Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#4451 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by bogoljub »

Moje mišljenje lično, ne znam da li je neko o tome veće ranije pisao, je da je Egipat jedan veliki krivac za novonastalu situaciju.
Naime, Egipat umjesto da sam pomogne Palestincima, da drži otvorenu granicu za snadbijevanje Gaze, on ne samo da ne pomaže, već zajedno sa Američkim i Francuskim firmama gradi čelični zid na zemlji i ispod zemlje kako ne bi niko mogo preći ni na zemlji ni ispod zemlje.FUJ!
Egipat je nekada bio velika i nezavisna ekonomska sila. Danas Egipat 100% uvozi pšenicu iz Amerike. Poptuno je možemo reći ovisnik.
Dakle, pitanje Palestine nije pitanje vjerskog sukoba.
Da jeste, Egipat bi prvi pomogao Palestince. Da jeste, ne bi imali Jevreje protivnike cionizma,
Da jeste, ne bi imali krščane protivnike cionizma,
Da jeste, ne bi imali ateiste protivnike.
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#4452 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by callmethebreeeze »

korumpirana i diktaroska egipatska vlast radi sve da ne im za vrat ne zajasu islamisti. ameri i ostatak svijeta znaju da ce muslimansko bratstvo najvjerovatnije pobijediti na istinski slobodnim izborima, zato i podrzavaju ovakve rezime, a egipcani znaju da ce "previse" pomoci palestincima dovesti do americke kritike. poslije izraela, egipat prima najvise love od amerikanaca. i sve tako u krug.
Pitajte_me
Posts: 53
Joined: 31/05/2010 20:13

#4453 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by Pitajte_me »

Mene je zacudila ova reakcija moga jarana Turcina. Jucer kada sam otisao kod njega covijek je bio jako emotivan. Pitam ga sta je se to desilo, kaze da je Izrael ubio neke ljude na brodu. Tako smo ostali to da pratimo dugo na Turskoj televiziji, CNN-u, radiju. I onda kasnije kada je se malo smirio i kada je 100 puta ponovio kako Turska treba da ovo "vrati" onda je i poceo da prica o Arapima i na njegovom tonu sam jasno mogao primjetiti da ih on prezire i da ih smatra "manjim vrijednim".

Drugim rijecima mislim da je prosjecnom Turcinu jako zao sto su poginuli Turci pa makar to i bili Turci Islamisti. A da je poginulo 2000 Palestinaca, vjeujte mi, znajuci Turke; njima to nebi bio povod za masovne demonstracije. Zbog toga je i Turska postala velika.
User avatar
InstruktorRonjenja
Posts: 84
Joined: 06/10/2009 17:26

#4454 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by InstruktorRonjenja »

michio wrote:prikazuju jednu sliku plijena sa broda kao arsenal oružja- kuhinjske noževe :D
i klikere :D
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#4455 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by osa »

bogoljub wrote:Moje mišljenje lično, ne znam da li je neko o tome veće ranije pisao, je da je Egipat jedan veliki krivac za novonastalu situaciju.
Naime, Egipat umjesto da sam pomogne Palestincima, da drži otvorenu granicu za snadbijevanje Gaze, on ne samo da ne pomaže, već zajedno sa Američkim i Francuskim firmama gradi čelični zid na zemlji i ispod zemlje kako ne bi niko mogo preći ni na zemlji ni ispod zemlje.FUJ!
Egipat je nekada bio velika i nezavisna ekonomska sila. Danas Egipat 100% uvozi pšenicu iz Amerike. Poptuno je možemo reći ovisnik.
Dakle, pitanje Palestine nije pitanje vjerskog sukoba.
Da jeste, Egipat bi prvi pomogao Palestince. Da jeste, ne bi imali Jevreje protivnike cionizma,
Da jeste, ne bi imali krščane protivnike cionizma,
Da jeste, ne bi imali ateiste protivnike.
za prijelaz artikala koji služe u prehrani, medicini, školstvu i sl. nema nikakvih problema za ulaz u gazu iz egipta, ali to nije ono što vlasti( hamas) u gazi žele uvoziti preko egipta, e takve artikle egipat ne dopušta uvoziti preko svog teritorija, jer ga je kako znamo petljanje u problem izraela i palestinaca u prošlosti skupo stajalo.
theTruePath
Posts: 8483
Joined: 26/12/2009 15:23

#4456 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by theTruePath »

s ovim se slazem. nema mi nista gore nego kad krenu tekbirati ili mahati zastavama hamasa i hizbulaha. ovdje se radi o ljudskim pravima, sve ovo drugo je kontraproduktivno. drago mi je sto juce u svedskoj, izgleda, da nije bilo te vrsta sranja.

