Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
User avatar
Manual
Posts: 2124
Joined: 01/10/2018 18:07

#4876 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Manual »

mishic
Posts: 6248
Joined: 28/04/2011 16:29

#4877 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by mishic »

Podilaženje Orbanu već dajre svoje rezultate.
ŠOKANTNE TVRDNJE PREMIJERA MAĐARSKE: Orban o Hrvatskoj - "Uzeli su nam more..."
User avatar
sime_cipol
Posts: 16251
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#4878 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by sime_cipol »

Sta kaze Zoka na izjave kolege Orbana :D
User avatar
Edin H.
Posts: 46999
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#4879 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Edin H. »

Briga tebe što Mađarska nema more? :D
Piaty
Posts: 5690
Joined: 01/12/2020 00:58

#4880 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Piaty »

mishic wrote: 10/05/2022 12:02 Podilaženje Orbanu već dajre svoje rezultate.
ŠOKANTNE TVRDNJE PREMIJERA MAĐARSKE: Orban o Hrvatskoj - "Uzeli su nam more..."
Mah i kod njih bome narod ovca kao i kod nas. Sve sam mislio da su kod nas nasi teski panjevi od naroda ali...

Evo koliko sam upratio, pomilovanje Mustaca i Perkovica i taj generalski zbor podrzi sve to...ma bjezi. Da zivim tamo, iznervirao bih se kao sto se i ovdje nerviram. Ne zbog politicara nego zbog naroda. Toliko se glorificiraju ti neki likovi, od politicara i generala, a da se ne shvata da je tu drzavu Hrvatsku ipak najvise stvarao obican covjek i danas se taj obican covjek svadja sa drugim obicnim covjekom (koji je isto tako najvise zasluzan za drzavu koju ima) oko kojekavih politicara, glorifikuje te likove tipa Milanovic, Plenkovic, koji se cijelo vrijeme zajebaju sa tim narodom, dozvoljavaju sebi da budu prosti i ono sto je nevjerovatno je da to narod pali pa se lozi jos vise.
Da sam tamo, tacno bih zaokruzio lika za kojeg nikada nisam cuo kao sto sam i ovdje zaokruzio onog Kesetovica (za clana predsjednistva) mada nisam znao ni kako izgleda.
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#4881 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by plavi_E »

Ovi sto se danas napinju da uzmu komad biH bi se za koju deceniju mogli napinjati da im ostane i ovo sto danas imaju. Za razliku od Vucica Orban se naoruzava sistemski i sa planom. Ne samo za vojne parade. A za razliku od Milanovica i Pelenkovica koji su u svadji sa svima u okruzenju Orban trazi saveznike. Na primjer u Vucicu iako je otkidanje Vojvodine bilo bolno. Ali izgleda je Orbanu bitnije more od Vojvodine. Ili planira prvo vratiti more pa onda Vojvodinu.
Hakiz
Posts: 40404
Joined: 30/07/2015 20:01

#4882 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Hakiz »

Samo jedan je bio Panonski mornar :twisted:

I pjevao je "Mog mora nema i ne znam šta da radim"
User avatar
Truba
Posts: 81667
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4883 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

zilog
Posts: 7505
Joined: 06/03/2009 11:19

#4884 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by zilog »

Milance glatko dokazuje da je na Putlerovom platnom spisku.
Da nije IZ, pricao bi nesto drugo, za sto smatra da bi moglo pasti na plodno tlo (10.000 terorista u BiH...).
Ova relativizacija Orbanove izjave je najbolji dokaz. Lik jasno izrekao da ima teritorijalne pretenzije na drzavu ciji je Milanovic predsjednik, a on trabunja o izmjenama IZ susjedne drzave, koje su najpotrebnije upravo proruskim igracima.
Ako nisu, neka neko navede, koji je to postupak Z.K., kao clana Predsjednistva BiH, ostetio Hrvate u BiH?
User avatar
Truba
Posts: 81667
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4885 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

A ja pitam šta danas stoji na putu da ne zaštitimo hrvatski narod u BiH? Stoji nam na putu strah par ljudi u srednjim godinama koji se boje da neće dobiti neki posao. Ovaj HDZ je puno gori jer su se onda borili za državu, bila je ugrožena, bili smo pod prijetnjom sankcijama. Sad pričamo o EU fondovima, jako smo loši u tome, to je milodar - poručio je.
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#4886 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by plavi_E »

