Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
mir-vama
Posts: 133
Joined: 18/12/2010 18:30

#5601 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by mir-vama »

protesti hiljade ortodoksnih jevreja USA protiv cionistickog terora Izraela

http://www.youtube.com/watch?v=TAbF_5zR ... re=related
cikafe
Posts: 325
Joined: 27/09/2010 22:55

#5602 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by cikafe »

mepac wrote:
cikafe wrote:
bogoljub wrote:Obzirom na demokratske tvrdnje Izraela jedan građanin ove nezakonite zemlje osuđen je na tri mjeseca zatvora zbog protivljenja blokadi pojasa Gaze. Izraelski sud osudio je 28-o godišnjeg Džonatana Pulaka na tri mjeseca zatvora zbog učešća u demonstracijama protiv blokade pojasa Gaze. Pulak je naglasio da u Izraelu nema slobode govora i izražavanja stoga je završio u zatvoru. On je naglasio da se mnogi građani Izraela nalaze u zatvoru zbog protivljanja nastavku blokade pojasa Gaze. Jusi Pulak, otac Džonatana, je poznati izraelski glumac koji se zakleo da neće otvoriti izložbeni atelje u okupiranom naselju Arijel na Zapadnoj obali rijeke Jordan.

CCCC! demokratija!
Propaganda! :lol:
dvolicnost :lol:

kako si samo dvolican nisi ni svjestan bas si ofiran maxuz!!!
A i ti se ljepis na moj glupi komentar... O "fasisticnosti" izraela davno govorio, a ti si onaj dvolicni sto mu je ahmo nećko prirastao srcu... :lol: 8-) Bjez, odoh nesto pojesti, ne mogu se prepirat sa ovim religijski preosvjestenima!
User avatar
mepac
Posts: 302
Joined: 02/11/2010 12:12

#5603 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by mepac »

CCCC! demokratija![/quote]

Propaganda! :lol:[/quote]

dvolicnost :lol:

kako si samo dvolican nisi ni svjestan bas si ofiran maxuz!!![/quote]

A i ti se ljepis na moj glupi komentar... O "fasisticnosti" izraela davno govorio, a ti si onaj dvolicni sto mu je ahmo nećko prirastao srcu... :lol: 8-) Bjez, odoh nesto pojesti, ne mogu se prepirat sa ovim religijski preosvjestenima![/quote]

nije meni ahmo prirastao srcu vec sto neda da ga handre kao sto handre ostale za to mu respect covjek ima svoj stav i nema dlake na jeziku

na temu iran osudjujes ga maximalno kako ugnjetavaju gradjane nije mi jasno onda sto ne kazes isto za izrael vec pises kako je sve to propaganda mislis da ja izrael bolji odnos ima prema ljudima?? zar to niej malo licjemerno
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5604 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by zonbirile »

@mepac
ma ljudi su ljudi i niko nije pisao na temu Izraela na način kako ti tvrdiš.
User avatar
mepac
Posts: 302
Joined: 02/11/2010 12:12

#5605 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by mepac »

cikafe wrote:
bogoljub wrote:Obzirom na demokratske tvrdnje Izraela jedan građanin ove nezakonite zemlje osuđen je na tri mjeseca zatvora zbog protivljenja blokadi pojasa Gaze. Izraelski sud osudio je 28-o godišnjeg Džonatana Pulaka na tri mjeseca zatvora zbog učešća u demonstracijama protiv blokade pojasa Gaze. Pulak je naglasio da u Izraelu nema slobode govora i izražavanja stoga je završio u zatvoru. On je naglasio da se mnogi građani Izraela nalaze u zatvoru zbog protivljanja nastavku blokade pojasa Gaze. Jusi Pulak, otac Džonatana, je poznati izraelski glumac koji se zakleo da neće otvoriti izložbeni atelje u okupiranom naselju Arijel na Zapadnoj obali rijeke Jordan.

