Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
88Sioux
Posts: 1876
Joined: 21/05/2020 08:15

#2801 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by 88Sioux »

ps
ako si Sarajlija onda znas da u Sarajevu tamo preko puta Vijecnice postoji ,,Inat kuca,, covjek je prskosio veziru i pasi cak i samom Sultanu
na Bosforu. Inatio se . Zainatio se po cijenu glave. Postoji samo i jedino bosanski inat. ne postoji blakanski, rumunski, grcki,bugraski hrvatski inat ....to ne postoji. ( postoji u Dalmaciji dispet )
invincible1921
Posts: 3685
Joined: 09/04/2013 02:46

#2802 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by invincible1921 »

flyrepublic wrote: 07/12/2021 15:42
invincible1921 wrote: 07/12/2021 15:35

Pa jel niste? Bar u ovom slucaju? Demantuj evo ja cu porec sve sto demantujes?
Kako ću ja tebe ubjedit da nije Hrvatska kriva za sveopći kriminal u BiH, možda potkopava možda ne potkopava, nek nam Osmica istraži. Već reče, ako ti je lakše, ja ću priznat da je izvršena agresija od strane Hrvatske, što ti se teško pomirit s tim, bilo pa prošlo, ko što sam se ja pomirio s tim da su Osmanlije izvršile agresiju na BiH. Isto tako je vršena agresija iz BiH na Hrvatsku, pa šta, jel meni sad nešto lakše što imam to saznanje...
Nije kriva za kriminal ali o tom ni ne pricamo nemoj skretat sa teme.

Pricamo o petljanju hrvatske i pruzanju podrske separtizmu bosanskih hrvata
flyrepublic
Posts: 47
Joined: 04/03/2017 14:32

#2803 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by flyrepublic »

invincible1921 wrote: 07/12/2021 15:44
flyrepublic wrote: 07/12/2021 15:42
Kako ću ja tebe ubjedit da nije Hrvatska kriva za sveopći kriminal u BiH, možda potkopava možda ne potkopava, nek nam Osmica istraži. Već reče, ako ti je lakše, ja ću priznat da je izvršena agresija od strane Hrvatske, što ti se teško pomirit s tim, bilo pa prošlo, ko što sam se ja pomirio s tim da su Osmanlije izvršile agresiju na BiH. Isto tako je vršena agresija iz BiH na Hrvatsku, pa šta, jel meni sad nešto lakše što imam to saznanje...
Nije kriva za kriminal ali o tom ni ne pricamo nemoj skretat sa teme.

Pricamo o petljanju hrvatske i pruzanju podrske separtizmu bosanskih hrvata
Ok , hajmo na temu, ja sam prije svega bosanski Hrvat, i mislim da hrvatska vlada ne vidi interes u huškanju čovića protiv BiH, tu samo Čović ima interes da sapere svoj kriminal i glatko dobije i sljedeće izbore, čak mu to ne treba od kad je Komšić stupio na političku scenu (Kad ćete vi priznat da nije bilo spomena o tkz hrvatskom separatizmu dok se on nije pojavio na sceni) . Dodiku npr treba konstantni konflikt jer ima kakvu takvu opozicuju i opasno je zaglibio kod glasača. Bakiru je ovo isto kec na desetku nakon silnih afera. PS, zašto je toliki trn u oku preinaka izbornog zakona koja bi omogućila da Hrvati odlučuju o svom predstavniku? Milanović mi je enigma u zadnjih 15 dana, tj. neshvatljivo mi je ovo sa Srebrenicom i lizanjem s Dodikom
noviforumas
Posts: 3003
Joined: 12/08/2016 22:28

#2804 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by noviforumas »

Milanovic ne posustaje:
Upitan da prokomentira svoje protekle izjave o genocidu u Srebrenici, Milanović je postavio protupitanje da li su haške presude za njega manifest sudbine kojeg se mora držati.

"Hoćemo li prestati s tim glupostima. To su tužne i grozne priče. Šta je sa Vukovarom, taj grad je sistematski uništavan, štakori su ubijani, ne dva dana u okolnim šumama nego sistematski. Ja nisam čuo nikoga u Hrvatskoj da kaže da je to genocid", kazao je Milanović.

