Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1926 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Onda ne posjećujemo istu Hrvatsku. Od 100 Hrvata iz Hrvatske 100 kaže da bih hrvati prava traže u Sarajevu, te da se okrenu suzovotu a ne zapisavanju teritorija.
Pa Plenković izjavi nedavno da jedino oko čega se slaže sa Milanovićem je stav oko BiH.
Ne znam što posjećuješ i sa kim pričaš.

Jesi li im rekao da su izvršili agresiju na BiH i da je dalje vrše?
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#1927 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by no_sekirli »

karanana wrote: 22/09/2021 22:44
no_sekirli wrote: 22/09/2021 22:41

Sve po dogovoru Tudjman-Milosevic, tj.dogovoru o podjeli BiH. Kasnije se tom dogovoru prikljucio Alija i krenuo sa islamizacijom svoga dijela teritorije. Uostalom, zbog fundamentalizma je i gulio u zatvoru. Ne moze nitko reci da nije njegovao te ideje, i jedva docekao trenutak da ih proba provesti.
ali zar nije bilo bolje za njihov dogovor da je referendum propao, bih pala pod kontrolu milosevica i onda se fino hrvatski dio laganini odvoji kroz dogovor te miloseviceve "jugoslavije" i hrvatske?
Onda bi odmah bio raskrinkan dogovor podjeli BiH. Vjerojatno ni Franjo ne bi tako dobro kotirao i bivao guran od vecine zapadnog svijeta.
Istina je i ta da HR preko HDZa u BiH, odnosno prikrivene HRHB jako dobro ekonomski profitira u BiH. Vjerojatno bolje nego su se i nadali.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1928 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 22:49
Ti si spomenuo Kosovo u kontekstu nezavisnosti, ja ti govorim zašto je ta analogija sa HZHB potpuno pogrešna.
Herceg Bosna je stvar prošlosti.
Neovisnost Kosova sam spomenuo sa aspekta da je započelo nametanjem predstavnika.
Svako nametanje, preglasavanja ne vodi ka dobrom.
U Herceg Bosni su mislili da mogu protjerati ljude, otvoriti logore, i tako ostvariti prava hrvatskog naroda.
To je bila povijesna greška, a na greškama se uči.
U BIH ima prostora za suživot i toleranciju.
suzivot i trpljenje? jebes to. mi smo navikli na bolje, dok se nisu pojavili ovi hahari.
prvo treba rijesiti diskriminaciju onih koji nisu srbi, hrvati i bosnjaci. romi, jevreji, bosanci, ukrajinci i svi drugi kojih ima vise od dvije familije trebaju tuziti drzavu zbog diskriminacije i podnijeti zahtjev da se priznaju kao konstitutivni narodi. sto bi srbin bio konstitutivan a jevrej nije? kakvi su to folovi? sto bi bosnjak bio vazan, a bosanca ko jebe. sto bi hrvat imo dva predsjednika a rom ni jednog?
User avatar
seoBIH
Posts: 8414
Joined: 22/03/2003 00:00

#1929 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by seoBIH »

Nisam ih ništa pitao osim da mi prokomentarisu BIH stanje I njihovo viđenje. Prvo su se čudili sto bi druga država imala ikakvog uplitanja u drugu državu. Drugo, kažu da žele svima u BiH ono što oni imaju u Hrvatskoj, a to svakako nije zapisavanje torova.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1930 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Tempo wrote: 22/09/2021 22:59
ako te pitaju wrote: 22/09/2021 22:49
Herceg Bosna je stvar prošlosti.
Neovisnost Kosova sam spomenuo sa aspekta da je započelo nametanjem predstavnika.
Svako nametanje, preglasavanja ne vodi ka dobrom.
U Herceg Bosni su mislili da mogu protjerati ljude, otvoriti logore, i tako ostvariti prava hrvatskog naroda.
To je bila povijesna greška, a na greškama se uči.
U BIH ima prostora za suživot i toleranciju.
suzivot i trpljenje? jebes to. mi smo navikli na bolje, dok se nisu pojavili ovi hahari.
prvo treba rijesiti diskriminaciju onih koji nisu srbi, hrvati i bosnjaci. romi, jevreji, bosanci, ukrajinci i svi drugi kojih ima vise od dvije familije trebaju tuziti drzavu zbog diskriminacije i podnijeti zahtjev da se priznaju kao konstitutivni narodi. sto bi srbin bio konstitutivan a jevrej nije? kakvi su to folovi? sto bi bosnjak bio vazan, a bosanca ko jebe. sto bi hrvat imo dva predsjednika a rom ni jednog?
Treba im omogućiti da imaju pravo da budu birani i dati im više Mjesta nego što im realno pripada ( mislim na ostale i manjine).