CCCC! demokratija!
Propaganda! :lol:

jesi siguran zornebile?
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5606 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by zonbirile »

mepac wrote:
cikafe wrote:
bogoljub wrote:Obzirom na demokratske tvrdnje Izraela jedan građanin ove nezakonite zemlje osuđen je na tri mjeseca zatvora zbog protivljenja blokadi pojasa Gaze. Izraelski sud osudio je 28-o godišnjeg Džonatana Pulaka na tri mjeseca zatvora zbog učešća u demonstracijama protiv blokade pojasa Gaze. Pulak je naglasio da u Izraelu nema slobode govora i izražavanja stoga je završio u zatvoru. On je naglasio da se mnogi građani Izraela nalaze u zatvoru zbog protivljanja nastavku blokade pojasa Gaze. Jusi Pulak, otac Džonatana, je poznati izraelski glumac koji se zakleo da neće otvoriti izložbeni atelje u okupiranom naselju Arijel na Zapadnoj obali rijeke Jordan.

CCCC! demokratija!
Propaganda! :lol:

jesi siguran zornebile?
------------------------------------
siguran,pa otići u zatvor nije isto kao biti obješen,to je ona mala tanka crvena crta,koja je konačno djelila i Šabana od Staljina,Ruzvelta od Hitlera.Ako je ti ne osječaš,to gore po tebe ne po činjenice.Znaš li da su Ameri u WW II isto imali koncentracijske logore za Japance i to na tlu Amerike,za američke Japance.Hoću ti reći malo znaš,a bukvalno porediš neuporedive stvari.
cikafe
Posts: 325
Joined: 27/09/2010 22:55

#5607 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by cikafe »

mepac wrote:CCCC! demokratija!
Propaganda! :lol:[/quote]

dvolicnost :lol:

kako si samo dvolican nisi ni svjestan bas si ofiran maxuz!!![/quote]

A i ti se ljepis na moj glupi komentar... O "fasisticnosti" izraela davno govorio, a ti si onaj dvolicni sto mu je ahmo nećko prirastao srcu... :lol: 8-) Bjez, odoh nesto pojesti, ne mogu se prepirat sa ovim religijski preosvjestenima![/quote]

nije meni ahmo prirastao srcu vec sto neda da ga handre kao sto handre ostale za to mu respect covjek ima svoj stav i nema dlake na jeziku

na temu iran osudjujes ga maximalno kako ugnjetavaju gradjane nije mi jasno onda sto ne kazes isto za izrael vec pises kako je sve to propaganda mislis da ja izrael bolji odnos ima prema ljudima?? zar to niej malo licjemerno[/quote]

znaci moram podjednako pisati na obje strane? hahaha :lol: kad smo kod generalizacije... 8-)
User avatar
mepac
Posts: 302
Joined: 02/11/2010 12:12

#5608 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by mepac »

A i ti se ljepis na moj glupi komentar... O "fasisticnosti" izraela davno govorio, a ti si onaj dvolicni sto mu je ahmo nećko prirastao srcu... :lol: 8-) Bjez, odoh nesto pojesti, ne mogu se prepirat sa ovim religijski preosvjestenima![/quote]

nije meni ahmo prirastao srcu vec sto neda da ga handre kao sto handre ostale za to mu respect covjek ima svoj stav i nema dlake na jeziku

na temu iran osudjujes ga maximalno kako ugnjetavaju gradjane nije mi jasno onda sto ne kazes isto za izrael vec pises kako je sve to propaganda mislis da ja izrael bolji odnos ima prema ljudima?? zar to niej malo licjemerno[/quote]

znaci moram podjednako pisati na obje strane? hahaha :lol: kad smo kod generalizacije... 8-)[/quote]

sta hoces da kazes da iranci nisu ljudi ili sta vec ili da su manje vrjedni?
sam sebi skaces u stomak 8-)
User avatar
mepac
Posts: 302
Joined: 02/11/2010 12:12

#5609 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by mepac »

Propaganda! :lol:[/quote]

jesi siguran zornebile?[/quote]
------------------------------------
siguran,pa otići u zatvor nije isto kao biti obješen,to je ona mala tanka crvena crta,koja je konačno djelila i Šabana od Staljina,Ruzvelta od Hitlera.Ako je ti ne osječaš,to gore po tebe ne po činjenice.Znaš li da su Ameri u WW II isto imali koncentracijske logore za Japance i to na tlu Amerike,za američke Japance.Hoću ti reći malo znaš,a bukvalno porediš neuporedive stvari.[/quote]

ne izvrci stvari ili jos jednom procitaj text..

isto da ja sad opravdavam hitlera i kazem nije to tako bilo holokaust se nije desio sve je to propaganda..
sta bi mi rekao neko da sam lud? zato ne laprdaj dalje
cikafe
Posts: 325
Joined: 27/09/2010 22:55

