Dešavanja u Srbiji

User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#52976 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by seln »

SamoVasGledam wrote: 11/05/2021 15:35
MorningStar wrote: 11/05/2021 15:21
Zato su odrzavali kontakt sa njemcima kao i draza. Nadam se da su ga na kakvoj deponiji u rupu ubacili da dodam :D
I komunisti su u nekoliko navrata sarađivali sa Nemcima. Nema nevinih.
SrBska istina. :-)
"Saradjivali" su u smislu razgovora o tretmanu zarobljenika i ranjenika, kao i o privremenom primirju.
A vas djeneral je bio kukavicki zlotvor i kolaborater, pa vi to sad zavijajte u slaninu koliko god vas volja.
I, da: bombardovace vas opet.
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#52977 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by spreca »

Ima i razumnih u toj kaljugi od drzave

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kritike ... /210511115
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#52978 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by seln »

spreca wrote: 11/05/2021 15:48 Ima i razumnih u toj kaljugi od drzave

https://www.klix.ba/vijesti/bih/kritike ... /210511115
Svaka cast tim 2%, zelim im sve najbolje... ali oni su izuzetak koji potvrdjuje pravilo.
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#52979 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by SamoVasGledam »

seln wrote: 11/05/2021 15:43 SrBska istina. :-)
"Saradjivali" su u smislu razgovora o tretmanu zarobljenika i ranjenika, kao i o privremenom primirju.
A vas djeneral je bio kukavicki zlotvor i kolaborater, pa vi to sad zavijajte u slaninu koliko god vas volja.
I, da: bombardovace vas opet.
Pa odlikovao ga je u toku rata Šarl de Gol, a psthumno odlikovanja i priznanja su mu dodeljivali i američki predsednici Truman i Nikson. Čak su Amerikanci i film snimali o njemu, stripove pravili. Toliko o ''srbskoj istini'' i zavijanju istine.
Ne pada mi na pamet da branim njegovo lik i delo. Ja sam iz kraja gde četnika nikada nije bilo, niti sam ih ikada simpatisao lično, ali ako se iznose činjenice onda neka se iznose sve, a ne sada kao ''Srbi nešto izmišljaju''.
O kakvom bombardovanju ti pričaš? Gde sam ja spominjao ikakvo bombdardovanje ili bilo šta slično? Zašto nas ti i tvoji neistomišljenici ne bombardujete nego pozivate druge da biju vaše bitke i ispunjavaju vaše želje? Što se kitiš i pretiš tuđom snagom? Patetično i iskompleksirano.

Što se tiče Nemaca i partizana, zanimljiva mi je ta njihova razmena vojnika uz nasmejana lica, ćaskanje, grljenje ruku, zajedničkog poziranja, zajedničko izviđanje terena...
https://i.ibb.co/ykGdtmZ/Nemci-7-SS-i-partizani-1.jpg
https://i.ibb.co/BnLGvqd/nemci3.png
https://i.ibb.co/pyY8H9d/nemci.png
https://i.ibb.co/HBWxj4K/telegram.jpg

Ili šta je Vladimir Velebit govorio o odnosima sa Nemcima.
https://i.ibb.co/m4Pz8pJ/vladimirvelebit.jpg
Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#52980 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

sandzokan wrote: 10/05/2021 19:40
Duka Dizel II wrote: 10/05/2021 18:40
sandzokan wrote: 10/05/2021 18:05

Izmigoljio si iz rupe nakon sto si pod nickom Jaramaz imao epizodu nacionalistickog divljanja na forumu.
Što baš na mene sumnju bacaš?
Odao te jedan detalj, vrlo specifican.
Nije mi jasno sto si se vratio, kao Jaramaz si dobio po njonji, pa ti je sada sigurno jos teze da kao Duka se pretvaras da si normalan.
Aoooo...tako veliš?
Eo sad apelujem na moderaciju da proveri tvoje navode, pa nek me zauvek banuju ako je to istina.
Ja ne pišem baš mnogo ni kao Duka, niti se nešto ustručavam kad pišem, pa da mi treba još jedan nalog.

