Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45284
Joined: 29/12/2005 01:20

#16651 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

CPT wrote:
славянин wrote:
CPT wrote:
Da... ministar ce podpisati da je to bio program jel :lol: btw, kako ministar moze ustaviti nesto ako nije poceo? Nisu doktori "prepisivali" vec su doktori na silu davali injekcije (valjda znas sta znaci given birth control shots"?) zenama crne koze. Etiopljanke su naravno trebale znati sta je u injekcijama koje primaju na silu?! I sigurno su same trazile injekcije koje se inace u Izraelu ne koriste zbog dugorocnih posljedica. Sve to ti pise cak i u izraelskom Haaretzu. Nek ti to neko prevede i nacrta :wink:
Ne pise na silu opet lazes nego DA NISU OBJASNILI TACNO STA ZNACI .Nebitno nego imas li djevojku jesi li imao ? Jesi cuo za kontracepciju ? :? :lol:

#Sterilisu :lol:
Jesi procitao tekst? Pogeldao video? Znas da se iste injekcije ne koriste u Izraelu? Zbog dugorocenih posljedica? Zene su injekcije MORALE primati. Sasvim je svejedno jel ti neko nesto objasnio ako ti moras primati. Valjda je to logicno? Ili mislis da je nakon sto je sletio iz Etiopije trazio bas tu injekciju? I bijeli dio Izraela ne prima tu "kontarcepciju"?
Ne radi ti link bolan. Ide na glavnu stranicu.
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#16652 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by CPT »

jeza u ledja wrote:Ne radi ti link bolan. Ide na glavnu stranicu.
Nije ni bilo linka. Jesi cuo za Google? Copy paste? Bit posta je svakako bio "izvor". Zbog toga i nije link vec url.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#16653 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

CPT wrote: Jesi procitao tekst? Pogeldao video? Znas da se iste injekcije ne koriste u Izraelu? Zbog dugorocenih posljedica? Zene su injekcije MORALE primati. Sasvim je svejedno jel ti neko nesto objasnio ako ti moras primati. Valjda je to logicno? Ili mislis da je nakon sto je sletio iz Etiopije trazio bas tu injekciju? I bijeli dio Izraela ne prima tu "kontarcepciju"?
De po* provera je cesto koristen kontraceptiv (stavi ti pod navodnike slobodno pametniji si od svih doktora i farmaceuta) . Zene su isle doktorima koji su ih "nagovorili" da prime vakcine - tako one kazu (i to ne sve etiopljanje nego ne znam koliko ih je prijavilo) , i "bijeli" dio izraela prima istu kontracepciju kada zena zeli da umjesto tableta primi inekciju...


Od sada na ignore jer ne mogu.. mozak me boli od tebe.. zatupio sam. :D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45284
Joined: 29/12/2005 01:20

#16654 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

CPT wrote:
jeza u ledja wrote:Ne radi ti link bolan. Ide na glavnu stranicu.
Nije ni bilo linka. Jesi cuo za Google? Copy paste? Bit posta je svakako bio "izvor". Zbog toga i nije link vec url.
Nisam ja kriv sto ti ne znas postavit link, pa onda trazis od nekoga da cita nesto sto nisi postavio. :D
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#16655 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by CPT »

славянин wrote:
CPT wrote: Jesi procitao tekst? Pogeldao video? Znas da se iste injekcije ne koriste u Izraelu? Zbog dugorocenih posljedica? Zene su injekcije MORALE primati. Sasvim je svejedno jel ti neko nesto objasnio ako ti moras primati. Valjda je to logicno? Ili mislis da je nakon sto je sletio iz Etiopije trazio bas tu injekciju? I bijeli dio Izraela ne prima tu "kontarcepciju"?
De po* provera je cesto koristen kontraceptiv (stavi ti pod navodnike slobodno pametniji si od svih doktora i farmaceuta) . Zene su isle doktorima koji su ih "nagovorili" da prime vakcine - tako one kazu (i to ne sve etiopljanje nego ne znam koliko ih je prijavilo) , i "bijeli" dio izraela prima istu kontracepciju kada zena zeli da umjesto tableta primi inekciju...


