Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#251 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Blitz1 »

splinter wrote: 16/06/2021 13:52 Image

Đe će ko sa Zokijem
:lol: :lol:
Šaptač Plenkijevim pudlicama
User avatar
Truba
Posts: 81197
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#252 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

kae svi su oni isti
svejedno je mesić jusipović kolinda milanović :D
protokolarna funkcija :D
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#253 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by pici »

ovaj beli hoce lavove... moram probrat kojeg za ugrozbenog, ove ostale hranim su anamo čeljadi...
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#254 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by BHCluster »

Black swan wrote: 16/06/2021 13:20 ma beze su vam te osobne uvrede i podjebavanja... cesto ih i ne razumijem

zajebali ste se nakon izbora...jer ste se garant radovali... nisam bio ovdje pa ne znam
ja sam bio tuzan jer je pobijedio, ja sam isao maksuz za cokolindu da glasujem

međutim ljudi su puni iznenadjenja
Glasas na izborima u dvije drzave a nesto Komsicu prigovaras. :lol:
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#255 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by pici »

BHCluster wrote: 16/06/2021 16:41
Black swan wrote: 16/06/2021 13:20 ma beze su vam te osobne uvrede i podjebavanja... cesto ih i ne razumijem

zajebali ste se nakon izbora...jer ste se garant radovali... nisam bio ovdje pa ne znam
ja sam bio tuzan jer je pobijedio, ja sam isao maksuz za cokolindu da glasujem

međutim ljudi su puni iznenadjenja
Glasas na izborima u dvije drzave a nesto Komsicu prigovaras. :lol:
i ja bi bio insfrustriran na labudanovom mjestu, ovdze glOsujesH za bjeloglavog supa a iskoČi smuČko izglasaju ga muslimani, glOsas u matici za sisulju a iskoci poskokovic-milovanovic izglasaju ga nelegitimni... jeBte ja biH bio na apaurinu-vinu-kokainu.
ProgramskiJezik
Posts: 564
Joined: 07/03/2019 13:47

#256 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ProgramskiJezik »

Da li iko realno smatra hrvatsku prijateljom bih? komentar na zadnju izjavu milanovica "ko ima ovakve prijatelje me trebaju neprijatelji".. da li iko fkt smatra hrvatsku prijateljem?
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#257 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Novak20 »

ProgramskiJezik wrote: 16/06/2021 17:22 Da li iko realno smatra hrvatsku prijateljom bih? komentar na zadnju izjavu milanovica "ko ima ovakve prijatelje me trebaju neprijatelji".. da li iko fkt smatra hrvatsku prijateljem?
Za početak, većina onih koji imaju putovnice.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#258 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by pici »

Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović ponovo je komentirao diplomatsku inicijativu koju je pokrenuo prije sastanka NATO članica u Briselu, nakon koje je unesen dio formulacije koji, uz dio teksta vezan uz Bosnu i Hercegovinu, spominje Dejtonski sporazum.

Govoreći o nedavno održanom NATO samitu u Briselu, Milanović je naveo je kako odsutnost hrvatskog ministra vanjskih i evropskih poslova Gordana Grlića Radmana nije negativno utjecala na sami ishod deklaracije.

"To što su nam pokušali prirediti na samitu NATO-a je mala zavjera, tri intervencije našeg ambasadora su bile odbijene. Postoji plan da se Dejton promijeni, supstituira nečim što ne znamo i to je potpuno očito. Istovremeno se kažnjava Dodika jer krši Dejton, dok se istovremeno grčevito odbija samo spominjanje Dejtonskog sporazuma u završnoj deklaraciji NATO-a koja se bavi Bosnom i Hercegovinom", kazao je on.

On kaže kako iza toga stoji cijeli niz zapadnoevropskih država s nivoa ispod visokog nivoa.

