Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
User avatar
Sanjarko
Posts: 23012
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#1951 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Sanjarko »

billy organ wrote: 22/09/2021 23:12
Tempo wrote: 22/09/2021 23:08

nismo svi bosanci. ja sam bosanac. za ostele ne znam, a i pravodatikazem kurac me zaboli ko je sta.
E vidis Dodika i Zokija i Vucka ne zaboli. Imaju svoju politiku a to je da ti uniste drzavu. Tako su isto i pred pocetak rata oboljeli od hronicne kurcobolje ko i ti a cetonje stavljale topove po sarajevskim brdima. Naivno hipi razmisljanje skolno bosnjackom fgr korpusu. "Nisam ja bosnjo ja sam bosanac" - za komsije sa istoka i zapada ti si ko i ja - "balija i turcin".
"Poturica i covjek koji manje vrijedi, mozda cak i nevrijedi uopste".
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1952 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

billy organ wrote: 22/09/2021 23:17
Tempo wrote: 22/09/2021 23:17

jes eto, ti me mobilisi u talibane sa tom supljom pricom.

da alija nije islamizirao vojsku, imali bi u arbih vise srba i hrvata nego boban i radovan. ubili bi hljeb u njima za pola godine. ali jok, rastjero ih je sve.


Laku noc mali moj naivni fgr-ovac. :thumbup:
eto ti nisi naivan. zato izumiremo. bem te blesava.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1953 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Tempo wrote: 22/09/2021 23:12
ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:09
Pa BRAVO!!!
Nek te Slavo Kukić predstavlja ako je to tvoja volja i volja tvog naroda.
Ako si Bošnjak, glasaj u zastupnički dom za koga god želiš, ali dopusti da Hrvate u BiH,na mjestima koja imaju mehanizme zaštite vitalnih interesa predstavljaju osobe kojima su Hrvati dali glasove.
predsjednistvo nije predstavnicko tijelo. nego kolektivni sef drzave. hrvati i ostali vec biraju svoje predstavnike u predstavnicka tijela. cisto da znas ako nisi do sada znao.
Čisto da znaš, da ti kolektivni šefovi države imaju mehanizam zaštite pred Domom naroda samo jednog naroda, tako da npr. Komšić nema mehanizam zaštite Bošnjačkog naroda kada je neka odluka destruktivna za Bošnjake u BiH, nego samo mehanizam zaštite za hr. narod.

Čisto da znaš, Ustavni sud je u svojim odlukama tumačio ustav da načelo konstitutivnosti naroda znači da predstavnici naroda moraju imati legitimne predstavnike tamo gdje se štite vitalnu interesi naroda.
Last edited by ako te pitaju on 22/09/2021 23:22, edited 1 time in total.
User avatar
billy organ
Posts: 1430
Joined: 04/07/2021 19:19

#1954 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by billy organ »

Tempo wrote: 22/09/2021 23:19
billy organ wrote: 22/09/2021 23:17



Laku noc mali moj naivni fgr-ovac. :thumbup:
eto ti nisi naivan. zato izumiremo. bem te blesava.
[media]https://www.novizivot.net/wp-content/up ... 444056.gif[/media]
Last edited by billy organ on 22/09/2021 23:22, edited 1 time in total.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1955 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:17
Albanci su bili sistemski maltretirani, obespravljivani, povremeno i ubijani nekih 50 godina prije Sejde Bajramovića. Skoro da nema policajca u bivšoj Jugoslaviji da u nekom periodu nije bio poslan na Kosovo da 'održava red i mir'. Nisu imali svoje kantone na 20% države u kojima su bili apsolutni vladari, nisu imali mehanizme da blokiraju kompletnu državu ili pola države zbog svake gluposti, nisu imali 3 puta više pozicija nego ih je bilo procentualno u državi, nisu imali svoje osnovne osnovne i srednje škole, univerzitete, elektroprivrede, telekome itd. Dakle oni objektivno jesu bili potlačeni, što je krajem 90-ih samo eskaliralo.
BH Hrvati imaju sve gore nabrojano i porede se sa Albancima na Kosovu. Ono što nemaju je član predsjedništva iz HDZ-a.
Ovdje su prvenstveno obespravljeni oni koji nisu dio konstitutivnih naroda, pa onda pripadnici konstitutivnih naroda tamo gdje nisu većina. Priča oko ugroženosti Hrvata zbog Komšića je HDZ ubleha.

