad je tako...O u S.
Tako sam i mislio, nema odgovora a zna sve. Ober trol i ništa više.A poslao sam ti PP za to OuS, pusa, cmok.
zlajci
Posts: 117
Joined: 13/12/2009 12:52

#19243 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by zlajci »

Challenger_ wrote: 15/05/2021 22:45
Ovo je prestrasno.
Biti u tijelu 10 godisnjeg djeteta, nebitno koje nacije,vjere,rase, svjesno svega sto se desava. Nemocnog.
Prestrasno.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#19244 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Milenkov buraz »

Jbg, prestrašno, nema riječi i postupka koje bi opravdale ovo.
meridiyan
Posts: 3617
Joined: 08/10/2020 13:50

#19245 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by meridiyan »

Gori nebo

User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19246 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by General War »

Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:41
General War wrote: 15/05/2021 23:40
Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:31

Ma ja i Salik bolan na suprotnim ideološkim polazištima totalno dijametralno suprotno, kakve iranske mule, ali oko podrške Palestini nema dvojbe jer su fizički ugroženi od strane Izraela. Isto bih sutra stao na stranu Izreala da je obratno. Već dedera ti meni reci kakv je cilj bio tih upada, je li on ostvaren, zašto nije, i šta je ostvareno jer si tako nadobudno odgovaro da sam mislio da si sam tamo sjedio u komandnoj Merkavi pa znaš iz prve ruke. Kakva A.BiH, pogubio si se totalno. I nisi ti trol, preavrio sam se izvini, ti si ober trol.
Kao sto rekoh, kad je tako...O u S.
Tako sam i mislio, nema odgovora a zna sve. Ober trol i ništa više.A poslao sam ti PP za to OuS, pusa, cmok.
Vidit cu sa @moderacijom mozemo li se slobodno pacastiti preko PP cisto da ih ispostujem..ostajem ti duzan ;-)
User avatar
Humljanin
Posts: 2491
Joined: 07/10/2017 00:10

#19247 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Humljanin »

Nadzornik wrote: 15/05/2021 22:55 Evo rjesenja... :thumbup:

Image
Isti ljudi koji u ovome ne vide problem na sva zvona galame da Izrael relocira Palestinske domove.

Kako je jedno ispravno a drugo pogrešno?

Druga stvar...zašto bi bilo okej sve Izraelce iseliti u Ameriku? Zašto recimo ne bi rekli Palestincima, pa vidite koliko je malen Izrael, hajde ustupimo im Izrael, ima okolo 500 milijuna arapa u desetinama arapskih zemalja, pa hajde se iselite neće vam biti tijesno?

Sad ova logika iseljavanja Palestinaca ne odgovara? A odgovara kada se mašta o uništenju ili iseljivanju Izraela?

Koja logika.... To u biti govori da je Izrael trn u oku muslimanskim zemljama.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#19248 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Milenkov buraz »

Humljanin wrote: 15/05/2021 23:54
Nadzornik wrote: 15/05/2021 22:55 Evo rjesenja... :thumbup:

Image
Isti ljudi koji u ovome ne vide problem na sva zvona galame da Izrael relocira Palestinske domove.

Kako je jedno ispravno a drugo pogrešno?

Druga stvar...zašto bi bilo okej sve Izraelce iseliti u Ameriku? Zašto recimo ne bi rekli Palestincima, pa vidite koliko je malen Izrael, hajde ustupimo im Izrael, ima okolo 500 milijuna arapa u desetinama arapskih zemalja, pa hajde se iselite neće vam biti tijesno?

Sad ova logika iseljavanja Palestinaca ne odgovara? A odgovara kada se mašta o uništenju ili iseljivanju Izraela?

Koja logika.... To u biti govori da je Izrael trn u oku muslimanskim zemljama.
Da ti dragi Bog podari lijepu pamet i logiku. Razlika je SAMO u tome što je ovo na slici maštanje i preseravanje a iseljavanje Palestinaca odavno politika Izraela. Ponavljam da ti Bog da lijepu pamet jer ti očito treba. Svako dobro!
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#19249 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Milenkov buraz »

General War wrote: 15/05/2021 23:53
Milenkov buraz wrote: 15/05/2021 23:41
General War wrote: 15/05/2021 23:40
Kao sto rekoh, kad je tako...O u S.
Tako sam i mislio, nema odgovora a zna sve. Ober trol i ništa više.A poslao sam ti PP za to OuS, pusa, cmok.
Vidit cu sa @moderacijom mozemo li se slobodno pacastiti preko PP cisto da ih ispostujem..ostajem ti duzan ;-)
I drugi put, pusa i tebi :thumbup:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#19250 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by General War »

Locked