Izrael je opet pocinio zlocin!

Locked
User avatar
Opetja033
Posts: 10040
Joined: 01/11/2011 20:33

#10726 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Opetja033 »

Korisnica_ wrote:
rangoj wrote:Kad sam juce pričitao tekst koji je Edo Maajka objavio na svom profilu, stvarno ne bilo sramota sto živim u Bosni!!

- Situacija u kojoj se on našao jasno opisuje količinu primitivizma i nekulture u kojoj živimo... žalosno i jadno... :/
Primitivizam i islamizam su usko povezane pojave i najveci problemi danasnjeg bosanskog drustva.
I mene je sramota sto sam iz BiH.
Sto se ne iselis? Ovdje si ionako donja. ;-)
Korisnica_
Posts: 163
Joined: 27/07/2014 11:34

#10727 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Korisnica_ »

Sezam wrote: Meni nije jasno kako je nekom poput tebe dozvoljeno siriti mrznju na ovom forumu?
Tako je - argumenata nema, odgovora nema. Samo banirati, protjerati (a , ne sumnjam, kad biste imali mogucnost) i ubiti sve sto misle drugacije. Nazvati nekog cionistom zato sto ne podrzava Hamas je ok ali zato treba banirati kad neko nekog zove islamistom :lol: To je sirenje mrznje :lol: :lol: :lol:

Odrastite vise i naucite kako se zivi u demokratiji. Na vasu veliku zalost ne zivimo na Bliskom Istoku.
Korisnica_
Posts: 163
Joined: 27/07/2014 11:34

#10728 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Korisnica_ »

Eek-A-Mouse wrote:Korisnice mars iz Bosne ti si kmet Turski :D
Cek, da nisi ti TruePath, dzihadlija iz Malmea? :D :D Sve mi se cini da jesi ali cekacemo jos nekoliko dana da vidimo kako izgledaju tvoji postovi.

Turska, muslimanska imena, islam :D Sve se na kraju vrti oko toga u tvom slucaju :D

Usput, post je prijavljen.
Last edited by Korisnica_ on 07/08/2014 16:29, edited 1 time in total.
User avatar
exliberal-ex
Posts: 7707
Joined: 11/04/2013 00:01

#10729 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by exliberal-ex »

Sezam wrote:
Korisnica_ wrote:
agent_zero wrote: Dosta je i tebe više provokatorice. Sram te i stid bilo da braniš ubice nevine djece i civila! Seli se u izrael kad ih toliko voliš i braniš!
Dosta je vise vas islamista koji ne mozete podnositi da ima ljudi kojima hodze nisu isprali mozak.

Zivimo u demokratiji, live with it.

I usput, da vidimo vas kojima su ljudski zivoti toliko bitni kako osudjujete svoje islamiste u Iraku i Siriji

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/40-hi ... /140807060

Deset puta vise ubijenih Arapa od strane "brace Muslimana", a 90% pro-Palestinaca na forumu suti.

Ne smeta vama ubijanje nevinih, smeta vam samo jevrejsko ubijanje muslimana.

Licemjeri jedni.

Fuj.
Meni nije jasno kako je nekom poput tebe dozvoljeno siriti mrznju na ovom forumu?
Koja je razlika izmedju nje I tebe ...ili nekog drugog koji poziva na unistenje izraela.

Zasto niko neodgovori na njeno pitanje, gdje ste svi kad ovi majmuni iz ISIS-a kolju I ubijaju, par ljudi kaze nesto ostala vecina presucuje ili odobrava
Zasto niko neosudjuje Hamas kad dodje I ispali raketu ispred pune skole a zna da izraelski dronovi patroliraju I da ce navesti vatru u roku par minuta...zasto niko neosudjuje Hamas kad se otkrije da skriva rakete u UN skoli, zasto niko neosudjuje Hamas kad ide I govori ljudima da se neiseljavaju poslije upozorenja izraela da ce napast specificnu regiju zbog raketnih napada....a kad civili izginu onda ih nosaju I kukaju na neselektivno bombardovanje...