Pitanje konstitutivnosti i ravnopravnosti 3 naroda je posljedica povijesti BiH a ne ratnih dešavanja.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1931 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

i jos mi govori nema bosanac. sta nema usta te jebem, evo me stojim ispred tebe.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1932 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

seoBIH wrote: 22/09/2021 22:59 Nisam ih ništa pitao osim da mi prokomentarisu BIH stanje I njihovo viđenje. Prvo su se čudili sto bi druga država imala ikakvog uplitanja u drugu državu. Drugo, kažu da žele svima u BiH ono što oni imaju u Hrvatskoj, a to svakako nije zapisavanje torova.
Jesi li im rekao da je Komšić izabran bošnjačkim glasovima u da propagira da je Hrvatska izvršila agresiju na BiH?

Prema opisu, kao da si bio na gay paradi u Zagrebu.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1933 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:00
Tempo wrote: 22/09/2021 22:59

suzivot i trpljenje? jebes to. mi smo navikli na bolje, dok se nisu pojavili ovi hahari.
prvo treba rijesiti diskriminaciju onih koji nisu srbi, hrvati i bosnjaci. romi, jevreji, bosanci, ukrajinci i svi drugi kojih ima vise od dvije familije trebaju tuziti drzavu zbog diskriminacije i podnijeti zahtjev da se priznaju kao konstitutivni narodi. sto bi srbin bio konstitutivan a jevrej nije? kakvi su to folovi? sto bi bosnjak bio vazan, a bosanca ko jebe. sto bi hrvat imo dva predsjednika a rom ni jednog?
Treba im omogućiti da imaju pravo da budu birani i dati im više Mjesta nego što im realno pripada ( mislim na ostale i manjine).

Pitanje konstitutivnosti i ravnopravnosti 3 naroda je posljedica povijesti BiH a ne ratnih dešavanja.

svima konstitutivnost. bez razlike. kakvog mjesta, za sta, ko je taj koji daje mjesta, kakvi su to supljaci? svima isto. kraj price. ako nisu u stanju imati jednog predsjednika, nek ih imaju 20 u predsjednistvu. ili 120. svejedno.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1934 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Tempo wrote: 22/09/2021 23:00 i jos mi govori nema bosanac. sta nema usta te jebem, evo me stojim ispred tebe.
Jesi li se na popisu izjasnio kao Bosanac ili Bošnjak?
I ja sam Hercegovac,po reginlanoj pripadnosti.
User avatar
billy organ
Posts: 1439
Joined: 04/07/2021 19:19

#1935 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by billy organ »

Tempo wrote: 22/09/2021 23:00 i jos mi govori nema bosanac. sta nema usta te jebem, evo me stojim ispred tebe.
Skoknes malo do Banja Luke i zapadnog Mostara pa njima predocis tu ideju kako smo svi bosanci.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1936 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

svima konstitutivnost. bez razlike. kakvog mjesta, za sta, ko je taj koji daje mjesta, kakvi su to supljaci? svima isto. kraj price. ako nisu u stanju imati jednog predsjednika, nek ih imaju 20 u predsjednistvu. ili 120. svejedno.
I svima plaće od 5000 Eur i da bude mir u svijetu.