Evo, reportovao sam ti post. Tražim da Bloo javno potvrdi ili demantuje tvoje optužbe.
Last edited by Duka Dizel II on 11/05/2021 17:35, edited 1 time in total.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#52981 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by MorningStar »

SamoVasGledam wrote: 11/05/2021 15:35
MorningStar wrote: 11/05/2021 15:21
Zato su odrzavali kontakt sa njemcima kao i draza. Nadam se da su ga na kakvoj deponiji u rupu ubacili da dodam :D
I komunisti su u nekoliko navrata sarađivali sa Nemcima. Nema nevinih.
Nema samo sto ima velika razlika izmedju neznatnog broja specificnih slucajeva i planske izdajnicke koljacke politike. To sto vam sole pamet o toboze partizani i cetnici na istoj strani samo se malo posvadjali- kako bi ujedinili sprski korpus u "preporodjenoj" srbiji mozes macku okaciti.

Kad amnestiras go*no i sam postanes go*no - znas tu izreku ?
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#52982 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by SamoVasGledam »

MorningStar wrote: 11/05/2021 16:50 Nema samo sto ima velika razlika izmedju neznatnog broja specificnih slucajeva i planske izdajnicke koljacke politike. To sto vam sole pamet o toboze partizani i cetnici na istoj strani samo se malo posvadjali- kako bi ujedinili sprski korpus u "preporodjenoj" srbiji mozes macku okaciti.

Kad amnestiras go*no i sam postanes go*no - znas tu izreku ?
Niko nije rekao da su na istoj strani, već da su imali zajedničkog neprijatelja no dobro.
Ali evo jedno pitanje - zašto se uvažava međunarodni stav o nevinosti Nasera Orića, ali se ne uvažava pozitivan međunarodni stav o Draži Mihailoviću?
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#52983 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by MorningStar »

SamoVasGledam wrote: 11/05/2021 17:04
MorningStar wrote: 11/05/2021 16:50 Nema samo sto ima velika razlika izmedju neznatnog broja specificnih slucajeva i planske izdajnicke koljacke politike. To sto vam sole pamet o toboze partizani i cetnici na istoj strani samo se malo posvadjali- kako bi ujedinili sprski korpus u "preporodjenoj" srbiji mozes macku okaciti.

Kad amnestiras go*no i sam postanes go*no - znas tu izreku ?
Niko nije rekao da su na istoj strani, već da su imali zajedničkog neprijatelja no dobro.
Ali evo jedno pitanje - zašto se uvažava međunarodni stav o nevinosti Nasera Orića, ali se ne uvažava pozitivan međunarodni stav o Draži Mihailoviću?
Ko uvazava ? Naser uvelicani "heroj" koji je ostavio vojsku i ljude on jos ziv a vojska i narod kojim je komandovao pod zemljom.Pored Avde Palica sad se potura jedan Naser kao heroj .. E to je samo primjer degeneracije mozga.

A pozitivan medjunarodni stav ? Ok ako pricamo o medjunarodnim stavovima i ono uvazavas iste - kako si uvazio bombe po glavi 99e - medjunarodne ?

Medjunarodni su se pisali po nasim narodima od kad je svijeta i vijeka sad odjednom ono moze jer su drazu smrdana koji je klao svoj narod uz druge narode i pomagao neprijateljima (sta bi oko uzica ili jablanice itd ??) Mecnuli u "dobrotvora" u sklopu zapadne agende borbe protiv komunizma.
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#52984 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by SamoVasGledam »

MorningStar wrote: 11/05/2021 17:22
Ko uvazava ? Naser uvelicani "heroj" koji je ostavio vojsku i ljude on jos ziv a vojska i narod kojim je komandovao pod zemljom.Pored Avde Palica sad se potura jedan Naser kao heroj .. E to je samo primjer degeneracije mozga.

A pozitivan medjunarodni stav ? Ok ako pricamo o medjunarodnim stavovima i ono uvazavas iste - kako si uvazio bombe po glavi 99e - medjunarodne ?

Medjunarodni su se pisali po nasim narodima od kad je svijeta i vijeka sad odjednom ono moze jer su drazu smrdana koji je klao svoj narod uz druge narode i pomagao neprijateljima (sta bi oko uzica ili jablanice itd ??) Mecnuli u "dobrotvora" u sklopu zapadne agende borbe protiv komunizma.
Ne, pusti sada 99-u. Pričamo konkretno o ova dva slučaja.
Zapadnjaci su proglasili Orića nevinim, a Dražu veličali u toku rata i nakon njegove smrti, dodeljivali mu ordenje, snimali filmove o njemu, izdavali stripove.
E sada zašto se stav Zapadnjaka o prvom uvažava, a stav Zapadnjaka o drugom ne uvažava?
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#52985 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by MorningStar »

SamoVasGledam wrote: 11/05/2021 17:30
MorningStar wrote: 11/05/2021 17:22
Ko uvazava ? Naser uvelicani "heroj" koji je ostavio vojsku i ljude on jos ziv a vojska i narod kojim je komandovao pod zemljom.Pored Avde Palica sad se potura jedan Naser kao heroj .. E to je samo primjer degeneracije mozga.