Od sada na ignore jer ne mogu.. mozak me boli od tebe.. zatupio sam. :D
Ista injekcija se u Izraelu ne koristi (imas izjavu Izraelke u klipu) zbog dugorocnih posljedica koje su:
Irregular menstrual periods, or no periods at all
Headaches
Nervousness
Depression
Dizziness
Acne
Changes in appetite
Weight gain
Unwanted facial and body hair
Hair loss
Loss of bone mineral density

Zene su primale injekcije na 3 mjeseca takoj da su dugorocno posljednice skoro zagarantovane. Zene nisu "isle doktorima" jer ti zene u klipu govore ko i kako je davao injekcije. Osim ako ne tvrdis da lazu?! Mozda su same trazile kontracepciju? I to bas tu? Logicno!
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#16656 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by CPT »

jeza u ledja wrote:
CPT wrote:
jeza u ledja wrote:Ne radi ti link bolan. Ide na glavnu stranicu.
Nije ni bilo linka. Jesi cuo za Google? Copy paste? Bit posta je svakako bio "izvor". Zbog toga i nije link vec url.
Nisam ja kriv sto ti ne znas postavit link, pa onda trazis od nekoga da cita nesto sto nisi postavio. :D
Nisam ni postavljao link jer za ovu pricu nije bitan. Imas pored tog URL-a 4 linka sa istom pricom. Valjda ti je potreban 5. (sa istom pricom) da shvatis?!
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#16657 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

Top
CPT, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Image :D
User avatar
CPT
Posts: 6246
Joined: 16/05/2018 11:13

#16658 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by CPT »

https://www.youtube.com/watch?time_cont ... daZNfDB8Qs

1:50
jel ovo Izraelka kaze "ne radi se o normalnoj kontracepciji?"
Last edited by CPT on 07/05/2019 22:37, edited 1 time in total.
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#16659 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Bodkin »

славянин wrote:
Top
CPT, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.
Image :D
Nevjerovatno koliko ti je trebalo :D
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#16660 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

Bodkin wrote:
Nevjerovatno koliko ti je trebalo :D
Moras dati a+ za effort - priznaj :D
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#16661 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Bodkin »

Ma silovanje mozga :-D
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45284
Joined: 29/12/2005 01:20

#16662 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by jeza u ledja »

CPT wrote: Nisam ni postavljao link jer za ovu pricu nije bitan. Imas pored tog URL-a 4 linka sa istom pricom. Valjda ti je potreban 5. (sa istom pricom) da shvatis?!
Sad vidim da si ranije postavio cijeli link.
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#16663 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

славянин wrote:
jeza u ledja wrote:Ma ti etiopljanski jevreji, njima se negira uopste da su jevreji od mnogih. Cista rasisticka spika. Ne uklapa se u teoriju izabranog naroda i tako. Ono, valjda im evropski jevreji od kojih su neki zuci od najzuceg Rusa i plavookiji od arijevske rase, ne smetaju.
Ma isti rasizam kao u Evropi.
Kako nece biti isti rasizam kada je vecina izraelaca iz evrope i bivseg sssr-a :) ali tu se radi o ljudima a ne o drzavi , inace ti isti etiopljani nebi vidili izraela ni na razglednici.
Cuj iz Europe i bivseg SSSR-a sto li da nije "ummet". :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#16664 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

славянин wrote:
CPT wrote:
славянин wrote:Prvi video ti je od "the young turks" , druga dva linka ista... glupiras se... nastavi :lol:
Hoce li izraelski haaretz biti ok?
https://www.haaretz.com

Israel Admits Ethiopian Women Were Given Birth Control Shots
Health Ministry director general instructs all gynecologists in Israel's four health maintenance organizations not to inject women with long-acting contraceptive ** No links **-Provera if they do not understand ramifications of treatment.

:shock: :shock:
Gdje pise IZRAEL JE OBUSTAVIO PROGRAM... pa pise ono sto ti govorim od pocetka da su doktori "prepisivali" kontracepciju iako se posle ispostavilo po izjavama nekog broja etiopljanki da "nisu tacno znale o cemu se radi" ... Opet ponavljam... doveli ih u Izrael da nasele zemlju pa onda ih sterilisu ... i pazi sada rijeci sterilisu koju koristis ... davali su KONTRACEPCIJU znaci privremena neplodnost. Ajde nastavi gebelscic :lol:
Pa pise ti ovdje:
Health Ministry Director General Prof. Roni Gamzu has instructed the four health maintenance organizations to stop the practice as a matter of course.
Ali naravno treba mozak ukljuciti. Tako jednostavno za procitati. :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#16665 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

Procitaj ponovno ... ne znam kakav si sa engleskim.. I nemoj molim te quotati kolegu udara u oci i mozak :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#16666 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