Konstitutivnost se ne dijeli, nastala je kao splet povijesnih okolnosti.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1937 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:02
seoBIH wrote: 22/09/2021 22:59 Nisam ih ništa pitao osim da mi prokomentarisu BIH stanje I njihovo viđenje. Prvo su se čudili sto bi druga država imala ikakvog uplitanja u drugu državu. Drugo, kažu da žele svima u BiH ono što oni imaju u Hrvatskoj, a to svakako nije zapisavanje torova.
Jesi li im rekao da je Komšić izabran bošnjačkim glasovima u da propagira da je Hrvatska izvršila agresiju na BiH?

Prema opisu, kao da si bio na gay paradi u Zagrebu.
kakvi su to bosnjacki glasovi? po cemu se razlikuju od ostalih glasova? nekom se komsic svidja i taj ima pravo da glasa za njega. meni se ne svidja, ali mi se svidja slavo kukic. hocu da mogu glasati za njega ako se kandiduje. imam arapsko ime, ali sta to koga boli kurac?

uostalom, hocu da imam pravo da glasam za sva tri clana predsjednistva. to je kolektivni sef drzave, a nije vijece poglavica. hocu da se moj glas pika prilikom izbora svakog od njih. tacno treba tuziti bagru zbog diskriminacije i redukcije mog glasackog prava.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4295
Joined: 02/10/2013 18:36

#1938 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by no_sekirli »

zrakomlat wrote: 22/09/2021 22:44
no_sekirli wrote: 22/09/2021 22:41

Sve po dogovoru Tudjman-Milosevic, tj.dogovoru o podjeli BiH. Kasnije se tom dogovoru prikljucio Alija i krenuo sa islamizacijom svoga dijela teritorije. Uostalom, zbog fundamentalizma je i gulio u zatvoru. Ne moze nitko reci da nije njegovao te ideje, i jedva docekao trenutak da ih proba provesti.
Šta misliš pod islamizacijom svog dijela teritorije?
Direktni upliv islamskog fundamentalizna u vojne, policijske i politicke krugove. Pozdrave ARBiH sa tekbiranjem i slicno. Direktnim legaliziranjem mudzahedina kao postrojbu u ARBiH.
I tako dalje...
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1939 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:05
svima konstitutivnost. bez razlike. kakvog mjesta, za sta, ko je taj koji daje mjesta, kakvi su to supljaci? svima isto. kraj price. ako nisu u stanju imati jednog predsjednika, nek ih imaju 20 u predsjednistvu. ili 120. svejedno.
I svima plaće od 5000 Eur i da bude mir u svijetu.

Konstitutivnost se ne dijeli, nastala je kao splet povijesnih okolnosti.
ovo je povjesna okolnost. svima isto.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1940 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

billy organ wrote: 22/09/2021 23:04
Tempo wrote: 22/09/2021 23:00 i jos mi govori nema bosanac. sta nema usta te jebem, evo me stojim ispred tebe.
Skoknes malo do Banja Luke i zapadnog Mostara pa njima predocis tu ideju kako smo svi bosanci.
nismo svi bosanci. ja sam bosanac. za ostele ne znam, a i pravodatikazem kurac me zaboli ko je sta.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1941 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Tempo wrote: 22/09/2021 23:06
ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:02

Jesi li im rekao da je Komšić izabran bošnjačkim glasovima u da propagira da je Hrvatska izvršila agresiju na BiH?

