Dešavanja u Srbiji

llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#55451 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Jesu li se ono neki ovdje odusevljavali Nenadom Cankom ???? Evo i ja sam sokiran sta cujem... Ovome se nisam nadao od Neleta

zilog
Posts: 7460
Joined: 06/03/2009 11:19

#55452 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

SamoVasGledam wrote: 03/12/2021 18:50
zilog wrote: 03/12/2021 18:42
Samo nemoj ti, koji uzimas najgore lazi i postas ih po forumu, nekom da pricas o mrznji! :roll:

Ko te tjera da se pravdas? Mozda to sto svima glavu probiste o svojoj toleranciji, a kada se sagleda cinjenicno stanje, onda - mucak.
Ja samo iznosim cinjenice. :mrgreen:
Nisam ja izmislio i širio tu laž na internetu, već Pazarci koji su se hvalili kako su prebili čoveka.
Odlicno, sada nam samo jos pokazi odakle si ti tog, kako ti kazes, "Pazarca", pokupio?
Sigurno mu nisi visio na profilu. :mrgreen:
User avatar
Challenger_
Posts: 13551
Joined: 05/03/2013 21:09
Location: 永恆 - bez podrumskih entiteta i taketo-maketo koalicije
Contact:

#55453 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Challenger_ »

Čuj Jevreji da uzmu muslimanska imena.

:lol:

Ovaj je prekucao igricu.
zilog
Posts: 7460
Joined: 06/03/2009 11:19

#55454 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

llull wrote: 03/12/2021 18:59 Jesu li se ono neki ovdje odusevljavali Nenadom Cankom ???? Evo i ja sam sokiran sta cujem... Ovome se nisam nadao od Neleta

:pisnuo:

Kako si samo panglu ispao...

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
zilog wrote: 08/10/2021 02:21 Cudo se trolovi nisu sjetili da premontiraju "velikosrpski govor" Nenada Canka... :pisnuo:
od 32:00
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#55455 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Hahahahahaaha a neka si mi rekao ... Nisam slusao ovo, sad mi iskocilo na tw ... eto kako je lako zajebati ljude. Bas kao sto su se onomad neki sokirali sa isjecenim videom onog Cirjakovica.
Ali ipak Zile jos vodis, imam prostora za pedesetak ovakvih fejlova da te stignem :D
zilog
Posts: 7460
Joined: 06/03/2009 11:19

#55456 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

llull wrote: 03/12/2021 19:08 Hahahahahaaha a neka si mi rekao ... Nisam slusao ovo, sad mi iskocilo na tw ... eto kako je lako zajebati ljude. Bas kao sto su se onomad neki sokirali sa isjecenim videom onog Cirjakovica.
Ali ipak Zile jos vodis, imam prostora za pedesetak ovakvih fejlova da te stignem :D
Evo, gledaj fotofinis:
llull wrote: 03/12/2021 18:59 Jesu li se ono neki ovdje odusevljavali Nenadom Cankom ???? Evo i ja sam sokiran sta cujem... Ovome se nisam nadao od Neleta
Spoiler
Show
zilog wrote: 08/10/2021 02:21 Cudo se trolovi nisu sjetili da premontiraju "velikosrpski govor" Nenada Canka... :pisnuo:
od 32:00
Ne igramo mi istu ligu decko... :pisnuo:
Last edited by zilog on 03/12/2021 19:19, edited 1 time in total.
User avatar
atmel
Posts: 1610
Joined: 02/02/2005 20:05
Location: planet zemlja

#55457 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by atmel »

prasoje wrote: 03/12/2021 17:56
seln wrote: 03/12/2021 17:38 Ne znam ko se ono pohvalio da je Srbija prva judenfrei drzava u Evropi.
Nacisti koji su okupirali Srbiju su se time hvalili kao okupatori, za razliku od cvijeća preko Drine koje je bilo u kvinslinškoj državi i trčalo u SS diviziju.



Dugo si izdržo Šeki.
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#55458 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

Zile ima jedna stvar koju ti ne mozes da svaris, ja sam covjek realan i priznajem da sam sokiran time sto sam cuo. Ali sam cuo samo isjecak, hvala tebi sto si mi prosirio vidike i ukazao na gresku. Steta je sto ti ne mozes tako nekada da uvidis da si pogrijesio no dobro, tu se vidi razlika u razmisljanju. :D
Neka si ti meni ziv i zdrav, raspolozen sam jer mi je doktor dao lijepe vijesti, mislio sam da sam zaglajzao nacisto i da nema spasa ali bice Ljulj jos dugo tu sa vama i na klix.ba i u BIH :D
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#55459 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by SamoVasGledam »

zilog wrote: 03/12/2021 18:59
Odlicno, sada nam samo jos pokazi odakle si ti tog, kako ti kazes, "Pazarca", pokupio?
Sigurno mu nisi visio na profilu. :mrgreen:
Na društvenim mrežama, a zašto je to bitno? Da li to išta menja? Ovo ti nije prvi put da glumiš detektiva kada sam ja u pitanju.
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#55460 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by SamoVasGledam »