"Miševi pokušavaju voditi Žikino kolo. Nemoguće je dobiti pažnju Angele Merkel o odnosima između Komšića i Dodika. Njezin stav je puno bliži našem stavu, a u berlinskom ministarstvu vanjskih poslova postoji spektar ljudi, iz moje nekadašnje političke opcije, koji su eksperimentatori i koji bi od Bosne i Hercegovine napravili utopiju. Neka si to rade u Njemačkoj", izjavio je hrvatski predsjednik
kad ne znas se baviti sobom onda se pocnes baviti drugim by pici
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#259 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

Black swan wrote: 16/06/2021 14:43 NINO: on NINO NINO:
Predugo smo imali pasivne ljude. Što je Kolinda napravila konkretno za ravnopravnost Hrvata u BIH? Priče su bile samo to i dobre želje. Oni bi prije nego što uđu u strano veleposlanstvo pripremili priču koju to veleposlanstvo želi čuti – dovoljno je vidjeti Jandrokovića kao ministra vanjskih poslova kako razgovara s Amerikancima. Pokazalo se ovdje da se može. Mi smo mala zemlja i ne možemo reći kako će se u Rusiji prema Kini postupati, ali valjda možemo toj BIH reći da nije uredu da se taj narod politički ukida.



vama ovdje na forumu svak glup ko ima drugačije mišljenje
Kako se ukida? Gdje? Na koji nacin? Imate li kakve dokaze za to?

Nije misljenje, vec pogresno navodjenje...a toga su ocito jako svjesni cim predjes hrvatsku granicu.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#260 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

ProgramskiJezik wrote: 16/06/2021 17:22 Da li iko realno smatra hrvatsku prijateljom bih? komentar na zadnju izjavu milanovica "ko ima ovakve prijatelje me trebaju neprijatelji".. da li iko fkt smatra hrvatsku prijateljem?
Hrvatska i BiH (a i Srbija) imaju vise slicnosti nego razlika...politika je ono sto narode razdvaja a ne narod..niti jedan.
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#261 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by BHCluster »

pici wrote: 16/06/2021 17:34
Predsjednik Republike Hrvatske Zoran Milanović ponovo je komentirao diplomatsku inicijativu koju je pokrenuo prije sastanka NATO članica u Briselu, nakon koje je unesen dio formulacije koji, uz dio teksta vezan uz Bosnu i Hercegovinu, spominje Dejtonski sporazum.

Govoreći o nedavno održanom NATO samitu u Briselu, Milanović je naveo je kako odsutnost hrvatskog ministra vanjskih i evropskih poslova Gordana Grlića Radmana nije negativno utjecala na sami ishod deklaracije.

"To što su nam pokušali prirediti na samitu NATO-a je mala zavjera, tri intervencije našeg ambasadora su bile odbijene. Postoji plan da se Dejton promijeni, supstituira nečim što ne znamo i to je potpuno očito. Istovremeno se kažnjava Dodika jer krši Dejton, dok se istovremeno grčevito odbija samo spominjanje Dejtonskog sporazuma u završnoj deklaraciji NATO-a koja se bavi Bosnom i Hercegovinom", kazao je on.

On kaže kako iza toga stoji cijeli niz zapadnoevropskih država s nivoa ispod visokog nivoa.

"Miševi pokušavaju voditi Žikino kolo. Nemoguće je dobiti pažnju Angele Merkel o odnosima između Komšića i Dodika. Njezin stav je puno bliži našem stavu, a u berlinskom ministarstvu vanjskih poslova postoji spektar ljudi, iz moje nekadašnje političke opcije, koji su eksperimentatori i koji bi od Bosne i Hercegovine napravili utopiju. Neka si to rade u Njemačkoj", izjavio je hrvatski predsjednik
kad ne znas se baviti sobom onda se pocnes baviti drugim by pici
Divi mozga on predlaze da Njemacka u kojoj ima vise bosanskohercegovackih Hrvata nego u Bosni i Hercegovini da nesto radi kod sebe a ne u Bosni i Hercegovini. Zasto onda on ne uradi u Hrvatskoj ono sta zagovara u Bosni i Hercegovini? :oops:
Last edited by BHCluster on 16/06/2021 18:09, edited 1 time in total.
User avatar
Truba
Posts: 81197
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#262 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

