Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
User avatar
LSD
Posts: 27271
Joined: 24/07/2007 08:26

#3101 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by LSD »

Porodice Foht wrote: 09/12/2021 11:57 Zar se ne bi mogao Zoki proglasiti kao "Persona non grata" jer dolazi u Travnik za par dana? Ipak ne ide u Listicu gdje bi to svakako bilo teze provesti preko MUP-a tamosnjeg kantona, ali u Travniku bih mu stavio rampu! Ko ga j.ebe!
Ma jok to, ne treba rampa. Nek dođe u šeher Travnik, nek obiđe malo vezirski grad, pojede ćevape i nazad kuci. To je neka privatna, turisticka varijanta. Nešto kao što je Bakir htio u Beograd, u privatnoj varijanti i kao predsjednik jedne stranke.

Ako su građani Hrvatske zadovoljni da im predsjednik države tako landara po Bosni ko ker pušten s lanca, da ga niko od zvanicnika iz Sarajeva ne doceka...pa i mi smo :gunjastajl:
Last edited by LSD on 09/12/2021 12:10, edited 1 time in total.
PM72
Posts: 17744
Joined: 30/04/2012 16:54

#3102 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by PM72 »

Porodice Foht wrote: 09/12/2021 11:57 Zar se ne bi mogao Zoki proglasiti kao "Persona non grata" jer dolazi u Travnik za par dana? Ipak ne ide u Listicu gdje bi to svakako bilo teze provesti preko MUP-a tamosnjeg kantona, ali u Travniku bih mu stavio rampu! Ko ga j.ebe!
Ne "Persona non grata" nego "Persona non gratis"...jer je to izraz za kuravu a Zoki to jeste...
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#3103 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by duh_sa_sjekirom »

Može li se kakav 'muslimanski ležeći policajac' postaviti na ulazu u Travnik, po uzoru na one u Mostaru?
:D
User avatar
Mr.Sojic
Posts: 3681
Joined: 23/04/2011 12:21

#3104 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Mr.Sojic »

duh_sa_sjekirom wrote: 09/12/2021 12:20 Može li se kakav 'muslimanski ležeći policajac' postaviti na ulazu u Travnik, po uzoru na one u Mostaru?
:D
MoRe! Samo ga ofarbaj zeLjeno :lol:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#3105 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Milenkov buraz »

Evo dolazi i Plenković u ponedjeljak u Saraejvo...
Plenkovićevu posjetu se u tom smislu može doživjeti kao izraz odgovornih nastojanja da se narušeni odnosi dvije prijateljske zemlje popravljaju, što je dugoročno odgovoran i državnički pristup premijera našeg zapadnog susjeda s kojim dijelimo granicu dugu hiljadu kilometara.
Jbt. HDZ ima više senzibiliteta i mora pospremati Milanovićeva sranja. :oops:
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3106 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by agent_zero »

PERSONA NON GRATA!

Šta se čeka?
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3107 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by agent_zero »

Milenkov buraz wrote: 09/12/2021 12:51 Evo dolazi i Plenković u ponedjeljak u Saraejvo...
Plenkovićevu posjetu se u tom smislu može doživjeti kao izraz odgovornih nastojanja da se narušeni odnosi dvije prijateljske zemlje popravljaju, što je dugoročno odgovoran i državnički pristup premijera našeg zapadnog susjeda s kojim dijelimo granicu dugu hiljadu kilometara.
Jbt. HDZ ima više senzibiliteta i mora pospremati Milanovićeva sranja. :oops:
Jah, dolazi da se sastaje da dodikovicima i čovićevcima koje je izdajnička sda nafilovala u institucije.
User avatar
agent_zero
Posts: 10478
Joined: 27/01/2010 23:58
Location: tamni vilajet SDA zlotvora!

#3108 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by agent_zero »

Zoran Milanović - PERSONA NON GRATA!
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3109 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by palermo »

Milenkov buraz wrote: 09/12/2021 11:24
LSD wrote: 09/12/2021 11:20

Ma dolazi u posjetu hercegovačkom kamenjaru, eventualno svom idolu Dodiku.
Znam ali zadnji put kada sam gledao Travnik i Nova Bila je u BiH, u Bosni. Dakle njegov dolazak posmatrati kao kada ti nepoželjna osoba uđe u kuću bez poziva i znanja, kao pacov kroz kanalizaciju što njegov posjet i jeste. Posjet pacovčine koji ulazi nepoželjan i nezvan kroz kanalizaciju.
ma jok, treba ga jednostavno ignorirati, načelnik općine Travnik ne treba da mu bude domaćin, nema obezbjeđenja, ono došao turist u Travnik, eventualno mu ponuditi kakvog turističkog vodiča da ide sa njim po Travniku
palermo
Posts: 22337
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#3110 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by palermo »