Tekbir nazivas sranje?
Pitajte_me
Posts: 53
Joined: 31/05/2010 20:13

#4457 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by Pitajte_me »

osa wrote:
za prijelaz artikala koji služe u prehrani, medicini, školstvu i sl. nema nikakvih problema za ulaz u gazu iz egipta, ali to nije ono što vlasti( hamas) u gazi žele uvoziti preko egipta, e takve artikle egipat ne dopušta uvoziti preko svog teritorija, jer ga je kako znamo petljanje u problem izraela i palestinaca u prošlosti skupo stajalo.
Nije istina. Lazes! Evo na njemackoj teliviziji ZDF-u je profesor Njemacki to objasnio. U Gazu je dozvoljeno samo unijeti humanitarnu pomoc. A pod humanitarnu pomoc ne spadaju npr. dijelovi medicinskih aparata, medicinski aparati, beton i 1000 drugih stvari koji su potrebni u jednom gradu.

Zbog toga ovdje na zapadu svi osudjuju ovaj cin Izraela jer u Gazu mozes unijeti samo ono da ljudi ne umru od gladi a ostale stvari se ne mogu unijeti.
greys
Posts: 81
Joined: 30/05/2010 10:45

#4458 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by greys »

U Gazu se ne mogu unijeti preko Egipta gradevinski materijali,a to je Gazi najpotrebnije jer je mnogo objekata jos uvijek sruseno i nemaju ih cime obnoviti.
bUDO_hodza
Posts: 623
Joined: 03/06/2007 13:08

#4459 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by bUDO_hodza »

Palestine Will Be Free !!!

Image

Image

Image

Image

Image

Image
User avatar
@Bošnjak
Posts: 66
Joined: 27/05/2010 10:57

#4460 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by @Bošnjak »

Pitajte_me wrote:Mene je zacudila ova reakcija moga jarana Turcina. Jucer kada sam otisao kod njega covijek je bio jako emotivan. Pitam ga sta je se to desilo, kaze da je Izrael ubio neke ljude na brodu. Tako smo ostali to da pratimo dugo na Turskoj televiziji, CNN-u, radiju. I onda kasnije kada je se malo smirio i kada je 100 puta ponovio kako Turska treba da ovo "vrati" onda je i poceo da prica o Arapima i na njegovom tonu sam jasno mogao primjetiti da ih on prezire i da ih smatra "manjim vrijednim".

Drugim rijecima mislim da je prosjecnom Turcinu jako zao sto su poginuli Turci pa makar to i bili Turci Islamisti. A da je poginulo 2000 Palestinaca, vjeujte mi, znajuci Turke; njima to nebi bio povod za masovne demonstracije. Zbog toga je i Turska postala velika.
Upravo je u tome poenta !!!
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#4461 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by osa »

Pitajte_me wrote:
osa wrote:
za prijelaz artikala koji služe u prehrani, medicini, školstvu i sl. nema nikakvih problema za ulaz u gazu iz egipta, ali to nije ono što vlasti( hamas) u gazi žele uvoziti preko egipta, e takve artikle egipat ne dopušta uvoziti preko svog teritorija, jer ga je kako znamo petljanje u problem izraela i palestinaca u prošlosti skupo stajalo.
Nije istina. Lazes! Evo na njemackoj teliviziji ZDF-u je profesor Njemacki to objasnio. U Gazu je dozvoljeno samo unijeti humanitarnu pomoc. A pod humanitarnu pomoc ne spadaju npr. dijelovi medicinskih aparata, medicinski aparati, beton i 1000 drugih stvari koji su potrebni u jednom gradu.

