Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
User avatar
Ludzak
Posts: 5372
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#2901 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Ludzak »

LSD wrote: 07/12/2021 21:54
Blitz1 wrote: 07/12/2021 21:46

Ma niko ga u Cro ne doživljava ozbiljno, dio familije mi e tamo, ja trenutno u BIH all imam rvatsko državljanstvo i kao građanin Hrvatske ga smatram komadom budale. Doduše, mislim da nema baš sreće sa dilerima u poslednje vrijeme.
Jah, niko ga ne dozivljava ozbiljno, smatraju ga komadom budale, drogeraš koji nema srece sa dilereima, ovo ono - a izabrali ga za predsjednika države :lol: ni manje ni više....podero onu tuku na izborima :izet:

pa šta to govori o tom narodu i o toj državi, koji listom biraju takve idiote ;-) onako realno.
Tako se mi izvlačimo kao da ga niko ne dozivljava ozbiljno. A na koji god sam hrvatski portal usao, vecina komentari podrške. Ne može ovim nasim glavama nikako u glavu doci da nas Hrvati uopšte ne gotive, niti nas smatraju ozbiljnim narodom.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#2902 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by AtillaS »

Ludzak wrote: 07/12/2021 23:24 Ne može ovim nasim glavama nikako u glavu doci da nas Hrvati uopšte ne gotive, niti nas smatraju ozbiljnim narodom.
A odakle ti ideja da iko ikoga ovdje smatra ozbiljnim narodom? :lol:
User avatar
enko 1964
Posts: 1069
Joined: 11/02/2010 10:45

#2903 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by enko 1964 »

Treba se spustiti na njegov nivo. Javno mu jebat majku koja ga je oštenila onako poganog i završiti priču o njemu.
Ono nije ni za ludnicu nego je za šinteraj i eutanaziju zbog bjesnila.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4869
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#2904 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ¤ jelena ¤ »

Cikacaka wrote: 07/12/2021 17:19
¤ jelena ¤ wrote: 07/12/2021 17:14 Eeeee, kad se samo sjetim drvlja i kamenja po Jasmili kad mu je rekla... još daaavne 2014. godine... ono istorijsko i zlata vrijedno:

"Mrš kući!".
To da je rekla prije nekoliko mjeseci u Sarajevu bi bila proglašena SDA-botom i fašistom :D
A eto im ga sad...pušten da šara po svemu i reži na svakog....
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#2905 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Blitz1 »

enko 1964 wrote: 07/12/2021 23:27 Treba se spustiti na njegov nivo. Javno mu jebat majku koja ga je oštenila onako poganog i završiti priču o njemu.
Ono nije ni za ludnicu nego je za šinteraj i eutanaziju zbog bjesnila.
Molim te ne vrijeđaj plemenite životinje pse, ako nije problem.
User avatar
sehohari
Posts: 7962
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#2906 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by sehohari »

LSD wrote: 07/12/2021 21:54
Blitz1 wrote: 07/12/2021 21:46

Ma niko ga u Cro ne doživljava ozbiljno, dio familije mi e tamo, ja trenutno u BIH all imam rvatsko državljanstvo i kao građanin Hrvatske ga smatram komadom budale. Doduše, mislim da nema baš sreće sa dilerima u poslednje vrijeme.
Jah, niko ga ne dozivljava ozbiljno, smatraju ga komadom budale, drogeraš koji nema srece sa dilereima, ovo ono - a izabrali ga za predsjednika države :lol: ni manje ni više....podero onu tuku na izborima :izet:

pa šta to govori o tom narodu i o toj državi, koji listom biraju takve idiote ;-) onako realno.
Ruku na srce, tada niko nije mogao reći da će krenuti ovom putanjom. Svi smo ovdje pobjedu Milanovića gledali kao pozitivnu stvar. Imao je modernu kampanju, obećavao je da neće biti kao KGK. Mislim, slogan mu je bio "stop podjelama u društvu" ili tako nešto.

