Kosovo

Post Reply
DonieBrasco
Posts: 15234
Joined: 31/08/2016 16:09

#427 Re: Kosovo

Post by DonieBrasco »

Sad ce srbi da se pitaju sta "policija Kosova" radi na "Kosovu".

Sta "polcija Srbije" radi u "Vojvodini", slicno pitanje.
User avatar
HarTar
Posts: 8710
Joined: 20/05/2020 02:33

#428 Re: Kosovo

Post by HarTar »

DonieBrasco wrote: 08/12/2022 22:07 Sad ce srbi da se pitaju sta "policija Kosova" radi na "Kosovu".

Sta "polcija Srbije" radi u "Vojvodini", slicno pitanje.
Image :

:lol: :lol: :lol:
User avatar
Didier
Posts: 2167
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#429 Re: Kosovo

Post by Didier »

Truba wrote: 26/11/2022 12:19 Eh samo sam to cekao
Sadam je slao kemicare na kurde pa ne vidim da imaju neovisnu drzavu

Zlocini rezima nemaju veze sa silovanjem medjunarodnog prava posliij
Knez mira iz daytona nasrno na ljude 1999 i sad ti ljudi ttebaju dobiti drzavu

Nidje veze
A je li neko proglasio nezavisni Kurdistan?
User avatar
eltroxin
Posts: 2024
Joined: 30/08/2009 23:35

#430 Re: Kosovo

Post by eltroxin »

Siptari Siptari, de ce vam dusa Siptari… :lol:
Image
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#431 Re: Kosovo

Post by General War »

Truba wrote: 26/11/2022 12:19 Eh samo sam to cekao
Sadam je slao kemicare na kurde pa ne vidim da imaju neovisnu drzavu

Zlocini rezima nemaju veze sa silovanjem medjunarodnog prava posliij
Knez mira iz daytona nasrno na ljude 1999 i sad ti ljudi ttebaju dobiti drzavu

Nidje veze
Ti ljudi su dobili drzavu i to je u redu jer srbija nije gledala albance kao ravnopravne...ali, kada su dobili Kosovo, albanci se sada isto tako ponasaju prema srbima...sto nije gut takodje.
User avatar
Didier
Posts: 2167
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#432 Re: Kosovo

Post by Didier »

General War wrote: 08/12/2022 23:59
Truba wrote: 26/11/2022 12:19 Eh samo sam to cekao
Sadam je slao kemicare na kurde pa ne vidim da imaju neovisnu drzavu

Zlocini rezima nemaju veze sa silovanjem medjunarodnog prava posliij
Knez mira iz daytona nasrno na ljude 1999 i sad ti ljudi ttebaju dobiti drzavu

Nidje veze
Ti ljudi su dobili drzavu i to je u redu jer srbija nije gledala albance kao ravnopravne...ali, kada su dobili Kosovo, albanci se sada isto tako ponasaju prema srbima...sto nije gut takodje.
Nije tačno da se oni tako ponašaju prema Srbima. To Srbi govore, ali da li iko više na svijetu Srbima vjeruje?

Bio sam tamo mnogo puta i sve sam vidio.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#433 Re: Kosovo

Post by General War »

Didier wrote: 09/12/2022 00:06
General War wrote: 08/12/2022 23:59
Ti ljudi su dobili drzavu i to je u redu jer srbija nije gledala albance kao ravnopravne...ali, kada su dobili Kosovo, albanci se sada isto tako ponasaju prema srbima...sto nije gut takodje.
Nije tačno da se oni tako ponašaju prema Srbima. To Srbi govore, ali da li iko više na svijetu Srbima vjeruje?

Bio sam tamo mnogo puta i sve sam vidio.
Nije tacno da upadaju u sjevernu mitrovicu sa policijom? Koja je razlika kada je policija kosova u kojoj su srbi bili vrsili racije po albanskim kucama?
Sta si ba to vidio? Jesi li vidio sta su potpisali vlada kosova i srbija o formiranju srpskih opstina? Pa vise im po svjetu vjeruje nego sto ti mislis...tj imaju interesa.
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31493
Joined: 16/04/2011 18:46

#434 Re: Kosovo

Post by skafiskafsnjak »

eltroxin wrote: 08/12/2022 23:55 Siptari Siptari, de ce vam dusa Siptari… :lol:
Image
Cuj da zatre Srbe :lol:
Koja bolest jbt :skoljka:
User avatar
Didier
Posts: 2167
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#435 Re: Kosovo

Post by Didier »

General War wrote: 09/12/2022 00:15
Didier wrote: 09/12/2022 00:06

Nije tačno da se oni tako ponašaju prema Srbima. To Srbi govore, ali da li iko više na svijetu Srbima vjeruje?