"Definicija genocida je kaučuk definicija. To se rasteže. Figu to nije tema za razgovor. To nije nebeski zakon. Sud kakav god da je i ko god da su i da je donio deset presuda to je politička kvalifikacija. Ako je tako, ponavljam ono što sam rekao, a to je da moramo naći drugi naziv za ono što su nacisti napravili", dodao je.

Dodao je da mu smeta se Srbima insinuira da je genocidan, isto kao što bi mu smetalo da se to radi Hrvatima.

Dotakao se i pregovora o izmjenama izbornog zakonodavstva u BiH koji se posljednjih mjesec intenzivno vode, a u kojima su moderatori specijalni izaslanik predsjednika Sjedinjenih Američkih Država za Balkan Gabriel Escobar i predstavnica EU Angelina Eichhorst.

"Bošnjačko vođenje politike je pogubno. Oni su se zatvorili u bačvu i pregovaraju sami sa sobom. Vjeruju da će im trećerazredni američki diplomate donijeti dominaciju nad Hrvatima. Imam radosnu vijest - neće", zaključio je Milanović..
https://www.klix.ba/vijesti/bih/milanov ... /211207119
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#2805 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by billy organ »

Isprdak cetnicki opet laje.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#2806 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by billy organ »

noviforumas wrote: 07/12/2021 16:49
Dodao je da mu smeta se Srbima insinuira da je genocidan


Eeee sjetio se Zoki krsne slave.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#2807 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ¤ jelena ¤ »

Čuj, nabacuje on kletvu....

Moralna vertikala igra fudbala na male.
Blitz1
Posts: 578
Joined: 14/07/2015 09:17

#2808 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Blitz1 »

Nema nikakve razlike između ove čibuljičave prasetine i Radovana Karadžića, ili Praljka i ostalih sotoninih sinova.
Rado bi on sad palio žive ljude i nabijao na kolac samo kad bi mu se ukazala prilika.
User avatar
LSD
Posts: 27292
Joined: 24/07/2007 08:26

#2809 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by LSD »

Ovo je sjajno što Milanović redovno radi :thumbup: najozbiljnije to mislim.
Jer ce naivne bošnje konacno progledati nakon ovih izjava predsjednika Hrvatske (za kojeg su hrvati listom glasali) i shvatiti da Hrvatska nije ništa manji neprijatelji ove države od Srbije i Vučića....Zoran Milanović svakim danom kao predsjednik Hrvatske to jasno pokazuje, kopirajuci laktaškog prasaca Dodika.

Pocinili su agresiju na BiH, zvanicno osuđeni kao država za UZP, negiraju genocid u BiH po uzoru na srbe, maske su konacno pale :thumbup: zahvaljujuci Milanovicu i Covicu.
Last edited by LSD on 07/12/2021 16:58, edited 1 time in total.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#2810 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by billy organ »

Milanović: Džaferović je sponzor mudžahedina koji je u Vukovar došao provocirati Srbe
‘Ne dolazi iz pijeteta prema Hrvatima jer te iste Hrvate i njihovu državu naziva ratnim zločincima’, rekao je hrvatski predsjednik Zoran Milanović.



Znaci cetnicko pseto je uspjelo da za par dana sebe stavi u rang sa Dodikom i Karadzicem.
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#2811 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Officer Crabtree »

A sad u tržne po vodu
noviforumas
Posts: 3003
Joined: 12/08/2016 22:28

#2812 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by noviforumas »

Pa ne stignes ni procitat izjavu, on da jos goru:
Upitan da dodatno komentariše svoje izjave o Srebrenici i genocidu, Milanović je odgovorio s pitanjem “šta to nije dovoljno rekao u prethodna dva dana?”.

“Šta god kažeš u dobroj namjeri imaš te svrake koje samo krešte, koje se javljaju, nekakav predsjednik udruženja Bošnjaka u Hrvatskoj koji ne može dobiti 100 glasova, koji šuti kad član Predsjedništva BiH, inače hudbaš iz Zenice koji je dovodio mudžahedine u BiH, ima dosta pitanja za tog čovjeka.. Kad govori da je Hrvatska organizovala zločinački poduhvat u BiH i onda dođe u Hrvatsku i očekuje slatko od višanja i da ga poljubim u oba obraza. Ja o ovome nisam govorio dok nisam vidio da postoje ljudi koji rade profit. Ne vidim neke ljude da dolaze na mjesta pogibije drugog naroda. Glavni grad Hrvatske je Zagreb, nije Sarajevo”, rekao je Milanović.