#5610 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by cikafe »

sega mi sto imperializmom izraela branis iranski diskriminatorski sistem... sega mi sto moje "nepisanje" o izraelu uzimas kao moju podrsku istom... sega mi sto ahmu i nećka pravdas recenicom (parafraziram) "bez dlake je na jeziku"... sega mi sto od necka pravis mucenika... ali ajde neka, nek je musliman...

sega... laku noc :)
Desert Wind
Posts: 1065
Joined: 01/03/2010 20:46

#5611 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by Desert Wind »

ne kontam fakat povlacenje paralele izmedju irana i izraela...
daleko od toga da je iran savrsena drzava ali bih volio da cujem na koliko je zemalja izvrsio agresiju, koliko koncentracionih megakampova stvorio, koliko zracnih udara po izbjeglickim kampovima napravio i tako dalje i tako dalje...

pa eto nek me neko prosvijetli...
ocito je da na forumu dobro stoje tipovi koji bilo sta protiv islama i muslimana imaju...
User avatar
innovision
Posts: 729
Joined: 04/08/2009 19:06

#5612 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by innovision »

citam temu mjesecima ...kontam jevreji su prosli kroz nesto grozno a postali su skoro isti kao oni kojih su njih ubijali od srca im zelim da im se ponovi
Desert Wind
Posts: 1065
Joined: 01/03/2010 20:46

#5613 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by Desert Wind »

innovision wrote:citam temu mjesecima ...kontam jevreji su prosli kroz nesto grozno a postali su skoro isti kao oni kojih su njih ubijali od srca im zelim da im se ponovi
ja sam veceras pogled'o sindlerovu listu i ono sto sam vidio ko da gledam danas prema muslimanima - masovna ubistva i egzekucije po ceceniji bosni koncentracioni logori, palestinski ghetto, ponizenje, silovanje, izrabljivanje - i slomilo mi se srce...

medjutim glavu dajem na panj ako bi ijedan jevrej koji je prezivio pakao holokausta se slozio sa onim sto radi fasistogenocidna vlada u telavivu...

i stoga od mene ti jevreji imaju dubok naklon jer su oni sasvim drugacija sorta od zlocinacki organizovane vlade i drzave izraela koja strukturom i metodama podsjeca na nacirezim, ti jadnici su naucili sta je ponizenje i unistenje i znaju da ga nikad nikom zivom pozelili ne bi...

i tu se ne smije podvlaciti znak jednakosti jer ti ljudi jesu nevini i brojni u svojoj namjeri da se ne stave na stranu zla koje ih je potralo na isti i svirep nacin... jednostavno ne mogu da vjerujem da bi takav jedan jevrej to sebi dopustio...

Izrael je institucionalizirao holokaust i zloupotrijebio patnju jevreja ga na najodvratniji, najperfidniji i najgori moguci nacin da bi imao marketinska pokrica za brutalne akcije sirom svijeta protiv bilo koga ko ima bilo sta protiv bilo kakvog njihovog interesa...
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#5614 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by zemo_online »

izrael nema podrsku samo SAD vec i evrope,dok se rusija i kina drze po strani tj. taj problem ih ne zanima,koliko ja vidim.

15 miliona jevreja u svijetu drzi u svojim rukama ogroman kapital koji se stvarao stoljecima.

-medjutim ako pogledamo malo palestince i oni su nepopustljivi u svojim zahtjevima i njima je izrael nudio da na 90% ili nesto vise formiraju drzavu,a oni su odbili.
User avatar
innovision
Posts: 729
Joined: 04/08/2009 19:06

#5615 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by innovision »

Desert Wind wrote:
innovision wrote:citam temu mjesecima ...kontam jevreji su prosli kroz nesto grozno a postali su skoro isti kao oni kojih su njih ubijali od srca im zelim da im se ponovi
ja sam veceras pogled'o sindlerovu listu i ono sto sam vidio ko da gledam danas prema muslimanima - masovna ubistva i egzekucije po ceceniji bosni koncentracioni logori, palestinski ghetto, ponizenje, silovanje, izrabljivanje - i slomilo mi se srce...

medjutim glavu dajem na panj ako bi ijedan jevrej koji je prezivio pakao holokausta se slozio sa onim sto radi fasistogenocidna vlada u telavivu...

i stoga od mene ti jevreji imaju dubok naklon jer su oni sasvim drugacija sorta od zlocinacki organizovane vlade i drzave izraela koja strukturom i metodama podsjeca na nacirezim, ti jadnici su naucili sta je ponizenje i unistenje i znaju da ga nikad nikom zivom pozelili ne bi...

i tu se ne smije podvlaciti znak jednakosti jer ti ljudi jesu nevini i brojni u svojoj namjeri da se ne stave na stranu zla koje ih je potralo na isti i svirep nacin... jednostavno ne mogu da vjerujem da bi takav jedan jevrej to sebi dopustio...