Član predsjedništva iz reda hrvatskog narod se bori za ukidanje konstitutivnosti i propagiraju građansku državu.
99% Hrvata iz BiH se protivi tome.
Danas je iznio stavove koji nisu stavovi Hrvata iz BiH kao konstitutivnog naroda.

Naravno, da hrvatski narod ima pravo da reagira, pa i nažalost da blokirao državu.

Jer iz toga će krenuti druge stvari, preglasavanja i nametanja u Domu naroda, sutra može i izbacivanje hrvatskog jezika. Tko bi to spriječio sutra.
To je ono što i Milanović tvrdi. Ne ide to tako, odnosno ne vodi dobrom.

Bošnjaci vide koja je Komšić ubleha, ali misle da će ostvariti sa tim, a proći će ko Srbi u SFRJ odnosno na Kosovu.
ja sam zapanjen u kojim ti kategorijama razmisljas. mada je to tipicno za nacionalisticke budale.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1956 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:21
Tempo wrote: 22/09/2021 23:12

predsjednistvo nije predstavnicko tijelo. nego kolektivni sef drzave. hrvati i ostali vec biraju svoje predstavnike u predstavnicka tijela. cisto da znas ako nisi do sada znao.
Čisto da znaš, da ti kolektivni šefovi države imaju mehanizam zaštite pred Domom naroda samo jednog naroda, tako da npr. Komšić nema mehanizam zaštite Bošnjačkog naroda kada je neka odluka destruktivna za Bošnjake u BiH, nego samo mehanizam zaštite za hr. narod.

Čisto da znaš, Ustavni sud je u svojim odlukama tumačio ustav da načelo konstitutivnosti naroda znači da predstavnici naroda moraju imati legitimne predstavnike tamo gdje se štite vitalnu interesi naroda.
zastita vitalnog nacionalnog interesa nije u ingerencijama predsjednistva niti clanova predsjednistva. ti fakat ne poznajes materiju.
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1958 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by pici »

kox wrote: 22/09/2021 23:10
ako te pitaju wrote: 22/09/2021 22:49
Herceg Bosna je stvar prošlosti.
Neovisnost Kosova sam spomenuo sa aspekta da je započelo nametanjem predstavnika.
Svako nametanje, preglasavanja ne vodi ka dobrom.
U Herceg Bosni su mislili da mogu protjerati ljude, otvoriti logore, i tako ostvariti prava hrvatskog naroda.
To je bila povijesna greška, a na greškama se uči.
U BIH ima prostora za suživot i toleranciju.
Albanci su bili sistemski maltretirani, obespravljivani, povremeno i ubijani nekih 50 godina prije Sejde Bajramovića. Skoro da nema policajca u bivšoj Jugoslaviji da u nekom periodu nije bio poslan na Kosovo da 'održava red i mir'. Nisu imali svoje kantone na 20% države u kojima su bili apsolutni vladari, nisu imali mehanizme da blokiraju kompletnu državu ili pola države zbog svake gluposti, nisu imali 3 puta više pozicija nego ih je bilo procentualno u državi, nisu imali svoje osnovne osnovne i srednje škole, univerzitete, elektroprivrede, telekome itd. Dakle oni objektivno jesu bili potlačeni, što je krajem 90-ih samo eskaliralo.
BH Hrvati imaju sve gore nabrojano i porede se sa Albancima na Kosovu. Ono što nemaju je član predsjedništva iz HDZ-a.
Ovdje su prvenstveno obespravljeni oni koji nisu dio konstitutivnih naroda, pa onda pripadnici konstitutivnih naroda tamo gdje nisu većina. Priča oko ugroženosti Hrvata zbog Komšića je HDZ ubleha.
Topić: Hrvati u BiH žive bolje od svih ostalih

RSE: Kako Hrvati u BiH žive?