Dodao je na to da je bio u Srebrenici, ali da ne vidi “neke ljude da dolaze na mjesta pogibije drugih naroda”.

“Slušamo u Saboru od koalicijskog partnera Andreja Plenkovića (Milorada Pupovca, op.a.) da je hrvatska vojska počinila etničko čišćenje na počeku rata i nakon rata. Takve stvari mi smetaju. Ja sam bio u Srbu 2008., Pupovca nikad nisam vidio da je došao u Bačin, u Prominu… Ali vidim Džaferovića, sponzora mudžahedina u Kaknju, kako dolazi u Vukovar provocirati Srbe. Ne dolazi iz pijeteta prema Hrvatima jer te iste Hrvate i njihovu državu naziva ratnim zločincima. E to je problem i o tome ćemo razgovarati”, poručio je Milanović.
https://ba.n1info.com/regija/milanovic- ... cira-srbe/
Cikacaka
Posts: 14
Joined: 06/12/2021 20:31

#2813 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Cikacaka »

Hahaha.Gdje su nam drugovi iz SDP BiH da prokomentarišu malo ove izjave?Balili su kada je ovaj izabran :lol:
DonieBrasco
Posts: 15529
Joined: 31/08/2016 16:09

#2814 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by DonieBrasco »

Ovo sto Zoki radi ce se da se prosiri sirom EU i svijeta, na zalost sve na stetu BiH.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#2815 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by billy organ »

Evo i juzni srbi se poceli javljati :lol:
User avatar
Leverage
Posts: 9515
Joined: 27/05/2018 16:32

#2816 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Leverage »

sehohari wrote: 07/12/2021 15:20
Porodice Foht wrote: 07/12/2021 15:17 "Izjave predsjednika Zorana Milanovića o genocidu u Srebrenici šef Kluba zastupnika HDZ-a u Hrvatskom saboru Branko Bačić je nazvao neopreznim.

"Držim da je svaki genocid jednak, tim više ukoliko je utvrđen i potvrđen od međunarodnih sudova", rekao je Bačić na konferenciji za medije u Zagrebu."

E moj Zoki, prase jedno. Docekao si da ti HDZ pokaze neke osnovne uzuse demokracije.
Znaš šta znači "neoprezno"?
Znači da i oni to misle, ali se o tome ne bi trebalo otvoreno pričati.

Čak je i ova reakcija za gađenje.
"Neoprezno" je ovdje eufemizam za "glupo".

Pročitaj cijeli tekst, reakcija je sasvim primjerena.
User avatar
¤ jelena ¤
Posts: 4875
Joined: 18/05/2010 20:04
Location: BD

#2817 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ¤ jelena ¤ »

Eeeee, kad se samo sjetim drvlja i kamenja po Jasmili kad mu je rekla... još daaavne 2014. godine... ono istorijsko i zlata vrijedno:

"Mrš kući!".
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#2818 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Pa braćo Bošnjaci......zahvaljujući promašenoj politici sa Komšićem,u prijateljskoj Hrvatskoj ste od najvećih ljevičara napravili najžešće zagovornike prava Hrvata u BiH. :run:

Čak i HDZ,HSP,HČSP..... :-) :-) nisu ni približni u žestini.

ČESTITAM VAM. Nitko nije uspio ujediniti u Hrvatskoj poziciju ,opoziciji,crne,Crvene oko i jednog pitanja.