Jebe Zoka a ne vadi :D
ukinu tu presudu, kako bi bila donesena nova odluka istog sadržaja. Srpska strana, i potpuno ih razumijem, ima problem sa kolonijalnim načinom upravljanja Bosnom i Hercegovinom, zato što nekakav prokurator Judeje Inzko, ili kako god da se zove, donosi odluke sa snagom ustava. To ne može biti. Ideja je bila da se pokaže jednak politički stav, ali u proceduri Bosne i Hercegovine, a ne kolonijalne uprave. I tu su im hrvatski predstavnici bili spremni pružiti ruke. Čim su krenuli u to dočekali su ih reakcije tipa 'vidi ih, genocidni gadovi, žele ukinuti kažnjivost negiranja genocida'. To me podsjeća na najniže uličarske fore, kad nekom date sto kuna za piće, obilježite ih, a onda zovete policiju da vam je taj ukrao tih sto kuna"
Imamo posla sa ljudima koji lažu, varaju, kradu, koji su se zatvorili u svoju bačvu i pri tom imaju vrlo mutnu povijest. Tu mislim na (Šefika) Džaferovića. Šta je on radio u ratu, kome je bio hostesa? Mudžahedinima. Šta su ti radi radili u BiH? To je stari UDBA-š odnosno, BIA-ovac, kako se već to zove. To je član Predsjedništva BiH, taj manipuilator do manipulatora. Žao mi je što je Dragan Čović na to nasjeo. A opet, nije mi žao, neka se vidi sa kakvom ekipom se tu radi. Neko će reći da imam predrasude prema Bošnjacima, jok, ali prema tim tipovima imam, jer se oni nikada ne drže riječi"
Ja budale braćo draga, što bi rekao veliki Izet Fazlinović
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45462
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#3111 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Chmoljo »

Milenkov buraz wrote: 09/12/2021 12:51 Evo dolazi i Plenković u ponedjeljak u Saraejvo...
Plenkovićevu posjetu se u tom smislu može doživjeti kao izraz odgovornih nastojanja da se narušeni odnosi dvije prijateljske zemlje popravljaju, što je dugoročno odgovoran i državnički pristup premijera našeg zapadnog susjeda s kojim dijelimo granicu dugu hiljadu kilometara.
Jbt. HDZ ima više senzibiliteta i mora pospremati Milanovićeva sranja. :oops:
I plenkija nabijem na kurac. Dok jedan blagoglagolja drugi usara ispod pojasa.

Verzija tandema Vucic Vulin - Kurcic Plenki.
zilog
Posts: 7503
Joined: 06/03/2009 11:19

#3112 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by zilog »

palermo wrote: 09/12/2021 13:38 Jebe Zoka a ne vadi :D
ukinu tu presudu, kako bi bila donesena nova odluka istog sadržaja. Srpska strana, i potpuno ih razumijem, ima problem sa kolonijalnim načinom upravljanja Bosnom i Hercegovinom, zato što nekakav prokurator Judeje Inzko, ili kako god da se zove, donosi odluke sa snagom ustava. To ne može biti. Ideja je bila da se pokaže jednak politički stav, ali u proceduri Bosne i Hercegovine, a ne kolonijalne uprave. I tu su im hrvatski predstavnici bili spremni pružiti ruke. Čim su krenuli u to dočekali su ih reakcije tipa 'vidi ih, genocidni gadovi, žele ukinuti kažnjivost negiranja genocida'. To me podsjeća na najniže uličarske fore, kad nekom date sto kuna za piće, obilježite ih, a onda zovete policiju da vam je taj ukrao tih sto kuna"
Imamo posla sa ljudima koji lažu, varaju, kradu, koji su se zatvorili u svoju bačvu i pri tom imaju vrlo mutnu povijest. Tu mislim na (Šefika) Džaferovića. Šta je on radio u ratu, kome je bio hostesa? Mudžahedinima. Šta su ti radi radili u BiH? To je stari UDBA-š odnosno, BIA-ovac, kako se već to zove. To je član Predsjedništva BiH, taj manipuilator do manipulatora. Žao mi je što je Dragan Čović na to nasjeo. A opet, nije mi žao, neka se vidi sa kakvom ekipom se tu radi. Neko će reći da imam predrasude prema Bošnjacima, jok, ali prema tim tipovima imam, jer se oni nikada ne drže riječi"
Ja budale braćo draga, što bi rekao veliki Izet Fazlinović
Ali kad rece kako su covica navukli, kao sa "obiljezenom novcanicom"... :zid:

Ode 3oka u demagoge... :mrgreen:
noviforumas
Posts: 2989
Joined: 12/08/2016 22:28

#3113 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by noviforumas »

Milenkov buraz wrote: 09/12/2021 12:51 Evo dolazi i Plenković u ponedjeljak u Saraejvo...
Plenkovićevu posjetu se u tom smislu može doživjeti kao izraz odgovornih nastojanja da se narušeni odnosi dvije prijateljske zemlje popravljaju, što je dugoročno odgovoran i državnički pristup premijera našeg zapadnog susjeda s kojim dijelimo granicu dugu hiljadu kilometara.
Jbt. HDZ ima više senzibiliteta i mora pospremati Milanovićeva sranja. :oops:
Good cop-bad cop taktika :D
User avatar
sinuhe
Posts: 11478
Joined: 03/06/2011 11:33

#3114 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by sinuhe »

Milanovic na svoj nacin govori da je od rata skoro 30 godina. Nije zlonamjeran niti od njega treba praviti neprijatelja.
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#3115 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Manual »

Lik samo sere, možda je ponekad i u pravu, ali samo sere i ništa konkretno ne poduzima.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#3116 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Milenkov buraz »

sinuhe wrote: 09/12/2021 13:53 Milanovic na svoj nacin govori da je od rata skoro 30 godina. Nije zlonamjeran niti od njega treba praviti neprijatelja.
Niđe veze ali eto imaš pravo na svoj stav, kao na leđa što svako ima kako reče Milanović :mrgreen:
Iker C
Posts: 3006
Joined: 04/07/2010 11:48

#3117 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Iker C »

Konacno su izasle na vidjelo najcrnje sumnje pravih Hrvata da je Zoran Milanovic Srbin. Aleksandar Vucic nr brani "srpstvo" sa ovoliko zara kao sto to cini Milanovic.
User avatar
Šunj
Posts: 1621
Joined: 13/02/2010 04:02
Location: American Samoa

#3118 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Šunj »

agent_zero wrote: 09/12/2021 13:21 Zoran Milanović - PERSONA NON GRATA!
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/imag ... A&usqp=CAU
User avatar
Truba
Posts: 81647
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3119 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Manual wrote: 09/12/2021 13:53 Lik samo sere, možda je ponekad i u pravu, ali samo sere i ništa konkretno ne poduzima.
Koje su mu ovlasti ustavom?

https://avaz.ba/globus/region/702478/mi ... udzahedina


Dobro je rekao...nema dogovora...ne postuje se potpisano
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4819
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#3120 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by duh_sa_sjekirom »

sinuhe wrote: 09/12/2021 13:53 Milanovic na svoj nacin govori da je od rata skoro 30 godina. Nije zlonamjeran niti od njega treba praviti neprijatelja.
Pišeš gluposti.
Negiranje i relativizacija genocida nema veze sa protokom vremena. Od Holokausta je prošlo 70 godina pa nikome nije ni na kraj pameti da relativizira ili negira isti.
Milanović jeste zlonamjeran a on svojim izjavama sam od sebe pravi neprijatelja drugima. Ko misli da nije isti je kao on. Ni jedan predsjednik Hr nije ovako nisko pao. Pored toliko problema u državi kojom predsjedava, njegova obavezna tema je svaki dan vrijeđati žrtve genocida i relativizirati ga. Šta on ima od toga? Skuplja glasače? Ne, već iz istinskog neprijateljskog poriva i iskonske pokvarenosti karaktera. Ali šta se tu ima još kazati, u vezi genocida? Sud presudio genocid, većina zločinaca kažnjena, brojne civilizovane države usvojile rezoulucije i osudile genocid i to je to.
Nek nam se više skine s kurca i dabogda se on o sebi zabavio
Last edited by duh_sa_sjekirom on 09/12/2021 14:27, edited 1 time in total.
User avatar
Leverage
Posts: 9496
Joined: 27/05/2018 16:32

#3121 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Leverage »

Mr.Sojic wrote: 09/12/2021 11:49
Leverage wrote: 09/12/2021 11:39 Ti dolasci po sijelima u Kiseljaku, Novoj Biloj i slično ne znače uopšte da se on ponižava, nego da Bosnu i Hercegovinu smatra nekakvom teritorijom bez suvereniteta. Isto kao da ode u Popovaču ili Imotski. Kad predsjednik ili premijer neke države idu u drugu državu, posjetu u pravilu počinju u glavnom gradu sa najvišim zvaničnicima posjećene države.

