Dešavanja u Srbiji

Bossona
Posts: 5276
Joined: 21/12/2020 03:28

#52926 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bossona »

U Srbiji vlada ista ideologija i isti ljudi iz devedesetih godina samo su devedesetih imali mnogo manje Šešelja a sada vladaju njegovi učenici.

Milošević je svoga kuma konkurenta Stanbolića koji ge je doveo u politiku ubio i bacio u krečanu a Vućićeve konkurente i kritičare ubijaju njegovi ljudi. Politički protivnik Vučić poput Cvijana izbacuje rijeka, dok se o njegovom ubistvu godinama krilo od javnosti i medija koje kontroliše Vučić, koji je bio minstar informisanja kada je ubijen Ćuruvija kojem je prijetio Vučić da će se osvetiti u vrijeme bombardovanja Srbije.


llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52927 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Joj kad vidim Milojka Pantica, devedesetih je bio jedan od najvecih srba ikada a sada kao neo liberal i slicno .... Sere mi se od te Maderaske ljige.
Last edited by llull on 10/05/2021 17:59, edited 2 times in total.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52928 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Dupli
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#52929 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by sandzokan »

Duka Dizel II wrote: 10/05/2021 15:42
:D
Milan Kučan otkrio šokantan podatak: Visoki europski dužnosnik rekao mi je da ih samo Srbija zanima...

https://direktno.hr/eu-i-svijet/eu/mil ... ma-231984/
Izmigoljio si iz rupe nakon sto si pod nickom Jaramaz imao epizodu nacionalistickog divljanja na forumu.
Bossona
Posts: 5276
Joined: 21/12/2020 03:28

#52930 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bossona »

Milojko Pantić je izdajnik kao i svi drugi kritičari post Miloševićevih režima zato što ne podržava velikosrpsku ideologiju krvi i tla jer većinska Srbija duže od tri decenije glasa za tu ideologiju.

Miloševićeva Srbija se nije promijenila ni za jotu, njega su poslali u Hag ne zbog zla koji je načinio devedesetih već je smijenjen i kažnjen zato što je izgubio Kosovo i nije ostvario velikosrpske ciljeve zbog kojih je vodio agresorske ratove.

Rušenjem njegovog režima od strane onih koji su ga i doveli na vlast a to su SPC, DB i SANU su ga samo zamijenili novim jahačima iste ideologije.
Najkraće izrečena istina o Srbiji i onima koji vladaju u njoj.


Image
Image
Image
Duka Dizel II
Posts: 1127
Joined: 01/04/2020 09:04

#52931 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Duka Dizel II »

sandzokan wrote: 10/05/2021 18:05

Izmigoljio si iz rupe nakon sto si pod nickom Jaramaz imao epizodu nacionalistickog divljanja na forumu.
Što baš na mene sumnju bacaš?
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52932 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Milojko Pantic ti je bio cetnik na kub krajem osamdesetih i pocetkom devedesetih, bas kao sto su sada onaj Maric sa Happy i ostale Vuciceve sluge.
Nema u njemu trunke morala i etike, sve je to korist. Jebe se njemu i za crnogorce, bosnjake i hrvate ...
Mani me tih prelivoda... uostalom isto je govno i on kao i Vucic. Samo sto je ovaj drugi malo pametniji pa uzeo vlast.
A mislim da ti bas cesto ne prelazis granicu preko Drine i ne ides u Srbiju ... Nije jarane moj sve internet ...
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#52933 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

llull wrote: 10/05/2021 15:31 Sve si ti precizno pojasnio nemam ti ja sta tu dodati. Prosto sam ubjedjen da si stvarno historijski ekspert i cak mozda i antropoloski.
Nego samo ti meni reci sta je rjesenje tog problema na koji stalno ukazujes?
Za pocetak priznati genocid(mislim na politicki vrh Srbije i RS-a) u NDH i Srebrenici.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52934 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Pa zar ti Dodik nije priznao nekad davno i to ti je zavrseno... Srbija svakako po medjunarodnoj presudi nema nista sa Srebrenicom.
džakailibu
Posts: 616
Joined: 08/05/2013 11:37