A pozitivan medjunarodni stav ? Ok ako pricamo o medjunarodnim stavovima i ono uvazavas iste - kako si uvazio bombe po glavi 99e - medjunarodne ?

Medjunarodni su se pisali po nasim narodima od kad je svijeta i vijeka sad odjednom ono moze jer su drazu smrdana koji je klao svoj narod uz druge narode i pomagao neprijateljima (sta bi oko uzica ili jablanice itd ??) Mecnuli u "dobrotvora" u sklopu zapadne agende borbe protiv komunizma.
Ne, pusti sada 99-u. Pričamo konkretno o ova dva slučaja.
Zapadnjaci su proglasili Orića nevinim, a Dražu veličali u toku rata i nakon njegove smrti, dodeljivali mu ordenje, snimali filmove o njemu, izdavali stripove.
E sada zašto se stav Zapadnjaka o prvom uvažava, a stav Zapadnjaka o drugom ne uvažava?
U prvom slucaju zapad je proglasio orica nevinim jer nista nije ni uradio , nije imao pravi vojnicki ustroj jedinica pod sobom kada su se desili zlocini oko srebrenice koji su uzrokovani cinjenicom da su jedinice isle u pljacku i otimacinu jer je narod bio gladan. I koliko znam nitko sa zapada nije proglasio orica pozitivnom osobom.

Gledajuci lik i djelo najvise bi ga okarakterisao po ucinku - nesposobnim - a nakon onog sto se desilo castan komandant bi uzeo pistolj pa u kancelariju.

Drugi je par carapa sto imas inata kod nekih Bosnjaka pa namjerno u kontru vama ga nesto promovisu.

Sa druge strane - ameri i britanci su poturili pricu o drazi kao ok ovo ono pa i cetnicima zbog cinjenice da je mozda godinu prikrivao svoju namjeru te svoje zlocine - nakon sto su su ga skontali ukinuta je sva podrska cetnickma.

Nakob rata su ga odlikovali dizali i sta vec ne zbog cinjenice da je antikomunista i monarhista a ostalo au stavili pod tepih poput koljacko genocidnih ucinaka i kolaboracije sa nacistima - jer prioriteti su se promjenili - komunizam je postao glavni neprijatelj.


Nego kako ti uzimas misljenje svoje i uzmianje u razmatranje "medjunarodnog" stava o drazi a zavoravljas "medjunarodni" stav "bombom po glavi" - ja sam svoj elaborirao pa de izvoli .
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#52986 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

niko visHe ne spominje kosovo...

bhnapoleon1
Posts: 6499
Joined: 11/05/2014 23:47

#52987 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by bhnapoleon1 »

dokad će ae dopuštati četnička propaganda na forumu pa nije ovo Šumadija
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52988 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Ameri sam cetnicki pokret i dalje smatraju antifasistickim, cak prosle godine su poslali zvanicnu delegaciju na obiljezavanje operacije Halyard, mislim da su cak i ambasadori SAD i u BIH i Srbiji bili aktivni u tome.
Moj licni stav da su cetnici bili klasicna srpska monarhisticka vojska, sa povremenim zanemarivim izletima u antifasizam.
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#52989 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by MorningStar »

llull wrote: 11/05/2021 17:51 Ameri sam cetnicki pokret i dalje smatraju antifasistickim, cak prosle godine su poslali zvanicnu delegaciju na obiljezavanje operacije Halyard, mislim da su cak i ambasadori SAD i u BIH i Srbiji bili aktivni u tome.
Moj licni stav da su cetnici bili klasicna srpska monarhisticka vojska, sa povremenim zanemarivim izletima u antifasizam.
Kakav stav pa zakleli su se da se ne briju dok se kralj ne vrati koji je pobjego, monarhisti nego sta. A sa antifazmom se ni u prolazu nisu sreli, doduse jesu al nije dobro zavrsilo po njih :D

Ameri mogu da kenjaju kolko hoce jer od 47 pa dalje im je komunizam neprijatelj broj jedan bio- tako da sve prije toga nije bitno.Kao sto su talibani bili cool 86 a onda 2000ih ih krhali i odjednom ne valjaju.
Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#52990 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

llull wrote: 11/05/2021 17:51 Ameri sam cetnicki pokret i dalje smatraju antifasistickim, cak prosle godine su poslali zvanicnu delegaciju na obiljezavanje operacije Halyard, mislim da su cak i ambasadori SAD i u BIH i Srbiji bili aktivni u tome.
Moj licni stav da su cetnici bili klasicna srpska monarhisticka vojska, sa povremenim zanemarivim izletima u antifasizam.
Četnici nisu bili klasična monarhistička vojska.