Zbog toga ovdje na zapadu svi osudjuju ovaj cin Izraela jer u Gazu mozes unijeti samo ono da ljudi ne umru od gladi a ostale stvari se ne mogu unijeti.
teške riječi, da nisu dozvoljene medicinske potrepštine, smiješno, pa čime se ljudi liječe, čime su se liječili silni stradali za posljednjeg izraelskog napada, nisam primjetio da su ranjenici zamotavani u iscjepane krpe nego u medicinske zavoje, definitivno da ta pomoć nije dostatna, za sve potrebe stanovnika gaze, ali tu stvar će oni morati riješiti u pregovorima s izraelom, ovakvim načinom ništa neće postići, uvjerit ćete se....
Pitajte_me
Posts: 53
Joined: 31/05/2010 20:13

#4462 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by Pitajte_me »

osa wrote:
Pitajte_me wrote:
osa wrote:
za prijelaz artikala koji služe u prehrani, medicini, školstvu i sl. nema nikakvih problema za ulaz u gazu iz egipta, ali to nije ono što vlasti( hamas) u gazi žele uvoziti preko egipta, e takve artikle egipat ne dopušta uvoziti preko svog teritorija, jer ga je kako znamo petljanje u problem izraela i palestinaca u prošlosti skupo stajalo.
Nije istina. Lazes! Evo na njemackoj teliviziji ZDF-u je profesor Njemacki to objasnio. U Gazu je dozvoljeno samo unijeti humanitarnu pomoc. A pod humanitarnu pomoc ne spadaju npr. dijelovi medicinskih aparata, medicinski aparati, beton i 1000 drugih stvari koji su potrebni u jednom gradu.

Zbog toga ovdje na zapadu svi osudjuju ovaj cin Izraela jer u Gazu mozes unijeti samo ono da ljudi ne umru od gladi a ostale stvari se ne mogu unijeti.
teške riječi, da nisu dozvoljene medicinske potrepštine, smiješno, pa čime se ljudi liječe, čime su se liječili silni stradali za posljednjeg izraelskog napada, nisam primjetio da su ranjenici zamotavani u iscjepane krpe nego u medicinske zavoje, definitivno da ta pomoć nije dostatna, za sve potrebe stanovnika gaze, ali tu stvar će oni morati riješiti u pregovorima s izraelom, ovakvim načinom ništa neće postići, uvjerit ćete se....

Ne seri oso. Sta ti imas davati svoje misljenje i govoriti sta je istina kada ovdje na cnn-u i njemackoj teliviziji profesori zapadnjacki ponavljaju da su vecina komplikovanih aparata otisla ili da su u tolikom losem stanju da se nemogu koristiti. Sta ako se treba operisati srce? Koliko ti aparata treba za to znasli uopste? A koliko za pluca? Sta je sa rakom? Dali znas da ti ljudi u Palestini nemaju mogucnosti da izacu iz tih nekoliko kwadratnih kilometara jer se oko njih nalazi zid?
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#4463 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by callmethebreeeze »

theTruePath wrote:
s ovim se slazem. nema mi nista gore nego kad krenu tekbirati ili mahati zastavama hamasa i hizbulaha. ovdje se radi o ljudskim pravima, sve ovo drugo je kontraproduktivno. drago mi je sto juce u svedskoj, izgleda, da nije bilo te vrsta sranja.

Tekbir nazivas sranje?
pisao sam prebrzo, i zaboravio izmjeniti i ako je meni to upalo u oci, sranjem sam nazivao antisemtiske parole i simbole, ne tekbir. sad cu to ispraviti da jos vise ne razvodnjavamo diskusiju.
User avatar
veljaca
Posts: 7753
Joined: 11/03/2008 14:25
Location: Za Zelju se ne navija - Zeljo se VOLI ....