Kako Čanak odlično ume da glumi srpskog nacionalistu, da zvuči tako uverljivo i nadahnuto. Prosto se pitam da li je i ovo za šta se predstavlja preko 30 godina isto gluma? Kako ja sada da mu verujem?
zilog
Posts: 7460
Joined: 06/03/2009 11:19

#55461 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

SamoVasGledam wrote: 03/12/2021 19:53
zilog wrote: 03/12/2021 18:59
Odlicno, sada nam samo jos pokazi odakle si ti tog, kako ti kazes, "Pazarca", pokupio?
Sigurno mu nisi visio na profilu. :mrgreen:
Na društvenim mrežama, a zašto je to bitno? Da li to išta menja? Ovo ti nije prvi put da glumiš detektiva kada sam ja u pitanju.
Znamo obojica koja je to drustvena mreza - Krstarica
Ako je neka druga, pokazi i ispravi me.

Jos nesto, nisi samo prenio "Pazarca", bilo je toga jos. I tada i prethodnih puta...
zilog
Posts: 7460
Joined: 06/03/2009 11:19

#55462 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

llull wrote: 03/12/2021 19:20 Zile ima jedna stvar koju ti ne mozes da svaris, ja sam covjek realan i priznajem da sam sokiran time sto sam cuo. Ali sam cuo samo isjecak, hvala tebi sto si mi prosirio vidike i ukazao na gresku. Steta je sto ti ne mozes tako nekada da uvidis da si pogrijesio no dobro, tu se vidi razlika u razmisljanju. :D
Neka si ti meni ziv i zdrav, raspolozen sam jer mi je doktor dao lijepe vijesti, mislio sam da sam zaglajzao nacisto i da nema spasa ali bice Ljulj jos dugo tu sa vama i na klix.ba i u BIH :D
Kako si samo ustreptao kada si napisao "Jesu li se ono neki ovdje odusevljavali Nenadom Cankom ????", otvorio se 4 prsta, mogao si handati... :lol:
llull
Posts: 3067
Joined: 20/02/2014 19:36

#55463 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by llull »

zilog wrote: 03/12/2021 20:11
llull wrote: 03/12/2021 19:20 Zile ima jedna stvar koju ti ne mozes da svaris, ja sam covjek realan i priznajem da sam sokiran time sto sam cuo. Ali sam cuo samo isjecak, hvala tebi sto si mi prosirio vidike i ukazao na gresku. Steta je sto ti ne mozes tako nekada da uvidis da si pogrijesio no dobro, tu se vidi razlika u razmisljanju. :D
Neka si ti meni ziv i zdrav, raspolozen sam jer mi je doktor dao lijepe vijesti, mislio sam da sam zaglajzao nacisto i da nema spasa ali bice Ljulj jos dugo tu sa vama i na klix.ba i u BIH :D

Kako si samo ustreptao kada si napisao "Jesu li se ono neki ovdje odusevljavali Nenadom Cankom ????", otvorio se 4 prsta, mogao si handati... :lol:
Hahahahaha ne pale nas takve stvari kao tebe napaljenko maleni haha
User avatar
prasoje
Posts: 783
Joined: 04/02/2020 11:10

#55464 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by prasoje »

atmel wrote: 03/12/2021 19:18
prasoje wrote: 03/12/2021 17:56

Nacisti koji su okupirali Srbiju su se time hvalili kao okupatori, za razliku od cvijeća preko Drine koje je bilo u kvinslinškoj državi i trčalo u SS diviziju.
Dugo si izdržo Šeki.
Hvala, Alija. :thumbup:
User avatar
SamoVasGledam
Posts: 1475
Joined: 24/05/2016 16:41

#55465 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by SamoVasGledam »

zilog wrote: 03/12/2021 20:09
Znamo obojica koja je to drustvena mreza - Krstarica
Ako je neka druga, pokazi i ispravi me.