Bio sam tamo mnogo puta i sve sam vidio.
Nije tacno da upadaju u sjevernu mitrovicu sa policijom? Koja je razlika kada je policija kosova u kojoj su srbi bili vrsili racije po albanskim kucama?
Sta si ba to vidio? Jesi li vidio sta su potpisali vlada kosova i srbija o formiranju srpskih opstina? Pa vise im po svjetu vjeruje nego sto ti mislis...tj imaju interesa.
A šta se tačno trenutno dešava na Kosovu? Kosovski policajci upadaju na sjever, pazi sad, KOSOVA :), i to, pazi sad, zato što gamad ne daju da se održe izbori.

Nije to okupacija, to je njihova zemlja. I ta ista policija neće ulaziti po kućama i maltretirati nedužne ljude kao što je srpska policija radila.

Da, da, bio i vidio. Jesi li ti bio na Kosovu?
User avatar
Didier
Posts: 2167
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#436 Re: Kosovo

Post by Didier »

General War wrote: 09/12/2022 00:15 Jesi li vidio sta su potpisali vlada kosova i srbija o formiranju srpskih opstina?
Vidio sam i to. Neka se obrate Tačiju za ZSO, Kurti to neće dati, nije budala. Njima nikakvu vlast ne treba dati osim u Srbiji jer svaki put slažu Boga oca, i počnu sa svojom politkom. Jo negociata.
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#437 Re: Kosovo

Post by Osmi Socrates »

Jest malo sutra bio na Kosovu. Prosječnog Srbina Kosovo interesuje samo kad je ubijanje drugačijih u pitanju. Čast malobrojnim izuzecima.

Policija Kosova je dosad trebala biti jedinstvena. Ako Srbi to dosad nisu ispoštovali, onda ne znam zašto bi im se išta vjerovalo. Ono četničko tele u Beogradu svakog konstruktivnog Srbina na Kosovu proglašava izdajnikom.
Osmi Socrates
Posts: 8064
Joined: 19/10/2020 15:33

#438 Re: Kosovo

Post by Osmi Socrates »

"Ajoj qq lele na Kosovu su nam svetinje", a ne možeš naći tri Srbina da znaju išta o vjeri, Bogu, Bibliji i vjerovanju u Boga.

Ne 3%, nego tri (3).

Znači, Kosovo im služi samo da i dalje idu u kolektivno ludilo. Nema drugog objašnjenja.
User avatar
Didier
Posts: 2167
Joined: 10/04/2014 19:54
Location: Naselje starosjedilaca

#439 Re: Kosovo

Post by Didier »

Osmi Socrates wrote: 09/12/2022 00:33 Jest malo sutra bio na Kosovu. Prosječnog Srbina Kosovo interesuje samo kad je ubijanje drugačijih u pitanju. Čast malobrojnim izuzecima.

Policija Kosova je dosad trebala biti jedinstvena. Ako Srbi to dosad nisu ispoštovali, onda ne znam zašto bi im se išta vjerovalo. Ono četničko tele u Beogradu svakog konstruktivnog Srbina na Kosovu proglašava izdajnikom.
Bravo.

Ako ne žele u institucije, nema problema, ima ko želi. Uostalom, 20 mjesta je zagarantovano manjinama, ako nema Srba koji žele, ima Bošnjaka, Turaka, Roma, Goranaca... Ne moraju, život ide dalje.

Niko od njih ne ide na Kosovo, niti znaju kojim se putem ide.
Ajoj qq lele na Kosovu su nam svetinje
A vjeruj mi da je pola tih "svetinja" ustvari sagrađeno u tursko vrijeme, ili su čak albanske pravoslavne crkve. Mitovi i legende nikad ne prestaju iz srpske kuhinje, čovjek više ne zna ni da je nebo plavo kad oni kažu.
User avatar
HarTar
Posts: 8710
Joined: 20/05/2020 02:33

#440 Re: Kosovo

Post by HarTar »

@Didier Nemoj i ti sada mitomanisati. Turci su, tačnije, Mehmed paša Sokolović, samo obnovili Pećku patrijaršiju, a da su neke crkve albanske, ne da je glupost, nego je glupost na kub....
zavrzlama
Posts: 10298
Joined: 15/01/2006 18:35

#441 Re: Kosovo

Post by zavrzlama »

Incidenti na sjeveru Kosova...nek se zna da je vulin sef BIA....ha ja.... 8)
emirolini
Posts: 3493
Joined: 26/11/2007 15:35
Location: TUZLA

#442 Re: Kosovo

Post by emirolini »

Ovake izjave mogu samo Srbi i naravno Rusisticko fasisticki cetnici u svojoj glavi skontati:
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković rekao je da je kosovski premijer Albin Kurti "nastavio okupaciju sjevera Kosova i najavio da će Srbija uslijed najnovijih dešavanja razmotriti mogućnost da na Kosovo pošalje do 1.000 pripadnika sigurnosnih snaga"
Petković je na vanrednoj konferenciji za medije naveo da je nakon što je Kurti "napadao vino i rakiju i srpski narod u Velikoj Hoči i nakon što je sa kosovskom policijom maltretirao djecu u vrtiću u Leposaviću, u četvrtak navečer poslao kosovsku policiju na sjever Kosova."
Kao i u BH za razlog rata sto su bili svatovi samo sto ovdje ne mogu Srbi nista uraditi, dzaba im sve Kosovo je gotova stvar.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18507
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#443 Re: Kosovo