#4464 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by veljaca »

osa wrote:
Pitajte_me wrote:
osa wrote:
za prijelaz artikala koji služe u prehrani, medicini, školstvu i sl. nema nikakvih problema za ulaz u gazu iz egipta, ali to nije ono što vlasti( hamas) u gazi žele uvoziti preko egipta, e takve artikle egipat ne dopušta uvoziti preko svog teritorija, jer ga je kako znamo petljanje u problem izraela i palestinaca u prošlosti skupo stajalo.
Nije istina. Lazes! Evo na njemackoj teliviziji ZDF-u je profesor Njemacki to objasnio. U Gazu je dozvoljeno samo unijeti humanitarnu pomoc. A pod humanitarnu pomoc ne spadaju npr. dijelovi medicinskih aparata, medicinski aparati, beton i 1000 drugih stvari koji su potrebni u jednom gradu.

Zbog toga ovdje na zapadu svi osudjuju ovaj cin Izraela jer u Gazu mozes unijeti samo ono da ljudi ne umru od gladi a ostale stvari se ne mogu unijeti.
teške riječi, da nisu dozvoljene medicinske potrepštine, smiješno, pa čime se ljudi liječe, čime su se liječili silni stradali za posljednjeg izraelskog napada, nisam primjetio da su ranjenici zamotavani u iscjepane krpe nego u medicinske zavoje, definitivno da ta pomoć nije dostatna, za sve potrebe stanovnika gaze, ali tu stvar će oni morati riješiti u pregovorima s izraelom, ovakvim načinom ništa neće postići, uvjerit ćete se....
Zar se moze sa krvnikom pregovarati ??????

Nije mi samo jasno kako to da Jevreji koji su stradali u proslom vijeku - sada to isto rade Palestincima ?????
greys
Posts: 81
Joined: 30/05/2010 10:45

#4465 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by greys »

osa je rekao da gdje god su muslimani u svijetu,tu su problemi.Sta diskutujete uopste sa tim likom..
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#4467 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by osa »

veljaca wrote:
osa wrote:
Pitajte_me wrote:
Nije istina. Lazes! Evo na njemackoj teliviziji ZDF-u je profesor Njemacki to objasnio. U Gazu je dozvoljeno samo unijeti humanitarnu pomoc. A pod humanitarnu pomoc ne spadaju npr. dijelovi medicinskih aparata, medicinski aparati, beton i 1000 drugih stvari koji su potrebni u jednom gradu.

Zbog toga ovdje na zapadu svi osudjuju ovaj cin Izraela jer u Gazu mozes unijeti samo ono da ljudi ne umru od gladi a ostale stvari se ne mogu unijeti.
teške riječi, da nisu dozvoljene medicinske potrepštine, smiješno, pa čime se ljudi liječe, čime su se liječili silni stradali za posljednjeg izraelskog napada, nisam primjetio da su ranjenici zamotavani u iscjepane krpe nego u medicinske zavoje, definitivno da ta pomoć nije dostatna, za sve potrebe stanovnika gaze, ali tu stvar će oni morati riješiti u pregovorima s izraelom, ovakvim načinom ništa neće postići, uvjerit ćete se....
Zar se moze sa krvnikom pregovarati ??????

Nije mi samo jasno kako to da Jevreji koji su stradali u proslom vijeku - sada to isto rade Palestincima ?????
ne da može, nego se mora. valjda su vidjeli i na najteži način naučili, da se mogu osloniti isključivo na sebe...
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#4468 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by callmethebreeeze »

osa sve vise postoji da lici na drota na iz vica. da nisam prije godinu i par mjeseci sjedio u kancelariji ujedinjenih nacija u jerusalemu i slusao predavanje o tome kako izraelci na svake nacine otezavaju i mjenjaju pravila sta smije, a sta ne uci u gazu, mozda bih mu i povjeravao. evo jutros u svedskim novinama pise lik da nekada znaju, bez objasnjenja zabraniti uvoz mineralne vode, ali dozvole uvoz vocnog soka. i slicne bedastoce. 7


isto kao sto mnogi ovaj konflikt koriste da malo izluftaju svoj anitsemitizam, tako raznorazne ose koriste priliku da pokazu svoj prezir prema muslimanima i da pokazu kako isti arsini ne vaze za sve.


njegovo poredjenje humanitarnog konvoja sa uvozom oruzja na teritorij koji je pod embarog ujedinjenih nacija bi trebao uci u antologiju greatest shits ovog foruma.
User avatar
osa
Posts: 10669
Joined: 16/03/2007 14:08