I sad mi ti reci kakva je razlika izmedju korisnice I tebe....nikakva...samo drugacija boja dresa :run:
Korisnica_
Posts: 163
Joined: 27/07/2014 11:34

#10730 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Korisnica_ »

Eek-A-Mouse wrote:Mi smo Islamski radikali i puca nam tuki za Izraelom
Nemoj, nemoj biti iskren kada ima toliko koji kazu da njihova podrska Hamasu nema nikakve veze s vjerom.

Zabijes autogol samo :)
Korisnica_
Posts: 163
Joined: 27/07/2014 11:34

#10731 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Korisnica_ »

Razumijem ja to i bolje nego sto mislis. Jedino mi je zao na sta je spao ovaj forum kad se takvi kao ti mozete izraziti kako hocete ("mars iz Bosne kmetu turski, mrzim cifute").

Ali vazno je da bude masovna histerija kad neko kaze da ne podrzava Hamas. To je sirenje mrznje :lol:
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#10732 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by omar little »

Korisnica_ wrote:
Sezam wrote: Meni nije jasno kako je nekom poput tebe dozvoljeno siriti mrznju na ovom forumu?
Tako je - argumenata nema, odgovora nema. Samo banirati, protjerati (a , ne sumnjam, kad biste imali mogucnost) i ubiti sve sto misle drugacije. Nazvati nekog cionistom zato sto ne podrzava Hamas je ok ali zato treba banirati kad neko nekog zove islamistom :lol: To je sirenje mrznje :lol: :lol: :lol:

Odrastite vise i naucite kako se zivi u demokratiji. Na vasu veliku zalost ne zivimo na Bliskom Istoku.
ko o cemu ono o demokraciji. <3 ja tebe opet pitam, sta je demokracija? da samo ti imas pravo na misljenje, u protivnom je okej lijepiti etikete koje zelis? sto mi ne odgovoris? :D

i zasto se uvode iznogudi na ovu temu? kakve veze to ima sa palestinom, zar ne postoji tema na forumu o tome? to sto ljudi ne osudjuju nesto na forumu ne znaci da to ne osudjuju inace. kakav je to blesav stav da ako se ne oglasim na forumu onda nesto odboravam, wtf??
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#10733 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Sezam »

exliberal-ex wrote:
Sezam wrote:
Korisnica_ wrote: Dosta je vise vas islamista koji ne mozete podnositi da ima ljudi kojima hodze nisu isprali mozak.

Zivimo u demokratiji, live with it.

I usput, da vidimo vas kojima su ljudski zivoti toliko bitni kako osudjujete svoje islamiste u Iraku i Siriji

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/40-hi ... /140807060

Deset puta vise ubijenih Arapa od strane "brace Muslimana", a 90% pro-Palestinaca na forumu suti.

Ne smeta vama ubijanje nevinih, smeta vam samo jevrejsko ubijanje muslimana.

Licemjeri jedni.

Fuj.
Meni nije jasno kako je nekom poput tebe dozvoljeno siriti mrznju na ovom forumu?
Koja je razlika izmedju nje I tebe ...ili nekog drugog koji poziva na unistenje izraela.

Zasto niko neodgovori na njeno pitanje, gdje ste svi kad ovi majmuni iz ISIS-a kolju I ubijaju, par ljudi kaze nesto ostala vecina presucuje ili odobrava
Zasto niko neosudjuje Hamas kad dodje I ispali raketu ispred pune skole a zna da izraelski dronovi patroliraju I da ce navesti vatru u roku par minuta...zasto niko neosudjuje Hamas kad se otkrije da skriva rakete u UN skoli, zasto niko neosudjuje Hamas kad ide I govori ljudima da se neiseljavaju poslije upozorenja izraela da ce napast specificnu regiju zbog raketnih napada....a kad civili izginu onda ih nosaju I kukaju na neselektivno bombardovanje...

I sad mi ti reci kakva je razlika izmedju korisnice I tebe....nikakva...samo drugacija boja dresa :run:
jeste da si morao slagati nekoliko puta da bi dosao do zakljucka da izmedju mene i Korisnice nema nikakve razlike (recimo, otkud 500 000 internih izbjeglica u gazi, ako im hamas nije dao sa se iseljavaju....otkud hiljade izbjeglica u UN skolama, ako im hamas nije dao da se iseljavaju itd itd), te da si ispustio primjetiti da ja eksplicitno stavljam cionisti/cionisticki, a ne jevrej/jevrejski, dok @Korisnica generalizuje bez pardona, ali nema veze, bilo kakva smislena konverzacija sa trolovima je ionako nemoguca.

http://www.independent.co.uk/news/world ... 19810.html

http://www.newstatesman.com/world-affai ... ians-human

http://www.ascertainthetruth.com/att/in ... an-shields

Na ovom zadnjem imas i video kako cionisticka mafija koristi palestince kao zivi stit.

