Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post Reply
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#151 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Milenkov buraz »

SaraFina wrote: 15/06/2021 17:37
Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 17:34
Black swan wrote: 15/06/2021 17:27 https://avaz.ba/globus/region/659439/mi ... -rade-doma


Znaci njemacka i italija...

Zoki legendo
:lol: Ono kada se *ovno napne u Zokiju pa misli da je crijevo... :lol: :-) Globus ga dođe HR varijanta Kurira. :lol:


Pazi kritike:

Milanović kritizirao Njemačku i Italiju zbog dokumenta NATO-a: "To neka si rade doma"

Da su mene poslali ja bi bolje ovo sklepala. Lik je odron teški diplomacije. A rječnik i vokabular konjušarski nivo ☹️ bečkih konjušara!
Ovako su i Srbi bili drčni i arogantni, napravit će Zoki još štete Hrvatskoj, mislim da je ovo tek početak. Na unutrašnjem planu je isto ovako drčan i arogantnan pa i prema novnarima, onom privjesku Pupovcu i nekim drugim osobama.
De nemoj
Posts: 19
Joined: 13/06/2021 14:17

#152 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by De nemoj »

SaraFina wrote: 15/06/2021 17:37
Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 17:34
Black swan wrote: 15/06/2021 17:27 https://avaz.ba/globus/region/659439/mi ... -rade-doma


Znaci njemacka i italija...

Zoki legendo
:lol: Ono kada se *ovno napne u Zokiju pa misli da je crijevo... :lol: :-) Globus ga dođe HR varijanta Kurira. :lol:


Pazi kritike:

Milanović kritizirao Njemačku i Italiju zbog dokumenta NATO-a: "To neka si rade doma"

Da su mene poslali ja bi bolje ovo sklepala. Lik je odron teški diplomacije. A rječnik i vokabular konjušarski nivo ☹️ bečkih konjušara!
Znači, neka si doma Njemačka i Italija prave gradjansku državu. :lol:
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#153 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by SaraFina »

Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 17:40
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:37
Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 17:34

:lol: Ono kada se *ovno napne u Zokiju pa misli da je crijevo... :lol: :-) Globus ga dođe HR varijanta Kurira. :lol:


Pazi kritike:

Milanović kritizirao Njemačku i Italiju zbog dokumenta NATO-a: "To neka si rade doma"

Da su mene poslali ja bi bolje ovo sklepala. Lik je odron teški diplomacije. A rječnik i vokabular konjušarski nivo ☹️ bečkih konjušara!
Ovako su i Srbi bili drčni i arogantni, napravit će Zoki još štete Hrvatskoj, mislim da je ovo tek početak.
Pa već je izjednačio interes Srbije i HR i to par puta u tekstovima. Dakle, lik bukvalno ide na taj “dodikovsko - vučićevski nivo. I poravnjavanja HR i Srbije.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#154 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by SaraFina »

De nemoj wrote: 15/06/2021 17:42
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:37
Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 17:34

:lol: Ono kada se *ovno napne u Zokiju pa misli da je crijevo... :lol: :-) Globus ga dođe HR varijanta Kurira. :lol:


Pazi kritike:

Milanović kritizirao Njemačku i Italiju zbog dokumenta NATO-a: "To neka si rade doma"

Da su mene poslali ja bi bolje ovo sklepala. Lik je odron teški diplomacije. A rječnik i vokabular konjušarski nivo ☹️ bečkih konjušara!
Znači, neka si doma Njemačka i Italija prave gradjansku državu. :lol:

Bukvalno to. 😂😂😂😂😂😂😂
Odavle
Posts: 176
Joined: 14/06/2021 15:25

#155 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Odavle »

SaraFina wrote: 15/06/2021 17:43
De nemoj wrote: 15/06/2021 17:42
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:37



Pazi kritike:

Milanović kritizirao Njemačku i Italiju zbog dokumenta NATO-a: "To neka si rade doma"

Da su mene poslali ja bi bolje ovo sklepala. Lik je odron teški diplomacije. A rječnik i vokabular konjušarski nivo ☹️ bečkih konjušara!
Znači, neka si doma Njemačka i Italija prave gradjansku državu. :lol:

Bukvalno to. 😂😂😂😂😂😂😂
Daj shvati da je RH suverena država a ne protektorat.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#156 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by SaraFina »

Odavle, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.