#52935 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by džakailibu »

llull wrote: 10/05/2021 17:52 Joj kad vidim Milojka Pantica, devedesetih je bio jedan od najvecih srba ikada a sada kao neo liberal i slicno .... Sere mi se od te Maderaske ljige.
To stalno spominjem. perjanica cetnicizma kroz zvezdu i delije. i onda ga ovdje goste predstavljajuci ga nekim liberalom. izgubio frajko sinekure pa mu tesko
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#52936 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muha_sa »

džakailibu wrote: 10/05/2021 19:21
llull wrote: 10/05/2021 17:52 Joj kad vidim Milojka Pantica, devedesetih je bio jedan od najvecih srba ikada a sada kao neo liberal i slicno .... Sere mi se od te Maderaske ljige.
To stalno spominjem. perjanica cetnicizma kroz zvezdu i delije. i onda ga ovdje goste predstavljajuci ga nekim liberalom. izgubio frajko sinekure pa mu tesko
Ima li tamo neko poznato ime da nije ala Milojko, Vucic i ostale perjanice cetnicizma :?
džakailibu
Posts: 616
Joined: 08/05/2013 11:37

#52937 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by džakailibu »

muha_sa wrote: 10/05/2021 19:25
džakailibu wrote: 10/05/2021 19:21
llull wrote: 10/05/2021 17:52 Joj kad vidim Milojka Pantica, devedesetih je bio jedan od najvecih srba ikada a sada kao neo liberal i slicno .... Sere mi se od te Maderaske ljige.
To stalno spominjem. perjanica cetnicizma kroz zvezdu i delije. i onda ga ovdje goste predstavljajuci ga nekim liberalom. izgubio frajko sinekure pa mu tesko
Ima li tamo neko poznato ime da nije ala Milojko, Vucic i ostale perjanice cetnicizma :?
Sifra: a nisu ni cvece doneli !!!
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52938 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

muha_sa wrote: 10/05/2021 19:25
džakailibu wrote: 10/05/2021 19:21
llull wrote: 10/05/2021 17:52 Joj kad vidim Milojka Pantica, devedesetih je bio jedan od najvecih srba ikada a sada kao neo liberal i slicno .... Sere mi se od te Maderaske ljige.
To stalno spominjem. perjanica cetnicizma kroz zvezdu i delije. i onda ga ovdje goste predstavljajuci ga nekim liberalom. izgubio frajko sinekure pa mu tesko
Ima li tamo neko poznato ime da nije ala Milojko, Vucic i ostale perjanice cetnicizma :?
Pa Milojko ti nije poznat odavno ... on je lik umro od alkohola samo mu jos nisu javili. Pa vise je tih poznatih intelektualaca koji nisu perjanice cetnicizma kako kazes nego isuvise desno obojenih.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#52939 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

llull wrote: 10/05/2021 15:31 Sve si ti precizno pojasnio nemam ti ja sta tu dodati. Prosto sam ubjedjen da si stvarno historijski ekspert i cak mozda i antropoloski.
Nego samo ti meni reci sta je rjesenje tog problema na koji stalno ukazujes?
Podsjecas me s tim bezobrazlukom na onog Stanivukivica i "cica-mica" pricu. Ne pravi se neuk, znas vrlo dobro da ni Skupstina RS-a, niti Srbije nisu usvojile rezoluciju o genocidu.
Isto tako znas kako je po presudi Tribunala u Hagu Srbija, kao krivac za nesprijecanje istog, preuzela i odredjene obaveze.
I onda nekom spocitavas "srljanje" u fasizam. :-)
User avatar
muha_sa
Posts: 128646
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#52940 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by muha_sa »

U Belivukovoj mašini za meso nađeni DNK Radojevića i Ljepoje

https://nova.rs/vesti/hronika/u-belivuk ... i-ljepoje/
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#52941 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by sandzokan »