Četnici su reč koja je vremenom postala nekakav eufemizam.


Inače, u Beogradu postoji spomenik pravom pravcatom četniku, sa sve šubarom i kokardom sa lobanjom.
Postavljen je još 30-ih godina prošlog veka i ni komunisti ga nisu dirali.

Spomenik Vojvodi Vuku

Image
User avatar
MorningStar
Posts: 9431
Joined: 22/11/2019 18:43

#52991 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by MorningStar »

E to su te greske komunista, trebalo je vise tuc.. Mnogo vise ..
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#52992 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

llull wrote: 11/05/2021 17:51 Ameri sam cetnicki pokret i dalje smatraju antifasistickim, cak prosle godine su poslali zvanicnu delegaciju na obiljezavanje operacije Halyard, mislim da su cak i ambasadori SAD i u BIH i Srbiji bili aktivni u tome.
Moj licni stav da su cetnici bili klasicna srpska monarhisticka vojska, sa povremenim zanemarivim izletima u antifasizam.
I ti si kao za gradjansku drzavu,saradnju medju narodima i sl.?
A u cemu se taj "povremeni izlet u antifazam ogledao" , mozda klanju Bosnjaka po drinskim mostovima? :oops:
Last edited by LBVIEW on 11/05/2021 18:24, edited 1 time in total.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#52993 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

Srpski historijski revizionizam na djelu. :oops:
Nego, kad se vec velicaju zlocinacke formacije, hocemo li biti dosljedni pa nastaviti niz, ili ce, nejac, po obicaju, poceti kmecati? :D
Sta kaze moderacija?
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52994 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

LBVIEW wrote: 11/05/2021 18:20
llull wrote: 11/05/2021 17:51 Ameri sam cetnicki pokret i dalje smatraju antifasistickim, cak prosle godine su poslali zvanicnu delegaciju na obiljezavanje operacije Halyard, mislim da su cak i ambasadori SAD i u BIH i Srbiji bili aktivni u tome.
Moj licni stav da su cetnici bili klasicna srpska monarhisticka vojska, sa povremenim zanemarivim izletima u antifasizam.
I ti si kao za gradjansku drzavu,saradnju medju narodima i sl.?
A u cemu se taj "povremeni izlet u antifazam ogledao" , mozda klanju Bosnjaka po drinskim mostovima? :oops:
Kao prvo, nikakav revizionizam nije u pitanju, ja ih ne smatram antifasistima i ako razumijes i citas latinicno pismo mogao si vidjeti da sam napisao da je izjednacavanje njih i NOV apsurdno. Kao drugo u drugoj polovini 1941 dok su imali saradnju sa Partizanima imali su nekolicinu akcija protiv njemackih okupacionih snaga. Kao trece cetnici su sa razlogom svrstani u saradnike okupatora i ja nikada nisam negirao to.
I kao cetvrto, popij ljekic upalio si se kao kutnjak.
PS. Stvarno vise ti i tvoje plakanje i kukanje moderaciji, kao neko deriste koje kada ga drugari ne uzmu u ekipu u fudbalu ono place mami i tati.
User avatar
pici
Posts: 43563
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#52995 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

i ustase su onda antifasisti druzbovali i skupa ratovali sa drazinim cetnicima... ercegovci like this :thumbup: kad vec sve i svasta rehabilitujemo

Image
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#52996 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