Sad nastavite sa trolanjem.
User avatar
Sarajevski-Seljak
Posts: 2117
Joined: 14/02/2011 20:27
Location: Accra, Ghana

#10734 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Sarajevski-Seljak »

Boli me tuki koje je ko vjere, sve bih ja fasiste pobio. I one u Izraelu-Gazi, pa onda one u Iranu, Siriji pa na kraju i one Ruse... ali nazalost ne mogu, pa cu samo reci poserem se na sve vjere.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#10737 Re: Odg: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by L u c i f e r »

KumAli wrote:
Sarajevski-Seljak wrote:Boli me tuki koje je ko vjere, sve bih ja fasiste pobio. I one u Izraelu-Gazi, pa onda one u Iranu, Siriji pa na kraju i one Ruse... ali nazalost ne mogu, pa cu samo reci poserem se na sve vjere.
Joj komunjare... zar vas jos ima... :D
I sta velis, u Ameriki najgledanija ruska tv...? :)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10739 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

E ovo mene ubi
Tacno sam znao, jos dok su ih satirali, da ce na kraju Hamas proglasiti pobjedu
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#10740 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Sezam »

Hvala za info, to je najmanje sto svaki normalan covjek, zgadjen izraelskim fasismom moze uciniti.

Znao sam za 729, a sad su promjenili u 871 :oops:
MUNAFIK
Posts: 5260
Joined: 23/03/2004 00:04

#10741 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by MUNAFIK »

insomnia78 wrote:E ovo mene ubi
Tacno sam znao, jos dok su ih satirali, da ce na kraju Hamas proglasiti pobjedu

to pises o IDF-u da su satirali nekoga dok su ubijali djecu i civile i rusili kuce, skole i bolnice... :thumbup:

Uspjeli su samo avionima porušit sve to i pobit toliko neduznih ljudi, ali su još jednom pokazali pravo lice Izraela, licemjernost svih politickih kurvi po svijetu i okrenuli jos vise naroda širom svijeta protiv Izraela... I da naravno dozvolili su da neka šaka vojnika pobije njihove super opremljene 'komandose' opremljene svom hi teh opremom pokazavši svima da za rat ipak treba imat muda!!!
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#10742 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Sezam »

Normalni ljudi sirom svijeta su zgrazeni cionistickim izivljavanjem i tu nikakav pro-izraelski spin nece pomoci. Recimo ovdje se pokusava sa teorijom "sto ne branite druge muslimane kao sto branite palestince - to je zato jer mrzite jevreje" i slicne gadosti, jer trolovi jako dobro znaju da vecina ljudi u svijetu izraelske zlocine nad civilima u Gazi uopste ne posmatra kroz prizmu religije, vec jednostavno, ljudi jos uvijek znaju prepoznati fasizam. Zato trolovi na ovoj temi prebacivanjem loptice na religiju pokusavaju skrenuti temu u sasvim drugi tok.
L u c i f e r
Posts: 12309
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#10743 Re: Odg: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by L u c i f e r »

MUNAFIK wrote:
insomnia78 wrote:E ovo mene ubi
Tacno sam znao, jos dok su ih satirali, da ce na kraju Hamas proglasiti pobjedu

to pises o IDF-u da su satirali nekoga dok su ubijali djecu i civile i rusili kuce, skole i bolnice... :thumbup:

Uspjeli su samo avionima porušit sve to i pobit toliko neduznih ljudi, ali su još jednom pokazali pravo lice Izraela, licemjernost svih politickih kurvi po svijetu i okrenuli jos vise naroda širom svijeta protiv Izraela... I da naravno dozvolili su da neka šaka vojnika pobije njihove super opremljene 'komandose' opremljene svom hi teh opremom pokazavši svima da za rat ipak treba imat muda!!!
I sultan je pogino na kosovu...
User avatar
mirsek
Posts: 12822
Joined: 07/05/2010 15:40

#10744 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by mirsek »

Korisnica_ wrote:
agent_zero wrote: Dosta je i tebe više provokatorice. Sram te i stid bilo da braniš ubice nevine djece i civila! Seli se u izrael kad ih toliko voliš i braniš!
Dosta je vise vas islamista koji ne mozete podnositi da ima ljudi kojima hodze nisu isprali mozak.