Post by SmokingMan »

Ako se mene pita, danas je jako važno sačuvati prvo stabilnost savezne republike Njemačke kako bi se sačuvala sigurnost i u ostatku Europe, pa i na Kosovu. Vidite šta se u zadnje vrijeme dešava, i koliko je desnica dobila na svojoj važnosti. Imam nekada utisak kao da stvari idu neki svojim koordiniranim šablonom.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#444 Re: Kosovo

Post by General War »

Osmi Socrates wrote: 09/12/2022 00:40 "Ajoj qq lele na Kosovu su nam svetinje", a ne možeš naći tri Srbina da znaju išta o vjeri, Bogu, Bibliji i vjerovanju u Boga.

Ne 3%, nego tri (3).

Znači, Kosovo im služi samo da i dalje idu u kolektivno ludilo. Nema drugog objašnjenja.
Sjooo, :-)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#445 Re: Kosovo

Post by General War »

zavrzlama wrote: 09/12/2022 04:00 Incidenti na sjeveru Kosova...nek se zna da je vulin sef BIA....ha ja.... 8)
Jes, Vulin smjestio Kurtiju da posalje policiju :lol:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#446 Re: Kosovo

Post by General War »

Didier wrote: 09/12/2022 00:23
General War wrote: 09/12/2022 00:15 Jesi li vidio sta su potpisali vlada kosova i srbija o formiranju srpskih opstina?
Vidio sam i to. Neka se obrate Tačiju za ZSO, Kurti to neće dati, nije budala. Njima nikakvu vlast ne treba dati osim u Srbiji jer svaki put slažu Boga oca, i počnu sa svojom politkom. Jo negociata.
Aha, znaci medjunarodni sporazumi pod pokroviteljstvom eu i usa traju samo dok se vlast ne promjeni? :lol:
User avatar
Prpa.ba
Posts: 10873
Joined: 15/08/2006 21:34
Location: Podrucje pod Upravom OHR-a

#447 Re: Kosovo

Post by Prpa.ba »

Kavez je uzdrman.. :mrgreen:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#448 Re: Kosovo

Post by General War »

Didier wrote: 09/12/2022 00:22
General War wrote: 09/12/2022 00:15
Nije tacno da upadaju u sjevernu mitrovicu sa policijom? Koja je razlika kada je policija kosova u kojoj su srbi bili vrsili racije po albanskim kucama?
Sta si ba to vidio? Jesi li vidio sta su potpisali vlada kosova i srbija o formiranju srpskih opstina? Pa vise im po svjetu vjeruje nego sto ti mislis...tj imaju interesa.
A šta se tačno trenutno dešava na Kosovu? Kosovski policajci upadaju na sjever, pazi sad, KOSOVA :), i to, pazi sad, zato što gamad ne daju da se održe izbori.

Nije to okupacija, to je njihova zemlja. I ta ista policija neće ulaziti po kućama i maltretirati nedužne ljude kao što je srpska policija radila.

Da, da, bio i vidio. Jesi li ti bio na Kosovu?
Nije samo njihova zemlja, citaj ustav kosova, citaj sta su se dogovorili...pa ces tek onda znat na ono znanje koje vec posjedujes, a to je mrznja prema srbima.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#449 Re: Kosovo

Post by General War »

Didier wrote: 09/12/2022 00:44
Osmi Socrates wrote: 09/12/2022 00:33 Jest malo sutra bio na Kosovu. Prosječnog Srbina Kosovo interesuje samo kad je ubijanje drugačijih u pitanju. Čast malobrojnim izuzecima.

Policija Kosova je dosad trebala biti jedinstvena. Ako Srbi to dosad nisu ispoštovali, onda ne znam zašto bi im se išta vjerovalo. Ono četničko tele u Beogradu svakog konstruktivnog Srbina na Kosovu proglašava izdajnikom.
Bravo.

Ako ne žele u institucije, nema problema, ima ko želi. Uostalom, 20 mjesta je zagarantovano manjinama, ako nema Srba koji žele, ima Bošnjaka, Turaka, Roma, Goranaca... Ne moraju, život ide dalje.

Niko od njih ne ide na Kosovo, niti znaju kojim se putem ide.
Ajoj qq lele na Kosovu su nam svetinje
A vjeruj mi da je pola tih "svetinja" ustvari sagrađeno u tursko vrijeme, ili su čak albanske pravoslavne crkve. Mitovi i legende nikad ne prestaju iz srpske kuhinje, čovjek više ne zna ni da je nebo plavo kad oni kažu.
Interesantno, kako se Milosevic nije toga sjetio :mrgreen:
User avatar
Rothmans
Posts: 2848
Joined: 21/11/2019 21:32

#450 Re: Kosovo

Post by Rothmans »

Ovi specijalci izgledaju opasno. Zabrinut sam za Srbe ? Jel sve ok ? :(
Post Reply