llull wrote: 11/05/2021 18:31
LBVIEW wrote: 11/05/2021 18:20
llull wrote: 11/05/2021 17:51 Ameri sam cetnicki pokret i dalje smatraju antifasistickim, cak prosle godine su poslali zvanicnu delegaciju na obiljezavanje operacije Halyard, mislim da su cak i ambasadori SAD i u BIH i Srbiji bili aktivni u tome.
Moj licni stav da su cetnici bili klasicna srpska monarhisticka vojska, sa povremenim zanemarivim izletima u antifasizam.
I ti si kao za gradjansku drzavu,saradnju medju narodima i sl.?
A u cemu se taj "povremeni izlet u antifazam ogledao" , mozda klanju Bosnjaka po drinskim mostovima? :oops:
Kao prvo, nikakav revizionizam nije u pitanju, ja ih ne smatram antifasistima i ako razumijes i citas latinicno pismo mogao si vidjeti da sam napisao da je izjednacavanje njih i NOV apsurdno. Kao drugo u drugoj polovini 1941 dok su imali saradnju sa Partizanima imali su nekolicinu akcija protiv njemackih okupacionih snaga. Kao trece cetnici su sa razlogom svrstani u saradnike okupatora i ja nikada nisam negirao to.
I kao cetvrto, popij ljekic upalio si se kao kutnjak.
PS. Stvarno vise ti i tvoje plakanje i kukanje moderaciji, kao neko deriste koje kada ga drugari ne uzmu u ekipu u fudbalu ono place mami i tati.
Tebi nisam ni rekao za revizionizam, a to sto si slijep na isti kod sunarodnjaka ti na temi, nije moj problem. Fino su se zaigrali, pa rek'o da priupitam moderaciju da nastavimo u i istom tonu, samo znas i sam kako bi bilo kmecanja nejaci, toliko o tome ko je ckapi.
Nego, ne znam, kad se, umjesto ispravnog termina, a to su zlocinci, rabi monarhisti, pa onda, pored mora zlocina, spomene "izlet u antifasizam", to je meni simptomaticno. Kao kad bi za Ustaski pokret spominjali sve drugo - npr. otpor velikosrpskoj politici i Velebitski ustanak, te saradnju sa komunistima izmedju dva, rata osim srzi njihove politike.
Nego, sta bi sa onim prepravljenim postom u kojem si slagao za
Dodicka i Srbiju, ha lazove?
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52997 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Ja komentarisem ono zbog cega sam citiran, ako ti ne znas istoriju onda je to tvoj problem. Ako ne znas da se ponasas, to je vec stvar kucnog odgoja.
Ako imas disleksiju reci da pisem boldovano i sa caps lock. Cisto da mozes da procitas da sam napisao da su "saradnici okupatora" bas kao Ustase, Handzarovci ( oni su bili doslovno okupatorska vojska ), Ljoticevci, Nedicevi, Zeleni Kadar i ostale milicije.
To sto su oni ideoloski bili monarhisti u 2SR ne znaci da nisu bili saradnici okupatora pa i zlocinci.
Moramo zamoliti moderaciju da ti napravimo neke slikovnice, pa da mozda tako bolje shvatis i svaris informacije kada ti nacrtamo. :D
Ti se svadjas sa ljudima po forumu, ostali manje vise pisu svoje licne stavove.
Hajde de uskoro ce proci lockdown pa ces moci malo medju narod da se druzis sa ljudima, ubija te izolacija ozbiljno.
Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#52998 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

Kad će biti otvorena uvek neugodna tema o Crnoj Gori?

Hteo bih da kažem nešto.
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#52999 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by sandzokan »

Duka Dizel II wrote: 11/05/2021 16:35
Aoooo...tako veliš?
Eo sad apelujem na moderaciju da proveri tvoje navode, pa nek me zauvek banuju ako je to istina.
Ja ne pišem baš mnogo ni kao Duka, niti se nešto ustručavam kad pišem, pa da mi treba još jedan nalog.

Evo, reportovao sam ti post. Tražim da Bloo javno potvrdi ili demantuje tvoje optužbe.
haha zajebi šuplju o IP adresi... da je neke moderacije ti si trebao još na temi o CG da dobiješ ban.
Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#53000 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

sandzokan wrote: 11/05/2021 20:56
Duka Dizel II wrote: 11/05/2021 16:35
Aoooo...tako veliš?
Eo sad apelujem na moderaciju da proveri tvoje navode, pa nek me zauvek banuju ako je to istina.
Ja ne pišem baš mnogo ni kao Duka, niti se nešto ustručavam kad pišem, pa da mi treba još jedan nalog.

Evo, reportovao sam ti post. Tražim da Bloo javno potvrdi ili demantuje tvoje optužbe.
haha zajebi šuplju o IP adresi... da je neke moderacije ti si trebao još na temi o CG da dobiješ ban.
Zbog tebe je ta tema i zaključana.
Djecu u drugu sobu sam morao oterati kad ste ti i LBVIEW uleteli na zadnju stranicu.

Ovo ti sad neće proći tek tako. Radiš neke istrage na forumu ili šta?
Bolje da neke druge stvari radiš svaki dan.
Post Reply