Topić: Najbolje žive od svih ostalih. Bolje žive ovdje nego u Austriji, u prosjeku. A evo nekoliko činjenica. Hrvati Viteza imaju više zaposlenih nego svih 130.000 Hrvata u Austriji. Treba biti osjetljiv prema ljudima koji su izgubili svoja radna mjesta, primjerice u Tuzli. U tom gradu su ugašene tvornice i naravno da je teško napraviti tranziciju.

Međutim, treba govoriti i o drugim primjerima. U Kreševu nema nezaposlenih. U Bijeljini je napravljeno više u posljednjih petnaest godina nego u prijašnjih stotinu godina. U Kiseljaku je napravljeno više u zadnjih dvadeset godina nego u prijašnjih 100 godina. Ali, mnogi ljudi su sebi postavili visoke zahtjeve i ciljeve. Ne može se sve preko noći.

RSE: Zašto je onda stvorena negativna slika u javnosti o položaju Hrvata u BiH. Tko je odgovoran za to?

Topić: Mediji najviše prate političare, ali nisu samo mediji krivi. Političari stvaraju ovakvu sliku u javnosti. Moram reći da sam ja optimist, odnosno da nisam pesimist. Jer, HKD Napredak je napravio više u hrvatskoj kulturi nego svi Hrvati Europe zajedno. Ja ne govorim ovo napamet. Govorim kao profesor teologije, kao svećenik. Napredak pokazuje dobrim dijelom kako se ovdje može dobro živjeti.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1959 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

pici wrote: 22/09/2021 23:26
kox wrote: 22/09/2021 23:10
Albanci su bili sistemski maltretirani, obespravljivani, povremeno i ubijani nekih 50 godina prije Sejde Bajramovića. Skoro da nema policajca u bivšoj Jugoslaviji da u nekom periodu nije bio poslan na Kosovo da 'održava red i mir'. Nisu imali svoje kantone na 20% države u kojima su bili apsolutni vladari, nisu imali mehanizme da blokiraju kompletnu državu ili pola države zbog svake gluposti, nisu imali 3 puta više pozicija nego ih je bilo procentualno u državi, nisu imali svoje osnovne osnovne i srednje škole, univerzitete, elektroprivrede, telekome itd. Dakle oni objektivno jesu bili potlačeni, što je krajem 90-ih samo eskaliralo.
BH Hrvati imaju sve gore nabrojano i porede se sa Albancima na Kosovu. Ono što nemaju je član predsjedništva iz HDZ-a.
Ovdje su prvenstveno obespravljeni oni koji nisu dio konstitutivnih naroda, pa onda pripadnici konstitutivnih naroda tamo gdje nisu većina. Priča oko ugroženosti Hrvata zbog Komšića je HDZ ubleha.
Topić: Hrvati u BiH žive bolje od svih ostalih

RSE: Kako Hrvati u BiH žive?

Topić: Najbolje žive od svih ostalih. Bolje žive ovdje nego u Austriji, u prosjeku. A evo nekoliko činjenica. Hrvati Viteza imaju više zaposlenih nego svih 130.000 Hrvata u Austriji. Treba biti osjetljiv prema ljudima koji su izgubili svoja radna mjesta, primjerice u Tuzli. U tom gradu su ugašene tvornice i naravno da je teško napraviti tranziciju.

Međutim, treba govoriti i o drugim primjerima. U Kreševu nema nezaposlenih. U Bijeljini je napravljeno više u posljednjih petnaest godina nego u prijašnjih stotinu godina. U Kiseljaku je napravljeno više u zadnjih dvadeset godina nego u prijašnjih 100 godina. Ali, mnogi ljudi su sebi postavili visoke zahtjeve i ciljeve. Ne može se sve preko noći.

RSE: Zašto je onda stvorena negativna slika u javnosti o položaju Hrvata u BiH. Tko je odgovoran za to?