Izrael je institucionalizirao holokaust i zloupotrijebio patnju jevreja ga na najodvratniji, najperfidniji i najgori moguci nacin da bi imao marketinska pokrica za brutalne akcije sirom svijeta protiv bilo koga ko ima bilo sta protiv bilo kakvog njihovog interesa...
gdje su onda sada ti ljudi (dobro vecina ih je umrla) gdje su djeca njihova unucad? nisu se ovi samo stvorili tu,ne kazem ja da su svi isti samo kazem da vecina podrzava jer da nije tako promijenilo bi se.
User avatar
innovision
Posts: 729
Joined: 04/08/2009 19:06

#5616 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by innovision »

test01 wrote:izrael nema podrsku samo SAD vec i evrope,dok se rusija i kina drze po strani tj. taj problem ih ne zanima,koliko ja vidim.

15 miliona jevreja u svijetu drzi u svojim rukama ogroman kapital koji se stvarao stoljecima.

-medjutim ako pogledamo malo palestince i oni su nepopustljivi u svojim zahtjevima i njima je izrael nudio da na 90% ili nesto vise formiraju drzavu,a oni su odbili.
nemaju palestici sta da dopustaju,prvo su im velike sile nametnule Izrael ali hajd ali se ovaj poceo siriti ko kuga nek se vrati u granice iz 1949 ali nece,
jebo ga gledam na youtube grade naselje u sred pustinje cupaju drvece staro 100 godina samo da prkose,naseljavaju jevrejsku fukaru iz svijeta...
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5617 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by zonbirile »

mepac wrote:Propaganda! :lol:

jesi siguran zornebile?[/quote]
------------------------------------
siguran,pa otići u zatvor nije isto kao biti obješen,to je ona mala tanka crvena crta,koja je konačno djelila i Šabana od Staljina,Ruzvelta od Hitlera.Ako je ti ne osječaš,to gore po tebe ne po činjenice.Znaš li da su Ameri u WW II isto imali koncentracijske logore za Japance i to na tlu Amerike,za američke Japance.Hoću ti reći malo znaš,a bukvalno porediš neuporedive stvari.[/quote]

ne izvrci stvari ili jos jednom procitaj text..

isto da ja sad opravdavam hitlera i kazem nije to tako bilo holokaust se nije desio sve je to propaganda..
sta bi mi rekao neko da sam lud? zato ne laprdaj dalje[/quote]
------------------------------------------------------
prvo kada citiraš razdvoji tekst da forumaši znaju ko je što napisao,drugo moraš poraditi na sebi u svakom pogledu.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5618 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by zonbirile »

zahvaljujući starim lešinarima svjetske politike V.Britanije stvoren je problem.Englezi su zarad svojih interesa prepustili Transjordaniju/Cisjordaniju,oko 68% Jordanu,nešto Siriji i Libanu,tek ostatak je ostavljen useljenicima i domicilnim Palestincima.Uvijek je plačanje svojih dugova vršila tuđom teritorijom i životima.Da apsurd bude veći u doba Holokausta su zabranili useljavanje Jevrejima,da bi podišli Arapima,radi borbe u S.Africi.Poslije se elegantno povukli,a Palestinci ostali samo predmet manipulacije ,što je najgore od "braće" iz okruženja.Izrael to maksimalno koristio,kako u Sueskoj krizi (Dimona) poklon Francuza,tako i u junskom ratu.Danas je omraza postala normala i tripolarni odnosi untar Izraela.Ima cca 20% Izraela koji žive u državi Izrael,inkorporirani u zajednicu,i 2 svijeta Gaza i Z.Obala.Nema jedinstva ni zajednićkog stava ni među njima,ni svih skupa sa Jevrejima.Situacija stalnog latentnog sukoba u kojem vreme ne radi ni za jednu stranu.Sudar beskrupulozne kapitalističke mašinerije na tlu Izraela i vrhuške svijeta,na drugoj strani razjedinjena,plemenska organizacija,ogrezla u korupciji i podvalama.Riješenje?Pa niko ne zna,ili svima odgovara ,jer evo traje preko 100g.
User avatar
mepac
Posts: 302
Joined: 02/11/2010 12:12