Prema opisu, kao da si bio na gay paradi u Zagrebu.
kakvi su to bosnjacki glasovi? po cemu se razlikuju od ostalih glasova? nekom se komsic svidja i taj ima pravo da glasa za njega. meni se ne svidja, ali mi se svidja slavo kukic. hocu da mogu glasati za njega ako se kandiduje. imam arapsko ime, ali sta to koga boli kurac?

uostalom, hocu da imam pravo da glasam za sva tri clana predsjednistva. to je kolektivni sef drzave, a nije vijece poglavica. hocu da se moj glas pika prilikom izbora svakog od njih. tacno treba tuziti bagru zbog diskriminacije i redukcije mog glasackog prava.
Pa BRAVO!!!
Nek te Slavo Kukić predstavlja ako je to tvoja volja i volja tvog naroda.
Ako si Bošnjak, glasaj u zastupnički dom za koga god želiš, ali dopusti da Hrvate u BiH,na mjestima koja imaju mehanizme zaštite vitalnih interesa predstavljaju osobe kojima su Hrvati dali glasove.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1942 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:03
Tempo wrote: 22/09/2021 23:00 i jos mi govori nema bosanac. sta nema usta te jebem, evo me stojim ispred tebe.
Jesi li se na popisu izjasnio kao Bosanac ili Bošnjak?
I ja sam Hercegovac,po reginlanoj pripadnosti.
sad ti kazem, sta te boli kurac kako sam se ja izjasnio. isto ko sto i mene boli kurac kako se bilo ko drugi izjasnjava.
kox
Posts: 3202
Joined: 12/09/2008 12:48

#1943 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by kox »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 22:49
Ti si spomenuo Kosovo u kontekstu nezavisnosti, ja ti govorim zašto je ta analogija sa HZHB potpuno pogrešna.
Herceg Bosna je stvar prošlosti.
Neovisnost Kosova sam spomenuo sa aspekta da je započelo nametanjem predstavnika.
Svako nametanje, preglasavanja ne vodi ka dobrom.
U Herceg Bosni su mislili da mogu protjerati ljude, otvoriti logore, i tako ostvariti prava hrvatskog naroda.
To je bila povijesna greška, a na greškama se uči.
U BIH ima prostora za suživot i toleranciju.
Albanci su bili sistemski maltretirani, obespravljivani, povremeno i ubijani nekih 50 godina prije Sejde Bajramovića. Skoro da nema policajca u bivšoj Jugoslaviji da u nekom periodu nije bio poslan na Kosovo da 'održava red i mir'. Nisu imali svoje kantone na 20% države u kojima su bili apsolutni vladari, nisu imali mehanizme da blokiraju kompletnu državu ili pola države zbog svake gluposti, nisu imali 3 puta više pozicija nego ih je bilo procentualno u državi, nisu imali svoje osnovne osnovne i srednje škole, univerzitete, elektroprivrede, telekome itd. Dakle oni objektivno jesu bili potlačeni, što je krajem 90-ih samo eskaliralo.
BH Hrvati imaju sve gore nabrojano i porede se sa Albancima na Kosovu. Ono što nemaju je član predsjedništva iz HDZ-a.
Ovdje su prvenstveno obespravljeni oni koji nisu dio konstitutivnih naroda, pa onda pripadnici konstitutivnih naroda tamo gdje nisu većina. Priča oko ugroženosti Hrvata zbog Komšića je HDZ ubleha.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1944 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:09
Tempo wrote: 22/09/2021 23:06

kakvi su to bosnjacki glasovi? po cemu se razlikuju od ostalih glasova? nekom se komsic svidja i taj ima pravo da glasa za njega. meni se ne svidja, ali mi se svidja slavo kukic. hocu da mogu glasati za njega ako se kandiduje. imam arapsko ime, ali sta to koga boli kurac?