Jos nesto, nisi samo prenio "Pazarca", bilo je toga jos. I tada i prethodnih puta...
Smaraš druže sa tim. Skinuo sam sa Tvitera ako te baš zanima, a na forumima ja zabranjeno reklamirati druge forume. Možeš popiti kaznu.
User avatar
geralt
Posts: 5118
Joined: 14/09/2017 12:45

#55466 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by geralt »

zilog wrote: 03/12/2021 18:53
Challenger_ wrote: 03/12/2021 17:31 Čuveni klavijaturista sarajevskih Indeksa je bio Ranko Rihtman, pokojni Čičak (Altarac) je Želimir, profesor Foht je bio Ivan, pa šta. I njih neko "asimilovao"?
Odlican primjer.
BTW, ne vidim tu ni jednog Omera, Saliha, niti Halida. Sto je dobro. Dakle, sa te strane nije bilo pritiska.
Ovaaaaj... svjestan si da su dva od tri imena koja si nabrojao jevrejska?
plavi_E
Posts: 6340
Joined: 18/10/2021 19:47

#55467 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by plavi_E »

prasoje wrote: 03/12/2021 17:56

Nacisti koji su okupirali Srbiju su se time hvalili kao okupatori, za razliku od cvijeća preko Drine koje je bilo u kvinslinškoj državi i trčalo u SS diviziju.
Oni izgleda uce u skolama u Srbiji da je Nedic radio sve moguce i nemoguce da spasi Jeveje.
:lol:
Ta SS divizija ima spomenik u Francuskoj.
Evo kako se na francuskom kaze handzar divizija.
Image
zilog
Posts: 7460
Joined: 06/03/2009 11:19

#55468 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

geralt wrote: 03/12/2021 21:32
zilog wrote: 03/12/2021 18:53 Odlican primjer.
BTW, ne vidim tu ni jednog Omera, Saliha, niti Halida. Sto je dobro. Dakle, sa te strane nije bilo pritiska.
Ovaaaaj... svjestan si da su dva od tri imena koja si nabrojao jevrejska?
Isto pokvarene ploce... :roll:

Jeste li svjesni da se srbizacije, slavenizacije, arapizacije i stazamvecstacije - ne pikaju?
U mom primjeru, ovih arapiziranih nema i da jebenim bukvalistima naglasim da ih ne prizeljkujem.

Kako se samo hijene okupe na izmisljenim poentama... :roll:
zilog
Posts: 7460
Joined: 06/03/2009 11:19

#55469 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zilog »

SamoVasGledam wrote: 03/12/2021 21:26 Smaraš druže sa tim. Skinuo sam sa Tvitera ako te baš zanima
Nisi skinuo, bio je screenshot, kao i prosle godine za laz u Pljevljima...

Kada vec pokusavas citirati pravila foruma, onda bi trebao znati da je najstroze zabranjeno prenosenje laznih vijesti, pogotovo ako bi mogle izazvati medjunacionalnu mrznju. Oba tvoja screenshota su bila u toj kategoriji i sa tom namjerom.
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#55470 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by bingov buraz »

prasoje wrote: 03/12/2021 17:56
seln wrote: 03/12/2021 17:38 Ne znam ko se ono pohvalio da je Srbija prva judenfrei drzava u Evropi.
Nacisti koji su okupirali Srbiju su se time hvalili kao okupatori, za razliku od cvijeća preko Drine koje je bilo u kvinslinškoj državi i trčalo u SS diviziju.
Handžar osnovan 43.nakon četničkih pokolja u istočnoj Bosni a Beograd bio judenfraj još 41.

U to vrijeme banjalučki,tuzlanski,sarajevski muslimani su pisali rezolucije prema vlastima NDH da prestane progon Srba i Jevreja.
Obrazuj se malo nemoj biti zatucana neznalica.
costacurta
Posts: 3502
Joined: 05/05/2005 08:25

#55471 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by costacurta »

bingov buraz wrote: 04/12/2021 01:42
prasoje wrote: 03/12/2021 17:56

Nacisti koji su okupirali Srbiju su se time hvalili kao okupatori, za razliku od cvijeća preko Drine koje je bilo u kvinslinškoj državi i trčalo u SS diviziju.
Handžar osnovan 43.nakon četničkih pokolja u istočnoj Bosni a Beograd bio judenfraj još 41.