#5619 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by mepac »

doce djavo po svoje, kao sto uvjek dodje...mogu kolko hoce al ne mogu dokle hoce..
zemo_online
Posts: 3497
Joined: 13/05/2007 12:00

#5620 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by zemo_online »

innovision wrote:
test01 wrote:izrael nema podrsku samo SAD vec i evrope,dok se rusija i kina drze po strani tj. taj problem ih ne zanima,koliko ja vidim.

15 miliona jevreja u svijetu drzi u svojim rukama ogroman kapital koji se stvarao stoljecima.

-medjutim ako pogledamo malo palestince i oni su nepopustljivi u svojim zahtjevima i njima je izrael nudio da na 90% ili nesto vise formiraju drzavu,a oni su odbili.
nemaju palestici sta da dopustaju,prvo su im velike sile nametnule Izrael ali hajd ali se ovaj poceo siriti ko kuga nek se vrati u granice iz 1949 ali nece,
jebo ga gledam na youtube grade naselje u sred pustinje cupaju drvece staro 100 godina samo da prkose,naseljavaju jevrejsku fukaru iz svijeta...



izvini ali jevreji imaju pravo na svoju drzavu,a samo je pitanje granica.isto pravo imaju i palestinci.
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5621 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by zonbirile »

mepac wrote:doce djavo po svoje, kao sto uvjek dodje...mogu kolko hoce al ne mogu dokle hoce..
-----------------------------
šta okoliš,skojevac odvali ono iz sebe,muslimani vladari svijeta i sl.
jarancuga
Posts: 800
Joined: 28/07/2010 14:40

#5622 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by jarancuga »

cionisti nikad nisu zeljeli mir sa palestincima niti ga dan danas zele....sve sto njih zanima je sto vise palestinaca protjerati, zemlju okupirati i graditi nova naselja...jedini koji je pokusaso graditi mir sa palestincima na iskrenoj osnovi je bio itzhak rabin, pa je zbog toga kasiro metak od cionista...do dana danasnjeg nikada nije provedena temeljita istraga ko je dao u nalog da se izvrsi atentat...lafo onaj mahniti student sam sve skonto...
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5623 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by zonbirile »

jarancuga wrote:cionisti nikad nisu zeljeli mir sa palestincima niti ga dan danas zele....sve sto njih zanima je sto vise palestinaca protjerati, zemlju okupirati i graditi nova naselja...jedini koji je pokusaso graditi mir sa palestincima na iskrenoj osnovi je bio itzhak rabin, pa je zbog toga kasiro metak od cionista...do dana danasnjeg nikada nije provedena temeljita istraga ko je dao u nalog da se izvrsi atentat...lafo onaj mahniti student sam sve skonto...
---------------------------
pa pročitaj vikiliks o palestincima pa skontaj što je dole stanje ovakvo već 100g.Nema te guzice koja će odoliti šuškama.
jarancuga
Posts: 800
Joined: 28/07/2010 14:40

#5624 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by jarancuga »

zonbirile wrote:
jarancuga wrote:cionisti nikad nisu zeljeli mir sa palestincima niti ga dan danas zele....sve sto njih zanima je sto vise palestinaca protjerati, zemlju okupirati i graditi nova naselja...jedini koji je pokusaso graditi mir sa palestincima na iskrenoj osnovi je bio itzhak rabin, pa je zbog toga kasiro metak od cionista...do dana danasnjeg nikada nije provedena temeljita istraga ko je dao u nalog da se izvrsi atentat...lafo onaj mahniti student sam sve skonto...
---------------------------
pa pročitaj vikiliks o palestincima pa skontaj što je dole stanje ovakvo već 100g.Nema te guzice koja će odoliti šuškama.
ne sumnjam da medju palestincima ima izroda, ali to ne opravdava decenijama drzavni terorizam cionista...
zonbirile
Posts: 11870
Joined: 09/10/2008 12:06

#5625 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by zonbirile »

pa niko ga ni ne opravdava,ali samo snagama iznutra Palestinci mogu nešto učiniti.Stalno pozivanje na teror i žrtvu ne znači ništa.
Locked