#4469 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by osa »

callmethebreeeze wrote:osa sve vise postoji da lici na drota na iz vica. da nisam prije godinu i par mjeseci sjedio u kancelariji ujedinjenih nacija u jerusalemu i slusao predavanje o tome kako izraelci na svake nacine otezavaju i mjenjaju pravila sta smije, a sta ne uci u gazu, mozda bih mu i povjeravao. evo jutros u svedskim novinama pise lik da nekada znaju, bez objasnjenja zabraniti uvoz mineralne vode, ali dozvole uvoz vocnog soka. i slicne bedastoce. 7


isto kao sto mnogi ovaj konflikt koriste da malo izluftaju svoj anitsemitizam, tako raznorazne ose koriste priliku da pokazu svoj prezir prema muslimanima i da pokazu kako isti arsini ne vaze za sve.


njegovo poredjenje humanitarnog konvoja sa uvozom oruzja na teritorij koji je pod embarog ujedinjenih nacija bi trebao uci u antologiju greatest shits ovog foruma.
to što su u.n. donijele embargo koji je direktno utjecao na stradanje mog, a bogami i tvog naroda nije razlog da ga ja smatram opravdanim, pravednim, za mene je on upravo isti takav kao izraelska blokada gaze, u uvijek ću ga upoređivati, jer ponavljam meni je to =.
User avatar
Bosanac sa dna kace
Posts: 9904
Joined: 27/06/2005 20:21
Location: ponutrače

#4470 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by Bosanac sa dna kace »

callmethebreeeze wrote:osa sve vise postoji da lici na drota na iz vica. da nisam prije godinu i par mjeseci sjedio u kancelariji ujedinjenih nacija u jerusalemu i slusao predavanje o tome kako izraelci na svake nacine otezavaju i mjenjaju pravila sta smije, a sta ne uci u gazu, mozda bih mu i povjeravao. evo jutros u svedskim novinama pise lik da nekada znaju, bez objasnjenja zabraniti uvoz mineralne vode, ali dozvole uvoz vocnog soka. i slicne bedastoce. 7


isto kao sto mnogi ovaj konflikt koriste da malo izluftaju svoj anitsemitizam, tako raznorazne ose koriste priliku da pokazu svoj prezir prema muslimanima i da pokazu kako isti arsini ne vaze za sve.


njegovo poredjenje humanitarnog konvoja sa uvozom oruzja na teritorij koji je pod embarog ujedinjenih nacija bi trebao uci u antologiju greatest shits ovog foruma.
ne zaboravi da je doticni policajac po struci...to ti sve govoriiii
callmethebreeeze
Posts: 7343
Joined: 22/04/2005 22:37
Location: Svedska

#4471 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by callmethebreeeze »

jebe se nekome sta osa i callmethebreeeze misle. i ja smatram da je embargo bio neprevadan, ali je po vazecim medjunarodnim zakonima bio legitiman. i radilo se o oruzju. ovdje se radi o humanitarnom konvoju. koji je imao podrsku citavog svijeta osim izraela. radi se o napadu izraelske vojske izvan izraelskih voda. to je to. to sti ti imas svoje drotovske teorije mozda pije vode na forumskoj diskusiji i to je okej. ja razumijem sto je izrael ovo uradio. ali i dalje ne mislim da je u redu. presli su sve mjere. to skontaj.
Last edited by callmethebreeeze on 01/06/2010 11:33, edited 1 time in total.
User avatar
BarbaDue
Posts: 63358
Joined: 03/02/2008 22:28
Location: pogledaj iza sebe

#4472 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by BarbaDue »

@Bošnjak wrote: Nije problem tekbir ni prosvjed. Problem je, "uvlačenje pod skute" Turcima, a za šta? Jesu li Bosnu podržali u predhodnom ratu , koliko su mogli? Nisu !Ti "veliki" opet će izgladiti svoje odnose, a mi trebamo biti "budale" i zamjerati se !!!
Grijesis, u Ankari se na njihovom glavnom trgu, tokom rata a u vrijme pada Srebrenice, napada na Gorazde okupljalo po 100.000-200.000 hiljada protestanata. Kako ja znam, turski predsjednik je tada ostro kritikovao napade i dosta je uticao na odluku Klintona.
Pitajte_me
Posts: 53
Joined: 31/05/2010 20:13