Duka Dizel II wrote: 10/05/2021 18:40
sandzokan wrote: 10/05/2021 18:05

Izmigoljio si iz rupe nakon sto si pod nickom Jaramaz imao epizodu nacionalistickog divljanja na forumu.
Što baš na mene sumnju bacaš?
Odao te jedan detalj, vrlo specifican.
Nije mi jasno sto si se vratio, kao Jaramaz si dobio po njonji, pa ti je sada sigurno jos teze da kao Duka se pretvaras da si normalan.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#52942 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

LBVIEW wrote: 10/05/2021 19:38
llull wrote: 10/05/2021 15:31 Sve si ti precizno pojasnio nemam ti ja sta tu dodati. Prosto sam ubjedjen da si stvarno historijski ekspert i cak mozda i antropoloski.
Nego samo ti meni reci sta je rjesenje tog problema na koji stalno ukazujes?
Podsjecas me s tim bezobrazlukom na onog Stanivukivica i "cica-mica" pricu. Ne pravi se neuk, znas vrlo dobro da ni Skupstina RS-a, niti Srbije nisu usvojile rezoluciju o genocidu.
Isto tako znas kako je po presudi Tribunala u Hagu Srbija, kao krivac za nesprijecanje istog, preuzela i odredjene obaveze.
I onda nekom spocitavas "srljanje" u fasizam. :-)
Eto bolan neka samo ti nisi bezobrazan... Opet ces da zapjenis bespotrebno i narusavas svoje zdravlje, a presuda za nesprjecavanje i za genocid se u mnogome razlikuju. Ti srljas u taj fasizam samo sto je tuzno to sto nisi svjestan, ja sto sam sa tvoje strane vidio predrasuda i omalovazavanje drugih nacija, naroda i vjera to nisam dugo vidio. Umjesto da promovises pravu gradjansku BIH kakva i treba da bude ti samo kacas epitete raznim forumasima.
Last edited by llull on 10/05/2021 19:47, edited 1 time in total.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#52943 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

sandzokan wrote: 10/05/2021 19:40
Duka Dizel II wrote: 10/05/2021 18:40
sandzokan wrote: 10/05/2021 18:05

Izmigoljio si iz rupe nakon sto si pod nickom Jaramaz imao epizodu nacionalistickog divljanja na forumu.
Što baš na mene sumnju bacaš?
Odao te jedan detalj, vrlo specifican.
Nije mi jasno sto si se vratio, kao Jaramaz si dobio po njonji, pa ti je sada sigurno jos teze da kao Duka se pretvaras da si normalan.
Znac cetnicki klon kao sto se i pretpstavljalo - smrada prijaviti moderaciji. :izet:
sandzokan
Posts: 1137
Joined: 23/10/2014 19:21
Location: ul. Jovana Divjaka

#52944 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by sandzokan »

LBVIEW wrote: 10/05/2021 19:47
sandzokan wrote: 10/05/2021 19:40
Duka Dizel II wrote: 10/05/2021 18:40

Što baš na mene sumnju bacaš?
Odao te jedan detalj, vrlo specifican.
Nije mi jasno sto si se vratio, kao Jaramaz si dobio po njonji, pa ti je sada sigurno jos teze da kao Duka se pretvaras da si normalan.
Znac cetnicki klon kao sto se i pretpstavljalo - smrada prijaviti moderaciji. :izet:
Jeste, radi se o istoj osobi. I rekao sam mu na onoj temi Ubrzano naoruzavanje da je provaljen pa se pravio da nije to ni procitao.
Ma kakva moderacija...da ne bi penzionera Jaramaz bi do sabaha bljuvotine pisao.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#52945 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