Ps ZOKI ohani malo
Cikacaka
Posts: 14
Joined: 06/12/2021 20:31

#2819 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Cikacaka »

¤ jelena ¤ wrote: 07/12/2021 17:14 Eeeee, kad se samo sjetim drvlja i kamenja po Jasmili kad mu je rekla... još daaavne 2014. godine... ono istorijsko i zlata vrijedno:

"Mrš kući!".
To da je rekla prije nekoliko mjeseci u Sarajevu bi bila proglašena SDA-botom i fašistom :D
noviforumas
Posts: 3003
Joined: 12/08/2016 22:28

#2820 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by noviforumas »

Milanoviceve izjave govore kakvo je raspolozenje hrvatske politike prema BiH i Bosnjacima. Covjek sedmicama izjavljuje jezive stvari koje se ni Franjo ne bi usudio da izusti i svaki put, ocito namjerno, kaze nesto gore nego prethodni. Samo je pitanje koji je konkretan, politicki cilj i sta tacno zeli da postigne. Ali u svakom slucaju ocigledno je da namjerno i planski podgrijava atmosferu do usijanja.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#2821 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by palermo »

ako te pitaju wrote: 07/12/2021 17:17 Pa braćo Bošnjaci......zahvaljujući promašenoj politici sa Komšićem,u prijateljskoj Hrvatskoj ste od najvećih ljevičara napravili najžešće zagovornike prava Hrvata u BiH. :run:

Čak i HDZ,HSP,HČSP..... :-) :-) nisu ni približni u žestini.

ČESTITAM VAM. Nitko nije uspio ujediniti u Hrvatskoj poziciju ,opoziciji,crne,Crvene oko i jednog pitanja.

Ps ZOKI ohani malo
i tebi čestitke na ovako osobenom i zanimljivom predsjedniku :thumbup:
noviforumas
Posts: 3003
Joined: 12/08/2016 22:28

#2822 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by noviforumas »

Frajeru ovoliko 👌 fali da Bosnjake pocne nazivati Turcima:



Moram priznati, nije isto procitati njegove izjave, ma koliko bolesne bile, i pogledati/poslusati ga. Pogledajte kako se vitoperi, kakve grimase pravi. Podsjeca me na njega:

Image
Last edited by noviforumas on 07/12/2021 17:29, edited 1 time in total.
New wave
Posts: 170
Joined: 31/05/2020 20:07

#2823 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by New wave »

ako te pitaju wrote: 07/12/2021 17:17 Pa braćo Bošnjaci......zahvaljujući promašenoj politici sa Komšićem,u prijateljskoj Hrvatskoj ste od najvećih ljevičara napravili najžešće zagovornike prava Hrvata u BiH. :run:

Čak i HDZ,HSP,HČSP..... :-) :-) nisu ni približni u žestini.

ČESTITAM VAM. Nitko nije uspio ujediniti u Hrvatskoj poziciju ,opoziciji,crne,Crvene oko i jednog pitanja.

Ps ZOKI ohani malo
Znas koliko nas zanima i brine susjedna neprijateljska zemlja odnosno zemlje, ni najmanje vjeruj mi. Mnogo ljudi je prestalo i na more ici iz razno raznih razloga u Hrvatskoj, a poslije ovoga ce jos manje. Ono sto nas interesuje jest nasa drzava, a samim time i Hrvati u njoj kao konstitutivni narod koji to odavno nije bas zbog kopirane politike iz ranih devedesetih. Zato ce u naredne cetiri godine ponovo biti koristena poznata rijec, Majorizacija, nazalost. To nije dobro, ali kad blokiras, rovaris i spletkaris ponovo ces biti manjina. A ovaj moze laprdati sve vrijeme mandata sto se nas tice.
User avatar
House
Posts: 46748
Joined: 17/03/2010 15:36

#2824 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by House »

majorizacija je iz raja izašla.

hvala zoranu što pokazuje pravo lice "prijateljske hrvatske"
User avatar
mO k3
Posts: 34082
Joined: 23/09/2009 14:16
Location: https://youtu.be/xk7QKTXQGbg

#2825 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by mO k3 »

ako te pitaju wrote: 07/12/2021 17:17 Pa braćo Bošnjaci......zahvaljujući promašenoj politici sa Komšićem,u prijateljskoj Hrvatskoj ste od najvećih ljevičara napravili najžešće zagovornike prava Hrvata u BiH. :run:

Čak i HDZ,HSP,HČSP..... :-) :-) nisu ni približni u žestini.

ČESTITAM VAM. Nitko nije uspio ujediniti u Hrvatskoj poziciju ,opoziciji,crne,Crvene oko i jednog pitanja.

Ps ZOKI ohani malo
:mrgreen: idi bre begaj ponovo baljezgas :mrgreen:
Post Reply