славянин wrote:Procitaj ponovno ... ne znam kakav si sa engleskim. I nemoj molim te quotati kolegu udara u oci i mozak :lol:
:lol: Kazem ja treba mozak ukljuciti.
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#16667 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

BHCluster wrote:
славянин wrote:Procitaj ponovno ... ne znam kakav si sa engleskim. I nemoj molim te quotati kolegu udara u oci i mozak :lol:
:lol: Kazem ja treba mozak ukljuciti.
Znas li sta znaci "practice" u toj recenici o veliki mozgu :? :lol:

Ps: Ustvari.. lakse rjesnje :D

Image :D :lol:
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#16668 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

славянин wrote:
BHCluster wrote:
славянин wrote:Procitaj ponovno ... ne znam kakav si sa engleskim. I nemoj molim te quotati kolegu udara u oci i mozak :lol:
:lol: Kazem ja treba mozak ukljuciti.
Znas li sta znaci "practice" u toj recenici o veliki mozgu :? :lol:
A ko se ukljuci mozak i vidimo ko pise a pise Generalni direktor Ministarstva zdravstva glavna rijec zdravstva pa onda uzme u obzir sta je naredio a naredio je "to stop the practice as a matter of course." Kontam ja ono koristis google translate i slicno ono prasinarski nivo razumjevanja engleskog rijec po rijec ali znacenje napisanoga za takvo nesto moras imati ukljucen mozak. :lol: Da mi je tvoj mozak barem pola sata reko da se malo odmorim. :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#16669 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

BHCluster, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.

Image
User avatar
BHCluster
Posts: 23431
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#16670 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by BHCluster »

Sta kaze ne moze chuti , zar se neradi o pisanju, neka neTko javi jadniku. :lol:
User avatar
славянин
Posts: 11281
Joined: 30/05/2013 21:43
Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)

#16671 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by славянин »

Image :lol:
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#16672 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by LBVIEW »

BHCluster wrote:
славянин wrote:
jeza u ledja wrote:Ma ti etiopljanski jevreji, njima se negira uopste da su jevreji od mnogih. Cista rasisticka spika. Ne uklapa se u teoriju izabranog naroda i tako. Ono, valjda im evropski jevreji od kojih su neki zuci od najzuceg Rusa i plavookiji od arijevske rase, ne smetaju.
Ma isti rasizam kao u Evropi.
Kako nece biti isti rasizam kada je vecina izraelaca iz evrope i bivseg sssr-a :) ali tu se radi o ljudima a ne o drzavi , inace ti isti etiopljani nebi vidili izraela ni na razglednici.
Cuj iz Europe i bivseg SSSR-a sto li da nije "ummet". :lol:
E vidis, taj jevrejski "ummet" je opravdan, fino dovedes kojekakve Ruse/Ukrajince koji, niti znaju rijec hebrejskog, niti s narodom koji ga govori dijele etnicko porijeklo(osim ako se kao dokaz srodstva ne smatra neka potvrda da ti je svekvrva prababe od strica bila Jevrejka :mrgreen:), dodijelis drzavljanstvo i zemlju onih kojima si isto oduzeo. Pa ih onda nafilujes propagandom, pa to povjeruje kako im je to "obecana zemlja"...
I kazu "demokratija, a ne teokratija", aha. :izet:
_Scarlett_
Posts: 804
Joined: 26/05/2018 15:51

#16673 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by _Scarlett_ »

commendatore wrote:
_Scarlett_ wrote:Ne volim Izrael ali ovo Hamasovo ponasanje je krajnje debilno.

Znaju da su Izraelci desetostruci jaci a ipak svako malo ispale granate na njih.
ja kako si bistra..... otkrila si suplju rupu na svirali..... jadni ti izraelci..... kuku majko - teroriše ih onaj ogavni hamas.....
Ne, Hamas ih ne terorise jer im Hamas ne mogu puno.

Hamas gledaju vise da provociraju pa da "podignu svijest" u svijetu kad Izraelci prekomjerno reaguju nego sto zaista misle da ce pobijediti Izrael svojim bijednim napadima.
zposao
Posts: 2585
Joined: 22/03/2019 09:27

#16674 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by zposao »

Vidim konverzacija ide u uobičajenim tokom... :D
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#16675 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by seln »

zposao wrote:Vidim konverzacija ide u uobičajenim tokom... :D
Ja, ba... bezze si se klonirao.
Locked