llull wrote: 10/05/2021 19:47
LBVIEW wrote: 10/05/2021 19:38
llull wrote: 10/05/2021 15:31 Sve si ti precizno pojasnio nemam ti ja sta tu dodati. Prosto sam ubjedjen da si stvarno historijski ekspert i cak mozda i antropoloski.
Nego samo ti meni reci sta je rjesenje tog problema na koji stalno ukazujes?
Podsjecas me s tim bezobrazlukom na onog Stanivukivica i "cica-mica" pricu. Ne pravi se neuk, znas vrlo dobro da ni Skupstina RS-a, niti Srbije nisu usvojile rezoluciju o genocidu.
Isto tako znas kako je po presudi Tribunala u Hagu Srbija, kao krivac za nesprijecanje istog, preuzela i odredjene obaveze.
I onda nekom spocitavas "srljanje" u fasizam. :-)
Eto bolan neka samo ti nisi bezobrazan... Opet ces da zapjenis bespotrebno i narusavas svoje zdravlje, a presuda za nesprjecavanje i za genocid se u mnogome razlikuju. Ti srljas u taj fasizam samo sto je tuzno to sto nisi svjestan, ja sto sam sa tvoje strane vidio predrasuda i omalovazavanje drugih nacija, naroda i vjera to nisam dugo vidio. Umjesto da promovises pravu gradjansku BIH kakva i treba da bude ti samo kacas epitete raznim forumasima.
S tobom I takvima kao ti nema gradjanske drzave - cinizam, laz i pravdanje politike Srbije koja je, upravo po presudi za genocid koju spominjes duzna priznati isti. Nego, je li bio genocid u NDH, ili ces i ti, kao i Vucic, izbjeci odgovor na to pitanje? Dobro rece Bursac u Face- u neki dan.
Vidim editovao si post, sto pobrisa ono o Dodicku i Srbiji?
Last edited by LBVIEW on 10/05/2021 20:50, edited 3 times in total.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55682
Joined: 15/12/2008 16:53

#52946 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by ultima_palabra »

Sergej potvrdio da je ipak samo gnjida.
Bossona
Posts: 5276
Joined: 21/12/2020 03:28

#52947 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bossona »

ANDREJ NIKOLAIDIS OTVORENO ZA "SB": "S Vučićem imamo neprijatelja koji je mnogo opasniji od Miloševića


Znači, ministar policije, dakle oružane sile, govori o promjeni granica i onda se nalaze ljudi koji to relativizuju i kažu: "Vulin je budala". Ja se slažem, on je moron, ali to nije bitno, on obavlja funkciju i radi posao. Vučić nije moron, a on govori u ime Vučića. Dakle, morate da razumijete da s Vučićem imamo neprijatelja koji je mnogo opasniji od Miloševića, zato što je on mnogo inteligentniji od Miloševića, zato što razumije vrijeme i razumije kako treba agresivno prema susjedima djelovati u ovom vremenu. Kako da bude agresivan, a da to bude tolerisano, to je ono što on odlično razumije. To je čovjek koji penetrira na svaki način i u bosanskohercegovačko i crnogorsko društvo i nastavit će to da radi, zato što elite u Bosni i Hercegovini jednostavno nisu sposobne, nisu intelektualno dorasle da mogu da se suprotstave onome što on radi, umjesto toga vrijeme se troši na relativizaciju. Kada njegovi visoko profilni intelektualci poput Antića i Rakovića, koji govore o iscrtavanju novih granica, o „srpskom svetu”, kada vam o tome govori ministar policije. Dakle, čovjek koji, između ostalog, komanduje ljudima koji nose duge cijevi, a onda poslije toga Vučić kaže: "Ma ne, možda se on ne slaže, svako ima pravo na svoje mišljenje”, i tako dalje, to je šarada za morone. Dakle, onaj ko u to povjeruje je politički idiot, dakle ne u medicinskom, nego u grčkom značenju te riječi. Tako da je i tu izlišno trošiti riječi. Dakle, to je manje više kao da vas neko drži na nišanu snajpera, a vi vijećate o tome da li je to realna opasnost ili se on možda šali.
Mi smo do nogu potučeni od fašizma, ili da to ovako formulišem, još jedna „pobjeda nad fašizmom” i stvarno nam nema spasa. Dakle, nema sumnje da je fašizam doživio punu rehabilitaciju na prostoru čitave bivše Jugoslavije. Nema nikakve sumnje da je on normalizovan i uveden u javni prostor. Već je postalo stvar elementarne, ovo govorim krajnje ironično, građanske pristojnosti da se vodi dijalog s fašistima. Dakle, oni koji odbijaju takvu vrstu dijaloga etiketiraju se kao ekstremi i oni koji insistiraju na podjelama. Kao što znamo, mantra glasi da je nužno prevazići vaše podjele da bi tako jedinstveni ostvarili ideal fašističkog jedinstva.
Također, i sama ideja da jedno društvo treba da se ujednači i da bude potpuno jedinstveno je inherentno fašistička. Dakle, nama nije potrebno takvo jedinstvo, nama su potrebne razlike koje će se razrješavati u demokratskim procedurama. Napokon, sama politika počinje iskazom: „Ja se sa tim ne slažem.” Dakle, bez neslaganja nema ni onog političkog. Tako da, kad pogledate javni prostor, kad pogledate pomjeranje zvaničnih ideologija udesno, kod svih bivših jugoslavenskih republika, kada napokon konstatujete postojanje emisija kakva je Marićeva „Ćirilica“, a koju bi s najvećom pažnjom i aplaudirajući dok gleda i sjedi na svom kauču posmatrao i lično Goebels, kada konstatuju da se to emituje na mainstream televiziji i da se to gleda u svim bivšim jugoslavenskim republikama, nama ne preostaje ništa drugo nego da konstatujemo ono što je očigledno, fašizam je pobijedio. Tu mu pobjedu, naravno, nećemo čestitati nego ćemo nastaviti da pokušavamo da mu slomimo i vrat i kičmu.
Opširnije na linku https://www.slobodna-bosna.ba/vijest/19 ... c.facebook
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#52948 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