uostalom, hocu da imam pravo da glasam za sva tri clana predsjednistva. to je kolektivni sef drzave, a nije vijece poglavica. hocu da se moj glas pika prilikom izbora svakog od njih. tacno treba tuziti bagru zbog diskriminacije i redukcije mog glasackog prava.
Pa BRAVO!!!
Nek te Slavo Kukić predstavlja ako je to tvoja volja i volja tvog naroda.
Ako si Bošnjak, glasaj u zastupnički dom za koga god želiš, ali dopusti da Hrvate u BiH,na mjestima koja imaju mehanizme zaštite vitalnih interesa predstavljaju osobe kojima su Hrvati dali glasove.
predsjednistvo nije predstavnicko tijelo. nego kolektivni sef drzave. hrvati i ostali vec biraju svoje predstavnike u predstavnicka tijela. cisto da znas ako nisi do sada znao.
User avatar
billy organ
Posts: 1439
Joined: 04/07/2021 19:19

#1945 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by billy organ »

Tempo wrote: 22/09/2021 23:08
billy organ wrote: 22/09/2021 23:04

Skoknes malo do Banja Luke i zapadnog Mostara pa njima predocis tu ideju kako smo svi bosanci.
nismo svi bosanci. ja sam bosanac. za ostele ne znam, a i pravodatikazem kurac me zaboli ko je sta.
E vidis Dodika i Zokija i Vucka ne zaboli. Imaju svoju politiku a to je da ti uniste drzavu. Tako su isto i pred pocetak rata oboljeli od hronicne kurcobolje ko i ti a cetonje stavljale topove po sarajevskim brdima. Naivno hipi razmisljanje skolno bosnjackom fgr korpusu. "Nisam ja bosnjo ja sam bosanac" - za komsije sa istoka i zapada ti si ko i ja - "balija i turcin".
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1946 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

kox wrote: 22/09/2021 23:10
ako te pitaju wrote: 22/09/2021 22:49
Herceg Bosna je stvar prošlosti.
Neovisnost Kosova sam spomenuo sa aspekta da je započelo nametanjem predstavnika.
Svako nametanje, preglasavanja ne vodi ka dobrom.
U Herceg Bosni su mislili da mogu protjerati ljude, otvoriti logore, i tako ostvariti prava hrvatskog naroda.
To je bila povijesna greška, a na greškama se uči.
U BIH ima prostora za suživot i toleranciju.
Albanci su bili sistemski maltretirani, obespravljivani, povremeno i ubijani nekih 50 godina prije Sejde Bajramovića. Skoro da nema policajca u bivšoj Jugoslaviji da u nekom periodu nije bio poslan na Kosovo da 'održava red i mir'. Nisu imali svoje kantone na 20% države u kojima su bili apsolutni vladari, nisu imali mehanizme da blokiraju kompletnu državu ili pola države zbog svake gluposti, nisu imali 3 puta više pozicija nego ih je bilo procentualno u državi, nisu imali svoje osnovne osnovne i srednje škole, univerzitete, elektroprivrede, telekome itd. Dakle oni objektivno jesu bili potlačeni, što je krajem 90-ih samo eskaliralo.
BH Hrvati imaju sve gore nabrojano i porede se sa Albancima na Kosovu. Ono što nemaju je član predsjedništva iz HDZ-a.
Ovdje su prvenstveno obespravljeni oni koji nisu dio konstitutivnih naroda, pa onda pripadnici konstitutivnih naroda tamo gdje nisu većina. Priča oko ugroženosti Hrvata zbog Komšića je HDZ ubleha.
tako je, a i taj sejdo. nit je albanac niti ima slicnosti sa komsicem. komsic je mandat dobio na izborima, a sejdu si pokupili sa gajbe ispred zadruge i postavili ga tamo gdje su ga postavili.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1947 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by pici »

dalmatinka wrote: 22/09/2021 22:09
RagibUzoriti wrote: 22/09/2021 22:06 Zoran Milovanovic je latentni peder. Kao i vecina onih koji su glasali za njega.

I tačka
I opet ćemo glasati za njega. Točka! :ljulja:
nemoj isusa ti... ja ono nemrem ponove slusat... bolje da je klapu omiš zvao...





ev jedna domaČa...

Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1948 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

billy organ wrote: 22/09/2021 23:12
Tempo wrote: 22/09/2021 23:08

nismo svi bosanci. ja sam bosanac. za ostele ne znam, a i pravodatikazem kurac me zaboli ko je sta.
E vidis Dodika i Zokija i Vucka ne zaboli. Imaju svoju politiku a to je da ti uniste drzavu. Tako su isto i pred pocetak rata oboljeli od hronicne kurcobolje ko i ti a cetonje stavljale topove po sarajevskim brdima. Naivno hipi razmisljanje skolno bosnjackom fgr korpusu. "Nisam ja bosnjo ja sam bosanac" - za komsije sa istoka i zapada ti si ko i ja - "balija i turcin".
jes eto, ti me mobilisi u talibane sa tom supljom pricom.

da alija nije islamizirao vojsku, imali bi u arbih vise srba i hrvata nego boban i radovan. ubili bi hljeb u njima za pola godine. ali jok, rastjero ih je sve.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1949 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Albanci su bili sistemski maltretirani, obespravljivani, povremeno i ubijani nekih 50 godina prije Sejde Bajramovića. Skoro da nema policajca u bivšoj Jugoslaviji da u nekom periodu nije bio poslan na Kosovo da 'održava red i mir'. Nisu imali svoje kantone na 20% države u kojima su bili apsolutni vladari, nisu imali mehanizme da blokiraju kompletnu državu ili pola države zbog svake gluposti, nisu imali 3 puta više pozicija nego ih je bilo procentualno u državi, nisu imali svoje osnovne osnovne i srednje škole, univerzitete, elektroprivrede, telekome itd. Dakle oni objektivno jesu bili potlačeni, što je krajem 90-ih samo eskaliralo.
BH Hrvati imaju sve gore nabrojano i porede se sa Albancima na Kosovu. Ono što nemaju je član predsjedništva iz HDZ-a.
Ovdje su prvenstveno obespravljeni oni koji nisu dio konstitutivnih naroda, pa onda pripadnici konstitutivnih naroda tamo gdje nisu većina. Priča oko ugroženosti Hrvata zbog Komšića je HDZ ubleha.

Član predsjedništva iz reda hrvatskog narod se bori za ukidanje konstitutivnosti i propagiraju građansku državu.
99% Hrvata iz BiH se protivi tome.
Danas je iznio stavove koji nisu stavovi Hrvata iz BiH kao konstitutivnog naroda.

Naravno, da hrvatski narod ima pravo da reagira, pa i nažalost da blokirao državu.

Jer iz toga će krenuti druge stvari, preglasavanja i nametanja u Domu naroda, sutra može i izbacivanje hrvatskog jezika. Tko bi to spriječio sutra.
To je ono što i Milanović tvrdi. Ne ide to tako, odnosno ne vodi dobrom.

Bošnjaci vide koja je Komšić ubleha, ali misle da će ostvariti sa tim, a proći će ko Srbi u SFRJ odnosno na Kosovu.
User avatar
billy organ
Posts: 1439
Joined: 04/07/2021 19:19

#1950 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by billy organ »

Tempo wrote: 22/09/2021 23:17
billy organ wrote: 22/09/2021 23:12

E vidis Dodika i Zokija i Vucka ne zaboli. Imaju svoju politiku a to je da ti uniste drzavu. Tako su isto i pred pocetak rata oboljeli od hronicne kurcobolje ko i ti a cetonje stavljale topove po sarajevskim brdima. Naivno hipi razmisljanje skolno bosnjackom fgr korpusu. "Nisam ja bosnjo ja sam bosanac" - za komsije sa istoka i zapada ti si ko i ja - "balija i turcin".
jes eto, ti me mobilisi u talibane sa tom supljom pricom.

da alija nije islamizirao vojsku, imali bi u arbih vise srba i hrvata nego boban i radovan. ubili bi hljeb u njima za pola godine. ali jok, rastjero ih je sve.


Laku noc mali moj naivni fgr-ovac. :thumbup:
Post Reply