Niko nije znao da će postati ovakav šupak. Da, znao je i prije biti prepotentan i govoriti sranja, ali to je se možda dešavalo jednom u par mjeseci. Sada je potpuno odlijepio, davanje glupih, gadnih, pa i fašističkih izjava kao ove oko genocida u Srebrenici su mu sada jedini posao kojim se bavi.
User avatar
LSD
Posts: 27192
Joined: 24/07/2007 08:26

#2907 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by LSD »

Nespin wrote: 07/12/2021 21:54 Pustite čovjeka na miru, njemu jednostavno nije lako sa takvim psihičkim stanjem i vibracijama. Ovako se blamirati i kočijaški ponašati, a biti na čelu ozbiljne evropske države stvarno je jadno i žalosno. Lik doslovno imitira Dodika, Šešelja ili nekog tamo idiota Vulina... Jebote kakvi su to kompleksi, kakva duševna stanja, kakva unutarnja bol, kakvi nervni poremećaji... stvarno jadno i žalosno. Zato neka laje, vrijeđa, pjeni, ali ne spuštati se na taj nivo, u to blatu i kaljužu, ma šta kaljužu, u svinjska govna, ni slučajno...
Eki ozbiljne evropske drzave :-)
90minut
Posts: 12889
Joined: 07/04/2019 10:56

#2908 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by 90minut »

LSD wrote: 08/12/2021 00:08
Nespin wrote: 07/12/2021 21:54 Pustite čovjeka na miru, njemu jednostavno nije lako sa takvim psihičkim stanjem i vibracijama. Ovako se blamirati i kočijaški ponašati, a biti na čelu ozbiljne evropske države stvarno je jadno i žalosno. Lik doslovno imitira Dodika, Šešelja ili nekog tamo idiota Vulina... Jebote kakvi su to kompleksi, kakva duševna stanja, kakva unutarnja bol, kakvi nervni poremećaji... stvarno jadno i žalosno. Zato neka laje, vrijeđa, pjeni, ali ne spuštati se na taj nivo, u to blatu i kaljužu, ma šta kaljužu, u svinjska govna, ni slučajno...
Eki ozbiljne evropske drzave :-)
đesi hota kako si :D
zilog
Posts: 7468
Joined: 06/03/2009 11:19

#2909 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by zilog »

Ne vidim kako Milanovicu laprdanje o Genocidu u Srebrenici moze pomoci politicki i doprinjeti bilo cemu iz njegove agende, ako je uopste ima?
Na kraju ga moze kostati i reizbora krajem 2024., jer ce se toga vjerovatno sjetiti svi oponenti. Posto i parlamentarni izbori padaju u ljeto 2024. i SDP ce se morati distancirati od njegovih nebuloza.

Jedino sto mi pada na pamet je da je uzeo pare a poznato je da nije imun na luksuz i gotivu. Vec su ga, dok je bio Premijer, po Hrvatskoj prozivali za raskosna ljetovanja kod vlasnika Atlantic grupe, Emila Tedeschija. Ko zeli moze ga i po toj liniji kazniti, ako se spreman odreci Argete, Cedevite, Kokte, Smokija...

Ako je takav, ne bi me cudilo, da na kraju mandata obescasti i obespravi Oluju. :roll:
Bossona
Posts: 5138
Joined: 21/12/2020 03:28

#2910 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Bossona »

Hrvatski historičar Hrvoje Klasić o Milanoviću: Hrvati iz BiH će se uskoro razočarati
Posljednje izjave predsjednika Hrvatske Zorana Milanovića o genocidu u Srebrenici, u kojima licitira brojem žrtava i klasificira počinjene genocide prema broju ubijenih i metodama egzekucija, izazvale su veliki broj osuda.
07. 12. 2021.
https://www.face.ba/vijesti/regija/hrva ... 9mDpbItRyk
https://federalna.ba/milanovic-postoje- ... isti-wt1ay
„Čini mi se da je danas Hrvatska luđa od Srbije“, izjavio je u intervjuu Radio Slobodnoj Europi hrvatski književnik Ante Tomić, što je bilo više nego dostatno za potpunu mobilizaciju hrvatskih eksremističkih korifeja i njihovih pratitelja po brojnim Radio i TV stanicama, da portale i ne spominjemo, kako bi se adekvatno odgovorilo mrskom „neprijatelju i izdajniku“, koji se usudio ne samo usporediti nas „izabrane“ sa onima „tamo daleko“, već i reći da smo, pače, luđi čak i od njih samih.
Image
User avatar
srce_ruke_lopata
Posts: 407
Joined: 09/09/2007 17:23
Location: Čeljugovići