Topić: Mediji najviše prate političare, ali nisu samo mediji krivi. Političari stvaraju ovakvu sliku u javnosti. Moram reći da sam ja optimist, odnosno da nisam pesimist. Jer, HKD Napredak je napravio više u hrvatskoj kulturi nego svi Hrvati Europe zajedno. Ja ne govorim ovo napamet. Govorim kao profesor teologije, kao svećenik. Napredak pokazuje dobrim dijelom kako se ovdje može dobro živjeti.

franjevci.. :) najbolji ljudi i najveci bosanci od svih
Hakiz
Posts: 39923
Joined: 30/07/2015 20:01

#1960 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Hakiz »

billy organ wrote: 22/09/2021 23:12
Tempo wrote: 22/09/2021 23:08

nismo svi bosanci. ja sam bosanac. za ostele ne znam, a i pravodatikazem kurac me zaboli ko je sta.
E vidis Dodika i Zokija i Vucka ne zaboli. Imaju svoju politiku a to je da ti uniste drzavu. Tako su isto i pred pocetak rata oboljeli od hronicne kurcobolje ko i ti a cetonje stavljale topove po sarajevskim brdima. Naivno hipi razmisljanje skolno bosnjackom fgr korpusu. "Nisam ja bosnjo ja sam bosanac" - za komsije sa istoka i zapada ti si ko i ja - "balija i turcin".
Nekiljudi ne dozvoljavaju da im drugi govore ko su i šta su. Koliko god visoku cijenu za to platili.

Pogotovo da me četnik ili ustaša natjeraju da pristanem da sebe zovem onako kako me oni zovu.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1961 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Kardinal Puljić, šef svih Franjevaca i svećenika u BiH.

I HITLER JE IZABRAN PO ZAKONU:

https://www.dw.com/bs/kardinal-o-izboru ... a-45910341
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1962 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

da, zbog zokija sam na temi, pa me iznervirali ovi nacionalisticki glupani iz oba ova kantusa...

elem, zoki, picka supacka. najgori je od sve djece, ne zato sto je pakas i izdajnik, nego zato sto ga je, po njegovim rijecima, novi talas odredio kao licnost. sramota je to velika. iz novog talasa u nacizam.
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1963 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Tempo wrote: 22/09/2021 23:32 da, zbog zokija sam na temi, pa me iznervirali ovi nacionalisticki glupani iz oba ova kantusa...

elem, zoki, picka supacka. najgori je od sve djece, ne zato sto je pakas i izdajnik, nego zato sto ga je, po njegovim rijecima, novi talas odredio kao licnost. sramota je to velika. iz novog talasa u nacizam.
Možda je do tebe, ne konta aš najbolje stvari :run:

Iako mi se sviđa tvoj stil pisanja :thumbup:

Ps. Nemoj zamjeriti :bih:
džakailibu
Posts: 614
Joined: 08/05/2013 11:37

#1964 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by džakailibu »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:09
Tempo wrote: 22/09/2021 23:06

kakvi su to bosnjacki glasovi? po cemu se razlikuju od ostalih glasova? nekom se komsic svidja i taj ima pravo da glasa za njega. meni se ne svidja, ali mi se svidja slavo kukic. hocu da mogu glasati za njega ako se kandiduje. imam arapsko ime, ali sta to koga boli kurac?

uostalom, hocu da imam pravo da glasam za sva tri clana predsjednistva. to je kolektivni sef drzave, a nije vijece poglavica. hocu da se moj glas pika prilikom izbora svakog od njih. tacno treba tuziti bagru zbog diskriminacije i redukcije mog glasackog prava.
Pa BRAVO!!!
Nek te Slavo Kukić predstavlja ako je to tvoja volja i volja tvog naroda.
Ako si Bošnjak, glasaj u zastupnički dom za koga god želiš, ali dopusti da Hrvate u BiH,na mjestima koja imaju mehanizme zaštite vitalnih interesa predstavljaju osobe kojima su Hrvati dali glasove.
Ako te pitaju nekada nesto u zivotu ti suti. Slutnja je zlato!
džakailibu
Posts: 614
Joined: 08/05/2013 11:37

#1965 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by džakailibu »

džakailibu wrote: 22/09/2021 23:35
ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:09
Pa BRAVO!!!
Nek te Slavo Kukić predstavlja ako je to tvoja volja i volja tvog naroda.
Ako si Bošnjak, glasaj u zastupnički dom za koga god želiš, ali dopusti da Hrvate u BiH,na mjestima koja imaju mehanizme zaštite vitalnih interesa predstavljaju osobe kojima su Hrvati dali glasove.
Ako te pitaju nekada nesto u zivotu ti suti. Sutnja je zlato!
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1966 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:31 Kardinal Puljić, šef svih Franjevaca i svećenika u BiH.