Zivimo u demokratiji, live with it.

I usput, da vidimo vas kojima su ljudski zivoti toliko bitni kako osudjujete svoje islamiste u Iraku i Siriji

http://www.klix.ba/vijesti/svijet/40-hi ... /140807060

Deset puta vise ubijenih Arapa od strane "brace Muslimana", a 90% pro-Palestinaca na forumu suti.

Ne smeta vama ubijanje nevinih, smeta vam samo jevrejsko ubijanje muslimana.

Licemjeri jedni.

Fuj.
Osudjujem ove horde,fanatike, divljake i placenike, radikalne islamiste pogotovo ovu gamad od ISIL-a isto kao i cioniste i izrahell.
Zelim da ih SVE ZAJEDNO ujedinjeni umjereni muslimani pobiju, masakriraju, potamane.
Veliki selam Irancima i da naprave tu nuklearnu bombu da cionisticka gamad cvili od muke ili boli kad im je roknu posred tel aviva. :thumbup: :bih:

DaBogda ih kasikom skupljali. 8-)
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10745 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

MUNAFIK wrote:
insomnia78 wrote:E ovo mene ubi
Tacno sam znao, jos dok su ih satirali, da ce na kraju Hamas proglasiti pobjedu

to pises o IDF-u da su satirali nekoga dok su ubijali djecu i civile i rusili kuce, skole i bolnice... :thumbup:

Uspjeli su samo avionima porušit sve to i pobit toliko neduznih ljudi, ali su još jednom pokazali pravo lice Izraela, licemjernost svih politickih kurvi po svijetu i okrenuli jos vise naroda širom svijeta protiv Izraela... I da naravno dozvolili su da neka šaka vojnika pobije njihove super opremljene 'komandose' opremljene svom hi teh opremom pokazavši svima da za rat ipak treba imat muda!!!
Naravno da je o IDF-u
Ponovicu jos jednom
Izgubili su šesdesetak vojnika
Ubili su oko 2000 civila, od toga oko 400 djece
Nisu im ostavili kamen na kamenu
Škole, bolnice, kuće, električne centrale, sve srušeno
Porušili su im tridesetak tunela, koje su ovi gradili bog te pito koliko vremena i u koje je ulupano bog te pito koliko para i materijala
Povećaće, ako je to uopste moguće još više, kontrolu svih roba koje ulaze u Gazu
Zavrnuće pipu za ulazak humanitarne
Dobili su 225mil$ od amerike za nadogradnju svog štita
Pokrenuće svoju industriju radi dopunjavanja ispucane municije isl
Hamas je, prema IDF-ovim izvorima, na Izrael ispalio oko 4000 raketa
Od toga je dosta uništio "Iron Dome" a ostatak je većinom pao u pustinju
To je Izraelu dalo odlično opravdanje, mada ovima opravdanje i ne treba, da ih još više srokaju
Nije isto kad Izraelci ispale hiljade raketa iz svog AR štita, od kojih jedna kosta izmedju 30k-60k$, oni ce za americke pare platiti svoje radnike da naprave nove i još "pogurati" svoju ekonomiju
A Hamas će od usta odvajati da kupi i prosverca rakete u Gazu
E ako je vama to pobjeda...
rangoj
Posts: 767
Joined: 22/01/2014 13:22

#10746 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by rangoj »

exliberal-ex wrote:
Koja je razlika izmedju nje I tebe ...ili nekog drugog koji poziva na unistenje izraela.