General War wrote: 16/06/2021 17:37
Black swan wrote: 16/06/2021 14:43 NINO: on NINO NINO:
Predugo smo imali pasivne ljude. Što je Kolinda napravila konkretno za ravnopravnost Hrvata u BIH? Priče su bile samo to i dobre želje. Oni bi prije nego što uđu u strano veleposlanstvo pripremili priču koju to veleposlanstvo želi čuti – dovoljno je vidjeti Jandrokovića kao ministra vanjskih poslova kako razgovara s Amerikancima. Pokazalo se ovdje da se može. Mi smo mala zemlja i ne možemo reći kako će se u Rusiji prema Kini postupati, ali valjda možemo toj BIH reći da nije uredu da se taj narod politički ukida.



vama ovdje na forumu svak glup ko ima drugačije mišljenje
Kako se ukida? Gdje? Na koji nacin? Imate li kakve dokaze za to?

Nije misljenje, vec pogresno navodjenje...a toga su ocito jako svjesni cim predjes hrvatsku granicu.
Nakon svega on trazi dokaze
:mrgreen:

Trolovanje
User avatar
Truba
Posts: 81197
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#263 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

pici wrote: 16/06/2021 17:21
BHCluster wrote: 16/06/2021 16:41
Black swan wrote: 16/06/2021 13:20 ma beze su vam te osobne uvrede i podjebavanja... cesto ih i ne razumijem

zajebali ste se nakon izbora...jer ste se garant radovali... nisam bio ovdje pa ne znam
ja sam bio tuzan jer je pobijedio, ja sam isao maksuz za cokolindu da glasujem

međutim ljudi su puni iznenadjenja
Glasas na izborima u dvije drzave a nesto Komsicu prigovaras. :lol:
i ja bi bio insfrustriran na labudanovom mjestu, ovdze glOsujesH za bjeloglavog supa a iskoČi smuČko izglasaju ga muslimani, glOsas u matici za sisulju a iskoci poskokovic-milovanovic izglasaju ga nelegitimni... jeBte ja biH bio na apaurinu-vinu-kokainu.
Gospod dragi ne zna sto si ti sad napisao
User avatar
Hajvan
Posts: 9602
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#264 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Hajvan »

ratite ortodoksnim krscanima konstitutivnost u Kr.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#265 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

Black swan wrote: 16/06/2021 17:44
General War wrote: 16/06/2021 17:37
Black swan wrote: 16/06/2021 14:43 NINO: on NINO NINO:
Predugo smo imali pasivne ljude. Što je Kolinda napravila konkretno za ravnopravnost Hrvata u BIH? Priče su bile samo to i dobre želje. Oni bi prije nego što uđu u strano veleposlanstvo pripremili priču koju to veleposlanstvo želi čuti – dovoljno je vidjeti Jandrokovića kao ministra vanjskih poslova kako razgovara s Amerikancima. Pokazalo se ovdje da se može. Mi smo mala zemlja i ne možemo reći kako će se u Rusiji prema Kini postupati, ali valjda možemo toj BIH reći da nije uredu da se taj narod politički ukida.



vama ovdje na forumu svak glup ko ima drugačije mišljenje
Kako se ukida? Gdje? Na koji nacin? Imate li kakve dokaze za to?

Nije misljenje, vec pogresno navodjenje...a toga su ocito jako svjesni cim predjes hrvatsku granicu.
Nakon svega on trazi dokaze
:mrgreen:

Trolovanje
nakon cega?
User avatar
Truba
Posts: 81197
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#266 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Kako pomoc dodje kad se najmanje nadas i od koga se najmanje nadas
Da nisu poltroni bili sve ove godine mozda bi sad bih bila uredjena i politicki i ekonomski
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#267 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

Black swan wrote: 16/06/2021 17:49 Kako pomoc dodje kad se najmanje nadas i od koga se najmanje nadas
Da nisu poltroni bili sve ove godine mozda bi sad bih bila uredjena i politicki i ekonomski
Izvini, ali mozes li napisati malo podrobnije, jel kao da se meni obracas..ili ne...
User avatar
Truba
Posts: 81197
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#268 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Ko placa njemacke politicare...ili dio njemackih politicara...mozemo pretpostaviti...arapski dolari...a i tamosnja ljevica je sklona arapima i opcenito muslimanima

Ali ko placa talijanske politicare...ili dio njih da se ovo dogodilo...mozemo takodjer pretpostaviti...mada ne i tvrditi
S druge strane kad ae sjetim ata je obicnom klosaru pernaru darovao arapski seik...u bezveznom posjetu...