U to vrijeme banjalučki,tuzlanski,sarajevski muslimani su pisali rezolucije prema vlastima NDH da prestane progon Srba i Jevreja.
Obrazuj se malo nemoj biti zatucana neznalica.
Ubijeni svat na Čaršiji uzrok je stradanja 60 000 Bošnjaka/mislimana. Da nije bilo handžar divizije našli bi oni već nešto iz 1918. ili ranije da opravdaju zvjerstva koja počiniše u Istočnoj Bosni. Ako ništa nema tu je 1389. Turska i Dahije, to uvijek prolazi. :roll:
Al kad čujem priče o borbi protiv fašizma u II WW i otpora okupatoru u Beogradu :lol:
Koliko ono Prle i Tihi pobiše fašista u Bg od 41. do 45. ? :lol:
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#55472 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

Najveći problem Srbije je percepcija realnosti i vlastitog položaja u svijetu, naročito u našem regionu. Problem sa realnim pogledom na svijet kod njih postoji barem stotinjak godina. Količina zabluda u kombinaciji sa propagandom, zlonamjernim lažima i nacionalizmom, izrodila je takvu generaciju zločinaca predvođenih miloševićem. Od vlastite istorije Srbi su napravili propagandu nivo gebelsa, za sebe će uvijek reći da su heroji koji se ne pokoravaju nikome, a vjerne su sluge svakoj verziji rusije, od carske, boljševičke lenjinove, staljinove gulagovske, jelcinove tranzicijske do putinove imperijalističke, drže joj skute i zaklinju se na vjernost. Sam šešeljev potrčko je izjavljivao na dokazanu činjenicu da ih rusija aktivno uhodi svojom špijunskom mrežom po srbiji, kako to nema veze, to su naši, mi smo braća i sl. gluposti. Sada linglong pravi prvi u nizu radnih konc.logora po srbiji, a vlada maksimalno spinuje i dodvorava se novom stranom gospodaru ovaj put sa dalekog istoka. Dodvoravanje judenfrei srbije milana nedića ss režimu jednog hitlera, suvišno je možda i spominjati, ali nije zgoreg spomenuti da je današnja napredna srbija rehabilitovala i nedića i dražu mihajlovića, malo li je za napredni režim.

Dok god Srbija kreira alternativnu istoriju u kojoj su oni veliki junaci a države oko njih strani plaćenici, proizvodiće i dalje lidere poput miloševića, karađića, mladića, šešelja, vučića. Neko će sada reći pa pola tih njihovih voždova nisu iz Srbije. Međutim velikospska politika ih je naučila da postoji samo velika srbija, a svi drugi su dušmani, a za veliku srbiju oni su spremni napraviti i sto genocida ako treba. Regionalne krize uvijek kreću iz BG, pad vučića bi sigurno donio mir u regionu, naročito u BiH. Za danas su najavljeni veliki protesti i blokada saobraćaja u Srbiji, ovo je za BiH mnogo važnije nego što se misli, jer vladavina ratnog huškača, snajperiste sa Pala, nosača gajbi ratnog zločinca, ljubitelja murala i bulevara drugog ratnog zločinca se dovodi u pitanje. Možda nekad neka nova vlast u Srbiji jednom se i dozove pameti i prestane rovariti po komšijskim avlijama, nisam optimista, ali ko zna, čuda su moguća.
costacurta
Posts: 3502
Joined: 05/05/2005 08:25

#55473 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by costacurta »

Gandalf wrote: 04/12/2021 09:50

Dok god Srbija kreira alternativnu istoriju u kojoj su oni veliki junaci a države oko njih strani plaćenici, proizvodiće i dalje lidere poput miloševića, karađića, mladića, šešelja, vučića.
Za jutros su najavljeni protesti i blokada puteva širom Srbije, pogledati jutarnji program Pinka i ostalih medija u Srbiji, jeza da te uhvati. Strahota koje je ono ludilo. Ima ona neka lujka voditeljica ni Vučićević joj nije ravan. Za svakog učesnika protesta tj organizatora izvukli su biografiju sa detaljima iz života pa su išli toliko daleko da su ih povezali sa Srebrenicom samo.
Koliko su otrovani to je strašno :(
User avatar
Gandalf
Posts: 10936
Joined: 02/06/2008 23:52
Location: ...........................

#55474 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Gandalf »

Klasika, nekad politika i rts, danas pink i dezinformer
Od dana se pravi noć, ko se usprotivi đilas je lično
prof.
Posts: 575
Joined: 17/10/2009 22:37

#55475 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by prof. »

Evo malo uhvatio prijenos na pinku, pa šta je ovo mati mila 😱 da li kod njih raja stvarno puši ovu propagandu i patetiku?! Kaže Vučić odbio helikopter i ide autom da priča sa demonstrantima, još kaže ponio sam vreću za spavanje ako budem morao da prenoćim 😂😂😂
Na gradilištu sreo dvojicu Srba, sve ostalo indijci pa kaže to je dokaz njihovog napretka pa im dolaze radnici iz Indije, Bangladeša i Turske a nije dokaz da su im plate sirotinjske pa sve što je sposobno pobjeglo glavom bez obzira.
Post Reply