#2911 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by srce_ruke_lopata »

Ko jebe ovog bubuljičara…nebitan je totalno.
User avatar
Truba
Posts: 81179
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#2913 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Truba »

Da Jaslina
Jedna od onih koji rado primaju kune i sufinanciranja
Prava gradjanka jel i ona ima putovnicu i voli prave hrvate tipa franjo topic :mrgreen:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2914 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by bingov buraz »

Svađao bi se sa Bakirom i Džaferom ali nisu pokazali neki entuzijazam za to,hej kad jedan Bakir ispada razuman kraj tebe :mrgreen:

Ko čangrizava baba iz ulaza što ne priča ni sa kim i svi je stavili na ignore uključujući i poštara :mrgreen:
User avatar
enko 1964
Posts: 1069
Joined: 11/02/2010 10:45

#2915 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by enko 1964 »

Baš je težak izbor između ljudine kao što je Topić i bijesne džukele kao što je Milanović.
Pa hrvatski HDZ se ograđuje od ovog kera.
Jedno je voditi normalne pregovore o budućnosti naroda kojem pripadaš i normalno je boriti se za prava koja jesu ugrožena a drugo su ucjene i lavež iz prikrajka.
Nikada nisam glasao za ŽK i za člana predsjedništva iz reda Hrvata a sada hoću taman da, što neko reče, Edin Džeko bude taj.
User avatar
istra_hr
Posts: 1477
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#2916 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by istra_hr »

o Milanoviću ...
Neko je napisao: "u Hrvatskoj ga niko ne doživljava ozbiljno ... ALI su ga sami birali kao predsjednika"
Da, živa istina,
evo ja - kao i mnogi u HR, stvarno više ne znam kako komentirat ZM.
Baš pomislim, gotovo s njegovim gafovima i proljevima - a, on lupa i dalje
Da, birao sam ga za predsjednika, iako znam da je "muška baba" lajava... a, kog sam imao za protukandidata?
Kolindu, koja je najviše prolupala baš u izbornoj kampanji; s obećanjima kako će posjećivat u zatvoru Bandića i Mamića, pa 8000 Eura plaćama !?!
ili možda, Škoru, desničarskog stenjajućeg kvazi-pjevača !?!

Z. Milanović je , nažalost, psihološki slučaj. Ne znam što više i pametnije reći. :roll:
Treba ga istrpit do kraja, a kasnije ...
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2917 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by cyprus »

zilog wrote: 08/12/2021 00:45Ne vidim kako Milanovicu laprdanje o Genocidu u Srebrenici moze pomoci politicki i doprinjeti bilo cemu iz njegove agende, ako je uopste ima?
Mislim da je ovo tipičan primjer odsustva ikakve agende... Lik je vjerovatno konačno dočekao priliku za kojom je dugo žudio - da može laprdat doslovno sve što mu padne na um, praktično bez ikakve filtracije, da ima punu pozornost, a da istovremeno to nema skoro nikakve posljedice za bilo šta... Ja zaista ne mislim da postoji ikakva strategija iza ovog njegovog kenjanja, čak ni da je naročito zlonamjeran, nego lik jednostavno ima poriv da retorički sere po svemu i svačemu, uključujući i ono po čemu zaista ne bi smio, kao i zdrav razum... Takav poriv se kod njega nazirao i u premijerskom mandatu, ali ta funkcija ipak nosi veću praktičnu odgovornost i zavisnost of parlamentarne većine (a i bilo je malko drugačije vrijeme - pred eksploziju trampizma na globalnoj sceni), te je nekakva mjera morala postojat...