Nije pitanje hoce li nego kad ce Madjarska pokusati povratiti jadran. Ipak je to bilo madjarsko 800 godina. I dok Orban otkriva spomenike madjarskoj luci Fiume Milanovic ga brani sa razumijevanjem.
:lol:
Sve vise je jasno da Milanovic ovo radi zbog Moskve a ne zbog bh. Hrvata. Cesto se Bosnjaci prepadaju pobjedama desnicara u Evropi ali pobjedom desnice u Evropi a time i u Italiji i Madjarskoj Hrvatska bi najvise nahebala. Ali njima je izgleda bitnije Zepce od Rijeke i Istre.
User avatar
Truba
Posts: 81667
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4887 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

https://m.vecernji.hr/vijesti/milanovic ... to-1585833

Milan moze blokirati

Nek se vise dogovore danas moze sutra ne moze
zilog
Posts: 7505
Joined: 06/03/2009 11:19

#4888 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by zilog »

U junu se svakako IZ BiH nece promjeniti (niti moze), tako da ce Milanovic blokirati prijem Finske i Svedske samo za Putlerov hater. Svaki drugi izgovor je besmislen. Kada to ucini, moze se pozdraviti sa drugim mandatom. Mozda je danas nesto (2%) popularniji od Plenkovica, ali da bi pobjedio na predsjednickim izborima, morace pobjediti HDZ-ovog kandidata, istom onom retorikom, koja mu ne moze donijeti podrsku SDP-ovog birackog tijela.
Uci ce u drugi krug, ako SDP ne bude imao nekog karizmaticnijeg kandidata, ali ce ostati na broju glasova iz prvog kruga. Kada bi se Skoro ponovo kandidovao, ne bi usao ni u drugi krug.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23240
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4889 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Sanjarko »

neznam sto spominjete da je narkoman, narkomaniji ima lijeka, i nisu vecinom narkomani zlikovci i zlotvori, rade sranja da dodzu do droge jer su bolesni od nje, ovaj nije narkoman kako znam, zlotvor je po svemu sudeci, oportunista itd, neznam jel psihopata ili sociopata kao Vucic ili Putin

govorio sam ja, dok se HR i SRB trose itd, ovdje, da zbog toga propadaju kao i mi zbog njih, a vremenom kad spadnu na 2 i 3 miliona stanovnika ce ih Italija i Rumunija napast mozda, Italija nikad nije prezalila gubitak Dalmacije, a Rumunija ima pik na resurse neke u Srbiji

imam negdje zabiljezeno nesto o tome, neznam samo gdje, i nesto sam o tome govorio i ovdje, isto neznam gdje
Bossona
Posts: 5241
Joined: 21/12/2020 03:28

#4890 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Bossona »



Koji septički talog
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#4891 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by plavi_E »

Black swan wrote: 11/05/2022 22:05 https://m.vecernji.hr/vijesti/milanovic ... to-1585833

Milan moze blokirati

Nek se vise dogovore danas moze sutra ne moze
Milijun puta vise bi se obradovao nego ti kad bi Milanovic blokirao ulazak Finske i Svedske u NATO. Jer bi se tim zagarantovano rijesilo pitanje bh. Hrvata za sva vremena. Iako je jasno da Milanovic blokira za interese Rusije a ne za interese bh. Hrvata.

Nije nikakava tajna da je Hrvatska Ruski Trojanski konju u Evropi.
https://vijesti.ba/clanak/476596/analiz ... -unutar-eu
User avatar
Truba
Posts: 81667
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4892 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Dosta je ucmalosti
Nek uradi sto misli da je najbolje
plavi_E
Posts: 6480
Joined: 18/10/2021 19:47

#4893 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by plavi_E »

Ne misli on jadan. Moskva misli za njega. A za Moskvu je najbitnije da Finska ne udje u NATO.
nermin-z
Posts: 86
Joined: 30/12/2021 10:41
Location: Lukavac
Grijem se na: Pelet
Vozim: BMW E46
Horoskop: poma nemam
Contact:

#4894 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by nermin-z »

duh_sa_sjekirom wrote: 05/05/2022 09:04
nermin-z wrote: 04/05/2022 22:01

Što se tiče Domovine, da si pažljivo čitao bilo bi ti jasno i prvi i drugi put da si u stvari rekao isto što i ja.
Nisi imao šta da PODVLAČIŠ ni da ispravljaš. rekao si isto što i ja, samo drugim riječima.
A što se tiče tapije. Ne treba meni ništa objašnjavati, tebi treba objasniti, pa ću ti sad naglasiti u svoje lično ime: "Ja moju državu mogu i da volim i da mrzim koliko me volja. Kakva god je, moja je podjednako koliko i drugih. A koji si ti faktor da ti nekome određuješ da li će da je voli i koliko će da je voli. I ko si ti da ti da daješ ocjene o tome." I kad već tražiš reći ću ti i ovo. Ovakvu državu mogu da hvale samo poltroni, uhljebi i budale.
A, voljeti i hvaliti su različite stvari.
Treba se čuvati laskavaca. Pravi prijatelj je onaj koji ti kaže istinu u lice, taj te sigurno ne mrzi.
Ako to ne možeš da shvatiš ja ti ne mogu pomoći.
Kao prvo, nije mi jasna ta vaša opsesivno-kompulzivna potreba da se lažno predstavljate drugačijim imenima nego što jeste, da nama kao nekakav neutralni i realni "bošnjkaci" objašnjavate realnost i potrebu prihvatanja etničke podjele zemlje i neminovnost života u getu. Djelujete smiješno i žalosno u isto vrijeme, bez ikakve potrebe. Reci slobodn:o ja sam jozo, franjo i sl., moj stav je takav i takav, neće ti niko glavu skinuti zbog toga. Jer, ti si "nermin" otprilike koliko sam ja john smith.
Drugo, kažeš domovina je nešto drugo, kad te pitam šta je domovina, prešutiš i nastaviš sa trabunjanjem. Zaista ne znam kako jednostavnije da ti objasnim...nisam nikakav sudija niti određujem kome šta i koga će voljeti, ali i djeca znaju šta i kako se iskazuje ljubav. Ti ovdje nama brabonjaš kako se ljubav prema domovini može iskazati i na druge načine kao što su paljenje njenih zastava, zviždanje njenoj himni, negiranje njenog postojanja itd. Tu i takvu ljubav ostavi i prosipaj negdje drugo i nekome ko to voli, jer je zasta čudna i nastrana...
toliko od mene i ako nemaš nešto pametno i zrelo da kažeš, otkači se od mene
Nekome kao što si ti nije moguće pametno odgovoriti jer ti naprosto ne vidiš dalje od nosa. Samo uživaj.
Ime je pravo ma koliko to tebi bilo ne shvatljivo. Ako nekad progledaš možda i shvatiš.
User avatar
duh_sa_sjekirom
Posts: 4827
Joined: 24/05/2007 17:50
Location: tamo gdje se vali lome...

#4895 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by duh_sa_sjekirom »

nermin-z wrote: 12/05/2022 22:21 Nekome kao što si ti nije moguće pametno odgovoriti jer ti naprosto ne vidiš dalje od nosa. Samo uživaj.
Ime je pravo ma koliko to tebi bilo ne shvatljivo. Ako nekad progledaš možda i shvatiš.
:lol:
Care, nije tebi dobro...
User avatar
Point.
Posts: 27752
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#4896 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Point. »

Black swan wrote: 11/05/2022 22:05 https://m.vecernji.hr/vijesti/milanovic ... to-1585833

Milan moze blokirati

Nek se vise dogovore danas moze sutra ne moze
Može ali u kurcu.
User avatar
Truba
Posts: 81667
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4897 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

plavi_E wrote: 12/05/2022 18:33 Ne misli on jadan. Moskva misli za njega. A za Moskvu je najbitnije da Finska ne udje u NATO.
kakvo je ovo spinovanje
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45469
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#4898 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Chmoljo »

duh_sa_sjekirom wrote: 13/05/2022 06:17
nermin-z wrote: 12/05/2022 22:21 Nekome kao što si ti nije moguće pametno odgovoriti jer ti naprosto ne vidiš dalje od nosa. Samo uživaj.
Ime je pravo ma koliko to tebi bilo ne shvatljivo. Ako nekad progledaš možda i shvatiš.
:lol:
Care, nije tebi dobro...
ne znam u čemu je problem. i Kusturici je Emir pravo ime. :? :D
User avatar
Truba
Posts: 81667
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#4899 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

https://www.dnevnik.ba/vijesti/milanovi ... 9OelKpfkuI

Milanović odgovorio finskom ministru: "I mi smo u šoku jer vas boli ona stvar za nas" 8) 8) 8)
breuer
Posts: 7205
Joined: 06/07/2009 15:44

#4900 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by breuer »

:lol:

ovo sa Hrvatskom postaje komično, banana država definitivno
Post Reply