Zamolio bih moderaciju da nam objasni kojim to trikovima forumasi citirani od strane drugih forumasa uspijevaju editirati, ne samo originale, vec i postove u kojima su citirani? :?
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#52949 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

ultima_palabra wrote: 10/05/2021 20:15 Sergej potvrdio da je ipak samo gnjida.
Uviijek je i bio.
Bossona
Posts: 5276
Joined: 21/12/2020 03:28

#52950 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Bossona »

Neviđeni skandal: Vučić i Dodik na svečanoj akademiji povodom 9. maja, recitovana fašistička pjesma
10.05.2021.

Image



Predsjednik Republike Srbije Aleksandar Vučić prisustvovao je obilježavanju Dana pobjede nad fašizmom u Drugom svjetskom ratu u Narodnom pozorištu u Beogradu. Svečanom skupu, prisustvovao je i predsjedavajući Predsjedništva BiH, Milorad Dodik.


I sve to ne bi bilo ništa posebno da, ovom svečanom prilikom, nije recitovana pjesma fašističke organizacije Zbor čiji je vođa bio Dimitrije Ljotić, a koja je čitav Drugi svjetski rat bila u kolaboraciji sa njemačkim fašističkim okupatorom.



Ljotić je 1931. bio ministar pravde u vladi kralja Aleksandra Karađorđevića, ali je dao ostavku nakon što je kralj Aleksandar odbio njegov prijedlog ustava o preuređenju zemlje po staleškom principu. On je 1935. je osnovao profašističku stranku Zbor. Ljotić, koji je započeo saradnju s nacistima 1935., zagovarao je istrebljenje Židova godinama prije početka holokausta.

Pojavom Ljotićevog Zbora, antisemitizam je u Jugoslaviji javno deklariran kao otvorena rasistička programska politika. Veći dio čelnika Zbora imao je izraženo antisemitske stavove.

Osnovao je Srpski dobrovoljački korpus (SDK) koji je bio oružana jedinica srpske profašističke stranke Jugoslavenski Narodni Pokret Zbor u službi Nedićeve Srbije. Ljotić je bio idejni vođa i načelnik za moral Srpskog dobrovoljačkog korpusa, čiji su pripadnici, po njemu nazivani "ljotićevci", ubrzo postali ozloglašeni zbog učešća u masakrima diljem Srbije.