Nadam se da ovo neko neće shvatiti kao pokušaj odbrane njegovog lika, jer mislim da je teško pronaći ličnost u historiji demokratije koja je za ovako kratak period totalno razočarala svoje glasače i simpatizere... Vjerujem da mu najmanje 80% ljudi koji su zaokružili njegovo ime na listiću na zadnjim izborima sad jebe od-do...
Last edited by cyprus on 08/12/2021 10:12, edited 2 times in total.
User avatar
istra_hr
Posts: 1477
Joined: 30/06/2018 19:11
Location: Pula...Zagreb...Rijeka

#2918 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by istra_hr »

cyprus wrote: 08/12/2021 10:06 ... Vjerujem da mu najmanje 80% ljudi koji su zaokružili njegovo ime na listiću na zadnjim izborima sad jebe od-do...
:thumbup:
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#2919 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Blitz1 »

istra_hr wrote: 08/12/2021 09:54 o Milanoviću ...
Neko je napisao: "u Hrvatskoj ga niko ne doživljava ozbiljno ... ALI su ga sami birali kao predsjednika"
Da, živa istina,
evo ja - kao i mnogi u HR, stvarno više ne znam kako komentirat ZM.
Baš pomislim, gotovo s njegovim gafovima i proljevima - a, on lupa i dalje
Da, birao sam ga za predsjednika, iako znam da je "muška baba" lajava... a, kog sam imao za protukandidata?
Kolindu, koja je najviše prolupala baš u izbornoj kampanji; s obećanjima kako će posjećivat u zatvoru Bandića i Mamića, pa 8000 Eura plaćama !?!
ili možda, Škoru, desničarskog stenjajućeg kvazi-pjevača !?!

Z. Milanović je , nažalost, psihološki slučaj. Ne znam što više i pametnije reći. :roll:
Treba ga istrpit do kraja, a kasnije ...
:thumbup:
User avatar
Nespin
Posts: 1887
Joined: 26/03/2019 19:02

#2920 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Nespin »

8-)
Last edited by Nespin on 13/02/2022 20:55, edited 1 time in total.
zilog
Posts: 7468
Joined: 06/03/2009 11:19

#2921 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by zilog »

cyprus wrote: 08/12/2021 10:06
zilog wrote: 08/12/2021 00:45Ne vidim kako Milanovicu laprdanje o Genocidu u Srebrenici moze pomoci politicki i doprinjeti bilo cemu iz njegove agende, ako je uopste ima?
Mislim da je ovo tipičan primjer odsustva ikakve agende...
Da, Mianoviceve, ali ovo sto sad laprda je agenda i retorika Dodika, kojeg je nedavno primio. Ista, prepoznatljiva, mantra relativiziranja i negiranja Genocida. Gotovo jednak pokusaj diskvalifikacije, kao mudzahedinskog sponzora, Dzaferovica (Milanovic je samo jos dadao "udbas"). Blago moduliran prikaz "islamistickog i neoosmanskog" Bakira kao - Hasan-age... :roll:
kox
Posts: 3200
Joined: 12/09/2008 12:48

#2922 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by kox »

Hrvatska je Srbiju tužila za genocid u Vukovaru. Milanović ili laže ili nema pojma

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrv ... i_ostalo_d

Zoki genijalac činjenica znalac :lol:
zilog
Posts: 7468
Joined: 06/03/2009 11:19

#2923 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by zilog »

kox wrote: 08/12/2021 11:48 Hrvatska je Srbiju tužila za genocid u Vukovaru. Milanović ili laže ili nema pojma

https://www.index.hr/vijesti/clanak/hrv ... i_ostalo_d

Zoki genijalac činjenica znalac :lol:
Lupio je jos, da za genocid nad Jevrejima treba naci novo ime. Da Zoki, trebalo bi ga nazvati Holokaust - kako se vec zove... :mrgreen:

Sokantno je da Milanovic, kao pravnik, uopste ne zna, da se kvalifikacija zlocina, kao genocida, uopste ne oslanja na broj ubijenih, nego na namjeru i organizaciju.
AtillaS
Posts: 2140
Joined: 27/08/2021 18:55

#2924 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by AtillaS »

Milanović je rijetko glupa pojava. Gluplji čak i od Kolinde.

Naravno, uz glup ide i bezobrazan.
User avatar
_Reds_
Posts: 9324
Joined: 14/01/2012 20:01
Location: Aqua S....

#2925 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by _Reds_ »

Da li glup, nadorigiran ili lud pitanje sada.
Post Reply