To je i ranije bila praksa zvaničnika u Hrvatskoj. Obaveza je na nepoštovanje uzvratiti istom mjerom.
Dobra ideja. Neka Bake sačeka ljeto i ode na more u Tučepe🤣
:lol:
noviforumas
Posts: 2989
Joined: 12/08/2016 22:28

#3122 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by noviforumas »

Nasavlja po svom:
Predsjednik Hrvatske Zoran Milanović i danas je govorio o članu Predsjedništva Bosne i Hercegovine Šefika Džaferovića, ali i o Vijeću za implementaciju mira (PIC).

Džaferovića je nazvao "hostesom mudžahedina".

Kazao je kako ima posla sa “ljudima koji lažu, varaju, kradu i zatvorili su se u svoju bačvu”

- Imaju vrlo mutnu povijest. Mislim na Džaferovića. Šta je radio u ratu? Kome je bio hostesa? Mudžahedinima. Šta su ti ljudi radili u BiH. To je stari udbaš. Odnosno bio. To je član Predsjedništva BiH. To je manipulator do manipulatora. Žao mi je što je Dragan Čović na to nasjeo. A opet nije mi žao, da se vidi s kakvom ekipom se radi. Moje iskustvo s tim ljudima... Neko će reći da imam predrasude prema Bošnjacima. Jok. Ali prema tim tipovima imam. I da se nikada ne drže riječi, nikada - rekao je Milanović.

Za članove PIC-a rekao je da su to “politički direktori” i “fićfirići”.

- Donijeli su nekakve zaključke kojima opet, činjenicu da postoje tri konstitutivna naroda skrivaju kao zmija noge. To su sve lijepe želje, grandiozne ideje, to pokazuje jasne namjere opstrukcije - rekao je Milanović.

O “zakonu o zabrani negiranja genocida” kazao je kako su “fosfornom brzinom tzv. srpska strana i HDZ BiH optuženi da su htjeli ukinuti Inzkovu kolonijalnu odluku da je negiranje genocida u Srebrenici, što sam ja sto puta nazvao genocidom, kazneno djelo”.

- Normalnom čovjeku s minimalno skepse to smrdi. Ajde Srbi, ali gdje je tu HDZ, Čović. Zašto bi oni to radili? To je samoubojstvo. Istina je da su uz posredovnja i nagovaranje međunarodne zajednice, a to su ti politički direktori, ljudi koje niko ne zna, koji nikome ne odgovaraju, prihvatili prijedlog da tu odluku ukinu da bi donijeli novu odluku istog sadržaja. Zato što srpska strana, potpuno ih razumijem, ima problem s kolonijalnim načinom upravljanja BiH. Dakle, nekakav prokurator Judeje Incko ili kako god se zove, donosi odlue sa snagom ustava. To ne može biti. Ideja je bila da se pokaže jednak politički stav, ali u proceduri BiH, ne kolonijalne uprave. I tu su im hrvatski predstavnici bili spremni dati ruke. I čim su krenuli u to – krivi, genocidni gadovi, žele ukinuti kažnjivost negacije genocida. To me podsjeća na najniže uličarske fore - kazao je Milanović.

Istakao je kako je svime time bio motiviran kada je prethodnih dana govorio o Srebrenici i da su ga zbog toga stavili u ravan sa Miloševićem, Mladićem, Tuđmanom i ostalima.

- To je ekipa iz Zagreba, to oni stvarno misle - zaključio je.
https://avaz.ba/globus/region/702478/mi ... udzahedina
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#3123 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by AtillaS »

Zoran je dokazani čmar, ne opra ga više nikakva voda.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#3124 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Milenkov buraz »

Black swan wrote: 09/12/2021 14:17
Manual wrote: 09/12/2021 13:53 Lik samo sere, možda je ponekad i u pravu, ali samo sere i ništa konkretno ne poduzima.
Koje su mu ovlasti ustavom?

https://avaz.ba/globus/region/702478/mi ... udzahedina


Dobro je rekao...nema dogovora...ne postuje se potpisano
Ma da, ukinuli bi i prihvatili ono što godinama negiraju. Moš si misliti :oops: Ovo je sada samo vadiona i to providna.
User avatar
Truba
Posts: 81647
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#3125 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

AtillaS wrote: 09/12/2021 14:34 Zoran je dokazani čmar, ne opra ga više nikakva voda.
koda je njega briga što misle ljudi u BiH?

ajte molim vas
Post Reply