ADIO :)
User avatar
Hajvan
Posts: 9637
Joined: 25/10/2008 13:21
Location: SaraJovo

#157 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Hajvan »

Oklen?
De nemoj
Posts: 19
Joined: 13/06/2021 14:17

#158 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by De nemoj »

SaraFina wrote: 15/06/2021 17:43
De nemoj wrote: 15/06/2021 17:42
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:37



Pazi kritike:

Milanović kritizirao Njemačku i Italiju zbog dokumenta NATO-a: "To neka si rade doma"

Da su mene poslali ja bi bolje ovo sklepala. Lik je odron teški diplomacije. A rječnik i vokabular konjušarski nivo ☹️ bečkih konjušara!
Znači, neka si doma Njemačka i Italija prave gradjansku državu. :lol:

Bukvalno to. 😂😂😂😂😂😂😂
Treba Zonzija svakodnevno prcati da skroz pukne,nije on dobar u glavi.Pa lik je najvjerovatnije bio najgori premijer u povijesti Hrvatske,a konkurencija je bila žestoka :D
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#159 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by SaraFina »

De nemoj wrote: 15/06/2021 17:50
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:43
De nemoj wrote: 15/06/2021 17:42
Znači, neka si doma Njemačka i Italija prave gradjansku državu. :lol:

Bukvalno to. 😂😂😂😂😂😂😂
Treba Zonzija svakodnevno prcati da skroz pukne,nije on dobar u glavi.Pa lik je najvjerovatnije bio najgori premijer u povijesti Hrvatske,a konkurencija je bila žestoka :D

Ja sam mislila Kolinda je dno. Ali Milanče je već dobro probio dno :)) koje ona dosegla.
Odavle
Posts: 176
Joined: 14/06/2021 15:25

#160 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Odavle »

SaraFina wrote: 15/06/2021 17:51
De nemoj wrote: 15/06/2021 17:50
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:43


Bukvalno to. 😂😂😂😂😂😂😂
Treba Zonzija svakodnevno prcati da skroz pukne,nije on dobar u glavi.Pa lik je najvjerovatnije bio najgori premijer u povijesti Hrvatske,a konkurencija je bila žestoka :D

Ja sam mislila Kolinda je dno. Ali Milanče je već dobro probio dno :)) koje ona dosegla.
Još ćete na glasati za HDZ na izborima u RH :lol:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#161 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Milenkov buraz »

A evo, koliko je Milanović uspio u svojoj nakani govori i ova nova izjava ispod. Očito da su mu popustili k'o malom djetetu na tuti pa sada pizdi jer vidi da ga slabo šljive.
Milanović ponovo o BiH: Zapadna Evropa izvodi gluposti, rastapa i rastače jedan temelj sigurnosti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/milanov ... /210615130

P.S Očito duvaju neki novi vjetrovi i Amerikanci i Uncle Joe to gura polagano, onako sa pola snage malog prsta i sigurno da će izgurati pa može se Milanović sa Dodikom mu na glavu nasadati.
Last edited by Milenkov buraz on 15/06/2021 17:55, edited 1 time in total.
Nikola Testa
Posts: 777
Joined: 04/09/2013 20:45

#162 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Nikola Testa »

Ja ne znam sto se neko sikira zbog Milanovicevih riječi, meni se vise svidja njegova otvorenost nego Čovicev hinjaluk, sto puta. Kaze sta misli, super, da ne bude sutra Komsic pretjeruje, pričajamo malo o radnicima Krivaje jer jebo državu, susjedi se bave sađenjem cvijeća i drveća, samo Bošnjaci prave probleme iz ciste dosade i objesti.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#163 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by SaraFina »

Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 17:53 A evo, koliko je Milanović uspio u svojoj nakani govori i ova nova izjava ispod. Očito da su mu popustili k'o malom djetetu na tuti pa sada pizdi jer vidi da ga slabo šljive.
Milanović ponovo o BiH: Zapadna Evropa izvodi gluposti, rastapa i rastače jedan temelj sigurnosti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/milanov ... /210615130

P.S Očito duvaju neki novi vjetrovi i Amerikanci i Uncle Joe to gura polagano, onako sa pola snage malog prsta i sigurno da će izgurati pa može se Milanović sa Dodikom mu na glavu nasadati.