Zasto niko neodgovori na njeno pitanje, gdje ste svi kad ovi majmuni iz ISIS-a kolju I ubijaju, par ljudi kaze nesto ostala vecina presucuje ili odobrava
Zasto niko neosudjuje Hamas kad dodje I ispali raketu ispred pune skole a zna da izraelski dronovi patroliraju I da ce navesti vatru u roku par minuta...zasto niko neosudjuje Hamas kad se otkrije da skriva rakete u UN skoli, zasto niko neosudjuje Hamas kad ide I govori ljudima da se neiseljavaju poslije upozorenja izraela da ce napast specificnu regiju zbog raketnih napada....a kad civili izginu onda ih nosaju I kukaju na neselektivno bombardovanje...

I sad mi ti reci kakva je razlika izmedju korisnice I tebe....nikakva...samo drugacija boja dresa :run:
Mene više interesuje zašto niko ne usuđuje rat u Siriji, gdje su pobijene desetine hiljada, ili Iračke sunitske luđake koje polako osvajaju zemlju i ubijaju Šite i ne muslimane.
Na takvim i sličnim ratištima svaki dan gine više ljudi nego u Palestini za ovih mjesec dana... Ginu u istim situacijama, u granatiranju stambenih zgrada, streljanjima i od snajperske vatre, ali se o njima ne priča...
Last edited by rangoj on 07/08/2014 20:06, edited 1 time in total.
omar little
Posts: 16354
Joined: 14/03/2008 21:14

#10747 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by omar little »

rangoj wrote:
Mene više interesuje zašto niko ne usuđuje rat u Siriji, gdje su pobijene desetine hiljada, ili Iračke sunitske luđake koje polako osvajaju zemlju i ubijaju Šite i ne muslimane.
Na takvim i sličnim ratištima svaki dan gine više ljudi nego u Palestini za ovih mjesec dana... Ginu u istim situacijama, u granatiranju stambenih zgrada, streljanjima i od snajperske vatre, ali se o njima ne priča...

zasto bi se o tome pricalo na temi o palestini? ima tema sirija, ima tema irak. zamjenjuj teze negdje drugo.
rangoj
Posts: 767
Joined: 22/01/2014 13:22

#10748 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by rangoj »

omar little wrote:
rangoj wrote:
Mene više interesuje zašto niko ne usuđuje rat u Siriji, gdje su pobijene desetine hiljada, ili Iračke sunitske luđake koje polako osvajaju zemlju i ubijaju Šite i ne muslimane.
Na takvim i sličnim ratištima svaki dan gine više ljudi nego u Palestini za ovih mjesec dana... Ginu u istim situacijama, u granatiranju stambenih zgrada, streljanjima i od snajperske vatre, ali se o njima ne priča...

zasto bi se o tome pricalo na temi o palestini? ima tema sirija, ima tema irak. zamjenjuj teze negdje drugo.
Ok, ali nije mi jasno zašto se tamo rasprava nije rasplamsala u pravcu fašista koji proganjaju nevine?!
User avatar
Sezam
Posts: 3412
Joined: 03/08/2006 20:30

#10749 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by Sezam »

rangoj wrote:
omar little wrote:
rangoj wrote:
Mene više interesuje zašto niko ne usuđuje rat u Siriji, gdje su pobijene desetine hiljada, ili Iračke sunitske luđake koje polako osvajaju zemlju i ubijaju Šite i ne muslimane.
Na takvim i sličnim ratištima svaki dan gine više ljudi nego u Palestini za ovih mjesec dana... Ginu u istim situacijama, u granatiranju stambenih zgrada, streljanjima i od snajperske vatre, ali se o njima ne priča...

zasto bi se o tome pricalo na temi o palestini? ima tema sirija, ima tema irak. zamjenjuj teaze negdje drugo.
Ok, ali nije mi jasno zašto se tamo rasprava nije rasplamsala u pravcu fašista koji proganjaju nevine?!
Mozda zato jer Sirijski rat traje "samo" nekoliko godina i radi se o klasicnom gradjaanskom ratu, imao si despota i pobunjenike, sad imas minimalno tri zaracene strane, itd.

Sranje u Izraelu traje od 1948, i radi se o klasicnoj kolonijalnoj okupaciji u kojoj se starosjedioci sistematski protjeruju i istrebljuju, a tokom vremena su svedeni na nivo poluljudi.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#10750 Re: Izrael je opet pocinio zlocin!

Post by insomnia78 »

Prije ce biti da je zato sto ovi ubijaju šite, krscane i sad svima omiljene jezide pa eto i nije tolika steta
Locked