I HITLER JE IZABRAN PO ZAKONU:

https://www.dw.com/bs/kardinal-o-izboru ... a-45910341
jeste. i franjo tudjman isto. i obojica su obavljali svoju funkciju sve do kraja mandata i zivota. nadam se da imas bar toliki iq da uvidis razliku izmedju biti izabran na direktnim izborima ili biti sa gajbe isred zadruge prebacen na politicku funkciju.

puljic po hijerhiji katolicke crkve jeste nadredjen faranjevcima, ali on nije franevac i nije ni nalik njima. on je isto nako... smetlje, a franjevci su velika gospoda i jos veci i bolji ljudi.


tanak si ti. sto ne ides na neku temu o dinamu?
kox
Posts: 3200
Joined: 12/09/2008 12:48

#1967 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by kox »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:17
Albanci su bili sistemski maltretirani, obespravljivani, povremeno i ubijani nekih 50 godina prije Sejde Bajramovića. Skoro da nema policajca u bivšoj Jugoslaviji da u nekom periodu nije bio poslan na Kosovo da 'održava red i mir'. Nisu imali svoje kantone na 20% države u kojima su bili apsolutni vladari, nisu imali mehanizme da blokiraju kompletnu državu ili pola države zbog svake gluposti, nisu imali 3 puta više pozicija nego ih je bilo procentualno u državi, nisu imali svoje osnovne osnovne i srednje škole, univerzitete, elektroprivrede, telekome itd. Dakle oni objektivno jesu bili potlačeni, što je krajem 90-ih samo eskaliralo.
BH Hrvati imaju sve gore nabrojano i porede se sa Albancima na Kosovu. Ono što nemaju je član predsjedništva iz HDZ-a.
Ovdje su prvenstveno obespravljeni oni koji nisu dio konstitutivnih naroda, pa onda pripadnici konstitutivnih naroda tamo gdje nisu većina. Priča oko ugroženosti Hrvata zbog Komšića je HDZ ubleha.

Član predsjedništva iz reda hrvatskog narod se bori za ukidanje konstitutivnosti i propagiraju građansku državu.
99% Hrvata iz BiH se protivi tome.
Danas je iznio stavove koji nisu stavovi Hrvata iz BiH kao konstitutivnog naroda.

Naravno, da hrvatski narod ima pravo da reagira, pa i nažalost da blokirao državu.

Jer iz toga će krenuti druge stvari, preglasavanja i nametanja u Domu naroda, sutra može i izbacivanje hrvatskog jezika. Tko bi to spriječio sutra.
To je ono što i Milanović tvrdi. Ne ide to tako, odnosno ne vodi dobrom.

Bošnjaci vide koja je Komšić ubleha, ali misle da će ostvariti sa tim, a proći će ko Srbi u SFRJ odnosno na Kosovu.
Komšić ne predstavlja Hrvate nego sve građane BiH, i nije njegov zadatak da iznosi stavove ni Hrvata ni HDZ-a.
HDZ vodi politiku blokada i prijetnji ako nije sve po njhovom zadnjih 30 godina, ništa novo. Tako je bilo i prije Komšića, sjetimo se zolje na Hansa Košnika ili pokušaja samouprave. Ne može HDZ raditi sve što može protiv države 30 godina a onda očekivati da član predsjedništva mora biti iz HDZ-a jer će u suprotnom, pogodi šta - raditi protiv države.
Komšić jeste ubleha, ali meni nije jasno kako vi glasači HDZ-a ne vidite da je čitava ova predstava o ugroženosti HDZ ubleha kojom ostvaruju vlast na 20% BiH decenijama i kojom su uništili svaku opoziciju. Naspram njih Komšićeva ubleha je smijurija, on bar nešto korisno radi zalažući se za ljudska prava stvarno ugroženih kategorija u BiH. Ovi žive kao lordovi na hrvatskom nacionalizmu i borbi za prava Hrvata koja objektivno već imaju a Hrvata sve manje.
A ko će kako proći ostaje da se vidi. '93 se činilo da ćemo nestati a vidi vraga, još smo tu.
Last edited by kox on 22/09/2021 23:39, edited 1 time in total.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1968 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:34
Tempo wrote: 22/09/2021 23:32 da, zbog zokija sam na temi, pa me iznervirali ovi nacionalisticki glupani iz oba ova kantusa...