A pazi ti budale… kao ovi iz Dojčlanda koji guraju te blesave ideje su “ nebitni” i skloni eksperimentima.
LOL pa gdje neko iz Njemačke na bilo kojem položaju u državnom vrhu i iz bilo koje stranke može biti nebitan.
I to u odnosu na HR? 😂😂😂😂
Zapadna Evropa je na nekoj toksičnoj razini, jer to nisu čelni ljudi, to sigurno nije Angela Merkel, naprosto izvodi gluposti, rastapa i rastače jedan temelj BiH koji je, kakva god je, osigurava od potresa", dodao je Milanović.
Milanović je istaknuo da pregovore o deklaraciji nije vodila njemačka kancelarka nego ministarstvo vanjskih poslova koje "pokriva druga, njemu bliska politička opcija, dakle ljudi koji su u svojim fantazijama skloni blesavim eksperimentima".
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#164 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Milenkov buraz »

Nikola Testa wrote: 15/06/2021 17:55 Ja ne znam sto se neko sikira zbog Milanovicevih riječi, meni se vise svidja njegova otvorenost nego Čovicev hinjaluk, sto puta. Kaze sta misli, super, da ne bude sutra Komsic pretjeruje, pričajamo malo o radnicima Krivaje jer jebo državu, susjedi se bave sađenjem cvijeća i drveća, samo Bošnjaci prave probleme iz ciste dosade i objesti.
Nema sikiracije već diskutujemo kao odrasli ljudi, ima dosta i gluposti ali ima i poneka dobra konstatacija, šta ja znam, barem ja to tako gledam. Što se tiče Milanovića on glumi nekog novog lika između Orbana i Vučića, vidi se da je ta hrvatska politika pristala na tuihog savezniak Rusije a Rusija preko Balkana vrši pritisaka na NATO, EU i Ameriku. Uncle Joe sigurno da neće dopustiti kao Trump da se Rusi razmašu na Balkanu s toga smatram da to ne ide na ruku Hrvatskoj koja je kulturno i tradicionalno na strani Zapada. Milanović se puno zalioječe a mali je igrač u svemu tome, jedva dobaci do Neretve a juriša do Atlanskog okeana.
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#165 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Milenkov buraz »

SaraFina wrote: 15/06/2021 17:58
Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 17:53 A evo, koliko je Milanović uspio u svojoj nakani govori i ova nova izjava ispod. Očito da su mu popustili k'o malom djetetu na tuti pa sada pizdi jer vidi da ga slabo šljive.
Milanović ponovo o BiH: Zapadna Evropa izvodi gluposti, rastapa i rastače jedan temelj sigurnosti
https://www.klix.ba/vijesti/bih/milanov ... /210615130

P.S Očito duvaju neki novi vjetrovi i Amerikanci i Uncle Joe to gura polagano, onako sa pola snage malog prsta i sigurno da će izgurati pa može se Milanović sa Dodikom mu na glavu nasadati.

A pazi ti budale… kao ovi iz Dojčlanda koji guraju te blesave ideje su “ nebitni” i skloni eksperimentima.
LOL pa gdje neko iz Njemačke na bilo kojem položaju u državnom vrhu i iz bilo koje stranke može biti nebitan.
I to u odnosu na HR? 😂😂😂😂
Zapadna Evropa je na nekoj toksičnoj razini, jer to nisu čelni ljudi, to sigurno nije Angela Merkel, naprosto izvodi gluposti, rastapa i rastače jedan temelj BiH koji je, kakva god je, osigurava od potresa", dodao je Milanović.
Milanović je istaknuo da pregovore o deklaraciji nije vodila njemačka kancelarka nego ministarstvo vanjskih poslova koje "pokriva druga, njemu bliska politička opcija, dakle ljudi koji su u svojim fantazijama skloni blesavim eksperimentima".
Jes eto Merkelova luda pa ne zna šta joj radi ministar, ma hajte molim vas što bi rek'o Komšo. Ali dobro, neka se tješi. Smješno je ono i žalosno da je HR i Srbija pitaju po pitanju promjene dejtonskom sporazuma, čovjek živi u iliziji kao i Vučić da su kobajagi "garant" a ne da su natjerani da potpišu jer su saučesnici u ratnim klaonicama u BiH.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#166 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by SaraFina »

sherbett wrote: 15/06/2021 18:01 Sta vi imate protiv naseg predsjednika?
Puca se nečim što nema na slobodnom tržištu :)
De nemoj
Posts: 19
Joined: 13/06/2021 14:17

#167 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by De nemoj »