Mozemo sabrati 2 i 2

S druge strane ko placa milanovica?
Volontira li covjek ili i on ima agendu
Mozda mu je seljacka sda stala na zulj
Ili se bori samo za svoj dzep...
Mozda radi iz ubjedjenja ili opoerunizma
Saznat cemo
User avatar
p206
Posts: 7944
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#269 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by p206 »

Franco Baresi wrote: 16/06/2021 14:23 Dakle Nijemci za građane :mrgreen:
Priupitah na drugoj temi da nije slučajno trampa sjeverni tok za GRAĐANE :thumbup: Kosovo, Ukrajina itd.
Ništa se ne dešava slučajno :mrgreen:
i ja sam tog mišljenja
u Ženevi će se ovih dana dogovoriti okvir kako će izgledati Evropa u sljedećim godinama, biće trgovina između Rusa, Amerikanaca i EU zemalja
tu se mali ništa ne pitaju, a nisu se nikad ni pitali
Bošnjake i Hrvate su stavili u jednu kuću u trenutku kad im je prijetilo da nestanu,to se često zaboravlja i kod jednih i drugih.. vjerovatno će i sada uraditi nešto da ova država liči na nešto... ne što nas vole nego što ne žele crnu rupu u ovom dijelu svijeta

sto se tice Milanovića mislim da samo kupi poene kod nekih glasača.. nije on kapacitet kao ni bošnjački političari da zna i može nešto više
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#270 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

Black swan wrote: 16/06/2021 18:07 Ko placa njemacke politicare...ili dio njemackih politicara...mozemo pretpostaviti...arapski dolari...a i tamosnja ljevica je sklona arapima i opcenito muslimanima

Ali ko placa talijanske politicare...ili dio njih da se ovo dogodilo...mozemo takodjer pretpostaviti...mada ne i tvrditi
S druge strane kad ae sjetim ata je obicnom klosaru pernaru darovao arapski seik...u bezveznom posjetu...

Mozemo sabrati 2 i 2

S druge strane ko placa milanovica?
Volontira li covjek ili i on ima agendu
Mozda mu je seljacka sda stala na zulj
Ili se bori samo za svoj dzep...
Mozda radi iz ubjedjenja ili opoerunizma
Saznat cemo
Ja koliko se sjecam Milanovic je imao problem sa BiH i kada je bio SDP na vlasti ovdje.

User avatar
Truba
Posts: 81197
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#271 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

p206 wrote: 16/06/2021 18:11
Franco Baresi wrote: 16/06/2021 14:23 Dakle Nijemci za građane :mrgreen:
Priupitah na drugoj temi da nije slučajno trampa sjeverni tok za GRAĐANE :thumbup: Kosovo, Ukrajina itd.
Ništa se ne dešava slučajno :mrgreen:
i ja sam tog mišljenja
u Ženevi će se ovih dana dogovoriti okvir kako će izgledati Evropa u sljedećim godinama, biće trgovina između Rusa, Amerikanaca i EU zemalja
tu se mali ništa ne pitaju, a nisu se nikad ni pitali
Bošnjake i Hrvate su stavili u jednu kuću u trenutku kad im je prijetilo da nestanu,to se često zaboravlja i kod jednih i drugih.. vjerovatno će i sada uraditi nešto da ova država liči na nešto... ne što nas vole nego što ne žele crnu rupu u ovom dijelu svijeta

sto se tice Milanovića mislim da samo kupi poene kod nekih glasača.. nije on kapacitet kao ni bošnjački političari da zna i može nešto više
Realan komentar

Da mi jesmo kusur

Ali kusurom ponekad otvoris teglu...spremnik od fotoaparata...bacis pismo glava...ima tu jos finesa
User avatar
BHCluster
Posts: 23302
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#272 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by BHCluster »

Black swan wrote: 16/06/2021 18:07 Ko placa njemacke politicare...ili dio njemackih politicara...mozemo pretpostaviti...arapski dolari...a i tamosnja ljevica je sklona arapima i opcenito muslimanima

Ali ko placa talijanske politicare...ili dio njih da se ovo dogodilo...mozemo takodjer pretpostaviti...mada ne i tvrditi
S druge strane kad ae sjetim ata je obicnom klosaru pernaru darovao arapski seik...u bezveznom posjetu...