elem, zoki, picka supacka. najgori je od sve djece, ne zato sto je pakas i izdajnik, nego zato sto ga je, po njegovim rijecima, novi talas odredio kao licnost. sramota je to velika. iz novog talasa u nacizam.
Možda je do tebe, ne konta aš najbolje stvari :run:

Iako mi se sviđa tvoj stil pisanja :thumbup:

Ps. Nemoj zamjeriti :bih:
ti i ja smo donekle slicni. ja mislim da ti ne kontas stvari, a ne svidja mi se tvoj stil pisanja.

p.s. nemoj zamjeriti
User avatar
ako te pitaju
Posts: 2342
Joined: 18/07/2018 10:31

#1969 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by ako te pitaju »

Tempo wrote: 22/09/2021 23:38
ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:34

Možda je do tebe, ne konta aš najbolje stvari :run:

Iako mi se sviđa tvoj stil pisanja :thumbup:

Ps. Nemoj zamjeriti :bih:
ti i ja smo donekle slicni. ja mislim da ti ne kontas stvari, a ne svidja mi se tvoj stil pisanja.
Iskreno..... Oduševio si me, bez obzira što se ne slažemo.
Od svih forumaša sa kojima sam raspravljao ( bilo ih je jako puno), najiskreniji. Da mogu birati, sa tobom bi na piće Al da salo pričamo o politici.

Moram ići spavati, al ostani na temi.

Ti si KRALJ! Za ove ostale si doktor nauka.

To je taj stil. Na prvi pogled bezobrazan, ali jasan i sa jasnom porukom. I stavom.

:thumbup: :kiss:

Imaš VELIKI RESPECT OD MENE.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1970 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

i svi vi, bosnjacki nacionalisti, morate znadi sledece:

ideja velike srbije je jaca od ideje bosnjacke drzave i ideja velike hrvatske je jaca od ideje bosnjacke drzave. ali ideja bosanske drzave je jaca i superiornija i od ideje velike srbije i od ideje velike hrvatske i od ideje bosnjacke drzave. ta superiornost potice iz civilizacijskih tekovina te ideje, za razliko od seljackih korijena i feudalnih temelja tzv. velike srbije, hrvatske i bosnjacke drzave.

mislite o tome.
Tempo
ZeModerator
Posts: 5186
Joined: 07/12/2003 00:00

#1971 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Tempo »

ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:43 al ostani na temi

serem se na temu. zoki me je razocarao kao covjek i kao panker i samo sam to htio da kazem.
User avatar
no_sekirli
Posts: 4171
Joined: 02/10/2013 18:36

#1972 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by no_sekirli »

Tempo wrote: 22/09/2021 23:48
ako te pitaju wrote: 22/09/2021 23:43 al ostani na temi

serem se na temu. zoki me je razocarao kao covjek i kao panker i samo sam to htio da kazem.
:thumbup:

Mnoge je razocarao.
User avatar
bogoljub
Posts: 2930
Joined: 14/03/2008 19:20
Location: Do you have a room tonight?

#1973 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by bogoljub »

Zoki je iz BiH dobio nešto malo više od 2000 glasova. Eto njima može da bude predsjednik. I da im pošalje neki parfem gratis.
Šta se to zbilo sa njim možda
u budućnosti orkrijemo . Volio bih bih vidjeti njegovu knjigu pod nazivom npr. ""Moj bijeg u desno" il' tako nešto slično.
last mohicans
Posts: 11705
Joined: 09/08/2012 23:19

#1974 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by last mohicans »

Prije ce biti "Kako sam se navukao na belo". Ja nemam drugo objasnjenje. Lik je puk'o ko kokica.
User avatar
Altsa
Posts: 7314
Joined: 19/03/2004 18:31

#1975 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Altsa »

Milanovic je totalni ludak.
Post Reply