#4473 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by Pitajte_me »

callmethebreeeze wrote:osa sve vise postoji da lici na drota na iz vica. da nisam prije godinu i par mjeseci sjedio u kancelariji ujedinjenih nacija u jerusalemu i slusao predavanje o tome kako izraelci na svake nacine otezavaju i mjenjaju pravila sta smije, a sta ne uci u gazu, mozda bih mu i povjeravao. evo jutros u svedskim novinama pise lik da nekada znaju, bez objasnjenja zabraniti uvoz mineralne vode, ali dozvole uvoz vocnog soka. i slicne bedastoce. 7


isto kao sto mnogi ovaj konflikt koriste da malo izluftaju svoj anitsemitizam, tako raznorazne ose koriste priliku da pokazu svoj prezir prema muslimanima i da pokazu kako isti arsini ne vaze za sve.


njegovo poredjenje humanitarnog konvoja sa uvozom oruzja na teritorij koji je pod embarog ujedinjenih nacija bi trebao uci u antologiju greatest shits ovog foruma.

Ma pusti osu. Obicni troll. Ali ono sto je istina je to da su Arapi bezmocni. Arapima moze svako sve raditi njihova pamet i inteligencija ne dopire dalje od tekbiranje i buljenje u kuran. Allah ce im pomoci a svijet oko njih koraca 21. vijekom; oni se nalaze u 13. vijeku jos uvijek samo sto su premijeli neke luksuze sa zapada.

Nikakva reakcija iz Arapskog svijeta ne dolazi. To ponavlaju i na CNN-u. Svako se cudi ali i svako zna da je svaka reakcija Arapa samo prazna prica jer iza te reakcije nema nikakvog pokrica.

Sa Turcima je druga stvar. Poznajuci Turke; one desnicare i ljevicare, nacionaliste i Islamiste; svi oni kada poginu negdje Turci su toliko emotivni da meni to ne bude jasno. Ostanem zbunjen i nije mi jasno dali glume ili su te suze u njihovim ocima stvarne? I znajuci Turke mogu samo reci da bi oni zbog ovoga poceli rat da se NAROD pita. Ne zato sto ti brodovi nisu stigli (za to prosjecnog Turcina stvarno boli kura* manje vise) nego zato sto je jedna strana vojska ubila Tursku nejac. Na to su Turci osjetljivi uzasno. I nema vecih nacionlista od Turaka. To mi povjrujet kada vam kazem jer je istina! Kakvi su to nacionlisti i kako oni sa pasijom vole svoju zemlju i narod.... ccc...
Delboy.Trotter
Posts: 139
Joined: 31/05/2010 08:01

#4474 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by Delboy.Trotter »

BarbaDue wrote: Grijesis, u Ankari se na njihovom glavnom trgu, tokom rata a u vrijme pada Srebrenice, napada na Gorazde okupljalo po 100.000-200.000 hiljada protestanata. Kako ja znam, turski predsjednik je tada ostro kritikovao napade i dosta je uticao na odluku Klintona.
Pa ti Turci se samo okupljaju.
Gledam često vijesti, šta ko radi, oni se okupljaju. Pa barem jedno desetak-petnaest puta godišnje imaju neko jače okupljanje protiv nekoga.
User avatar
Erzsebet
Posts: 2157
Joined: 04/02/2009 18:31
Location: Amsterdam

#4475 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!!!

Post by Erzsebet »

Ma smiješno je ovdje uopšte pričati o nekakvim pravima Izraela i njihovim pravilima koje sami uvode. Izrael je toliko zla nanio u zadnjih 50 godina, da ih nikad i niko neće oprati, a kazna će ih stići kad - tad. Osa je taj koji ovdje pokušava biti drugačiji od ostalih, i kaki o nekakvoj realnosti, dok Izrael u zadnjih 50 godina samo pomjera svoje granice na osnovu nikakvih međunarodnih standarda. Ta država ne bi trebala postojati uopšte (po definiciji, ovo što govorim je antisemitizam, ali boli me k.), s obzirom kako su došli i kako su je napravili.
Locked