Mozemo sabrati 2 i 2

S druge strane ko placa milanovica?
Volontira li covjek ili i on ima agendu
Mozda mu je seljacka sda stala na zulj
Ili se bori samo za svoj dzep...
Mozda radi iz ubjedjenja ili opoerunizma
Saznat cemo
Voda iz Buskog jezera, pa onda Covicev zet ostavi dobar komad kontrole nad bosanskohercegovackim nebom, odlaganje smeca iz Hrvatske u Neum, pa onda nekakav ilegalni gasovod za rafineriju, da nastavim? Haj ba napravice vam tvornicu za preradu rajcice. Sve dog se Milanovic slika sa osudjenim ratnim zlocincima. Volontira? Poremechen do maksimuma.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#273 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by General War »

p206 wrote: 16/06/2021 18:11
Franco Baresi wrote: 16/06/2021 14:23 Dakle Nijemci za građane :mrgreen:
Priupitah na drugoj temi da nije slučajno trampa sjeverni tok za GRAĐANE :thumbup: Kosovo, Ukrajina itd.
Ništa se ne dešava slučajno :mrgreen:
i ja sam tog mišljenja
u Ženevi će se ovih dana dogovoriti okvir kako će izgledati Evropa u sljedećim godinama, biće trgovina između Rusa, Amerikanaca i EU zemalja
tu se mali ništa ne pitaju, a nisu se nikad ni pitali
Bošnjake i Hrvate su stavili u jednu kuću u trenutku kad im je prijetilo da nestanu,to se često zaboravlja i kod jednih i drugih.. vjerovatno će i sada uraditi nešto da ova država liči na nešto... ne što nas vole nego što ne žele crnu rupu u ovom dijelu svijeta

sto se tice Milanovića mislim da samo kupi poene kod nekih glasača.. nije on kapacitet kao ni bošnjački političari da zna i može nešto više
Prije ce biti dvije kuce pod jednim krovom...ali tu je i sva fula Bosnjacke politike od koje i dan danas trpimo posljedice. Hrvatska je sve svoje strateske planove ostvarila(EU, NATO) cista drzava...dok BiH tacno vidis gdje prestaju jedni a pocinju drugi.
Bossona
Posts: 5144
Joined: 21/12/2020 03:28

#274 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Bossona »


Milanović kao i HDZ Tuđmanovici vode istu neprijateljsko kancoregono rasno šovinističku politiku prema BiH unutar svog kako kažu za BIH mehkog trbuha preko IZ pokušavaju nametnuti i legalizovati. Rezultati te trodecenijske politike je devastacija i gotovo nestanak hrvatskog naroda u Bosni.

Sada to pojačavaju uz panične frustracije zbog činjnice da se preko Bosne i Crne Gore rješava mnogo šira interesna geo politika velikih sila Amerike, zapada i NATO interesa s jedne strane i prorusko remetilačkih preko velikosrpskih u BiH i CG u kojima je hrvatska politika trojanska i remetilačko perfidna, koja pokušava to iskorstiti i uskrsnuti presuđenu zločinačku tzv. HZHB. nametanjem segregacijsko etničktog teritorijalnog IZ. Na ovo se ne smije pristati ni po koju cijenu jer je to diskrimiriajući zakon prema svima pa i prema Hrvatima u BIH koji bi ostali van zamišljene teritorijalne izborne jedinice i put u etničku podjelu BIH.

Treba se zalagati za građansku i etničku ravnopravnost da svako ima pravo da bira i bude biran na cijelom prostoru BiH, kako je i sud za ljudska prava u Strazburu svojim presudama obavezao BiH i otkloni postojeće daytonske entinčke diskriminacije.
User avatar
Truba
Posts: 81197
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#275 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Kakav science fiction

Treba svasta ali ne daju :mrgreen: ne moze ne mere
Bolje vrabac u ruci nego kita na grani :mrgreen:
Post Reply