Nikola Testa wrote: 15/06/2021 17:55 Ja ne znam sto se neko sikira zbog Milanovicevih riječi, meni se vise svidja njegova otvorenost nego Čovicev hinjaluk, sto puta. Kaze sta misli, super, da ne bude sutra Komsic pretjeruje, pričajamo malo o radnicima Krivaje jer jebo državu, susjedi se bave sađenjem cvijeća i drveća, samo Bošnjaci prave probleme iz ciste dosade i objesti.
De nemoj bogati :D Sada će ti salonski genijalci objašnjavati da nacionalisti zavadjaju narode i skreću temu sa bitnih životnih tema,Željko i Zoran jedan drugom nabacuju lopticu,sve bi bilo drugačije da je Čović u predsjedništvu itd..
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#168 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by SaraFina »

Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 18:03
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:58
Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 17:53 A evo, koliko je Milanović uspio u svojoj nakani govori i ova nova izjava ispod. Očito da su mu popustili k'o malom djetetu na tuti pa sada pizdi jer vidi da ga slabo šljive.



https://www.klix.ba/vijesti/bih/milanov ... /210615130

P.S Očito duvaju neki novi vjetrovi i Amerikanci i Uncle Joe to gura polagano, onako sa pola snage malog prsta i sigurno da će izgurati pa može se Milanović sa Dodikom mu na glavu nasadati.

A pazi ti budale… kao ovi iz Dojčlanda koji guraju te blesave ideje su “ nebitni” i skloni eksperimentima.
LOL pa gdje neko iz Njemačke na bilo kojem položaju u državnom vrhu i iz bilo koje stranke može biti nebitan.
I to u odnosu na HR? 😂😂😂😂
Zapadna Evropa je na nekoj toksičnoj razini, jer to nisu čelni ljudi, to sigurno nije Angela Merkel, naprosto izvodi gluposti, rastapa i rastače jedan temelj BiH koji je, kakva god je, osigurava od potresa", dodao je Milanović.
Milanović je istaknuo da pregovore o deklaraciji nije vodila njemačka kancelarka nego ministarstvo vanjskih poslova koje "pokriva druga, njemu bliska politička opcija, dakle ljudi koji su u svojim fantazijama skloni blesavim eksperimentima".
Jes eto Merkelova luda pa ne zna šta joj radi ministar, ma hajte molim vas što bi rek'o Komšo. Ali dobro, neka se tješi. Smješno je ono i žalosno da je HR i Srbija pitaju po pitanju promjene dejtonskom sporazuma, čovjek živi u iliziji kao i Vučić da su kobajagi "garant" a ne da su natjerani da potpišu jer su saučesnici u ratnim klaonicama u BiH.
Ja ne mogu da vjerujem da je otišao “ nespreman od savjetnika” i da valja takve gluposti. Ili trolla javnost u HR namjerno? Ko on zajebaT političar!
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#169 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Milenkov buraz »

SaraFina wrote: 15/06/2021 18:05 Ja ne mogu da vjerujem da je otišao “ nespreman od savjetnika” i da valja takve gluposti. Ili trolla javnost u HR namjerno? Ko on zajebaT političar!
Čovjek valjda polazi od svoje zemlje pa misli ako je to moguće u HR da je i Njemačka banana država pa da ministar vanjskih poslova nema usaglašen stav sa Merkelovom. Italija hajde možda i nekako mada teško, vrlo nategnuto. Još ćemo se mi naslušati i nagledati arogantnosti bez pokrića kod Zokija ali i kod trenutne politke Hrvata prema BiH.

P.S Iskreno mene bude stid iako nisam Hrvat kada Milanović i ta politika krenu u superlativu o Dodiku, Vučiću i režimu u Srbiji. Baš degutantno bude slušati pohvale za one koji odlikovaše jednog Lisicu koji je u HR osuđen na 20 godina, koji hvale Mladića i Karadžića...itd. :( Znam da se dobar dio Hrvata crveni.
Last edited by Milenkov buraz on 15/06/2021 18:15, edited 1 time in total.
User avatar
SaraFina
Posts: 20421
Joined: 28/04/2014 20:32
Location: Antananarivu

#170 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by SaraFina »

Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 18:12
SaraFina wrote: 15/06/2021 18:05 Ja ne mogu da vjerujem da je otišao “ nespreman od savjetnika” i da valja takve gluposti. Ili trolla javnost u HR namjerno? Ko on zajebaT političar!
Čovjek valjda polazi od svoje zemlje pa misli ako je to moguće u HR da je i Njemačka banana država pa da ministar vanjskih poslova nema usaglašen stav sa Merkelovom. Italija hajde možda i nekako mada teško, vrlo nategnuto. Još ćemo se mi naslušati i nagledati arogantnosti bez pokrića kod Zokija ali i kod trenutne politke Hrvata prema BiH.
Ovo je mLogo, od Zokija!😝 Da se ti ili ja provaljujemo na forumu ovakvim glupostima (a lafo pratimo političku scenu u EX YU) puno je. 😬
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#171 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by spreca »

SaraFina wrote: 15/06/2021 18:15
Milenkov buraz wrote: 15/06/2021 18:12
SaraFina wrote: 15/06/2021 18:05 Ja ne mogu da vjerujem da je otišao “ nespreman od savjetnika” i da valja takve gluposti. Ili trolla javnost u HR namjerno? Ko on zajebaT političar!
Čovjek valjda polazi od svoje zemlje pa misli ako je to moguće u HR da je i Njemačka banana država pa da ministar vanjskih poslova nema usaglašen stav sa Merkelovom. Italija hajde možda i nekako mada teško, vrlo nategnuto. Još ćemo se mi naslušati i nagledati arogantnosti bez pokrića kod Zokija ali i kod trenutne politke Hrvata prema BiH.
Ovo je mLogo, od Zokija!😝 Da se ti ili ja provaljujemo na forumu ovakvim glupostima (a lafo pratimo političku scenu u EX YU) puno je. 😬
Ja sam mislio da od Kolinde niko nece, niti moze biti gori,ali se Zoka shmrljoka uvijek potrudi da uveseli napaceni puk :mrgreen:
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#172 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Milenkov buraz »

Komitet EU parlamenta usvojio izvještaj o BiH kojeg nisu podržali zastupnici iz Hrvatske
A pročitajte šta je komitet EU parlamenta usvojio pa će vam sve biti jasno kakav debakl je doživjela ova hrvatska anti BiH politika. Zato nisu ni podržali hrvatski zastupnici. Mislim da ni Komšić ne bi bolje napisao izvještaj. Hvala EU! :bih:

https://www.klix.ba/vijesti/bih/komitet ... /210615100

Sada je možda i jasnije zašto Zoki pizdi na EU
Last edited by Milenkov buraz on 15/06/2021 18:24, edited 1 time in total.
User avatar
Login77777
Posts: 8689
Joined: 18/05/2021 09:11

#173 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Login77777 »

Odavle wrote: 15/06/2021 17:52
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:51
De nemoj wrote: 15/06/2021 17:50
Treba Zonzija svakodnevno prcati da skroz pukne,nije on dobar u glavi.Pa lik je najvjerovatnije bio najgori premijer u povijesti Hrvatske,a konkurencija je bila žestoka :D

Ja sam mislila Kolinda je dno. Ali Milanče je već dobro probio dno :)) koje ona dosegla.
Još ćete na glasati za HDZ na izborima u RH :lol:
Fino ti je zena rekla. :thumbup:
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:45 Odavle, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.


ADIO :)
Milenkov buraz
Posts: 6956
Joined: 27/11/2018 13:02

#174 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by Milenkov buraz »

Login77777 wrote: 15/06/2021 18:24
Odavle wrote: 15/06/2021 17:52
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:51


Ja sam mislila Kolinda je dno. Ali Milanče je već dobro probio dno :)) koje ona dosegla.
Još ćete na glasati za HDZ na izborima u RH :lol:
Fino ti je zena rekla. :thumbup:
SaraFina wrote: 15/06/2021 17:45 Odavle, who is currently on your ignore list, made this post.
Display this post.


ADIO :)
To se uči u kući, kada te žena ili djevojka odbiju tj. kada dobiješ nogu, onda se džentlmenski povućeš a ne izigravaš majmuna na kanafi. :mrgreen:
User avatar
dustaban
Posts: 6516
Joined: 10/07/2012 10:55

#175 Re: Zoran Milanović - predsjednik Hrvatske

Post by dustaban »

Kad jednog dana uđemo u NATO i napadnu nas vanzemaljci, bogami ćemo mi i Hrvati pucati jedni na druge.
:(
Srbi će biti uz vanzemaljce.
:lol:
Post Reply