I pored nacističke agresije na njegovu zemlju odazvao se pozivu nacističkih okupacijskih vlasti koje su pokrenule inicijativu za stvaranje civilnih vlasti (tzv. Komesarska uprava) u okupiranoj Srbiji. Aktivno je učestvovao u pregovorima s njemačkim vlastima.

Uz manje prekide Ljotić je cijelo vrijeme rata osiguravao hranom, lijekovima i oružjem i četničke jedinice Dragoljuba Draže Mihailovića. Pod Ljotićevom ingerencijom osnovan je "Vaspitni zavod u Smederevskoj Palanci" koji je u biti bio logor za mlade pripadnike SKOJ-a. Tamo su po izgovorom da će biti preobrazovani zapravo bili mučeni i ubijani.

U toku programa recitovana je pjesma fašističke organizacije Zbor čiji je vođa bio Dimitrije Ljotić, a koja je čitav Drugi svjetski rat bila u kolaboraciji sa njemačkim fašističkim okupatorom.

Pjesma glasi ovako:


Mrtvi niste, o druzi mili,
Još se čuje vaš gromki glas.
Vaš duh silni u nama živi,
Vaša duša lebdi izmeđ’ nas.

Vi ste pošli učitelju svome,
A u težak i krvavi boj,
I za našu lepu misao Zbora
Vi ste dali mlađan život svoj.

A kad dođe do sudnjega časa,
I poslednju reč kad dade Bog,
Svi će znati da ste hrabro pali
Za slobodu i za Kralja svog.

Počivajte druzi sad u miru,
Vaše delo nastavljamo mi,
A slobode kada danak sine,
Steg pobede nosićete vi.


Dimitrije Ljotić nije bio vojnik ali kao političar i ideolog uveo je u Srbiju i ondašnju Kraljevinu Jugoslaviju politički fašizam. Njegova ideologija i svetosavski nacionalizam kojeg je razvio uz episkopa Nikolaja Velimirovića sadašnjeg sveca Srpske pravoslavne crkve krajem 20. stoljeća uzrokovao je ponovno rađanje velikosrpskog nacionalizma idološko sjeme ratova, etničkog čišćenja koje je pokrenula politika Slobodana Miloševića. Svetosavski nacionalizam još uvijek je glavna ideologija vrha SPC koja otvoreno podržava te ideje

Da li se ovdje radilo o namjernom ponižavanju antifašističkog pokreta i NOB-a?

https://preokret.info/index.php/2021/05 ... sma-video/
ČETNICI SPC I NACISTI SKUPA U BEOGRADU 1944.god
Snimak sahrane četničkog pukovnika Miloša Masalovića u martu 1944 godine. Srbija je jedina zamlja u svijetu koja je fašisticki četnički pokret proglasila antifašističkim, gdje su najintelegentniji ljudi kreatori i inspiratori najvećih zločina čovječanstva 21 vijeka genocidnih razmjera, zbog kojih je osuđena najvećim sudom na svijetu sudom UN za nesprečavanje genocida za koji je odgovorna.
Srbija je jedina zemlja u svijetu koja priznaje samo svoju historiju, koju je sama kreirala po vlastitoj potrebi i interesima gdje je laž osnova i uspjela izbriše sposobnost dobrosusjedskog življenja sa drugim u okruženju.
Srbija je prva raportirala Hitleru da je riješila pitanje Jevreja i da je Beograd potpuno očiščen od njih. Sahrani ubijenog četnika prisustvuje velikog broja građana, general Milan Nedić i članovi vlade nacionalnog spasa (u videu možete vidjeti Tanasije Dinić i Velibor Jonić), volonteri, policajci, njemački oficiri, gestapo, srpske popove i sl ..
Govor drži četnik Dimitrije Ljotić.




U Srbiji nema razlike između pročetničke revizionističke vlasti i njene opozicije. Laž im je zajednička kao i četništvo.
Post Reply